Petice za trestní stíhání politiků a organizací podílejících se na dovozu nelegálních imigrantů do České republiky

frontex0_upObecné ohrožení podle §§ 272–273 trestního zákoníku je trestný čin, jehož se dopustí pachatel, který úmyslně (§ 272) nebo z nedbalosti (§ 273) vydá lidi v nebezpečí smrti nebo těžké újmy na zdraví nebo cizí majetek v nebezpečí škody velkého rozsahu tím, že způsobí požár nebo povodeň nebo škodlivý účinek výbušnin, plynu, elektřiny nebo jiných podobně nebezpečných látek nebo sil nebo se dopustí jiného podobného nebezpečného jednání (obecné nebezpečí), případně obecné nebezpečí zvýší anebo ztíží jeho odvrácení nebo zmírnění.

Naši politici a organizace podílející se na dovozu nelegálních imigrantů naplňují skutkovou podstatu tohoto činu. Zkušenosti z Francie, Německa a dalších evropských zemí  ukazují že nelegální imigranti jsou nebezpečím pro Českou republiku a její občany. Jak přímým tak budoucím. Politici kteří financují organizace dovážející a propagující imigraci a islámskou ideologii  vydávají lidi v nebezpečí smrti nebo těžké újmy na zdraví  a majetku a měli by být podle zákona trestně odpovědní.

Autor petice: Ivo Konečný -  Kontaktujte autora petice

Petici je možné podepsat zde: https://www.petice24.com/petice_za_trestni_stihani_politik_a_organizaci_podilejicich_se_na
55 Komentářů k Petice za trestní stíhání politiků a organizací podílejících se na dovozu nelegálních imigrantů do České republiky

 1. Perun Hromovládný napsal:

  Nezlobte se na mne, ale tudy již cesta dávno nevede. Mám v paměti petici pana Konvičky, a jeho uskupení, se kterou si Sobotka (a spol.) vytřel konečník.
  Petice měla tuším 250 000 podpisů. Aktivně jsem nasbíral kolem 300 podpisů, aby se mi Zubatá Pleš smála? Jediná cesta je – klacky, vidle a cepy. Hrrr na ně!

  • Deda Lebeda napsal:

   Nejake biti a vymena tech jelimanu nic nezmeni. Je potreba zmenit system aby nam nasi sluzebnici konecne zacali slouzit a ne poroucet a rozkazovat!

   • Deda Lebeda napsal:

    A hlavne aby se podobne a jine bezne zrudnosti proti obcanum nemohli opakovat. My jsme tu ti kdo rika co jak bude nebo nebude. Lidi na to jen asi zapomneli.
    Tak schvalne, koho z VAS NAS se kdo ptal zda chceme nynejsi ustavu? No? Nikoho...

    • proud napsal:

     Jdes na to podle me z ty spravny strany.....jisteze se bez nas ani neuserou,jen to pochopit a nenechat se manipulovat a delat si navzajem policajty.

   • Perun Hromovládný napsal:

    A to už bohužel neuděláš bez těch výše uvedených nástrojů. Oni si kapříci vlastní rybník sami nevypustí.

    • proud napsal:

     Ale udelas,jediny co k tomu potrebujes jsou vedomosti a presvedceni.....ty vedou ke sjednoceni.

     • Perun Hromovládný napsal:

      Tvůj optimismus není ničím jiným, než informační mezerou. Utopické teorie a surová realita jsou dvě naprosto odlišné věci.

      • proud napsal:

       To neni optimismus ale vedeni,to je to co tobe schazi.Vedomosti a umeni s nima pracovat.Pak se ti to jevi,jak se ti to jevi.....

       • Perun Hromovládný napsal:

        Máš nějaký příklad pro své tvrzení v dějinách, kdy zvítězila pravda a láska nad lží a nenávistí? Naopak ti mohu dát nesčetné příklady, kdy byl systém změněn díky klackům a cepům.

        • proud napsal:

         Byl zmenen ne diky klackum a cepum,ale klacky a cepy zmenen diky nevedomosti lidi pod rezii tech "chytrejsich",ktery vedeli.

        • Petr C napsal:

         Proude, Perun ma pravdu v tom ze po dobrem ty parazity od koryt nedostanete. A Vy v tom ze vetsinou se zase dostanou k moci dalsi paraziti.

        • proud napsal:

         Co je pro tebe "po dobrym"? A ano,"po zlym"(po bitve) tam nalezou vzdycky dalsi paraziti,to se hned vyroji plno generalu kolem koryta.

        • Petr C napsal:

         Po dobrym je to ze ze svych kancelari vyjdou po svych. Jenze parazita se po dobrym nezbavite.
         Letos jsem si postavil dva skleniky a do jednoho se mi dostal parazit. Zral co se dalo.
         Zkousel jsem se ho zbavit po dobrem. Ruzne postriky, ktere ho mnely vypudit. Nechtel jsem vybit prospesny hmyz. Paraziti nereagovali. No tak jsem se nasral vytrhal napadeny stav a spalil. Od te doby je pokoj. To prvni bylo po dobrym - nefungovalo. To druhe bylo po zlym - fungovalo. Diky tomu ze jsem ze jsem to zkousel po dobrym jsem prisel o velkou cast urody. Pristim rokem to musim podchytit vcas. Takze tak nejak to plati i mezi lidma.

        • proud napsal:

         Neexistuje termin "po dobrym",ono je po zlym vsechno.Tvoje skleniky neresim,mohls nasekat spousty chyb a tvoje pouceni proto muze bejt spatny:-)).Taky nemusi,nevim.Vim jen ze me to funguje po mym a nic nevybijim a vsechno na prirodni bazi:-).Jasne ze nemam urodu jako sypaci a postrikovaci,tak velkou a peknou,za to ale zdravou:-).Jinak nekoukam az tak na to jak se zbavim parazita jako na to za jakou cenu,hned druhej pohled je na to cim ho opravdu poskodim a cim mu i pres skody naopak poslouzim.....

        • Petr C napsal:

         Vsak se mi take o skleniky nejednalo. Ja Vam jen rikam jak to funguje v praxi. Jiste cely svet funguje po Vasem. Proto to je jak to je.
         Samozdrejme ze chemikalie bych nepouzival. Prece si nezaseru svuj prostor. A prirodni cesta uz neexistuje od momentu kdy se do ni zacal srat clovek. Ono totiz ten ohen take likvidoval parazity. Cela Britska Kolonie (Columbia), by o tom mohla povidat.

     • :-) napsal:

      mýlite se ...NEJDŮLEŽITĚJŠÍ ze všeho je: nemít strach a nepodlehnout předsudkům :-) pak jde vše ráz naráz a v podstatě samo....

      • :-) napsal:

       ...ještě bych přidal,že :pokud chcete,aby se na místa řízení státu nedostaly živly záludné,musíte si politiky permanentně hlídat...jinak přestávají pracovat,jako dělník v továrně,odejde mistr dělní nedělá...kocour odejde,myši mají rej:-) je to všude stejné ale línost a nezájem lidí napomáhá jak lumpům tak korupci ve státě...a zase jsme zpátky u těch obyčejných lidí,takže bude nejlepší,začít kažný sám u sebe,nemyslíte??

       • proud napsal:

        Kazdej sam se sebou je zakladnim predpokladem!Ovsem ne kazdej si mysli ze je to alfou a omegou,natoz aby sam od sebe chtel.Tim spis ze system uci umyslne neco jinyho.K tem hlidanejm politikum........naco mam hlidat neco co nepotrebuju? A na co mam vubec vlastne hlidat? Protirecis si! Kdyz zacnu sam se sebou,nebude potreba me prece hlidat!

        • :-) napsal:

         zabýváte se sám sebou????...v tom případě nevím co tady na těchto stránkách vlastně hledáte? :-) asi jen pokec,ale takoví už jsou ti co ví vše nejlíp jen jim chybí akce

        • proud napsal:

         ......nebo shaneji dalsi,sobe podobny.....cim vic jich bude,tim lip,nebo se pletu?

        • proud napsal:

         Kdyz se kazdej kdo se zabejva sam sebou vysere na ostatni,pak ma zlo vrata dokoran!

 2. spravedlivý napsal:

  Petice jsou vládnímu koloniálnímu židákovi k smíchu,s těmi bestiemi se nedá bojovat planými žvásty,peticemi a podobnými stupiditami,ale pouze způsobem,kterému opravdu rozumnějí,a tím je hrubá síla!
  Olovem,špagáty a ohněm,a pokud to nejsme schopni pochopit a realizovat,jsme jako národ a bílá rasa odsouzeni ke zcela oprávněnému zotročení a zániku.

  • proud napsal:

   Tvuj navod je navodem k sebevrazde,pak se naskyta otazka jestli jsi tak blbej,nebo jestli jsi k tomu navedenej.Zkus popremejslet,ale pochybuju ze ti neco docvakne s tvym ohnem a spagatem,hnanim lidi pod sekeru.

  • proud napsal:

   Tvoje "spravedlnost" te dostane na ten kandelabr mezi prvnima.

  • Sasin napsal:

   Oprávněné zotročení, co to je? Šmarjá blbější než automobil, do kterého se musí nalít odíl předem, jinak se nepohne

   • Paul Durham napsal:

    nejspíš to bylo myšleno tak, že větší pes mrdá, čím je zřetelně myšleno, že vše si musí jedinec na systému vybojovat ( pokud není negr nebo cikán, buzerant či lesba, pedofil nebo havlofil) , zadarmo dostanete leda kopanec do řiti

    • tady je vladarovo vejvar napsal:

     "Než odpovím na otázku,
     čím to bylo způsobeno, musím připomenout, že existuje dvojí druh vlády: buď stojí v čele
     země panovník sám a všichni jeho ministři spravují krajinu z jeho milosti a vůle, nebo
     vládne spolu s barony, kteří si své postavení zachovávají nikoli z milosti vládce, ale jako
     výsadu svého starobylého rodu. Ti pak mají svá vlastní panství a vlastní poddané, jimiž
     jsou respektováni jako svrchovaní páni a kteří k nim lnou vžitou příchylností. Tam, kde je
     vládce svrchovaným pánem, bývají jeho zmocněnci, ministři a úředníci, naopak ve velké
     neoblibě.

     V naší době slouží za příklady těchto dvou typů vlád, jak už bylo řečeno, říše turecká afrancouzské království. Turecko je řízeno jediným suverénním pánem, sultánem, a všichni ostatní jsou jeho poddanými. Říše je rozdělena na sandžaky, kterým stojí v čele
     správcové, jež sultán sám určuje a podle potřeby střídá. Francouzský král je obklopen
     mnoha šlechtici ze starých rodů, kteří mají svá vlastní panství, poddané a řadu rozličných
     výsad, jež jim panovník nemůže libovolně odejmout bez nebezpečí, že ohrozí svou říši.
     Porovnáním těchto dvou států lze zjistit, jak obtížné je dobýt tureckou říší, ovšem kdyby
     se to někomu přece jen zdařilo, velice snadno si ji udrží. Z toho, co jsem už uvedl, je
     zcela jasné, že příčiny obtížného dobývání této říše nutno hledat ve faktu, že dobyvatel
     nemůže přijít na zavolání místních mocných, ani nemůže doufat, že by si ulehčil svou
     úlohu tím, že by vyvolal vzpouru lidí kolem sultána. Není lehké je ani podplatit a pokud
     by se i podplatit dali, nevyplynul by z toho dobyvateli užitek, neboť nejsou s to strhnout
     za sebou obyvatelstvo. A proto ten, kdo chce na Turecko zaútočit, musí vědět, že se
     střetne se státem sjednoceným, a musí tudíž spoléhat na vlastní síly spíš než na cizí
     nepořádky. Komu se však podaří tuto říši přemoci a porazí ji na bojišti, nemusí se už bát
     nikoho, leda vládnoucího rodu, a pokud smete i ten, nenajde se už jiný obávaný protivník,
     neboť ostatní nemají na obyvatelstvo žádný vliv.

     A tak jako se před vítězstvím nemohl
     spolehnout na nikoho z nich, nemusí se jich už jako vítěz obávat.

     Jiné, ba opačné je to ve státech jako Francie. Je celkem snadné je přepadnout s pomocí
     některého z baronů, neboť vždycky se mezi nimi najde nespokojenec toužící po novotách.
     Takový pak může otevřít vstup do země a ulehčit vítězství. Ovšem bude-li se tam nový
     vládce chtít udržet, způsobí mu mnoho starostí a obtíží právě ti, kteří mu k vítězství
     pomáhali, i ti, které přemohl. A nestačí odstranit panovnický rod, neboť stále ještě
     zůstává šlechta, která je ochotná postavit se do čela nových převratů a nepokojů, a pokud
     si ji nový pán nezíská (nebo ji nezničí), zemi ztratí při první vhodné příležitosti.
     Kdo zkoumá Dáreiovu říši, zjistí, že se podobala Turecké, a proto ji musel Alexandr
     napadnout a porazit v řádné bitvě. Po vítězství a smrti Dáreiově si ji pak Alexandr
     snadněji udržel z příčin, které jsem uvedl. Kdyby jeho nástupcové byli zůstali svorní, byli
     by si ji udrželi, neboť v říši by nevznikly jiné rozbroje než ty, které sami způsobili a
     vyvolali. Naopak státy řízené jako Francie nelze udržet v klidu. Proto vznikaly časté
     vzpoury proti Římanům v Hispánii, v Galii a v Řecku. Ohniskem byla mnohá knížectví
     přetrvávající v těchto zemích. Římané, co paměť sahá, nemohli si být jisti, zda v té zemi
     vydrží, nebo ne, dokud žila vzpomínka na bývalé pány. Jakmile se jich však zbavili a
     zničili i vzpomínku na ně - mocí, silou a stálostí římského panství , svou moc značně
     upevnili. A přestože Římané později bojovali i mezi sebou, mohli si to dovolit díky své
     vážnosti. Jakmile totiž panovnický rod vymizel, neuznávalo obyvatelstvo jiné vládce než
     Římany.
     Zvážíme-li tyto okolnosti, nemůže se nikdo divit, že si Alexandr tak snadno říši udržel, a
     nepřekvapují nás ani těžkosti jiných, když se pokoušeli uchovat to, co dobyli. Příkladem
     budiž Pyrrhos a mnozí další. Všechno to zapříčinila nikoli menší či větší způsobilost
     vítězů, nýbrž odlišné okolnosti.

     Kapitola pátá - O tom, jak vládnout městům a
     knížectvím, jež žila svobodně, pod vlastními zákony, než byla dobyta

     Pokud jsou státy , dobyté zmíněnými způsoby, zvyklé žit pod vlastními zákony a
     svobodně, lze je spravovat trojím způsobem.

     První možností je zničit dobytá území. Druhá - přesídlit na něj svůj dvůr. A třetí -
     ponechat jim jejich zákony, vybírat poplatky a dosadit vládu několika tamních, novému
     vládci oddaných mužů.

     Ti potom dobře vědí, že obstojí jen s přízní nového knížete, a že
     tudíž musí vynaložit veškeré úsilí a námahu na udržení jeho panství.

     Město přivyklé
     svobodě se udrží o mnoho snadněji vládou vlastních občanů než jakýmkoli jiným
     způsobem.

     Máme zde příklad Sparty a Říma. Sparťané se snažili zachovat si vládu nad Thébami a
     Athénami prostřednictvím oligarchie, kterou sami dosadili, ale přece nadvládu nad nimi
     ztratili. Římané zase ve snaze uchovat si Capuu, Kartágo a Numantii je vyvrátili a nepřišli
     o ně. Řecko naopak spravovali jako Sparťané, dali mu svobodu a ponechali mu jeho
     zákony. Neuspěli, a proto byli přinuceni vyvrátit mnoho měst v této zemi. Pak si je
     udrželi. Není skutečně osvědčenějšího prostředku, jak si udržet vládu, než je zkáza. Kdo
     se stane pánem města přivyklého svobodě a nezničí je, ať počítá s tím, že město zničí
     jeho, neboť bude znovu a znovu zvedat prapor vzpoury ve jménu svobody a starého řádu,
     na něž nikdo časem, ani prokázaným dobrodiním nezapomíná. Dělej co dělej, lidé nikdy na
     svobodu a minulé pořádky nezapomenou a při každé vhodné příležitosti se jich znovu
     budou dovolávat jako Pisa po stu létech florentské nadvlády.
     Pokud jsou města nebo země zvyklé žít pod vládou jediného knížete a jeho rod vymře a
     obyvatelé zvyklí poslouchat se neumějí dohodnout na novém, svobodně však žít také
     nesvedou, pak nastává ta pravá chvíle pro dobyvatele: snadno je získá a ovládá.
     Republiky však mají větší životní sílu, nepřestává v nich doutnat nenávist k jedinému
     vládci a silná touha po pomstě. Vzpomínka na ztracenou svobodu jim nedává spát, a tak
     nejjistějším způsobem je zničit je, anebo se v nich usadit.
     "

    • proud napsal:

     Opravim te,ne vetsi,nebo silnejsi pes,ale bohatsi pes,i kdyz je to zmrd na chcipnuti......

  • přemítač napsal:

   Hrubá síla je dle mého slepá ulička. Jediné co zabere je drsná ignorance s vědomým stavem. Ignorovat vědomě i za cenu vlastní úhony, jenže toho nejsme schopni, jen až bychom byli schopni se domluvit a vytvářet vlastní hodnoty mezi sebou a s ignorací jejich pravidel, pak se jejich parazitické systémy zhroutí. Otázkou je co s nima pak? :-) Většině to leze krkem, jen se prostě bojíme, chceme totiž ty jistoty.

   • proud napsal:

    Presny!!!

    • přemítač napsal:

     Vše se vlastně může přirovnat k jedinému je tu sorta lidí co vždy budou upřednostňovat osobní prospěch, či prospěch vlastní rodiny pro svou významnost či pohodlnost či jen kvůli onomu postavení ve společnosti. A pak tu bude sorta lidí co upřednostní prospěch vyššího celku za cenu vlastního částečného nepohodlí, ale s důsledky jistých záruk či jasných pravidel platných pro všechny, bez vyjímek. A toho lze dosáhnout pouze s charakterově a morálně vychovanými lidmi, pro něž chytrost a vyčůranost není na 1. místě. A to dnes najít je úkol pro Sherlocka Holmese. Na vrch oný pyramidy se musí postavit morální fundamenty, který budou platný pro každého? Dnes je priorita kalkul a vypočítavost, každej chce vybojovat vlastní záruky skrze informační výhody, naproti tomu těm co pro něj dělaj se stavět do očí a popíjet s nim ideálně pivka a panáky, přitom si hrát na kamaráda a kámoše, kterej ho má přece rád, bodejť by ne, když mu tvoří obživu. Jen jakmile by někdo změnil rétoriku či začal šťourat v tom schématu. Z kamarádů se stanou nepřátelé a špíny, který je třeba u barů ještě více zostudit.? Vše je vlastně podřízené osobnímu a bezprostřednímu okolí, dokud se to někoho netýká osobně, je mu u zadku co se na druhý straně státu či okresu nebo moře děje. Hlavní je mít doma klid. Takový ty bohatší že pošlou prachy na charity to je výsměch, akorát si tim uhlazujou špatný svědomí, protože ví, že maj víc než dost a těmahle krokama si to akorát pro sebe uvnitř ospravedlňujou a zdůvodňujou. Nikdo jim nebere jejich snahu co k prachům vyvinuli, spíš je špatnej ten cíl (prachy) přitom je důležitější cesta k cíli. To je jak když čteš prohlášení hraběte, ten by měl ze svý pozice procpávat do lidu duševní hodnoty, morálky chatrakter aby tu společnost upevňoval. Ale takový lidi z bejvalý šlechty jen melou o ekonomice, prachách nebo vo tom jak tu kdekdo sudeťákům nebo židům ubližoval, aby jako vypadal jako tolerantní citlivej člověk, kterej má přece tu nitku propojenou i stím plebsem.

     • proud napsal:

      "Takový ty bohatší že pošlou prachy na charity to je výsměch, akorát si tim uhlazujou špatný svědomí, protože ví, že maj víc než dost a těmahle krokama si to akorát pro sebe uvnitř ospravedlňujou a zdůvodňujou."...........tak trochu omyl,zapomen ze pachaci neco,cokoliv,daji "jen tak",musej vydelat,vzdycky! Tihle co platej charity a neziskovky,maj ulevy na danich,nebo jsou od nich osvobozeni uplne! Nezapomen,ze jenom pocitaji! Padnul jsem na film "Morgan", jde o horor z minulyho roku kde je krasne popsano jak jednaji a jak nas vnimaji,primo prikladne!Film je o umely inteligenci,jejim hledani a odhaluje charakter "tech nahore" kdyz se stane pruser a vymkne se kontrole.

      • proud napsal:

       To jen aby snilkove vedeli a konecne se probudili,i naivkove co chteji system nutit,nerkuli porazit jeho vlastnima nastrojema a podle nej,kdyz on sam je nastrojem.

 3. Martin Rubáš napsal:

  Podepisuji, jsou to kriminálníci. za vraždy a znásilnění můžou oni. Je potřeba zavřít hranice samozřejmě. Ale to marxistická EU neudělá. Bohužel EU elity místo toho dovážejí migranty s cílem vyměnit původní obyvatelstvo. je dobré, ale že o tom všichni ví, takže bude větší rezistence proti EU.

  http://www.epshark.cz/clanek/104/v-evrope-probiha-vymena-obyvatelstva

 4. Kolemjdoucí napsal:

  Jaká petice?? TO může podat každý a hned..

  To sbírá někdo adresy pro BIS?

 5. topcz napsal:

  Poznámka pro Admina webu: Když použijí něčí obrázek do svého článku, pravidla slušnosti mi velí, dát tam odkaz, odkud byl obrázek použit. Ten obrázek jsem vlastnoručně vytvořil (screen z videa s doplněným textem)a publikoval na mém webu 02.06.2017 - http://www.topcz.net/zacina-leto-a-evropska-neziskovka-ve-stredozemnim-mori-zahajila-sber-migrantu-z-lodicek-a-jejich-dovoz-do-eu/

  • proud napsal:

   Jeste se nekdo z vas divi proc je svet plnej curaku s autorskejma pravama co se poserou kdyz nebudou na titulnich strankach?!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Kdyby jim tak jejich vlastni ega chtely poradne rozkopat tlamy!!!!!!!!!! Chces za tu tvou picovinu polibit curaka,hovado??!!!!

   • topcz napsal:

    Jestli je někdo čurák, tak jsi to ty. J seru na autorská práva, o to vůbec nejde. Přebírám řadu článků, někdy i odtud, ale pokaždé tam je odkaz na to, odkud jsem ten článek převzal. Jenomže bavit se s čurákem o tom, co to je marketing je zbytečné. Tím, že vložím odkaz na toho od koho jsem článek převzal, poskytuji mu "odměnu" za jeho práci, jelikož Google a další hodnotí stránky i podle počtu tzv. zpěětných odkazů. To je vše.

  • proud napsal:

   Pokazdy si ho nechavas ocumlavat kdyz neco udelas pro lidi??? Tak se na to pico vyser a nedelej nic!!!!

   • proud napsal:

    Kdybys pitomce jen poznamenal ze jsi rad ze se tvoje dilo dostalo dal mezi lidi,byl bych mezi prvnima kdo by ti napsal diky,ale takhle tu zasranou fotku just sosnu,udelam na ni torrent a vystrelim ji do sveta a zadny diky ani nebudu cekat,kundo!!!!!!!!!!!!!

 6. proud napsal:

  Je potřeba vyhostit Okamuru.

 7. proud napsal:

  Admine,jďy laskavě do řiti. Tady se někdo sase přihlašuje pod mím nickem.A bůh to vydí,zkončíš v pecle.

 8. proud napsal:

  Honziku,seber tu posranou fotku a vyraz ji odsud,dej tam nejaky cerny tlamy,vyjde to na stejno a nedotknes se "panickova ega"!!

 9. topcz napsal:

  Bože můj, a takový to byl kdysi hezký web se smyslplnou diskusi. Kam se to až zvrtlo? Administrátor na to kašle, hlavně, že má pod formou pro diskusní příspěvek červeně napsáno "Upozornění".

  • proud napsal:

   Upozorneni se tejka trollingu,bohuzel ne zamindrakovanejch "autoru" pofidernich obrazku a sberatelu susni od systemu co si hrajou na "bojovniky",ale jeho praktiky jim nesmrdej.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!