Zbraně EU sojuzu v boji s terorismem: proklamace na Twitteru, koncerty, světelné show

JE-SUIS-CHARLIE-PARIS-RALLYVzhledem k tomu, že soudruzi z EU neví, kam dříve kondolovat (do Španělska, Francie, Německa či Finska) dovolil jsem si pro ně shrnout jejich hlavní zbraně v boji s islámským terorismem. Aby to měli po kupě a nešlápli třeba vedle.

1. Bezobsažné proklamace v médiích a na Twitteru typu:
- Nás nezastraší / Nemáme strach / Nebojíme se (a další libovolné variace)
- Musíme se semknout
- Evropské hodnoty si vzít nenecháme (a už vůbec ne ty Jandovy!)
- Chtějí nás poštvat proti sobě (nás Evropany proti ekonomickým migrantům) / Jsme na jedné lodi
- Jsme s pozůstalými / Vyjadřujeme soustrast a solidaritu / Oběti zůstanou v našich srdcích

2. Hromadné fotografie politické vrchnosti v akci vyjadřující sounáležitost a odhodlání (zpravidla pořízená na prázdné ulici obklopené stovkami ozbrojených složek)

3. Nasvícení pamětihodností (Eiffelova věž, Petřín, Big Ben, Koloseum...) v národních barvách zasaženého státu

4. Rozsvěcení svíček a minuty ticha v místě útoku

5. Megakoncerty "Naši lásku nezdolají" s předními "hvězdami" showbyznysu rozplývajícími se v slzách nad láskou (a pravdou), pochopením a nutností pomáhat (zejména migrantům z Afriky a Blízkého východu) - samozřejmě opět za nejpřísnějších bezpečnostních opatření

6. Odsouzení xenofobie, nacionalismu, homofobie, extremismu (pravicového)- ať už to znamená cokoliv

7. Změna pozadí profilové fotografiena Facebooku na vlajku postižené země a status "Je Suis...." whatever.

Na závěr ještě připomínám a apeluji (i ve světle nejčerstvějšího útoku depresemi zužovaného potížisty v Marseille) na myšlenku muslimské tísňové linky, kterou jsem rozvinul v minulém blogu Semknutí? Houby. Na potížisty v depresi jedině islámskou linku bezpečí!

Jsem si vědom, že nepřicházím s ničím novým, ale opakování je matkou moudrosti, jak se svého času říkalo. Samému je mi líto všech běžných lidí, kteří se stali obětí některého z vražedných multikulturních obohacení a s obavami očekávám nějaké brzy i u nás. A soudruhům nahoře bych rád... ale raději nic.

Zdroj: http://tomasvyoral.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=619805
16 Komentářů k Zbraně EU sojuzu v boji s terorismem: proklamace na Twitteru, koncerty, světelné show

 1. .lak napsal:

  Ta kavárna má moc dobře placený dvoreček s nápady rozmařilých dementů.

 2. Andrej napsal:

  Fajn,ale zabudol si na plysaky !!!

 3. martin bareš napsal:

  Nejsem a nebyl jsem soudruh pane Vyorale.

  Ale proč ne soukmenovci z Evropy, z jakého Sojuzu.

  Prostudujte si historii II.SV. Nebýt těch "podlidí" z východu, různých Mongolů, Kazachů a další východní "verbeže" v řadách Sovětské armády, dnes nesovětských občanů, samotní etničtí Rusi by dlouho vyškrabovat hrnce a doplňovat pluky jenom etnickými Rusy a Ukrajinci nemohli. A vy byste neměl komu lát soudruhů.

  Z jednoduchého důvodu: prostě byste nebyl.

  Víc studovat, méně mluvit a psát. Rozumím ale, že je potřeba si na SSSR, komunisty, soudruhy a další pakáž plivnout, abyste se postavil na správnou stranu barikády. Možná vám někde sebrané spisy Vyoral vyjdou. A bude na ně fronta jak na banány.

 4. Kadlik napsal:

  "A soudruhům nahoře bych rád… ale raději nic." Tak na soudruhy na hore ja se uz moc tesim a s velkou chuti si je vychutnam az je vsechny budeme veset po vsech dostupnech kandelabrech a nenechte se mylit mili pratele neni to otazka zdali ale za jak dlouho a receno slovy klasika davam bolsevikovi rok maximalne dva a pak se budou houpat a my si u toho budem spivat povesteho vejs at se houpa povesteho vejs at ma dost !

 5. Rocco napsal:

  Úchylák děkan FAMU Zdeněk Holý vyhazuje docenta-dokumentaristu Víta Janečka za dokument o Babišovi "Selský rozum". Podle vyjádření děkana Zdeňka Holého pro Deník Referendum Janeček poškozoval FAMU komentáři na Facebooku, což je oficiální důvod propuštění.

  KDO VYHODÍ HOLÉHO Z FAMU, OBČANÉ A VOLIČI, UŽ SE VZPAMATUJTE!

  FAMU je Filmová a televizní fakulta Akademie múzických umění v Praze, v minulosti byli jejími děkany takoví velikáni jako Miloš Václav Kratochvíl (spisovatel a dokumentarista), František Dvořák (historik umění) nebo František Daniel (scénárista, producent, po emigraci odborný poradce Rockefellerovy nadace a Davida Rockefellera).

  8. února 2016 rozhodl Akademický senát FAMU o jmenování nového děkana FAMU pro volební období 2016 – 2020, stal se jím Zdeněk Holý. Ve filmu zcela neznámý, novinář, narozen 1974, absolvent Univerzity Palackého v Olomouci, obor teorie a dějiny dramatických umění (obor je bez tradice na této provinční univerzitě).

  Čeští filmaři z toho byli v šoku. Veškerá jeho filmografie čítá pouhé tři dokumenty. Jediné, čím se proslavil, je, že Zdeněk Holý byl producentem a autorem námětu dokumentu "Danielův svět" (2014) - silně manipulativní dokumentární film, který obhajuje pedofily a dělá z nich chudáky a oběti, což muselo být akademickému senátu jistě dobře známo.

  Pedofilové jsou také jen lidé, tvrdí tvůrci Danielova světa
  https://magazin.aktualne.cz/kultura/film/rozhovor-s-tvurci-dokumentarniho-filmu-danieluv-svet/r~f0d8eee2290f11e49669002590604f2e/?redirected=1503765113

  Děkan FAMU Holý letos také podepsal otevřený dopis premiérovi Orbánovi, že prý diskriminuje Sorose.

  Babiš chce do Prahy přilákat Sorosovu Středoevropskou univerzitu. Nabídněme jí Invalidovnu, navrhuje
  https://zpravy.aktualne.cz/domaci/nabidneme-ji-prazskou-invalidovnu-babis-chce-do-prahy-prilak/r~94f32b22195511e782e8002590604f2e/?redirected=1503765165

  Hnusáci a úchylové
  http://www.white-media.info/amk_watch_hnusaci.html

  Natočil dokument o Babišovi. Teď docenta Janečka z FAMU vyhodili
  https://echo24.cz/a/iBaPq/natocil-dokument-o-babisovi-ted-docenta-janecka-z-famu-vyhodili

  • Paul Durham napsal:

   8. února 2016 rozhodl Akademický senát FAMU o jmenování nového děkana FAMU pro volební období 2016 – 2020, stal se jím Zdeněk Holý - - - kdo je ten akademický senát a koho prcá ?

 6. Jaroušek Pindukýnů napsal:

  Proti terorizmu je třeba bojovat. Já a moje skupina Pindukýn (tady je zakódováno jméno šéfa - mně) jsme se rozhodli k umněleckému činu. Nepověsíme trenýrky na hrad, neobarvíme Vltavu na červeno a ani nenatřeme tank osvoboditelů na rúžovo.
  Mi prostě umělecky natřeme svatého Václava, jeho koníka a podstavec na žluto. Sraz umělců je v pět, 27.9. na hlavním nádraží. Každý donese vlastní štětku a UNIVERZAL SU 2013 vrchní syntetická univerzální barva (žlutá jarní) 9l. Pak ta jeho štětka začne natírat. Doufám že tak jako ostatní umělečtí natěrači mi a naše štětky nebudeme ztrestáni a náš hrdinský čin dude zanesen do análu dějin.

  Více zde: http://www.express-color.cz/products/univerzal-su-2013-vrchni-synteticka-univerzalni-barva-zluta-jarni-9l/

 7. Mařounek napsal:

  Pindukýni, vypadá to, že vaše akce se neuskuteční, a to z toho důvodu, že naše kavárna se rozhodla sochu svatého Václava strhnout a nahradit dávného knížete českým velikánem. Už máme připraven koncept podoby sochy českého velikána Václava Havla. A proč tak radikální řešení? Svatý Václav neznal nikoho z USA. Zato náš velký Vašek, oddaný přítel USA, holubičí povaha. Ten když se rozhodl vyvraždit pár tisíc Srbů, nepoužil k tomu nějaké laciné zbraně, al s velikým citem je odpravil humanitárníma bombama. A jakej to byl přítel USA. Z vděčnosti mu ve sklepě kapitolu amíci vystavili kamennou mordu. A ani nebudeme muset náměstí přejmenovat.

 8. Martin Rubáš napsal:

  Oni ale bojovat nechtějí. Je potřeba zavřít hranice samozřejmě. Ale to marxistická EU neudělá. Bohužel EU elity místo toho dovážejí migranty s cílem vyměnit původní obyvatelstvo. je dobré, ale že o tom všichni ví, takže bude větší rezistence proti EU.

  http://www.epshark.cz/clanek/104/v-evrope-probiha-vymena-obyvatelstva

 9. Jaroušek Pindukýnů napsal:

  Kluci, Dáša jí má taky zrzavou. Čestný. Já to viděl.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!