P.C.Roberts: Komu může přinést prospěch zkáza Země?

CongressIdioti nové protiruské sankce vymysleli a Kongres je schválil. Bez porady s Evropu, která má nést jejich tíhu největší – ale stále je ještě může odmítnout. Což by churavějící Amerikou dost otřáslo. Dodejme, že návrh zákona o sankcích znásilńuje současné rozložení státní moci, jak je ústava USA předpokládá. Zahraniční politika je totiž oblastí vyhrazenou moci výkonné, a byl to též představitel této moci – prezident Obama – který první protiruské sankce vyhlásil. A pochopitelně: Jestliže prezident může sankce vyhlásit, může je i odvolat. Což by se mělo nyní provést tak, že prezident Trump předá rozhodnutí o sankcích do rukou lidu. Ovšem ne tak, že výzvu k lidu odtweetuje, ale přednese ji v řádném projevu. Vždyť republikánské Fox News a Alex Jones mají větší sledovanost než CNN, a to i kdyby se k posluchačům CNN přidali i všichni čtenáři deníku New York Times.

Za hlavní věc sporu by pak měl prezident vyhlásit tyto dva problémy: Nepřekročil Kongres svým hlasováním o návrhu zákona protiruských sankcí svou ústavní pravomoc? A nezlikvidoval jím též možnost snižovat napětí mezi nukleárními mocnostmi? Trump by se měl amerického lidu zkrátka zeptat, zda souhlasí s tím, že jsou jednou svévolnou provokací za druhou tlačeni do války s Ruskem.

Díky pravomocem, které si k prezidentské funkci přidali jak Bush ml. tak Obama, může dnes prezident vyhlásit i výjimečný stav, rozpustit Kongres a vsadit do vězení, kohokoli bude chtít. Samozřejmě, presstitutky by v takovém případě konaly zázraky, aby občanstvo i ozbrojenou moc proti vyhlášenému výjimečnému stavu zverbovaly, ale kdyby skutečně existovala ona tajná dohoda Trump-Putin, o které se tolik mluví, Trump by přece mohl přimět Putina k zinscenování mezinárodní krize, která by jak americký lid, tak jeho ozbrojenou moc postavila jasně na Trumpovu stranu.

Že se ovšem takovýto scénář nikdu neuskuteční je dalším důkazem o tom, že žádná takováto tajná dohoda neexistuje.

K čemuž přidávám tuto aktualitu: Deník Washington Post, iniciátor a hlavní hlasatel „ o tajné dohodě s Ruskem“ zveřejnil v minulých dnech článek s tímto titulkem: „Hledání důkazů o dohodě Trump-Putin se hroutí“. V článku se dále uvádí, že tvrzení o spiknutí Trumpa s Putinem je smyšlenkou. Poslední věta článku pak zní takto“ Příběh, který se nikdy nestal, nemůže mít ani žádné pokračování.“

Takže velká supervelmoc Amerika, výjimečná a nepostradatelná země, vložila sedm měsíců nového prezidentování do něčeho, co se prokázalo být smyšlenkou, když je mohla využít k nápravě vztahů s Ruskem i Čínou, tak vážně narušených kriminálními režimy Bushe a Obamy.

Zbývá už jen zeptat se, které to choré mozky tak moc touží po stále větším a větším napětí mezi dvěma velmocemi, které může jak USA, tak jejich evropské vazaly smést z povrchu země? Kdo z tohoto doufá co vytěžit?

Zdroj: http://www.paulcraigroberts.org/2017/07/31/witch-hunt-donald-trump-surpasses-salem-witch-trials-1692-93/
51 Komentářů k P.C.Roberts: Komu může přinést prospěch zkáza Země?

 1. Krtecek napsal:

  Stále více churavějící Trumpeta se uz jak to vypadá ani nedokáže bránit!
  Nakonec bude odstřelena jako pes!

 2. Krtecek napsal:

  Je jasné,že kvůli streamu Putina a Evropy začne kolabovat Petrodolar!
  Dá se tomu zabránit jediné zničením Evropy válkou do které požene menšina šílenců v USA celý svět v naději,že to v krytech přeziji!

 3. Ing. Miloslav Dědek napsal:

  Čas oponou trhnul. V článku uvedené skutečnosti dokazují stávající zastaralost přístupu k budoucnosti světa. Je na čase přestat budoucnost lidstva pasivně očekávat a začít ji aktivně globálně realizovat. Doporučuji seznámit se s článkem: „PROGNÓZA BUDOUCNOSTI LIDSTVA“ – http://miloslav7.blogspot.cz/2013/12/prognoza-budoucnosti-lidstva.html

  • Krtecek napsal:

   Dědku,tvoje neomarxisticka žvásty chce uskutečnit tzv.
   Nová Evropa.Ma být ještě horší než EU!
   Společná Ustava,společný válečný rozpočet,aby Rotschild nahrabal jeste více a ty tu přicházíš z takovými srackami dokola!
   El Comandante Novák píše,že tě kapitalismus,který u nás je bez přívlastků te da do mýdla a ty i tam jim budes lezt do zadku

   Porid si Desatero voliče ,buď pokrok a ne smradlavy dědek,který tu opakuje dokola nesmysly!

   • Ing. Miloslav Dědek napsal:

    Vážený pane, Desatero s velkým D píšeme na začátku věty nebo v případě, že se jedná o Boží Desatero. K Vaší reakci na můj komentář podotýkám, že Desatero má dodržovat každý a bylo by po úvahách jaká vláda, měna apod. by měla být nastolena. Desatero Boží je spravedlivé ke každému.

    • Krtecek napsal:

     Dědku mikdo st tě vážit nebude dokud tady nebudeš propagovat Desatero Voliče,které otevírá ČR úplně nové moznosti!
     Proč jsi pro neomarxismus a diktaturu humanistů a ještě se odvažuješ ty sracky které mají zničit státy Evropy tady dokola presentovat!
     Přejdi na nasi stranu občanů a nápis raději o tom jak nahradit kapitalismus BEZ privlastku rabující domorodce a tebe taky!

     • Krtecek napsal:

      Kdyby jsi to nevěděl dedku oncem je řeč mluví o tom PRVNI a SESTE
      svaté prikazani Desatera Volice začni se modlit dráhy zmetku než budeš slouzit ve tme jako žárovka!

    • jan nowak napsal:

     GDO si KOUPÍ 9 mýdel z inženýra Dědka ?
     .. desatero mýdlo dostane ZDARma !!!

    • Sasin napsal:

     Emerické curriculum Vitana po dvouseti letech blboni nedokáží rozklíčovat. Věří čárům a márům milionářského KONgresu, že úmysly, které odvolali, odvolají ihned jakmile dostanou více zaplaceno. Zbraně, zlobu a šmejdovinu dodají ve slevě současně se zaplacením sociálního a zdravotního pojištění. Muheeeeeeee

      • proud napsal:

       Kdyz…..kdyz…..a kdyz……….no tak bude valka,a co,nezaslouzej si ji snad vsichni ti kreteni,vcetne nasich,co maji velky tlamy a az to bouchne,budou zalejzat jak krysy a kroutit nevericne hlavama? Ze srdce jim to preju!!! I kdyz rozum a prirozenost samozrejme vola po mirovym reseni.Na druhy strane by ale uz konecne i nasi vlastizradci skoncili opravdu na tech kandelabrech,valka je valka!!! Vsechno zly,pro neco dobry.I kdyz ji nepreju samozrejme nikomu!

       • proud napsal:

        Ale jedno vim jiste,jestli to bouchne,seru na ni a jdu po tech vlastizradcich osobne,dokud je nevymlatim,valecny zakony-nezakony to totiz pohodlne umoznej i bez soudu!!! Pak me teprv bude zajimat jak se dostat k bratrum a pomoct jim v boji……

    • Krtecek napsal:

     Pane inženýre Dedku,dovolte prosím vás,aby jsem se na něco zeptal?
     Všichni tu vidíme,že propagujete NWO a jeho neomarxistickou diktaturu humanistů.
     To děláte na tomto webu už delší dobu.
     Můžete prosím vysvětlit Proc?
     Myslíte si,že je to něčím prospěšné,když nyní vidíme,že je to vaše i naše zničení?

     • Ing. Miloslav Dědek napsal:

      Přečetl jsem to všechno a uvádím k tomu:
      Současně existující globální finanční systém respektuje celý svět, přičemž tento systém v podstatě slouží především globální finanční elitě, t. j. tzv. lidem velkých peněz, kterým umožňuje v privilegovaném postavení vládnout světu a v neomezené míře využívat všechno co svět poskytuje. Lidé velkých peněz podporují existenci společenské vědy zvané „ekonomie“ přesto a nebo právě proto, že celá ekonomie je jen uměle nafouknutá bublina. ……..Více je uvedeno v článku: GLOBÁLNÍ FINANČNÍ SYSTÉM – http://miloslav7.blogspot.cz/2016/08/globalni-financni-system.html
      Před čtením uvedeného článku je dobré si přečíst článek: Finanční systém je větší hrozbou, než terorismus – http://miloslav7.blogspot.cz/2016/03/financni-system-je-vetsi-hrozbou-nez.html
      Na světě neustále vznikají nové válečné konflikty a opakují se ekonomické krize. Zatím bohužel neexistuje globální organizace, která by mohla garantovat mír na celé planetě tím, že by umožňovala rychle a efektivně řešit všechny globální problémy. Je na čase urychlit vznik takové globální organizace. Organizací, která by mohla úspěšně řešit všechny naléhavé globální problémy, by mohla být globální vláda. Konkrétně je možné si představit globální vládu např. jako vládu globální federace ve které by byly sdruženy všechny státy světa. Jednu možnou cestu vzniku výše uvedené globální federace popisuje článek NOVÝ SVĚTOVÝ ŘÁD – http://miloslav7.blogspot.cz/2016/09/novy-svetovy-rad.html

      • Krtecek napsal:

       Pane prý Ing.Dedku,lámu nad vámi hůl.
       Je pravděpodobné,že vysílatele z blázince.
       Všichni tu víme,že vaši lidí velkých peněz to jsou,kteří ty války vyvolávají s cílem donutit nás přijmout jejich NWO vladu a umožnit tak z planety udělat planetu otroků.
       Další a příští dialog s vámi se bude týkat ,zda už vás vaše děti prodali na mýdlo v rámci profitu a to bude tak všechno!

      • Krtecek napsal:

       Pane prý Ing,Dědku.Vyvolavate podezření,že vám lidé velkých peněz trepanovali mozek tak,že se z vás stal robot!
       To jak píšete na to ukazuje!
       Pravděpodobně vám dali do rukou texty,kterým jak to vypadá vůbec nerozumite a dostal jste za úkol ohlupovat domorodce!
       Tím začínáte být zajimavy.
       Vime,že lidé velkých peněz jsou nenazrane lidské zrudy a jsou schopny preparovat i mozky tak jak nám to tu predvadite.
       Ptám se vás kdo vám dal do ruky tyto psané texty,které na to,ukazuji,že mají být tímto způsobem zoperovavani lidé urceni ke službám po zničení celé planety.

 4. proud napsal:

  „Komu může přinést prospěch zkáza Země?“………prijde na to jak se to mysli,jestli znicenim planety,nebo jen zivota na ni.Nebudem si lhat,znicenim zivota by se planeta naopak ozdravila a dostala se z vlivu nejhorsich skudcu,lidi! Zotavila by se a znovuobnovila,coz s nami neni mozny,v soucasny dobe a podobe,to je jeden z hlavnich duvodu proc je treba zbourat ten vsemu nepratelskej a degenerativni system a nastavit novej,pratelskej cloveku a chranici planetu!!!

  • proud napsal:

   Ochrana planety ale nespociva v divnym inzenyrstvi a nestoji na neprirozeny chemii a rabovani zdroju,spociva v minimalnim zasahovani do prirozenyho vyvoje planety a ponechavani ji samotny,svoje rizeni.Clovek se musi podrizovat potrebam planety a ne obracene!

   • benmil napsal:

    Jiří Grygar: „Lidstvo spěje k zániku. A myslím, že je to dobře.“

    • Sasin napsal:

     Dělat si z lidí psychopatickou prdel dokážou jen opravdové svině bez mozku, co kradou veškerý proviant po světě, který by byl použitelný pro lidi a platí vysráním a utřeným papírem třemi prsty. Stejné jako přednáška před rotou slimáků o zákazu požírání natě brambor, zelí, kedluben, prostě všeho co se dá KONzumovat. Po tísicáté přednášce nejhlavnějšímu slimákovi a jeho příručnímu KONgresu o nepřístojnosti, nedotknutelnosti zelí ostatních zahrádkářů vypadne zezadu šrůtek hovna a musíte dojít přesvědčení, že pomůže jen vyhubení.

    • proud napsal:

     Neni to dobre,pochvaloval bych si to tak mozna v podrousenym stavu z ayahusky,nebo jak se to svinstvo pise:-))).Ale jak vidno,i nektery fetky muzou bejt „popularni“……

  • Eduard Kamensky napsal:

   Akce bumerang. Před deseti dny zahájili amíci útok na Irán. Jedná se o meteo útok společnosti HARP. Podle posledních informací měla teplota v Iránu dosáhnout padesát srupňů. Opět se to ale vymklo kontrole.V Evropě zabíjela spalující vlna veder Lucifer. To jsou poslední titulky v EU. Ale co je nejhorší. Nad atlantikem se prudce v několika oblastech mění tlak. Hrozí, že jižní i severní ameriku zasáhnou superbouře.
   Hrozí, že zlo udeří tam, odkud vzešlo. Jestli je to pravda, chcípne senátor Mac Cain.

 5. petr366 napsal:

  Jako mládež jsme snili o vesmiru. Dneska tak leda o tom jakou rakev si pořídit. Jděte s tím do prdele. Já chci solidní život i pro své potomky.

 6. Sasin napsal:

  P.C. Roberts zrovna v době gdy Cyril s Metodem valili klíny Slovanům do hlavy chyběl. Byl omylem reinkarnován do tohoto století. Dnes je v akci, drží basu, je s nima, navždy, na věčné blboňské časy. Až dokončí misii, vrátí se. Někam.

 7. Jochen napsal:

  Nepripomina Vam ta fotecka neco. Treba zidovskej svicen? Zajimavy,ne?

 8. Lukaš napsal:

  Neoconi už vědí,že je konec bohatnutí a to co si nasyslili je rozpuštěno ve státních a občanských dluzích.Ani další průmyslová revoluce nepomůže,pokud si nebude mít kdo kupovat výrobky,roboti si výrobky nekoupí.Tohle všechno je vedlejší,pokud nezastavíme tak obrovskou spotřebu kyslíku,tak se další generace udusí.

  • Paul Durham napsal:

   Komu může přinést prospěch zkáza kurníku ? Takhle se ptá kuře housete otevírajíc vchod kunám do kurníku. Kuny jsou přece naši bratři a sestry kváká kačátko, zatímco kuny již připravují krvavou okultní lázeň pro svého boha. Dějiny slepičárny pak napíší kuny.

  • Sasin napsal:

   Dobrovolní pomocníci stráže nwoo se pouštějí do samostatných akcí bez základního podílu na neprodejné půdě a rozpočtu a nevolí své potřeby, diskutují o potřebách kyslíku, kvalitě drátěného oplocení, či nedostatku děšťové vody.
   „Tohle všechno je vedlejší,pokud nezastavíme tak obrovskou spotřebu kyslíku,tak se další generace udusí“ . Přeju si aby u toho byli při vědomí.

   • proud napsal:

    Kdyz se dusis,moc dlouho pri vedomi nejsi.Je ale faktem,ze dusicimu se prijde i par vterin jako vecnost…….

    • Sasin napsal:

     Hloupý Honza gdyž se vracel z ciziny alespoň netáhl za sebou štrůdl podržtašek, exekutorů a církevních tmářů. Měl alespoň 5 pohronadě. Věděl, že ho čeká máma, táta, nevěsta, orání a vláčení. To dneska jsou inčí móresy. To se jeden nějak vydá jako blboň s děravou kapsou, co má plno keců z druhé ruky a to vymění za zlaté tele, zlatou slepičku a zlatého švába a všichni, gdyž ráno vstane, mu na účet nabučí, nakvokají a nachroustají přídavek z oběda, kterej před minulým tejdnem snědl. Tahle kouzla nemají KONkurenci, páč žádnej normální tvor ani rostilna, šutr, hlína, vzduch ani bůh nedokážou navalit plnej stůl žrádla ze zbytků minulého měsíce. Přesto se objevují exepláři, co nabuchaní jemnohmotnou energií potají chlemtají z hadí kundalíny nektar zapovězení ráje a do dávno zaschlých ran nanebevzetí řežou moderními způsoby odstraňování posledních zbytků soběstačných vrstviček kůže. Dou na to přímo mikroskopicky, gde je vidět i poslední soběstačné uzlinky, které lze odpytvat a zahodit do kýble odpadků. A všimně te si, že předkožka tam není. Nevím kolika lidem tu předkožku nechali, ale zajímavá statistika by z toho byla. Třeba v naší parlamentní kantýně. Kolik blboňů ji má? Ha

 9. petr napsal:

  Sarančata se taky neptají co jim to přinese a jaké to bude mít pro ně důsledky, až sežerou vše stravitelné ve svém okolí.

  Neboli, dej opici do ruky samopal…
  https://www.youtube.com/watch?v=psIr_oqe4gw

 10. prodost napsal:

  S vděčností za obrázek v úvodu článku vyzývám Vaší pozornost, aby se obrátila k výzdobě řečniště US capitolu, zejména k symbolům vedle krajních sloupů. Zrcadlově proti sobě na obou stranách vlajky jsou fasky. Jsou to ty dva jakoby bronzové basreliéfy. Latinsky „fascae“. Z toho anglicky fascism, česky fašismus. Všichni symbol toho, o co Americkým (j)elitám jde mají přímo před očima, však skoro nikdo to nevidí. Fasky jsou svazky mnoha prutů (symbolu národa, lidstsva) pohromadě držící kováním (okovy – symbol otroctví), opatřeny olivovou ratolestí-symbolem vlády a sekyrou, symbolem moci. Opakuji všichni (celý svět) to má před očima, však kdo to vidí? Hezký den a skvělé vyhlídky.

  • antifuck napsal:

   A medzi tými dvoma fašeSS je americká vlajka, čo je vlastne pôdorys židovského jeruzalemského chrámu.

  • Paul Durham napsal:

   Opakuji všichni (celý svět) to má před očima, však kdo to vidí? -
   to je u lidských zdrojů úplně normální, i v milionech jiných dějů či jevů, retardovaná populace mravenečků

 11. ekonom napsal:

  Roberts je múdry a odvážny človek….hoci som už počul aj že je provokatér,ktorý slúži na monitorovnie diskuterov…ja verím,že nie…aj jeho oči sú úprimné…na rozdiel od mnohých iných,kde zlo len tak srší z ich očí….situácia je vážna a fašizmus znovu nastupuje a sofistikovanými metódami…a za všetkým sú znovu peniaze,majetky a túžba po ich zvyšovaní….treba pracovať znovu na zoštátnení súkr.vlastníctva/ minimálne prudko ho obmedziť/… aj keď sa zdá,že spoločenský typ vlastníctva zlyhal..médiá perú mozgy takmer denne ako je štátne vlastníctvo neúčinné.. …stačí prečítať napr.Elinor Ostromovú/prosím pekne nie je to ruska ani číňanka ale vedkyňa z USA/ nositeľku Nobelovej ceny za ekonomiku,ktorá dokázala,že štátne a družstevné vlastníctvo je rovnako úspešné ako súkromné….velmi sa snažia média zamedziť prístup k takýmto informáciám….skoro všetko zlo sveta pochádza zo súkromného vlastníctva…nebude pokoj na zemi pokial bude stále na zemi pôsobiť zákon akumulácie kapitálu…prečítajte na googli jeho zhubné účinky

 12. Maroš napsal:

  „skoro všetko zlo sveta pochádza zo súkromného vlastníctva…nebude pokoj na zemi pokial bude stále na zemi pôsobiť zákon akumulácie kapitálu…prečítajte na googli jeho zhubné účinky“ – už tu kurva chýba len politruk NWO – Dědek! Mali by ste začať s vyvlastňovaním hniezd – lastovičiek! Spíš kurva na parkovisku pred Tescom? Lebo tomu neverím! Tam má právo pobývať nejaké odstavené, ukradnuté auto, ale určite nie človek bez strechy nad hlavou! Za chvíľu nás vy zmrdi budete presviedčať, že mať krajinu, vlasť, je kurva sobecké! Vyjebaní neomarxistickí paraziti – len čakáte na to, kedy sa človek vzdiali z domu! Kozmopolitná vyjebaná parazitická banda!

  • Krtecek napsal:

   Dědek tu nechybí pane Mrozi,je v plné síle nahoře a vysypal na nás celou výzbroj NWO.
   Co za podivna podezření vyvolává píší i já nahoře!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!

NEKRMTE TROLY!