Odpovědi k investování do kryptoměn a Bitconnectu pro skeptiky

bccMinulý týden jsem vydal článek o tom, že jsem začal s investicí do obchodování s kryptoměnami, v tomto případě přes Bitconnect. Tolik nepochopení, předsudků a hlouposti jsem opravdu nečekal. Mnoho lidí zkritizovalo bez přemýšlení něco, o čem neví VŮBEC NIC a s čím nemá ŽÁDNOU zkušenost a napsalo nesmysly, aniž by se vůbec zamysleli nad logikou věci. Aniž byste se pokusili zjistit podrobnosti a skutečnost, tak pouze papouškujete názory, které za prvé nejsou vaše a za druhé nejsou postaveny na znalostech. Mluví z vás pouze STRACH. Několik jich však již investovalo celkem pár set dolarů. Odpovím podrobně na nejdůležitější z diskutovaných námitek.

Nejdříve musím všechny upozornit na několik věcí:

 • Každý z vás má naprosto svobodnou volbu, co udělá se svým časem a s prostředky, které má k dispozici.
 • Píšu tady pravdu, pokud možno úplnou, tak jak jí sám nejlépe rozumím.
 • Pokud neumíte používat vlastní rozum a vaše mysl funguje pouze reflexně na základě vzorců vnucených zvenčí, tj. neděláte si vlastní názory a uvažujete pouze s pomocí předsudků, nečtěte dál a nejlépe už se na tenhle web nevracejte, protože vám nic užitečného nepřinese a svými hloupými komentáři tu uděláte pouze škodu.
 • Dále už jen prakticky zopakuji a zpřesním to, co jsem psal minule

 

1) Proč jsem se rozhodl investovat do obchodování s kryptoměnami

Pokoušet se změnit něco v této zemi bez peněz bohužel nejde. Já to zkoušel mnoho let. Jestli víte o někom, kdo něco významného a trvalého bez peněz dokázal, napište, kdo. Přesvědčit lidi v této zemi k nějaké koordinované činnosti, která by vedla k reálné společenské změně, je nemožné, pokud nemáte k dispozici dobře placený tým lidí, kteří vědí, co mají dělat.

Máte nějaký tip na získání několika desítek milionů Kč, které jsou nutné na rozjetí celoplošné televize a na financování činnosti politické strany, která by si získala důvěru většiny občanů, vyhrála v následujících parlamentních volbách a změnila Ústavu České republiky z totalitní na demokratickou? Mě se zatím nepodařilo přesvědčit nikoho s dostatečným majetkem, aby do tohoto procesu investoval.

O tom, že v současné době nelze v této zemi vydělat dost peněz poctivou prací, se přesvědčuji osobně mnoho let a víte to všichni sami velmi dobře. Přesto mi nadáváte za to, že hledám cestu, jak to změnit a jsem ochoten při tom i riskovat svůj - zatím velmi malý majetek. Pokud nenabízíte srozumitelnou cestu, jak uvedených cílů dosáhnout, nekritizujte mne za to, že já to zkouším.

Nebo mám jít podle vás třeba otročit do Amazonu, apod.? Nebo si snad myslíte, že v našem přesyceném a přeregulovaném trhu obsazeném parazity ze všech stran a nejvíce ze strany státu lze udělat díru do světa nějakým šikovným podnikatelským nápadem? Bez milionů na základní investice?

 

2) Proč Bitconnect není pyramida

Pyramidové (Ponzi) schéma je založeno na tom, že zisky těch na vrchu pyramidy jsou financovány poplatky těch, kteří se připojí pod ně. V případě Bitconnectu to v žádném případě neplatí. Výdělky jdou především z vašich vlastních investic. Bonusy za připojení dalších uživatelů jsou v porovnání s výdělky z investic malé a dokud nejsou připojeny desítky aktivních investorů, tak rozhodně nemohou přesáhnout zisky z obchodování.

Kdo psal, že se jedná o pyramidovou hru, nebo letadlo, psal bláboly a neumí číst. 

 

3) Proč hodnota Bitconnectu není nulová a nejedná se o bublinu a proč bude jeho hodnota růst

Je to snadné: Hodnota jakékoliv měny je odvozena od toho, zda jsou lidé ochotni s ní obchodovat a měnit ji za reálné zboží či služby. Je to stejné pro cokoliv, drahé kovy, státní měna, dluhopisy, akcie, virtuální kryptoměny. Je nezpochybnitelným trendem, že kryptoměny nabývají na síle a hodnotě, protože přibývá lidí, kteří s nimi obchodují. Zájem o kryptoměny má dva důvody: Primární je ten, že jsou lepší měnou, než státní peníze. Obchodováním s pomocí kryptoměn obcházíte banky a stát. Neplatíte žádné poplatky bankám a měna není znehodnocována inflací. To, že hodnota kryptoměn vzhledem ke státním měnám typu dolar nebo koruna roste, je dáno i tím, že díky inflaci neustále rostou ceny zboží a služeb a tedy i množství vydaných peněz. U kryptoměn naproti tomu k inflaci dojít nemůže. Množství emitované kryptoměny je totiž konečné.

Lze očekávat, že se postupně k virtuálním měnám připojí většina obyvatelstva, která má připojení k internetu. Povede to k velké transformaci celého finančního systému, podobně jako vedl internet k proměně komunikace, médií, vzdělávání, apod. Je nepravděpodobné, že by se to podařilo nějakému státu zastavit. Stát vám peníze v kryptoměnách sebrat nemůže, zato v bance ano. Pokud se budete nacházet v takové diktatuře, která zakáže obchodování s kryptoměnami, bude asi lepší se přesunout do jiného státu, nebo tu diktaturu svrhnout.

Vzhledem k tomu, že Bitconnect je pouze nadstavba Bitcoinu a dalších volně obchodovatelných kryptoměn určená především k obchodování a nikoliv k přímé směně za zboží a služby (i když to samozřejmě umožnuje), tak bude hodnota Bitconnectu růst společně se všemi ostatními kryptoměnami a to tak dlouho, dokud bude díky algoritmu burzovního robota schopen generovat zisk. Je možné, že se časem objeví nějaký zajímavější projekt a investoři se přesunou. Takový vývoj bude naprosto přirozený. Mechanismus investování s Bitconnectem v takovém případě pouze bude méně ziskový.

Hodnota kryptoměn poroste tak dlouho, dokud nebude trh s kryptoměnami nasycen. A k tomu má svět ještě hoooooodně daleko. Ona zdánlivá bublina projevující se rychlým růstem hodnoty kryptoměn je pouze výrazem rostoucího zájmu o tuto oblast.

Kdo psal, že kryptoměny nemají žádnou hodnotu, je finančně NEGRAMOTNÝ a měl by se zamyslet nad základními mechanismy funkce financí.

 

4) Jedná se o SCAM neboli podvod?

V této oblasti zřejmě leží jediné skutečné riziko kryptoměny Bitconnect. Teoreticky se může stát, že zakladatelé tohoto projektu se jednoho dne rozhodnou celý projekt zrušit a shrábnou všechny investované peníze. Nemá to však logiku, protože se pro jeho zakladatele jedná o vysoce výnosný projekt a čím více lidí do něj bude zapojeno, tím výnosnější bude. Může k tomu dojít pouze v případě, že by se jednalo o záměrný podvod řízený současnými finančními vládci typu Rothschild a spol. zaměřený na diskreditaci virtuálních měn. Jednalo by se o něco podobného jako dezinfo-agenti mezi nezávislými médii nebo řízená opozice v politice.

Zjistit, zda-li se o něco takového jedná nebo ne, je zatím, alespon pro mne, nemožné. To se pozná pouze časem. Proto i zde platí hlavní pravidla investování:

Nikdy neinvestujte víc, než si můžete dovolit ztratit.

Vždy své investice diverzifikujte, tj. rozdělte do více projektů, abyste v případě nějakých problémů nepřišli naráz o vše.

Pokud si skutečně vyhledáte onen řetězec Bitconnect SCAM, tak si také skutečně přečtěte to, co najdete. Najdete prakticky pouze dva typy sdělení:

a) jde o text, který si to pokládá jako otázku a nedokáže najít jednoznačnou odpověd kromě toho, že ten systém stále spolehlivě funguje a nic nenaznačuje, že by se jednalo o podvod

b) jedná se o obvinění z podvodu bez jakéhokoliv důkazu a argumentu, evidentně pouze na základě neznalosti a nedůvěry

Nikde nenajdete žádný skutečný důkaz, že jde o podvod. Jestli se v tomto mýlím, sem s tím do diskuze.

 

5) Může velký investor např. ze sféry velkých bank zničit kryptoměny?

Těžko říci. Neznám tuto oblast zatím tak dobře, abych dokázal s jistotou tvrdit, že tomu tak být nemůže. Faktem je však to, že jakékoliv velké výkyvy v cenách mají nějaký důvod a vstup velkého investora se záměrem likvidace hodnoty konkrétní kryptoměny se okamžitě stane předmětem debat na diskuzních fórech obchodníků s příslušnou měnou. Předejít těmto problémům lze jednoznačně vzděláváním se v této oblasti a sledováním příslušných informačních kanálů. Žijeme v době, kdy se žádná podstatná informace nepodaří dlouho utajit před těmi, kteří jsou bdělí a sledují, co se děje.

 

6) Jsou zisky z kryptoměn nemorální?

Děláte si srandu? Chcete MĚ vyčítat, že se pokouším získat finance tímto způsobem? V situaci, kdy je celý svět dlouhá staletí vysáván parazity, kteří se neštítí vyvolat války o milionech mrtvých kvůli zachování své dominance, zotročovat celé kontinenty? a držet miliardy lidí v bídě? Máte snad nějakou lepší cestu, jak se k cílům v bodu 1) dopracovat? Máte vůbec nějakou jinou cestu?

Krypotoměny se svým způsobem podílejí na znehodnocování státních peněz. Obchodníci s kryptoměnami tedy částečně okrádají všechny, kteří je nepoužívají. Avšak v porovnání s množstvím vydaných peněz na této planetě, je podíl kryptoměn na znehodnocení těchto měn zanedbatelný. Z karmického hlediska můžete toto okrádání těch, kteří jsou již beztak obrovsky a naprosto nesrovnatelně více okrádáni všemi finančními institucemi a majiteli kapitálu, ospravedlnit pouze tím, že prostředky, které takto získáte, použijete na likvidaci tohoto planetárního zlodějského systému. A to je také mým hlavním plánem. A když se to v dohledné době nepodaří, tak se mohu pokusit alespoň mírnit ničivé následky existence této diktatury. Zatím se mi daří alespoň trošku přispět k odstraňování následků mediální cenzury.

 

7) Představte si, že tato cesta bude skutečně fungovat

V takovém případě mohou být za rok ze spousty lidí milionáři, kteří mohou získané prostředky investovat společensky prospěšným způsobem. S použitím dalších kryptoměn lze potom velmi výrazně proměnit majetkovou strukturu společnosti. Záleží jen na kvalitě morálky těch, kteří budou příslušnou měnou disponovat. Kryptoměn je velké množství, jedná se o prakticky svobodné měny, které můžete používat bez závislosti na místě, kde je použijete a na které nemůže žádný stát dosáhnout, dokud nebude celá planeta kompletně zotročená. A já jsem optimista a věřím ve svobodnou budoucnost lidstva. Budoucnost bude taková, že budou existovat různé kryptoměny a bude jich zřejmě poměrně hodně. Zřejmě budou některé i zanikat. Vedle toho budou stále existovat státní měny včetně státních kryptoměn. Tak, jako bylo nutné se naučit používat internet, bude nutná i znalost tohoto ekonomického sektoru, pokud chcete z jeho existence profitovat. Je přirozené, že inteligentní lidé získávají výhody oproti těm, kteří se učit nechtějí nebo toho nejsou schopní. A je též projevem inteligence tyto výhody nezneužívat, ale chápat je jako dar od stvořitele života určené k podpoře vývoje těch méně zdatných.

Současní vládci peněz své dary zneužili a nepochopili, že je mají jen propůjčeny.

Buďme lepší. Nejdříve se však musíme naučit peníze ovládat a rozumět jejich fungování.

Já jsem se učit začal až teď. Měl jsem to udělat dříve. Lepší však pozdě, než později :-)

 

Pokud objevíte zajímavější, výnosnější, či spolehlivější způsoby, jak se dostat k ekonomické svobodě v morálně přijatelných mezích, tím lépe pro vás a pokud se získanými prostředky uděláte něco společensky užitečného, tím lépe pro nás. Pokud zůstáváte stále skeptičtí, tak vás přesvědčí pouze úspěch těch, kteří do toho šli před vámi, dokud byly výsledky ještě nejisté. Buď se budu za pár měsíců smát já a všichni další investoři, nebo vy, kteří nechcete riskovat. To nikdo neví. Mě se však už nechce jen pouze naříkat na bídu a na to, jak nic nejde. Nemám problém se učit z chyb a když budu muset za chyby zaplatit, tak je to fér a budu bohatší alespoň o zkušenost.

 

To je prozatím vše.

Jak se k Bitconnectu připojit, si můžete přečíst především zde:

Připojte se k BitConnectu – Revoluce v investicích do kryptoměny – zisk až 360% ročně!!!

Upozornění: Komentáře u tohoto článku budu cenzurovat a to tím způsobem, že ponechám pouze ty diskutéry, kteří budou skutečně komunikovat a přinášet hodnotná sdělení či smysluplné otázky. Mlácení prázdné slámy, názory nepodložené argumenty a znalostí věci a komentáře mimo téma budu mazat. Jde mi o plodnou a užitečnou diskuzi, ne o chaotické bláboly. Bez cenzury si pište co chcete u původního článku, tam mažu pouze troly.
158 Komentářů k Odpovědi k investování do kryptoměn a Bitconnectu pro skeptiky

 1. Rudolf napsal:

  Kdo něco dokázal bez peněz? Proboha, říká Ti něco třeba Jan Hus? Vždyť už arguentuješ jak Klaus!
  A kolik toho chceš vydělat? Milión? Deset miliónů? Sto miliard? Opravdu si myslíš, že přeplatíš nejbohatší a těmi pár drobnými je porazíš na hlavu? Když už budeš moc nepříjemný, obviní tě třeba z pedofílie nebo znásilnění...

  Ach jo.

  • Rudolf napsal:

   Ale pozor, to co děláš je dobré! Je to poznat z toho, jak po nwoo jedou. Jen nešlápnout vedle. Existuje mnoho vychcaných způsobů, jak z chudáků udělat žebráky. Takže asi tak. To jsem musel ještě dodat.

  • admin napsal:

   Jiná doba, jiné nástroje, jiné cesty, jiní lidé.
   K čemu by bylo Janu Husovi to, co uměl, kdyby žil v dnešní době?
   Už jste slyšeli všichni tolik mravních ponaučení a jste k nim hluší, slepí, tupí a líní.
   Stále jste se ještě neuschopnili s tím tady něco udělat.
   Stále jste otroci!
   Vyndejte si břevno z oka svého a zeptejte se sami sebe: Znáte lepší cestu? Znáte vůbec nějakou cestu? Máte nějaký jiný plán? A už ho uskutečňujete? A kam jste se s tím už dostali?

   • Rudolf napsal:

    Uvažuj, kdyby to bylo jen v penězích, tak se už minimálně 100 let všichni na této planetě plazíme v řetězech, protože ONI mají všechny prachy tohoto světa. Ale v poho - jestli je vyloučeno, že v tom bitconnectu proděláš, klidně hrej. Ale nespoléhej na to.
    Někdy stačí opravdu málo, aby spadla lavina. A ona spadne. Ani se o to nemusíš nějak moc snažit. Stačí, když pomalu a nenápadně sněží a pak se to naráz stane. Potom bude už jen záležet, aby nás to nepřekvapilo jako v listopadu.
    Po slabých a bezvýznamných by nešli. Těch je hodně. Jdou po těch, co je nepřiměřeně serou a chtějí je zastavit. Tím vším chci říct, že to co děláš je dobré. Lze se vždy zdokonalit, to ano, ale podstata je dobrá. Teď jen naučit lidi myslet, aby rozpoznali hajzly, co z laviny určitě vystrčí hlavu jako první.
    Ale jestli se ti to nelíbí, klidně to scenzuruj.

   • Krtecek napsal:

    Pane admine já bych měl otázky spíše na vás.Domnivam se z vašich příspěvků,že jste individualista.
    Ptám se.
    Když by jste opustil myšlenku kryptomeny a dal by jste ji mezi své soukromé plány a začal dialog se zdejšími obcany s cilem
    obchodně využit vašeho webu ,měl by jste vůli to rozvinout ve svůj a nás prospěch opravdu?
    Zkuste odpovědět jen ano nebo ne.

    • admin napsal:

     Jak obchodně? Na to se nedá odpovědět, pokud neznám alespoň přibližný návrh, jakým způsobem.

    • Krtecek napsal:

     Pane admine je zbytečně kličkovat!
     Odpovědět se dá,protože je tady DOSTATEK návrhu,ale je mi moc líto,že je nevidíte.
     Upozorňuji vás,že politická třída Smejdu dostává výpisy z vašeho webu a zcela určitě musela pochopit co jí hrozí!
     Bohužel vám lze jen doporučit,aby jste postupoval ve studiu co je třeba tím,že by jste tu dál třeba z Wikipedie formy podnikání zejména A.S!

    • Krtecek napsal:

     Aktivity pro občany by nemusely rušit vás nábor pro kryptomeny a kdo by se dal přemluvit tak ať si dělá to co mu doporucite!
     Vidíte sám,že v článku píšete ANO,ale odpověď je ve skutečnosti jakési poloviční NE!

    • Krtecek napsal:

     Je mi dokonale líto,že pan admin nechce vydelat opravdový peníz.Cela česká kurvokracie se hrne do Sněmovny s cilem vykrást naši kasu.
     A co my tady?Odmítá se nejen vydělat kupy chechtajícich se peněz,ale nás fujer admin nám zakazuje a dál bude zakazovat zajistit si ve Sněmovně většinu i kdyby se naše firma jmenovala Českorupsko a.s.
     Ona totiž nesmí existovat VUBEC!

    • Krtecek napsal:

     Je mi dokonale líto,že pan admin nechce vydelat opravdový peníz.Cela česká kurvokracie se hrne do Sněmovny s cilem vykrást naši kasu.
     A co my tady?Odmítá se nejen vydělat kupy chechtajícich se peněz,ale nás fujer admin nám zakazuje a dál bude zakazovat zajistit si ve Sněmovně většinu i kdyby se naše firma jmenovala Českorupsko a.s.
     Ona totiž nesmí existovat VUBEC!

   • GeorgeS napsal:

    Pěkný den všem přeji. Pravda je zřejmě relativní a tak ji máte všichni. Na kryptoměnách se dá vydělat balík. Pokud do toho zasáhne někdo s neomezeným množstvím prostředků, lehce to shodí. Adminuv plán je sympatický, ale mám obavy. Stejně jsem postupoval i já a dnes už vím, že je jen jediná šance a to spojit se všichni a jít za jediným cílem. Tím cílem je svoboda a život! Každý má jiné touhy, ale jedna je společná: život. Chceme žít a chceme žít beze strachu a co možná nejlépe. Nebo se mýlím? Jisté řešení se rýsuje, každý den se vylepšuje a zdokonaluje. Potřebujeme teď jen každého z lidí, aby jsme to dotáhli k co možná nejlepšímu výsledku.

 2. jop napsal:

  keď sa bitcoin objavil, jeden BTC stál 0,03-0,05 dolára.
  Hodnota NULA, cena centová.

  Dobrým marketingom sa zvýšila iba CENA, hodnota ostala nulová.

  Pre mňa za mňa nech si pri predaji drog používajú hoci aj dierkavé pásikavé mušličky z pláže, ale netrep ľuďom do hláv blbosti.

  Hovno tomu rozumieš, ekonomika nulová ale len tlačíš.

  Kryptomeny ťa od ničoho nezachránia, nič nezmeníš, žiadnu nezávislosť od systému nezískaš.

  Admin, nemýľ sa, nie si žiadny investor, môžeš byť iba oklamaný hlupák

  • Rocco napsal:

   Korálovi nejde o investici, ale o spekulaci. Tak proč ne, proč si trošku nezariskovat?

   • jop napsal:

    Rocco

    ale ok, samozrejme, nech si zariskuje kolko len chce. Špekulácia alebo vyjde alebo nie.

    Len nech neoblbuje hlavy čitateľov, lebo v tom okamžiku sa NWOO stáva škodlivým elementom.

    Bitcoin je odrb, kto ho kupuje a chce zarobiť na stúpaní klesaní ok, len neklamte a nepomáhajte okrádať ďalších hlupákov ktorí tomuto článku uveria

    • Scaleta napsal:

     Heeheej a vcom je Bitcoin odrb? Som zvedavý :) opakujem pýtam sa na Bitcoin článok je o bitconnect :)

 3. jan nowak napsal:

  Tag ať si Admin inwestuje.. sám sem zwědawej , jak to dopadne.
  Si dy-cky wwzpomenu na swou babičku , co se Zrowna narodila.. ale před 160 léty a
  .. ta mi wždy-cky řikala :
  Ssasíne.. dej si Azor na ty BANKOCETLE ! !

  ps : ale co bych zkusil URČITĚ je ten Mrožůw ná-wrh..
  2ps .. ať sa predwede CO BY WRAJTER . Ha : ))

 4. Rocco napsal:

  Milý cenzore Korále,
  čím se potom lišíte od Babišova vrchního romského cenzora blogů idnes.cz Patrika Bangy? Tak buď respektujete svobodu slova a i hospodský Palivec má právo se vyjádřit, anebo svobodu slova nerespektujete a mažete ostatním jejich příspěvky!

  1) bitcoin je vytěžený, jestli trváte na kryptoměně, tak jedině ETH (ethereum)

  2) já bych Vám obecně doporučil investovat do indexu, většinou se používá index na S&P a jsou i širší indexy, ale to Vám teď nepomůže, když akcie jsou na vrcholu, že

  3) tak co zkusit zlato, velmi pěkně reaguje na vzájemné vyhrožování Trumpa a Kima :-D

  • proud napsal:

   Dobre sis nabehl :-).Domnivam se ze diskuse na nwoo,i kdyz se to nezda,je nejsvobodnejsi jakou muzes najit,a je to zrcadlo lidi,prispevatelu,ukazuje to nasi uroven.Jestli tu chce Honzik prehlednou diskusi,dobre dela,a vyhazovat srace u me a u zadnyho slusnyho cloveka neni cenzurou........Vzdycky kdyz se neco dela,zalezi na tom JAK se to dela! Nikdo ti nazor nevyhodi,ani tady,ani u jinejch clanku,za normalnich,slusnejch podminek.Muj nazore je ze zadna mena neni dobra,z principu.Ale sam se bez penez v tomhle systemu taky neobejdu,bohuzel.Nezbejva nez ho zmenit,ale do ty doby jsou penize potreba a tady zase plati to o tom,JAK se to dela,JAK se ty penize ziskavaj,za jakou cenu,koho nebo co tim poskodim a jak......

   • Pavel napsal:

    Cau,ja si myslim,ze penize jsou dobra vec v podstate,akorat se nemela dostat do rukou pamrdu.Je to podobny jako s nozem,da se snim hodne veci uriznout,akorat zalezi jakej tvor ho drzi v ruce a co reze.:-)

    • proud napsal:

     Jenze to tak neni,je to na dlouhy premejsleni.Nuz si muzes vyrobit sam,zkus to s prachama,jedni si je legalne tisknou,jiny nesmej...... ;-)

 5. .lak napsal:

  Někde jsem četl a je to již déle odkaz na pozadí a získaný projekt a rozklíčování vlastnictví tedy již už hledat nebudu že bitkoin vlastní patrně již ročíd a pokud tak tomu cirkusu dá představení tak v šapitó budou zúčasnění v manéži. To je něco jako s dark netem kde můžete koupit ebolu na užití od téhož ale jako na patent nesmí být vyvíjena léčba či očkování bez odkupu vlastnických práv. Dobré no.

  • proud napsal:

   Nejen bitcoin,vzdyt je to logicky,kdyz si ma udrzet kontrolu a ma na to prostredky....je to porad dokola to stejny,menej se jenom kabaty.

  • admin napsal:

   Jenže to je spekulace, nejsme u toho, nevíme nic. Můžeme to akorát sledovat podle vnějších projevů.
   Je plno týmů, kteří vytvořili vlastní kryptoměny. Některé jsou anonymní, některé ne. Bez znalosti prostředí je možné tak akorát se na to dívat negativisticky ve stylu "kyselé hrozny".

 6. Maroš napsal:

  "Stále jste otroci!
  Vyndejte si břevno z oka svého a zeptejte se sami sebe: Znáte lepší cestu? Znáte vůbec nějakou cestu? Máte nějaký jiný plán? A už ho uskutečňujete? A kam jste se s tím už dostali?"

  Admin - si v piči - zabaľ to tu! TVOJA invencia v piči - to, že ty nedokážeš nájsť riešenie -"my ho nesmieme nájsť tiež!" To je psychopatia - "so mnou musíš zomrieť aj ty!" Buď taký dobrý - zober si do hrobu aj Krtečka a Oskara Világiho - to je človek, ktorý od 90-tych rokov organizuje 5-tu maďarskú kolónu na juhu Slovenska /SMK, Most-Híd/! Jedného dňa skončí! Vy kokoti českí máte svojho Hermana!
  Zober si do piče aj tento humus z tvojej stránky
  http://canyoutest.me/in/70/
  https://www.bet365.com/sk/?forcelp=1&affiliate=365_460362
  http://canyoutest.me/in/70/

  Ja nie som otrok kurva! Celý život bojujem práve s týmto! Si neschopný - minimálne aspoň požiadať druhých o pomoc! Lebo tá pomoc existuje!
  Tak si tu potop vlastnú loď!
  Toto rieši človek, ktorý má 7 tried ľudových!!!
  na voru do Ameriky
  https://www.youtube.com/watch?v=aNM-bR9YPxI

  • admin napsal:

   A to je jako CO?!
   Jak jako že nesmíte nalézt vlastní řešení a vlastní cestu?
   Že jsem neschopný požádat druhé o pomoc?
   To je zase co za nesmysl?

   Žádám o pomoc v jednom kuse, kde to jen jde, minimálně 7 let.
   Existuje ta pomoc? Sem s ní?

   Jediná podstatná poznámka je o těch vyskakujících oknech na sázky, apod. To je opravdu otravné. Tak už jsem to zřejmě vypnul. Psal jsem předevčírem v článku, jak Seznam zakázal (a pak znova povolil) reklamy, že experimentuju s různými jinými reklamními systémy, tak tenhle jsem zkusil a je pravda, že to není dobré.

  • Krtecek napsal:

   Mrožu,voláš mě na pomoc?Admine on něco ví ten Mroz!No tak jo zkusím si to tady přečíst!
   Sem s pomoci?No já si myslím,že kdyby někdo nabídl pomoc tak ji docela mozne admin neporozumí.
   Je to pravda nebo ne?
   Kdyby se tady objevil finanční poradce a to jsou lidé,kteří jsou VELMI drazí a napsal tu návrh řešeni,mohlo by se stát,že mu porozuměno nebude a zdejší diskutující i kdyby navrhl že své pozice něco super by ho svrhli do skarpy!

  • Krtecek napsal:

   Admine,mohl by jste definovat blíže,co si představujeme pod pojmem POMOC?

   • Krtecek napsal:

    Mám podezření,že pokud jste Admine sedum let začal pomoc,tak jste udělal někde chybu.
    Že vy jste neměl žádný opravdovy program a neumíte možná posoudit návrhy,které by plánem mohly být!

 7. benmil napsal:

  Když je to tak výhodné a nelze na tom prodělat, proč do kryptoměny neinvestují třeba zadlužené státy? Za pár týdnů by mohlo být po dluhu, a ještě by zbylo pár chechtáků na nákup třeba dalších ZHN a na konečné řešení.

 8. vilon napsal:

  To je zas kriku. A čo? Virtualna mena ako nezávislé platidlo na Darknetu zaberá cez 90% obchodov sveta.Tak prečo by si neprivyrobili Rotschildi, ak ju chcú povoliť na bankovej úrovni? Dokonca splňa táto mena aj túžby illuminátov, nastoliť bezhotovostnú menu na celom svete.Treba im len dostať ju pod svoju kontrolu,(teda ten zlegalizovaný bitcoin).Ten ostatný bude predmetom riešenia bankárov. Ale je tu predsa len háčik. Novodobá vojna bude na úrovni elektronického boja. Papierové peniaze EMP nezničí, ale polovodičové prechody procesorov áno! A tým aj bitcoin... sorry jako,

  • Sasin napsal:

   Kokote, gdyby nechtěl aby se to vědělo, že jede na bitkojn, tak by byl klid a blboni by si mysleli, že přijel vydlabanej ze Slovanského sněmu a začnal myslet jako normálně. Jenže on chce aby se to vědělo, kvůli tomu to sem dal, páč obvolávat po telefonu už dneska nezabírá. Ještě v devadesátých rokách šlo zavolat tupanovi, že jako děláš pro nějakou emerickou či englickou, čí jinou harpagondechajckou korporaci, že esli si nechce vydělat. Některý blboni z teho byli úplně podělaní. A gdyž u toho nebudu, sere to někoho? Taky ne. Heh

  • Pavel napsal:

   Presne.to.si taky myslim,ze je to leva od tech smejdu,ale na druhou stranu,proc to nevyuzit,kdyby to nahodou neco vydelalo.Pak zalezi natom do ceho to investujes dal.Ja bych zacal u webu,vylepsoval bych vsechno tak,aby to ty smejdy poradne zaclo srat,pak bych investoval okamzite do ochranky,postavil hrad.No a pak by asi priletelo letadlo B52 a ukoncilo by to.Ale alspon bych se oto pokusil ty smejdy dostat jako Kadafi,to byl frajer a taky ho dostaly.Zrovna vlastne on chtel zaridit v africe nejakou jinou menu,africky denar nebo neco takovyho,tak je mi divny ze by tem smejdum nevadia kryptomena,kdyby vtom nemely paraty!Jsme v pice.:-)

 9. přemítač napsal:

  Já proti jeho způsobu výdělku nic nemám, podstatný je kam ty prachy dá. Pokud je využije na provoz webu, aby alespoň střípek jeho pohledu na svět byl vyobrazen zde, nemám proti tomu nic. Více je jen v jeho svědomí. Musí si být vědom rizika, ale spoléhat se na platby lidí je těžké a ta stálost je pro něj dost podstatná, peníze jsou synonymum života žel je to tak v tomto podivném světě, kde přežití je absolutním principem. Není ekonomie není život, žijeme v tom tak dlouho, že už si jako společnost ani neumíme představit hodnoty odlišného charakteru, které by určovaly co je v životě podstatné.

 10. Paul Durham napsal:

  hodnotné sdělení k textu:

  Veliká nesvoboda myšlení panuje mezi čtenáři a potažmo pisateli zde. Stále by každého poučovali, věru věru jedno etnikum je na to vyvolené, ach ty předané/předávané memviry.
  Svobodná nabídka a volba využít/nevyužít, nic víc. A o tom to je. Toužíce po svobodě představují si ji poučovatelé a hodnotiči bez aprobace pro všechny v okovech svého nemyšlení. Děsíte se debility vlastní nebo sousedovy ? Tomu se říká nastavování zrcadla.

  Čeho jsme zedy svědky ? Komické podoby informační války od UI ver. 3.1 , co to leze z těch škol za blby, kteří si nevidí ani do klávesnice a stále by poučovali stupiditama, kterým ani sami nerozumí.
  Kupte bitcoiny - nekupte bitcoiny.

  Předevčírem zrovinka opakovali v bedně český film z 1965 Bílá paní, to si čas udělám, abych si tu sondu do duší tupých pokryteckých a závistivých českých proletářů užil. Jak řekla pavající Pupencová Pupenci : "jdi s tou svojí pravdou do prdele, nekecej a plav! " když "šli" po neexistujícím novém socialistickém mostě po krk ve vodě. Ať žije soudruh předseda !

  P.S. amine, riziko nese každý sám, už tím že se narodil.

 11. pedros napsal:

  Pitomci, proč se tady ukájíte? Vylezte na svoji starou, uděláte mnohem líp!
  Admine, že ti stojí za to odpovídat hlupcům zlomyslným???

  • jop napsal:

   Pedros už kúpil bitcoiny, admin možno tiež alebo ich chce kúpiť.
   Tak musia presvedčiť aspom pár ďalších, lebo inak ich špekulácia krachne a bitkoinoví špekulanti stratia vložené prachy.

   Preto tá nenávistná kampaň admina s podporou pedrosa "ZA BITCOIN a nikdy inak".
   Oni chcú zarobiť a potrebujú nájsť ďalších hlupákov, ktorí sa im na ten ich "zisk" poskladajú

   • admin napsal:

    Jsi typický představitel člověka, co neumí ČÍST a MYSLET.
    Přečti si znovu bod č. 2 v tomto článku.
    Nejedná se o pyramidu. Je to úplně jedno, jestli se někdo další připojí, nebo ne.
    Berte to jako příležitost a já zdejší diskutéry beru jako partnery k úvahám, o čem to je, nebo bude.

    • jop napsal:

     ajajaj, ak si skutočný admin a nie nejaký zlodej nickov.

     A ak sa nikto ďalší nepripojí, čo potom vplýva na zvyšovanie-znižovanie ceny?

     Ty nechápeš základné ekonomické súvislosti.

     BTC stúpa klesá alebo preto že to robia iba špekulanti, čiže je to čistá špekulácia s virtuálnou hodnotou
     alebo stúpa klesá len preto, že sa zapájajú ďalší "investori" tvojej úrovne, čo hovno ekonomiku chápu ale chcú "zbohatnúť"

     Pričom je to mix oboch faktorov

     • proud napsal:

      Vidim to tak,ze se Honzik snazi sehnat prasule na cinnost pro nas vsechny zpusobem kterej je moznej a legalni v tomhle systemu.To chapu,ledaze bych to umel mimo system a s ostatnima se o to umeni podelil,pak bych mohl picovat.Ale neumim,tak alespon nepicuju a nedelam z nikoho kdo potrebuje penize aby prezil,natoz z nekoho kdo je hodla navic jeste investovat pro druhy,kokota.......Jen si reknu svoje k financim a obchodovani jako takovejm,to jsem uz udelal nejednou.

     • proud napsal:

      Rozumim ti jope,mas zrejme na vec stejnej nazor jako ja,ale kurva davas ho spatne najevo,jen kvuli tomu jsme se vzdycky chytli,Honza je stejna obet jako my,od mnohejch se lisi jen tim cim my,dela co muze abysme tema obetma prestali bejt.

      • jop napsal:

       Keď chce admin špekulovať, nech špekuluje, ale nech neojebáva ďalších hlupákov, ktorí sa nachytajú.

       za chvílu nás budú verejne zabíjať, eliminovať, likvidovať sociálne, ekonomicky, žrádlom, chorobami, chemtrailsom.

       Hlavne sa treba dobre tváriť, že my sme predsa na úrovni, že my sme kultúrni ľudia.

       Nechci odo mňa "kultúrne nezaujaté vyjadrovanie", ak nám všetkým ide o celý spôsob života.
       Lebo nám hrozí, že sa z obyčajného plebsu stávame 100%-nými otrokmi, ide nám o život.

       Ale treba sa hlavne pekne tváriť a pekne vyjadrovať, aby sme sa nedotkli pocitov oviec a ovčanov.

       Lebo ovčania sa môžu uraziť, a potom pôjdu urazení na bitúnok

       • proud napsal:

        "za chvílu nás budú verejne zabíjať, eliminovať, likvidovať sociálne, ekonomicky, žrádlom, chorobami, chemtrailsom."............to se uz deje hodne dlouho.....

 12. proud napsal:

  Nerikam ze rozumim financnimu systemu,natoz kryptomenam. Ale tohle mi neleze do hlavy: "Množství emitované kryptoměny je totiž konečné." Podle myho nazoru je to pitomost,aby mely prachy smysl,musej se tocit.Kdyz das do obehu jen urcity mnozstvi ktery casem zadrzej(nasporej) pod polstarem "syslove",budou nekde chybet,ne?.........I to je jeden z duvodu dotisku penez a tim klesani jejich hodnoty.

  • proud napsal:

   Jestli jsem z neznalosti placal nesmysly,vysvetlete mi to nekdo,kdyz se vam bude chtit.

   • jop napsal:

    Proude,
    máš pravdu.

    Ideológia BTC je založená na tom, že je ich asi 21 miliónov jednotiek a preto majú HODNOTU.
    Samozrejme, ak boháči budú postupne vykupovať BTC a stanú sa vlastníkmi povedzme 20tich miliónov, a pre celé zvyšné ľudstvo ostane 1 milión, BTC budú mať úplne rovnaké ekonomické krízy a problémy na systémovej úrovni ako ja teraz celý kapitalistický systém.
    Takže majitelia väčšieho množstva BTC sa stanú systémovým problémom pre samotný BTC.
    Volá sa to vnútorná kritická chyba systému, ekonomika založená na 21 miliónoch BTC musí iba skolabovať.

    Aby si vytvoril systém založený na 21 miliónoch jednotiek a ich desatinách, stotinách milióntinách nepotrebuješ BTC.

    Stačí použiť 21 miliónov prvých číslic od 1 do 21 miliónov a máš to isté ako BTC.
    A či jednotka platby bude jedinečný bitcoin s názvom "BTC 10 miliónty" alebo jedinečné číslo "10 MILIÓNOV" je úplne šumafuk.

    • Scaleta napsal:

     Hej má len zaujíma ako kúpia 20mil.btc keď pár mil. Sa nenavratne stratilo (majitelia statili prístupové kľúče alebo vyhodili PC aj s ich btch keď stali cent :)

     2. Nevykupia nemajú šancu aj keby boli všetky aj keby si.mal všetky € iba by si im zvýšil hodnotu :)

     Veľmi ma potešíte ďalšími info prečo je btc "odrb" dakujrm vopred

   • Sasin napsal:

    Bez ohledu na to, co říkají, jsou to poukázky na vekslování. Janeček rovněž leští kožich nepřetržitým, rychlým jako nákupem a prodejem halířových položek a blboni ho ještě nezavřeli, páč to je jako legální. Jakogdyby si posílali poštou v obálce peníze a ti zloději, co stihnou tajně obálku rozlepit, vykrást obNOS, investovat s ním a na jeho základě posklízet derivát a pak to před odesláním jako vrátit zpět do obálky neporušené a zalepit. Taková jako půjčka bez optání, ale elektronická, že v podstatě adresátovi obnos dojde, tak vo co jako de, že. Mapu koleček na tabuli lze vykládat různými způsoby. Tupanům se vysvětlí, že kolečka o nic nigdy nepřindou, že můžou být jen v systému a kupovat si nějaké výhodné zbóží. Sponzor zaručeně na kolečku jako nevydělává, říká se takému jednání pomoc, kamarádství, či kolektivizmus takto výdělečně činných. Apelajni neručí za blboně ve skupinách. Doporučované tajemství aktivit se dodržuje korektním nekamaráděním, páč zisk je to hlavní čo je spája. A teď gde se bere zisk. Buď se naveze komodita jako zboží, nebo něgdo vloží do banku hromadu poukázek. Páč se tedy nejedná o peníze, jedná se o to druhé. O deriváty. Jak se veksluje s deriváty je veskrze "právnická" otázka. Gde se berou. Zisk platí, gdyž se příznivé podmínky sečtou za určitých podmínek, o kterých většina blboňů nemá ponětí. K ponětí se blboň dostane až po dosažení vysoké úrovně a začne se zůčastňovat školení o skupinách, gde se sejdou se zahraničními Apelajny. Esli si něgdo myslí, že to nigdo neřídí a že si jako lízne smetany, jejíž původ demogratickyje nepodstatný, nechápe na světě vůbec nic. Jsou součástí problému. Příčiny válek, a příčina maléru ve kterém kvůlivá takovým jedeme společně.

    • proud napsal:

     Nic novyho,stejne funguje i banka,das ji prachy,ona je otoci,vydela a ty ji za to jeste zaplatis. A potreboval jsem k tomu Sasine jen necely tri radky:-))))))))))))

     • proud napsal:

      ha,necely dva:-)

      • Sasin napsal:

       Podle mě, to tak docela stejný není. Tyhle měny jsou něco jako bankovní neziskovky. Banka k vymejšlení musí jako "státu" ručit, že má alespoň nějaký obnos" vlastní". Deriváty jsou mocninou dluhů z úroků, úroků. Ale jinak máš celkem pravdu, je to slovíčkaření, páč je to legální zlo dějina už mnoho staletí.

    • Krtecek napsal:

     Pane Sasine už jste slyšeli jak Babuse chtějí zavrit za to,že chce pro sebe znárodnit to lithium?
     No a on to využije pro svoji reklamu,bude se totiž fotit každý den v televizi a nemusí platit za reklamu!
     No a ostatní chtějí též to lithium ukrást prý založí strany rychlokvašky Janeček,Dědek a kdoví kdo ještě!
     Tam jsou panečku biliony!
     A když píšu jak se dostat k penězům to a na doporučení WIKiHO to tady oslím,tak na to nereaguje ani pobryndana tuba s vyndavacimi zubama.

     • Sasin napsal:

      Vážně Pane Krtečku stojíte o moje myšlení, čí plody z podílů na neprodejné půdě a rozpočtu?

      • Krtecek napsal:

       Samozřejmě a jistě vas potesi,že všichni tady už i vidí OBROVACKE VSLEDKY naši spolupráce nejen s Wikim,ale i se mnou!

       • Krtecek napsal:

        Podívejte se konkretne co jste navrhl pane Sasine za podíly z nasichn penez každému z našeho vylupování rozpočtu v Programu občanů voličů,zvaneho Desatero které je v nepřetržitém vývoji!
        A co vaše Sasínová poučka.
        V zásadě tu je vidět jak pomalu ale jisté roste neco co tu ještě nebylo ,ale už je!

   • Sasin napsal:

    Ve finále všechna tato přerozdělovací směneční snaha skončí nárazem na zeď reality. Virtuální směnky, které vznikly ze vzduchu tito pošahaní blboňi vezmou jako do reálné pazoury a dou si pořizovat reálné věci. Hodnoty, které nelze vituálně vytvořit. A to je prostě krádež. jaký humbuk u rozdělování takových fiat měn vznikne je nepodstatný, podstatný je prostý fakt. Že to něgdo vezme a začne to používat v reálném světě. Aby to bylo možné používat, musí k tomu mít oporu v zaKONě.

   • Krtecek napsal:

    Nabyl jsem dojmu,že by jste pane Proud chtěl panu adminovi pomoct,ale když vám někdo napíše jak,tak jak to je napsano na jiném místě tohoto webu,tak ani neuznate mu odpovědět!

 13. Maroš napsal:

  Admin - to riešenie sa volá - PREDÁM ZNAČKU! To, že predáš značku, ešte neznamená, že ju automaticky predáš - celú! Predaj 1/100 nwoo.org. Samozrejme nie zmrdom, ktorí by to tu ovládli. Voľakedy - a myslím - v španielskej národnej lotérii - si môžeš kúpiť aj len zlomok žrebu - povedzme desatinu. Vyžrebujú ho, a potom záleží, kto koľko z jeho podielu má. Môžeš si stanoviť podmienky, že vlastník musí spadať do určitého okruhu záujmov. Vznikne tak kolektívne vlastníctvo - akciová spoločnosť nwoo.org a. s. - v ktorej môžeš mať stále kontrolu - 51%. A budeš v realite! Spoločnosť bude určovať, že akceptuje hodnotu tvojej práce, nápadu, hodnotu informácií. Pretože toto celé, je len PROTIhodnota mainstreamu - ktorý tiež niekto vlastní.

 14. Maroš napsal:

  Admin - začni uvažovať nad formuláciou tvojho verejného prísľubu! Na akciovku potrebuješ myslím "len" milión kaček - čo by nemal byť problém - po tvojom verejnom prísľube si povedzme kúpim jednu akciu za 33 eurinkov - potrebuješ nás tisíc - čo by si mal ustáť - ak nie, tak ani neuvažuj o "veľkej akcii na ktorú potrebuješ lówe". Tých 33 eurinkov predýcham, aj keby to malo ísť do hajzlu. Keď sa s týmito lowášmi zmobilizuješ - predám ti moju akciu späť. Je tu jeden problém - čím bude nwoo.org protisystémovejší, tým bude rásť jeho cena - cena za vraždu admina je toľko, cena za skorumpovanie admina je - toľko. V podstate - keď to budeš chcieť predať zmrdom - tak na tom zarobíme - aj my. Je to fér?
  https://cz.sputniknews.com/ceskarepublika/201708105780542-policie-zadost-ano-babis-faltynek/

  • proud napsal:

   Premejslim jinak. Dokud budeme jen hrozbou ktera jde ustat,alespon zdanlive,potud budeme.Jak prerosteme v opravdovou hrozbu,zanikneme,to je realita! Umeni proto je stat se opravdovou hrozbou(vlkem) v rouse (berancim)hrozby co jde ustat,nebo se podcenuje,pripadne z ni maji srandu.

   • proud napsal:

    Dokud placame a videj ze na nas lidi serou,nebo se aspon porad hodne bojej,potud to jde,jak se k nam zacnou primykat,coz chceme,budeme se dostavat vic a vic pod mikroskop az nekdo vyrkne ortel,nekdo hodne vysoko ve svete..........

  • admin napsal:

   zajímavé, stojí to za úvahu

   • jop napsal:

    admin, tak niečo rob.

    Ja som ti ponúkal mesačnú pravidelnú finančnú podporu, mesačný bezodplatný preklad a nechcel som žiadny podiel.
    Chcel som aby výsledky diskusií sa dali spracovať, aby sme začali robiť PROGRAM.
    Čiže mierne úpravy stránky a systémový dostup pár ľudí k diskusiám v špeciálne vytvorenom novom bloku na hlavnej stránke.
    Nič viac, nijako by to nevplývalo na tvoje články, na tvoje vedenie celého NWOO.

    Sprdol ma Proud, odmietol si ma ty.

    • admin napsal:

     Není potřeba PROGRAM. Jsou potřeba lidé, kteří mají schopnosti, odvahu, vůli a zdroje.
     Program je jednoduchý: Stát pod kontrolou občanů.
     Jak se to udělá, už je věcí konkrétní situace a lidí, kteří to uskuteční.
     Jenže NEJSOU LIDI!
     Je potřeba pro začátek minimálně několik desítek schopných lidí, kteří jsou ochotní na tomhle názoru pracovat.
     A já jsem zatím tolik lidí nenašel.
     Ještě k tomu se to musí udělat v ČR i na Slovensku zvlášť, protože to samozřejmě musí být cestou současného politického systému.
     Takže nevím, co mi to pořád vyčítáš.
     Když jsi tak chytrej, tak sem hoď seznam lidí, kteří do toho půjdou a se kterými se dá počítat.
     Jsou potřeba lidé do vedení všech důležitých institucí ve státě, to jsou řádově stovky lidí....
     Kde jsou?

     • proud napsal:

      "cestou soucasnyho politickyho systemu".....si Honziku vytluc z hlavy,kapri si rybnik nevypustej,volby nejsou volbama atd. atd.........chces neco nemoznym zpusobem! Dosahnes cokoliv,ale jen zpusobem lidi-lidem,obcanskou neposlusnosti,tedy donucenim zpusobem ze nezbejva nic jinyho,ani klackem a hnanim stada toho nelze dosilit,natoz zpusobem kterej pises :-)! A k tomu se musej nejdriv vychovat,mit k tomu vuli a zajem.

     • proud napsal:

      Ta koncepce ktery se drzis a vsechny ty ruzny spolky,nema sanci na uspech! Tos mel rict Honziku hned,ze chces proti systemu za pouziti jeho samyho se vsema jeho pojistkama,ktery to vylucujou uz principialne :-)))

      • admin napsal:

       A co má šanci na úspěch?
       Všechny cesty jsou při současném stavu uvědomění obyvatelstva na dlouho.
       I kdyby se šlo cestou postupného odpojování jednotlivců od systému, tak to stejně nakonec musí dospět do stádia změny ústavy a politického systému, ať už to bude za pár let, nebo třeba za 20, za 50.
       Když něco podle tebe nemá šanci na úspěch, tak napiš, co MÁ šanci na úspěch.
       Stejně tak je to s investicema do kryptoměn a virtuální ekonomiky. Když to tady všichni kritizujou, tak co MÁ šanci na úspěch, když ne tohle?
       A nezajímají mě žádný teorie a coby kdyby. Zajímá mě to, co lidi konkrétně už dělají a cesty, po kterých už jdou.

       • proud napsal:

        Sanci na uspech ma jen beh na dlouhou trat v pomahani sebeuvedomovani si lidi vyustujicim do organizovany obcansky nespokojenosti pomoci ktery si zavedeme vlastni system.

        • proud napsal:

         V tom klidne zapomen na jakoukoliv pomoc soucasnyho systemu,byl bys naivni.

       • jop napsal:

        vytvor vlastnú kryptomenu,
        web máš zreklamuješ ju,
        pár bláznov nájdeš a zarobíš

       • proud napsal:

        Co lidi uz delaji a cesty po kterejch jdou v mezich soucasnyho systemu stojej za starou belu,uznavam jejich dobrou vuli,ale to je vsechno,protoze system si je ohlida,jak jdou v jeho mezich,ma na ne tedy i paky,to znamena ze pujdou jen dokud dovoli a kam az dovoli.Coz se vylucuje s moznosti ho zmenit.

     • jop napsal:

      Jenže NEJSOU LIDI!
      Je potřeba pro začátek minimálně několik desítek schopných lidí, kteří jsou ochotní na tomhle názoru pracovat.

      na akom názore? Ja o ničom neviem, neviem na čom mám pracovať

      Jsou potřeba lidé do vedení všech důležitých institucí ve státě, to jsou řádově stovky lidí….
      Kde jsou?

      a čo budú tí ľudia robiť? Pokračovať v súčasnom systéme? Máš predstavu čo majú robiť? Veď zdedia vedenie súčasného štátu so všetkými súčasnými problémami, ktorí nemajú riešenie.
      Riešenie je nový spoločenský systém.
      Tak najprv začni vytvárať predstavu, s ktorou sa ľudia stotožnia a budeš mať obrovské množstvo ľudí.
      Predstava sa volá Program, teda to čo vlastne ľudia chcú a plánujú zmeniť.

      Ľudí je plno, len sa nevedia zjednotiť lebo nemajú Plán zjednotenia.
      Rozdel a panuj.

      Preto elity tvrdo bojujú proti tomu, aby ľudia vytvorili jednotný plán.
      Ten jednotný plán nezaujíma ani teba.
      Plán je prvý krok, ľudia ktorí ho budú vykonávať je krok desať.
      Tvoj web aj s týmito pár stovkami tisíckami ľudí má potenciál na začatie vytvárania plánu.
      Ide len o to, že či ty osobne ten potenciál máš alebo nemáš.

      • proud napsal:

       "Jenže NEJSOU LIDI!
       Je potřeba pro začátek minimálně několik desítek schopných lidí, kteří jsou ochotní na tomhle názoru pracovat.

       na akom názore? Ja o ničom neviem, neviem na čom mám pracovať

       Jsou potřeba lidé do vedení všech důležitých institucí ve státě, to jsou řádově stovky lidí….
       Kde jsou?

       a čo budú tí ľudia robiť? Pokračovať v súčasnom systéme? Máš predstavu čo majú robiť? Veď zdedia vedenie súčasného štátu so všetkými súčasnými problémami, ktorí nemajú riešenie.
       Riešenie je nový spoločenský systém."...........potud souhlas. Na to ze nejsou lidi a tohle a tamhleto se muzeme vymlouvat do zblbnuti. Kdo chce,hleda zpusoby,kdo nechce,hleda duvody.

       • proud napsal:

        A k hledani patri i kdyby,treba,asi..........jsou to myslenky,napady,bez tech se nehnes dal.

       • jop napsal:

        Proud

        Na to ze nejsou lidi a tohle a tamhleto se muzeme vymlouvat do zblbnuti. Kdo chce,hleda zpusoby,kdo nechce,hleda duvody.

        to povedal admin, že "nejsou lidi", nie ja.

        Jemu to vyčítaj

        • proud napsal:

         Vim jope,ale defakto jsem to psal k tobe spis jako souhlas s tebou,v tomhle pripade,prisolil jsem si:-))).Uz jsem ti prece psal ze se casto shodneme,dokud nezacnes vycitat a vydirat,nebo tlacit spatnym zpusobem :-)

        • proud napsal:

         Ale nevycitam mu to,kazdej jedeme podle toho jak jsme sami "daleko". On jeste doufa,nebo si mysli ze to proste podle systemu pujde.I kdyz me to prekvapilo celkem dost,kdyz vim co ma za sebou.....
         Vycitani nema smysl,nuceni do cehokoliv taky ne,smysl ma nutit premejslet,kdo s tim opravdu zacne,zacne i neco delat.A Honza dela,ale jak se ukazuje,doufa v nemozny.System je nalajnovanej a neuhne,kdyz uhne,udela okamzitou nutnost a vrati se do vyjetejch koleji,nebo svejch koleji,tak je stavenej a vedenej.Tenhle system nikdy nepojede podle nas,je tady aby nas naopak ridil.

     • Krtecek napsal:

      Admine s tím co jste napsal jste pohnojil představy zdejších lidových diskutérů,že jste jejich Spasitel.
      No a snesete vy vůbec nějakou kritiku jako individualista?
      Doporučuji vám podívat se na programové verše Desatera voliče a napsat jak nemáte lidí kteří vám už sedum let chybí rád!

     • Krtecek napsal:

      Adminere co to tady píšete za bludy!Překlad je,
      Jsem načisto slepý složité se mi Mizerové na slepeckou hůlku!
      Dráhy Admine na co vám budou lidi,když nechcete v Prdlamentu vetsinu!
      Vás dát na precedu vlasti tak zkrachujeme hned druhý den!

  • Krtecek napsal:

   Mrozi,marně se namahas,admin není obchodnik,Jen se podívej na jeho výrok.Nechci žádnou firmu neboť pravda je jen jedna a tu mám ja!
   Neuměl by ani poslechnout pana Babuse,který říká,
   Poroučí ten,který plati!
   On pan admin ani neví,že vše platíme my občané,a máme peněz dost v rozpočtu.
   Nepodporuje svoje managery,kteří mu chtějí nacpat do kapsy Fury peněz a to po zákoně vyplývajícího z DRUHÉHO PRIKAZANI Desatera volice,které on nejen ignoruje,ale i neznaa neví,ze se bez nás k těm penězům nikdy nemuze dostat!
   Ovšem my jednoho dne ano!

 15. Maroš napsal:

  Proude - buď prosím ťa - viac nenápadnejší! Stále platí - vyhráva ten, kto je pevnejší v trakoch - nie ten, kto je niekym určený ako víťaz!
  Buffalo Kill Lion - The Stronger is The Winner
  https://www.youtube.com/watch?v=o0xHeBI5Mxw
  http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/10869-pokus-italska-armada-zatceni-migrant

  • proud napsal:

   Kouzlem nechtenyho se ti povedla pravdiva veta:-)))))))))))))): "...kto je niekym určený ako víťaz!" :-))))

 16. Maroš napsal:

  Adminj - v podstate to vidím ako implementáciu ústavného práva na zhromažďovanie sa - pod právnickou osobou. Občianske združenie, alebo nadácia ťa núti väčšinou k neziskovosti - čím ti berie energiu. Akciovka je biznis - akceptovaná súčasť kapitalistického systému. Čiže nebudeš protisystémový - budeš len formulovať jeho inú formu - to je vtip - "oligarchia s ľudskou tvárou"!

  • jop napsal:

   zaujímavé, ty si ma dojebával ako chcem ovládnuť NWOO, pričom ja som nechcel žiadny podiel, žiadne práva, iba dostup k určitej NOVOVYTVORENEJ verejnej časti diskusií a spracovanie výsledkov do Programu.

   Ty navrhuješ podiely, čo je priame ovládanie NWOO.
   Kto to kúpi, ako chceš kontrolovať aby sa vlastníkmi nestali tí, proti ktorým "bojuješ"??????

   • Maroš napsal:

    Jop - Pokiaľ Admin emituje - povedzme 2000 akcií, z ktorých si ako nepredajných ponechá 51% = 1020 kusov, a 980 pustí podmienene - čo akcionár, to jedna akcia, a povedzme takto získa to základné imanie potrebné na založenie akciovky - povedzme 34 euro za kus = milión Kč, tak bude majoritný vlastník celej akciovky - oproti 980 minoritným vlastníkom. Pokiaľ pôjde v súlade s verejným prísľubom, s verejne deklarovaným cieľom NWOO.org a. s. = šírenie pravdivých alternatívnych informácií plus biznis plán v rezorte poskytovania informačných služieb = marketing, reklama, tak ovládnuť ho budú chcieť len tí, ktorí mu budú chcieť zavrieť hubu. Lenže - pokiaľ bude v stanovách zakotvené predkupné právo zakladajúcich akcionárov = aj moja maličkosť - budú nás musieť podplatiť, zastrašiť - 980 plus jeden! Čiže - správne by som to nazval nie ovládnutie nwoo.org, ale fyzické prevzatie zodpovednosti tisíc ľudí za nwoo.org! Tomu sa hovorí tiež - subjekt pod kontrolou /a ochranou!/ verejnosti. Máš problém s týmt?o - veď kecaním nad problematikou bitcoinu tu prebieha verejná kontrola, v ktorej je zainteresovaných - už cca 2800 pozorovateľov. A to je OK!
    Sem dám opakovane link - ako Babiš vyjebal sám so sebou - nedodržaním verejného prísľubu - v texte - pri zakladaní "akciovky" ANO
    https://cz.sputniknews.com/ceskarepublika/201708105780542-policie-zadost-ano-babis-faltynek/

    • Maroš napsal:

     Jop - ešte čo sa týka zabránenia - aby sa akcie nedostali do nepovolaných rúk - tak to bude za cenu straty našej anonymity - tak voči adminovi, tak voči systému - ktorý aj tak vie, čo za kokota som ja, takže až taká strata to nebude - a voči adminovi - ja nemám problém, len tu je dobré, kvôli hackerom - byť aspoň v akej takej anonymite. ???

     • jop napsal:

      a čo chceš od admina za to, že od neho kúpiš akciu?
      Aké práva, aké zmeny, čo?

      Čo chcem ja, to už všetci viete.

      Mimochodom, ja som úplne jediný, kto tu nie je anonymný a dal som svoj email

    • jop napsal:

     akciovka má určitú nákladovosť - minimálne účtovníčka atď.
     plus tie peniaze musíš nejako vyviesť z účtovníctva aby ich mohol admin použiť, lebo potrebuje jesť, piť, niekde spať, obliekať sa.

     Lepšie verejné občianske neziskové združenie, každý člen jeden hlas, zakladateľ nadpolovicu a dáš mu 50 euro do ruky alebo pošleš poštou vopred.
     Tak sa nemusíš otravovať s vyvedením pár desiatok tisíc eur z akciovky

     • Krtecek napsal:

      Jope,dej tu pro poučení všech o čem tu píšeš!
      Zejména to co nechce pan admin udělat aby jsme byli blbí,tj dát tu třeba z wikipedie nebo z učebnice pro politickou třídu Šmejdů co je vlastně ta a.s.ci ss nebo co!

 17. Žabák napsal:

  Admine, myslim, že si dostal zlatou horečku. Po napsání slov bitconnect scam ti vyjedou články a videa proč a jaký to je podvod.
  Pravděpodobně nějací vyčůránci z Indie nebo Číny, ale spíš tý Indie.
  Kdyby něco, tak sme tě varovali.

 18. Žabák napsal:

  Cena bitcoinu roste z toho důvodu, že to kupujou Číňani, kteří nevědí co s dolarama, jenže jako každá bublina i tahle jednou praskne.
  Bitcoin se vyplatil tomu, kdo ho koupil ještě na začátku, protože cena vzrostla o tisíce procent.
  Tyhle investiční nebo těžební blbosti kolem, sou takové chytřejší formy podvodu. Pokud by někdo dnes chtěl vydělat spekulací na bitcoinu, tak to de, ale musel by do toho vzrazit stovky tisíc korun a doufat, že cena poroste a bublina nepraskne předčasně. To je situace, kterou si tady může dovolit asi málokdo.
  Prostě je to celé blbost a bitcoin je pouze dobrá forma "anonymní" platby.

 19. Maroš napsal:

  Tak! Tu sú hlavní - neviditeľní predátori, ktorí v skutočnosti stoja za bitcoinom kurva! Ešte raz - pripomínam - že cieľom totalitnej svetovlády je likvidácia národných štátov - teda aj ich meny, a nastolenie jednotnej virtuálnej meny. Pokiaľ sa ľudia budú správať ako idioti - a budú do bitcoinov tlačiť svoju menu - je to najrýchlejší spôsob, ako zruinovať dotyčný štát - pretože nákup štátnej meny je inak pod kontrolou národnej banky, ktorej povinnosťou - zatiaľ, je kontrolovať nadmerný nákup štátnej meny, ktorú - pokiaľ by ju niekto, ako Soros, potom v nadmernom množstve vrhol na predaj - fakticky by ju znehodnotil, čím by sa dotknutý štát - zadĺžil po uši. Toto sa stalo okolo roku 1980 s austrálskym dolárom - je Friedmanov princíp vyvolania paniky na trhu - presne sa to volá Vietnamský syndróm - keď verejnosť zastavila vojnu vo Vietname, kapitál z vojensko-priemyslového komplexu začal taký rýchly odliv, že keď akcie padli na 80% hodnoty - ďalej to išlo dole ako samotok vína cez hadicu - čísla 80-20 sú tzv. magické hranice v ekonomike - to je proste pravidlo.
  Ďalej - ak sa vám niekomu zdá, že váš štát - vašu vládu - Národnú banku - nezaujíma - kam vo veľkom pcháte do zahraničia peniaze v štátnej mene, tak to len preto, že vaša skurvená vláda už je súčasťou toho svetového totalitného komplotu. Čiže áno - nikto vás trestať asi nebude, lebo prioritou je, aby ste sa sami zbavili SVOJICH PEŇAZÍ KURVA! Celý biznis s bitcoinmi je proti záujmom vašej vlastnej krajiny kurva! Peniaze robia peniaze, vši robia vši - ale nič z toho nevytvára hodnoty. Dať sa na takúto parazitickú dráhu je tak neetické, že židia sa na tomto musia super zabávať - že ste ozaj sprosté zvieratá, ktoré treba ozaj len ojebávať a poťažmo - vyhladiť!
  Od štátu preto intervenciu proti bitcoinu neočakávam!!! Bill Gates tvrdí, že je to nezastaviteľné! To však tvrdí ako ten, kto automaticky už nepočíta s etikou a morálkou človeka, ktorého totálne ovládlo otrokárstvo výroby peňazí!

  Ja sám som zažil zlatú horúčku, keď som kedysi vyryžoval svoje prvé zlato - je nádherné, žiari vďaka mikroskopickým pórom a vrstvičkám - svetlo na ňom interferuje. Ozaj som sa vtedy od vzrušenia chvel! Lenže tú horúčku spustila nie jeho krása, ale to, že od malička - ako motivovaní otroci na ťažbu zlata pre Annunaki, máme zlato v podvedomí ako symbol tej najvyššej méty - všade existujú prirovnania so zlatom - naše deti sú zlatíčka, v hrdle má niekto zlato, správny princ je v zlatej zbroji, soľ je síce nad zlato, ale prečo nie nad železo, atď. Teda tá zlatá horúčka - to bolo zhmotnenie tohto symbolu materiálneho absolútna - bohatstvo mi vtedy ani nenapadlo. Prosto - ZLATO!!!
  Ale - predýchal som to, melón som už "v gumičke" mal - a nič to so mnou neurobilo. Odkedy som prekonal zlatú horúčku - zlato so mnou nepohne! Tak sa kurva pýtam - ako mám debilom vytĺcť z hlavy ich chamtivosť, než nás ňou - nie len seba - zničia?!

  BILL GATES - NOBODY CAN STOP BITCOIN | Bitcoin Is Unstoppable
  https://www.youtube.com/watch?v=k0HmrSfJwhU

  • Maroš napsal:

   A dobre sa pozrite - ktoré veľmocenské meny majú tie dva pruhy v znaku - ide o slobodomurársky symbol Dvojičiek = 2 Heraklove - Atlantské slĺpy - "kto ovláda Gibraltársku bránu do sveta obchodu" - má to aj - rubeľ. Zmena finančného systému sa blíži - prevezme ho BRICS - preto je nutné čo najviac štátnej meny odčerpať, aby štáty nepreskočili ku BRICS - aj to je jeden z aspektov!

   • admin napsal:

    jenže právě ve státech BRICS jedou další kryptoměny, např. Ethereum jede hodně v Rusku a ČÍNĚ:
    https://btcmanager.com/russia-china-to-digitize-currency-with-ethereum/
    Rusko a Čína chtějí s pomocí kryptoměny Ethereum digitalizovat Yuan.
    Takže takovéhle nepodložené dojmy nejsou hodnotnou informací.

    • Maroš napsal:

     Admin - uniká ti návrat ku zlatému rublu, Čína, Rusko - systematicky nakupujú zlato, Ethereunm ako fiat peniaze budú regulované - bitcoin je pyramída - hodnota bitcoinu nie je podložená inou hodnotou - okrem hodnoty vložených peňazí, takže je to vlastne len paraziticky nadhodnotený mech peňazí, ktoré - tak ako zlato v bankách - fakticky TAM už neexistujú, a neverím, že by niekto reálne dokázal investovaním vytvárať tak mohutný zisk - lebo by to inak dokázal aj s dolcami, alebo eurom - principiálne. To je len licitácia - kto kúpi osraté slipy Michaela Jacksona a za koľko - inak žiadna podložená hodnota. To je obchod s ilúziou, že peniaze vyrábajú peniaze - virtuálny FED - a FED aspoň tlačí papierové chechtáky, ktoré existujú vďaka politickej akceptácii. Ďalšia vec na zamyslenie - prečo práve bitcoin a nie iná kryptomena - pretože tú pyramídu niekto pláta, futruje - investuje do - práve bitcoinu - lebo sa tak niekto rozhodol. To je pozadie tých "ziskov" - marketingová investícia skutočných peňazí, aby potom tým chudákom pomohli odčerpať tiež skutočné peniaze, ktoré tam zatiaľ futrujú tiež - princíp snehovej gule, ktorá na seba nakoniec - akože - dokáže nabaliť všetky peniaze sveta - akože - než si investori povedia dosť, a než to potom politicky - skriminalizujú a - "zabavia", lenže tie prachy už budú rozptýlené tam, kde ich nikto nenájde - prepadnú sa pod zem!

     • Krtecek napsal:

      Mrožu,i kdyby jsi se roztrhal je dost pravděpodobné,že tu nikdo tady jakoby nerozuměl!
      Právě proto jde blbone obrat a oni tomu budou ještě tleskat!
      ČNB ukradla 2 000 000 000 OOO korun porušením zákona a banksteri jsou krytí útvarem pro pronásledování organizovaného zločinu!
      Jsem zvědav jak to nakonec dopadne,protože je to stále v běhu!
      Výsledek je,že i když jsme to dali publik tak na to všichni tady koukali a nerozuměli tomu ani teď!

      • Krtecek napsal:

       Admin ,Mrozi zcela určitě dost pravděpodobné nemusí dokázat využít svého webu a naši kolektivní spolupráce neboť by musel mít hezký silný náboj představivosti a zda se,že mu to může trvat nebo se nedopracuje k tomu vůbec!
       No počkáme na dobu kdy to pochopí.

  • admin napsal:

   Aha, takže asi by bylo na řadě odmítnout i jakékoliv normální státní měny, protože za nimi stojí státní paraziti.
   Asi by bylo dobré odmítnout internet, nepoužívat google, nepoužívat ropu, atd....

   • proud napsal:

    Copak o to,dobry by to ze zacatku bylo urcite,dokonce vyborny,kdyby to bylo celosvetove,to by se elitam pekne zkroutily tlamy:-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))),ale to uz bysme nedokazali s tim kolik nas je a odkud jsme,vubec nic......

    • proud napsal:

     Bojkotovat neorganizovane asi moc stastnej napad nebude,stejne jako bezhlave opustet neco co i kdyz stoji i proti nam,zaroven nam pomaha.....lepsi je se to naucit vyuzit vic pro tu pomoc a znemoznovat to ublizovani.......

    • proud napsal:

     Holt je maloco jen bily a cerny.

   • Maroš napsal:

    Admin - pokiaľ viem, Ethereum je predovšetkým technológia indexovaných - vystopovateľných peňazí! Teda - žiaden pohyb núl a čísiel ako doteraz, ale pohyb označeného platidla, ktoré, hoci bude v depozite - budú to konkrétne peniaze konkrétneho subjektu. Kvázi s jedinečným MAC. Putin, ako bývalý šéf KGB veľmi dobre vie, o čo kráča. Tak, ako vyfasuješ povedzme na pošte konkrétne zaregistrované /v pásiku čip/ peniaze, ktorými zaplatíš konkrétnu vec a tieto peniaze potom systém zaregistruje, že už patria konkrétnemu obchodníkovi, ktorý ti z nich vydal opäť konkrétne peniaze konkrétne tebe - očipovanému biorobotovi. Keď nájdeš cudzie peniaze - systém bude registrovať, že ti nikdy nepatrili - lebo ti ich nikdy nevydal, takže ti ich zadrží - aj s tebou. Detto Ethereum - registrovaný virtuálny pohyb konkrétne označených virtuálnych peňazí. BRICS tak bude používať len legalizované peniaze, teda nie peniaze zo šedej ekonomiky. Čím odstaví parazitov, ktorí majú nastrkané kvantá peňazí po celom svete. To bude tá revolúcia a odstavenie neindexovaných súčasných peňazí - ktorými napr. FED futruje madrace známych superoligarchov. Bohužiaľ - sloboda peňazí skončí - bohatí budú bohatí stále, akurát sa obmedzí bohatnutie organizovaného zločinu. Keď BRICS vyhodia indexovanú menu - všetky ostatné neindexované meny sa buď legálne prekonvertujú, alebo sa zrútia.Teda - kto nebude mať dostupnú technológiu Ethereum - nebude môcť obchodovať s BRICS, a kto nebude môcť obchodovať s najľudnatejšími krajinami sveta - bude v riti! Tento váš bitcoin skončí ako Nokia - vďaka technológii, ktorá nemá budúcnosť - čo sa šikne tým, ktorí si mienia vaše terajšie peniaze "ponechať" a pokiaľ sa dá, nejako ich vyprať za indexované peniaze.

    • Maroš napsal:

     Vážení zákazníci, v e-shopu probíhá údrřba a dočasně nelze generovat objednávky. Děkujeme za pochopení. BitcoMAT - Bitcoin autoMAT · 0. Košík je prázdný ...

     Z důvodů technických inovací a jejich testování jsme stáhli Bitcoinmat v Ostravě dočasně z provozu. Předpokládaný návrat do Směnárny v Reální 6 je 14.8.

     Hodnotenie: 4,6 - ‎14 hlasov
     24 červenec v 13:19 ·. OSTRAVSKÝ BITCOINMAT HOSPITALIZOVÁN? Našim investigativním bitcointérům neunikl převoz ostravského BITCOINMATU do Prahy.

     Tu vidíte, ako vás admin ojebe o 140% - tých vašich 360% najprv strelí za 500%!!!
     Vydělávejte na Bitcoinu - Růst výnosů až 500 % a více‎
     Reklamawww.fin-adv.cz/‎
     Inevstujte jedním z nejvýnosnějších způsobů! Tipy odborníků & Obchodní strategie

     Nowaku - tie bony dáš za koľko? Som počul, že v Blave otvárajú nový Tuzák - chcem kúpiť origoš tuzemácky rumcajz!

   • Krtecek napsal:

    Admine,tato odpověď 16 11 se na diskuzní příspěvky nahoře muj a Mrože nevztahuje,že ano?

   • Krtecek napsal:

    Tato odpověď je nesmysl a bylo by dobré aby byla zcenzurovana!

 20. geronimoh napsal:

  Můj včerejší příspěvek musel být hodně závadný, že je smazaný

 21. Jana Karásková napsal:

  Já tomu opravdu nerozumím, jen rok pozoruju kamaráda, co podobně investuje do Questry, s daným vkladem, který se nevracíl, ale vysokými procenty zhodnocení a výplat.

  Četla jsem v průběhu toho roku podobné kritiky ke Q. jaké jsou k B. Např. protože se nemění výše výplat, to podle kritiků ukazuje na to, že to není o dobrém obchodování firmy - které by logicky kolísalo - ale znak "pyramidy", kdy se ke Q. propojuje obrovské množství lidí v Rusku a Číně a tak to může pokračovat dál takto velkoryse, a to i když jsou bonusy za přidané lidi do sítě jen malé.

  ČNB před Q. varovala, nedávno byla pro ČR Q. pozastavena, protože žádala o nějakou licenci - asi po měsíci byla znovu spuštěna s tím, že nově musí být doložen původ peněz.

  _________

  "BitConnect is a cryptocurrency(BCC) and a site that promises its users a return of up to 480%+ in cash(not crypto) per year" to bylo v odkazu, který pod ten první článek někdo dal - text je datován "před 4 měsíci". Asi měli tehdy ještě lákavější nabídku.

  Já Ti přeju, abys na tom vydělal, já osobně mám zatím zábranu do takovýchto aktivit jít, ani jsem s nimi kamarádovi nechtěla pomáhat - registrovat lidi, vkládat jejich občanky do systému apod.

  • Žabák napsal:

   Je to pyramida. Chvilku to poběží dokud se budou připojovat nový lidi, pár lidí vydělá, hlavně ten kdo to založil a za půl roku se to zavře a nazdar bazar.

 22. Jana Karásková napsal:

  Ani jsem nevěděla, že MMM v Rusku dosáhlo takového rozsahu... lidi asi netušili oč jde... a dokonce v r. 2011 s tím prý znovu začli v Africe.

  МММ was a Russian company that perpetrated one of the world's largest Ponzi schemes of all time. By different estimates from 5 to 40 million people lost up to $10 billion. The company started attracting money from private investors, promising annual returns of up to 1000%. It is unclear whether a Ponzi scheme was the initial intention, as such extravagant returns might have been possible during the Russian hyperinflation in such commerce as import-export.[28]
  _

  In 2011, MMM re-opened as "MMM Global" with subsidiaries in up to 110 countries; it became widely popular in various African countries like South Africa, Nigeria, Zimbabwe, Kenya and Ghana with some attributing this popularity to poverty and poor government regulation or law enforcement.[3]

 23. Jana Karásková napsal:

  Toto bylo publikováno jako varování asi před rokem, přesto Questra funguje dál, také prý obchoduje s kryptoměnami...
  ___________

  Questra Holdings se prezentuje jako investiční společnost, která dokáže zajistit 4 až 6% zhodnocení finanční prostředků týdně nebo až 312% zhodnocení ročně.

  Tato čísla sama o sobě signalizují, že se jedná o HYIP program na bázi Ponzi schématu, kdy jsou zisky vypláceny z vkladů nových klientů, dokud se systém nezhroutí kvůli nedostatku vkladů.

  Ovšem nejen proto před Questra Holdings varovala FSMA. Společnosti totiž také schází finanční licence, kterou potřebuje, aby mohla své služby poskytovat v rámci Evropské unie.

  A vzhledem k deklarovanému sídlu ve Španělsku je pro legální fungování evropská licence nutná, ale Questra Holdings ji nemá.

  https://a1finance.cz/investice/binarni-opce/brokeri-binarnich-opci/fsma-varuje-pred-questra-holdings

  Neměla licenci pro EU, ted ji už asi dostala...

 24. Marco napsal:

  Já si myslím vážení, že všichni máme dvě ruce a dvě nohy, takže není problém se uživit sám bez jakýchkoliv letadel!
  Spoléhání na podobné projekty akorát ubere člověku zdravý spánek a klid na duši. Proč odevzdávat hmotné statky spekulantům? Pokud chcete investovat, dejte to do půdy. Tam nikdy neproděláte. Kdysi jsem do podobných věcí dělal a přestalo mě bavit stavět vzdušné zámky, jelikož to je život pro snílky!
  Úspěchem podobných projektů je lidská lenost a s tím spojená touha bezpracného zisku. Když ale vytáhnete ruce z kapes a zapojíte je do skutečné práce, vyděláte vždy.
  Přemýšlejte co vás baví a v čem jste dobří. Výsledek uveďte v praxi a hlavně nedávejte peníze do vzdušných zámků. Nezlob se admine ale z tvých reakcí je cítit, že jsi nespokojený s vlastní finanční situací, což mě sice mrzí ale nepřekvapuje, jelikož ti co jdou hlavou proti zdi, nemají nikdy na růžích ustláno. Kup si v okolí Práglu zahrádku a postav chatičku. To ti dá klid na duši. Tím nijak nemoralizuji, jen jsem realista a né snílek. Skutečná svoboda přece není v penězích ale v hroudě hlíny, která tě uživí.

 25. jop napsal:

  Zhodnotenie

  Tento web a jeho admin sa nezmenia, admin jasne povedal že nemá žiadny záujem o zmeny, on ostane "informačným webom"

  Žiaden program, o ktorý usiluje wikinger, ja, sasin a možno pár ďalších tu nevznikne.

  Admin nemá záujem, ambície a ani charakterové a inteligenčné schopnosti.
  Ak sa vám nepáči takéto otvorené hodnotenie admina, môže ma zmazať. Mne tu už párkrát veľmi hrubo vulgárne nadávali, to admin nezmazal.

  Admin má záujem o malý web, kde "Keď neprší aspom kvapká"
  kde pár drobných mesačne nakvapká a adminovi to "nestačí ale stačí"

  Ja som tu už prestal písať a o niečo sa snažiť, ale nevydržal som keď admin začal ludí oblbovať s bitcoinom, avšak znovu končím.

  Bavte sa, na nič iné web neslúži, ventilácia emócií a zábava

  • Žabák napsal:

   Ty vole když ste takový borci, tak si udělejte ten váš "projekt" bez admina ne? Kecálci.

  • Krtecek napsal:

   Jope první verše Programu firmy už tu visí vpravo mezi nejčtenějším i v článku
   Svou volbou vyzenme ze že Sněmovny jak ANO tak ČSSD.
   Je tam ve formě Desatera voliče tak proč chceš aby admin něco dělal?
   Poslední dva body budou
   Ne NATo,ale voliči jsou za to
   A nasleduje popis organizace Svajc Army
   Desáte přikázání se bude týkat ČNB banksteru.

   No tak to Desatero rozbombarduj jestli mu rozumíš Jope a ostatní!

 26. Maroš napsal:

  Ono existuje mechanizmus financovania na porovnanie - povedzme si založíš sročku - povinne do nej vložíš 200 litrov. Neviem ako v Čechách, ale na Slovensku je už myslím zakázané si tieto peniaze vybrať späť - lebo takto sa jednak eliminovalo - to ručenie obmedzené, jednak si si mohol založiť tých sro aj 200 - "Majského typu". Teda - tvoje prachy už sú priklincované - v banke - ty založíš sro a bynka točí tvoje "ručiaceô peniaze - dobré nie? A z toho banky potom požičiavajú - podnikateľom s sro!

  Takže ma zaujíma - ako na jednej strane - vzniká evidencia prichádzajúcich peňazí do bitcoinu - ktoré nafukujú jeho cenu, ako z bitcoinu odchádzajú v rámci investící - plus 500% - čiže v určitom okamihu nie sú v bitcoine, a teda - keby niekto stopol okamžitý stav - tak koľko je v depozite bitcoinu. Ďalšia vec - vyvolanie paniky - hromadný výber - s týmto sa nepočíta? Napríklad "kvôli pádu asteroidu" - lebo si treba užiť svoje lówe, či? Všetci vidíte riziká len v rámci investícií, ale ja vidím riziko v tej základnej, jednoduchej, rotshildovsko-sorosovskej manipulácii - V PANIKE! A v kriminalizácii, pretože mena - akákoľvek, je vecou politickej dohody - aj v rámci hlbokého štátu! A do toho cez google, či you tube nevidíte.

  • jop napsal:

   Takže ma zaujíma – ako na jednej strane – vzniká evidencia prichádzajúcich peňazí do bitcoinu – ktoré nafukujú jeho cenu, ako z bitcoinu odchádzajú v rámci investící – plus 500% – čiže v určitom okamihu nie sú v bitcoine, a teda – keby niekto stopol okamžitý stav – tak koľko je v depozite bitcoinu

   pletieš sa,
   bitcoin nie je firma, nemá žiadnu evidenciu, cena je vždy len okamžitá, vzniká na burze v momentu spárovania dopytu a ponuky jednotlivých predajcov.
   Ak je predajcov viac ako kupujúcich, tak niektorí predajcovia znížia svoju ponukovú cenu aby dostali Fiat money a burzová cena aktuálne padne.
   Ak je kupujúcich viac, ponúknu vyššiu cenu za nákup a cena poskočí hore.

   Bitconect má jednoduchú pyramídovú schému.
   Nie je to registrovaná firma.
   Keď prílev nových hlupákov prevyšuje výplaty starým špekulantom, ktorí naskočili prv do vlaku, tak sa starým vyplácajú FIAT money vložené od nových.
   Akonáhle prestanú nové peniaze prevyšovať výplaty starým vkladateľom, krachne to.

   Neexistuje depozit bitcoinu v tvojom ponímaní.
   Samozrejme aj bitconect špekuluje na burze, takže môže mať zisky alebo straty, avšak je to čistý pyramída.

   Neexistuje na svete žiadne burzové obchodovanie, ktoré prináša 1% zisku denne počas dlhšej doby ako pár dní. Čiže iba náhodné zisky po dlhšiu dobu, alebo insideri podriadení bankstrom, pri riadených burzových pohyboch, čiže pri cinknutej burze.

   Ale existujú pyramídy, ktoré to sľúbia a až do momentu krachu prvotným vkladateľom to vyplácajú.

   • Maroš napsal:

    Jop - "pletieš sa,
    bitcoin nie je firma, nemá žiadnu evidenciu","Nie je to registrovaná firma." - pokiaľ máš v tomto úplnú pravdu - z pohľadu nášho trestného zákona ide o nedovolené podnikanie, takže ma zaujíma - prečo si u nás nemôžeš na čierno otvoriť zmrzlinový stánok, ale automat na bitcoiny áno, a prečo sa tomu štát - ako v prípade Horizontu, či Drukosu - prizerá! Odpoveď - asi sú v tom politici a ľudia z hlbokého štátu namočení až po nos! Pretože tá špička pyramídy - je zásadne neviditeľná, a ľudia sú v chamtivosti nepoučiteľní. "Bohatých a sprostých treba okrádať!" - základné pravidlo galérky. Admin - vítaj na palube a chop sa vesla - obzerať sa je zakázané, rozprávať sa je zakázané. Bubeník bubnuj rýchlosť - "Bit! - coin! Bit! - coin! Bit! - coin!

    "Čtvrtá část filmové série rozpracovává drobnou část knihy "Nezkrotná Angelika" do velkých středomořských dobrodružství, k nimž autorka "Angeliky" dodává: "Nikdy jsem nebyla spokojena s výsledkem, do nějž jsem nesměla zasahovat."
    Admin - nemáš bitcoin pod kontrolou - ale mu pomáhaš zvyšovať otáčky - viesť sa na lodi, alebo veslovať v podpalubí, to je základný rozdiel!
    Ben-Hur (2016) - The Battle
    https://www.youtube.com/watch?v=DvA7IrNxM8o

    • jop napsal:

     prečo si u nás nemôžeš na čierno otvoriť zmrzlinový stánok, ale automat na bitcoiny áno

     neviem ti odpovedať, možno diera v zákone, neviem

     bitcoin nie je firma, nemá žiadnu evidenciu“,“Nie je to registrovaná firma.“ – pokiaľ máš v tomto úplnú pravdu – z pohľadu nášho trestného zákona ide o nedovolené podnikanie

     nemáš pravdu, ako občan môžeš kupovať a predávať PRE SVOJU POTREBU akékoľvek meny, v neohraničenom množstve, ale iba pre seba. Nič nedovolené to nie je, len máš povinnosť to na konci roku zdaniť. Môžeš ísť do banky a meniť eurá na doláre a naopak do aleluja. Len zisk musíš priznať v daňovom priznaní.

     Ja úlohu bitcoinu vidím v dvoch rovinách.
     Prvá rovina je, že bankstri chcú ľudí naučiť na bezhotovostnú menu, preto využili proces a vytvorili popularitu bitcoinu.

     Druhá rovina je, že keď bankstri budú pokladať psychologickú pripravenosť obyvateľstva za dostačujúcu, tak bitcoin nechajú zrútiť a všetkým povedia, že bezhotovostný bitcoin bol len odrb, ale oni bankstri majú pripravenú jednotnú "neoklamateľnú a jedinú čestnú" planetárnu bezhotovostnú menu.

     BTC sa zrúti bez akýchkoľvek pochýb, rovnako ako všetky kryptomeny.
     Kryptomeny sa môžu používať pri dohode určitého množstva ľudí, ale ich hodnota je nulová, len sú akceptované.
     Keď sa zníži množstvo ľudí čo akceptujú akúkoľvek kryptomenu, znižuje sa cena meny.
     TOTO platí iba čiastočne pri Fiat menách, lebo tam je politická dohoda podporovaná na úrovni bankstrov, lebo národné ovládané meny pomáhajú bankstrom okrádať občanov ktorí používajú tieto všetky národné meny.
     Teda bankstri pomocou národných mien okrádajú celý svet.
     Keď dosiahnu určité percentuálne množstvo ovládania planetárnej nadnárodnej ekonomiky, tak všetky národné meny silovým spôsobom zaniknú a bude existovať bezhotovostná globálna mena, ktorá bude naďalej pod absolútnou kontrolou bankstrov.
     BTC je len predohra k tejto mene, BTC samozrejme zanikne ešte prv ako doláre a eurá

     • Maroš napsal:

      Jop - čo samozrejme nemá nič spoločné s ideou tohto údajne proti NWO webu. "Informácií je dosť, len ich nie je možné rozšíriť pre väčšie množstvo ľudí!" - v tomto prípade - chvalabohu!

     • jop napsal:

      opravujem samého seba

      Teda bankstri pomocou nimi OVLÁDANÝCH cez Cetrálne banky národných FIAT mien okrádajú celý svet.

      Doplnok
      Každý človek na planéte, ktorý dostal výplatu v akejkoľvek FIAT mene sveta je okradnutý v tom momente, keď ich dostal.
      Každý človek na planéte, ktorý použil FIAT národné peniaze či už v hotovosti alebo kartou a platil nimi, je okradnutý v ten moment, keď nimi zaplatil.

      Doplnok k doplnku:
      Každý človek je myslené každý, kto sa nenarodil v rodine bankstrov, to je tých 10 tisíc bytostí patriacich geneticky k nim.
      Pre nich tie dve vyššie napísané vety neplatia, lebo bankstri ovládajú systém okrádania každého iného okrem nich samých.
      Bankstri sú vrcholoví ekonomickí predátori

 27. Jana Karásková napsal:

  Mladík ukazuje, jak některé kryptoměny prudce stoupají v posledních dnech... "překvapivě"... jak je nakupuje, spekuluje... růst o 110% ...

  TOP 5 WEEKLY CRYPTO PROFIT MACHINES - MAD MONEY - WEEKLY UPDATE

  https://www.youtube.com/watch?v=JXLLLm65pq8

 28. Jana Karásková napsal:

  "Wikileaks by nepřežila, kdyby neexistoval bitcoin" - potom co Assang byl odříznut od jiných plateb
  https://www.youtube.com/watch?v=pgiNyyzIWuo

 29. Maroš napsal:

  Jana Karásková - Wikileaks je projekt Globálneho prediktora - protineokonský. Assange by neprežil, keby ho nezašili tam, kde ho zašili. Hackeri s požehnaním GP nemajú problém s peniazmi nikdy!

  Ale tu badám, že pach peňazí zaberá - ešte pár krát nadýchni tú vôňu zisku - a ideš! To, že peniaze sú stále 4. priorita-úroveň obecných prostriedkov riadenia udalostí a ovládač ľudstva - to vám akosi stále nedochádza - mantra peňazí. Už dávno dávno to nie je ekvivalent energie - prostriedok zmeny - PENIAZE SÚ OVLÁDAČ - a tie virtuálne - KEĎ KURVA ZMIZNE HOTOVOSŤ VY DEBILI, LEBO VY DEBILIÍ ZA POJEBANÝM BITCOINOM VIDÍTE STÁLE LEN SPÄTNE VYPLATENÉ DOLÁRE, EURÁ, KORUNY - a ich vysnívané množstvo!!! - sú nástroj totalitného otroctva! Potom už nebude žiadny vexel, žiadna mena, žiadna výmena - len čierne a červené body! Ršte raz do piče! - čo vidíte za tým "zhodnocovaním" bitcoinu?! - české koruny - ako reálnu menu! ÁNO, ALEBO NIE?! Lenže toto má ísť do piče! Najprv vás Čechov prinútia prijať euro - ako prechodnú menu! Celosvetová kryptomena - to je dobrovoľné vzdávanie sa fyzických peňazí /lebo v bankách stále očakávame aj hotovosť/ - ktoré umožňujú aký taký slobodný pohyb - ale vycestovať s viac ako 10 tisíc eurami z vlastnej krajiny - hoci v eurozóne!, je už prečin! Lebo vymysleli na 6. priorite - terorizmus - ako ovládač! Takže ani hotovosť už nie je kočovnícky mobiliár! Voľakedy Cigáń potreboval k životu 4 veci - koňa, karty a peniaze. A nôž. TOTO VŠETKO VÁM VY MAGORI ZOBERÚ. Auto za vás bude riadiť systém, peniaze mať nebudete - nebude vás baviť loteria a hazard - lebo to príjemné na tom je vidina slobodného nakladania s výhrou - šuštiace lówe, nie body nahraté na čip - s láskavým dovolením otrokárov. A zoberú vám aj nôž - pretože ako žrádlo už budete dostávať nakrájaný salám - z vlastných príbuzných. Keď krava môže žrať kravu - budete aj vy žrať samých seba. Koho serie to, že tí poslední, ktorí vrazia peniaze do bitcoinu, ich už neuvidia? No tak prečo by malo iných srať, čo bude práve s vami!

  • jop napsal:

   ty si sa nejako moc zmenil, úplne iná rétorika ako predtým.
   Úplne iná a slušná logika na rozdiel od tých drístov predtým.
   Ako vidím, Maroš a Maroš je rozdiel.

   A ak si ten istý, tak mi vysvetli prečo si mi ešte nedávno nadával, pričom hrubo

   • Maroš napsal:

    Jop - ja som sa nezmenil. To ty sa nejako chceš so mnou mojkať - "A nebuď na mňa hrubý - vieš?!" To, že tu ty teraz napíšeš niečo zmysluplné, ešte neznamená, že ti verím - ty si len "tiež" opozícia - či hraná, či skutočná - ešte sme od toho ďaleko. Aj keď - za úspech možno považovať, ak sa ti podarí pretiahnuť nepriateľa na svoju stranu. A prípadne ho aj pretiahnuť - "vieš"? Killing me softly!
    Toto je originál z roku 1969 - hádaj, prečo sem nedávam od Fugees=REfugees! Samovražda Európy - informačné pole - začínalo týmito pesničkami!Až teraz človek pochopí skrytý význam tých superhumanistických textov a geniálnu hudbu! Opiáty!
    Killing Me Softly With His Song | Roberta Flack | Lyrics ☾☀
    https://www.youtube.com/watch?v=kgl-VRdXr7I
    Abba - Happy New Year
    https://www.youtube.com/watch?v=3Uo0JAUWijM

    • jop napsal:

     o, že tu ty teraz napíšeš niečo zmysluplné, ešte neznamená, že ti verím – ty si len „tiež“ opozícia – či hraná, či skutočná – ešte sme od toho ďaleko

     čistá šizofrénia, ale ok
     naďalej ťa ponechávam v osobnom ignore. Ak máme podobné ciele, každý sa snaží sám za seba, smola.
     Je to však jedno, ja sa tu už o nič nesnažím, jedine mi vadilo že admin začal bitkoinom oblbovať ľudí.
     Ja som na Nwoo skončil, bav sa tu naďalej

  • Maroš napsal:

   Táto kanibalská kultúra sa už sem valí - nie náhodou je za obrovským množstvom internetových podvodov a hackingov práve Nigéria, a nie náhodou Nigérijské kráľovské štúdiá produkujú takéto filmy! Nigérijci sú starí otrokári, ktorí lovili iné čierne národy - dodávatelia otrokov pre Západ!
   The Cannibals - 2015 Latest Nigerian Nollywood Movie
   https://www.youtube.com/watch?v=56ch5d2C96Q
   Tu nech vám neujde - prepych! "Toto môžu nájsť všetci, keď pôjdu do Európy - s islámskym mečom!"
   SWORD OF JUSTICE TRAILER – LATEST 2017 NIGERIAN NOLLYWOOD ROYAL MOVIE
   https://www.youtube.com/watch?v=FCfs_awxkHI

   • benmil napsal:

    Nigéria bola známa finančnými podvodmi už v predinternetovej ére. Známe sú takzvané "nigérijské dopisy", už od začiatku 80. rokov.

  • Jana Karásková napsal:

   Zajímavé je, že otčím Assange byl v Austrálii v komunitě, která byla prý MK Ultra projektem. Později před ním matka J.A. prchala, stěhovali se často... Měla jsem o tom v zimě jeden pořad na SV.

   __________

   BILL GATES - NOBODY CAN STOP BITCOIN | Bitcoin Is Unstoppable

   Keiser na 6:20 zminuje Albrightovou a její neslavný výrok - "stálo to za to" (těch půl milionu mrtvých dětí v Iráku kvůli sankcím) - křičí a brečí přitom...

   https://www.youtube.com/watch?v=k0HmrSfJwhU

 30. benmil napsal:

  Nemám kam dát, ale ZAJÍMAVÉ:

  Jeden z návrhů na řešení "české otázky"

  http://www113.zippyshare.com/v/GJWLnddp/file.html

  • Krtecek napsal:

   Tak bude vypadat pane Nejmilejší mapa naši ČR poté co nám admin zakáže založit firmu Českorupsko akciová společnost ,která by jediná získala většinu v prdlamentu,aby jsme nic nevydělali,ale ještě museli zaplatit odskodne za pana Hitlera!

 31. Jana Karásková napsal:

  S tou tulipánovou horečkou to dal do souvislosti Mike Adams (u tohoto videa má vyrovnané skore like a dislike)

  https://www.youtube.com/watch?v=O0Oz2ydUUh4#t=138.754917

  Bitcoin BUBBLE Warning: It's gonna crash! TheHealthRanger

  • Krtecek napsal:

   Stas pokud jste vás příspěvek! myslel jak jste ho napsal,MUSEL jste být okamžitě zastřelen!

   Zkuste podporovat věci OSV a hlavně vizi vzniku obchodni Akciové společnosti a.s.i kdyby se měla jmenovat Českorupsko a chtěla zajistit peníze i pro admina!o

 32. stas napsal:

  mazáním příspěvků se stáváš nedůveryhodným

 33. Jenda napsal:

  Bych nevěřil jakou může jeden příspěvek o Bitconnet rozpoutat filosofickou diskuzi :-D
  Já chci jen dodat, že "vybudovat" něco bez peněz opravdu nejde, ale výmluvou není to v našem státě, ale kdekoliv. Žijeme v materiálním světě, pokud se nerozhodnete strávit svůj život meditováním v Tibetu, pak můžete třeba hrozně chtít změnit svět, ale bez peněz vám to bude úplně k hovnu. Přestože bych některé myšlenky autora neviděl až tak černě, spíše jeho vyjádření chápu a souhlasím. Hlavně se mi libí ty tři body upozornění na začátku. Většinou takoví mají tu největší hubu, bohužel takových je stále většina, kteří žíjí z toho čím je krmí v TV, všichni jsou špatní, všechno je podvod, každý, kdo se snaží žít vlastní život je ňouma, ale pak 40 lížou někomu prdel 40-50 hodin týdně, přijdu domu z práce, lehnou na gauč a pustí TV. Ale mají přehled o všem.
  Já osobně se taky snažím sdílet s lidma své zkušenosti, motivovat je a snažit se, aby si alespoň některé věci uvědomili, ale tyhle jsem opravdu začal ignorovat....
  A tak za sebe vám fandím, ať najdete to, co hledáte a ať stále děláte to, co cítíte a chce dělat!

  A teď jedna vsuvka k tématu, asi nemá cenu zrovna tady zkoušet znovu rozpoutat smysluplnou diskuzi, ale každopádně zkusím aspoň jeden dotaz, na který není zatím až tak moc odpovědí. Co se týče online kryptoburz, někdo zkušenost s českým Coinmate? Tady poslední recenze,na kterou jsem narazil.
  https://opcebinarni.com/recenze/coinmate/
  Zajímá mě hlavně osobní zkušenosti Coinmate, o některých dalších známých jako COinbase, CCshop, Bitstamp už něco vím...

 34. Martin Trump napsal:

  Tak jak to s tím nepyramidovým Bitconnectem dopadlo?

 35. Bitcoin napsal:

  Dobrý den,

  děkuji za článek. Snažím se nastřádat co nejvíce informací o Bitcoinu tak, abych si dokázal udělat co nejlepší představu, ale je toho opravdu hodně. Spousta pojmů je pro mě nová, takže mi z toho jde hlava trochu kolem. Koukal jsem na net na nějaké články a podcasty a naštěstí to už není dávno tabu, tak se dá vzdělat docela snadno.

  Přesto mám jednu otázku na základě přečtení vašeho článku. Já riziko Bitcoinu nespatřuji v tom, že by se jednalo o scam nebo velký investor, ale obávám se spíše toho, že Bitcoin přestane být lukrativní z důvodu nějaké externality legislativního nebo právního charekteru. Dá se o tomto někde najít více informací?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!