Zlatí hoši z Goldman Sachs

goldmansachs-zdf

8-mi minutový záznam ze satirického pořadu německé televize ZFD, jehož protagonista ukazuje na nejvlivnější politiky EU a USA a jejich spojení nejen na banku Goldman Sachcs, ale i na Trilaterální komisi, Council on Foreign Relations, Atlantic Bridge, Club of Thirty, Evropskou centrální banku, Světovou banku, atd. Někomu to snad nepřipadá vtipné?
11 Komentářů k Zlatí hoši z Goldman Sachs

 1. ekonom napsal:

  No krása ...a dobre sa dalo i zasmiať!!! Mnohé vieme....mnohé sme tušili....ale čo s tým? Ale základ je keď ľudia dostanú informácie najmä takouto vtipnou formou sa to aj lepšie pamätá....druhý krok už beží....a o chvíľu tretí....kto pravidelne študuje globálnu politiku vie...

  • tojsemja napsal:

   Co dál? Nic, lidé jsou tupým stádem, kterým je vše jedno, zbabělé, zbytečné existence. Každý člověk, co stojí alespoň za 5 Kč (tj. sotva 1 % lidí), se snaží o reálnou činnost či reálně činní, zbytek jsou zbyteční psi.

   • proud napsal:

    Spatnej postoj,si myslim.Sice je pravda,obecne,co pises,ale neni pravda ono zatracovani lidi.To se na nich podepisuje system a je potreba je z toho bludnyho kruhu dostat,ne nad nima zlamat hul!

    • tojsemja napsal:

     no právě, jeden ze způsobů je je zdravě naštvat :) a hlavně pocítit zodpovědnost na svých potomcích, ukázat jim, že jim připravují otroství a strach, nic víc svou nečinností

     • proud napsal:

      Souhlas,jeden ze zpusobu to je,ale kdyz je tak podanej ;-),me to podani prislo spis jako zatraceni:-))

     • proud napsal:

      Tak ci onak jsem rad ze ty sam si toho jsi vedomej :-)

      • tojsemja napsal:

       vědomí toho jsou víceméně všichni, ale jsou tak zaměstnáni svými chorobami, prací a nevzdělanými haranty, že zapomínají, že podlehli úplně otroctví, přitom je tak jednoduché se osvobodit. Jenže první krok je změnit styl života:
       1) žít alespoň zdravě
       2) to ostatní přijde samo od sebe, lidé pomalu zjistí, že už nechtějí být otroky

     • Sasin napsal:

      Však činí. Pracují na šmejdy, používají jejich stravenky v koloniálním konzumu, volí jejich podržtašky, nosí na tričkách jejich symboly, nechávají pobíhat své parchanty se sluchátkama, debilníma krabičkama, nehávají je pokřikovat a trousit bordel kudy chodí. Nechávají je debilizovat ve školách a našeptávají jim ať si seženou papír z nějaké VŠ, že pak nebude muset hákovat, že dostanou násobky. Ukazujou jim jak se kupujou plné vozíky balené vody a někteří tupani mají při placení děcka na ramenou a malý kokot, co ještě ani neumí číst, se už naučil dělat píp při strkání plastové kartičky na čtení do harpagondechajsvkého terminálu. Je pochválen, za což dostane odstředěný pamlsek. Totálanální většina blboňů netuší co činí, myslí si, že tak je stvořitel chce mít.

      • tojsemja napsal:

       samozřejmě jsem myslel činit něco pro dobro proti otroctví, ne činit pro otroctví :)

       • Sasin napsal:

        Vyštudovaní blboňi hlídají otroky, pro které dávno není smysluplná a výdělečná robota. Vymýšlejí "pracujícím" otrokům falešné výhody a podporují otrokáře, kteří pro ně nechají postavit za dotáce a inflační bezcenné peníze další pracovní lágry. Tam veškerý svůj čas vrhnou do konkurence se zahraničními otroky a roboty. Hlavní vysílání oblbovadel, je zaměřeno na blboňské ego především této vrstvy blboňstva, o kterou si harpagondechajscká federace otírá své podělané kokotlobotky. Tihle blboni si nedokážou představit jak se kalí harpagondechajcká indůstrie. Že něgdo namaluje peníze a něgdo druhý nažene otroky na stavbu nového pracovního lágru, který otrokům jako patří, ale nepatří a gdyž přinde čas, mají svlj lágr po pracovní době bránit proti všem. K obraně jim další otroci vyrobí smrtonosná náčiní aby mohli chcípat nějak inteligentně, třeba ráno za kuropění na nějaké louce v příkopě, do které spadne nějaká bomba z jiného výrobního lágru, gde zatím na zaměstnanecké výhody, dotáce a půjčky ještě platí.

        • tojsemja napsal:

         dnes je to mnohem sofistikovanější, zdraví se ničí a vraždí pomocí těžkých kovů v očkování, pesticidy a vypouštění jedovatých kovů letadly

         ti chytřejší už v supermarketech téměř nenakupují, mají svého farmáře, a za doktory nechodí:

         "V roce 1973, když lékaři v Izraeli stávkovali po celý měsíc a počet hospitalizovaných nemocných poklesl o 85 procent, úmrtnost v zemi se dvojnásobně snížila a dosáhla nejnižší úrovně za dobu existence státu. Předchozí, též velmi významné snížení úmrtnosti bylo zaznamenáno před dvaceti lety, a je velmi pozoruhodné, že také v době stávky lékařů. Vytváří se dojem, že lidé přežívají nikoli díky, ale navzdory úsilí lékařů. A stará anekdota: ,,Tak co, budeme ho léčit, nebo ať žije?" Není to vtip příliš vzdálený od pravdy, jak by se možná někomu zdálo. V roce 1976 při podobné stávce v Americe, v oblasti Los Angeles, úmrtnost také poklesla o 20 procent. Proč k tomu došlo? Lidé pochopili, že mohou spoléhat jen na sebe. Mobilizovali své duchovní rezervy a polovina své neduhy zdolala."

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!