Vlastimil Tlustý / Ladislav Žák / Programy politických stran / Debatní klub

tlusty-zak

Programy politických stran obsahují ekonomickou část. Obsahují i definice určující reálnost vytčených cílů? Kdo a proč píše programy politických stran? Komu jsou texty tohoto druhu určené? Ti, kterým jsou určené, voliči, čtou programy politických stran? Má smysl se programy politických stran zabývat? Tyto, a další otázky si kladou a odpovědi hledají hosté Debatního klubu Vlastimill Tlustý, bývalý ministr financí za ODS a Ladislav Žák, krizový manažer.
5 Komentářů k Vlastimil Tlustý / Ladislav Žák / Programy politických stran / Debatní klub

 1. Lukaš napsal:

  Tihle dva mne nemají co říci,falešní pravičáci a Tlustý zvlášť.
  Tlustý se prezentoval,jako odborník na zemědělství,ale zvoral co mohl,ale pole ne.Karta se obrací a někteří už obracejí kabáty.

  • Sasin napsal:

   Dneska cizáci nejvíc platí lokajské podržtašky a třídičiče ovčanů, kteří naše okradené podílníky na neprodejné půdě po předcích a neprodejném rozpočtu ze všeho, KON-Trollují u přerozdělování našich šlohnutých hodnot cizákům, aby zlodějské korporátně fašistické společnosti, "firmy", dosáhli na našich územích co největšího vejvaru. Další skupina blboňů vyučuje naše potomky korporátním mravům, poslušnosti a loaJALitě k jejim ukradeným ziskům, které jim připravují, balí a odesílají k jejich zlo dějským matkám. Jiní naši podnikatelští "filantropové cizí pracky", podnikají na uloupeých podílech a montují pro cizáky zařízení, které udržují cizácké rentiéry při dosažené ukradené životní úrovni, kam se po sousedství dívají. Ten dozor jejich životní úrovně je podložený lokajstvím porobených lokajů, kteří CHTĚJÍ CIZÁCKÉ ZLODĚJE DOHNAT A PŘEDEHNAT. Jaké nástroje se u našich ovcí používají nejčastěji. Nejčastěji, s ohledem na nedostatek bankocetlí, které je potřeba dovážet a vyměňovat u harpagondechajů za hajzlpapír, většinou, asi ve 100% případů, se podnikatelská hovada spoléhají na úřední zotročení vlastního obyvatelstva. A jak lze zotročit své bratry, sestry, otce a matky s jejich vnuky a vnučkami se naučili už dávno. Gdyž seberou ve spolupráci s cizáckýma imperialistama rodnou neprodejnou půdu a nepustí je po žních do společné sýpky, ani skladu buřtů bez poplatků a daní, stane se to, co už se dělo mnohokrát. Lidi bez přístupu k základnímu zdroji k životu buď vytáhli na vrchnost nebo gdyžse bojí, vyčkávají ve JHA a POROBĚ na dobu až se to nebude dát vydržet a šmejdy prostě a jednoduše zabijou. Nic osobního, že!!!

   P.S. Nemám nic proti Lukášovi, ale proč nic neříkáte, řekněte už konečně něco, není slyšet. Muheeeeeee

   • Lukaš napsal:

    Sasine
    Muhehe není moje parketa.Je potřeba jít do historie a podíl na půdě,Vám bude připadat úplně jinak.Já si jen pamatuji vyprávění otce o první pozemkové reformě v tedy se zařídil dost velký podíl na půdě pro bezzemce,otroky feudalismu.Jenže a máte pravdu,že si tu půdu seberou i pomoci razítka zpět.

    • Sasin napsal:

     Lukáši, já vás obdivuji, Vy mluvíte dycky tak moudře a inteligentně. Gdybyste chtěl být panským rezidentem, já vás prostřednictvím svého přiděleného zastupitele zvolím.

 2. Eschatolog napsal:

  kdyz uz vlastik vylezl z medialniho hrobu aby pomoh udrzet moč, tak musi byt zle v zakulisí

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!