INFO VÁLKA 17.8.2017

cntv-infovalkaOtevřený dopis Sobotkovi – Mach: Proč stojí máslo 50 korun? Kvůli EU – Duhový průvod Prague Pride je výsměchem tradiční rodině! – Jsem ještě optimista nebo už pesimista? – Záznam fóra apolitického hnutí BOS: „Jsi bezpečná Česká republiko?“.
4 Komentářů k INFO VÁLKA 17.8.2017

 1. napětí napsal:

  Vono je to fakt na hlavu, když někdo za nepěstování ještě platí.Bodejť, když ty peníze jsou natlačeny podle libovůle, kolik se ti zamane.Kaleghiho sionský trik…

 2. petr napsal:

  Není mi jasné jaký má smysl psát dopis politické mrtvole Sobotkovi. Sami pejzatí si uo zařízli.
  A výsledek se dostavil ihned. Když to vypadá že největší levicová strana jde do háje, hned se vynořili grázlové a keťasové a začali odírat už tak zbídačený národ.
  Řada léků předtím plně hrazených zdražila na několik stovek.

 3. Ivan napsal:

  „marcelburkert“ na svom blogu pise:
  Zdroj informacie je uvedeny nizsie

  Hitparáda najobľúbenejších politických fráz po islamských teroristických útokoch
  19. augusta 2017 00:33, Prečítané 363x, marcelburkert, Islam
  http://marcelburkert.blog.pravda.sk/2017/08/19/hitparada-najoblubenejsich-politickych-fraz-po-islamskych-teroristickych-utokoch/?utm_source=pravda&utm_medium=hp-box&utm_campaign=shp_rightbox

  Na prvé miesto by som jednoznačne nominoval frázu: Som šokovaný!!!… Samozrejme, pri tom vždy chýba vysvetlenie z čoho sú vlastne tí extrémne farizejskí politici, na čele s pani Merkel, šokovaní. Lebo za prvé: Sme vo vojne. Islamské teroristické organizácie nám, teda neveriacim v ich alaha, “svätú” vojnu vyhlásili už dávno a podľa toho sa aj správajú. Tieto útoky sa nielenže v EÚ a inde vo svete opakujú, ale sa stupňujú. A za druhé: S terorom boli vždy spojené obete a ak to tí politici nevedia, tak ľudia by im mali čím skôr vystaviť stopku, keďže nežijú v realite a s takou kvalifikáciou môžu napáchať nesmierne škody. Dokonca ani slovo prekvapenie pri islamských teroristických útokoch nie je namieste. “Šok”, ale v pozitívnom význame, by som v tejto súvislosti zažil, keby sa konečne zatvorili hranice EÚ pred prúdiacimi davmi nositeľov nenávistnej ideológie, a nie len aktívnymi, ale aj pasívnymi, a nenávistné články ich “náboženstva” by boli postavené mimo zákon. Bez ich zavrhnutia udelenia azylu by nebolo možné ani len teoreticky.

  Kladiem si otázku: Sú tí politici šokovaní z toho, že v ich ponímaní mierumilovné náboženstvo je podpísané pod každým teroristickým útokom vykonaným v mene islamského boha, ktorý prostredníctvom Koránu vyzýva moslimov k likvidácii neveriacich? Nevyvedie ich z omylu ani prečítanie Koránu prekypujúceho nenávistnými článkami na likvidáciu neveriacich? A ani to, že islamskí teroristi svoje činy páchajú s výkrikmi Alah Akbar a Koránom vo vrecku?

  Tu je celá moja nominácia. Môžete prípadne hlasovať:

  Som šokovaný!… (Takýto politik pri tom ale vždy zabudne povedať, že je verejne šokovaný tak, ako už bol verejne šokovaný minimálne 20 krát po islamských teroristických útokoch, ktoré sa stali len počas jeho politickej kariéry. Samozrejme nikdy pri tom nepovie, čo hodlá spraviť, aby nenávistná ideológia – islam, konečne mala v EÚ červenú; ak ho sami moslimovia nezmenia, nespravia v ňom poriadok. Nehodlá v tomto smere totiž spraviť nič, ani len to minimum, a to: nahlas povedať, že islamské teroristické útoky a islam nie je možné od seba oddeliť), lebo ak by sa toto vzalo v EÚ za základ, museli by ďalej nasledovať kroky proti islamu v EÚ, a teda v 1. rade vykázanie jeho nenávistných článkov mimo zákon a štátna kontrola všetkých európskych islamských organizácií a mešít či sa podľa toho správajú. Tá organizácia alebo mešita, ktorá by ich zo svojej viery, minimálne oficiálne, nevymazala, bola by zrušená, jej celá činnosť zakázaná. Lebo je absolútne nemožné uspieť v boji proti islamskému teroru, ak v európskych mešitách sa ľuďom budú naďalej hromadne “vymývať mozgy” tým, že Korán odzrkadľuje vôľu “boha” z čoho logicky vyplýva, že aj vo svojich najnenávistnejších článkoch namierených proti neveriacim, ktorých treba podľa nej vraždiť).
  Útok dôrazne odsudzujem! (A vo svojej mysli dodávam, že ideu mierumilovného náboženstva v mene ktorého bol spáchaný budem brániť do posledného dychu a to aj v prípade že moja neveriaca hlava by sa raz mala skloniť pred mačetou mierumilovnému islamského bojovníka, aby stupila jej ostrie!)…
  Nezničia náš spôsob života! (Úsmevné. Zvlášť keď náš spôsob života je v príkrom rozpore s tým „náboženstvom“, nositeľom ktorého otvorili európski politici dvere dokorán a v rozrastajúcich sa v moslimských štvrtiach západoeurópskych veľkomiest náš spôsob života už dávno v podstate neexistuje).
  Musíme sa zjednotiť! Tento útok nás spojí v jeden celok! (Ale koho konkrétne? „Xenofóbov“ s vítačmi utečencov? Alebo kresťanov a ateisti na jednej strane s moslimami na strane druhej? A na základe čoho? Na základe islamu?).
  Našu demokraciu a hodnoty nikto nezničí! (A vo svojej mysli dodávam, že ani vtedy keby Európa prijala ako utečencov polku moslimského sveta, lebo ten nemá problém rešpektovať našu kultúru a prispôsobovať sa jej… a najlepšie túto integráciu vidíme v určitých štvrtiach západoeurópskych veľkomiest. A ako ukážkový príklad nám môžu poslúžiť skúsenosti zo silvestrovských osláv v Kolíne nad Rýnom 2015).
  Vyjdeme z toho silnejší. (A po akej stránke? A čo vznikne z tej sily? Ešte silnejšia propaganda v prospech “mierumilovného náboženstva”?).
  Myslím na obete a ich príbuzných. Modlím sa za nich. (Len prosím nie u toho „boha“, ktorý sa v Koráne zjavuje ako terorista č. 1).
  Stojíme pri vás a urobíme všetko, čo je v našich silách, aby nabudúce teroristi neuspeli! (A najlepšie s tým, že ideologický zdroj islamského terorizmu bude mať v EÚ naďalej zelenú a vďaka politike otvorených dverí bude v nej mať stále viac a viac stúpencov).
  Nesmieme teroristom ukázať že máme strach! (A ako? Že zrušíme bezpečnostné protiteroristické opatrenia? Či?)
  Terorizmus porazíme! (A vo svojej mysli dodávam, že sa tak stane minimálne v mojich politických prejavoch k voličom).
  Islamský terorizmus nemá s islamom nič spoločné! (Nemá…, aj keď ich spojenie priam bije do očí).
  Nesmieme podľahnúť extrémizmu a populizmu! (Extrémny je v prvom rade ideový zdroj terorizmu – Korán. Preto áno, bodaj by mu podľahlo a verilo čo najmenej ľudí).
  Umiernení moslimovia sú už na mieste činu a pomáhajú aj kresťanským obetiam (a všetci tak robia v „súlade so svojim presvedčením“, že neveriacich treba likvidovať, ako káže ich svätá kniha na ktorú nedopustia krivého slova a aj preto sa islamskému terorizmu tak darí, vďaka tej obrovskej tichej podpore stá miliónov tých, čo takúto vieru prijali bez výhrad!).
  Nezvaľujte vinu na moslimov ako takých a ich vieru. Oni sú tiež neraz obeťami islamského terorizmu. (Nikto na všetkých vyznávačov Koránu, minimálne priamu vinu nehádže. Ale je choré ak sa za prejav náboženskej neznášanlivosti a extrémizmu považuje tvrdenie, že moslimovia napriek islamským teroristickým útokom spáchaných na základe Koránu, naďalej tvrdia, že Korán je božím zjavením a preto veria tomu, že prirodzene treba rešpektovať aj jeho nenávistné články proti neveriacim. Áno, zďaleka nie všetci moslimovia sú teroristi, ale moslim, ktorý by sa opovážil dištancovať od nenávistných článkov Koránu, ten v očiach, minimálne tých pravých moslimov, sa stáva zradcom, odpadlíkom, a takí si v moslimskom svete zasluhujú smrť. Nariaďuje to islamský boh v Koráne a aj islamské právo).

 4. proud napsal:

  Nj,vyhlasili uz kdysi hodne davno(jak ne uz svym vznikem) a doted nikdy neodvolali……..jen to pripominaji.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!