Úspěch mediálních cenzorů: Seznam.cz ukončil platbu za reklamu na „konspiračních“ webech

SKLIK-CENZURA

 

Aktualizace 9.8.2017 - 19:00 - Vedení Seznam.cz zrušilo omezení Skliku pro dezinformační weby

Anti-kremelští trollové jako Janda, Kundra, Kolář, Gabal či na Slovensku Smatana nebo Smolenová zaznamenali výrazný úspěch v omezování činnosti "pro-kremelských" a "konspiračních" webů. Asi hned druhý největší poskytovatel internetové reklamy Sklik.cz ze stáje Seznam.cz 4.8.2017 rozeslal provozovatelům "neseriózních" webů zprávu o ukončení spolupráce, protože nesplňuje jejich nové podmínky pro zpravodajské weby. Kvůli tomu nemůže web nwoo.org dále využívat příjmy z reklamy přes Sklik.cz a musím hledat nové reklamní systémy.

O tom, že tato omezení přijdou, už jsem několikrát psal např. zde:

http://www.nwoo.org/2016/04/18/prosba-o-financni-podporu-nyni-i-s-moznosti-odpisu-daru-z-dani/

http://www.nwoo.org/2016/04/19/mainstream-chce-zlikvidovat-alternativni-weby-vytvoril-jejich-blacklist-a-doporucuje-firmam-aby-na-nich-neinzerovaly-za-akci-stoji-slovensky-denik-sme/

Konkrétní zpráva zní takto:

Ukončení spolupráce v programu Sklik Partner

Dobrý den,

Seznam.cz upravuje pravidla pro zpravodajské weby, se kterými spolupracuje. Pravidla můžete najít na stránce https://www.seznam.cz/reklama/cz/obsahovy-web/pravidla-reklamy/zpravodajstvi/. Tato pravidla jsou nově součástí pravidel programu Sklik Partner.

Vzhledem k tomu, že web nwoo.org, nesplňuje jedno nebo více z uvedených pravidel, v souladu se Smluvními podmínkami, bodu 2/17, dojde k ukončení spolupráce v programu Sklik Partner.

Po 2 pracovních dnech ode dnešního dne dojde k vyřazení domény webu ze systému Sklik Partner. Reklamní jednotky tak následně přestanou vydávat reklamu Sklik. Dosavadní provize vám bude vyplacena v plné výši v souladu s původními pravidly.

Děkujeme za pochopení a za dosavadní spolupráci.

S pozdravem

Tým Sklik

https://www.seznam.cz/

Konkrétně je možné si o tom přečíst např zde:

https://zpravy.aktualne.cz/domaci/seznam-zasahne-proti-dezinformacim-konspiracni-a-lzive-weby/r~c1c78f08794011e7b56e002590604f2e/

https://www.zive.cz/bleskovky/seznam-prostrednictvim-sveho-skliku-zablokuje-dezinformacnim-webum-prijmy-z-reklam/sc-4-a-188898/default.aspx

V odkazech zprávy, která mi přišla do emailu, jsou též pravidla pro reklamu na webech v kategorii zpravodajství a to konkrétně takováto:

Kdy budou zpravodajské weby vyřazeny ze systému Sklik:

 • obsah stránek nerespektuje zásady novinářské práce či zpravodajské etiky;

 • názory a komentáře na těchto stránkách jsou vydávány za zpravodajství;

 • obsah stránek je v rozporu s fakty, smyšlený, dezinformační či klamavý;

 • informace na těchto stránkách jsou uváděny v zavádějících kontextech či obsahují konspirace vydávané za zpravodajství;

 • obsah stránek bez právního důvodu dehonestuje osoby či další subjekty;

 • na stránkách není uveden jejich provozovatel;

 • autoři obsahu na těchto stránkách jsou smyšlení

Zvláštní je, že odkaz, na kterém Seznam.cz popsal tato pravidla, byl dostupný jen prvních pár dnů a nyní již dostupný není. Že by si to snad lidé v Seznamu rozmysleli, je nepravděpodobné. V administračním systému Sklik mám u webu nwoo.org v kolonce ukazující na stav schválení spolupráce: Zamítnuto.

sklik-zamitnuto

Nečekaně se k tomu na Twitteru pozitivně vyjádřil i Předseda vlády České republiky Bohuslav Sobotka:

 

Co s tím? 

Vzhledem k tomu, že nežijeme ve státě, ve kterém při sporech rozhoduje pravda či spravedlnost, ale vládnou peníze a vliv zájmových skupin, tak je ztrátou času se hádat nebo soudit s kolosem velikosti Seznamu, který už se dávno postavil názorově na stranu Pražské kavárny, resp. USA, NATO a nadnárodního kapitálu.

Po právní stránce si Seznam, jakožto soukromá firma, může dělat co chce. Když máme fašistickou vládu, tak je jasné, že budou fašistické i velké korporace, které tu podnikají.

Řešením je samozřejmě využít jiné reklamní portály, které nejsou názorově zaujaté a řízené. Spolupracovat s Googlem je pro weby našeho zaměření už též nemožné a další velký český reklamní systém Etarget si weby pro reklamu též pečlivě vybírá.

Bude mi zřejmě nějaký čas trvat, než najdu takové reklamní systémy, které budou mít vhodné podmínky, tj. že budou zobrazovat alespoň trochu zajímavou reklamu a zároveň budou dostatečně a spolehlivě platit.

Vám, jakožto čtenářům a divákům, nezbude nic jiného, než se s reklamami smířit. Bez příjmů z reklamy bych mohl provozovat tento web velmi omezeně.

Zatím se můžete pracovat na tom, aby zde skončila diktatura politických stran a jejich domácích i zahraničních sponzorů a nohsledů. Pokud se totiž současný trend neobrátí, tak nás - NEZÁVISLÉ weby, čeká do pár let zákaz. Nejdříve budeme muset přestěhovat provoz svých webů na servery do zahraničí a pak začne jejich blokování. Stejně jako kdysi komunisté rušili rušičkami "štvavé vysílačky" ze Západu, jako např. vysílání Svobodné Evropy (nehledě na to, že se jednalo o aktivitu CIA s cílem zničit socialismus a ustanovit diktaturu peněz).

Jestli chcete, aby tu postupně znovu nastoupily tresty za svobodné projevy a myšlení odlišné od stáda otroků, NEDĚLEJTE NIC.

Pokud chcete, aby tu svoboda myšlení a projevu nadále existovala, nebo aby dokonce začala v tomto státě vládnout, MUSÍTE podporovat ty, kteří mají svobodnou mysl, kteří mají odvahu se svobodně projevovat a mají schopnosti ke svobodnému myšlení ostatní lidi inspirovat. A nebo nejlépe, se musíte sami takovými lidmi stát a musíte aktivně ovlivňovat společenské prostředí.

Dělám, co je v mých silách. Není jich moc. Nezačal jsem před 20ti lety programovat Seznam.cz jako Ivo Lukačevič a nestal se ze mě miliardář. V té době jsem hledal pravdu o smyslu života. A tak teď máme každý něco jiného, to, co jsme chtěli. Lukačevič má firmu za miliardy a k tomu Šídla, Slonkovou a další presstitutky.

Mě zbyla jen ta PRAVDA, před kterou presstituti stále zbaběle utíkají.
70 Komentářů k Úspěch mediálních cenzorů: Seznam.cz ukončil platbu za reklamu na „konspiračních“ webech

 1. Krtecek napsal:

  To,že dojde k terorizovani tzv alternativních webu s cílem je zlikvidovat tzv politickou třídou Šmejdů,která volbami ukradne hlasy a tedy i moc občanům, bylo jasné už dlouho.
  OSV proto vytvářelo Desatero voliče,kde se žádá zákon o financování těchto občanských webu!
  To je předmětem druhého přikázání Desatera voliče,které je jediným existujicim Programem občanů voličů.Ti kteri se domnívali,že nedojde k dalšímu zhoršování a že to nemůže být pravda to nyní vidi v praxi a to přesto,že se každý den více a více hrbili.
  Ten kdo za komunistického režimu bojoval proti cenzuře ji má nyní znova,Tehdy to byla prochazka ruzovym sadem neboť se režim o občany sice špatně ale přeci staral.
  Nyní se nejen budou občané muset hrbit a mít cenzuru,ale ten kdo se proti teroru a shrbenymi hřbetům bude stavět tomu zavřou pusu a čeká ho přesto,že se bude hrbit hrbet
  brzy i koncentrák pod krycím názvem FEMA!
  To je ten korporátnefašistického oligarchicky fašismus ukradení moci,který se nyní občané chystáním znovu zvolit!

  • Maroš napsal:

   Krteček - "Ten kdo za komunistického režimu bojoval proti cenzuře" - to sa ti snívalo? S Havlom?

   • Krtecek napsal:

    Oni blboni bojovali nohama,kdo mohl utekl a teď se vrátili dát nám psum a budoucím otrokům obojky!

 2. Krtecek napsal:

  Jsou a byli mezi námi sluhové režimu,kteří přímo s radostí sledovali ,zdálo by se osamělý boj pana Wikingera za občanský Program s názvem Desatero voliče a radovali se,že dostal tzv ban!
  Nyní je už jasně vidět,že ban mohou brzy dostat všichni občané a ještě navíc kop okovanou botou přímo do hlavy,aby se ještě více hrbili a mohli tuto okovanou botu hezký zvolit neboť je připravovaná situace,kdy celá politicka trida Šmejdů je nevolitelna!

 3. frafira napsal:

  ....už jsem Seznam vymazal z počítače....je nedůvěryhodnej...

 4. vlk napsal:

  tak fajn, ruším všechny mailový účty na seznamu, chystal jsem se k tomu už dýl, teď jdu do toho.
  doporučili byste mi někdo prosím kde si mail zřídit?
  díky moc.

 5. rur napsal:

  NJ, ze všech stran prituhava,pomalu ale jiste se NWO stava denni praxi.

 6. Marco napsal:

  Těch webů je stejně moc, měli by se podobné snahy sjednotit a né, že si každý udělá svůj web a chce podporu. Proč si chce každý hrát na svém písečku nechápu, asi vlastní ego brání ve spolupráci a také se nikomu nechce makat zadarmo. Proč jen se všichni snaží založit web, který by je živil, podobně jako tomu je v USA. Tady přece jde o úplně jiné věci a nikdo tu přece netvrdí, že poctivá novinařina někdy přinášela zisk. Pokud plave novinář proti proudu, tak vždy chcípal hlady a zimou, smiřte se s tím. Seznam jsou všiváci ale mohl by to být signál k sjednocení. Pokud ale někdo chce touto čiností platit nájem, tak spánembohem a hup do skutečné práce. Pokud chcete být skutečně svobodní, nesmíte platit inkaso.

  • proud napsal:

   "Těch webů je stejně moc, měli by se podobné snahy sjednotit a né, že si každý udělá svůj web a chce podporu. Proč si chce každý hrát na svém písečku nechápu, asi vlastní ego brání ve spolupráci a také se nikomu nechce makat zadarmo.".............treba mas pravdu,ale nemyslim si.Podivej,kazdej mame nejaky svoje predstavy a jsme s nima ruzne daleko.A lidi co jim neni lhostejny co se deje kolem nich a s nima taky,a tak hledaji co jim sedi nejvic.Prosadi se casem to co nejvic chteji.Sjednocovani ma smysl kdyz je k nemu vule,ne kdyz se provadi nejak "nasilim".Proto je vic smeru,vic webu,no a ty co nejsou moc daleko zavadeji cenzury a chodej delat bordely jinam v blahovy vire,ze si nejak polepsej.

  • Krtecek napsal:

   Je na miste pochválit začátek diskuze o možnostech nové organizace aternativnich webu z nichž je domnivam se NWOO jedním z národních.
   Měly by se zajistit v diskuzi nápady jak překlenout teror kurvokracie a najít nové systémy,které se postaví do cesty i serveru Seznam a pokusit se mu vytvořit protiváhu.
   I to je už v Desateru voliče napsano.
   Všimněte si,že se je tam jeden z bodů který se nejen zastává Střední třídy ale i jmenuje podmínky pro její vznik.
   Ta má být společně s námi občany voliči obětí korporátního oligarchickeho tlaku na její likvidaci.
   I oni si to začínají uvědomovat a zkouší se bohužel slabé bránit.
   Jsou mezi nimi významní podnikatele a jistě i jeden z významných senátorů!
   Iniciativa by mohla být i v možnosti web NWOO rozšířit a vytvořit všude v republice jeho zastupupnicke virtuální kanceláře v zájmu prozatím málo organizovaných voličů,kteří by chtěli v budoucnosti zvítězit ve volbách a vytvořit v Prdlamentu většinu!

  • Krtecek napsal:

   Iniciativa přeorganizování alternativního webu NWOO by nemusela být politická,ale obchodní.
   Na začátku je třeba vědět jak funguje reklama webu Seznam,kdo tam jsou její protagonisté a to jmenovitě a jak se stalo,že se tamni obchodnici stali obětí politické třídy Smejdu zvané lidové kurvokracie!

  • Krtecek napsal:

   To,že už naprosto nepříčetná cenzura ČSSD nedovoluje,aby občanský Program voličů byl třeba i tady napsán vcelku známena snad,že ve skutečnosti se věci hýbají přes zuřivý odpor kurvokracie správným směrem!
   Klidně tedy budeme psát body Programu s prozatímním názvem Desatero voliče i jednotlivé.
   Ono vůle lidu vůle boží a budou li voliči na tom trvat dají si jednoho dne do svých Programů DV ty strany,které by chtěly být zvoleny i to Desatero voliče a začnou se k němu modlit anebo taky ne?

  • Krtecek napsal:

   Občany bývalého východního bloku se ještě nenaučili organizované bránit!
   Prave to se využívá k jejich zastrašováni.
   Nikdy už nepomůže se schovavat a hrbit hrbet.To naopak bude považováno za to že Slované jsou podřadný národ otroků a čím více se do nich bude kopat tím budou poslušnější!
   Z diskuze je vidět,že se objevují první diskutující rebelové a začíná vyzbrojování puškami Pravdy!
   Musím se usmívat,když vidím Maďary,kteří pojedli papriky a píšou.

   http://www.novarepublika.cz/2017/08/projev-viktora-orbana-kterym-sokoval.html

   Napadá mi neměli bychom i my pojíst trochu papriky?

  • Maroš napsal:

   Marco - práve sa snažíš vytvoriť vertikálnu, teda pyramidálnu - totalitnú - organizáciu, s kontrolovanou a korumpovanou verchuškou, kde na samom vrchole bude zase tróniť nejaký sionista! nwoo.org je súčasťou neformálnej horizontálnej organizácie - zjednotenej - konkrétnymi myšlienkami a hodnotami. Ponúkaš nám - šup s vami - do jedného vreca - a potom vás utopiť ako mačence v Dunaji /poťažmo vo Vltave - vyber si/.

 7. benmil napsal:

  Aktualizace: Jsem zvědav, co teď řekne soudruh Sobotka.

 8. martin Rubáš napsal:

  Cenzura běží v Evropě na plné obrátky. Nejhůř je na tom Švédsko, tam vám hrozí vězení za to, že upozorníte, že migranti močí a kálí na ulici. Neziskovky by chtěli podobnou cenzuru i u nás.

  http://www.epshark.cz/clanek/97/migranti-zapaluji-auta-moci-a-kali-na-ulicich-ve-svedsku-je-to-hate-speech

 9. Ivan napsal:

  Bloger "lubos2226" na svojom blogu uverejnil otvorený list:

  Otvorený list všetkým umelcom a umeleckým kruhom Slovenskej Republiky! / ku kauze rozkradnutých eurofondov na vedu a výskum/

  http://lubos2226.blog.pravda.sk/2017/08/09/otvoreny-list-vsetkym-umelcom-a-umeleckym-kruhom-slovenskej-republiky-ku-kauze-rozkradnutych-eurofondov-na-vedu-a-vyskum/?utm_source=pravda&utm_medium=hp-box&utm_campaign=shp_rightbox

  9. augusta 2017 22:12, Prečítané 927x, lubos2226, Nezaradené
  Umelci a umelecké kruhy Slovenského národa!
  Kasta zvučných mien, ktorých hlas dokáže rýchlosťou blesku skrz naskrz peniknúť celým slovenským ľudom, KDE STE??
  Kde sú vaše burcujúce činy, vyzývajúce k chrabrosti a odvahe, kde je vaša verejná snaha dôsledne poukázať na to hrozné a bezprecedentne špatné vládnutie našich “vladárov”??
  Slovensko vás potrebuje dnes viac, ako kedykoľvek predtým. Kde ste??
  Kým komunizmuz ničil najmä našu pozemskú slobodu, vládnutie našich politikov v súčasnosti postupne ničí a zadúša i slobodu nášho ducha!
  Kým v komunizme sme strádali a trpeli najmä pozemsky, súčasné vládnutie našich politikov nás chce postupne a s metodickou dôslednosťou pripraviť o slobodu ducha, o vieru našich predkov, o kultúru a tradície, ako i o všetky hodnoty, ktoré postupne vnášali do nášho národa jeho dejatelia a historické osobnosti.
  No títo sa dnes snáď i v hrobe obracajú nad tým, ako je Slovensko kus po kúsku ničené, devastované a rozvracané špatnými krokmi politikov, ktorým ku svojmu bezbrehému šafáreniu Slovenský ľud nikdy nedal mandát! Nikdy nedostali tiež naši politici mandát k tomu, aby nás zapredali, aby zapredali na celé generácie náš ľud a naše deti!
  Pán premiér sa hrnie do “jadra”. Pán premiér si chce vydobiť eurofondy v miliardách eur na dostavbu diaľníc, čo v preklade znamená, nabaliť seba, svojich kolegov a predovšetkým svojich mecenášov miliardami Korún Slovenských, jedinej a pravej meny nášho národa.
  Koruna je symbolom vladárov a symbolom moci a hodnoty, no namiesto koruny sme obdržali vazalstvo, najskor mierne, no dnes už tak výrazne pritvrdené!! A ľud je nespokojný s takouto politikou, v ľude to vrie každým dňom viac a viac!
  Kde ste umelci Slovenského národa! Môj hlas, i nespokojný hlas státisícov našich občanov zanikne a zaniká ako hlas vo vetre, pretože nám chýba jednota, stmelenie v jeden šik zjednotenia, kde by sme v burácajúcom hneve a odpore, k takémuto spôsobu vládnutia, vyjadrili tak mohutný a poctivý odpor, že by sa zatriasli nielen stoličky pod našími súčasnými vladármi, ale najmä ich svedomie!
  Kde ste umelci, kde ste hudobníci, spisovatelia, herci a divadelníci, kde ste sochári, maliari, umeleckí remeselníci a vôbec všetky “celebrity”, kde ste??
  Na ples do opery sa vyštafírujete v takých počtoch a v tak honosných róbach, no akoby osud Slovenska vás vôbec nezaujímal. Kde ste??
  Slovensko vás potrebuje, pretože vy jediní máte v rukách kľúče, ktorými dokážete odomknúť mreže a okovy, ktoré zatiaľ bránia Slovenskému ľudu, aby v zjednotení prenikol do ulíc s burácajúcim odkazom pre našich súčasných vladárov!
  Kde ste umelci, kde ste?? Volajú vás vaši predkovia, volajú vás všetci čestní ľudia Slovenského národa, volá vás Božia prozreteľnosť, aby ste sa chopili vašej terajšej povinnosti splatiť svoj dlh národu i Bohu. Boh vám dal život i talent, národ vás vyniesol na výslnie tých najvyšších mét, odkiaľ ste s prehľadopom viditeľní v celom našom Slovenskom kraji, ba čo viac, v našom Slovenskom Raji.
  Dostali sme túto krajinu ako DAR, aby sme ju spravovali čestne, spravodlivo a žili pravdivo a v Láske.
  Preto žalujem na vás umelci Slovenského národa! Žalujem na vás nášmu Pánu a Bohu, pretože mešec ligotavých dukátov je vám zdá sa viac, ako vaša česť, ako vaše svedomie, ktoré zasypané nánosom rozumových kalkulov takmer úplne zadusilo cítenie vášho srdca!
  Česť výnimkám, ktorých srdce ešte bije pre kúsok skutočného citu a skutočnej ľudskej statočnosti. Možno práve Vy to budete, Vy, kto zburcuje vaše kruhy k čistému odporu tejto bezbrehej zlovôle našich politikov!
  A ak niekoho trápia rozkradnuté eurfondy na vedu a výskum, nuž vedzte, toto nieje nič nové a nič také, čo sa nedeje v najvyšších politických kruhoch. Tento spôsob vládnutia a bezočivého rozkrádania a okrádania Slovenského ľudu majú títo “nadľudia” už tak zažitý v krvi, že už ani nedokážu rozoznať, či to robia skryto, alebo okato, pred zrakom verejnosti. Vraj sa stratilo nejakých 120 miliónov na províziách?? Prosím vás ľudia, len za posledných 5 rokov sú to milardy eur, ktoré títo podnikatelia v politických oblekoch ukradli vám, ľudu Slovenského národa!
  Veruže tento spôsob “vládnutia” majú tak zažitý v krvi, že už nerozoznávajú. čo je realita a čo fikcia, v snahe po získaní bezbrehej moci!
  A toto všetko sa deje len pre jediné – chýba im svedomie, chýbajú im morálne zásady, chýba sim srdce a cit, empatia a pravá ľudskosť. Títo bezočiví klamári v oblekoch politikov sú tvory, ktorým chýba pečať pravého človečenstva!
  Ľudia Slovenského národa! Nedajme si zobrať túto krajinu, nedajme si zobrať našu vieru, kultúru a históriu, nedajme si zobrať to najdôležitejšie – budúcnosť našich detí!
  Umelci Slovenského národa, chopte sa vašej oprávnejnej a čistej ľudskej príležitosti, čestne zabojovať, spolu so svojim národom, o svetlý zajtrajšok!
  Umelci Slovenského národa, prebuďte sa konečne!!
  Ľud Slovenský očakáva vaše skoré činy, vedúce k pozdvihnutiu morálky a čestnosti našich politikov. A ak títo potom nedokážu napraviť svoje chyby, ak nevrátia všetko to, čo ukradli na majetku i duchu Slovenskho národa, preč s nimi!!
  Poznámka blogera:
  Ľudia, nelajkujte prosím “páči sa mi to”, pretože to nemá žiadnu silu a váhu. Žiadajú sa od nás činy, a nie povrchné gestá! Preto ak súzniete s myšlienkami článku, rovno zdieľajte, nech sa pointa tohoto počinu rozšíri všetkými smermi nášho národa. Pomôžete tak sebe a najmä svojím deťom…
  A čo sa týka diskusie, žiadam “známe tváre” diskutérov, aby sa odprezentovali už konečne ako ľudia a upustili už od toho negatívneho folklóru, ktorý tak výrazne masíruje ich malé ego, ďakujem…

 10. Krtecek napsal:

  Nechci vám na Slovensku nic vnucovat,ale nebylo by lepší tadsi pojíst trochu vic papriky vyzbrojit se puškami Pravdy a přečíst si peprnejsiho Orbána?

  http://www.novarepublika.cz/2017/08/projev-viktora-orbana-kterym-sokoval.html

  • Maroš napsal:

   Krteček - nepoznáš naše dejiny!!! - v roku 1848 sa Slováci angažovali v maďarskej protihabsburskej vzbure - dohoda s Maďarmi bola - maďarsko-slovenské vyrovnanie!!! Výsledok? Rakúsko-Uhorské vyrovnanie a totálni útlak Slovákov! Kto organizoval rok 1848? Sionisti!
   Takže - čo ti jebe?!

   • Krtecek napsal:

    Mrožu je jiná doba,buď flexibilní a hleď vstoupit do SUS a nebránít nám nabít nase pušky a jak vidíš u Orbána přímo samopaly ,Pravdy!

 11. Perun Hromovládný napsal:

  Když se obdobně začala chovat rádoby Česká spořitelna, tak jsem od ní odešel a vlastně jsem mnohem spokojenější…
  Seznam je těžká sračka, ale problém některých omezených jedinců je ten, že Seznam se jim rovná internet, a celý svět. Bohužel.

 12. jan nowak napsal:

  Iwane.. inženýre : ))
  .. bude z tebe mýdlo , jest-li budeš Zde ! TAPETOWATT ! !

  • Krtecek napsal:

   Ivan nevi,že klauni jsou dnes tady jen proto,aby obveselovali na dvoře politické třídy Smejdu.
   Co tak radši založit na Slovensku OSV tedy Občanskou SPolecnost Voličů,udělat si vlastní Desatero nebo upravit naše a začít zadat aby se k němu vaše politická třída,která neví,že Vůle lidu je vůle boží si ho zařadila do svých bobkových listů a začala se k němu hezký modlitne že je!
   Jinak budete všichni v rámci profitu prodání a to dost brzy do mýdla!

 13. jan nowak napsal:

  Prwní BOD DesateRÁ slowenský-ho woli-če je :

  1) Zhyň Mrožu - nad TATROU.. sa blýzka !!!

  • Maroš napsal:

   Nowaku - mrož sa bojí jedine - žraloka bieleho! Tie kusance sú nepríjemné. Nad Tatrou sa blýska - to sú tie hliníkové chemtrails eroplány - však aj na ne dójde. Teraz kukaj, jak sa ženám stehná blískajú...

 14. jiri napsal:

  Seznam.cz po několika dnech otočil, dezinformační weby z reklamy nevyřadí

  Internetová firma Seznam.cz nebude vyhodnocovat obsahy zpravodajských webů na internetu. O nově zavedených pravidlech, která měla znemožňovat umístění reklamy na dezinformační weby, představenstvo údajně nevědělo, proto je ve středu zrušilo. http://www.euro.cz/byznys/seznam-cz-bude-dal-prihravat-inzerci-dezinformacnim-webum-1365025

  • Krtecek napsal:

   Je pozdě!
   I kdyby zrušili,hrozí stejná akce politické třídy v budoucnosti.Jen se podívejte nahoru jak se ČSSD z toho podrazu raduje a po volbách to dá Ano bude hůř zastupující NWO jako druh cenzury nějakým dalším trikem!

   Začneme včas hledat cesty aby nám ani v budoucnosti nemohli dát nahubek jak to organizuje přes komisi EU korporátní oligarchicka tyranie Ano bude hůř!

  • Krtecek napsal:

   Ptám se jak je mozne,že jsou občanské weby,označovány jako dezinformační!
   Drzost uchvatitelů moci politické třídy Smejdu,kteří dostali už i lidovou přezdívku kurvokracie roste a zpupné politické strany a hnutí drze odmítají

   NASI volicskou PRIMOU DEMOKRACII ve formě otevření kurvokracii zablokovannych diskuzních rubrik na jejich námi placených webech stran a hnuti,čímž dále nechtějí za nic přejmout odpovědnost a čekají,že se nám nepodaří NIKDY zajistit naši přímou demokracii,která nic nestojí a lze ji uskutečnit OKAMŽITĚ A TED!
   Jejich propagovanou PRY přímou demokracii,která je jen dalším podvodem,což je hezky odhaleno v Přikázání numero DVE,ať si strčí do prdele!

  • Maroš napsal:

   jiri - keby došlo na súd - tak ako by kokoti zo Seznamu dokazovali - že čo je deznformácia! Ono sa to týka antidiskriminačného zákona, zákona o slobodnom prístupe k informáciám. Seznam sa živí - službami - teda - musí - pod hrozbou odobratia licencie, či živnosti - pristupovať k občanom - rovnako. Inak porušuje ich oprávnený záujem - iné legitímne práva, čo sa rovná - trestný čin - nátlak!

 15. Krtecek napsal:

  Máme li pokračovat v diskuzi o penězích dovedu si představit,že by se OSV stala akciovou společností,no a využili by jsme rady pana Ano bude hůř a začali řídit ten načisto posrany stát podle hesla.

  KDO PLATI ROZHOUJE!

  Ono totiz by mohlo jít nakonec řídit ten stát jako firmu,ale ne podle hesla Ano kapitalismu bez přívlastků ,jako je tomu dnes!

  • Krtecek napsal:

   Je nám totiž všem známo,že ten vladni cirkus platíme my blboni z našeho rozpočtu a ta firma plná manageru,kteří si organizují volby k tomu,aby si rozdělili a rozkradli mezi xebou naše penize z rozpočtu a dali nám za hlas a ztrátu naši moci koblihu nic jiného nezaslouží než kop do zadku a to dříve nebo později než nám vezmou nás chleba a hry! pokud

 16. Maroš napsal:

  Admin - neviem, či máš živnosť, resp., či ti tvoj štatút umožňuje poskytovanie reklamných služieb, ale - to som ti ponúkol už minule - ako copywriter "off road" ti môžem urobiť - pokiaľ to bude etické - reklamnú kampaň - za platbu v prospech tohto webu - ja si precvičím buňky ľavou zadnou, ty zarobíš na toto tu - ja peniaze nechcem. A na Seznam sa vyser!

 17. proud napsal:

  Co se jenom e-mailu tejka,je potreba myslet maximalne na dostupnost v pruserovejch podminkach,to ma prednost prede vsim,alespon u me.......muze se stat,ze prece jen bude valka a internet se hodne omezi,takze sazet na domeny co nejspis zustanou,i kdyz "pratelsky" nejsou......v tomhle pripade je treba opravdu myslet na to nejmensi zlo...........jak jinak se svolame? ;-)

  • proud napsal:

   Kdyz uz jsme u toho,nebylo by od veci stanovit si nejakej bod,nekde v terenu,meste,kterej kazdej najde a rict si ze treba pri velkym pruseru se tam potkame i bez internetu,mobilu a podobne,treba kazdou noc z kazdy nedele na pondeli,ve dve rano a kazdy utery v 7 vecer.To jsou priklady.Stejne jako zridit tam mrtvou schranku.....na vzkazy mezi sebou,protoze se tam urcite nepotkame ani na popaty vsichni......Myslet je potreba na vsechno.....a jak se to zacne opravdu srat,zabezpecit si to.

   • proud napsal:

    Klidne muze takovejch mist bejt ruzne po kolonii vic.......jejich prostrednictvim se casem dokazeme propojit.....najit.

   • Maroš napsal:

    Proude - ja bez teba žiť dokážem - nauč sa žiť aj ty bezo mňa. Mŕtva schránka - Havlova urna, či jaká piča, v ktorej je strčený. Zhromaždište idiotov - kde potom zabijú nášho náčelníka In ču čunu - alias Nowaka - a my pôjdeme potom kopať brambory - navrhujem - Lucernu. Vyberieme mŕtvu schránku, a potom sa uvidí...

 18. Sasun napsal:

  Nemám k tomu nic. Jen nevím jaký užitečný.rozdíl je mezi placenou reklamou za práva blboˇnů a placenou reklamou proti právům blboňů. Ten rozdíl musíbýt velice maličký, asi žádný, že To mi připomíná hasiče, který hasí oheň petrolejem, ale říká, že hasímálo, jen vedle, že to vlastně není žádná škoda. Ale za tu práci, že si může koupit náhradní hadici, gdyby jako tato hadice taky shořela. Že jako gdyby bylo málo požárů, že by se mohl palič požádat o podporu. Fantastické. Při koloběhu reklamních článků stejně blboni zapomenou co bylo jejich obsahem. Uvízne jim ale reklama, obrázek, nadpis, proto taky nadpisy byly gdysi palcové. V podstatě není důležité co píšou, placená je ta reKLAMa.

 19. Jana Karásková napsal:

  https://zpravy.aktualne.cz/domaci/seznam-couva-vboji-sdezinformatory-vedeni-spolecnosti-pry-o/r~1d512abc7d1711e7bce3002590604f2e/?redirected=1502361852

  ...""Pokud takový web nesplňuje některou z následujících podmínek, není na něm možné zobrazovat inzeráty Sklik (reklama Seznamu, pozn.red.),nebude zařazen v dalších článcích českého internetu ani na domovské stránce Seznam.cz," psal Seznam na stránce, která už není k dispozici.
  Rozhodnutí Seznamu čelilo na sociálních sítích i kritice. Pravidelně ho napadal mluvčí Hradu Jiří Ovčáček, který kroky soukromé společnosti nazýval cenzurou. Premiér Bohuslav Sobotka (ČSSD) však kroky firmy v boji s dezinformacemi uvítal."
  ...
  ..."Některé dezinformační servery jako New World Order Opposition otiskly údajný e-mail od společnosti Seznam, která je informuje o ukončení partnerství v reklamní službě Sklik. Autenticitu však zatím Seznam nepotvrdil. "Pokud je spolupráce ukončena, je zaslán e-mail," popsala mluvčí Seznamu Irena Zatloukalová. Podobný dopis otiskl i server iReportér."...

 20. Jana Karásková napsal:

  Od 8.8. mi při naskočení webstránky NWOO opakovaně hlásil avast zachycenou hrozbu
  objekt http//exoner.com/files/popunder/javascripts.jsl EmbededDeanEdwards

  Dnes zas při kliknutí na Komentáře (z hlavní stránky) mi to skáče na reklamu na Penny nebo pornostránku chcite.

  • Krtecek napsal:

   Teror tohoto druhu ministerstva ČSSD pro cenzuru a pronásledování jejich voličů zažíváme v OSV sami už delší dobu!
   Vládní zločinci nejenom vykrádají naše kapsy,ale sbíráme i důkazy,že jejich úředníci z oddílu organizovaného zločinu kryjí porušování zákonů o nepřípustnosti cenzury a okrádání bankstery z CNB,ale nutí nás platit i zbytečně jejich ministerstva teroru a cenzury

   • Krtecek napsal:

    Karásková,nejste povoláním důlní odststrelovacka ?

    Ono by se tady něco podobného možná mohlo hodit,neboť naši vládní fujeri jsou duševně nemajetní,ale snesli by jak to vidíte z toho,že k nám chtějí kazit naše hry i někoho z te branže!

 21. Carlo Forgetti napsal:

  Podle nejnovějších informací bylo toto opatření zrušeno. Představenstvo ani její ředitel o tomto kroku údajně nevěděli a zjednali nápravu...

  • benmil napsal:

   Jasně! Já nic, já muzikant. :-(((

  • Krtecek napsal:

   To,že to prý nevěděli je lež.Musel to zorganizovat jejich výkonný ředitel Feix.Podepsal se jako TEAM SLik.
   Neví náhodou někdo kdo vlastně jmenovitě tvoří tým toho podpindostnika?
   Zjišťujeme jak vypadají jejich smlouvy a proč a za jaké peníze porušují zákony,kdy cenzura a vydírání tohoto typu nesmí existovat!

 22. Maroš napsal:

  Do piče! klikol som sem, a hneď nabehli tieto dve kurvy a z kompu sa mi dymí, čo sa mi v ňom niekto hrabe!
  https://www.aliexpress.com/?aff_platform=link-c-tool&cpt=1502367101366&sk=aUNFm62&aff_trace_key=b7e081dbdf9946f7af34149ac4d019e0-1502367101366-00786-aUNFm62
  https://www.bet365.com/sk/?forcelp=1&affiliate=365_580600

  Proude - neojebávaj so slobodomurárskymi Humanizmom a Toleranciou - kam vstúpi islám, tam likviduje všetko ostatné - do piče aj s tvojím svetoobčianstvom!
  Až na kraj světa - Cesta do Šangri la - DOKUMENTY CZ SK
  https://www.youtube.com/watch?v=Up8uBgx34I0

  • Maroš napsal:

   Admin - máš heknutú stránku - vyhodilo ma to z kompu, keď som sa znova pripojil - tak zase dve iné piče nabehli k tomu - jednoznačne to presmerováva - má nás to odradiť od komunikácie tu. rieš to bratku!

   Ostatným odporúčam po odchode z nwoo.org - vymazať celú históriu a cookies a odísť z internet prehliadača a nabehnúť si znovu na svoje veci - určite neliezť do svojho e-mailu priamo odtiaľto!

   • pozorovatel napsal:

    Mal som podobnú skúsenosť. Pred cca 2 dňami mi tu antivírus zahlásil nejaký javascritový presmerovávací vírus. Bohužiaľ som si nestihol urobiť screenshot. Pri ďalšom pokuse sa už nič neobjavilo, takže zrejme je to natoľko sofistikované, že pokusy o zavírenie robí iba selektívne a jednorazovo, aby sa nedal spätne vystopovať zdrojový server.

    Núdzové riešenie: otvárať stránku so zakázaným javascriptom (preferované riešenie) alebo otvárať web v sandboxe, napr. cez Sandboxie alebo VirtualBox.

   • benmil napsal:

    I mě se po kliknutí na jakékoliv linky z nWOO otvírají nevyžtádané stránky, střídavě ruské a arabské. Myslel jsem, že to je adminův alternativní způsob financování.

  • Petr C napsal:

   Maros na celni strance Seznamu mate tech kurev vic.

  • proud napsal:

   Nevadi,v tom ma pravdu Krtecek,zkusili to,muzou kdykoliv znovu,pozitivni na tom je ze kdo ma hlavu,vezme si ponauceni,ze to jde,a nejen u reklam........

   • Krtecek napsal:

    Pane Proude lze poděkovat že jste i vy pro organizovaný kolektivni odpor proti Smejdum,kteří nám tu kradou chleba a snaží se demolovat naše hry.

    Je tu návrh,že by jste mohl zkusit přemluvit pana admina ke spolupráci a případně odpovědi na nyní začínající aktivity Smejdu který se očividně bude stupnovat a po volbach
    se nezastaví.

    Mohli bychom tady společně vytvořit jakýsi druh e-mailů pro všechny strany a hnutí,které chtějí být zvoleny,ale přitom jak všichni vidíte terorizují své voliče a představují nám svou okovanou botu již nás už dnes kopou do hlavy!
    Co by jste na takové pověření odpověděl?

 23. Jana Karásková napsal:

  Kliknutí na tento článek mi nahodilo v dalším okně nějaké vnadné kočky... hack...

  • Krtecek napsal:

   Moje drahá přítelkyně kterou si tak dovolím doufam nazvat Karásková,možná povoláním důlní odstřelovačka,to je právě ten boj s kurvokracii,když se začneme vzpírat a dávat sami rany!
   Na tvoji počest tady dam Druhé přikázání Desatera voliče jako náboje velkeho jak almara do našeho dělá Pravdy-Desatera volice!

  • Krtecek napsal:

   Karásková,jak jisté vidíte začíná se hledat personál k řízení ČR jako firmy,ovšem ne jako dnes pod knutou kapitalismu BEZ PRiVLASTKu,kterému naše budoucí firma dá červivou kartu.
   Vy a další budoucí manažeři neberte OSV nabídky na lehkou váhu neboť peněz může být dost!
   Abych nekecál no třeba si představte,že uděláme hezký rajting polít.stran a hnutí před ústím našich pušek a děl Pravdy!
   Zkuste zapojit vasi fantasy co se může k tomuto tak říkajíc fenomenálnímu nápadů dít!

  • Krtecek napsal:

   Nikdo kvůli fenomenálním obchodním nápadům nám nemůže říci,že se jedná o jakousi politiku na kterou se můžeme vykaslat,všichni vidí,že může vzniknout hezka obchodní společnost,která doposud mela obchodní výsledky pěkně mizerne!
   Většinou to byla kobliha nebo propisovačka s portrety chamtivých individuí,kteří se dali zvolit jen proto,aby vykradli kasu a zalepili hubu cenzurou s dalším terorem těm,kteří by možná mohli se proti tomu vzepřít,ale doposud nevěděli jak!

 24. John_Pitralon napsal:

  Těm úchylným havlistickým debilům zase ruplo v bedně. Nicméně po pár dnech přišli k rozumu. Neskutečná komedie.

  • Krtecek napsal:

   Arena kulhavych politických gladiátorů nikdy nepřestane.
   Ty pobryndana tuba s vyndavacimi zubama teď dělají reklamu
   strejdovi Babusovi,že ho jako chtějí zavrit za to,že chce sám pro sebe znárodnit to lithium.
   Nemusí dát na svoji reklamu ani Frosch a bude se stejně každý den fotit v televizi.
   Kromě toho každý kdo má nějakou tu miliardu se chce dát zvolit pry Janeček,Dedek a kdoví kdo ještě a zkusit štěstí s tím lithiem či co!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!