P.C.Roberts: Specialita amerických médií – vylhané zprávy

ZCNNAmerická média mají na vylhané zprávy patent. Skutečně – od Clintonova režimu neprodukují už nic jiného, než lži. Vzpomínáte si na nelegální americké bombardování a pustošení Jugoslávie? Pamatujete si na „válečného zločince“ Slobodana Miloševiče, srbského prezidenta, onálepkovaného jako „balkánský řezník“ a srovnávaného s Hitlerem, dokud Hillary Clintonová nepřenesla tento titul na prezidenta Ruska? A právě tohoto Miloševiče a nikoliv Billa Clintona, vsadili do vězení, kde tento srbský politik zemřel – a dle některých pozorovatelů byl spíš zavražděn – dříve, než se  před Mezinárodním soudním tribunálem mohl ze svých křivých obvinění očistit.

Vzpomínáte si na zničení Iráku, ospravedlňované zharmonizovanou propagandou, o níž kriminální režim Bushe ml. dobře věděl, že je lživá od začátku až do konce? Vzpomínáte na Husajnovy „zbraně hromadného ničení“, o nichž inspektoři OSN dosvědčili, že nikdy neexistovaly? Ale vzdor tomu byl Irák zpustošen, miliony Iráčanů byly zabity či vyhnány ze svých domovů, a Husajn sám byl předveden k soudu, svým zadáním ještě průhlednějšímu, než byl Stalinův soud s Bucharinem. Načež byl, a to pod záminkou právního úkonu, zavražděn.

Vzpomínáte na rozkotání Libye, založeném výhradně na washingtonských lžích i na zločinném zneužití rezoluce OSN o bezletovém provozu nad Libyí, kterou Američané obrátili v bombardování libyjských ozbrojených sil, během něhož CIA vyzbrojení a spunktovaní džihádisté svrhli a poté i zavraždili Muamára Kaddáfího?  A vzpomínáte, s jakým gustem tehdy vyřkla vražednice Hillary své památné: „Příšli jsme, viděli jsme – načež on zemřel?“

Vzpomínáte na lži, jež zločinný Obamův režim šířil o prezidentu Sýrie Asadovi? I o tom, jak USA plánovaly napadení Sýrie, které bylo v nejposlednějším okamžiku zablokováno jak britským parlamentem, tak ruskou vládou? A jak poté Obama, rukou společnou s Hillary, vyslali do Sýrie ozbrojené bandy Islamského státu, aby práci, o kterou američtí vojáci takto přišli, vykonaly místo nich?

Vzpomínáte si, jak generál Flynn v televizním vystoupení prohlásil, že vyslání ozbrojenců Islamského státu do Sýrie bylo „zlovolným činem“ Obamova režimu, který byl uskutečněn vzdor jeho protestům coby ředitele Obranné zpravodajské agentury? Či na to, jak byl za tuhle špetku své pravdy pak za prezidentování Trumpa vyhozen z jeho Národní bezpečnosti?

Vzpomínáte si na americký převrat na Ukrajině proti demokraticky zvolené vládě a na to, jak ji nahradil neonacistický režim? Či na to, jak byl a je tento washingtonský zločin proti ukrajinskému lidu překrýván falešnými obviněními z ruské invaze?

ANEBO SI SNAD VZPOMENETE ASPOŇ NA JEDINOU AMERICKOU ZPRÁVU Z POSLEDNÍHO DVACETILETÍ, KTERÁ BY BYLA PRAVDIVÁ?

A přitom všechny ty lži, vyprávěné režimy Clintona, Bushe ml. a Obamy a vedoucí k smrti milionu lidí, byly tak jasně průhledné, že je americká média mohla pohodlně odkrýt a miliony lidských životů tak zachránit.

Ale neučinila to. Naopak presstitutky nad zločinným ničením zemí a národů jásaly. A každá z nich se tím, dle standartů, ustavených při poválečném norimberském procesu, stala válečným zločincem.

A sedm muslimských zemí tak zničily nejen letecké bomby a dělostřelecké granáty, ale i lži presstitutek.

Zdroj: http://clicks.aweber.com/y/ct/?l=4Ogzbd&m=3X7p.BirEEnjM89&b=lT_fE26FSV1wrydpx5SHTQ
4 Komentářů k P.C.Roberts: Specialita amerických médií – vylhané zprávy

 1. ekonom napsal:

  Ano všetko vieme….a príde čas ,ked za to zaplatia….vojnové zločiny sú nepremlčateľné….ani Rímska ríša ani nijaká ďalšia nemá na svedomí toľko zločinov čo USA a jej poskokovia….často počujem,že USA nie je nič len hnusný fašistický štát,ktorý v pýche sa už ani nesnaží skrývať svinstvá,ktoré páchajú po celom svete….teraz vyskakujú proti Severnej Korei…čudujú sa,že sa vyzbrojujú….im ešte pamäť nezlyhala, čo tam miliony životov spustošili USA ešte pred Vietnamom….ale ani my sme nezabudli!!!!!!Neboli tam Rusi ani Číňania….ani nikde inde…ak ich nepozvala legálna vláda ako napr. Babrak Karmal v Afganistane či Asad v Sýrii

 2. Jana Karásková napsal:

  Napsala jsem mu a odpověděl takto… „žádné překvápko“ …“no surprised“

  (To víme taky, taky už se další roky nenamáháme ČT něco posílat… ještě jsem udělala výjimku v červnu – zanesla jsem nějaké materiály na podatelnu pro Kubala… cestou na straz Svobodného vysílače. Týkalo se to též svědectví W. Clarka a reakce na něj od amerického experta na NATO, tehdy ještě hostujícího profesora na Masarykově Univerzitě v Brně – zeptala jsem se ho po jeho přednášce v Americkém centru. Že prý Clarka zná osobně ale o tomto jeho svědectví nic neví. No možné je i to…)

  Paul Roberts instituteforpe@gmail.com

  Re: Feedback – Czech TV director refused to broadcast W. Clart
  testimony „7 contries in 5 years“ in 2012 – Jana Karaskova

  not surprised

  ______________

  On Wed, Aug 9, 2017 at 11:46 AM, Jana Karaskova
  wrote:
  > From:
  > Jana Karaskova
  >
  > Subject:
  > Czech TV director refused to broadcast W. Clart testimony „7 contries in 5 years“ in 2012
  >
  > Contact Nature:
  > Feedback
  >
  > Message Body:
  > Petr Dvorak – General Director of Czech TV refused to broadcast the testimony of W. Clark which I send them and asked to broadcast as a very important testoimony of NATO ex-chief.
  > I´ve complained to this in 2012 to TV Board and he answered to the Board that it is not any actual news. As Syria war started then – it was actual…
  > we published the video with Czech subtitles many times on many alternative media…

  > https://www.youtube.com/watch?v=LXrnprlMyB8

 3. Martin Rubáš napsal:

  Dobré ale je, že mainstreamovým médiím už stejně nikdo nevěří. U nás ani v zahraničí. Poslouchají to už jenom důchodci. Takže by nás to nemuselo až tak zajímat. Tihle dinosauři umírají.

  http://www.epshark.cz/clanek/93/smrt-mainstreamovych-medii

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!

NEKRMTE TROLY!