Rodrigo Duterte obhajuje svou nekompromisní válku proti drogovým mafiím na Filipínách

duterte

8 minutový úryvek z rozhovor u s novým filipínským prezidentem Rodrigem Dutertem z letošního května pro Russia Today. Filipínský prezident reaguje na kritiku západních médií a politiků, že při jeho válce proti filipínské narkomafii mohou zemřít nevinní lidé.

https://youtu.be/NCkNItHFkS0
6 Komentářů k Rodrigo Duterte obhajuje svou nekompromisní válku proti drogovým mafiím na Filipínách

 1. Maroš napsal:

  MOTTO – „NENIČTE MOJU KRAJINU – INAK VÁS ZABIJEM!“ – účelovo chybné a podvedomo manipulačné vyjadrenie /preklad/ – správne je – POKIAĽ CHCETE NIČIŤ MOJU KRAJINU – TAK VÁS ZABIJEM!!! Ešte lepšia /hĺbokovo/ je otázka: „Chcete ničiť moju krajinu?! – Zabijem vás!!!“
  Poznámka – detto „boj proti drogám“ – čo to kurva je?! Drogy sú len objekt – tak snáď – BOJ PROTI DROGOVÝM DEALEROM! = BOJ PROT DEEP STATE!

  • tojefuck napsal:

   Rejpale, všichni to pochopili a význam zůstává.

   Dutertemu fandim, všechno co řekl je čistá pravda a klidně se pod to podepíšu.
   Až jednou budeme mít takovýho frajera tady, půjdu mu klidně zadarmo dělat ochranku, protože v dnešním světě se už takový nerodí.

 2. Báša napsal:

  Jo jo… Ten v posteli neumře.

  • Maroš napsal:

   Báša – pokiaľ viem, Duterte si v minulosti sám rituálne a demonštratívne odsekol nohu pod kolenom – ako iní ruku, aby tak demonštroval svoju vernosť a odhodlanie svojmu poslaniu – podobne filipínski flagelanti, ktorí po tom, čo sa sami zbičujú drôtenými knutami do krvi, sa nechajú dobrovoľne aj ukrižovať – čo nasiera vatikánsku – katolícku cirkev. Tento chlapík stráži – chvalabohu – aj naše hodnoty! REŠPEKT!

 3. des napsal:

  Toto je najvetší pán, akého som kedy videl !!!! RESPEKT Mr.President

 4. Sasin napsal:

  Admine, prosím tě, dávej pod videa linky. Děkuji. Esli nechápeš, vyser si voko.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!

NEKRMTE TROLY!