Spisovatel Vyhlídka: Volby 2017 ovládnou jen Bohové arény

I hlasy idiotů se ve volbách počítají. A politici, co umí počítat, vědí, že pitomců je v českém národě nejspíš daleko víc, než inteligentních jedinců. Proto se zaměřují na zisk jejich hlasů. Získání hlasů jednodušších lidí je přece daleko snadnější, než těch nepočetných, kteří uvažují. Ti intelektuálně slabší, nevyhranění, bývají do poslední chvíle voliči nerozhodní. Nejcennější! Mezi prosté poddané vyjíždí nejčastěji osobně Andrej Babiš/ANO. Nakonec, proč by ne. Může si to jako miliardář dovolit. A chudí, často nejspíš i duchem, jej rádi vidí. Andrej totiž přiváží koblihy, klobásy a nově rovněž „knihu pohádek“ O čem sním, když náhodou spím. Pokud není Babiš Drákula, je už jen název lživou propagandou, vzešlou z dílny „Makáme“.

Kam Andrej šlápne, tam se mu daří. I přes to, že na knize prý pracoval tým PR specialistů a mnozí ji přirovnávají k Hitlerově autobiografii Mein Kampf, jde na dračku. A podle známého hesla „Kdo maže, ten jede“, získá Andrej zřejmě v nejbližší době i nějaké to literární ocenění. Můj kamarád Ivan Brož, náš zesnulý velikán literatury faktu, říkal, že dřív se vydávalo méně hodnotných knih, dnes se vydává cokoli, když to někdo zaplatí. Tato kniha je dobrá investice.

Andrej je tím, koho v antickém Římě nazývali Bůh arény. Kamkoli přijede, strhne dav. Jeho oficiální stránka na facebooku to dokládá. Mínění, že mnozí, co se s ním fotografují, jsou jen zamindrákovaní strejcové a tety, nebo nagelovaná mládež s rukama za zády, je snad chybná. V každém případě fotky existují a jsou na FB. A mínění národa určuje FB, TV Nova a Blesk.

A ta selfíčka s Andrejem frčí. I kdyby zrovna nefrčela, jde to narafičit. Málokdo z českého stáda si všimne třeba toho, že holčička dělající si selfíčko s Andrejem, nekouká do telefonu, ale do objektivu oficiálního fotografa, tedy jiným směrem, než politik. Bombastická hesla ze stránky na FB však jenom křičí, jaká to byla jízda, jaká to byla paráda a že příště pojede zas.

Andrej možná objevil ve FB svou vlastní Wunderwaffe, zázračnou zbraň, která mu pomůže vyhrát volby. Jeho oficiální stránka má k dnešnímu dni 129.110 fanoušků a přestože toto ještě nejsou volební hlasy, vezmu jed na to, že jeho výjezdy mu jich přinesou desetkrát tolik. Přece v české kotlině dobře funguje šeptanda: „Ségra, dnes byl u nás Babiš a byla to paráda. Fakt!“ Setkání s VIP si každý i rád přikoření, aby usadil obdobné loosery, jako jen on, co tam nebyli.

Opravdu to připomíná výjevy ze seriálu Spartakus: Bohové arény. Když proléval krev třeba gladiátor Gannicus, šílel amfiteátr stejně, jako když Babiš nějakému „Nikomu“ podá ruku. Co naplat, Češi, co si chodí vybíjet mindráky na prodavačkách v maloobchodních řetězcích, mají náhle pocit, že je Někdo bere vážně. Kdybych byl ženskou v antické Capui, která se dostane na místo, kde jsou chléb a hry, odhaloval bych ňadra a řval: „Andreji, tohle všechno je tvoje!“

Ať si o něm myslíme cokoli, Andrej je se svým one-man show pravým Bohem arény. Umí to. Ostatním stranám jakoby chyběli šampioni. Máme strany zlodějů a tunelářů. Máme strany, jež jsou vedeny těmi, pro které ve stranách zlodějů a tunelářů nezbylo místo. Máme strany, které se zaprodávají cizině a kšeftují hlavně s dotacemi. Máme hodně stran, ale málo je v nich Bohů arény. Při souboji se šampionem připomínají šedé myšky, či psíky, co žadoní o hozenou kost.

Získat hotového šampiona je složité, protože politická aréna je rejdištěm různých existencí. Bývalými herci počínaje, přes regionální oligarchy a lokální zloděje, po přihrblé podržtašky, které byste nenechali ani doplňovat brigádně regály v obchodu. Partaje, co už pochopily, že bez šampiona nikdy nedosáhnout primu, neochotně vyhledávají nadějné kandidáty. Ale proč neochotně? Inu, schopný bijec znamená o jedno místo v radě, zastupitelstu či parlamentu pro osvědčené budižkničemu méně. Upadající partaje by nejradši tahouny na „vedlejší úvazek“, bez politických ambicí, kteří by odvedli všechnu práci za šedivé myšky, či laškovní psíky.

Dobrým kandidátem na šampiona arény, byť druhého řádu, je Václav Klaus ml. Kdyby už nic jiného, je to syn bývalého prezidenta. A píše komentáře zdařilé, mohl by přiblížit lidem tolik Topolánkem otřepanou ODS. Vždyť každá doba si žádá své polopravdy a tohle je nová krev! Tragicky smutná politická scéna jinak nenabízí nejspíš nikoho, koho může soudný volič brát vážně. Situaci dokresluje stav, kdy do vrcholné politiky míří zbrojaři, demagogové a všichni ti, co umí dělat dobrý kšeft za státní peníze, popřípadě je jejich ksicht známý stádu z televize.

Ve chvílích, kdy se „věci serou“, se pracující vrstvy nejčastěji dívaly úplně doleva. Ať už tam byli tribuni lidu, nebo komunisté. Pohled, jenž se tady skýtá, nutí zatleskat Goergi Orwellovi. Jeho bestseller 1984 líčí v závěru útěk hlavního hrdiny do lůna opozice, aby tam ale našel jen organizaci řízenou stejnými lidmi, co vymysleli Velkého bratra. Prostě místo, co má odchytit nespokojené. A buď je umírnit, nebo znechutit, nebo zlikvidovat. U KSČM vítězí znechucení.

Ne, že by zde nebyly rovněž pohádky, jako má Babiš. Snad dokonce i pravdivější příběhy. Mé nejoblíbenější by se mohly jmenovat „Jak jsme bez svolení prodávali sídlo partaje“, „Jak jsme sto milionů od Číňanů nechali poslat na firemní účet, namísto stranického“, „Jak jsme prohráli krajské volby, aniž by hlavouni přijali odpovědnost a rezignovali“, „Jak hlasování o gripenech bylo nejvýnosnějším tělocvikem“ a jiné. Frašku zvanou „KSČM nabízí možnosti zapojení do práce ve prospěch levice“ nakonec předseda Vojtěch Filip napsal osobně na sedmém zasedání ÚV KSČM dne 24.6. tohoto roku. „Nabízíme těm, kteří chtějí skutečně pomoci se změnou situace, aby namísto organizování dalších stran a hnutí využili naši širokou členskou základnu a aby se zapojili do naší práce, případně, pokud takový subjekt vznikne, aby rozšířil SPaS a pomohl s komunálními a senátními volbami v roce 2018,“ znělo prohlášení, které by se dalo přeložit i slovy: „Potřebujeme členy. Lidé nám nevěří a zakládají radši jiná levicová hnutí. Za naši devizu považujeme ještě pořád širokou členskou základnu, byť se stále tenčí. Udělejte tu práci za nás, páprdy nahoře, co sedíme v PSP. A když už máte hnutí, tak bezplatně pomozte!“

Když už někdo mele o pomoci partaji, podíval jsem se www.hlidacsmluv.cz na letošní dárce peněz pro KSČM. Nebyl tam Vojta Filip, nebyl tam Jiří Dolejš, nebyla tam Kateřina Konečná vysedávající v Evropském parlamentu s půlmilionovým platem. Nebyl tam žádný z právníků, kteří si na okresních a krajských výborech přihřívají svou polívčičku - vysedávajíce za slušné sumy v dozorčích radách, kam je vynesly hlasy zoufalých důchodců, matek samoživitelek, či otroků kapitálu, kteří si naivně myslí, že rudá nálepka na čele oportunisty z KSČM je zárukou lepších zítřků. Kdyby tam měli červený kosočtverec, našlo by se pořád dost slepých zastánců.

Ke dnešnímu dni na partaj kromě jiných podle portálu přispěli europoslanec Jaromír Kohlíček (letos 300.000 Kč), poslanci Josef Zahradníček (letos 77.000 Kč), Josef Šenfeld (letos 76.950 Kč), Jiří Valenta (letos 38.454 Kč), ale třeba i takový dlouholetý matador, tahoun a dříč v poli krajské politiky Zdeněk Štefek, jenž se svými celkem 12.164 Kč není na čele listiny dárců, ale snad co měsíc posílá pravidelně po nějakých patnácti stovkách. Kde jsou ti, co vedou a kvičí?

Už v Bibli je příběh chudé ženy, která dala kostelu v několika drobných mincích víc, než muž, co daroval velké penízky z drahého kovu. Dala vše, co měla. Ovšem tito charakterní lidé dali bez ohledu na částku a svůj výdělek něco na ideologii, zatímco to mohli nechat být jako jiní, kterým stačí vědomí, že korunky dodá na příspěvcích babička, co nemá dost pro vnoučka, aby mu koupila třeba nové kolo. Samozřejmě jsou i jiní, co přispívají méně viditelným způsobem.

Ať už vezmeme třeba Václava Špírala, komunistu, co zdarma vytvořil grafiku třetího dílu mé ságy Lví stíhač. Filipovi a Dolejšovi nepřispěl na „kafe zdarma“, ale investoval svůj čas, aby mohl vyjít dobrodružný román pro levicového čtenáře. Odhadovaná cena jeho služby? Určitě 8.000 Kč podle sazebníků mně známých grafiků. Lidská hodnota pro mne? Nepředstavitelná. A takových lidí je kolem komunistické strany mnoho, bohužel, nikdy nedostanou příležitost utkat se s Bohy arény, protože primus je jim odpírán těmi, kteří si nejspíš nad ideologii cení svého přátelství s lobbisty. Bohužel, až partaj pošlou do kopru, odejdou tito lobbisté, kteří se nepřátelí s člověkem, ale s funkcí, skrz kterou mohou ovlivňovat směr toku veřejných financí.

Abych porovnal přínos Andrejových cest k užitku z nicnedělání nejrůznějších šéfíků KSČM, nahlédl jsem dnes na facebookovský profil osobnosti Vojtěch Filip. Proti 129.110 like u lídra ANO stojí neuvěřitelných 117 lidí, kterým se to líbí, - často osobních přátel a kolegů. Určitě se najde někdo, kdo řekne, že většina voličů KSČM jsou lidé bez počítače. Odpovím: To jsou ale ti přesvědčení. Proč pořád přesvědčujeme přesvědčené? To není cesta k titulu Boha arény.

Je úsměvné, že můj profil, tedy komerčně neúspěšného spisovatele, má více než dvojnásobek like, než profil veřejně známé osobnosti, šéfa hnutí reprezentujícího masovou pracující třídu. Bude to nejspíš tím, že tento člověk její zájmy příliš nereprezentuje. Neumí to jako Andrej, co reprezentuje úplně jiné zájmy, než zájmy dělníků. Má dokonce ještě méně příznivců, než můj zapadlý autorský e-shop na adrese www.vyhlidka.dobrodruh.net. Svého času jsem mu navrhl, ať pomůže mému románu, aby byl vidět. Že se to vrátí, protože je levicový a čtenáři zahlasují podle svého hrdiny ve volbách. Vojta mlčel. Teď bude mlčet zase čtenář. A zvítězí Bůh arény.

 

Vratislav VYHLÍDKA,

český spisovatel a komunista
130 Komentářů k Spisovatel Vyhlídka: Volby 2017 ovládnou jen Bohové arény

 1. Ignác napsal:

  Češi nemají rádi zadlužování státu. Češi nemají rádi Cikány.Babiš je první, kdo nevyužil 3%HDP Mastrichtských kritérií na čerpání dluhu, z čehož by si při dnešních 10-20% úplatků mohl s dalšími ulejt až 30 mldr korun, jak by to udělali všichni před ním. Nynější vláda jako prvvní narozdíl od přechozích ubrala peníze nepracujícím cikánům a obratem ruky je dala pracujícím rodinám a čím víc dětí ty rodiny mají, tím více od státu za své daně dostanou. Babiš dal na opravu infrastruktury, když ti před ním na to kašlali, vykoupil pozemky a rozjíždí stavbu dálnic. A co Češi americkými televizemi a německým tiskem udělají ? Ano to co je dobré pro Němce a Američany a ne to co je dobré pro Čechy. Nejsem skalní příznivec Babiše ale do teď tu bylo Bakalovo. Omezený je ten, kdo jde proti svým zájmům.

  • Sasin napsal:

   No to je přece jasný. Babiš přicestoval do našeho rodného domku, obsadil obývák a národu uskladněnému vedle brambor a pár flašek zavařenin, posílá pomeje daňovou poštou. Že gdo s ním bude spolupracovat dostane nášup a osobně podepsanou pracovní povolenku. Jistě chápete, že tydle ideologické grcance už konečně začínají páchnout tak silně, že to musí bacit i blboně, co necítí ani fašistické podrážky, které si o ně utírají harpagondechajcké podržtašky a věčně ukecaní socani, kteří se taky s níkým dělit o ten rodnej domek nebudou. Voni jsou všichni kamarádi a pro našince by se upracovali k smrti. Proto nahnali našince do kotců k bramborám, západáci mají přece v rozkradení našich podílů přednost, že gdyž bude potřeba, prodají všechno co v tom sklepení najdou, žádnej rozdíl neviděli ani gdyž rozkulačili tuto zem a vyměnili to, gdybyaspoň za něco, co má cenu, ale vyměnili to za ojetý auta, pár plechovek, sklíček a barevných obalů na pozlátkách co se brzy odřou a lesk sejde z očí.

   • proud napsal:

    .....uz prodali.....ted se delaj uz hezkejch par let dluhy........

   • proud napsal:

    Neznam jedinyho prachace v dimenzich od milionu,kterej by je vydelal a vydelaval poctive! To mluvi samo za sebe..........

    • Petr C napsal:

     Vy jich znate asi malo.

     • proud napsal:

      Prachacu znam hodne,ale ani jednoho s poctivejma penezma!

      • Petr C napsal:

       Nedavno Jste tu tvrdil ze pronajimate dum. Chcete mi rici ze to je nejaka barabizna pod milion? Ja osobne znam lidi kteri k milionu prisli poctive. A znam take lidi opacne sorty. Tak samo jak u lidi chudsich. Nekdo se snazi uzivit poctive a byt prospesny a nekdo parazituje. navic nejsou penize poctive a nepoctive. Jsou jen lide kteri je nabyli poctive a nebo nepoctive.

       • proud napsal:

        Kdyz se kupoval,tak byla a podnikalo se aby se z ni ten dum stal,podnikalo se poctive,takze to slo pomalu,kde vidis ty miliony?.............Podnikat po Babisovsku,jsem na tom jako on...........

        • proud napsal:

         Diky tomu ze by to diky existenci penez bylo mozny,bez nich by to jednak ani neslo,a podruhy by to ani nemelo smysl,takze by se dal dum dohromady a poskytl se lidem k bydleni adarmo jako vsechny ostatni domy a vsechno ostatni,misto pronajimani.........

        • proud napsal:

         Uz i tak jsem nejlevnejsi ve meste!!!

        • proud napsal:

         Pronajimam abych prezil,nekradu najmama na vlastni komfort.....

        • Petr C napsal:

         To jak Jste prisel k baraku je Vase vec. Ja s tim problemy nemam. Ale Vy tu usuzujete ze k milionum se clovek dostane jen nepoctive. Ja vim ze se da slusne zit a vydelavat.

        • Petr C napsal:

         To ze Jste nejlevnejsi, mi je celkem jedno. Je to Vase a je Vase vec za kolik to pronajimate. Ja jen- plati heslo " kolik zaplatis, takou kvalitu dostanes".

        • proud napsal:

         A ja zase vim ze se da slusne zit a vydelavat,ale ne v milionovejch cislech,u tech slusnost konci.Na kvalitu sprazenou s penezma jsi zvyklej ty a tak to funguje i v Ameru,ale ne u me! U me bydlej jen slusny lidi ve slusnejch podminkach!

        • proud napsal:

         Ale jinak te zklamu,pravda je ze tady to nekdy bohuzel neplati,ze cim drazsi,tim lepsi,tady te vezmou na hul kolik se jen vzit nechas,cim vic,tim lip,takze az tu budes,dej si na to pozor,co je drahy,muze bejt uplne stejnej podvod jako levnej brak!

        • proud napsal:

         A jinak,ze je moje vec jak jsem prisel k baraku je zrejme pravda,ale taky bohuzel,protoze se svyho casu nehorazne kradlo a mela to bejt vec podrizena kontrole!Stejne tak jako se dnes krade na najmech aby bylo na ziti na vysoky noze a v jakejch podminkach zijou najemnici za svy tezce vydelany penize zase nikoho nezajima a melo by! Jak vidis,celkem se rozchazime v nazorech prestoze jsem svym zpusobem taky podnikatel.

        • proud napsal:

         Ve sfere malejch zlodejna:-))))))))))))))))),predstav si ze jsem mel na zahrade jedinou kytku konopi,nezralou,ale krasnou,pastva pro oci,dneska ji odpoledne nekdo urval a ukradl,stalo mu za to vlizt na cizi pozemek a riskovat ze chcipne s nozem v ruce,kterej mu do ni dam az ho zabiju...........

       • Sasin napsal:

        Petr C

        Můžete mě říci, jak se vydělávají prachy poctivě? Nějaký KONkrétní slušný příklad. Muheeeeeeeee

       • benmil napsal:

        K milionu se poctivě přijít dá. Ale ne ke 100 milionům, a už vůbec ne k miliardě. Milionář je teď v podstatě každý, kdo si vlastníma rukma za socialismu postavil dům, nebo našetřil na družstevní byt.

        • proud napsal:

         To je podle me jen opatrovatel,osetrovatel milionu v nefinancni hodnote,mylne se tomu rika milionar,ale ma do nej hodne daleko.

        • Petr C napsal:

         Jiste ze mate pravdu. Ve svere velkych panuje korupce a politicka tlacenka, nebo smelina(burzy a pod.)

      • Ignác napsal:

       Kdo to je pracháč? Kdo má od milionu výše a nevydělal poctivě ? A v čem má být ten milion ? V hotovosti ? Protože milionářů jsou u nás miliony.
       Já znám lidi, co mají majetek v desítkách milionů Kč a vydělali je naprosto poctivě a velmi tvrdě a museli čelit podrazům úředníků a závistivců.

       • proud napsal:

        Bavim se o hotovosti,majetky jako treba nemovitosti stoupali s kolonialni korunou,co stalo driv kolem sta tisic je dnes za milion.Ale cash je cash.A ja neznam zadnyho poctivyho milionare a vejs,vzdycky v tom byla a je nejaka leva,uplatky,kamaradickove,jak ne rovnou zlodejna at formou primo kradeni,nebo okradani zamestnancu co drou za temer hovno a jiny a jiny podvody,je jich hafo!!!

       • proud napsal:

        O podnikani i "podnikani" neco malo skutecne vim..............

        • Petr C napsal:

         Proude, to vite ze ze je spousta milionaru kteri si ty penize vydelali poctive. Milionare nemuzete soudit podle hotovosti. Tu drzi jen idiot. A penize v bance jsou ztracene. Ja nechapu co je spatneho treba na tom rentovani? Podle mne to jsou tezce vydelane penize. Ja osobne to nedelam. Kamos ma par baraku jejihz hodnota jde do hodne milionu. Je to velice solidni clovek. Proste to risknul. Koupil jeden rozbity, bydlel v nem, opravil a prodal. No a tak pokracoval. Nevidim na tom nic nepoctiveho. Ale je hodne cest jak se dostat poctive k penezum. Pokud se pohybujete mezi spatnymi, budete presvedceny ze vsichni jsou spatni.

        • Petr C napsal:

         Asi toho moc nevite,kdyz tvrdite ze kazdy milionar musi byt zlodej. Ja teda nevim jak to je v Cechach, ale bratranec je muti milionar a osobne si myslim ze zije poctive. Ale jeho bych nebral ani za deseti nasobek. V praci od rana do vecera, dovolena zadna, tak samo zadne volno. Jenze ho to bavi, ta prace je jeho vsechno. Jak se do neceho zazere, je to konec. Ne kazdy vydelava podvody, smelinou,nebo politikou.

        • proud napsal:

         Mysli si to o bratrancovi dal...........kdyby sly poctive delat miliony,je nas milionaru vetsina!

        • proud napsal:

         Kdyby se milionari chlubili tim jak prisli k penezum..........nebyli by ;-)

        • Petr C napsal:

         Proude, chcete rici ze milionar nejste? Ze zaden barak nemate? Nebo se priznavate ze kradete? Vase vysvetleni -v lacinem meste, za lacine penize, milion v hotovosti. To nemneni nic na tom ze milion mate. No a na toho bratrance jste mi naletel. On zdedil po rodicich barak za par milionu, ktery s postavili jeste za komunistu. Firma je tak na uziveni. Ale je fakt ze je milionar, jak dalsi spousta lidi v Cechach. Bohuzel spousta z nich se zadluzila a z blbosti se vlastne sveho bohatsvi zrekla.

        • proud napsal:

         Nejsem milionar v hotovosti,v tom je nebetycnej rozdil!Nejdou mi melouny porad a znova........

        • proud napsal:

         Kdyby sly,nemohly by bejt poctivy,poctive nabyty........uz jen ze systemu to plyne naprosto jasne!Aby jeden vydelal nad jistou mez,musi bejt jinej nekde bitej.

        • proud napsal:

         Pletes hrusky s jablkama,jsem multimilionar,ale do tech milionu jen cpu abych je udrzel,nedelaj mi dalsi miliony,uz jsem psal proc:-)

        • proud napsal:

         Proto se ti snazim vysvetlit,ze bejt "pasivni" milionar majetkem,v mym pripade nemovitostma ktery se musej udrzovat, a bejt milionar v hotovosti,to znamena stabilne vydelavat novy a novy miliony a mit je,je obrovskej,zasadni rozdil......

        • Petr C napsal:

         Co to placate o hotovosti. Vy jste presvedceny ze milionari maji prachy v hotovosti? A to chcete rici ze se vyznate v byznysu? Hodnota meny jde dolu a milionar si bude drzet milion v hotovosti? Hodne milionaru ma v kapse min penez nez bezdomovec. Ale, tito uz vetsinou vydelavaji smelinou, to musim priznat. Samozdrejme ze majetek musite pocitat do bohatstvi. Proc by clovek mel drzet v ruce milion? Vzdyt jeho hodnota pada. Musim se priznat ze takoveho cloveka ktery nosi v kapse milion neznam. Ja osobne jsem tady taka rarita, platim v cash, kde muzu. Nedavno jsem platil blbych deset tisic a baba co to pocitala(urednice velke firmy) se klepala jak sulc. Tak zapomente na chude milionare v cash. Neplete si je s vlekymi multimilionari. Takych co skudli ty dva tri milionky znam dost a vetsinou poctivi lide.

        • proud napsal:

         Jak nemas milion na ruce,nejsi milionar,pouze mas milionovej majetek,to jsou dva pary bot at se kroutis jak chces.

        • Petr C napsal:

         Proude, napsal Jste ze neznate jedineho prachace v dimenzich od milionu, ktery by je vydelal a vydelaval poctive, tak nase debata vznikla. Tim ze cena vaseho baraku sla na horu, jste vydelal. Pokud neco vlastnim co ma hodnotu milionu, tak jsem milionar. Nebo snad ne?

        • proud napsal:

         Moje jedina vyhoda jako "milionare" po tvym spociva jen v tom,ze v pripade nutny potreby muzu jit na banku a na zaklade majetku si pujcit nemalej peniz,kterej ovsem zase nebude muj,nybrz jen pujcenej k disposici a budu ho muset vratit.Kdezto jako nekdo kdo ma miliony v hotovosti,si pujcovat a pak splacet nemusim,proste sahnu a zaplatim!

        • proud napsal:

         Kazdej to vidime jinak,ja rozlisuju mezi vlastnikem milionu kterej ho muze vzit a polozit na prkno,jakozto milionare,a vlastnikem nemovitosti v cene milionu,kterej to udelat nemuze,tudiz u me milionarem neni,jen vlastnikem cehosi v ty cene ktera se muze kdykoliv zmenit.

        • proud napsal:

         Muzes jit do casina a hodit na stul milion aniz by sis pujcil a klidne ho prohrat? Jsi milionar! Nemuzes? Pak nejsi!

        • Petr C napsal:

         Proude, jste normalni? Prominte za tu otazku, ale zjiste si podle ceho se urcuje financni bohatsvi cloveka. O tech nejbohatsich se rika ze jsou bilionari. To maji ty biliony v cash? A nebo v majetku?

        • Petr C napsal:

         Nemuzu, nejsem vul. Ale znam take co prodali barak, zlato a hodili prachy na stul v casinu. Jaky je v tom rozdil? Tyden?

        • proud napsal:

         Mno,a dobrali jsme se k tomu,"podle ceho se zjistuje",a jaka je skutecnost:-))).Me vubec nezajima podle ceho se zjistuje,co kdosi kdesi urcil,ale zajima me jak to vnimam ja,a ja se vnimam jako nekdo kdo spravuje milionovej majetek,zije z nej,po desetitisicich,coz neni ani milion rocne,dokonce ani jeho ctvrtina ne,jeste do toho vrazi,ale miliony nema,co jsem to potom za slavnyho milionare? :-)

        • proud napsal:

         Jj,Peto,ano,miliardare vnimam jako solidniho milionare,spis multimilionare,ten z nich tu hotovost vyrazi........ale miliardu v hotovosti uz taky ne.Bavim se o stalejch penezich,obnovujicich se,ne o tom ze prodam barak a budu mit za chvili hovno!

        • Petr C napsal:

         No, Vas nezajima jak se urcuje a urcujete. Jak ja mam vedet ze berete bohatstvi podle toho kolik ma clovek v kapse? Take jsem se dovedel ze vetsina znamych jsou chudaci, protoze kapsy maji prazdne. Nema cenu se prit o kokotiny. Zakonceme to tim co nam vyhovuje. Vsichni milionari jsou zlodeji jen my ne.

        • Petr C napsal:

         Ja vim jak to myslite, jenze jste mi pripomnel Babise ze vseci kradu a potom nejake ty magory ministry co placali, ze podnikatele okradaji pracujici. To rikali ti pravi.

        • proud napsal:

         Kdyz to vezmes do dusledku,sam se cejtim zlodejem uz tim ze pronajimam.Z neceho zit holt musim.Vnimam tenhle system jinak.Podle me je i zlodej kazdej kdo zamestnava lidi,vyjma tech kdo se s nima delej rovnym dilem o zisk.............Je to o tom jak kdo co vnimame a kolik toho o tom vime a jak si to prebereme.

        • proud napsal:

         Treba to deleni rovnym dilem o zisk jsem si uz kdysi vyzkousel v Rakousku jako zamestnavatel a vubec to nebylo spatny........Od ty doby mam kazdyho kdo dava "regulerni" plat,za zlodeje!

        • Petr C napsal:

         Vy se citite zlodejem za to ze pronajimate? Copak Jste na to nakradl? Proc bych se mel citit jako zlodej, kdyz zamestnavam? Vzdyt zamestnavat a pronajimat muze kazdy. Staci si nasetrit na naradi, pojisteni, vselijake povoleni, v pripade dum (vetinou pujcka). Ja osobne redeji pro nekoho delam. Nemam zadnou zodpovednost, zadne vydaje a plat kazde dva tydny. Bohuzel muj zivot je priroda a ta Vas neuzivi. Do prace dojizdet pres 100km nebudu. Radeji vemu kontrakt na par mesicu. A jsem svym panem. Proc bych mel mit vycitky ze nekoho zamestnavam?

        • proud napsal:

         Nenakradl,ale z myho hlediska to neni spravny,vydelavat na potrebach druhejch,obzvlast na zivotni nutnosti,tecka.

        • proud napsal:

         Stejny svinstvo jako vydelavat na jidle,vode,vejhledove vzduchu......

        • proud napsal:

         Vydelavat,kdyz uz,po prechodnou dobu,se ma na pozitcich bez kterejch se clovek obejde.

        • Petr C napsal:

         Musi to byt smutne a trapne, vydelavat z pocitem viny. Asi zajdu, zbalim klukum naradi. Reknu " Synci starejte se sami. Proud mi rika ze delam svinstvo." Mam dojem, ze by mi to naradi nevratili za umyslu ubit pana Prouda.
         Jak muzete zit s pocitem ze delate svinstvo?

        • Petr C napsal:

         Proude, deleni rovnym dilem o zisk? Vzdyt by mne umlatili. Ja cloveku platim 70% z meho zisku, plus pojisteni, uctarnu, techniku a vselijake ruzne poplatky. Muj zisk je ten ze delam s nima. Jak jsem vam napsal, mi se vyplati delat pro nekoho. Notne pochybuji ze vy jste nekdy neco vedl. Mel by jste vedet ze pokud vydelate na jednom pracovnikovi $10 na hodinu tak uz to je dobre. A to nepisi o nakladech na techniku, naradi a firemni auta. Plete si maly podnik z velkyma spolecnostma.

        • proud napsal:

         Plates se,me je jedno jak to delas ty,my delali oficialne kazdej sam na sebe a naklady na firmu se sundavali ze zisku,delilo se az co zustalo,svy veci si kazdej platil tedy sam,a delali jsme samozrejme vsichni.A delali jsme pro velky zvirata,pochopitelne tedy ze lacinejsi cernotu.Vzdycky kdyz to slo jsem sral na to abych platil poplatky zxindlenymu systemu!!!!!

        • proud napsal:

         Coz samozrejme zlodejnou nenazejvam,nybrz spravnou kurazi!!!!!!!!!!!!

        • Petr C napsal:

         Kazdy sam za sebe? To muzete v pripade ctyrech. Ale pokud potrebujete lidi dvacet a vic? Co delate v pripade ze jen material stoji desitky tisic, myslite ze lide maji ty penize slozit se na to? Lide, i kdyz vydelavaji jsou vetsinou bez penez. Clovek ktery vydela mesicne $7000 a neusetri ani cent, myslite ze by byl schopny poplatit vydaje jeste pred tim nez zacne pracovat? Take placani ze vsichni zamestnavatele okradaji, nebo chudi milionari jsou vsichni nepoctivi, to zas vede jen k rozkolum a rozbijeni potencionalni jednoty. Pisalci tim sedaji na lep reditelum nase planety.

        • proud napsal:

         Firma byla o 7 lidech,delaly se vnitrky, a slysels nekdy o placeni zaloh na praci??! ;-).Rikej si co chces,ja ti rikam ze jsme zadni chudaci nebyli ;-)

        • proud napsal:

         Celkem bezne se delaly pul milionovy zakazky,casto to jeste dost nastoupalo az behem prace,tenkrat ovsem v silinkach.Presto nemohla bejt o milionarich ani rec,ale kdo nezil nad pomery,par statisicema se casem chlubit mohl.

        • proud napsal:

         Nebo si myslis ze jsem si na zacatky v Ameru nakradl,nebo debilne vypujcil?:-)))))))))))))))))))))

        • Petr C napsal:

         Delali na cernotu za mensi penize pro velka prasata. To jste delali pekne svinstvo. Klidne delam i zadarmo, ale pro obycejne lidi. Ale delat za male penize pro velka prasata, za to by jste si zaslouzili nakopat do prdele. Pro velke prase, jen za velke penize, nebo nic. Delat pro ne za malo svedci o vasi podradnosti(z jeho stranky). Coz si neuvedomujete ze vas meli za podradne. Pokud chce nekdo vydelavat,usi si uvedomit i ten druhy ma pravo solidne vydelat.

        • proud napsal:

         Nezkusils,neznas,ale kvakas:-)))))))))).My jim odlehcili radi,aspon nekdo poctive zil za to co nakradli :-).Tys toho asi v zivote moc nenapodnikal,co? :-).Jinak bys vedel,ze zakaznik je zakaznik,zajima te jestli ma na to co chce udelat a dobre udelana prace,do ostatniho je ti veliky hovno a neboj se ze jsme prodelavali.:-)

        • Petr C napsal:

         Zalohy na vetsim contraktu, vam pomohou jak ten cent hozeny zebrakovi. Nic takeho nedelam. Naopak davam bezurocnou pujcku na praci. Lidem to hodne pomuze. Mam vyhodu ze jako rodina zijeme skromne (az na auta). Pokud delate pro velkou firmu, vetsinou material plati za material okamzite.
         Ale hodne jsme odbocili od tematu. Tu je verejne forum,ktere urcite nezajima nase converzace. Jen to tu zaplevujeme. Tak Ahoj priste.

        • proud napsal:

         Tak treba se lidi neco dozvedeli a nekomu to neco platny bude,nikdy nevis. Ahoj:-)

       • Sasin napsal:

        Ignác

        Hlavně aby blboni zlodějům, co si odnesli jejich podíly na neprodejné půdě a rozpočtu, nezáviděli. Víte co znamená závidění ? To je schopnost vidět šmejdům za nehty. Ale nemylte se. Tato schopnost je Slovanům vrozená. Jak bude šmejdskej lán zralej, půjde pod cepy. Nic osobního. Bude se zase sklízet.

      • benmil napsal:

       Balzac: Každý velký majetek je spojen se zločinem.

    • Neguš napsal:

     Ty,že něco znáš? Myslím,že ti jde jen o to zvitelnit se.Jinak si pan autor hezky vymýšlí.!

     • proud napsal:

      Jen do me,moulo co vysel ze sesty tridy zakladni skoly,jsem rad kdyz ze me ma nekdo vyrazku,znamena to ze i bez zviditelnovani neni moje snaha marna ;-) :-)

  • Eschatolog napsal:

   a jake jsou vase zajmy jako uzitecneho idiota boha areny ?

  • Lukaš napsal:

   Ignáci.
   Dvakrát měř a jednou řež.
   Lituji takové,kteří si myslí,že Babiš je charakter,poctivec,kterého nám snad poslalo nebe,veliký omyl.
   Babiš vyrostl na úplatcích také,jen pracuje pro jinou skupinu,než třeba Kalousek.Pokud vím,tak MD neprostavělo 45mld.zrovna na dálnice a kolem přidání na opravu silnic,byla mela taské,že nepřidá.

   • Ignác napsal:

    Nikomu není podezřelé, že Babiš je nepřítel havlistů? Babiš není poctivec. Hraje také nečistě. Vždyť vy všichni tu papouškujeje havlistickou propagandu. Já Babiše nevolil a ani volit nebudu ale také neskočím havlistům na triviální triky. Já jim to prostě nežeru. Vy si můžete s havlistama podat ruku. Bojujete za stejnou sílu.

    • proud napsal:

     Vazne se ti zda nekdo z nas babisik,nebo havlik? :-))))))))))))))))))))))))))))))),to znamena ze s tebou neco neni v poradku:-))))))))))))))))))))))

     • Krtecek napsal:

      Pane Proude vy jste známý tím,že chcete korporátní fašistickou diktaturu tyranie ohnutých hřbetu pro zdejší domorodé otroky a to naveky!
      Máte totiž hrůzu z Desatera volice,neboť to je avantgarda pokroku a právě ona chce namísto na
      nynejsiho fašismu novy Sociální stát a čeho se nejvíce bojíte,že domorodí otroci prosadí DIALOG ve formě PRIME DEMOKRACIE KDY DRITELE MOCI BUDOu MUSET OTEVRIT JIMI ZABLOKOVNE DISKUZNI RUBRIKY NA JEJICH NAMI PLACENYCH WEBECH, aby jsme se mohli taky přímo ptát proč kradou a vyrábějí vadné zakony!
      A tomu se fašisté a Brouk Pytlík zvaný Proud snaží všemi silami zabránit!

  • Krtecek napsal:

   Pane Vyhlídkové,český spisovateli mohl by jste si všimnout pana Proudy,který tady na alternativě zastupuje korporátní fašistickou oligarchickou tyranii ohnutých hřbetu a nízkých platů?
   On všude píše,že prý bojuje proti tomu prý jakousi občanskou neposlušnosti,ale nemluví vůbec pravdu neboť,když se ho zeptám na ať mi řekne co to je nechce mě poučit!
   No já si myslím,že je to guma,neboť napsal,že jsem Bourvil
   Desatero voliče,kde píší,že já volič nechci kapitalismus bez přívlastků a taky hodlají NATO učiniti pro ČR zbytečným!

   Pane Vyhlídka účastnete se svojí stránku zdejší diskuze,která má Cvek!
   Vidíte sám,že je třeba osvícenců,kteří půjdou svíčkou proti tmě!

   • Krtecek napsal:

    To jak píší že pan Proud napsal,že jsem Bourvil není pravda neboť jsem pod dozorem ČSSD cenzury,která to napsala a stále komolí moje výborné texty v neprospech korporátního fašismu,který se boji,že se prosadí Desatero volice,kde se kritizuje kapitalismus BEZ privlastku,který se inspiruje gangsterismem a bude vydírat ubohé domorodé otroky,tak dlouho jak mu to dovolí!
    Taky se tam píše o Sociálním státu ČR a to je panečku úplný run na korporátní finanční fašistickou soldatesku,která chce to zbrojení vekokapitalistickych podnikatelů ve výrobě křižníku a bomb!

   • Krtecek napsal:

    Pane spisovateli Vyhlidko mnoho našich členů OSV přidána na vaši stránu a ptají se WIKiHO,zda by nezajistil vaše vítězství!

    Odpovídál opravdu zajimave. OSV zajistí vítězství ve volbách VSEM stranám a hnutím ovšem ne zdarma ukradením hlasů a tedy i moci občanů!
    Říká, že stáčí dát do Programu těch těles Desatero voliče a a podpora 8 395 132 našich potencionálních členů je tím zjištěna!
    Ono se toho z neznámých důvodu boji všechny tělesa,nu což jednoho dne tedy najdeme prostředky jak to zajistíme sami a bude klid a možná i mír!

   • Krtecek napsal:

    Pane spisovateli Vyhlídko.

    Hezký jste napsal vás článek,ovšem představte si co by se stalo,kdyby třeba komunistická strana napsala něco o vznikajícím programu voličů který má pracovní název Desatero voliče a ukázalo by se ze vlastně už zařadili do sveho programu dejme tomu ten Sociální stát a jeho prosazování do prvního článku naši Ústavy,kde záměrně chybí nebo aspoň jste napsal proč naše strana komunistů to odmítá!
    Nebo jak vaší ekonomové odmítají stejně jako vaší voliči ten kapitalismus bez přívlastků,který je odrůdou gangsterismu!
    A mohli by jste se vymluvit,že vás na to navedla OSV!

    Když se to tak vezme mohli by jste i přemluvit pana Babiše,aby přestal s tím řízením republiky jako firmy podle kalitalismu BEZ což je brutální a přešel na řízení Sociálního státu a ne že ne!

   • Krtecek napsal:

    Zde mohu přislíbit,že pan Brouk Pytlík zvaný Proud by možná obrátil kabát a volil vaší stranu neboť je to v návalu vzteku,že téměř nikdo neví co je to jeho občanská neposlušnost,skoro plausibilní!

 2. proud napsal:

  "Davy lidí se nechaly ukolébat do lhostejnosti a apatického mlčení. Svou nečinností jsme dovolili zajistit lepší budoucnost pro jedno procento nejbohatších. Jedna světová banka, jedna světová vláda, jeden světový soud, jedna světová zdravotnická organizace, jedna síla udržující mír, znásilňují svobodnou vůli, rozmanitost a zdravý rozum. Skutečnost, že jsme my lidé přenechali svou kontrolu malé skupině „osvícených banksterů“ je šílená. "..................pekne napsany.

  • proud napsal:

   On je ten clanek vubec hodne zajimavej celej: https://www.matrix-2001.cz/clanek-detail/9948-528-7/

   • proud napsal:

    ".........jsou teoreticky vaše rozhodnutí a orientace mezi děláním dobra nebo zla ovlivněny třemi hlavními faktory:

    1) Sociální vlivy, včetně médií a vašich rodičů, učitelů, vrstevníků nebo životních zkušeností, mající dopad na vaše hlavní mínění, hodnoty, postoje a chování;

    2) „Hlavní matrix“ – hudebně-matematická predispozice milovat či ne, ovlivněná vaším datem narození, biokosmologií a rezonancí energie při narození. Tento vliv je řízen gravitačními silami, frekvencemi a polaritami generujícími ve vás při narození přitažlivou sílu nebo odpor („karma“);

    3) Vaše vlastní svobodná vůle dělat rozhodnutí, která mohou či nemusí souhlasit s faktory 1 a 2.

    Povšimněte si, že všechny tři jsou ovlivněné volbou Rockefellerovy nadace zavést hudební ladění A = 440 Hz, které vibračně potlačuje víru a podporuje strach."

    • proud napsal:

     Takze vlastne kdyz to tak vezmu,tim jsou veskery nase rozhodnuti delany "pod vlivem",asi jako rozhodnuti ozralejch...............

  • Krtecek napsal:

   Pane Proude jste znám tím,že hlásíte nepřetržitě popisy ne zrovna růžové situace domorodců ČR a k tomu nudné naříkáte!
   Prý to je proto,že tu nesmíte dát žádné řešení a jen lamentovat!
   Kdesi jste napsal,že řešením je Občanská neposlušnost.
   Nemohl by jste napsat konkrétně co tím přesně myslíte?
   Ono pokud to přesně nechcete napsat vydavate se v podezření,že jste místní provokatér,který naoko tady chrlí denně prázdnou slámu a je tedy snad i v nasazení!

   • proud napsal:

    Paklize potrebujes popisovat termin "obcanska neposlusnost",respektive,lip,"organizovana obcanska neposlusnost",pak jsem se nesplet a skutecne pises z Bohnic!

    • Krtecek napsal:

     Pane Proude mohu se vás zeptat proč jste ve službách politické třídy Smejdu,kteří VZDY útočí proti těm,kteří myšlenky prinaseji.Nadávaji jim a přitom tím a každým dalším slovem chrlícím prázdnou slámu potvrzují co si o jich už myslí všichni normální diskutujici na celém webu?

     • Jana napsal:

      Jste vedle, jak ta jedle, Ketecku. Pokud nejste schopen myslenky pana prouda pochopit, nevymýšlejte nesmysly a vraťte se k žížalám.

      • Krtecek napsal:

       Jano,Proud zadne nové myšlenky tady nedava a co vy Jano jste z Ameriky nebo z CNN,kde je normální lhát a obviňovat bez důkazů a nejste náhodou vy důlní odstřelovačka a diversantka,že tu taky chcete mlít prázdnou slámu?

  • Krtecek napsal:

   Tady jste Proude pokrytecký narikate,ale když se vás někdo zeptá proč ty masy Kolebaté a brzdové jim návrhy jak to změnit odpovídate ze máte prý rád mlácení prázdné slámy!

  • Krtecek napsal:

   Ne naši nečinnosti pane Proude,ale vadí brzdící činnosti to nepostupuje viz vás zběsilý strach z Desatera volice které odmitate a nechcete propagovat!

 3. proud napsal:

  Ani nevime cim vsim jsme drzeny u drzky...........

 4. Martin Rubáš napsal:

  Je fascinující co Babišovi projde. Může si krást kolik chce a lidé ho stejně budou milovat. Škoda, že kleptoman bude příští premiér.

  http://www.epshark.cz/clanek/117/co-je-na-kauze-capi-hnizdo-podstatne-ze-babis-je-kleptoman

  • proud napsal:

   Opakujes se,kde je napsany ze bude???

   • Krtecek napsal:

    Napsal by vám pane Proude další věšteckou otázku,ale kdosi zas blokuje přístup na tento web!
    Je to cenzura ČSSD nebo jen poruchy atmosféry?

    • Jana napsal:

     Schizofrenie ?

     • Krtecek napsal:

      Jano,je vidět,že se tady budete snažit pouzivat heslo podle sebe soudím tebe!
      Že vy patříte mezi vitace z pražské kavárny,když chcete zdejším domorodcům sypat do kafe sůl na posyp chodníku co?

      • proud napsal:

       Jana na rozdil od tebe diskutuje,ty jenom cpes bludy,nebo napadas!

       • Krtecek napsal:

        Jana diskutuje prázdné stejně jako vy pane Brouku Pytlíku,který si říká Proud.
        Co napíšete je blud a ostatní kteří to ještě nevidí si budou muset koupit slepeckou hůl a psa!

        • jop napsal:

         Krtecek

         súhlas

        • proud napsal:

         Svy k svymu,mas kamosa:-))))))))))))))))))))))))))))))))

        • jop napsal:

         Proude

         neprešli ani 2 minúty od vtedy ako som ja niečo napísal. Ty okamžite reaguješ.
         Ty nie si žiadny diskutér, tato stránka ja tvojim pracoviskom.
         Nikto nemá šancu okamžite reagovať, iba niekto kto musí dohliadať za týmito takzvanými "alternatívnymi webmi".

         Už nie prvý krát to hovorím, nwoo.org je tvoje pracovisko. Doteraz som mal z tvojich nič neriešiacich príspevkov len divný pocit, ale už som o tom presvedčený.
         Lebo na každý trochu útočný príspevok okamžite reaguje nick proud.

         Okamžite, stále koriguje diskusiu aby sa z nej stalo mlátenie prázdnej slamy, aby sa nikto s nikým o ničom nedohodol.

        • proud napsal:

         Jope,mam dost casu,nezavid,pracuj,abys ho taky mel......tvoje divny pocity me malo zajimaji od ty doby co ses pokousel vydirat admina.A mam pocit ze jsem dal dost podnetnejch navrhu,na rozdil od tebe kterej tlacil admina k necemu o cem jeho web neni.Zes je nevidel a nechapes je taky neni muj problem,jenom tvuj.

        • jop napsal:

         Aj ja mám z dôvodu mojej práce veľa volných okien, ale ja nemám stále otvorené nwoo a nesliedim za každým príspevkom a nekorigujem diskusiu tak ako ty.

         tu vôbec nejde o to koľko máš volného času.
         Tu ide o to, že máš stále otvorené nwoo.org a okamžite reaguješ. Nemáš čas ani ísť na záchod, nemáš čas žiť svoj život lebo okamžite reaguješ a nejako smeruješ diskusiu. Stále sliediš čo kto napísal.

         Ani admini na iných weboch nereagujú okamžite tak ako ty.
         Tvoja práca je na tomto webe nejakým smerom riadiť diskusiu.
         Smer vidím taký, aby sa tu na diskusii nič nepodarilo vytvoriť, aby to bolo stále mlátenie prázdnej slamy.

         Prečo to tak robíš, neviem, možno je to dohoda s adminom a potom celý tento web je len Potemkinova dedina, alebo je to tvoje platené miesto.
         Lebo stále sleduješ čo sa tu deje a behom pár sekúnd odpovedáš

        • proud napsal:

         Ja mam nwoo otevreny porad,a co jako,chces mi narizovat kdy a jestli?:-)))))))))))))))))))))))))))))))))) . Vtipe! :-)))))))))))))))))))))))))))))))

        • proud napsal:

         To by ses divil co mam casu uprostred svy zeleny zahrady odkud pisu ;-) :-)).Dneska jsem napriklad nechal dodelat tazny na aute a nasbiral dva kose hub...........a jeste mam cas psat,jak vidis:-)))))))))))))))))))))).Dnesek beru jako prima den a ty mi ho stejne jako krtina urcite nezkazis:-))) ;-)

        • jop napsal:

         to je zaujímavé.

         Pochybujem že ktokoľvek okrem orgánov kontrolných a činných má nwoo stále otvorené.

         Okrem teba to tu na serveri nikto nerobí, okrem teba tu v diskusii nikto okamžite nereaguje, okrem teba nikto diskusiu neustále potichu nesmeruje do prázdna

        • proud napsal:

         Mozna nikomu tolik nezalezi na lepsi budoucnosti vsech tak jako me,mrkni na to z tohohle uhlu.Jinak te muzu ujistit,ze s nejakejma kontrolnima organama tohohle vsivyho systemu nemam nic spolecnyho:-).Jestli veris nebo ne je uz jen tvuj problem,opet a zase :-).Zejtra prijd,jestli si chces vynadat,to budu celkem nervak,potahnu kabel od baterky k taznymu a to bude pekna pakarna:-))

        • proud napsal:

         Cemu ty rikas prazdno,to tady vyvadis ty a tobe podobny,ja se naopak snazim dostat lidi k obcansky neposlusnosti kdy si vymuzou co potrebujou v relativnim klidu a pohodli a sami si to taky budou kocirovat, aby je nenapadlo naletet blbum co by je nahnali pod samopaly a do obcansky valky bez uzitku,nebo pod dalsi nejakou "vladu" s desaterama podobnejma volovinama..

        • proud napsal:

         Na "z deste pod okap" nejsem zvedavej.

        • Krtecek napsal:

         Jope diskuze s Proudem,který tady bude donekonečna podporovat korporatni fašistickou oligarchickou tyranii ohnutých hřbetu a jeho NWO nemá smysl a nikdy nikde nepovede!
         Je tu instalován jako provokatér a diversantka,který prý je tak hloupý,že to dělá zdarma!
         Ti kteří mu pomáhají budou brzy vidět že jim bere vzduch,který otravuje provokacemi ó prý občanském odporu a nikdy se nezmůže napsat co to za jeho provokace je!

        • Krtecek napsal:

         Po webu jde info,že Proudovi za to slíbilo prý NWO místo dozorce v budoucích koncentračních táborech krycím názvem FEMA!
         Bude tam pracovat ve spalovne Židu!
         Nyní už ví,že první chytří gojimove budou využívat nápadů panu Židů a dostal proti od svých fašistů za úkol být toho brzda!

        • Sasin napsal:

         No tak desatero otroka už vymysleli otrokáři dávno. Měli to navlečený na tehdejší myšlení, gdyž potřebovali přirozené podílníky na neprodejné půdě a rozpočtu převlíknout do konzumního oblečení za peníze, upálit nepřizpůsobivé a vohnout přizpůsobivé. Některé psychopatické režimy to dotáhli až tak daleko, že se líčili na bílo, nosili krejzly, čím větší tím lepší, srali do nočníků, které strkali pod postel, nosili dlouhé šaškovské boty, jejichž špičky si tahali na šňůrkách a vůbec byli blboni ve své době velice kreativní. Například v Japonsku nebo v Číně si ženy pytvali, řezali chodidla aby se vešly dle nařízení módní inspekce do botiček pro panenky a jinde zase platilo, že gdo má pacholka je sedlák. A vůbec ta lidská spodina byla vynalézavá ve všech směrech. Měla na to čas a zaKON v kapse, tak do lidí kopala i ve svém volném čase. To je taková divná úchylka, že gdyž někomu dáš moc, zacházet sviňsky, bezpodílově s druhými, nigdy to neskončí dobře, páč oni pak nigdy nevědí gdy už je toho opravdu moc. Jaký smysl má volit si menšího nebo většího paka jako za sebe zastupytele nehápu. Snad to dokážete obhájit, nějakým pádným ERgumentem. O podílech už jste slyšel, né?

        • Krtecek napsal:

         Pane spisovateli Vyhlidko cenzurní stát se připravuje už dnes.Tento vzkaz už píší podruhé neboť ho cenzura ČSSD nepustila!
         Všimněte si,že zdejší provokatér pan Proud přímo zoufalé nenávidí domorodé obyvatelé ČR a chce jim vnutit na nekonnecne dlouhou dobu otroctví a zamaskovat,že pracuje pro korporátní oligarchickou a fašistickou tyranii NWO,kdy má za úkol zkusit zdemolovat vznikajici Desatero voliče!

        • Krtecek napsal:

         Jak snad víte Desatero voliče připravuje nepolitické čista obchodní společnost OSV tedy Občanská Společnost Volicu,která chce mezi jiným zcela nepoliticky DIA!OG S NYNEJSI MOCI VE FOME OTEVRENI DISKUZNICH RUBRIK na webech politických stran a hnutí což dostalo název
         PRIMA demokracie ,kdy by jsme se mohli zeptat jako občané na důvody jimiž majitelé moci mnohdy terorizuji svou menšinou naši občanskou většinu!
         Pane spisovateli Vyhlídkové budete mít odvahu ó tom něco napsat nejen tady,ale i na vašem webu?
         Desatero voliče najdete mezi nejčtenějším i články hned na prvním místě pod
         Pomozte zastavit geoinzenyrstvi!

 5. jan nowak napsal:

  Ahoj Proude.. kam chodíš na houby ??
  Pochlub se : ))
  M.

  ps : stačí přibližně..

 6. jan nowak napsal:

  Já jednou našel rybu na poli , cca 300 M od moře.. če-če..
  Dones jí tam Mrož !

 7. jan nowak napsal:

  A nejwětší HAJZL je prej pan domácí..
  .. ňákej Proud ! ! !

  Pozdrawuj Haarpíka
  ps : taky u was - is das - 2 dni prší ??

  • proud napsal:

   Jj,umim bejt poradnej hajzl,kdyz je potreba,dokonce i bejt jeste mnohem horsi,nemam s tim zadnej problem :-)

 8. jan nowak napsal:

  ZABIL SEM MANŽELKU..
  .. tenkrát www we Wídni a hodil jí do PROUDU pod jezem U Franzjosefstrasse : //

  Sorry jako.

  • Krtecek napsal:

   Američan pan Proud chodí na houby do Texasu,neboť je tam teď dost vlhko,neboť jeho president Trumpeta zkrátil výdaje na výzkumy počasí a dál je na bomby! To má brutální guma pan Proud velmi rad,ale nechce se přiznat,kde chodí na houby!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!