Krátka história Slovanstva, prológ k filmu Celosvetová úloha Slovanstva

slovanstvo

10-ti minutové video se slovenskými titulky. Autorem je účastník Všeslovanského jubilejního sjezdu 2017 Vladislav Vasilievich Bykov. Film vypráví o původu Slovanů v Evropě, připomíná slovanský sjezd v roce 1867 a připomíná odvěký konflikt Slovanů s germánsko-románskou civilizací. Jedná se o prolog k dokumentu o Všeslovanském jubilejním sjezdu 2017 a jeho odkazu.
4 Komentářů k Krátka história Slovanstva, prológ k filmu Celosvetová úloha Slovanstva

 1. Maroš napsal:

  Krátka história slovanstva? Snáď keď tak - "História slovanstva V ZKRATKE!" Ale to by ďaľší skurvený neochronológ musel aspoň poznať rodný jazyk, že? A ten počin - vtesnať 7 a pol tisícročnú utajovanú históriu slovanstva do 10 minút - to je ako poldecák od žida - na účet podniku!
  Do riti s tým!

  • admin napsal:

   a do riti s tebou, kdyz nedokazes precist, ze se jedna o Prolog k Vseslovanskemu sjezdu, coz je napsano v uvodu!
   Az neco vyprodukujes sam, pak kritizuj!

 2. Wenger napsal:

  Video obsahuje principálnu chybu. Uvádza pojem "Germán" ako neslovanský. Problém je v tom, že história pred 17. storočím bola sfalšovaná. Aj samotnými Rusmi. Historickí "Germáni" boli najčistejší (etnicky) Slovania, nositelia R1a. Dnešní Nemci, ktorých radi historici označujú ako Germánov, boli len periférni Germáni - nomádske kmene pod vedením Slovanov - v tých časoch známych ako Suebi. Etnickým mixom z týchto pohraničných Germánov vznikli novodobí Nemci, ktorých síce možno radiť k historickým Germánom, avšak nielen ich :). Dôkazov k tomuto je toľko, že rozum stojí pri pomyslení ako vôbec bolo možné deformovať dejiny na súčasnú podobu histórie. Kto by chcel vedieť o tomto viac nech si pozrie články napríklad tu:http://www.tajnedejiny.sgo.sk/

  • Maroš napsal:

   Wenger - ty si tuším tiež nečítal ten prológ. Som fakt zvedavý, ako sa Všeslovanstvo vysporiada s bez-pravosláviím - lebo už to vyzerá tak, že to pravoslávie je podmienkou - tak potom sa nečudujme, keď niekto vtesná dejiny Slovanov do 10 minút - ja by som to potom stihol skôr - a začal by som - ako obvykle - so Sclávmi - rodenými otrokmi.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!