Otázka – Odpověď V. V. Pjakina ze dne 28.08.2017

pjakin2017

Ruský analytik odpovídá ve svém pravidelném pořadu na otázky z těchto témat: Důvody návštěvy vatikánského kardinála v Rusku jako příznak předávání řízení od katolické církve k pravoslavné, nehody amerického námořnictva jako důsledek celosvětové ztráty respektu k americké armádě, akce ruské generální prokuratury proti korupčníkům jako projev posílení role globalistů nad státní elitou USA, násilí v Evropě jako snaha USA destabilizovat Evropu, bezradnost amerických politiků z řad Demokratické strany nad koncem vedoucí úlohy USA, nebezpečí občanské války a prvky barevných revolucí v USA, různé možnosti vývoje správní úrovně Novoruska, Maloruska a Ukrajiny, zpráva o ukrajinských motorech v severokorejských raketách jako příznak opouštění řízení Ukrajiny ze strany USA, odchod Stephena Bannona z místa Trumpova poradce jako posílení Trumpova vlivu, zaprodanost ruských atletů, kteří se rozhodli soutěžit pod neutrální vlajkou, nesrovnatelnost DVTŘ s podnikatelskými příručkami k úspěšnému životu, a další
9 Komentářů k Otázka – Odpověď V. V. Pjakina ze dne 28.08.2017

 1. Lukaš napsal:

  Perfektní Pjakin jako pokaždé.
  Zajímavé vysvětlení všech těch atentátů,hrozeb,napadání až snaha rozvrátit Rusko a další státy.Nabírá to obrátky,takže můžeme brzy čekat něco dalšího.Už můžeme připsat i kontrolu na Ruských konzulátech,že to bude mít pokračování,jak od Ruské strany,pak zase s Americké strany.Co mě nejde do hlavy,za každou cenu,musí být napadena S.Korej,co se tam vlastně děje,kdo má snahu,aby to došlo až na jaderný úder.Kolem těch sportovců,si nebere servítky také,ohledně těch co závodily pod neutrální vlajkou.Momentílně se nemluví o MS ve fotbale o kterém se mluvilo,že ho chtějí Rusku odejmout.

 2. Novapalo napsal:

  Vznikajúca logika vzťahu morálky a mravnosti. Pán Kysucký v jeho knihe "Zásadné omyly Západu a Vatikánu" tento vzťah popisuje, vzťahom hmoty a duchu a rozdeľuje ľudí na dve duchovné kasty, ktoré sú oddelené neprekročiteľnou "hranicou smrti".

  • proud napsal:

   Moralce a mravnosti tleskam,pokud jde o ty spravny a nepokrouceny,ale na Kysuckyho seru! :-)))

  • přemítač napsal:

   Jediné, nad čím jsem se pozastavil je snad ona jediná teze, že nahoře jsou pouze spory a napětí jako dole. S tím nemohu souhlasit, protože i v dolní vrstvě se naleznou skupiny, které jsou schopné se domluvit. Připadá mi tím logické vyvodit i tzv. hypotetickou domněnku, že i nahoře je možné utvářet iluzorní spory, které jsou prospěšné určité skupině. Popisuje to jako strukturní a bezstrukturní řízení, ale že by zcela jednoznačně mohl říct, jak to jasně a zásadově běží? Navíc ta otázka mi nepřijde vůbec hloupá a neměl bych potřebu autora otázky potutelně zesměšňovat? Tady se dle mého ukazuje ona druhá tvář odvrácené strany z té horší strany, jelikož každé jablko v sobě skrývá kousek hniloby.

   • proud napsal:

    Otazka do pranice,nevim,ale muj dojem je ze nahore to maji jednodussi,protoze jde "jen" o prachy a s nima o moc,mota se to tedy jenom kolem penez a tam je to tak,ze bud jich mas dost a muzes leccos,nebo nemas a muzes hovno,cemu kolem toho veris,nebo neveris je vlastne uplne sumafuk,protoze prachy rozhodnou,respektive ten kdo jich ma nejvic,samozrejme........

    • proud napsal:

     Apropo,tahle teorie taky leccos,zdanlive nedavajiciho smysl,vysvetluje.Prachy neznaji emoce a city pri rozhodovani,jen to,kolik jich je ve hre,kolik se jich vydela.....za jakou cenu je tudiz nezajima.

     • přemítač napsal:

      Dobrá při zamyšlení, že jen tato forma je platná pro uvádění reality v realitu budoucí se pouze utvrzuje fakt, že jsou to tak trošku hovádka. Nicméně na faktu posměchu na otázku autorovu shledávám jeho postoj jako povrchní. V okamžiku, kdy mám informační výhody jako řekněme "učitel" nemohu zastávat postoj posměchu žákovi, který nechápe souvislosti. A je úplně jedno v jaké třídě či stupni se nachází. Tím chci říct, že né všichni mohou studovat koncepce řízení, jsou rádi, když jim poskytuje informace třeba formou videa tento člověk. Důležitá je zvídavost, né nasycenost infem.

      • Justass napsal:

       No jo - ona i trpělivost má své meze. takových debilních o tázek dostává mnoho, řek bych až příliš. Takže se nelze divit, když semo tamo ujede a někoho sjede. U nás např., třeba takový "borec" jako Kašuka by až příliš často chtěl řešení na 6. prioritě - no a to je debilta v koncentrované podobě - řek bych.

 3. Pepa napsal:

  Dnešní profesionální sport nemá nic společného se zdravím a morálkou. Je to ostuda kam se to všechno dostalo. Sportovci si nezasluhují takou pozornost, většinou jsou hloupí a nevzdělaní a lidé je uctívají jak bohy. Dávat miliónové až miliardové výplaty těmto lidem??? Je to ostuda. Máme mít jiné ikony a ne primitivy.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!