Petr Chobot – Poznání jihoamerických indiánů – Přednáška Brno

chobot-brno2017

103 minutová přednáška Patra Chobota z července 2017.

Komentář autora:  Pár slov o přínosu senzitivních jihoamerických indiánů pro dnešní zvídavé lidi, pro ty, kteří se chtějí vyvíjet a prozkoumat možnosti sebepoznání. Měli bychom se zajímat o výsledky výzkumů, o kterých se nemluví, které se ztrácí v zapomnění. Ví někdo, proč se už nepodnikají cesty na měsíc? Proč se nepoužívají dopravní prostředky na alternativní zdroje energie, když to umíme? Jak mohou původní obyvatelé přežít v džungli nebo v horách nebo na poušti bez našich technologií? Nebo zajímá nás alespoň něco? Jak být zdravý, vyrovnaný, jak se vždy správně rozhodovat a dovolit si prožít život v radosti a třeba i v hojnosti? Možná stojí za to trochu rozhýbat mozkové závity, co říkáte…

Akce – www.petr-chobot.eu – E-shop – www.mutual-help.eu – Peru – www.infinite-life.eu

Hnutí: http://evolution-mind.eu/

 
16 Komentářů k Petr Chobot – Poznání jihoamerických indiánů – Přednáška Brno

 1. Maroš napsal:

  Admin! Tak! A je tu recept – ako získať milióny! Posun v Čase – posun v tranze!
  Lotto sa podáva tuším v stredu a v nedeľu do 17,30? Chyť Chobota za chobot – nech na teba dýchne božskou – v tranze si kukni výherné čísla, napíš ich automatickým písmom – preber sa z opice – včas podaj – a si zahojený. Edgar Cayce by povedal – ľavou zadnou – on to nerobil pre prachy z princípu – stratil by tie schopnosti. Ty chceš ísť do politiky – hrošiu kožu už máš – ešte treba prišiť ten chobot – aby si si mohol vytiahnuť to brvno z oka – prípadne ceruzku.
  Vizualizace pro výhru v loterii
  https://www.youtube.com/watch?v=ropfkwdBHsg
  TOP 5 POWERFUL MONEY MANTRAS
  https://www.youtube.com/watch?v=p9t6Gb1m9SU

  • benmil napsal:

   +

  • admin napsal:

   Opravdu? A už jste to zkoušel někdo?

   • Maroš napsal:

    Admin – existuje reálne okultné cigánske kúzlo – vyskúšal som, do roka som mal na ruke „miliónovú bankovku“ – súťaž myslím v roku 2005/6 – cez Fun Rádio sa mesiac súťažilo – každý deň – žrebovala sa 20-korunáčka – podľa čísla – potom za 1000 Sk – išlo sa od rána, až pokiaľ niekto netrafil tú svoju „dennú“ – na konci mesiaca sa žrebovala jedna 20-ka za milión. Mal som v hrnčeku u matky odloženú poslednú peknú novučičkú, číslo 6383700 Sj – 6383 – tel. predvoľba k mojej ex – kvôli deckám, 700 ako agent 007 James Bond, Sj – Sj. Zkrátim – skončila roztopená v piči týždeň pred žrebovaním – prvá miliónová bola vyžrebovaná dvacka – 6383700 Sj. Umýval som vtedy doma riady, bol som bez roboty, zadĺžený. Potom ju chytil niekto ať na piaty deň – notár roztopil presne 20 20-korunáčok v bratislavských supermarketoch a tieto ich čísla žrebovali. Predýchal som to – kolo šľastia trvá aj 10-20 rokov, než dostaneš šancu znova. Ale veci fungujú len keď v ne veríš – inak nie. Keď budeš veľmi chcieť /a Nebesá ti to schvália/, tie čísla sa ti prisnijú – budeš podávať rok, dva, potom sa na to vyserieš – a v tedy to praskne. Nebesá nie sú supermarket. Mesiac po tom, čo som presedlal z Lotta na Niké – vyšlo 5 mojich prisnených čísiel a jedno hneď vedľa. Nedostatok trpezlivosti – chyba lávky. Poznám troch, čo sa na to tiež vysrali, alebo im otec, či žena akurát vtedy nepodali, a vyšli Jackpoty. Existuje Ruský dokument s Veličkom, prečo nemáme, nesmieme prezrádzať svoje sny a túžby iným – ani najbližším – ich egregor a podvedomá neprajnosť je tiež kreatívna sila, ktorá pôsobí proti našim záujmom. Viac ti neporadím – ale otázka – „prečo práve ty?“ – je irelevantná – no a prečo by nie! Kvantova fyzika. Na tú pyramídu sa vyser, lebo to nešťastie druhých ti Nebesá zúčtujú inak. Lotéria je relatívne fér – pokiaľ si vláda nevyberá cez paralelný počítač posunutý v čase, super jackpoty pre seba.

    • jan nowak napsal:

     20 ti.. KoRůůna né-ni tagweliká – ÁBY róózhá-zééla PRAŽSKÝ-HO Pepika..

     Dráhy Marošu !
     .. ještě ss neposlal swejch šesť ojro
     Na náš účet 3 * * * HWĚZD ! ! !
     .. co to-co to ?

     ps : posílám tam pro TO Bílýho žraloka : o

   • jan nowak napsal:

    .. já jo : /

    A zustal sem tu trčet unplug.. grrr
    Boga je-go Mária..

    ps : proude , nemáš Haarpíka ?

 2. proud napsal:

  Hodne stesti:-))))))))).Ale neco mi rika,ze tak to dopada,kdyz si nekdo zacne plist realitu s fantazii,tak moc neco chce……zvlast kdyz tomu pomuze jeste nejakym fetem,v principu je jedno jakym….

  • Maroš napsal:

   Proude – to tvoje „Hodne stesti“ – bolo „tak úprimné“, že platí to, čo tvrdí Veličko – že o svojich túžbach a snoch nikomu ani muk – ani kurva vlastnej materi! Zvlášť, keď má inú predstavu o „tvojom“ živote, ako máš ty! Presne o tom to je – prečo by sa malo vyplniť to moje, keď sa nevyplnilo to jej, že? Je mi u riti, či mi niekto praje, alebo nie – jediná vyslovená „túžba“ v reálnom živote – s ostatnými „blízkymi“ neprajníkmi, je – „Dal by som si pivo!“ – tomu rozumie každé smädné teľa!
   Nowaku – toho bieleho žraloka ti pošlem späť ako obvykle – vykastrovaného – môj Killer Willy zo Zverimexu žerie v poslednej dobe už len varlata. Tak ať je to priadny bejk!

 3. remingtonist napsal:

  Máme zbraně „bohů“ a sexualitu srostlejch červů!

 4. Ivan napsal:

  Citajuc vase prispevky sa mi naskyta otazka, ze len toto vam dala Chobotova prednaska?
  Ak hej tak to len potvrdzuje Chobotove slova o tom v akom stave sa nasa zapadna civilizacia nachadza.

 5. jan nowak napsal:

  Tahni domu Iwane..
  .. a ne jen to-to nám dala přednáška pana Slona..

  666

  Michala
  ps : Q

 6. Maroš napsal:

  Nowakúúú! – Proud ToBě! – vyhlašuje POVSTÁNÍÍ!!!
  #ProudToBe: Celebrate Brave Voices this Pride
  https://www.youtube.com/watch?v=uem7QFp0uKY

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!