Ku podivu, mlýny stále melou

johnmccainKonečně to seklo i s tím 81. letým dementním, psychicky narušeným McCainem, veteránem z  Vietnamu. Údajně se  podrobil operaci mozku s podezřením na zhoubný nádor. Ku podivu se za týden zmátořil a v senátu vyrukoval s plamenným projevem nabádajícím občany, aby alternativním a lživým mediím nevěnovala pozornost. Pravdivé informace v US hlásá jen CNN, CNBC, ABC (Žid Wolf Blitzer a Rachel Medows). To jeho vystoupení naznačuje že felčaři zjistili, že nádor vyplňující celou lebku nelze odstranit.

Válečný super-hrdina měl smůlu a většinu času na křižácké výpravě/misi strávil v zajetí po sestřelení US bombardéru/liberátora/osvoboditele Viet-kongem. McCaine zázrakem přežil nejen pád letadla, ostatní členové posádky zmizeli beze stopy, ale i sedmileté zajetí v díře v zemi a občas zaplavované vodou. Zkrátka měl tuhý kořínek, i když někteří jiní přeživší zajatci tvrdili, že na té tuhosti se  podílel jeho otec generál či admirál. A někteří z urputných pomlouvačů, jenž se nakonec z nesmyslné války vrátili domů, prohlašují, že si jeho hlas pamatují z rozhlasových pacifistických relací za bojů v džungli.

nixon-mccaineMcCaina po výměně dávali nějakou dobu dohromady, což se zcela nepodařilo. Dlouhodobým  pobytem v jámě evidentně zblbnul. Válečného, ostříleného matadora zelené mozkovny zanedbatelného IQ v Pentagonu a lobisté zbrojařských firem v politické kariéře podporovali od prvních dnů po slavném návratu. Připomeňme si tu vietnamskou válku v letech 1964-1975. Bylo mu asi 29 roků. Plus 7 roků v zajetí naznačuje, že  výměna proběhla přibližně v roce 1972. Díky extrémní péči specialistů se nejen uzdravil, ale dokonce během rekonvalescence prý vystudoval za rok prestižní válečnou školu“, jinými slovy „Žiškárnu“, jež ho katapultovala do sfér, o kterých nikdy nesnil. Gloriovaný a vyznamenávaný hrdina z vražedných bojů v pralesích je vděčnost sama. Za těch více než 40 roků, co je u koryta, vystřídal mnoho funkcí, ale vždy se motal kolem výborů spjatých s rozpočty na zbrojení. Ta suma se při asistování  McCaina postupně vyšplhala až na dnešních 700 miliard dolarů. Prý na obranu prohlašuje mírotvorce Trump i když řada tzv. expertů tvrdí, že současné zbraňové systémy jsou nekvalitní a předražené. Prkotinu, jako sestřelení letadla Vietnamci doposud nevysvětlil, vyšetřování vhodně zvolené komise, aby ho nenařkla z nedbalosti a porušení předpisů se odložilo.

libad3Admirál „papá“ zatloukl mnohem větší průser po útoku Izraele na americkou loď „Liberty“, při kterém zahynulo 27 námořníků a asi stovka dalších byla fatálně zraněná. Díky přítomnosti ruské válečné lodi, izraelská ponorka, jež měla torpédy neozbrojenou „Liberty“ dorazit, od svého záměru upustila. Dle plánů CIA z hrůzného incidentu měl být obviněn Egypt. Rusové o tom natáčí film, který u nás v kinech a TV promítán zatím nebude. Čas je neúprosný. Nedávno natáhl brka Američan/polský Žid Brzezinski, válečný magor, který nikdy nepracoval a spřádal plány, jak ovládnout ten obrovský a bohatý kontinent na východní polokouli, Rusko. Pochopitelně tzv. balkánská řeznice Albrightová, česká Židovka, jeho názory podporuje i dnes, přesto, že to má za pár. Za pár to má i většina válečných zločinců, vyzdobených Nobelovou cenou míru, jako Jimmy Carter (92), Žid Kissinger (94), spirituální vůdce Tibetu, otrokář/feudál Dalajláma(82) a další šmejdi. Georg Bush senior (93) už to nestihne jako fořt aus Austria (81) a ta nesmrtelná Šiklová (81++). Takže to vypadá, že nás občany ČR.čekají v blízké budoucnosti další  potěšující zprávy, ať už půjde o spalovnu či mahagonovou bednu.

hzdjj873-1341358044Zvrhlý trend posledních 50ti let naznačuje, že prvním předpokladem k získání NCM je, že se musíte prosadit jako válečný zločinec velkého formátu a zabít a povraždit tisíce nevinných lidí na základě podvržených důkazů a falešných zpráv. Lháři Tony Blair a George Bush junior jsou nabuzeni. Když už ji dostal terorista Yassir Arafat (prezident Palestiny) a kontroverzní Jožka Fisher (ministr zahraničí NSR), po 20. letém vězení za hrdelní zločiny v Jižní Africe Nelson Mandela (prezident Jižní Ameriky ), tak proč tak dlouho s tou zaslouženou odměnou ti idioti v Norsku otálí? Mozkové onanie tohoto druhu zřejmě pronásledují i tu chudinku vdovu, které by NCM post mortem kulisákovi z ABC za humanitární bombardování Srbska přišla vhod. Že o NCM (cca 30milionů Kč) sní kolaboranti Štětina, Hermann a soudružka Jourová nepochybujte.

Takže vážení čtenáři NWOO, nevěšte hlavy, neboť účast na pohřbech politických šmejdů není prozatím povinná podobně jako volby, absurdní nesmysl, jenž šmejdům v politice vyhovuje. Jak vláda lidu slovutné demokracie v praxi funguje? V průměru chodí volit 50% populace. V těch 50% se odhadem angažují voliči asi 10 názorově/programově odlišných stran/hnutí. Vítěz voleb obvykle nepřekročí 30% a členská základna strany je při tom pár desítek tisíc, ne-li jen několik tisíc. Přesto vyhraje. Jak je to možné?

Masivní propagace nesplnitelných slibů, velký prachy sponzorů/podnikatelů, reklamy a TV masáže placených pressti-tutek a whore-porterů. Prozatím v ČR ilegálové a mrtvé duše nevolí jako v US, ale kdo ví, co stratégové vymyslí. Jak naše podzimní volby zmanipuluje satan Putin?? Lze předpokládat, že šmejdy jako Kalouska, Gazdíka a jatečního zvěrolékaře odpovědného za rozvoj vědy a základní výzkum nepodpoří, pokud vůbec někoho. Ale zpět k podvodu „vládě lidu“ alias demokracii a rozhodování většiny (50.2) o osudech menšiny (49.8), což může být v krajních případech jen pár zmanipulovaných a podplacených jedinců. V tomto kontextu lze na demokracii pohlížet jako na „tyranii většiny“.

Příklad. Tři miliony obyvatel + 2 v ČR je pro přijetí eura a tři milionů – 2 proti!! Přežité paradigma nadpoloviční většiny nahradit dvěma třetinami, v krajních případech (vyhlášení války atd.) třemi čtvrtinami (75%). Takový ústavní zákon by poslancům svázal nejen ruce, ale preventivně omezil i politickou korupci a referenda o každé prkotině jak navrhuje „Samuraj“. Mnozí mohou namítat, že při změně zákona z nadpoloviční většiny na dvě třetiny, by sněmovnou žádný zákon a usnesení nikdy neprošly. Ale prošly. Stačí pohlédnou zpět do historie.

late-mingPřibližně v časech dynastie Ming byli konšelé protichůdných názorů po dobu rozhodování, isolováni od veřejnosti a tehdejších lobistů. Ve vymezeném čase (dnů?) se museli dohodnout. Pokud řešení nenalezli v daném termínu, přísun žrádla byl přerušen. Je fascinující, jak se jim po dvou denním půstu v hlavách náhle rozsvítilo. Aplikace staré čínské metody v parlamentu a senátu Č. R. by na Laudátech, Gazdících, Gabalech, Bendech, Kalouscích a fořtů aus Austria ztroskotala ,pokud by se tzv kantýny netransformovaly na hladomorny. A když už mluvíme o falšování volebních výsledku Putinem, proč se nevrátit k staré a primitivní metodě  hlasovacích lístků s otiskem palce v nesmytelné barvě, jež na tom prstu vydrží dva dny. USA se může v Afghánistanu učit nejen pěstování makovic, ale i volbám. Tak jak tak, nezpochybnitelné moudro vyslovil J. Stalin: „Vyhrávají vždy ti, kteří přepočítávají hlasy“!
5 Komentářů k Ku podivu, mlýny stále melou

 1. Mirek napsal:

  Výborný článek, McCaine, zdechni ty lidská zrůdo

 2. Pavel napsal:

  Perfektni článek.Diky

 3. tojefuck napsal:

  Otisk palce na hlasovacim listku, aby se dal identifikovat ten, kdo hlasoval proti? No debilnejsi napad uz tu padnout nemohl. Vidím samou kritiku, ale žádné řešení. Pohádka z dynastie Ming je spíše na zasmátí, než k reálnému provedení. Rozděl a panuj! To tady funguje a stejný model akorát více multikulturní se zavádí v EU. Poštvi bílý proti černým, křesťany proti muslimům a lid se nikdy nespojí aby svrhnul svého diktátora (Brusel a jeho nevolená evropská komise). Tady si berete do huby samuraje, přitom přímá demokracie a referendum o každé prkotine je asi nejschůdnější politická varianta, kdy lidé mají šanci něco ovlivnit. Proč ve Švýcarsku to funguje a jinde nesmí?

 4. Pavel napsal:

  Chípni zmrde! Už chladím archivní lahvinku, kterou lupnu hned jak bude tvoje smrt oznámená ve zprávách. Nenech mě moc dlouho čekat!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!