Konflikty mezi liberály a konzervativci v USA jsou uměle vyvolané, aby byl nastolen policejní stát

antifa

Nezávislý americký novinář Luke Rudkowski informuje v 12-ti minutovém videu o tom, že aktuální konflikty mezi americkou populací jsou záměrně vytvářené. V úvodu zmiňuje svůj zážitek z Occupy Wall Street, kde objevil policisty převlečené za Antifu. Dále připomíná program Cointelpro, který začala FBI uplatňovat již během války ve Vietnamu, aby narušila protiválečné protesty. Vzpomíná na mnohé zkušenosti s agenty provokatéry a upozorňuje na to, že program tohoto druhu americká policie stále používá už od předvolební kampaně Donalda Trumpa k provokování násilných střetů.

Luke popisuje mnoho případů, kdy agenti provokatéři začali s násilnými akcemi a když se jim podařilo dav strhnout do ostrého konfliktu, tak policie stála stranou a nebránila násilí. Zmatení Američané se tak bijí mezi sebou, aniž by chápali původ a nesmyslnost vzájemných konfliktů.

Takováto činnost státních policejních orgánů má za cíl přitvrdit policejní stát v USA, což se projevilo např. v nedávném povolení od prezidenta Trumpa, že policie může používat armádní vybavení a zbraně nebo ve zvýšení cenzury v médiích a na internetu.

Luke poznamenává, že bohužel je příliš málo lidí, kteří chápou a vysvětlují veřejnosti, jakým způsobem jsou lidé cíleně manipulováni do schématu problém-reakce-řešení, ve kterém budou sami volat po upevnění policejního státu. Ukazuje na spoustu případů, kdy si lidé sami vymysleli, že se stali obětí útoku „druhé strany“ a na nepochopení mnoha nezávislých médií, jejichž autoři sami volají po občanské válce. Připomíná stále probíhající program CIA Mockingbird, ve kterém CIA kontroluje mainstreamová média a diktuje jim, jak mají informovat.

Strategie Rozděl a panuj jede v USA v plné síle. Neděje se něco podobného i u nás?
16 Komentářů k Konflikty mezi liberály a konzervativci v USA jsou uměle vyvolané, aby byl nastolen policejní stát

 1. Lukaš napsal:

  Řekl bych,že se to děje i jinde ve světě a i u nás.že to řídí policie.Také do toho zapadá i vyvolávání válek ve světě vládou USA.
  Jak už někdo psal,státní správa USA s tím počítá,že dojde časem k tvrdým násilnostem,mají připravené sběrné tábory pro násilníky.

  • proud napsal:

   Nasilnik je kazdej a nas,prijde na okolnosti!Ty tabory nejsou pro nasilniky,ale spis to vypada ze budou pro odpurce systemu……vudce.

   • Lukaš napsal:

    proude.
    Došlo to až k dokonalé uchopení moci sionisti,jenže zjistili,že udržení moci je ještě tvrdší oříšek,tak se zkouší všechno možné.

    • proud napsal:

     Me to spis prijde,ze se porad snazej tu moc uchopit a porad se jim to nevede jak by chteli,a zrejme se jim to ani nepovede.Ta snaha,to je celej ten soucasnej bordel.

     • proud napsal:

      Svym zpusobem se tomu ale divim,pri vsech jejich znalostech a moznostech,ze si vybrali cestu zla a nerovnovahy.

 2. Eschatolog napsal:

  komu vlastne tedy „slouzi“ tzv.policie , specialne vybrani submisivni deprivanti ?

 3. Martin Rubáš napsal:

  Ano i v USA se snaží nastoli policejní stát. Ale v Evropě je to horší. Na západě váš můžou zatknout za nevhodný tweet nebo příspěvek na facebooku. Snad to tak nebu i u nás.

  http://www.epshark.cz/clanek/118/novodoba-totalita-na-zapade

  • proud napsal:

   Tam je policejni stat uz davno,ale porad je takzvane policejni a „policejni“……neda se rict proste jen policejni bez niceho dalsiho,tech modelu muze bejt spousty a vsechno to budou policejni staty.

 4. Ignác napsal:

  Hlavním důvodem je touha sebrat Američanům palné zbraně. Mělo se to povést už za Obamy. Inscenovaly se sehrané masakry jako v Sandy Hook. Veřejnost je ale tvrdě proti, takže se vyprovokuje malá kontrolovaná občanská válka, po které moc očekává, že konečně přesvědčí lidi o nutnosti si nechat sebrat zbraně. USA se tak připravují na stav budoucí zhoršené ekonomické situace a hněvu lidu po jeho nenaplněných očekáváních.

 5. lubajs napsal:

  Na podzim roku 2013 jsem se shodou okolností stal účastníkem demonstrace horníků před sídlem GŘ OKD v Ostravě. Demonstrace probíhala v poklidu než se objevili dva týpci v bundách s kapucemi na hlavách, kteří se rozběhli proti těžkooděncům s dlažebními kostkami v rukou. Jednoho ale chytila skupinka vedle stojících horníků, dlažební kostku mu vytrhli a jeden z horníků mu ještě kopl do prdele. Druhému týpkovi, hned jak se rozběhl proti těžkooděncům s úmyslem hodit na ně dlažební kostku jsem já osobně podložil nohu a týpek padl i s kostkou na zem, kde si rozbil nos. Samozřejmě, že hned utekl. Když už demonstrace skončila, tak se svými přáteli jsme šli k autu a jak jsme procházeli kolem policejního antonu, všiml jsem si, že u něj stojí ten týpek, kterému jsem podložil nohu a družně se bavil s ostatními policajty. Byl to policejní provokatér, který se s ještě s jedním kolegou snažili vyvolat záminku pro tvrdý zásah těžkooděnců proti horníkům. Takže nejen policie USA, ale i u nás policie používá běžně provokatéry ze svých řad aby mohla ukončit nepohodlné demonstrace nespokojených lidí.

  • proud napsal:

   To je pravda,a zdaleka ne jen pri demonstracich……….

  • Sasin napsal:

   Gdyby komanči neházely vývoji zaměstnanecké zátarasy a vrátili podílníků neprodejnou půdu a podíl na rozpočtu, nemuseli by horníci kutat moje, naše, společné uhlí, páč by už dávno byl jiný zdroj na topení, vaření, ježdění a ták. Jenže jeli ve světové internacionále harpagondechajckých volebních obvodů, gde se vybíralo z jiné nabídky a poptávky. A proto jsme taky tuzemské maso, rum, froté povlečení a jiné plechovky a sklíčka kupovali v Rakousku a Německu za cizí měny. Nedostatek a tvrdá demokratůra byla hnací silou toho přežitého systému, který jen pokračoval ve feudálně nevolnicky kapitalizovaném růstu dobytka, který měl být poražen až v pravý čas. Teď je ten čas. Blboni nevědí o čem to je. Stačí jim krabička na bydlení, krabička na psaní a přístup na internet., Po předcích nepobrali ani základní životní potřeby a z myšlení jim zůstal jen pohled do regálů harpagondechajckých veksláků, jejichž zástupci už seděj ve vládě. Neuvěřitelné. Fantastické.

   P.S. Horník vaří čaj. Nasype do hrnca čaj, cukr a vodu a zapne plyn. Muheeeeee

   • proud napsal:

    „P.S. Horník vaří čaj. Nasype do hrnca čaj, cukr a vodu a zapne plyn. Muheeeeee“…………..a az se vrati z vejletu po zapnuti plynu,da do konvice vodu a postavi ji na varic……..:-))))

 6. Rocco napsal:

  Admine, chtěl bych se zeptat, jestli by paní Pozorovatelka z Aeronetu teoreticky mohla publikovat zde u Vás? Paní Pozorovatelka o mém dotazu neví, jen právě čtu v diskuzi na AE, že už nemá po různých urážkách od pana VK chuť psát na AE.

  https://aeronet.cz/news/na-ruskem-konzulatu-v-san-franciscu-hori-hlasili-lide-hasicum-zamestnanci-palili-v-kamnech-dokumenty-jako-pred-vyhlasenim-valky-usa-zaviraji-rusku-3-diplomaticke-mise/

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!

NEKRMTE TROLY!