V Mosulu vybombradovali 10 tisíc civilistů. Kde jsou fotky dětí a nemocnic, milí, zlatí?

mosul-civilian-casualties-ap-16311518340656V Aleppu byly dle médií vybombardovány snad všechny nemocnice (na světě?), hlubokými dětskými příběhy se to jen hemžilo. Mosul? Pravděpodobně přes 10 tisíc mrtvých civilistů. Haló! Média! Sorosi! Je tam někdo? Jste alespoň Hebdo? "Krvavý účet za dobytí Mosulu, spojenecké bombardování zabilo 10 tisíc lidí", zaznamenal jsem náhodou zprávu na iDnes z 27. srpna. Chyba v Matrixu? Takhle nesympaticky se přeci nereferuje. To je skoro na sankce od eurosoudruhů nebo amerických jestřábů.

Ve zprávě se mimo jiné píše: "Celkově to vypadá, že koaliční síly dobývaly obsazený Mosul podobným stylem jako svého času Rusové čečenský Groznyj. Celkové odhady mrtvých civilistů jdou až ke čtyřiceti tisícům lidí... Celkově je zatím doloženo 8 600 lidí, kteří byli zabiti americkým a britským bombardováním a iráckými děly. Experti předpokládají, že číslo ještě vyskočí výš, přinejmenším na deset tisíc."

Nejsem úplný idiot a vím, že ve válce (nebo při osvobození) padne bezpočet civilních obětí, které to bohužel odnášejí za ty u kormidel, a často je jich řádově více, než nám je předkládáno. Nebo i méně, záleží, kdo předkládá a na čí účet. Všichni přeci víme, že spojenci osvobozující Aleppo (Rusko a Sýrie) jsou ti zlí řezníci, kdežto spojenci v Mosulu (USA, Británie a Irák) jsou ti správní hoši!

A říkám si, kde jsi "objektivní" ČT? Kde jste milí "ertové", "abaové" a další? Kde jsou vaše hluboké dětské příběhy, dojemné fotografie, informace o bombardování (už opravdu, ale opravdu poslední) nemocnice? Kde jsou vaši takzvaní experti a odborníci, aby nám něco řekli stejně jako u Aleppa? Kde jsou všechny Sorosovy "lidskoprávní" organizace? Kde jste všichni ti hlídací psi "liberální (neomarxistické) demokracie"?

Neslyším. Haló! Je tam někdo? Jste alespoň Hebdo?

Zdroj: http://tomasvyoral.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=621332
6 Komentářů k V Mosulu vybombradovali 10 tisíc civilistů. Kde jsou fotky dětí a nemocnic, milí, zlatí?

 1. tojsemja napsal:

  nezapomeňte, že cílem útoků uSSa bylo (vždy je) totálně zničit infrastrukturu, aby se Sýrie mohla pozvednout co nejpozději, protože je tam skutečná svoboda a vůle lidu, což uSSa nesnáší, takové musí zničit, z takových totiž nemá kolonie, penízky a moc

 2. ekonom napsal:

  Môžeme dúfať,že to niekto nanesie do medií či inštitúcií ako je OSN????Za pokus to stojí...aj tento článok k tomu prispel!!!!Tak ako iné svinstvá a zločiny,ktoré pácha "vyspelý" Západ,ktorému naši politici trčia zo zadku!!!!

 3. proud napsal:

  V Mosulu bombradujou,u nas bombardujeme......

 4. Justass napsal:

  "nezapomeňte, že cílem útoků uSSa bylo (vždy je) totálně zničit infrastrukturu, aby se Sýrie mohla pozvednout co nejpozději,.."

  Jo, jo. Tohle už mají anglo-američané v krvi ( genech) po staletí. Viz. i II. WW. Drážďany ( válečný zločin), u nás pak
  vybombardování Škodovky, chemických závodů a průmyslových závodů v Severních Čechách atd, atp. Hold spojenci k nezaplacení - řek bych.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!