Chuligáni a vandalové ohroženým druhem! Teď je to samý umělec, performer nebo aktivista

Dobrá zpráva! Na pořádného vandala či chuligána takřka nenarazíte. Teď je každý aktivista, umělec nebo performer, nejlépe všechno dohromady. A pokud kope za správnou stranu, může zasvinit Vltavu nebo ukradnout a zničit standartu. Měl jsem vždy za to, že za každou blbost se platí, ale to už jsou zřejmě z módy. Jak asi víte, partička aktivistů zbarvila Vltavu chemikálií do ruda. Sice se jednalo o neškodnou látku, nicméně hasiči, policisté a kdoví kdo ještě, museli na místo logicky vyrazit.

A ačkoliv podle Povodí Vltavy se vylitím barviva do řeky aktivisté dopustili porušení zákona. "Povrchové vody a vodní toky jsou totiž chráněny zákonem a nesmí se do nich vlévat jakékoli látky, které by mohly ohrozit nebo zhoršit jejich jakost. „Včerejší vypuštění látky způsobující červené zabarvení vody do významného vodního toku Vltava je tedy porušením zákona bez ohledu na to, o jakou látku se jedná,“ ředitel sekce správy Povodí Vltavy Tomáš Kendík... za výjezd hasičů a policie tak v takovém případě nebude nikdo platit." (iDnes...ani pykat, obrazně řečeno.

Jasná páka. Nikdo nebude platit. Jenom daňoví poplatníci, řekl by jeden idiot z Otrokovic. Ještě se divím, že si nepřihřál dršťkovou někdo seshora - třeba hlavní všudebylka z magistrátu - a nedeklamoval, že s tím spojené výdaje zaplatí on/a, nebo magistrát nebo stát! Asi tentokrát zaspal/a.

No ostatně, když můžou prakticky beztrestně ukradnout a zničit prezidentskou standartu (ať už je na Hradě Petr nebo Pavel) chulig... pardon, slavní performeři ze 100hoven (psal jsem zde) a znevažovat svými etudami soud za "potlesku" paní soudkyně, tak takováto banalita nestojí za slovo.

Jen si říkám, že když vandalové a chuligáni se transformují v umělce a performery, v co se transformují umělci? V šašky a klauny? Když tak vidím Jana Hrušínského (a jeho vyznání lásky k EU) nebo Vojtu Dyka (a jeho neklidné týdny), tak možná nejsem dalek pravdy.Omlouvám se těm skutečným.

Zdroj: http://tomasvyoral.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=619012

 

Pozn. J.K.: A když jsme dělali performaci čili aktivismus my na Václaváku neškodným vápnem, tak za to máme být potrestáni :-( viz. Akce vápno

 
11 Komentářů k Chuligáni a vandalové ohroženým druhem! Teď je to samý umělec, performer nebo aktivista

 1. benmil napsal:

  Ta douška J.K. je hřebík na hlavičku. Všichni jsou si rovni, ale někteří jsou rovnější. Hlavně, že kopou za stranu, co je cool.

 2. proud napsal:

  Hlavne by meli prestat bejt zakonem chraneny,alespon ne celorocne!!! A takovejch "druhu" je mnohem vic!

 3. Jana Karásková napsal:

  To by bylo vhodné uvést u soudu za to Vápno.

 4. proud napsal:

  Co je nejaka Vltava proti Vaclavaku......ze?????? KOCOURKOVSKA kolonie plna blbu ve funkcich......jen co je pravda......

 5. proud napsal:

  "Měl jsem vždy za to, že za každou blbost se platí".........to plati,ale neznamena to ze se plati jen penezma,jedna vec,druha vec je posouzeni skodlivosti ony "blbosti",kde zadnou nenachazim a na kecy o "zbytecnym" zasahu sboru se jen usmivam,delaji hovno!!!!,a kdyz uz neco,vetsinou to svym professionalnim pristupem stejne za hovno stoji,tj,zadnej nemaji!,CVICENI JIM ZA TY VEJPLATY(za to hovno) JEN PROSPEJE!!!!

  • proud napsal:

   Volali jsme napriklad pohotovost,a uz si to nikdy nezopakujeme,takova je uroven profesionalu!!!!!!!!!!!!!!!!

 6. J. Hruška napsal:

  Je roztomilé, jak se antikomunisté drží zuby nehty starých komunistických zásad, jmenovitě těch, které byly jaksi "na hlavu". Za dob skutečného kapitalizmu byli lidé, zvlášť ti pravicově zaměření přesvědčeni, že komedianti mají být hladoví. Komunisti viděli v umělcích předvoj - a pak se divili. Jejich dnešní pravicoví pohrobci vidí v "umělcích" správně ideově zaměřených zase předvoj. Bylo by to k smíchu, kdyby to nebylo k pláči.
  J. Hruška

 7. Rocco napsal:

  Nový děkan FAMU Zdeněk Holý vyhazuje docenta Víta Janečka za dokument o Babišovi "Selský rozum". Podle vyjádření děkana Zdeňka Holého pro Deník Referendum docent Janeček poškozoval FAMU komentáři na Facebooku...

  8. února 2016 rozhodl Akademický senát FAMU o jmenování nového děkana FAMU pro volební období 2016 – 2020, stal se jím Zdeněk Holý. Ve filmu zcela neznámý, novinář, narozen 1974, absolvent Univerzity Palackého v Olomouci, obor teorie a dějiny dramatických umění (obor je bez tradice na této provinční univerzitě).

  Čeští filmaři z toho byli v šoku. Veškerá jeho filmografie čítá pouhé tři pofiderní dokumenty. Jediné, čím se proslavil, je, že Zdeněk Holý byl producentem a autorem námětu dokumentu "Danielův svět" (2014) - silně manipulativní dokumentární film, který obhajuje pedofily a dělá z nich chudáky a oběti, což muselo být akademickému senátu jistě dobře známo.

  FAMU je Filmová a televizní fakulta Akademie múzických umění v Praze, jejími děkany byli v minulosti takoví velikáni jako Miloš Václav Kratochvíl (spisovatel a dokumentarista), František Dvořák (historik umění) nebo František Daniel (scénárista, producent, po emigraci odborný poradce Rockefellerovy nadace a Davida Rockefellera).

  Pedofilové jsou také jen lidé, tvrdí tvůrci Danielova světa
  https://magazin.aktualne.cz/kultura/film/rozhovor-s-tvurci-dokumentarniho-filmu-danieluv-svet/r~f0d8eee2290f11e49669002590604f2e/?redirected=1503765113

  Děkan FAMU Holý letos také podepsal otevřený dopis premiérovi Orbánovi, že prý diskriminuje Sorose
  https://zpravy.aktualne.cz/domaci/nabidneme-ji-prazskou-invalidovnu-babis-chce-do-prahy-prilak/r~94f32b22195511e782e8002590604f2e/?redirected=1503765165

  Hnusáci a úchylové
  http://www.white-media.info/amk_watch_hnusaci.html

  Natočil dokument o Babišovi. Teď docenta Janečka z FAMU vyhodili
  https://echo24.cz/a/iBaPq/natocil-dokument-o-babisovi-ted-docenta-janecka-z-famu-vyhodili

 8. Rocco napsal:

  Nový děkan FAMU Zdeněk Holý vyhazuje docenta Víta Janečka za dokument o Babišovi "Selský rozum"

  Podle vyjádření děkana Holého pro Deník Referendum docent Janeček poškozoval FAMU komentáři na Facebooku...

  8. února 2016 rozhodl Akademický senát FAMU o jmenování nového děkana FAMU pro volební období 2016 – 2020, stal se jím Zdeněk Holý. Ve filmu zcela neznámý, novinář, narozen 1974, absolvent Univerzity Palackého v Olomouci, obor teorie a dějiny dramatických umění (obor je bez tradice na této provinční univerzitě).
  Čeští filmaři z toho byli v šoku. Veškerá jeho filmografie čítá pouhé tři dokumenty.Jediné, čím se proslavil, je, že Zdeněk Holý byl producentem a autorem námětu dokumentu "Danielův svět" (2014) - silně manipulativní dokumentární film, který obhajuje pedofily a dělá z nich chudáky a oběti, což muselo být akademickému senátu jistě dobře známo.

  FAMU je Filmová a televizní fakulta Akademie múzických umění v Praze, jejími děkany byli v minulosti takoví velikáni jako Miloš Václav Kratochvíl (spisovatel a dokumentarista) nebo František Dvořák (historik umění).

  Pedofilové jsou také jen lidé, tvrdí tvůrci Danielova světa
  https://magazin.aktualne.cz/kultura/film/rozhovor-s-tvurci-dokumentarniho-filmu-danieluv-svet/r~f0d8eee2290f11e49669002590604f2e/?redirected=1503765113

  Hnusáci a úchylové
  http://www.white-media.info/amk_watch_hnusaci.html

  Natočil dokument o Babišovi. Teď docenta Janečka z FAMU vyhodili
  https://echo24.cz/a/iBaPq/natocil-dokument-o-babisovi-ted-docenta-janecka-z-famu-vyhodili

  • Jaris napsal:

   Temhle hnusakum a uchylakum bych hypoteticky pridelila jistou ohranicenou oblast. Tito nicnedelaci by se museli starat nejen o sebe, ale take o vsechny cikany a muslimy, aby meli co jist, opravit veci, vytvaret neco k zivotu uzitecnemu. Nechala bych je v te oblasti zit treba rok a vsadim se, ze by se tam navzajem pomlatili.
   P.S. Vsimla jsem si, ze dva uchylove meli u sebe destniky ikdyz bylo hezke pocasi. Pozor na to. Je to novy trend, jak se mezi sebou dorozumivaji. Cetla jsem ze bily destnik oznacuje homosexuala a modry pedofila. Musim se na to podivat bliz.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!