Oznámení oligarchy Bureše

20881920_1412303852188481_1278959572314329907_nPo dlouhém přemlouvání (na mě závislých), mých věrných aňáků -agroťáků, oznamuji lidu českému a moravskému, že ač nerad, vzdávám se všech politických i nepolitických funkcí a to na dobu pěti let, kdy se svým nerozlučným harcovníkem Jardou a dalšími věrnými podporovateli mé autokracie, odcházíme na dlouhodobou rekonvalescenci do rekreačního střediska Mírov, kde napíši svoji novou knihu, „O čem sním, když zrovna sedím“.

Budu k vám, milí moji voliči, upřímný a rovnou vám řeknu, co v té knize bude. Prozradím vám recept na výrobu konzumentů koblihy, kterými jsem vás všechny za vaše hlasy nakrmil. Přiznám se vám, kolik separátu cpeme do klobás a taky jak se řídí stát, aby to dobře sypalo. Nezapomenu ani na návod jak nejlépe používat herbicidy k ničení sousedovic ječmene a poradím jak dokonale vycucat a vyflusnout kohokoli, kdo mě uvěřil, že já nikdy nelžu. Taky prozradím, jak jsem vykouzlil přebytkový rozpočet. No to budete koukat. Nejvíc bude čumět amatér Kalousek.

Také vám popíši, jak jsem začínal od nuly, s plnou kabelou prašulí a na férovku přiznám, jak to bylo s Burešem. Těm kdo chtějí stát pořádně obechcat, poradím jak za pomocí korunových dluhopisů na to. Otevřu svoje srdce dokořán a říkám, že jsem sprostej jak dlaždič a kapitalistickej komanč dohromady. Mě nebude nikdo diktovat mravní kodex, protože pravidla, podle kterých, moji mílí spolustraníci a voliči skáčete, určuji já. V nové knize nezapomenu ani na kapitolu o tom jak všici kradnů a jak mě politická konkurenční mafie usmažila, zkažená čapí vejce. Prozradím i to, jak zlikvidovat konkurenční firmu, která se nechce nechat mnou koupit. Určitě vás překvapí moje dobrosrdečné rozhodnutí, věnovat moje milované „Čapí hnízdečko“ mému kámošovi Milošovi, který má oblibu se plácat v gumovém člunu na rybníce. On mě za to slíbil, že i když budu v chládku, navrhne mě přes to na premiéra, neboť mě před tím dobrák starej, omilostní.

Prostě se ze mě stane, jak by řekl nebožtík Standa Gross, křišťálovej čistej Andrej neboť jsem jedinej poctivej miliardář na této planetě.

Váš milovaný všemi volený Andy Čapák

Zdroj: http://havlicekpetr.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=621010
15 Komentářů k Oznámení oligarchy Bureše

 1. Sasin napsal:

  Nechápu, že něco takového propaguješ jakoby nebylo dost škod z tohoto zemského škůdce. Heh.

  • Sasin napsal:

   Tak ještě přidám. Dokud nebude tady vyvěšený zatykač, tak to nemá smysl kolem teho mlátit prázdnou slámu. Je nutné žíct napřímo vo co de a nedělat z teho bajku o nepovedeném synkovi ze Slovenska. Kua.

   P.S. A gdyž je víno kyselé, vyleje se, kua. Pepíci by aji tu močku prodali, gdyž ji nějakej šmejd bude chtít střelit. Děte do prdele.

 2. Jarmila napsal:

   Včera jsem byla v Tesku nakupovat a žasla jsem před regály másla. Přestože jsou másla předražená, tak tam žádná másla neměli. Ani kunínské za 59 Kč, ani jihočeské za 55, ani z vysočiny, ani z pražských mlékáren, ani z Polska, ani z Belgie, prostě nic. Jen pár jakýchsi podivných másel se solí a pak jediné máslo tatra z Maďarska, kterého je pouhých 200 gramů. Zato místo másel tam nabízeli všude dokola obrovské množství všelijakých ram a podobných margarínových sraček a hned jsem si u toho pomyslela: To nám Babiš vzkazuje, že máme žrát povinně jeho geneticky modifikovanou řepku v mnoha obměnách.
  Ani u medů to nebylo lepší. Většina medů byla z EU, jen dva medy české.
  U olivových olejů jsem rovněž zaznamenala změnu. Většina z nich rovněž pochází z EU, jeden jeden olivový olej na vaření(Ondoliva) pochází přímo ze Španělska.
  I kdyby máslo nakonec zdražili i na 100 Kč, tak jim ty jejich margaríny kupovat nebudu a nebudu a nebudu.

  • proud napsal:

   Jiste,nez margarin,to radeji zadnej olej,presne to bych udelal sam.Nakonec,co si budeme vykladat,kdyz si poridis veprovy sadlo a koupis si vic masla domaciho od soukromnika a udelas si gee(ghee),nepotrebujes uz nic jinyho……

  • Lukaš napsal:

   Jarmila.
   Dobré i vhodné.
   Jak někdo říká,už jen na potravinách lze vydělat,proto je tak zdražují.I to EET je jen zdražení pro koncového zákazníka.Jen připomenu,vyhýbejte se řepkovým produktům.On je to jiný problém,naše mléko se vyváží a dováží se šmejd.

   • proud napsal:

    Kolonie,cos cekal? Nejen mliko,i maso atd.,atd……Nase kravy ze zeleny pastvy jdou do Francie,tady nepadne jedina a hadej co si koupis ……

    • proud napsal:

     Za dotace je kazdej „sedlak“ jen zamestnancem co skace jak se mu piska………Ale kdo chce kam,pomozme mu tam!

 3. Martin Rubáš napsal:

  Je fascinující co Babišovi projde. Může si krást kolik chce a lidé ho stejně budou milovat. Škoda, že kleptoman bude příští premiér. Smutná vizitka tohoto národa.

  http://www.epshark.cz/clanek/117/co-je-na-kauze-capi-hnizdo-podstatne-ze-babis-je-kleptoman

 4. Jaris napsal:

  Zidaka Babise nemohu ani citit. Tento podvodnik nejhrubsiho zrna je Zemanuv favorit. Jsem zvedava jak dopadnou volby. Tenhle clanek babise presne vystihnul.

 5. Ignác napsal:

  NWOO zlanařili havlisti pro CIA ?

 6. Ignác napsal:

  Vážení. Víte, že úplatky v ČR dělají 10-20% ? Jistě víte, že Švédi nám jednou vyjevili, že naši vládní činitelé chtěli za pronájem Gripenů pro ČR miliardové úplatky. O takovéhle peníze jde v politice. Zajimavé, že Babiš je pro vás zlo, když je první, který nečerpá Mastricht, z kterého by si mohl s dalšími ulít 30 mldr pro sebe. Každý před ním Mastricht využil, není těžké domyslet proč. Havlisti jdou proti Babišovi i Zemanovi a vy jdete s havlisty ? Vy jdete se CIA ? Celý Západ dopadne jako Řecko. A státotvorné je snížovat dluh, vzít peníze cikánům a dát pracujícím rodičům, rozvjíjet infrastrukturu a investovat prachy v ČR. Ano Babiš také nehraje čistě. Stačí mi jeho kritika polského jídla. Ale přemýšlejte než někomu zas skočíte na lep.

 7. Ignác napsal:

  Mazec. Takže havlisti a NWOO už je jedna ruka. Jenže vy děláte agenty CIA zadarmo. Oni aspon za prachy.

  • proud napsal:

   Nejlepsi je vedet hovno Ignaci,ale hrat si na ministra,co? :-)))))))))))))))))))))))))))))).Jen zacinajici zednickej pridavac by mohl snit o miliardovejch uplatkach,a to i v Americe,natoz na nasem dvorecku:-)))))

 8. Neguš napsal:

  Odpudivej a primitivní článek……….!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!