Setkání s Valerijem Viktorovičem Pjakinem na Krymu 17. srpna 2017

pjakin-krym

Vyostření situace se Severní Koreou a projekt rozdělení Korei jako sociální experiment a nástroj na odvádění pozornosti a udržování světa ve strachu, cestování Putina po Rusku jako ukazatel dalších úspěchů v likvidaci klanových vlivů v Rusku, skandály a diskuze kolem filmu Matylda o ruského převratu 1917 jako odvedení pozornosti od skutečného průběhu těchto události a propagaci myšlenky návratu carství do Ruska, stručný přehled rolí nejdůležitějších ruských carů a hlavních protagonistů bolševické revoluce, nezničitelnost bolševismu jako podstaty ruského národa, snahy o obnovení monarchismu a neznalosti teorie řízení mezi jeho protagonisty, využití dvojníků u vůdců Ruska, jak Trump už porazil státní elitu USA, nevyhnutelnost návratu Ukrajiny do ruského světa, a další.
9 Komentářů k Setkání s Valerijem Viktorovičem Pjakinem na Krymu 17. srpna 2017

 1. geronimoh napsal:

  Tentokrát se pan Pjakin přímo překonal a vysvětlil spoustu nám málo známých věcí z historie i současnosti. Díky

  • Lukaš napsal:

   geronimoh.
   Přesně tak,jen mě překvapilo vyjádření,že válka měla začít na Krymu a po nějakých jednáních,nastoupit modré přilby USA a Číny.Osobně si myslím,že to mělo být něco podobného jak s Gruzii,že se přehoupne válčení na Ruské území a na to byly USA a další připraveni.

   • geronimoh napsal:

    Lukaš :
    Mám za to, že k velké válce NATO – RF mohlo dojít v případě, kdy by se Novorusko nedokázalo ubránit ukrajinské armádě, a pak také po sestřelu toho malajského letadla. Naštěstí k ní nedošlo.
    Pjakin už dřív říkal, že dle plánu měla Čína zjednat pořádek a jaksi vzít pod svůj vliv Sýrii, kavkazské státy a podobně. Ohledně Krymu to bylo pro mně také překvapením. Jestli si dobře vzpomínám, tak Čína a Indie tehdy okamžitě „schválili“ připojení Krymu k RF s tím, že vše proběhlo právně i jinak v pořádku.

 2. Maroš napsal:

  Mňa tam zaujala poznámka k tým dynastiám – ako riadiacemu formátu – to si človek bežne neuvedomí, že aj tie najmocnejšie klany, ktoré medzi sebou súperia o moc, majú medzi sebou a nad sebou diabla, ktorý im našepkáva, kope ich do zadku, prípadne sáče do priepasti = neštruktúrne riadenie GP pomocou informácií – zajtra pošepnem tvojmu nepriateľovi, že sa chystáš na poľovačku, a ups! – hneď je z toho nešťastie a výmena dynastie. A Štúr sa strelil do nohy, či?

  • Lukaš napsal:

   Maroš.
   Když víme,jak byl v Čechách postrkován Schwarzenberg,něco na tom bude,ale řeknu upřimně,feudalismus je překonaný a návrat k němu je jen sen některých potomků.

 3. Maroš napsal:

  Lukaš – aký je rozdiel medzi boľševizmom a monarchiou? Nie, že žiaden, ale spája ich – princíp zásluhovosti – lepšie kvázi zásluhovosti – dohľad nad plnením plánu – vojensko-dobyvačného, či obranného vo feudalizme, za socíku za dohľad nad plnením päťročnice. Neboj sa – potomkovia komunistickej verchušky už vtedy „boli niekto“ – a dnes sprivatizovali aj so sionistami obe naše krajiny. Ten monarchizmus a neomarxizmus v EU preto ide dohromady – aj s top kastou NWO. Likvidácia národných feudálnych klanov nebola ani tak o – dočasnej – likvidácii feudalizmu, teda o novom poriadku, ale spôsob, ako zásadne bez boja – veď anglickí židia predsa nebudú bojovať proti francúzskym židom, či ruským židom, dostať židov pomocou – od monarchu oslobodených a oblbnutých más na miesto – monarchu. Malý guľatohlavý žid z Korziky – Bonaparte – mäsiar národov – cisár. Viď – chazarský žid Porošenko – a už je tam! No a potom už stačí vyhlásiť samoderžavie. A máš novú dynastiu – ako v Severnej Kórei. Všetko osobnosti – kvôli akceptácii národov – ako položidia, ale cez matky – poslední Romanovci, Lenin, Hitler, Stalin, Chruščov, Andropov, Kaddáfi a čo je viem kto ešte – potom k ich potomkom nájdeš židovskú manželku a ďalší už sú to oficiálni – pre židov – židia. Merklová – izraelský pas. Toto je to gros sociálneho experimentu – ako národy prijmú svojich židovských vodcov za svojich. Test pre NWO – ako sa s týmto jednotlivé národy vysporiadajú – s vodcom inej krvi. Programy krajín ako také sú len kulisa. Problém začne – pre GP, keď sa takýto položidovský vodca stotožní nie so židmi, ale s krajinou, ktorú ovláda. Stalin, Kaddáfí… napr.

 4. proud napsal:

  Zmatrixu-2001,Paracelsus
  „Ukazuje se, že Rusko zachrání celé lidstvo. Je pravda, že k tomu dojde až na konci XXII. století. Právě tehdy, pokud věříme Paracelsovi, proběhnou na Zemi hrozné události: „Východ povstane proti Západu, a na východě budou vypuštěny stovky ohnivých šípů. Spadnou a zvedne se sloup ohně. Spálí vše, co mu bude stát v cestě“.

  Vykládači odkazu Paracelsa tvrdí, že zde poměrně přesně popsal jadernou válku v daleké budoucnosti. A s tímto výkladem je těžké nesouhlasit. Skutečnost, že obrazy, se kterými operuje velký vědec, nesou poněkud archaický charakter – například, tam kde píše o „ohnivých šípech“, je to zcela pochopitelné. Nezapomínejme na to, že to je psáno v XVI. století.

  A přece, nehledě na správnost popisu, jsem spíše toho názoru, že slova o ohnivých šípech a sloupech ohně, které budou spalovat vše na své cestě, není ani tolik předpovědí jako varováním, které geniální vědec v průběhu století posílal potomkům. Tak se stane, pokud se lidstvo nenaučí žít vyššími zákony!

  „Lidé se změní na psy, okusující ohlodanou kost“ – právě tak popisuje události vzdálené budoucnosti Paracelsus. Nicméně tvrdil, že lidstvo může být zachráněno. A pomoc přijde od starodávného národa, který přežije v Moskovii: „V Moskovii, o které nikdo nikdy nepřemýšlel jako o zemi, ze které může vzejít něco velkého, nad poníženými a odmítnutými se leskne velký blahobyt… oni dobijí Slunce.“

  Ukazuje se, že právě od Ruska, podle Paracelsa, se očekává záchrana lidstva. Ale co se rozumí pod pojmem „velký blahobyt“? O tom se můžeme jen dohadovat… Mnoho odborníků se domnívá, že takto nazval objev, který umožní lidem získat energii bez zemního plynu a ropy, doslova z ničeho. Možná to bude obrovský generátor, který může přeměnit sluneční záření na energii v takovém množství, že bude možné vytápět celou planetu? A toto zařízení vytvoří právě ruští vědci.“

 5. Ivana napsal:

  Řekla bych, že to je zatím nejlepší díl od pana Pjakina. Tolik informací v jednom dílu, to tady zatím nebylo. Pan Pjakin mě opět ohromil svými znalostmi historie, ale i schopností dávat věci do souvislosti, které většinu lidí ani nenapadnou. Úžasné.

 6. Jozef Glinsky napsal:

  „No,bude vojna“.
  Putin bude musiet zasiahnut na obranu Rusov a Zapad bude reagovat…..

  Sef Sorosovej spolocnosti pre zahranicnu politiku Duleba/takpovediac zidobanderovska spodina/ v juli 2014

  https://tv.sme.sk/v/30456/analytik-duleba-putin-neustupi-blizime-sa-k-vojne.html#ixzz3OAia6iG4

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!

NEKRMTE TROLY!