Rodinné šaría soudy ve Velké Británii ….za zavřenými dveřmi

saria

29-minutový úryvek z britského pořadu BBC s českými titulky o fungování muslimských šaría soudů ve Velké Británii včetně záznamů pořízených skrytou kamerou. Komentář překladatele: "Vždycky mě fascinuje, když muslimové prohlásí, že islám a šaría jsou tím nejlepším pro každého člověka zvlášť i pro lidstvo jako takové, ale když jsou pak nuceni čelit tváří v tvář zlu, nespravedlnostem a problémům, které s sebou islám přináší, suše oznámí, že to není islám a s islámem to nemá nic společného."
21 Komentářů k Rodinné šaría soudy ve Velké Británii ….za zavřenými dveřmi

 1. Martin Rubáš napsal:

  To se dalo čekat. Islám nejde reformovat. Bylo to a bude radikální a netolerantní náboženství. Zatím všechny pokusy o reformaci islámu selhaly. naposledy v Německu při otevírání liberální mešity.

  http://www.epshark.cz/clanek/107/nemecky-pokus-o-liberalni-islam

  • Krtecek napsal:

   Našim politikům bychom my občané velice pomohli kdyby nás ty ,kteří je volí poslechli a požadovali reformu Koránu zejmena na pr.tzv nařízení k vraždění všech jak křesťanů,tak ateistů!
   Ono by nebylo i špatně dovážet jen arabská děvčata.Jsou to poslušně ženy a mohlo by být i nám povoleno mít aspoň ctyri!
   To zátěži napadne i pana Okamuru,který si to prozatím do svého Programu zapomněl dat a reformu Koránu nepožaduje!

   • proud napsal:

    Zapomels na prikazani,vole,politikum jsme uplne u prdele........dokud nam nedojde ze co si sami neudelame,nebudeme mit! Bez pobouchanejch krtincu a jejich prikazani,pico........

   • Krtecek napsal:

    Dráhy pane Proude,ve vsi slušnosti vás upozorňuji,že jste mi a panu Wikingerovi combatantovi dál statut JEDINYCH vlastenců,kteří zubozenou ČR zachraňují z trosek a ještě a to brzy než přejde k diktatuře islamistu proto se hezky modlete k Desateru voliče dokud je cas!
    Politická třída Smejdu,kteří nám ukradnou volbami hlasy a tedy i moc musí být předtím než bude komplet pozabijena upozorněna na to jak to bude provedeno!

    No bude stačit volat Alah akbar a našít do nich olovo.Toto zvolání bude znamenat,že pachatele řidiči se návodem na jejich pozabijena budou řídit a všechnu vinu přesunou na svého boha Alaha!
    Tak to s nimi dopadne!
    A pane Proude už se učíte nazpaměť ten Ka-ka ram?

    Mohu vám tu předepsat nektere poučné Surý aby jste je v rámci dnešního panujícího fašismu mohl přednostně šířit!

    • proud napsal:

     Vy a vlastenci?:-)))))))))))))))))))))))))))))),ani nevite co to je,siosracove co se zenete za korytama:-)))))))))))))))))).Mozna tak siovlastenci,ale nepochybuju o tom ze kdyz prijde na lamani chleba,podrazite se navzajem!.

     • Krtecek napsal:

      To je překvapení ,jednou píšete pane Proude,že jsme sami dva,kteří ten maras vypudí neboť ostatní lid není toho schopen a dnes jsme siosraci,kteří to nezvládnou.
      Stále nechcete vysvětlit co to je jakysi siosraci!
      My tu jsme v OSV všichni gojimove a jako vlastenci se učíme od pánů Židů,kteří chtěli za komunistů jen nepoliticky DIALOG a ozbrojená moc CCCP pancéřových divizi vzala za své ,aniž by vybuchla jedna mina!
      Druhé přikázání DV je proto stejně naše gojimskeho původu!
      Navíc budeme chtít to obchodní řízení CR,ovšem ne na principu kapitalismu BEZ privlastku,ale na principu Sociálního státu,který u sousedů platí 8.50 na hodinu a v důsledku toho tam vznikla prima střední vrstva,která se nevejde do tlustých mercedesu.
      Tomu chtějí zabranit fašisti,kteří považují výdaje na chudinu za svoje a proto domorodce,kteří zacinaji chápat,že Desatero voliče je jejich nyni už jediná záchrana a možná se přestanou dávat
      vylupovat!
      Samozřejmě,že když chtějí být bez zatížení je to jejich věc a mohou se dat svlict do naha!

      • Sasin napsal:

       Sociální stát = kapitalizmus s přívlastkem. Nejedná se o rovnost, svornost ani bratrství.To není stejný jako, "nejsme jako oni". Předpokládá se navýšení pracovních příležitostí MANAžerům a odborníkům řízení mas, že? Těm, na které nezbude výnosné "zaměstnání" poskytnete sociální dávku, ze které nebude možné normálně žít, že? A podíl na rodné neprodejné půdě si může jako koupit a platit z něj každej rok výpalné, že? A podíl na rozpočtu mu bude stržen z platu a převeden na sociální fonf sociálního státu, že? A rozhodovat o tom všem budou vyškolení, speciálně vybraní experti, páč na tak složité živobytí nemají normální lidi hlavu, že? Mohl by sociální stát vypadat jinak?

       P.S. A panský reziden z hradu dostane největší plat, že?

      • proud napsal:

       A jak delaj krtiny?...............:IAAA,IAAA,IAAA.......:-))))))))))))))))))))))))))

      • Krtecek napsal:

       Pane Sasine to co píšete je TOTALNIM nesmyslyem.Je tím vidět,že se vás a ostatní domorodé otroky bude dařit ještě dlouho tahnout na vařené nudlí.
       Nejste schopen ani dostudovat co termíny znamenají a nedokážete text proto vůbec pochopit,anebo podobné jako pan Proud,který se tu raduje ze své prakticky propagace korporátního oligarchicke tyranie fašismu nevedomky podporujete!

       • Krtecek napsal:

        Jak hloupí gojimove skáči na spek popíši v příkladě.
        OSV chce nepoliticky dialog ve formě prime demokracie otevřením diskuzních rubrik na webech politických stran a hnutí,které jsou záměrně zablokovany viz druhé přikázání DV.

        Každému je jasné,že tím dojde k DIALOGU s občany podobné jako tady na nwoo.

        Proti tomu se skutečně zubozovani gojimove staví,protože je to prý židovský výmysl!

        Nepochopí nikdy,že pro vadnou činnost námi zvolené vlády musí být důkazy.

        Ne nadarmo posílají ti naši zástupci kopem do zadku své voliče do lamparny tj na facebook!

        A OBČANÉ NEVI Co TO ZNAMENA A POSLUSNE ČEKAJÍ,AZ JIM BUDE ODEBRANA I JEJICH HRACKA NWOO!

      • Krtecek napsal:

       Napíši vám tu ZNOVA zcela jednoduchý test a zkuste hledat a najít v ČR intelektuály,kteří vám dokáží vysvětlit proč Sociální stát platí u sousedů 8.50 eura nejméně za hodinu práce a to i přesto,že prohrál válku a byl v ruinách!

       Možná vám konečně dojde, co tady za nesmysly píšete dokola a proč vždy budete ten,který si bude podřezávat větev pod sebou!

       Sociální stát je typ solidarni společnosti,kde vláda přejímá odpovědnost za politickou,ekonomickou a sociální prosperitu. a

       • Sasin napsal:

        Německo je americká peněženka od konce první světové války. Ve druhé světové válce, jen investovali a po válce reinvestovali do německé peněženky. A dnes peněženka zpívá jak se do ní za ta léta naskládalo. Chápete?

    • Krtecek napsal:

     Pane Sasine pokud nejste žid,tak vám tu dopisu,že gojím gojimovi věřit nechce.
     Marně je vysvětlování,že se gojimove musí začít konečně učit od zidu namísto na nich bezmocně nadávat,aby nepoučení znova naleteli.Nu což my z OSV to už dlouho trpělivě vysvětlujeme a nyní vám napíši,že nám bude jedno jak zase zubozeni otroci skočí na spek v čemž jsou mistři světa!

     Nápisem prozatím jen jedno Desatero voliče a vy se snažte k němu modlit včas než to úplně jako občané a gojimove proserete na plech!

     • Sasin napsal:

      Mě nezajímá dialogování ani žvanění na nějakých webech. Podstatné je volení z potřeb, které si můžou všichni napsat. Potřeby které budou potřebné většině, budou zvoleny. Hotové. Chápete ten rozdíl, Krtečku?

 2. benmil napsal:

  Trocha dezinformace rovnou z Kremlu:
  http://www46.zippyshare.com/v/O23VihAf/file.html

 3. proud napsal:

  Zdanlive mimo tema:-) .Mam hadanku pro "znalce".Co ma spolecnyho Sidorov a starej film Planeta opic? A proc?.....

 4. proud napsal:

  „Vždycky mě fascinuje, když muslimové prohlásí, že islám a šaría jsou tím nejlepším pro každého člověka zvlášť i pro lidstvo jako takové, ale když jsou pak nuceni čelit tváří v tvář zlu, nespravedlnostem a problémům, které s sebou islám přináší, suše oznámí, že to není islám a s islámem to nemá nic společného.“......co je na tom fascinujiciho? :-))))).Prolhana cirkev,jedno jaka...........vzdycky kaze vodu a pije vino na pocest vymyslenyho panbicka a jeho svatejch :-)

  • benmil napsal:

   +

  • Jiří Čížek napsal:

   Ano fascinuje mě to. Bezmezná hloupost mnohých muslimů, kteří žijí v iluzích a i když je realita praští do hlavy, tak budou stále dokola věřit, že všechno je lepší než doopravdy je,je pro mne fascinující, i když v tom špatném slova smyslu.
   Velmi se mýlíte, když v tomto ohledu viníte "církev". Všechno tohle je podložené texty Koránu a sunny, takže muslimští papaláši nedělají nic navíc ani nic, co bylo v rozporu s islámským učením.

   • proud napsal:

    ....a islamsky uceni neni cirkev,ktera to ve velkym cpe mezi lidi,tak na co ji obvinovat? :-))))))))))))))))))))))

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!