Jak Bitconnect dobývá trh kryptoměn

IMG_0046Když jsem zde před dvěma týdny poprvé umístil zprávu o svém investování do relativně nové kryptoměny Bitconnect a jejich investičních programů, strhla se od některých čtenářů a diskutérů lavina odsouzení a opovržení za to, že nabádám lidi k zapojení se do pyramidové hry. Na druhou stranu již někteří, co se nezapojili do diskuzí, pochopili příležitost a investovali celkem téměř 3000 USD. Čím více se o tomto oboru věnuji, tím větší v něj mám důvěru. Dozvěděl jsem se o mnoha dalších investičních projektech v oblasti kryptoměn a denně sleduji videa, ve kterých lidé ukazují, jak vkládají stovky a tisíce dolarů a vybírají si stovky či tisíce denně, stejně jako ta, ve kterých lidé varují před ztrátou peněz. Ano, stále nikdo neví, jestli se jedná o bublinu nebo trend, ale obrovské trhy Ruska a Asie hovoří jasně: V kryptoměnách je budoucnost.

Informace o Bitconnectu, krpytoměnách a jak se zapojit: http://www.nwoo.org/category/ekonomie-penize/kryptomeny/bitconnect/

 

Následuje několik krátkých textů o vývoji Bitconnectu:

 

Březen 2017:

BitConnect Coin láme všechny rekordy za všechny doby, jak co do hodnoty, tak i co do kapitalizace trhu

BitConnect Coin (BCC) je na globálních trzích jen pár měsíců, ale udělal už značný dojem po celém světě. BCC vyšel ve čtvrtém čtvrtletí 2016  z koncepce alternativní měny, a po neuvěřitelném týdnu obchodování už vytyčil už nové standarty co do tržní ceny, i co do kapitalizace trhu.

Podle CoinMarketCap, organizace, která je autoritou v oblasti hodnocení průmyslu digitální měny, BitConnect Coin v sobotu (11. března 2917) podle Top 20 poprvé překročil celkovou hodnotu 10 milionů USD. Každý BCC tedy dosáhl hodnotu 2,00 USD. Při retrospektivním pohledu to znamená, že BCC dosáhl hodnotu 2 dolary za jednotku během méně než čtyř měsíců. Bitcoinu totéž trvalo víc než dva roky. Ale tyto úspěchy jsou jen začátek, s hrdostí říkají šéfové BCC.

“Metou BitConnect je poskytovat vzdělání v oblasti kryptoměny a mnohonásobných příležitostí investování, za účelem finančního posílení lidí,” říká šéf rozvoje BitConnect Head, Satao Nakamoto. “V roce 2017 se objeví mnohé vlastnosti a funkce. Cílem BitConnect je stát se do roku 2020 popřední komunitou kryptoměny ve světě, až se dosáhne funkčnost a báze uživatelů.”

V beta verzi byla spuštěna oficiální aplikace BitConnect pro mobilní Android a IOS, což rovněž zvýší poptávku a cenu. Později v roce 2017 BitConnect Coin plánuje další inovace a a zlepšení pohodlí. Sem patří spuštění spořícího a investičního vkladu BCC, umožnění komunitě vydělávat, odměňování BitConnect Coin se spořením a emisí, plus nová aplikace pro mobilní peněženku a papírovou peněženku. The BitConnect Coin v roce 2017 rovněž zavede svou vlastní “Smart Card”, což přinese veškerou každodenní užitečnost, jakou očekáváte od digitální měny.

Za méně než jeden rok dosáhla online komunita BitConnect více než 50000 členů po celém světě, přibylo zpravodajské oddělení, byli zaangažováni popřední onlineoví podnikatelé jako Kim Dotcom, který úspěšně spustil vlastní digitální měnu, byla přidána vlastnická Bitcoin peněženka, byl spuštěn inovativní program Bitcoin půjček, a v hodnocení Alexa BCC poskočil z nuly na 100 000.

BitConnect se prostě stal nejrychleji rostoucí Bitcoin komunitou. Více informací o BitConnect najdete na https://bitconnectcoin.co/

BitConnect Ltd
THE PANORAMA PARK STREET
ASHFORD ENGLAND TN24 8EZ

Jméno zástupce: Vindee
Pozice zástupce: Marketing Manager
Email :bitconnect@tutanota.com / +16415696739

Zdroj: https://news.bitcoin.com/bitconnect-coin-breaks-time-records-value-market-cap/

 

červen 2017:

Podle sledování ICO za šest měsíců BitConnect Coin vede před Ethereum

Kryptoměna BitConnect Coin zaznamenala rychlejší růst než Ethereum, odkdy vstoupila na trh začátkem roku 2017.

ASHFORD, England, 15. června 2017 (PRNewswire)

Kryptoměna založená na BitConnect, BitConnect Coin, vynořivší se ve Spojeném království  (BCC), zaznamenala od svého vstupu před šesti měsíci fenomenální růst, a překonala nejpopřednější světovou alternativní měnu, Ethereum. Tato nová kryptoměna zaznamenala od zprávy ICO v listopadu 2016 dramatický vzestup. Z počáteční tržní hodnoty 1,84 USD dosáhla cena BCC k desátému červnu úroveň 52,65 USD.

Ethereum, po vstupu na trh 10. srpna 2015, se prodávalo za cenu 1,71 USD. O šest měsíců později cena stoupla o několik dolarů, a k 28. březnu 2016 se dostala na 11,53 USD. Porovnání obou kryptoměn ukazuje, že BitConnect Coin dosáhl mnohem větší rychlost růstu, než většina jeho současných soupeřů – vzestup ceny za poslední měsíc zaznamenal 1800 procent. Během počátečních měsíců růst BCC a konsenzus jeho komunity držel krok s Bitcoin, ale v poslední době tato kryptoměna zaznamenala prudký vzestup hodnoty, který silně připomíná nedávný růst Etheru.

Třebaže  Ether zaznamenal od začátku roku 2017 2000 % růst hodnoty, jeho růst nebyl vždy tak působivý. Za prvních šest měsíců, podle Ethereum ICO, hodnota Etheru neustále stoupala, ve výši asi 700 procent, zatímco BitConnect Coin zaznamenal 3000 procentní růst hodnoty od vstupu na trh a víc než 10000 procentní růst z jeho ICO ceny.

Podobně jako Bitcoin, celkový počet jednotek BCC byl stanoven na 28 milionů. Je to deflační měna s poptávkou podporující její současný vysoký růst. Jelikož BitConnect Coin i nadále pokračuje v růstu, trend těsně sleduje předcházející oznámené záznamy společnosti co do hodnoty a tržní kapitalizace během prvního čtvrtletí 2017.

Na rozdíl od mnoha jiných kryptoměn BitConnect Coin nevyžaduje centralizované směnárenské platformy. Lze s ním obchodovat přímo mezi členy komunity, což činí prodej a nákup kryptoměny mnohem jednodušším, než v případě některých jeho konkurentů.

Jestliže BitConnect Coin bude i nadále růst současným tempem, rychle se stane jednou z nejlepších investic do kryptoměny v roce 2017, spolu s Bitcoin, Ethereum, a Ripple.

Co je BitConnect Coin

BitConnect Coin je otevřený zdroj, peer-to-peer, komunitou řízená decentralizovaná kryproměna, která umožňuje lidem ukládat a investovat svůj majetek do měny neovládané vládou, a dokonce získávat z investice značný prospěch.

Dozvěďte se víc o BitConnect Coin na https://bitconnectcoin.co
Access BitConnect Coin Guide at – https://bitconnectcoin.co/guide/10/How-To-Set-Up-BitConnect-Coin-Wallet-on-Windows-Operating-System
Nakupujte  BitConnect Coin zde https://bitconnect.co/user/trade?Market=BCC
Obchodujte s  BitConnect Coin na Nova Exchange – https://novaexchange.com

Mediální kontakty

Kontaktní jméno: Vindee
Kontaktní Email: bitconnect@tutanota.com
Kontaktní telefon: +16415696739
Místo: Ashford, England

Zdrojem tohoto obsahu je BitConnect. Virtuální  měna není zákonné platidlo, není podporovaná vládou, a kolísání její hodnoty není motivováno ochranou spotřebitelů. Tento článek slouží pouze pro informační účely. Tato informace neslouží jako rada, do čeho investovat, ani jako nabídka k investici.

Zdroj: http://www.prnewswire.com/news-releases/bitconnect-coin-outdoes-ethereums-performance-for-6-months-that-followed-the-ico-300475119.html

 

červenec 2017:

Trh kryptoměny: Kapitalizace opět na vzestupu

Prableen Bajpai, CFA (ICFAI)

Poskočení cen kryptoměny, zejména Bitcoinu, vedlo k takové celkové kapitalizaci trhu, že už opět překročil 95 miliard USD. Situace v prostoru kryptoměny byla po většinu července v útlumu. Ale začíná se měnit v důsledku rostoucí důvěry v souvislosti s řešením debaty o rozšiřování Bitcoin. (viz rovněž Více miliardářů nakupuje kryptoměnu). Zdroj coinmarketcup.com.

Kryptoměna začínala v roku 2017 s tržním kapitálem na úrovni 17,68 miliardy USD, a v půli června se dostala na 116,28 miiardy USD. To bylo způsobeno především řadou pozitivních novinek a vnímáním Bitcoin a Ethereum. V prvním červnovém týdnu tržní kapitalizace poprvé překročila 100 miliard USD. (Viz rovněž Cena Bitcoin opět nejvyšší za všechny časy, celkový tržní kapitál překročil 100 miliard USD).

Je zajímavé povšimnout si, jak se v roce 2017 měnila dynamika trhu, když podíl Bitcoin na akciovém trhu poklesl z přibližně 90 % na méně než polovinu. To neznamená, že se Bitcoin nepozdvihl co do ceny nebo tržní kapitalizace, ale spíš to svědčí, jak se během roku vyšvihly ostatní kryptoměny. Přesněji řečeno, k 1. lednu měl  Bitcoin podíl na kombinované tržní kapitalizaci 87,33 %, Ethereum 3,98 %, a Ripple 1,32 %, zatímco v půli března podíl Bitcoin klesl asi na 79 %. Do začátku dubna dále klesl na 63 %. Ke 20. červnu, třebaže cena Bitcoin kolísala kolem 2500 USD, jeho podíl na trhu poklesl až na 37,13 %, zatímco Ethereum se vyšvihlo na 30,04 % a Ripple na 11,09 %.

Za poslední dva týdny byly všechny kryptoměny pod tlakem, který stlačil celkovou tržní kapitalizaci na 62,5 miliardy USD. Tento pokles a následné oživení pomohlo Bitcoinu znovu získat bývalou dominanci; jeho podíl je teď 47,6 % a jeho tržní kapitalizace představuje 45,22 miliardy USD. Zdroj coinmarketcap.com.

Pokud jde o hodnotu, sedm nejúspěšnějších kryptoměn se vyznačovalo následujícími tržními kapitalizacemi v miliardách USD: Bitcoin 45,2; Ethereum 20,95; Ripple 7,37; Litecoin 2,3; Ethereum Classic 1,47; NEM 1,46; a Dash 1,424. Celkově to dělá 80 miliard USD, což odpovídá 84 % celkové tržní kapitalizace. (Viz rovněž: Vstupní data pro tyto nové kryptoměny podle oznámení ITO).

Zdroj: http://www.investopedia.com/news/cryptocurrency-market-capitalization-rises-again/
132 Komentářů k Jak Bitconnect dobývá trh kryptoměn

 1. jop napsal:

  rok 2000 plus mínus autobus

  bublina s názvom DOT COM. google „bublina dot com“

  čítajte, rozmýšlajte, učte sa.

  admin, odteraz si na opačnej strane barikády

 2. geronimoh napsal:

  Tady se to mění z opozice NWO na propagaci Bitcoinu

 3. admin napsal:

  Všichni tu předvádíte totální beznaděj. Já si možná dělám iluze a zároveň si říkám, co kdyby náhodou dobře dopadlo? Kdybych se na svět díval se stejným pesimismem jako vy, tak si to můžu jít rovnou hodit.
  Znova se ptám: Máte někdo plán, který má nějaké lepší šance? A jak dlouho už ten svůj plán naplňujete a kam jste s ním došli?

  • geronimoh napsal:

   To je ubohost, napsat o nás jen tak, že tu předvádíme beznaděj.
   A to si představ, že mám Zemana za zrádce národa, nechceš mně za to bloknout, jak admin na vodaksb ? :)

   • Krtecek napsal:

    Indiane,odjezd do USA a tam výkřikuj jako blbec,že president Trumpeta je zrádce národa,pij .ohnivou vodu a spadni pod stůl ve své rezervaci!

    Zda se,že patřís mezi kavárenské pražské povaleče,když tak píšeš ó svém demokratický zvoleném presidentovi a je správné,že tě mazlí!

  • Petr C napsal:

   Beznadej nijak nevidim. Beznadej tu nastoluji politici a vetsina volicu. Ja jen konstatuji. Je mi take jasne ze pokud se bude smelit s menami, akciemi a vselijakyma tkz. cennyma papirama svet pujde do prdele.

  • Krtecek napsal:

   Proč se pane Adminer ptáte zda existuje lepší plán,když je předem jasné,že ho jak to vypadá chtít nebudete a celé údolí je směřováno na bitkoiny kryptomeny?
   Klidně to tady propagujete ono to může i do určité doby zafungoval tak proc ne.

  • proud napsal:

   Ptas se spatne,protoze jednotlivci toho moc neudelaj kdyby se pretrhli,dobre to vis i u malejch skupin! Je potreba „sbirat lidi“.Plany jsou,ale nema kdo je uskutecnovat,jen sila lidi to dokaze zvladnout,ale neni kdo by je presvedcil,sjednotil,kdyz je kazdej pes jina ves a z toho si jich vetsina blahove mysli,ze to pujde podle systemu………

  • Krtecek napsal:

   Připomínám čtenému publiku,že existuje Desatero voliče!
   Druhým přikázáním je.

   2.ANO PRIME DEMOKRACII VE FORME OTEVRENI ZABLOKOVANYCH DISKUZNICH RUBRIK.

   Platíme si polít třídu Smejdu,která se námi dává zvolit proto,aby vykrádala naše peníze peníze rozpočtu!

   My se tady musíme skládat na naše národní ceny a oni nám bez skrupuli vykrádají kapsy,přitom jsou tady kupy dobrých rad!
   Naši prý zástupců kteří dostali lidový název kurvokracie se z tohoto přesného názvu těší!odevzdávají svůj hlas zdarma a
   Odevzdávají hlas zdarma a dostaneme za to koblihu!

   PROC NEPOZDUJEME ZAKoN Ó PODPORE A FINANCOVNI NASICH NARODNICH WEBU KDYZ KURVOKRACIE ZBESILE ODMITA SPLNIT DRUHE PRIKAZANI DV!

   • Krtecek napsal:

    Tady vidíte jak schválně komolí naše kurvokracie volání OSV po tom,aby otevřeli jimi zablokované diskuzní rubriky na webech polit.stran s hnutí A PREVZALI TAKY TIM PRIMOU ODPOVEDNOST,KTERE SE DNES VYHYBAJI!
    Jejich Šrot weby nesmí vypadat jako NWOO a peníze na něho UKRADNOU!

    • matoushorak59 napsal:

     Krtku, ty křiváku, já vidím, jak to komolíš ty

     • Krtecek napsal:

      Hořáku piš k věci a ne jako všichni z politické třídy Smejdu!Nápis ji kde co konopím a jak se ti líbí přikázání Desatera voliče nebo napiš proč to NEDOKAZeS komentovat!

     • Krtecek napsal:

      Hořáku piš k věci a ne jako všichni z politické třídy Smejdu!Nápis ji kde co konopím a jak se ti líbí přikázání Desatera voliče nebo napiš proč to NEDOKAZeS komentovat!

      • matoushorak59 napsal:

       Ty jsi snad dokonce zhulenej, ty křiváku

       • Krtecek napsal:

        Horraku ty nerozuměl česká,NYC se ty nestane když tu napyses podle sebe soudím tebe.Pozbirej se z rauše ty vyvrheli z českého národa,a nápis proč jsi proti tomu,aby lid podporoval PRIKAZ TVEHO BOHA NUMERO DVA!

       • geronimoh napsal:

        Matouši, ignoruj toho krtka, je to jen další podvodník

        • Krtecek napsal:

         Indiane zlovolny podvodník jsi ty a jsou na to JASNE důkazy!
         17.8.jsi vlastnoručně napsal mi tuto blbost!

         Když plantntas do sebe přímou demokracii a zástupce námi volené,tak tomu nerozumíš a jsi podvodník!
         Je ti vůbec jasné,že se hodíš jen pro pití ohnivé vody a pobyt v rezervaci?

         HzPD totiž jasné píše!
         Prima demokracie umožňuje občanům odvolávat jimi volené politiky KDKOLIV a ne jednou za čtyři roky!

  • Krtecek napsal:

   Na me zubožené voliče se připravuje další mega podvod,který dostal název
   Prima demokracii a la kurvokracie-Vam oslíci ji dáme před držku jako mrkvicku a vy kteří jste mistři světa ve skoku na špek náletite!
   Slibuje se vám,že budete moci vyměnit vaše zástupce,když budou hlasovat,že armáda půjde pod Wehrmacht!
   Nic takového jako vyhnat kurvokracii tim nepůjde!
   Posrsnce hlasují jak jim nařídí strana a když se vzepřou jsou okamžitě že strany vyhození a ztratí peníze a výhody!
   Tak to je ve skutečnosti a ne že ne!

   PROTO JE PRIKAZANI NUMERO DVE

   2.OTEVRTE VY ZMETCI VAMI ZBLOKOVNE DISKUZNI RUBRIKY NA NAMI PLACENYCH WEBECH POLITICKYCH STRAN A HNUTI TA PRAVA NAMI HLeDÀNA PRIMA DEMOKRACIE!

   Kdo je proti této přímé demokracii a tím i zákon o tom,aby ty weby vypadaly jako NWOO,at napíše proč!

   • Krtecek napsal:

    Nejen vypadaly,ale byly taky zaplaceny a to hezky pořádně!
    To,že my občané platíme Šrot weby polít stran a hnutí ktere jsou nám na kulove nemáme, žádnou zpětnou vazbu a nemůžeme vést DIALOG s politickou tridou Šmejdů je jejich největší podraz!
    Až je budeme stavět před soud budou se třást a řeknou,že nic nevěděli!
    Nebudou totiž existovat důkazy že jsou to právě oni kteří nepatřili dovPrdlamentu,ale do basy!

 4. proud napsal:

  Me to prijde se spoustou veci co existujou v systemu,ze jsou podcenovany a kdekdo si mysli,ze jsou proti nemu,samozrejme ze blahove,protoze system si to vsechno lehce dokaze ohlidat,je jen par klicovejch veci co mu skodej a proti kterejm ruzne otevrene i skryte vystupuje! Prave vlastenectvi a neposlusnost jsou dve zakladni,kdo ma oci,vidi,kdo ma usi,slysi,ostatni se jen blahove domnivaj ze snad „bojujou“……..

 5. proud napsal:

  Ale kdekdo beha do banky,shani zapadacky zbozi,dela za hubicku,remca,ale slape jako hodinky…………

 6. Petr C napsal:

  Jediny odboj by byl – ignorovat veskere noviny, nakupovat od lidi z nejblissiho okoli, ignorovat velkoobchody. Starat se o svou nezavislost na systemu, cim jak nejmin pouzivat penize. Nejde to delat na sto procent, ale da se to omezovat. Hlavne to chce jednotu.

  • geronimoh napsal:

   Nechci být pesimista, ale kdyby to dělala většina lidí, elity upraví zákony tak, aby to nešlo, a musel by jsi zas do toho supermarketu.
   Ale jinak směr podle mně dobrý – prostě něco ve stylu odmítnutí systému, občanská neposlušnost

 7. Jan M. napsal:

  Drazi skeptici,

  Nez budete mlatit prazdnou slamu (omlouvam se vyjimkam), zjistete si zakladni fakta. Admin ma jednoduse pravdu. mnozstvi penez na trhu s krypto menami roste zavratnym tempem a tedy i hodnota tehle men jako celku.Kdyby jste v tom meli sve celozivotni uspory pred rokem, dnes stavite baraky. Viz bitcoin +600% (volne smenitelny za dolar) nebo ethereum +2000% (rovnez smenitelny za dolar). Legitimita a legalita tech men take posiluje s tim jak probihaji soudni spory s podvodniky. Ted do toho vlaku muzete jeste pohodlne nastoupit, protoze se rozjizdi a uzijete si vsechny vyhody volnych mist a dumpingovych cen. Za par let az budou mit banky sve vlastni kryptomeny a staty vlastni regulatorni urady do toho vlaku nastoupite z donuceni a s rozbitou drzkou, protoze vas vas stat a banky u toho pekne oholi. Admin ma pravdu, dejte do toho par penez, naucte se jak to cele funguje a uvidite.

  • Petr C napsal:

   Jiste. Pokud premyslite, vydelate. Hlavne im jak nejdriv vybrat investovane penize. Tim se protektujete pred ztratou.
   To ovsem nic nemeni na tom ze cim vic budou lide smelit tim rychleji svet pujde do prdele. Takze dekuji. Ja se radeji postaram o zivobyti uzitecnejsim zpusobem.

 8. Sasin napsal:

  Neuvěřitelné, fantastické. Až budete Pane harpagondechaj v balíku, hodíte někomu na hlavu tento web a přijmete nějakou teplou židli v nějaké neziskovce
  nebo banksterské pobočce další placaté měny. Źe se v našich zemích smí platit cizí měnou je zrádná politika poslanců a jejich loutkovodičů, že se smí v
  našich zemích provozovat penězoměnectví je totéž, ale vysvětlovat někomu, že některé věci se prostě nedělají je úplně zbytečné. Vykloubená doba jen
  zesiluje vlastnosti lidí. Křivák bude větším křivákem a dobrák bude větším člověkem. To se blboňům co nemají k tomu uspořádané chápací zařízení je
  zbytečné vysvětlovat a domnívám se, že už ani o to nebude zájem. Škoda je jen v tom, že lidičky, co tady hledají jakousi změnu nebo cestu ke změně
  pochopí, že prostě prachy vládnou, za prachy v Prahe dům a za prachy vrtat kolena, (cizí) a je ganzegálfutrál jedno gde se to platidlo bere. Je jedno co
  se o tem povídá, důležité je, že se můžou vzít a koupit si za to něco z reálného světa, do kterého dotyčný blboň nevloží ani za boha nic koksovatelného,
  co by neodnesl harpagondechajcký vítr.

  Hodně blboňů se pustilo do žvanění o jemnohmotných fluidech, nejsou prý drazí, další si myslí, že budou zpívat, další mají plnou hubu práce na sobě,
  jiní zase nabízejí politické ideologie, vize jak se ustájit efektivněji a jiní hrajou banksterské skořápky a otáčkově investují finanční deriváty, fiinanční
  produkty úplně legálně jako tenkrát na západě. Je to děsivé. Matrix ovládá blboňe jako mátohy. Blboňi hledají zdroje na nejneuvěřitelnějších místech. Ale
  gdyž to Matrix legálně umožňuje, okamžitě a bezmyšlenkovitě, bez jakýchkoli moorálních zábran se vrhají na matrixové návnady. Pokaždé platilo, že
  zakládání nové šmejdské živnosti se musí nějakou dobu podporovat. Tak to prostě bývá do té doby, než přijde čas na sklizeň. Matrix prostě nepotřebuje
  normální lidi. Nepotřebuje žádné podílníky na neprodejné půdě a neprodejném rozpočtu, kteří drží rozpočet na uzdě svými potřebami. Potřebuje blboně,
  bezprizorní hovádka, co skočí na jakoukoli fintu, do každé škarpy a nechá se stříhat a mlátit systémem. Pochopit to, proti čemu lidstvo stojí je opravdu
  boj o čas. Můžete vydržet deset let nebo dvacet, nebo až do smrti, ale Matrix má zdá se neomozený zdroj času. Čili závodit se systémem na dlouhé trati
  je chyba. není možné předpokládat, že cesta k lepčímu může trvat generace. Prostě do té doby systém normální lidi vybydlí, zašantročí, zblázní nebo je
  jiným způsobem mentálně poškodí, čehož jsme zrovna svědky.

  Každej rok se prý několik blboňů probudí a jsou šokovaní systémem nactiutrženého banksterského ráje. Je vidět , že někteří blboni se ukládají k
  harpagondechajckému spánku. A všechno co si za to koupíš, je z ukradených podílů zneuctěných podílníků, oplivaných zaKONy, které ti dnes jdou na ruku. Ve skutečnosti je tvým produktem jen čisté hovno.

 9. Žabák napsal:

  Bitconnect roste, protože chytá nový a nový hejly na ten růst a pozitivní recenze.
  Dokud bude dost novejch hejlů, tak se bude i vyplácet a všechno pofrčí tak jakoby v pohodě.
  No a časem budou výběry menší a menší a náklady větší a větší až se to z nedostatku nových hejlů celý zavře.
  Proč? Protože to je jen další spekulativní bublina založená na ponziho schématu, u nás známé jako letadlo.
  Takže lidi co u toho byly hned na začátku z toho něco trhnou a zbytek sorry jako.
  O morální stránce věci radši nemluvit.

  • Jana Karásková napsal:

   Ano, jde o to, že je to v počátku a asi se na tom ještě bude nějakou dobu vydělávat. Kamarád, který vstoupil do Questry, před kterou varovala ČNB říkal, že už v EU koupila banku.

   Kdo ví jestli tu touhu po tom být multimilionář v něm a mnoha dalších nepodpořil Čmolík, který je učil milovat peníze, cucali je, nosili v červené peněžence svůl idol – obrázek – Zlatíčko… koupili si sošky Ganéši na oltářík…

   Čmolíkovi jsem napsala, že se divím, že si vybral indického bůžka prakticky nejchudšího národa na světě, rychle koment smazal :)

   Křestani jsou opatrní k takovýmto praktikám, protože v bibli je psáno něco ve smyslu, že Mamon je bohem tohoto světa, a nedá se sloužit dvěma pánům… a na kamarádovi vidím, že je (nejen) z toho jak kolísá bitcoin na nervy, nemá klid.

   Honza to myslím ustojí líp :) Snad si vydělá a snad to půjde na dobré účely…

 10. stas napsal:

  Hodnota (pseuhodnota) každé měny , tedy i kryptoměny roste s velikostí důvěry a ochoty investovat. Pracoval jsem 9 let na burze a vím jak to chodí. Bitcoin funguje poněkud lépe než akcie , ale velký rozdíl není. Za akcií je konkrétní majetek. Samozřejmě tam není žádná záruka protože vše je pomíjívé. Pokud se něco stane , mám v ruce doklady k tomuto majetku a můžu se domáhat vlastnictví. U Bitcoinu mám sice doklady, že jsem nakoupil elektronické množství bitcoinu, ale pokud elektronika vypoví službu nebo ji někdo odpojí (jak snadné) tak kde si co vezmu?? a na kom si co vezmu? Je to jen další hra s důvěrou. Podstata hry je v tom, že někteří vydělávají a většina prodělává! Není možné aby vydělali všichni!! Kdysi se používali mušličky, potom opracovane kulaté kameny, zlato , stříbro, papír a nakonec jen důvěra! Vše jednou začne a vše jednou končí avšechno je postavené na tom, že chcete mít víc než ti druzí…. existuje jedno nezměnitelné pravidlo : s výškou výnosu roeste výška rizika!Hodnota Bitcoinu se stejně určuje k hodnotě USD apod. Chleba za něj nekoupíš…..a potom může přijít EMP a je po ftákách… Takže good luck, každý je strůjcem svého štěstí!!

  • jop napsal:

   stas

   1) Za akcií je konkrétní majetek
   2) U Bitcoinu mám sice doklady, že jsem nakoupil elektronické množství bitcoinu, ale pokud elektronika vypoví službu nebo ji někdo odpojí (jak snadné) tak kde si co vezmu?? a na kom si co vezmu?

   elektronika službu nevypovie, ale ty si nič nevezmeš ani tak, lebo za bitcoinom nie je nič, okrem túžby zbohatnúť bez práce u velkého množstva hlupákov. Nulová hodnota, len nafúknutá špekulačná bublina.
   Za akciou je aspom potenciálne nejaký majetok, za bitcoinom je len ľudská hlúposť a nechápanie triviálnej ekonomiky.
   Hlupákovi to nevysvetlíš, smola je, že v pozícii toho hlupáka je teraz admin.

   Admin, špekuluj si kolko chceš, ale ak odmietaš pochopiť úplne triviálne ekonomické zásady, si hlupák.
   A keďže tu pomáhaš parazitom a podporuješ celý tento podvod napriek tomu aká je realita, stáva sa z teba presne ten parazit, ktorých je treba zlikvidovať v procese očistenia ľudstva od parazitov.

   Teraz si opačná strana barikády, k tvojej smole. Lebo dobrý morálny človek nemôže znásilniť susedovu dcéru a ostať dobrým morálnym človekom.
   Ak chceš špekuluj, keďže však naďalej verejne propaguješ jeden zo spôsobov oblbovania ľudstva, si opačná strana barikády

   Kludne ma zmaž. Len mi predtým odpovedz na otázku, že keď ma hrubo vulgárne urážal proud a maroš, prečo si aj to nezmazal?

   • proud napsal:

    Urazel jsem te formou urazka za urazku,tak se uklidni jope :-).Kde je napsany ze urazka musi bejt pronesena hanlivejma vyrazama? Urazka je urazka at ji napises jak chces,admina jsi urazel a vydiral hodne nevybirave a moje zastani se ho a jeho(naseho)webu beres jako osobni urazku? :-)))))))))))))))) I ty kujoooone :-))))))))))))))))))

   • Jana Karásková napsal:

    Dokud je nějaké měna směnitelná za hmotné a jiné statky, tak hodnotu samozřejmě má. Přinejmenším SMĚNNOU.

 11. proud napsal:

  Debata o bitcoinu a kryptomenach je dobra,paklize se na ni podivam pohledem vubec vsech men.Ale rikam si ze se zbytecne navazite do admina,ze chce opatrit prostredky na provoz a zivobyti v tomhle systemu jak to jen jde.Nedelame v zivote prece vubec nic jinyho,kazdej jak muze,podle moznosti.Tedy absolutni vetsina z nas,mozna tu je nekdo z podmostu na cizi wifine,kterej zije jen z toho co sam vypestoval,nezije,ale zivori.Predtim smekam,ale neverim ze tu je.Existuje moznost jak se nejen vymanit,ale i „vyhrat“,ale je podminena tim,ze to udelaji vsichni,nebo alespon kriticky mnozstvi ktery strhne ostatni,jinak muzeme na cokoliv ze zmen klidne zapomenout,bude to jen oblbovani druhejch a mozna i sebe.

 12. benmil napsal:

  SPONZOR To je to kouzelné slovíčko. Zisk investora vzniká tím, že část peněz, které blboni, co se přihlásí, jdou SPONZOROVI. Blboni se stanou novými SPONZORY, a pokud neseženou nové blboně, s „investicí“ se můžou rozloučit. Zisk investora je úměrný počtu blboňů, které oblbne. Opravdu velký zisk dosáhne jen ten, kdo ten kolotoč roztočí. Stejně jako v klasické pyramidě nebo MLM.

  Jestliže chci čestně podnikat, tak udělám, a nepotřebuji to vytrubovat do světa. Proč je v tomto případě vytrubování potřebné? Aby blboni věděli, kdo je SPONZOR. Na sehnání dostatečného množství blboňů je dobré vlastnit médium, třebas i alternativní. Aby investor vydělal, musí množství blboňů prodělat. Platí zákon zachování peněz, dokonce i krypto.

 13. benmil napsal:

  Rocco napsal:
  10.8.2017 (19.46)
  Korálovi nejde o investici, ale o spekulaci. Tak proč ne, proč si trošku nezariskovat?

  Spekulace je pokus převést peníze nebo jiná aktiva od jednoho majitele ke druhému, aniž se poskytne protihodnota. Není to než eufemizmus pro krádež. Třída šmejdů vznikla z třídy spekulantů.

  • jop napsal:

   benmil

   väčšinou s tebou súhlasím, ale tu s tebou nesúhlasím.
   Mne nevadí, ak sa špekulanti medzi sebou okrádajú. Rovnako ako profesionálni hráči pokru, kde sa dohodnú a klamú jeden druhého.

   Mne vadí, že Korál verejne začal klamať blboňov v snahe, aby na nich zarobil. To je už podvod, lebo hľadá inteligenčne slabých ľudí, tvrdí im ako „bezplatne zarobia“ a ak mu uveria, tak zarobí MOŽNO Korál a určite tí nad Korálom, ale blboni budú oklamaní. Lebo lietadlo, lebo špekulačná bublina.
   Korál sa stal súčasťou podvodu voči blboňom.
   Zjavne je v tom finančne zainteresovaný, resp. „uveril“ niekomu chytrejšiemu ako on a robí mu „nadháňača-náhončí na polovačke“.
   Poľuje sa na peniaze blboňov, Korál sa chce priživiť.

   Namiesto toho, aby prijal aspom moju ponuku na pravidelných 200-300 mesačne, ku ktorej by sa v pohode pár desiatok ľudí pridalo, on začína hľadať blboňov na ktorých bezprácne zarobí.

   • Petr C napsal:

    Jope, my Korala neufinancujeme. A zadarmo v dnesni dobe neni nic. Takze ac osobne jsem proti takemu vydelku, Korala chapu.

    • jop napsal:

     niečo mu kvapká od náhodných prispievateľov, ak mu 50 ľudí mesačne pošle 100-250 czk, bude to v cajku. Pár prekladateľov bezodplatne a Korál je z problémov vonku. Len musí niečo robiť, lebo ja mienim prispievať iba za určitých podmienok, nemá zmysel ich tu opakovať. Aby sme mohli spracovávať výsledky diskusií

     • Petr C napsal:

      Jope, tu se nejedna co kdo chce. Je fakt ze NWOO na sebe z prispevku nevydela. No tak se Koral stara jinak.
      Navic absolutne nelituji ty lidi kteri naleti na tuto reklamu. Spis opacne. Jedine co mne sere ze ti kteri bojuji proti systemu NWO ho vlastne podporuji. Je to neco jako Erdogan a Putin. Ac naprosto jine zajmy, situace je nuti nejakym stylem spolupracovat.

      • benmil napsal:

       No jo, jenže ti, co naletěli, se tváří, že nenaletěli, a dělají další propagandu, aby naletěli i další. Typická česká (slovanská?) vlastnost: chcípla mi koza, tak ať chípne i sousedovi.

   • benmil napsal:

    Stas
    Súhlasíš so mnou aj teraz. Nehovorím nič iné: Využil (zneužil) svoj web, aby presvedčil blboňov, aby investovali na jeho SPONZORA.

 14. Deda Lebeda napsal:

  LOL
  Pry bez rizika :D to si delaji prdel :D
  Bez rizika to bude az budeme vsichni pouzivat nejake jine pocitace nez ty zajebane Von Neumany ktere hackne kazdy adolescent.
  A ta absurdita, kdy si za „realne“ (rozumnej imaginarni, potazmo krypto) penize, koupite nejaky bitcoin bo co to je, a za to az si koupite tenhleten bitconnect :D
  K cemu to jako je? :D Dobry tak leda pro smelinare aby si vysmelili jeste o neco vic. Frantovi z Dolni Polni to da uplny hkvno, kdyz dostava minimalni mzdu, Franta ani nevi co to je PC…tvl tenhle svet je fraska.
  Kdybychom se radeji sbalili v poradnem poctu a od tohohle ekonomickeho otroctvi se odtrhli, nastavili poradnou ustavu, kde nam nasi sluzebnici zastupci slouzi, misto toho aby nam tu vladli.

 15. stas napsal:

  Nemám problém s nabídkou , která v případě Bitcoinu je, že výdělek je až 30% měsíčně! Mám problém s tím , že Koral nenapsal, že taky investor může přijít o všechno!! A navíc by měl ještě upozornit, že investor nesmí investovat veškerý svůj majetek!! A navíc ten svůj marketing balí do krásných slovíček a neříká celou pravdu! Samozřejmě se musí nějak vydělávat, ale jde o to, jak se vydělává!!

  • Petr C napsal:

   Pokud chci investovat a budu se informovat jen z jednoho zdroje jsem idiot ktery si zasluhuje dostat pres hubu. Nenazranec ktery investuje veskery majetek? Proc se ho zastavat? Kazdy marketing se bali do krasnych slovicek, za to je marketr placeny. S Vasi posledni vetou souhlasim. Pouze vubec nelituji lidi, kteri chteji vydelavat aniz by tvorili neco uzitecneho. Diky nim jsme tam, kde jsme.

   • stas napsal:

    Pokud někomu něco nabízím a jsme v nějakém důvěrné vztahu nebo dokonce kamarádském, tak co budu za člověka, když tomu druhému neřeknu všechno o rizicích. Kamáraád nebo známý mně důvěřuje a nemusí tomu vůbec rozumět. Když bude investovat i přes mé doporučení, potom řeknu dobře mu tak, anebo prostě nevezmu celou jeho investici!! Investiční poradce by měl být něco jako rodinný doktor….bohužel většinou je to obráceně…

    • Petr C napsal:

     Investicni poradce? Dalsi darmozrout. Kamoska to dela. Absolutne neuzitecna bytost. Penize vydelane na naivite lidi. Cely ten investicni system zapacha a zivi velke procento darmozroutu. Uz jsem par krat vyplacel kamaradky z Ceska, ktere jim naletely.

     • stas napsal:

      Přesně tak, poradce, protože ne každý vůbec chápe vocogo!

      • Sasin napsal:

       Z otrávené studně blboň donese vodu a začne s ní kázat o čistotě. Aby blboňům nevyschly mentální výhonky, začne s ní hospodařit. Má na srdci aby i na jejich děti zbylo. Fantastické, neuvěřitelnéí.

       • stas napsal:

        Můžeš si dělat všechno sám nebo můžešse na někoho obrátit o radu, záleží jen na tobě! Ale pokud se na někoho obracíš s důvěrou, tak očekáváš , že ti poradí a neojebe a je jedno o jakou věc se jedná!

      • proud napsal:

       Tak investovat,hmmmmm,toz investujte,investujte :-)))).Jedinej poctive vydelanej peniz,je PRACI…..a ne smelenim…….,paklize se vubec da o nejakejch „poctivejch“ penezich mluvit…..

       • Petr C napsal:

        Proude, prace je i smeleni. I ti co tisknou bankovky, pracuji. :-) Penize nemuzou byt poctive. Penize jsou penize. Nanejvys muzou byt vydelany poctive a nebo ojebavanim. Zalezi na lidech.

        • proud napsal:

         Vidim ze mame kazdej jinou predstavu o tom co to prace je a o tom co se jen praci nazejva :-)))

        • Petr C napsal:

         Nemyslim. Prace je kdyz neco delate. Nekdo proste dela neco uzitecneho a nekdo neco neuzitecneho. A oba dva za to dostanou zaplaceno stejnymi penezy.
         Bohuzel system je nastaven tak ze ti neuzitecni vetsinou vydelaji vic nez ti potrebni.

       • stas napsal:

        Ale i to je investice!! Do práce a když bude dobrá, tak něco vynese!!

    • Petr C napsal:

     Z toho nevinte Kotala. Osobne si myslim ze ze on nema ani potuchy co propaguje. Navic nijak se v clanku nelze. PROZATIM se da na bitcoinu vydelat. A notne pochybuji ze on vi co za rizika to bude postupem casu prinaset.

     • stas napsal:

      Lže. Prý BEZ RIZIKA!! Už jen toto je na českou obchodní inspekci za klamání spotřebitele!

      • Petr C napsal:

       Stasi, toho jsem si nikde nevsiml. Samozdrejme ze riziko bude velke. Ted to je jeste ve stavu – kdyz ptacka lapaji, pekne mu zpivaji. Jinak na bitcoinu jsem prodelal par desitek tisic $. Neinvestoval jsem. :-)

  • benmil napsal:

   Může přijít o všechno, hlavně nesežene-li dost hejlů. Hejlové, kteří nemají k dispozici bezplatnou inzerci, budou další hejly shánět jen obtížně.

 16. proud napsal:

  Jehee,jeden borec mel dobry porovnani demokraci a svobody:-)))):“Demokracie je, když dva vlci a jedno jehně hlasují, co bude k večeři. Svoboda je, když dobře ozbrojené jehně odmítá hlasovat.“

 17. Tsignotschka napsal:

  A co se takhle postarat sám o sebe? Moc práce, že? Přestaňte být závislí na penězích, přestaňte sledovat mainstream, choďte více do přírody, pěstujte cokoliv, starejte se o zvířátka a změna přijde. A pak už budete vědět co a jak a nebudete muset roky a roky, pořád dokola, tlachat na internetu.

  pomalu už Vás to dostává: „Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And if you gaze long enough into an abyss, the abyss will gaze back into you.“

  NEBOJUJTE, ALE BUDUJTE.

  • proud napsal:

   Sice pravda,ale porad se uplne bez penez neobejdes!Dokud budou existovat,a ksefty,samozrejme.

  • geronimoh napsal:

   Jak můžeš vědět, že to co děláme není vůbec to nejlepší, co můžeme dělat ? Odpovím sám – nemůžeš

 18. ferry usa napsal:

  admine,uz mam dve penezenky,zitra je naplnim a registruji se….zjistil jsem,ze tady v usa uz v tom frci spousta lidi,co ziji okolo mne!!!! zdravim vsechny ty , co nekecaj a zacali neco delat pro nas novy svet….!!!!

 19. ferry usa napsal:

  KRTECKU,TVUJ UKOL JE JAKY V TOMTO ZIVOTE?HRAJES NA ZVIRECI PUDY,NEJSI TY NE-NAHOU-ZID,VETSINOU TO TAKOVY DELAJ….JINAK,CIM VIC NA SEBE UPOZORNUJES,TAK TIM VICE NA TEBE LIDI SEROU,JE TO DOST UBOHE I STVYM BOHEM!!!!

  • Krtecek napsal:

   To,že mi ferry z eimeriky posíláš povýšene pozdravy mě naplňuje údivem.
   Ne nejsem žid,ale proč se ptáš jsi snad žid ty sam,když teď stejně tvoje USA ztratilo bývalé image a stalo se zemí lhářů a válečných invalidů!
   Je mi úplně jedno co mi píše někdo ze země lhářů a stejne jako tvoje CNN pro své tvrzení nemás zadny důkaz.Poslouchej hleď si všimnout co píše Desatero voliče a nedělej ze sebe ubohého trottla!

  • proud napsal:

   Ted ferry nekecal! :-)

  • Krtecek napsal:

   Ferry USa.Vime tady v Evropě,že chcete v Americe zabít svého presidenta Trumpetu!
   Nebude lepší místo tvých dristu,když nám tu napíšeš jaký máš na to svůj osobní plán?

 20. jop napsal:

  Veľká časť prítomných

  zjavne nechápe ekonomiku, rovnako ako obrovská väčšina ľudí.
  Pletiete si dva ekonomické pojmy:
  1) hodnota
  2) cena

  nie sú rovnaké, nie sú rovnocenné, sú absolútne odlišné, fungujú odlišne, často nemajú nič spoločné.

  Keby ľudia chápali odlišnosť týchto pojmov, bitcoin by naďalej ponúkali za 3 CENTY tak ako na začiatku a nikto by ho nekúpil.
  Lebo bitcoin nemá hodnotu ani 0,03 dolára, bitcoin má hodnotu 0,00 dolára.
  Ale ľudia sú analfabeti, a tí poslední ktorí kúpia bitcoin tesne predtým ako spadne sú navyše aj hlupáci.

  Vysvetlím to na príklade.
  Predávajú sa dve vŕtačky, jedna nová čínska a jedna desaťročná nemecká. Nová čínska stojí v obchode 50 eur, stará nemecká stojí 5 eur, lebo firma skončila a rozpredáva náradie.
  Cena je 50 a 5.
  Hodnota novej čínskej je prakticky nulová, lebo sa po navŕtaní 50 dier rozpadne.
  Hodnota nemeckej je vysoká, lebo vydrží pracovať ešte ďalších 20 rokov a vyvŕta tisícky dier, ale v porovnaní s čínskou je jej cena nízka.
  Čínska je šrot napriek tomu že je nová a je 10x drahšia ako stará nemecká.
  Nemecká má vysokú reálnu hodnotu a skoro nulovú cenu vyjadrenú v peniazoch
  čínska má nulovú reálnu hodnotu a vysokú cenu vyjadrenú v peniazoch

  Hodnota a cena sú väčšinou nekorešpondujúce parametre.
  Je množstvo vecí s ktorými sa špekuluje, ktoré majú „volatilnú cenu“ ale ich hodnota je nemenná.
  Niečo čo má väčšinou stálu hodnotu sa v závislosti od dopytu mení v cene. Čím viac špekulácie, tým väčší rozdiel ceny a hodnoty

  Hodnota bitcoinu je NULA, ale cena bude skákať od nuly do nekonečna a naspäť na reálnu nulu, v závislosti od množstva špekulantov ktorí sa nabalia na poslednej skupine hlupákov alebo v závislosti od cieľov bankstrov, ktorí ho chcú psychologicky použiť ako prípravu na globálnu banksterskú bezhotovostnú menu

  • jop napsal:

   doplnenie

   všetko čo vyrobíte má reálnu hodnotu.
   Cena síce môže padnúť na nulu, ale v tom okamžiku sa to niečo prestane vyrábať a zmizne to z obehu, lebo cena bola pod reálnou vloženou hodnotou a teda koniec.

   Chlieb nikdy nebude mať nulovú hodnotu, chlieb sa len môže prestať vyrábať, lebo má reálne náklady.
   BTC nemá reálnu hodnotu napriek „nákladom na dolovanie“, jeho hodnota je NULA, cena je špekulácia.

   Rovnako je ekonomická absurdita vysoká cena starých obrazov, starožitností atď.
   To je len ďalšia špekulácia a len abstrakcia nejakej hodnoty.

   Starý obraz má hodnotu plátna a farieb, ale špekulanti môžu cenu zvýšiť nad hodnotu plátna a farieb

 21. ferry usa napsal:

  krtecku,to ze amerika je zeme 3 sveta vim uz velice davno,o tom jsem se davno presvedcil a ze ten maras,co je tady prisel i do cechie od tech stejnych hyen,to vim taky,ale zarazi mne,co tam vy a o cem jste schopni napsat,mne nerozhodi,tady aspon jsou lide,kteri jsou schopni neco pozitivniho delat,kdezto ty a ostatni jenom kecat a delat nenavist mezi ostatnima lidma,mozna je to tvuj ukol v tomto zivote,to mi je docela jedno,avsak vis ,co je to karma?

  • Krtecek napsal:

   Stále jsi Ferry neodpověděl jestli máš osobní plán jak zamordovat toho tvého presidenta Trumpetu!
   Měl by jsi se pospíšit Bannon už mu útekl,protože nechte! válku s Koreji,která má prý začít brzy možná příští měsíc!
   Už jsis vykopal protiatomovou zemljanku?!

  • Krtecek napsal:

   Už jsi četl Desatero voliče?
   To není kec to je skutečnost a doporučuji ti aby jsi udělal kopii pro nápravu načisto zadupane ajmeriky?
   Jestli jsi slepý kup si slepeckou hůlku a psa,kde je moje nenávist já mám své voliče v počtu 8 382*132dusicek rád a ne jak ty tam voláš Nuklearni záře prošívací mi moje bílé tváře!!

   • matoushorak59 napsal:

    Krtku, ty křiváku, už zas tu rozséváš ty svý svinstva ?

    • Krtecek napsal:

     Hořáků ty zas tady lžeš jako CNN?Mám ti nasypat do kožichu z mé Pušky pravdy dostatek broků,aby jsi dasahl jatečné váhy?

     Máš důkazy? Nemáš!Tak mazej do boudy!

     • matoushorak59 napsal:

      Krtku, jdu se dívat na Pelíšky, ale budu tě sledovat, ty farizeji

      • geronimoh napsal:

       kašli na něho, na podvodníka, škoda času

       • Krtecek napsal:

        Indiane,zas ti chybí ohnivá voda?
        Máš povolení ty rudá kůže vycházet z rezervace?
        Jak se zdá,že icty patřís do klubu jednozavitniku,kteří k věci ani neceknou akorat umí psat na hajzlíků ,president je vůl!

  • Krtecek napsal:

   Moje

  • Krtecek napsal:

   Moje karma panáčku feferonko je,že budu řídit ČR jako firmu,ale ne v režimu kapitalismu bez přívlastků ,jako dnes,který je odvozen od ajmeroveho gangsterismu ,USA šrot režimu!
   Bude to prima ver nebo ne Socialni stat!

   • matoushorak59 napsal:

    Krtku, tobě může uvěřit jen momentálně opožděný, ty tlučhubo

    • Krtecek napsal:

     Q,Q,Q hleď udělat pro tvoji neomarxistickou kavárnu přednášku ó Koránu,aby jsi od nich získal povolení olizat mu-slimákům kaštany!

     • Krtecek napsal:

      Hořáků,co ty tu na tomto webu chceš,vždyť z tebe nic nevypadne!Už jsi nakoupil bitkoiny a dál příspěvek adminovi?
      Platíš ty vůbec daně?
      Možná jsi Ducháčková pes ČSSD,že tu sleduješ lidí,nebo tě zdědili cenzoři jako válečnou kořist i s odznakem Gehaime Staatspolizei?
      Hled se polepšit je totiž okamžitě vidět,že jsi jednozavitnik ,neustále píšeš to stejne,že^_^=_=:’(:-):-(;-)(^^)tak mi aspoň zahrej na balalajku nebo se di vycpat!

 22. hemagel napsal:

  Kdo chce, at info bere, kdo nechce, at jde o dum dal. Chytri lidi jako franta fukja nakoupili bitcoiny za par dolaru a ted je kolem 4000 dolaru. Takze doslova z nuly na sto pratele. Pak je muzete pouzit treba na klokanek jestli se vam to libi. Kryptomeny sionisti nesnasi a celou dobu jim slapou na paty. Uzavreli neco jako docasnej mir, tak se hodte do klidu a zacnete studovat, protoze porad je tu pro premyslive lidi sance, jak dosahnou financni svobody. Ale zadarmo to neni. Je to prace jako kazda jina- studuj a uc se. Pro me za me mejte prachy ve zlate, nebo v bance v dolarech, korunach- taky ze je mate ze? Ale nehazejte spinu na neco o cem nemate ani tucha. Kdo prisel o prachy, tak jenom proto, ze je debil a naletel dacanum- viz penezenky, kde nemate hlavni heslo vy ale oni- zrovna na jednu takovou je tu odkazovano, ale protoze ji pouzijete na okamzitou smenu z BTC na bitconect, tak je to jedno, ale chran vas ruka pane tam mit nejaky bitcoiny- vzdy jen penezenky jako MYCELIUM, kde MASTER heslo mate jen vy a nikdo jinej

 23. Joe napsal:

  Dotaz:
  Mam ucet u coinbase i u bitconnect, jak poslu bitcoin do bitconnectu?
  Diky

 24. bla napsal:

  spadla klec… bitconnect skoncil a 50 miliard v cudu..

 25. zara napsal:

  Ohocash is the fastest way to exchange buy, sell and trade in your favorite cryptocurrencies in India. We guarantee fast transaction processing and best bitcoin rates.

 26. Amanda Rucker napsal:

  Bitsgap gives you access to the largest exchanges in one unified place
  This amazing platform has all major exchanges where you can trade your favorite pairs without having multiple tabs open.
  Join for FREE – https://bitsgap.com

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!