Akce VÁPNO se dramatizuje: Soudkyně vyloučila našeho zástupce kvůli trvání na kamerovém záznamu soudu

soud-akce-vapno-2-8-2017

Ve středu 2. srpna 2017 probíhalo další soudní jednání k Akci vápno, tentokrát opět u soudu pro Prahu 1 po odvolání protistrany k Městskému soudu, který případ vrátil k přehodnocení. Náš spor s Technickými službami hl.m. Prahy kvůli Václaváku popsanému vápnem tentokrát přišlo podpořit nezvykle mnoho lidí (cca 15) a tak jsme se těšili na zajímavou atmosféru v soudní síni. Jednání se však vyvinulo nečekaným způsobem.

V tomto případu jsme nyní celkem tři obvinění a dva další kromě mají k jednání svého zástupce. Jednou ze strategií, kterou uplatňuje u každého soudního jednání, je trvání na videozáznamu ze soudu. Zvukový záznam je povolen automaticky a stačí jej pouze oznámit. Obrazový záznam však je, dle mínění soudkyně, dovolen pouze se souhlasem soudu. Naše soudkyně dříve videozáznam buď zakázala nebo dovolila nahrát pouze začátek a konec jednání. Náš zástupce však trvá na tom, že jakožto účastníci procesu máme na videozáznam pro vlastní potřebu právo a zajišťuje se tak právo na spravedlivý proces.

Soudkyně však již tentokrát ztratila trpělivost, pohrozila zástupci možností zakázat zastupovat mé dva spoluobviněné kvůli právní nezpůsobilosti, pokud dál bude trvat na pořizování videozáznamu, k čemuž pak nakonec také došlo. Vzhledem k tomu, že jsme trvali na tom, aby mé dva kolegy zastupoval, bylo podáno odvolání k odebrání našeho zástupce a další jednání je odročeno na neurčito do té doby, než toto odvolání bude vyřízeno.

Když toto jednání tak rychle skončilo, diskutovali jsme potom s návštěvníky o tom, zda-li nebylo trvání na videozáznamu zbytečné, protože se tak celý proces zbytečně zkomplikoval a zpomalil. Naše strategie je však taková, že chceme vše. Pokládáme tento proces od začátku za politický, který reálně ukazuje, na které straně je v naší zemi praxe soudních procesů. Jsme toho názoru, že na videozáznamy právo máme a že je společensky velmi užitečné, aby lidé mohli sledovat, jak se k nám, obyčejným občanům bez peněz na drahé právníky soudy chovají.

Naši podporovatelé, kteří k soudu přišli, se sice stále ještě nedočkali konečného rozsudku, avšak mějme na paměti to, že toto není zdaleka jediný soudní případ s politickým rozměrem, kterých se naši různí známí účastní a tak jde o víc, než o tento jeden rozsudek.

Náš případ je z hlediska normální lidské spravedlnosti křišťálově jasný. Upozornili jsme neškodným způsobem na zlořády v naší společnosti a pražská mafie nás chce za to potrestat. My jsme však rozhodnuti dosáhnout svého, ať to trvá, jak dlouho chce a nakonec budou sedět v kriminále všichni, kteří stojí v cestě skutečné spravedlnosti!
16 Komentářů k Akce VÁPNO se dramatizuje: Soudkyně vyloučila našeho zástupce kvůli trvání na kamerovém záznamu soudu

 1. pap napsal:

  Hezky Honzo!
  Soudkyně si naprosto zbytečně vsítila vlastňáka. Pokud přijala angažmá řídit politický proces resp. šikanósní proces s politickým zadáním, bylo v jejím bytostném zájmu, aby se mohla transparentně vyvinit podezření, že je/byla součástí mašinérie. Namísto toho zbytečně a z malicherného důvodu kryje svědka!
  "Škoda", kterou jste hypoteticky způsobili, nikdy neměla skončit u rovnou u soudu. Náklady na uvedení plochy do původního stavu jsou v řádech max. jednotek tisíc Kč, pokud by to nezařídil první déšť resp. ošup podešví prostitutek, překupníků, zlodějů a turistů v okolí Pod Ocasu.
  Už jen to, že se to odehrává u soudu, je Švejkovina. A soudkyně by měla v bytostném zájmu postupovat obezřetně, protože se tenhle tyjátr stane precedentem pro budoucí generace stejně, jako tyjátr s Georgi Dimitrovem, manžely Rossenbergovými, autobusákem Romanem Smetanou a dalšími oběťmi zvůle dobového establishmentu.
  Pokud by soudkyně měla zájem na fair hře, nechala by shabesgoyim, kteří na Tebe a kamarády bič upletli, aby se sami on-line svědectvím ztrapnili a ona by odeslala celou kauzu po právu na hnojiště dějin a sama by si transparentně umyla ruce. A spala nadosmrti s klidným svědomím. Takhle tančí mezi žhavými uhlíky a celá story ukazuje na ni jako na Deux ex machina, když nikdo konkrétní ze shabesgoyim v pozadí zadání nejde neautocensurně pojmenovat.
  Opravdu blbá situace, ale způsobila si ji paní soudkyně sama :v ;-)

 2. John_Pitralon napsal:

  Chápal bych tohle na Guantánamu, kde CIA ty obviněné mučí a pak pochopitelně nemají zájem pořizovat videozáznamy z evidentního klokaního soudu. Ale proboha to už režim neunese videozáznam ani z pitomého sporu o popsaných pár metrů náměstí vápnem s Technickýma službama? To je otevřený výsměch do xiftu.

 3. Jarmila napsal:

  Tak já tedy nevím. Oni tam na tom soudu cosi kvákají- jsem to proklikala a skutečně nic zajímavého tam nevidím. Je to prostě o hovně.

  • proud napsal:

   Spis to vidim tak,ze je to o prachach,ted uz o nicem jinym.....kdyz pominu ze si rezim proste nepreje prohrat,i kdyz nevim proc,kazdej uz vi jak zezmetkovatel uz davno.

 4. Petr napsal:

  Uz Jste videl ty nositele pravdy, aby dodrzovali pravidla? Ministersvo pravdy udela vse na rozbiti alternativy.

 5. Jana Karásková napsal:

  Mám opakovanou zkušenost - soudci mi nepovolili natáčet průběh jednání na video. Přitom někde před pár lety vyšel právní rozbor /snad u Pirátů/ že je to možné.

 6. Sasin napsal:

  Líbí se mi to tričko 1984. Až vás budou mlátit, vůbec nebudu tušit z jakého důvodu. Budu dělat blboňa z Prahe, slušňáka co mde jen o prachy a mám od vás všech kokotů pokoj.

 7. petr napsal:

  Tady je judikát bolševického Protiústavního soudu k dané věci:

  http://paragraphos.pecina.cz/2017/07/ustavni-soud-k-pravu-nahravat-soudni.html

  Takže máte asi smůlu když porušování zákona soudy bylo posvěceno z nejvyšších míst.
  V principu jste v právu, ale prakticky to bylo jen zbytečné prudění soudkyně která je vystavena tlaku ze všech stran.

 8. Karel napsal:

  nechapu...na kazdem kroku verejneho prostoru na nas hledi nejaka ta kamera a nikdo se nas neptal jestli je chceme. Kazda GPS sleduje na silnicich nase kroky zkrz mobil a nikdo se nas neptal, jestli to chceme, kazda banka a jine spolecnosti monitorujici kazdy nas pohyb a my nemuze porizovat video na soudech v obcanskych sporech ? Mimochodem cim, ze ta soudkyne argumentovala, ze kamera nemuze byt soucasti procesu ?

 9. proud napsal:

  K tem nahravkam od soudu.Muj nazor asi nebude moc popularni,ale nemuzu si pomoct,tak to vidim. Jsem pro videozaznamy se zvukem,ale pro takzvany "nestranny",tedy objektivni.To znamena,ze bych nechal do kazdy soudni sine namontovat kameru a povinne kazdej spor nahraval,od zacatku az do konce s tim,ze bych zakazal jakykoliv upravy a strihani zaznamu,krome tzv.hluchejch mist jako jsou pauzy a podobne,i kdyz to by uz dneska slo zaridit nejspis automaticky,elektronika dokaze kdeco.Tyhle soudni zaznamy by mely bejt samozrejme na vyzadani kazdymu zucastnenymu dostupny! Jde mi o to,vyhejbat se ruznym moznejm manipulacim s videem a zvukem podle toho jak se to ktery strane muze hodit.Protoze "soukromej" zaznam muze bejt pozdeji manipulovanej a s nim i prubeh soudu,tedy neco podobnyho co pouziva na ovcany cela soucasna systemova garnitura.

 10. JusticeTV napsal:

  Nedejte se, tento proces také dobře dopadl:
  http://www.justicetv.cz/causy/zlospol/zlospol1.htm

 11. benmil napsal:

  Kdoví, jestli se španělské technické služby soudí o úhradu škody:

  http://www120.zippyshare.com/v/ungk3rAv/file.html

 12. proud napsal:

  System jde porazit jen tim co se mu hodne nelibi,neni to jeho soucasti,nemuze to ovlivnit a nemuze se tomu ucinne branit,takova vec je jen jedna: obcanska neposlusnost.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!