Projev Beaty Szydlové v sejmu „Nebudeme se účastnit šílentsví bruselských elit“

szydlo

10ti minutový sestřih z projevu polské premiérky v polském parlamentu z května 2017. Beata Szydlo důrazně trvá na tom, že Polsko nebude nekontrolovaně otevírat hranice pro migranty a nedopustí, aby se Polsko nechalo vydírat od EU. Bezpečnost Polska a Poláků je na prvním místě!
12 Komentářů k Projev Beaty Szydlové v sejmu „Nebudeme se účastnit šílentsví bruselských elit“

 1. vilon napsal:

  Szydlovej prejav sa mi páčil.Týkal sa výhradne bezpečnosti Polska pred terorizmom. Bohužiaľ nehovorila o referende za výstup z Unie. To iste ako Orbán. Aj on rečnil o všetkom, len nie o odchode z EU. Lebo pokiaľ budeme v tejto EUtópii členmi, potiaľ naši politici budú brať granty, dotácie,fondy,príspevky a platby, a potiaľ budú tancovať tak, ako píská táto EUtópia! Postup má byť takýto: 1/Odchod z EU. 2/Zákaz a vykopanie sorošneziskoviek. 3/Rýchlá výstavba novej národnej Armády. 4/Odsúdenie a povešanie všetkých politikov, ktorí zradili svoj národ.

  • Lukaš napsal:

   Myslíte asi to řeč se vede,voda teče.
   Ukážou až činy,jak si povede Polsko.Sice to bylo za předchůdkyně,kdy vlastně podtrhly ujednání V4,takže bych moc nespoléhal na další řeči,je to jen mířeno domácímu publiku.

   • proud napsal:

    Kolik je polaku doma,zhruba tolik jich je na „zapade“,takze bych taky nejak moc nespolehal……i kdyz by to bylo urcite pekny,kdyby se postavili za Slovany,jenze to ma hacek,jsou to podobne zkurveny charaktery,jako my……bohuzel :-(

    • proud napsal:

     S nama si taky kdekdo ore a vlaci,prdel si vytira, jak se mu zlibi,dokonce i nasi vlastni,a ani tak ani nespitnem………leda u piva,nebo na netu kde to nikdo podle ohlasu nebere vazne,ke skode vsech,nejen svoji vlastni.

    • Petr C napsal:

     Stejne povahy jako my? Vzadnem pripade. Jsou mnohem vetsi nacionalisti. Staci si vzpomenout na jejich najezdy na Tesinsko, lezeni do prdele Hitlerovi v tricatych letech. Jen urvat co se da. Navic jsou to bojovnici. V tom jsou uplne jini nez Cesi. Znam tu hodne Polaku a vetsinou si rozumime. Take po zidovskem mixu maji ve velkem procentu v krvi smelinu.

     • geronimoh napsal:

      No, bojovníci, za druhé světové se sice bránili, ale vzdali se hodně rychle. Někde padlo, že v té době ztratili asi 15 % vojska. Hlavně to položili důstojníci. SSSR se nevzdal ani při ztrátě snad tří čvrtin vojsk, nebo kolika.
      Ony poslední dobou vůbec vyplouvají na povrch zajímavé informace, jako třeba že bitvu o Británii vyhráli polští a ne britští piloti. V čem byla chyba, že Polsko neubránili, ale Británii ano ? V technice ? Každopádně jsou Poláci největší americké vlezdoprdelky

      • proud napsal:

       A ze jich tam je!!!

      • benmil napsal:

       Největší vlezdoprdelky jsme my. Rakušanům, Maďarům, Němcům, Rusům. Teď Američanům. A když si projdete internet, uvidíte, kolik se už vyrojilo škol islámu a kurzů arabštiny…

     • proud napsal:

      Protirecis si,nacionalisti rozhodne nejsou vlezdoprdelkove,nacek je nacek,jenze to je pokrouceny „vlastenectvi“,to spatny,jestli to jde k necemu prirovnat,protoze to s nim nema jinak nic spolecnyho.

      • Petr C napsal:

       Vlastenec si nepotrebuje privlastnovat cizi uzemi. Pracuje pro blaho naroda. My mezi polaky zili v pohranici. Byli to z velkeho procenta pekni podrazaci vuci Ceskoslovensku. Tady v Canade se s nima da vyjit.
       Pro Geronima – jejich technika byla mizerna. Byly to jatka. Proti tankum konama a savlou. A ti co utekli prvni. Dobre vite ze ti na vysokych postech jsou vetsinou parchanti. A je pravda ze polsti piloti byli dobri.

 2. Martin Rubáš napsal:

  Východní Evropa se jěšte zachránit dá. Polsko s Maďarskem mají rozum. Západ je asi ztracen a může být zachráněn jenom za cenu občanské války.

  http://www.epshark.cz/clanek/112/evropska-migracni-krize-pohledy-ze-stredni-evropy

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!

NEKRMTE TROLY!