LÉKAŘI BEZ HRANIC: Chcete vědět, jak skutečně vypadají záchranné a pátrací operace na moři?

lekari

5ti minutové video z produkce mezinárodní humanitární organizace Lékaři bez hranic. Italský zástupce této organizace detailně vysvětluje, jak přesně vypadá jejich práce při záchraně migrantů plavících se přes Středozemní moře do Itálie a odpovídá na námitky Evropanů, kteří nechtějí přijímat migranty. Jedná se o příklad toho, jak je přirozená lidská ochota pomáhat potřebným zneužita pro dlouhodobé destruktivní cíle.
9 Komentářů k LÉKAŘI BEZ HRANIC: Chcete vědět, jak skutečně vypadají záchranné a pátrací operace na moři?

 1. Rudolf napsal:

  Musíte přidat na tempu doktůrkové, ještě schází převézt do Evropy asi tak 1.200.000.000 černochů. Navíc se pořád množí rychleji, než je vy stíháte pašovat.

 2. geronimoh napsal:

  Ten pán na tom videu asi lže, no třeba jak říká, že Libye je peklo ? Vždyť tam NATO už svrhlo tyrana a nastolilo tu skvělou demokracii, nebo démonkracii …. Tak jaké peklo ?

 3. Ja napsal:

  Jééé, to byla krásná ulhaná pohádka! Ještě tu o té Karlkulce prosím, ta se mi také líbí.

 4. Jarvac napsal:

  Tuto organizaci jsem uz davno prestal podporovat. Pracuje proti nam, proti Evrope a jejim tradicim. Az skonci boje v Syrii a Afghanistanu, Libyi, coz ma byt brzo, skoncujeme i s invazi cmoudu do Evropy, kteri jsou nasi skazou. A musi zacit repatriace bez meznosti se odvolavat do aleluja!!!

 5. Martin Rubáš napsal:

  Neziskovky nás ničí. Jsou financiovány EU a Sorosem. Jsou plné neomarxistů, kteří chtějí zničit evropskopu civilizaci. A Soros je zloduch číslo jedna., jeho názory jsou šílené.

  http://www.epshark.cz/clanek/90/jak-vypada-konference-bilderbergovskeho-typu

 6. Jiří Horák napsal:

  Lidi ve většině nesouhlasí s činností zločinců z těchto neziskovek,ale málokdo ví,že stačí šlápnout na penězovod a bude po srandě

 7. Jiří Horák napsal:

  Lidi ve většině nesouhlasí s činností zločinců z těchto neziskovek,ale málokdo ví,že stačí šlápnout na penězovod a bude po srandě.Ale kdo šlápne?

 8. pumi napsal:

  Ti tzv. „záchranáři“ to dělají ze 3 důvodů:
  1) jsou to „dobráci“, kteří nechápou co dělají
  2) nebo jsou politicky řízeni
  3) nebo jim jde o peníze z EU nebo OSN
  viz video: https://www.youtube.com/watch?v=AgtfKsajAgw

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!

NEKRMTE TROLY!