Nová kniha: Radek Velička – Likvidace bílé rasy

likvidacebilerasySpojené státy Evropské vznikají podobně jako Americké vyhlazením původních obyvatel. Evropany mimo ruský civilizační okruh čeká budoucnost severoamerických indiánů. Budeme ve jménu vybudování nových Spojených států Evropských vyhubeni, vyhlazeni a zbytky naší populace budou uzavřeny v rezervacích. Zbytek Evropy bude islamizován a sjednocen pod jedním satanským praporem.

Nemám křišťálovou kouli. Proto tuším budoucnost tím, že se ohlédnu ne až do tak pradávné minulosti. Zkrachovalci, zločinci a jiná lidská špína, verbež, svoloč  a neúspěšní z Evropy se vydali kdysi na dalekou plavbu; do tzv. Nového světa, kdy tento svět, ale byl pro původní obyvatele světem starým a jediným. Invaze z Evropy do Ameriky byla také řízena, když kolonisté potřebovali pracovní sílu na budování nových kolonií. Pak se noví obyvatelé vzepřeli svým vládcům a ti kteří se vzepřeli
anglické koruně, tak ti byli separatisté a kolonisté - tedy zločinci a teroristé. Jejich potomci dnes žijí a vládnou ve Spojených státech a profitují na systému založeném na vyhubení původních obyvatel - Indiánů.

Spojené státy již neprosperují, tak jak by majitelé klíčů  k této totalitě chtěli. Proto chtějí již dlouho a to od konce II. světové války vybudovat nové Spojené státy v Evropě. Kdysi jim v tom vadil Sovětský svaz, který zabíral nadpoloviční většinu
Evropy, jak sám, ale tak i se svými satelity. Po rozpadu sovětského impéria si majitelé klíčů mnuli ruce, že Spojeným státům evropským nestojí nic v cestě, proto se brutálně rozšiřovala americká okupace Evropy skrz Evropskou unii, která byla formálně změněna na totalitní a diktátorský režim po násilném vnucení Smlouvy o Evropě (Lisabonská) - počáteční
odmítnutí   v referendech ve Francii a v Irsku bylo signálem, že musí být přijata násilím. A stalo se. Ovšem i tak se nedařilo nastolit Spojené státy evropské, proto si různí majitelé klíčů jako George Soros vypůjčili plán z minulosti. Když nemohou vzniknout nové Spojené státy v Evropě s Evropany, tak je vyhladíme, zlikvidujeme a vyvraždíme pomocí masové migrace muslimů, kteří mají povinnost v Koránu vraždit bezvěrce či je na jejich satanskou ideologii Satana převracet.

Vše co se děje kolem nás, je řízené. Kaddáfí musel být zavražděn, aby k nám mohli proudit sta tisíce vetřelců. Sýrie musela být rozvrácena, aby k nám mohly sta tisíce proudit. Sýrie je osvobozována a již půl miliónů Syřanů, kteří se údajně vydali na cestu, aby nemuseli žít pod vládou prezidenta Asada, se začalo vracet do vlasti na území Asadem a Ruskem osvobozených. A invaze z Afriky sílí. Lodě vetřelce loví u břehů Afriky a do přístavů Itálie je vozí. To vše za veřejné peníze a za podpory Bruselské říše a Sorose. Italové chtějí, aby tyto naše vrahy z Afriky přijímaly všechny přístavy ve Středozemním moři. Bruselská říše vydírá a vyhrožuje zemím, které tyto nechtějí přijmout  na své území.

Pokud ještě nemáte sbalen kufřík na transport do rezervace pro bílou rasu, tak děláte chybu. Likvidace bílé rasy je realitou a skutečností. Už začala a my se většinově nebráníme. Stejně jako indiáni. Je s námi konec nebo povstanou noví Sobieští či jiní zachránci Evropy před invazními mu-slimáky?

K zakoupení:

http://www.bodyartbook.cz/product/politika/likvidace-bile-rasy---radek-velicka/125

Cena: 149 Kč.
5 Komentářů k Nová kniha: Radek Velička – Likvidace bílé rasy

 1. .lak napsal:

  To jsou plány přes milénia a znovu a znovu vychované podělají stylem chceš-li zničit rodiče vychovej jim děti které ovšem poté hynou znovu a znovu a beze zbytku platí kdo nezná historii tak si hrůzy prožije znovu a prakticky důsledně praují s těmi overtonovými okny zaskočením většinové populace vymřením pamětníků kdy z neznalosti a podcenění záměrů jim obrazně dají sýr pastičky která sklapne. A tak se i děje s evropou pokolikáté?
  https://www.youtube.com/watch?v=wxogkCO6haA
  https://www.youtube.com/watch?v=-FsPoGh8K2w

  • Paul Durham napsal:

   příčina a následek statisticky, hloupí rodiče vychovají vesměs hloupé děti, z nichž se stanou hloupí rodiče .... copak bude na konci ?

 2. Ing. Miloslav Dědek napsal:

  Radek Velička prohlašuje: "Spojené státy Evropské vznikají podobně jako Americké vyhlazením původních obyvatel". Uvedené tvrzení je absurdní nesmysl. Reálná představa o budoucnosti lidstva je stručně popsána v článku: "PROGNÓZA BUDOUCNOSTI LIDSTVA" - http://miloslav7.blogspot.cz/2013/12/prognoza-budoucnosti-lidstva.html

  • Krtecek napsal:

   Dědku tvým šrot článkům se smějí i slepice na dvoře!

   Prý jsi vzor pro NWO,kterému už teď vyoperovali mozek,aby byl mustr pro otroky majitelů nakradených peněz Rockefeleru kteří nám tu posílají neomarxismuas diktatury HUMANISTU a buzerantu ,aby dokázali,že menšina je většina zavedli teror islamistů, si myslí,že přežijí v bunkrech a takové jako ty budou používat k čištěním jejích zadku!

 3. Libuše napsal:

  Velmi dobrý článek.Kdo není slepí,dává si i jiné informace dohromady.má jasno..

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!