P.C.Roberts: Nové protiruské sankce coby památník washingtonské zločinnosti

CongressKongres Spojených států svým téměř jednomyslným schválením návrhu zákona o nových protiruských sankcích – jak ve sněmovně reprezentantů, tak v senátu – dal světu najevo, že raději odstaví z úřadu svého prezidenta a zvýší riziko světové nukleární války, než by uvažoval o normalizaci vztahů s Ruskem. Přičemž s vetem Trumpa k tomuto návrhu zákona nelze počítat, protože návrh prošel v obou komorách Kongresu s více než dvoutřetinovou podporou kongresmanů, jež prezidentovo případné veto stačí eliminovat.

Navrhovaný zákon o nových protiruských sankcích uzavírá cestu možnosti snížit stále vzrůstající napětí mezi dvěma hlavními nukleárními mocnostmi a dokazuje, že i kdyby uvnitř Kongresu třeba i existoval zájem snížit hrozbu války či vyhnout se kvůli sankcím roztržce s Evropou, pak zájem pobírat i nadále štědré příspěvky od mocného a bohatého vojenskobezpečnostního komplexu všechna ostatní hlediska hravě přebíjí.

Bezohledné a nezodpovědné rozhodnutí amerického Kongresu zcela jasně dokládá, že Washington si s rozmyslem vybral konflikt s Ruskem jako hlavní prvek své zahraniční politiky. Což ruské vládě už snad konečně dopomůže k poznání, že její milovaná iluze o tom, že dohoda s Washingtonem je přece jen možná, byla omylem. Jak už jsem napsal nesčetněkrát, jediná dohoda, ke které může Rusko ve vztahu k USA dospětt, je dát ruce nahoru a přijmout neomezenou americkou nadvládu nad světem jako fakt.

Fíkovým listem, který si Kongres pro své znásilnění diplomatických protokolů a mezinárodního práva vybral, je nepodložená domněnka o ruském ovlivnění amerických prezidentských voleb ve prospěch Trumpa. Organizace někdejších činitelů amerických zpravodajských služeb k tomuto obvinění vydala v minulých dnech prohlášení, že ono domnělé ruské vměšování bylo podrobeno forenznímu vyšetřování s tím závěrem, že k žádnému ruskému vměšování nedošlo. Jednalo se o vnitřní domácí únik iformace, která byla do amerického podvrhu zkopírována a byl do ní zakomponován i ruský „otisk prstu“.

Takže: žádný forenzní důkaz, naznačující ruské vměšování, neexistuje. Všechnna obvinění Ruska byla vymyšlena a zfabrikována, a všichni ti, kteří o ruském vměšování mluvi, to dobře vědí. Není tudíž žádného rozdílu mezi dnešním americkým obviněním z ruského vměšování a Hitlerovým obviněním z roku 1939, že „minulou noc polské jednotky překročily naši hranici“, což byl Hitlerův fíkový list pro jeho útok na Polsko.

Tento Kogres používá tedy očividně průhlednou lež k tomu, aby jí ospravedlnil své porušení mezinárodního práva, čímž záměrně zhoršuje jak vztahy s Ruskem, tak s Evropou. Dokazuje tím, jak pevně je rozhodnut konflikt s Rukem zintenzivnit. Očekávejme proto už jen další falešná obvinění, další provokace a další hrozby.

Zdroj: http://www.paulcraigroberts.org/2017/07/28/new-russian-sanctions-bill-washingtons-monument-criminality/
23 Komentářů k P.C.Roberts: Nové protiruské sankce coby památník washingtonské zločinnosti

 1. Krtecek napsal:

  Co možná zdejší alternativa neví ,je proč tak vztekle reaguje USA?
  Ono totiž je rourami streamu zbavováno petrodolaru!
  WIKi o této možnosti psal před půl rokem a jmenoval vznik Petrovnou.
  No co si však vymyslel ta liška Putin nemá obdoby!
  Aby to nebylo na něm vytvořil něco co vzbuzuje rev smichu!
  On dovolí EU tisknout euro a právě ono bude kryto jeho ropou a plynem a za ně bude prodávat svůj plyna ropu čímž se obejde petrodolar a euro bude krýt jeho ropou a plynem.
  Tím že dali americane přilepek zákonu o sankcích proti Íránu nasrali komplet celou Evropu.
  Bude to teď EU,která bude postižená sankcemi naoko směřování proti Rusku.
  No co je to za maras ukazuje zoufalé hlasování,kdy jenom tři lidé USa byli proti.
  Trumpeta to pochopil začal tvrdit proto,že sankce proti IRANU jsou prý malé,čímž stejně mazané jako strejda Putin zkusí právě mu pomoci!

 2. Mirra napsal:

  Tady půjde o víc než se oficiálně mluví, kvůli nějakým prefabrikátům by se americký Kongres takhle nerozpálil.
  Jestli se třeba nedomákli že Putin se špičkama EU se dohodl na podepření eura ruskými zdroji. To by euro měnu udělalo rázem nejpevnější na světě a zajistilo nezávislost bloku EU-Rusko.
  I proto třeba to snižování zbrojních výdajů aby se americké náklady zvyšovaly tak že to neunesou a z NATO vystoupí. Tím se transformuje na čistě evropskou organizaci.

  • Krtecek napsal:

   To že se rourou pod mořem bourá Petrodolar je důvod.
   Putin klidně bude chtít,aby se tiskly eura neboť je tento způsob pro něho přijatelný a skutečně by mohlo dojít k posilování eura.

 3. petr366 napsal:

  Žerte se. Ovše krteček má pravdu. Válka dolaru proti euru ovšem trvá už téměř od samého vzniku eura. Že jse si toho nevšimli je jen vaše chyba.

 4. Krtecek napsal:

  Admine zkus komentovat geniálního Putina a jeho roury.
  To že dovolí tisk eura za něho prodá plyn a a naftu,achce ho místo Petrorublu aniž by musel sám tisknout svoji menu je fakt zajímavý tah.
  Pokud se podaří může být Petrodolar snad v dohledné době v prdeli,nemyslíš?

 5. Krtecek napsal:

  Na každém konci potrubí do něho kouka Putin.

  Ty roury jsou pokračováním začátku konce Petrodolaru a tedy i bohužel USA pohodlného života.
  Proto musí být EVropa zničena za každou cenu.
  Vlny arabů a černochu,které Brusel podporuje na příkaz z USA a zběsilý pokus o prodej špinavého břidlicového plynu do Evropy jsou tedy ty zoufalé pokusy a k tomu přistupuje i příprava války které se zúčastňuje i naše politická třída Smejdu.

  To by nás mělo v alternativě zajimat!
  OSV už je pod palbou neboť je avantgardou,která dokonce přišla s Programem ve formě DESATERA voliče.
  Hrozí nebezpečí,že nevolitelna politická třída Smejdu nás sežere a s námi i chudáky domorodce a ještě si s nimi vytře prdel!

 6. Krtecek napsal:

  Mohl by jste dráhy Proude vysvětlit kde vidíte tu tu erupcí blbosti?
  Napište nám to tady srozumitelné a ne jako CNN!

 7. Franta napsal:

  Kdepak, je to pravda.

 8. Krtecek napsal:

  Moje Puška pravdy krtku nezná bratra,nasype každému broky do zadku a on si je bude muset dát vyoperovat!A to bude bolet Auva,Auva!

 9. Krtecek napsal:

  Chyby,které najdete v mém svatém písmu komolí cenzura WC SSD!
  Brzy vás tady všechny mohu informovat jak ihned po vzniku vyjelo Desatero voliče na NR a v dobrodružném ohlasů otestovalo několik stran,které vyhrát volby nechtějí neboť na nás voliče prý kadi!

 10. proud napsal:

  Tu si vezmi ty,posero! Neni nad internetovy zbabelce co kradou nicky,ale nemaj na to,aby se postavili tvari v tvar......jedna z nevyhod internetu,dava zbabelcum jakysi pocity,coz je v realu rychle prejde.

 11. proud napsal:

  Delas tady curaku bordel,aniz by ti doslo,ze jde i o tvou prdel,coz ti tvy nadrizeny nereknou,pochopitelne,a ty jako blba ovce to zeres,moulo........

 12. proud napsal:

  Nech se prekvapit...."hosane".....

 13. Sasin napsal:

  Blboni se domnívají, že vrchnost je na světě od toho aby sloužila lidu, který si tu vrchnost bude volit a odvolávat. Vrchnost je přesvědčena, že blboni jsou tady vod toho aby sloužili vrchnosti a podle potřeby je zametou do "práce" do "války" do "škarpy. Toto uspořádání se řídí pravidlem, vrchnost řídí, nařizuje, zakazuje, žalářuje, trestá a blboni jako lidské zdroje, dodávají manu, teplo, spotřební zboží, prostě všechno co si vrchnost přeje. Vrchnost na sebe bere "odpovědnost" všechny zdroje si přerozdělit tak aby blboni nigdy nedosáhli dostatku. Blboni na sebe berou "odpovědnost", že budou dodávat do skonání světa co vrchnost požaduje. Vrchnost blboňům k tomu určí , za kolik, gde a co bude blboň dělat a blboň je rád, že si může hrát. Efektivita se řídí, přerozdělením kompetencí a vlatnění základních životních potřeb na stranu .vrchnosti. Blboňům se schvalují příležitosti, možnosti a píle vyskočit do stratosféry. Vrchnost vlastní stát. Blboň nemá přiděen k životu ani nejzákladnější životní potřeby jako jsou nepodejný podíl na půdě, neprodejný podíl na rozpočtu a nesmí rozhodovat o svých potřebách ve veřejném prostoru s vrchností. Blboňská naděje tkví z naučených programů školního, sociálního a pracovního převychovávacího systému vrchnosti, že si vchnost může volit a ona vrchnost bude chtít studovat co si blboň přeje. Základní premisa, pravidlo , této hry je politickovýchovný souboj o dva prstíčky. " Jen dva prstíčky si ohřejeme a hned zase půjdeme". Tato hra, gdyž začala, ještě neskonřila. Né, že jen dva prstíčky. Celá ruka šmejda si otevřela lidská obydlí. Usedla si za stůl a začala panovat a nimrat se v podstrojovaných pokrmech. Vrchnost vystrčila domorodce na slamníky, sebrala jim zdroje, půdu, čas na jejich život a začala učit jejich děti pitominám o despotickégrácii, gde vedoucí úlohu budou mít jen vyvolení. Ta hra ještě neskončila. Stále pokračuje. Drzost a hloupost vrchnosti kulminuje, Špekuluje jak nejlépe a nejpohodlněji řídit blboňstvo, kterému sebrali všechny přístupy k přirozenému životu bez vrchnosti, kterou nigdy k ničemu nepotřebovali. A jen dva prstíčky za to můžou.

 14. Krtecek napsal:

  Takové sdělení nepíší já ale demoliční četa WCSSD.
  Mě poznáte,že napíši k věci a NENADAVAM To mi totiž Wiki zakázal.Takze ty Šmejde který se schovává za Nick našeho lidového komentátora Pana Prouda klidně pokračuj až na tebe přijde Korál a mázně té navždycky!

 15. Krtecek napsal:

  Nás lidový filosof pan Sasin zase napsal hezkou analýzu,kterou si všichni rádi přečteme.

 16. Krtecek napsal:

  Překlad toho co píše pan Sasin!

  Na kopečku se usalasila hliněná pevnost politické třídy Smejdu.Uprostred vlaje prapor na kterém stojí.
  Vzhůru k nevolitelnosti!Atzije lež a podvod.
  Druhou část hesla tu tealizuje spodina společnosti která nadavkami a primitivním myšlením potvrzuje druhou část napíšu má vlajce Šmejdů!
  Postupně se všichni voliči musí vyzbrojit puškami a samopaly pravdy.OSV přitáhla obrovské obléhací dělo Pravdy s nápisem Jmenuji se Desatero voliče!

 17. Krtecek napsal:

  Petře jak to myslíš?Vysvětlí proč nerves At žije pekelná liška Putin.
  Ty nevíš o co jde?Tak si znova přečti co píší jak Putinovi budou platit vytisknutý mi eurý a on se bude chechtat a brát je!
  Na co rozdávat zlato,když může dostat papír a ještě za něho bude bojovat cela Evropa!
  Podívej se jak Šmejdi zuří,že jsem něco prima napsal co je točí do bela!

 18. Paul Durham napsal:

  Tato přesná analýza je současně i diagnózou. Víc není třeba.

 19. Krtecek napsal:

  To co přiznej se,že ty jsi sluha Jandy a zaměstnanec porno průmyslu.Desky s tvými filmy jenom prší!
  Je to pravda?

 20. Krtecek napsal:

  Tvůj idol pan ANo bude hůř prý brzy zavede předměty Práce v kavárně ,Počasí protože matematika,či fyzika ti pro nedostatek závitu dráhy Rocco bude zakázána!Tak se stane,že čím tě tvůj fotr udělal tím zůstaneš!

 21. WIKINGER Petr napsal:

  JAK TO TADY POZORUJI VYMLÁTIL PAN ADMIN VECHNY FALEŠNIKY

  OSV bylo na NR a zkusili jsme lečbu stran,ktere se ucházejí o přizen voliču.
  Podivejte se jak to dopadlo,zkusim dat prvni odkaz.

  http://www.novarepublika.cz/2017/07/existuje-slovo-ktere-se-mnozi-boji-jako.html#more

 22. jan nowak napsal:

  Pan ADMIN to-tu w wymlátil - jen-co-je PRAWDA !?..

  .. WWW-zýwám wás PANE Duchu po : čtwrrté !!!!

  ps :.. ďuchu.. Jiňskýho wylez ze @!% ¥
  2ps : popojedeme na 1/2 : //

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!