Putin vysvetlil, prečo USA pocítia odpoveď Ruska

putin-rossia

6ti minutový rozhovor s ruským prezidentem Vladimírem Putinem z 30.7.2017 na ruské státní televizi, kdy vysvětluje, proč Rusko přistoupilo k vypovězení velkého množství amerických diplomatů z Ruska. Jednalo se v prvé řadě o odvetný krok na různorodé sankce. Avšak budoucností je spolupráce z rovnocenných pozic.
7 Komentářů k Putin vysvetlil, prečo USA pocítia odpoveď Ruska

 1. Krtecek napsal:

  Co pan Putin prozatím úplně nevybalil bude dost mozna postupně opuštění závislosti na dolarů!
  Takové procesy nebudou probíhat hned,ale pomalu.
  USA si těmito sankcemi zrychlené řežou pod sebou vetev.

 2. Krtecek napsal:

  Bude zajímavé jak se k sankcím,které se ukazují škodit západním zájmům postaví EU,které pomalu chápe,že je známo tam kam nechce.
  Co myslíte vy zdejší lidoví komentátoři?

  • Ing. Miloslav Dědek napsal:

   Nejlepší by byla totální likvidace Globálního finančního systému – http://miloslav7.blogspot.cz/2016/08/globalni-financni-system.html

   • Krtecek napsal:

    Pane prý Ing.Dedku.Je tu podezření,že vám byl odtrepanovan mozek,neboť prý jste dostal do ruky texty NWO a na dotazy zda jim rozumíte sám neodpovidate a neustále nám tu cpete dokola ty samé NWO nesmysly.
    Je tomu tak nebo ne?

  • Krtecek napsal:

   Stává se nám-z organizací voličů,že diskuzní příspěvky jsou v klíčových slovech,jako na priklad nahoře slovo EU je hnano demolovany. To začalo poté když se na alternativě objevilo Desatero volice,kde se žádá ho zařadit do tzv.pry bobkových listů stran které máme volit,aby jsme neodevzdali hlas zdarma nebo za pisatko,či koblihu.

   No a prý jakési hnuti Ano bude hur které žádný program nemá se k Desateru voliče odmítá modlit a proto ho máme my voliči zvláště rádi volit!

 3. Pepan napsal:

  Nějak to Rusko změklo, amíci si s nimi vytírají konečník vyloženě si z nich dělají legraci čímž skoušejí kam až mohou zajít a jak dlouho to Rusko bude trpět. Neustále se na netu melo o Stalinovi a Brežněvovi, za jejich éri by si to nedovolili. Putin je sice velice chytrý člověk ale měkota je to vidět i v Sýrii, Syřané už měli dávno sestřelovat amícká letadla pomocí S 400, místo toho dává Putin volnou ruku k americké agresi.

 4. ekonom napsal:

  Vyzerá to tak,že niekto chce urýchliť pád USA ako veľmoci…tešme sa…že chce GP z USA urobiť bežný štát bez vplyvu… vieme….takže tam je odpoveď….

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!

NEKRMTE TROLY!