Proč se mě Jakub Janda bojí? A jak by se měl vyhrabat z hnoje, do kterého se dostal?

jakub_janda_01_664_vysocina_hVčera vyšel na webu info.cz dlouhý článek s vyjádřením proti-kremelského trola Jakuba Jandy z Evropských hovnot o tom, jaké jsou Tři nutné kroky proti českým spojencům Putina. Brojí v něm proti konkrétně doslova proti Asociaci nezávislých médií a NWOO.org. Evidentně se bojí, že mu jde o jeho koryto a možná ne jen o něj.

Píše doslova toto:

Druhým krokem by měla být větší emancipace novinářské obce proti těm, kteří se snaží slušnou žurnalistiku likvidovat. Mainstreamová česká média jsou docela odolná proti otiskování ruských lží, vznikla slušná specializovaná média jako je HlídacíPes.org, a v řadě redakcí konečně najdeme novináře specializující se na téma ruského vlivu a dezinformací, nicméně pořád tu máme výrazné slepé místo, které žurnalistická obec víceméně ignoruje. Když ředitel významné veřejnoprávní instituce plnou vahou své funkce a společenské role šéfa Českého rozhlasu legitimizuje skupinu nejhrubších konspirátorů, čeští novináři reagují krátkými informativními zprávami a několika statusy na Facebooku.

Když se to stalo na jaře 2016 poprvé, jako výmluva stačilo, že asi nevěděl, do čeho jde. Když v červnu 2017 zopakoval svou přímou podporu dokonce tím, že na vyhlašování pseudonovinářských cen organizací konspirátorů poslal šéfa kanceláře generálního ředitele Českého rozhlasu, čeští novináři o tom opět mlčeli. Pokud by šéf profesní asociace právníků opakovaně veřejně podporoval vraha, nebo šéf lékařské komory veřejně doporučoval služby konspirátora zpochybňujícího vědecké poznání o rakovině, příslušníci dané profese by si to asi těžko nechali líbit.

U novinářské obce však skoro nic takového nenastává. Nevidíme žádné bouření slušných novinářů, žádný protitlak proti zneužívání významné a normotvorné veřejnoprávní instituce. Podporovatelé konspirátorů a jiných prokremelských extremistů si to mohou vyložit tak, že tyto kroky jsou společensky přijatelné a práce konspiračních webů jako je NWOO.org a Českého rozhlasu se od sebe zas tolik neliší. Řešení je jen na novinářích samotných, nicméně lepší dar, než jejich pasivitu si konspirátoři nemohou přát. Logickým krokem by byly rozsáhlé investigace do fungování české konspirační scény, která poskytuje rozsáhlé podhoubí extremistům a trojským koním Ruska. Prozatím se jim věnuje jen několik málo novinářů z pár redakcí.

Pornoherec a mediálně-politický prostitut Janda a jeho proti-kremelská parta totiž selhávají na celé čáře. Všem jsou jen pro smích, žádný soudný člověk je nebere vážně. Jak se říká: Psi štěkají a karavana jede dál.

Jenže Janda, zdá se, přemýšlí o tom, že by chtěl někoho z té karavany pokousat. Například mě. Já takové ambice nemám. Nechci a neplánuji se nikomu mstít. Chci, abychom tady žili všichni v míru a v pohodě.

A tak Jakubovi Jandovi a jeho kolegům navrhuji:

Vykašlete se na své současné sponzory, přestaňte kurvit své charaktery ještě víc, už takhle je to dostatečně odporné. Stáhněte se z veřejného prostoru, přemístěte se někam, kde vás nikdo nezná, nejlépe do nějaké cizí země a dělejte nějakou obyčejnou normální práci. Za pár let se tu na vás zapomene a vy budete moci žít alespoň trochu normální život. Máte před sebou ještě hodně let, samozřejmě pokud nebudete úplně hloupí a nějak si příslovečně nenaběhnete na vidle. My, normální lidé, nejsme pomstychtiví, ani krvežízniví tak jako vaši současní páníčkové, kterým se snažíte zavděčit. My vás necháme normálně žít, když se nás nebudete snažit zabít a když přestanete ničit tuhle zemi a její lid. Ještě pořád na to máte čas!
60 Komentářů k Proč se mě Jakub Janda bojí? A jak by se měl vyhrabat z hnoje, do kterého se dostal?

 1. Krtecek napsal:

  Dnesni tzv demokracie má být diktaturou menšiny v zastoupení,kde jednou z hlavních ovládacích pak je mediální oblbování.
  Proto tato menšina přišla s doktrinou neomarxismem,která obsahuje diktaturu humanistů a všemi silami podpichuje ty největší spínače a islamisty proti pokojně většíne občanů o tito špinavců mají za ně bojovat,aby jim udrželi volbami ukradenou moc!

  • r.m. napsal:

   Po židobolševismu přišel nové akční filozofické směry, a to židobuzerantismus a židomuslimismus.
   Nedostatek vhodných aktivistů řeší nákupem a pronájmem jinak nevyužitých bastardů typu Janda.

 2. Krtecek napsal:

  Píší už po čtvrté odkaz na článek na NR,ale cenzura ČSSD ho pustit nechce.
  http://www.novarelublika.cz/2017/07/vnitro-ma-jasno-dil-ii.html#more
  On píše o cenzuře,která není zákonná!

 3. AA napsal:

  Koho ještě zajímá ňakej kšanda z teplejch hodnot? Tím že vo tom vohnoutovi píšete, legitimizujete jeho existenci.. :D

  • admin napsal:

   realita politiků a ministerstva vnitra a spol. je bohužel někdy hmatatelnější, než ta vaše. proto se o to zajímat musím!!

   • weissbach napsal:

    Jistě, kdybychom se o to nezajímali, budou stále posunovat hranice dezinformací a matení veřejnosti až k otevřené fyzické perzekuci nepohodlných. Rétorika a masivní kampaň, kterou vedou masmédia a politické věrchušky proti informacím o skutečných příčinách krizí a marasmu ve světě okolo nás, svědčí o snaze prosazovat násilné umlčování kritických hlasů a jejich šiřitelů. Vyrábějí dezinfo a vytvářejí podmínky a záminky k aktivním represím, které prozatím mají nepřímou a skrývanou formu. Což se ovšem při nějaké vhodné false flag příležitosti může rychle změnit v přímou a otevřenou represi formou kriminalizace, zákazu činnosti, internace. To jsou obvyklé metody režimů, kterým dochází dech.

    • John_Pitralon napsal:

     Západ žije na informační a morální dluh, proto se teď víc a víc šije do alternativních médií. Samozřejmě, západní establishment by se položil tak do týdne, pokud by vybublaly pravdivé informace. A nikdo z nich nechce přijít o lukrativní koryta v tom amorálním prasečinci.

   • Kadlik napsal:

    JJ presne tak strkanim hlav do pisku se nic nevyresi je potreba informovat zijeme v ere info valky cim vic se o tom bude psat klidne i posmesne v duchu nasich tradic tim drive a vice lidi pochopi co je to za tragedy tydle zastydli eurosvazaci

  • proud napsal:

   Kdyby byl zlatej a reditel zemekoule s nejchytrejsi hlavou,pro me je mrtvej,protoze je buzna co se neleci,nebo nechce,amen!

 4. Krtecek napsal:

  Schválně jsem zkomolil adresu webu pokud chcete vidět článek o nezákonném postupu orgánů CSSD zkuste si to opravit,jinak to tu na sklo nelze dostat.

 5. Pepan napsal:

  Co by jste mohly chtít od teploušského homohééérce, on nemá přehřátou jen tu "hlavu mezi nohama" ale i ten dutý kryt krku. Jsem už starší člověk a vím že i za tzv totáče byli teplouši, ale neexistovalo to co v tzv DEMOgracii aby se veřejně vystavovali, dnešní doba je zvrácená a proto mohou psát takové bludy kamkoliv. Ale přijde den.

 6. Janda Jako napsal:

  Povedla se mi v článku mimořádně vypečená formulace: "emancipace novinářské obce proti těm..."

  všimněte si, že by na mně mohl být pyšný i Orwell! není to skvělý newspeak? emancipovat se PROTI něčemu! Taková paráda. Jsem prostě naprosto genitální!

  Váš Jako Janda

  • jan nowak napsal:

   Přečtě-ta si GG ORWELA www na YT :
   .. mluwené slowo / Lenoši :

   BOGU-žel sem zapomněl .lag-se-to menuje..
   .. a za-tim ješ-tě neumim dát LINK : (

   nejmuje se TO : na uláci www Paříži & w £ondýně ? ?

   NPSAl

   ps : pozdrawuj Chemtrajlze !

 7. František napsal:

  Ten "blábol" zřejmě nepsal "nějaký" Janda, ale někdo, kdo v pozadí "tahá za nitky" a Jandu využívá jen k prezentaci toho, co chce .... Včetně skrytých vyhrůžek ....

  "Zajímavé" je, jak ta "Jandova" slova korespondují s jednáním vlády, zákonodárných sborů, MV, BIS, ČT, médií atd. Zřejmě to není vůbec náhoda. A občané jen "čumí" ....

 8. Jana Karásková napsal:

  Na fb J. Jandy jsem před chvilkou postla toto... /pod jeho koment o udavači Nohavicovi/

  Jakub Janda
  6 hod · České Budějovice ·
  "Folkový zpěvák Jaromír Nohavica podepsal v lednu roku 1989 petici, která požadovala propuštění Václava Havla z vězení. A vzápětí udal policii lidi, kteří mu ji k podpisu přinesli."
  Je to sice deset let starý, ale slušný tyjo.

  Jana Karásková Toto byl větší frajer... dlouho to nepřežil... udal sám sebe
  https://www.casopis-sifra.cz/odvazny-nemecky-novinar.../

  Odvážný německý novinář, který přiznal, že média tvrdě manipulují veřejné mínění a…
  CASOPIS-SIFRA.CZ|OD ČASOPIS ŠIFRA
  To se mi líbí · Odpovědět · Odebrat náhled · 1 min
  Spravovat
  Jana Karásková
  Jana Karásková Toto jsem Vám sem na fb napsala v listopadu
  "Marně čekám, zda se pánové Janda či Kundra někdy zmíní o tom, kdo ovlivňuje německá (a naše) masmédia ... třeba k tomu dojde zítra ?
  O vlivu CIA na německé novináře promluvil v roce 2014 Udo Ulfkotte. Na konferenci o českých médiích pořádané na FSV UK jsem se na jeho svědectví zeptala - ani zástupce MK, ani pedagogové z FSV o něm nic neslyšeli, poděkovali mi za podnět - řekla jsem jim, že by to byl vhodný námět - téma pro diplomovou práci jejich studentů.. :)

  https://www.youtube.com/watch?v=lvT4zyAfaHk

  Něměcký novinář Udo Ulfkotte vypovídá o tom, jak šířil v…
  YOUTUBE.COM

 9. Jana Karásková napsal:

  Jandovi tam k tomu včera napsali na fb mimo jiné:

  Radim Valenčík Chováš se jako McCarthy a dopadneš jako McCarthy. Budeš obětí své vlastní nenávisti. - Je tě škoda.

  Petr Králíček "Tři nutné kroky proti českým spojencům Ruska", má být správně. A abyste úplně vytlačili ruský vliv v Česku, musíte se chovat jak na Ukrajině. Tam panují poměry jako v Německu ve 30. letech - vše se zakazuje, lidi jsou napadáni na ulici, bandy ukrajinských nácků beztrestně vnikají do budov, soukromých i veřejných atd. Zakazovat, zastrašovat. Jinak se Jando nehnete z místa.

  • John_Pitralon napsal:

   Tady už ani nejde o osoby jednotlivých blbečků. Západ je ve vývojové krizi, s probíhajícím rozpadem řízení, takže od těch magorů můžeme očekávat jedině destrukci a marné pindy.

   "Anatomie velkého podvodu - české titulky"
   https://www.youtube.com/watch?v=SQXm6mA929A

  • weissbach napsal:

   Ale přesně o to jde-vyvolat poměry jako na Ukrajině. Jenomže tady nemají co nabídnout. Nacionalismus tu nekoresponduje se zaváděním islámu a multikulti. Na rusofobii se tu nalepí akorát nějaké procento vymytých mozků a drtivé většině je to u zadku. To se pak blbě šíří "evropské hodnoty" a bičují davy k barevné revoluci...

 10. Jana Karásková napsal:

  Jakub Janda
  Včera v 12:00 ·
  Česko před téměř dvěma lety začalo protitlak proti ruskému vlivu, dost věcí se už v institucích odpracovalo, ale jsme pořád na začátku. V tomto delším článku rekapituluju, co už se povedlo a co nám ještě chybí.
  Během podzimu bychom měli bychom udělat tři věci:
  1) zřídit sněmovní vyšetřovací komisi o ruském vlivu na Hradě
  2) rozjet novinářské investigace o české konspirační scéně
  3) vyhodit spoluhráče Moskvy z citlivých parlamentních komisí.
  Sdílejte, pokud souhlasíte.
  Sdílejte, pokud nesouhlasíte.

  Jana Karásková
  Jana Karásková Zajímavé, že toto Vás a novináře mainstreamu dlouhodobě nechává klidnými... proč asi... to nebezpečné pro Vás ani pro ně zdá se není... že by obavy o peníze :)?

  Toto jsem Vám sem na fb postla v listopadu
  "Marně čekám, zda se pánové Janda či Kundra někdy zmíní o tom, kdo ovlivňuje německá (a naše) masmédia ... třeba k tomu dojde zítra ?
  O vlivu CIA na německé novináře promluvil v roce 2014 Udo Ulfkotte. Na konferenci o českých médiích pořádané na FSV UK jsem se na jeho svědectví zeptala - ani zástupce MK, ani pedagogové z FSV o něm nic neslyšeli, poděkovali mi za podnět - řekla jsem jim, že by to byl vhodný námět - téma pro diplomovou práci jejich studentů.. :)

  https://www.youtube.com/watch?v=lvT4zyAfaHk

  Něměcký novinář Udo Ulfkotte vypovídá o tom, jak šířil v…
  YOUTUBE.COM
  To se mi líbí · Odpovědět · Odebrat náhled · Právě teď

  • jan nowak napsal:

   Waše komen-ty
   www wždy zz OSY ssleduje

   WIKINGERA Petera . .
   .. wždy a pouze ja-ko ww wolič 3 * * * HWĚZD & 10 RA..

   .. kurwa no ni ??

   ps : Tak jak mi to - de MISTO OUDA ! ?

 11. eva napsal:

  BINGO!!

 12. Maroš napsal:

  Admin - a nech sa z tohto Janda poserie! On to číta neboj sa, ale sračka zloží aj najväčšieho chlapa, a práve ju od nwoo.org dostane!

  Vojenské cvíčenie - Vpád NATO zmluvy - "POĽSKO 1968"

  V súvislosti s provokatívnou protiruskou misiou českých 290 a 150 slovenských vojakov - !!! - ich počet viac-menej symbolicky nahradzuje počet poslancov národných rád - do Poľska a Pobaltia - "zahrať si ľoptovú hru tesne pri ruskom plote - aby za tou "neúmyselne" prekopnutou loptou mohli preliezť plot, som objavil 2 zaujímavé videá, ktoré nám môžu objasniť celé pozadie akcie - že o Ruska ani tak nejde, ale že ide o - Poľsko a - V4! ???

  1/ Ficova falošná hra by mala pomôcť Slovensku dostať HO do 1.EU IMI Unlimited - samovražednej ligy, za čo by sme ÚDAJNE dostali SUPERVÝHODU - MOŽNOSŤ vybrať si z toho množstva prideĽOVANÝCHných imgrantov - tých najlepších farebných futbalistov! Veď - ako inak máme napr. uspieť na ME vo futbale proti takému Francúzku, ktoré už reprezentuje 10 Čiernch Petrov a jeden biely brankár, keď v našom mužstve sú zatiaľ len samí bieli, navyše jeden superbiely Weis, kvôli čomu by nás mohli obviniť z rasizmu. ??? Teda - V4 mínus jeden!

  2/ Oslabené Česko pretiahne do IMI Unlimited každý sudeťák na varenej nudli, navyše, ak tam bude aj Slovensko - veľmi radi sa pridajú - Čechov si teda nechajme až na koniec. Problém nie sú ani Maďari - veď svoj pás na zástave vo farbe islámskej! zelenej, miľujú nado všetko, navyše - sú to Majstri stopéri v zdržiavacej hre a mať vo všetkom posledné slovo je pre nich samozrejmosť. To zábavné na tom všetkom je, že čo chcú Maďari - nechcú Slováci, a naopak, a tak Orbán do IMI Unlimited takticky nakopal Slovákov ako prvých. Truc akcia!
  Takže - sme pri koreni problému. ???

  3/ Najväčším problémom bude dostať do IMI Unlimited - Poliakov! Pšonci a ich vláda sa totiž odtrhli z demokraciou legovanej sionistickej reťaze značky Tusk a spol.! A všetko bolo tak bezpečné - tá bezpečná poľská protiruská nenávisť!
  Ako sa to len mohlo stať, že poľský NATO pes by najradšej ušiel do ruského lesa?! Toho psa treba priviesť späť na reťaz! Na poľského psa NATO musí použiť ešte väčšieho psa - nemeckého! Najlepšie - svorku nemeckých ovčiakov!
  POZADIE "PROTIRUSKÉHO" VOJENSKÉHO CVIČENIA V POĽSKU
  A POBALTÍ - CVIČENIE "POĽSKO 1968"
  "Германия поддержала введение санкций против Польши!!!
  https://www.youtube.com/watch?v=wYSjPz-103w

  POBALTIE JE TOTIŽ - OK!!! FALSE FLAG!
  Tak túto pohotovú reakciu Putina si vychutnajte! Kde na tieto informácie tento chlapík len chodí?!
  Pomaly padajúca sánka arogantnej novinárskej idiotky stojí za to!
  ПУТИН унизил ЭСТОНИЮ НА ВЕСЬ МИР!!
  https://www.youtube.com/watch?v=rXq6IF7v9s0

 13. jan nowak napsal:

  Nowák - jedno-značně : palec HORE ! ! !

 14. jan nowak napsal:

  Wjěsť on znájeť Globál-nowo Prediktora.. Da !

  Pjaťkin w.r.

 15. jan nowak napsal:

  KARÁSKOWÁ Jana.. napsal/la :

  jana nowak-owá ; ))

 16. John_Pitralon napsal:

  Tak to už je vážné. Pacienta pana Jandu s jeho inventorními a paranoidními bludy politického charakteru je třeba poslat do šaškecu na vyšetření hlavy.

 17. Petr napsal:

  Janda je jen take obycejne zapachajici lejno. Treba poukazat na ty kteri ho tam dosadili.

 18. Maroš napsal:

  Maroš - ja ju neprcám! Petr - hrnce opraviť viem - aj ti zadrátovať papulu! Di do řiti... - SEŠ TEPLEJ - Jandov troll! Normálne som čakal, že ma pošleš - do piče! Prosím prosím! - čo bolo, to bolo, len do riti nie!

 19. Pavel napsal:

  Mam takovej pocit,ze Jakub Janda bude brzo behat po hlavaku s natrzenou prdeli.

 20. Maroš napsal:

  NEMÁM KAM ZAVESIŤ... natroš nwoo

  „KÚPIM FILTER“ NA OCEÁN JEDNOTY /MÔŽE BYŤ AJ POUŽITÝ/:
  „Není dnes žádným tajemstvím, že oba prezidenti byli svobodnými zednáři a oslavovali-li toto íránské/globalistické náboženství už ve své době, lze to vnímat jako potvrzení, že dávno tomu bylo naplánováno jak jeho celosvětové zavedení, tak ale i proces islamizace, který je nutným předstupněm – někdo přece musí již nežádoucí judaismus a křesťanství odstranit.“
  http://aeronet.cz/news/video-nove-celosvetove-nabozenstvi-ktere-ma-koreny-v-iranu-a-ktere-nadchlo-uz-masaryka-a-benese-a-islam-jako-predstupen/
  Bahá’í Víra – Oceán jednoty, 1991 ČSFR
  https://www.youtube.com/watch?v=xFhtoURd16k
  KOZMICKÁ FIAT JUSTÍCIA
  „Veškeré dobývání vesmíru bude zprivatizováno korporacemi“
  „Tyto informace a jejich obraz slouží kvůli tomu, abyste dokázali sami zpracovat a pochopit procesy, k čemu dochází v rámci Syndikátu na této planetě. Po nich potopa! Je jim jedno, co se stane s civilizací na Zemi a že práci převezmou roboti a dopravu autonomní systémy (Elysium), připravují nás na konfrontaci s architekty a na zhroucení víry v Boha (Prometheus) a připravují nás na problémy s potravinami, jejich získáváním, na problémy s výrobou kyslíku skrze fotosyntézu (Interstellar). Upřou naše pohledy k Zemi, aby oni mohli cestovat opačným směrem vzhůru a pryč. Nemohu publikovat více, dokud většina lidí nepokročí na určitou úroveň pochopení obrazu souvislostí.“

  http://aeronet.cz/news/dalsi-z-kroku-syndikatu-merkelova-se-prorekla-ze-ve-vizi-globalniho-sveta-bude-uz-za-20-let-mozne-ridit-auto-jen-na-zvlastni-povoleni-pro-vybrane-skupiny-osob-ostatni-budou-vozit-auta-s-povinne-aut/

  • Sasin napsal:

   Kokota Korála jsem viděl, pravda. Kokota V.K. jsem neviděl, pravda. Bubácké zprávy voni musej vystavit. Jinak by je blboni nevyhledávali. Zdá se ti to jako problém? Asi ne. Heh Nosíš dál sračky a pomeje v kýblu a tady dycky zakopneš.

   • Maroš napsal:

    "Sasinko faszinko" - zabudol si na muhéééé - budeš si musieť nicky poriadne naštudovať - a to je práca. BUĎ PROFESIONÁL! - TY KOKOT TROLLSKÝ! A hovorím ešte raz - oddteraz pracuješ pre nás! Každá kokotina pod falošným nickom chráni nicky samotné!
    SPASÍBA MOLODCI! Vyfajčite Jandovi kokot a zapite to fasovanou Coca Cocolou!

    • proud napsal:

     Prisel cas zalozit vlastni forum,kde nebudou mit debilove sanci a priradit ho s Honzikovym dovolenim k nwoo........uz po nejakym koukam.

 21. proud napsal:

  Jedno se mu musi nechat,tomu s tema otahanejma sveracema,budoucimu nakupcimu pampersek........ma odvahu,ze si dovoli ukazovat se na verejnosti,hulibrk,nebo je spis az tak pitomej?Nj,je! :-))))

 22. jan nowak napsal:

  Napsal mistr proud.. za ewropské h ( * ) noty

  ps : proude, než nás UTNOU : )) napiš si Adminowi
  o muj g-majl

  Michala w.r.

 23. jan nowak napsal:

  Jan Korál & jan nowak

  Proč se mě bojíš Jakub Jenda bojiš..

  Proč www wytáh péro jeden chlap
  z rezatý piksle od rajčat
  .. proč KAZI nám náš prima chat ?

  Táhnou HUSa g šibenici * natrženou má zadnici..
  .. toužil prej po soulož-ni-ci
  Nedá se swítit , musíme HO wznítit..

  Krt ten chápe se rýče a pře-rýwa-wě
  Pí-če
  .. já mám 2 milenky a 4 rýče
  Zwořu co-se-dá neb jsem NĚMEC jsem
  Měnec..

  Sasín ze swym po-dílem sss Mrožem
  newyjó , že : Weš-mir-mi patři-jó : o

  Celý / bodka /

  ps : to-to je DA~DA
  2ps : www wy bukwice !

 24. Krokodýl napsal:

  Buzerant bude kvákat jen anální výblitky

 25. proud napsal:

  Tomu rikas "zabava" a "humor"?..............aspon mame jasno co jsi zac,kretene.....

 26. Maroš napsal:

  Admin - aby si neprišiel o pešiakov - potom sa budú baviť iní. Ale neboj - toho koňa pre teba máme stále pripraveného. Pre istotu. Lebo ten posledný dal kráľovstvo - za koňak! Taká je už bojová vrava.

 27. Krtecek napsal:

  To vidíte všichni,jak mě pronásledují vládní teroristické oddíly WCSSD.Nic tak zmateného nepisi.To je pomsta za prozrazení jak ti WC teroristi tutlají tu cenzuru v článku který je tajný a nahore!PIce se tam.

  Seznam sledovaných dezinformačních webu prý neexistuje proto,žeby si ho mohl každý vyžádat!

 28. Krtecek napsal:

  Ale ale Jandová,psi hlas do nebe nevolá!

 29. Krtecek napsal:

  Jakube Jando nápis nám tady jak je vsechno u tebe v prdeli jak v sobotu i v neděli.

 30. Krtecek napsal:

  To musel napsat ne admin,ale znalec análu a nepřítel žen cip Janda!

 31. Maroš napsal:

  Si nejaký - "silnoprod"! Na čom fičíš ty fasz - na elektrárenskom serveri?

 32. proud napsal:

  U ubohejch trapaku,nefunguje,nebo se potkame nazivo,co ty na to?.....Budeme videt jak silnej a drzej budes pak.....

 33. proud napsal:

  Az zafunguje,nebudes se stacit divit,pokud si to vubec budes schopnej spravne zaradit,o cemz pri tvym iq silne pochybuju,nicmene te to tvoje "woodoo" jak tomu rikas.....nemine! ;-)

 34. Maroš napsal:

  Krteček - spýtaj sa WIKINGERA PETRA - ostatní starí tu vedia - spasiteľ webu nwoo.org - Jop, naposledy zabanovanému Wájkingerovi ponúkol - aby mu čosi poslal mailom, že ON - JOP HO SEM POTOM DOKÁŽE - NALEPIŤ! ???

  Kurva! - nie je nič horšie a nebezpečnejšie - ako zhrdená milenka a ješitný chlap. Máme ho tu - zmrda! Prelamuje prelamuje, admin si s tým zatiaľ nevie rady, zatiaľ čo ten zmrd si to užíva - JOP TVOJU FAMÍLIU!

  Tak to využime vo svoj prospech! Vaka tomuto existuje preukázateľný precedens - že tento pojebaný fašistický systém ťa nemôže jednoznačne obviniť z výrokov na webe - ktoré - vyfabrikoval niekto iný - vrátane hackerov, ktorí pracujú pre systém. STE DEBILI - ĎAKUJEM! - PRÁVE STE NÁS OSLOBODILI! EŠTE RAZ ĎAKUJEM!

 35. Maroš napsal:

  Idiot - zober si nitovačku - ak vieš čo to je, a oprav si to sám! Nabudúce nevyškrabuj pripálenú kašu črepinou zo svojej hlavy!

 36. Krtecek napsal:

  Na co bych se učil Mrožu,když za mě to vše udělá počítač!Hled být méně zachovány a dělej vše tak jako JA!

 37. Krtecek napsal:

  Náhodou Mrožu Wiki mi řekl,že odměnou za nabízenou pomoc JOPA ho dál do týmu Nesmrtelných!
  Stal se tak tím,že vymyslel Projekt budování síly proti síle tzv Dzopuv projekt!
  A ten panečku bude!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!