P.C.Roberts: Se smíchem a dobrou náladou do Armageddonu

2016-09-05T22-53-31-733Z--1280x720Spojené státy obracejí ke světu tak směšnou tvář, že se jim svět skutečně směje. Poslední piruetou v jejich produkci o tom, jak „Rusko ukradlo volby“, je ta, že Rusové k ovlivnění voleb využili Facebook. Redaktorky NPR (National Public Radio), při referování tohoto nesmyslu takřka omdlévaly. Už deset měsíců se na nás valí propaganda o komplotu Trump-Putin a ještě ani špetička důkazu o něm nám nebyla nabídnuta. Takže je právě tak čas položit otázku, kterou zatím ještě nikdo nepoložil. A to je otázka tato: Kdyby totiž onen důkaz o předmětném komplotu Trump-Putin skutečně existoval, šlo by opravdu o něco tak děsivého, jak je nám to od prvního trylku ptáčka až do hluboké noci vbíjeno do hlav? Vždyť všechny odrůdy všech zájmových skupin se pokoušejí výsledky voleb ovlivnit – ano, včetně cizích vlád. Proč je tedy v pořádku, že americké volby ovliňuje Izrael, ale bylo by doslova hrůzostrašné, kdyby tak učinilo Rusko? Proč myslíte, že do voleb vkládají astronomické sumy zbrojní průmysl, energetický průmysl, agroprůmysl, Wall Street a banky, farmaceutické společnosti atd. atd., jestliže jejich úmyslem není volby ovlivnit? Proč volební štáby zasílají do novin úvodníky jednoho kandidáta vyzdvihující až do nebes a druhého zašlapávající do bahna? Je to snad proto, že jejich úmyslem není volby ovlivnit?

A jaký je rozdíl mezi ovlivňováním voleb a ovlivňováním vlády? Vždyť Washington je doslova přecpán lobbisty nejen nejrůznějších domácích i cizích organizací a podniků, ale též cizích vlád, kteří od svítání až do soumraku usilují ovlivnit americkou vládu ve prospěch vlád svých. Ale co je nejzajímavější: téměř nezastoupeni jsou ve vládě sami američtí občané. Proč nemají též oni žádné lobbisty, kteří by se za jejich zájmy bili?

Zharmonizovaná hysterie o „ruském ovlivnění“ se stává ještě absurdnější, uvážíme-li důvod, pro který Rusko údajně volby ovlivnilo. Měla to být favorizace Trumpa coby kandidáta míru, slibujícího snížit napětí s Ruskem. S čímž souvisí otázka následující: Co by bylo tak strašného a zločinného na tom, kdyby Rusko dávalo přednost kandidátovi míru před kandidátkou války? Vždyť sám americký lid mírového kandidáta ve volbách preferoval. Takže jak Rusko, tak američtí občané se ve svých sympatiích shodli.

Ne ovšem váleční štváči, vojenskobezpečnostní komplex a neokonzervativní nacisté. To jsou nepřátelé demokracie, stále zkoušející volbu amerického lidu obrátit v pravý opak. Není to tedy Rusko, které volbu Američanů ignoruje, ale činí tak svou rozvratnou politikou absolutně korupční Demokratický národní komitét, činí tak vojenskobezpečnostní komplex a činí tak i americká prostitující se média. Že svým ignorováním vůle lidu podkopávají demokracii, je nabíledni.

Ale změňme téma: Stejně důležitou otázkou je totiž ta, co je to za lidi, kteří se tak usilovně snaží přesvědčit Američany o tom, že vliv Ruska v USA převládá nad vlivem USA samotných? Uvědomují si tihle idioti, strkající nám tenhle názor neustále před oči, jakého impotenta svým názorem činí z domnělé „supervelmoci“? Jak totiž může být světovládnou mocností, jakou podle sionistických neokonzervativců údajně Amerika je, když Rusko dokáže rozhodnout, kdo bude prezidentem Spojených států?

USA jsou masívním špionážním státem, který naslouchá a zanamenává i soukromé telefonické hovory kancléřky Merkelové: Avšak tato masívní špionážní organizace není schopna předložit ani ždibec důkazu o tom, že se Rusové spikli s Trumpem, aby Hillary Clintonové prezidentství ukradli. Kdy si tito imbecilové konečně uvědomí, že když vznášejí obvinění, pro která nemají důkaz, kreslí obraz Spojených států jako země hloupé, pošetilé, nekompetentní a stupidní tak, že je to až k nevíře.

Obecně se má v USA za to, že všechny cizí země jsou až k smrti vyděšeny naší známou hrozbou „zbombardujeme vás až do doby kamenné“. Ale prezident Ruska se nám za to směje do očí, když takto popisuje absenci jakékoliv kompetence ve Washingtonu: „Je obtížné hovořit s lidmi, kteří si pletou Rakousko (Austria) s Austrálií (Australia). Nic s tím však neuděláme. Taková je úroveň politické kultury amerického establismentu. Nu a pokud jde o americký lid, ten je nade všechno velkodušný, když se dokáže s tolika politicky nezcivilizovanými lidmi ve své vládě smířit“.

Jsou to slova naprosto devastující, protože JSOU PŘESNÁ.

Všimněme si např.oné idiotky Nikki Haleyové, kterou Trump zřejmě v jakémsi pominutí mysli jmenoval americkou velvyslankyní v OSN. Tato ignorantka jako by k nim hrozila pěstičkou, vypouští směrem k ruským delegátům jedno nepravděpodobné obvinění za druhým a ještě méně pravděpodobným, zřejmě beze zlomku tušení, jaký může též být výsledek toho, že se ani v nejmenším nedokáže kotrolovat. A každý trochu vědoucí člověk si při pohledu na ni musí položit otázku, zda ji do OSN nejmenoval Trump proto, aby zde rozpalovala Rusy až do běla.

Zeptejte se Napoleona a německého wehrmachtu, jaké jsou důsledky toho, když se Rusové rozpálí až do běla.

Ani po 16 letech se americké „supervelmoci“ nepodařilo zvítězit nad několika tisícovkami jen lehce ozbrojených Talibánců, kteří nemají k dispozici ani letadla, ani pancéřové divize, ani žádnou světovou špionážní službu – a teď si představte: stejná supervelmoc vyprovokovává válku s Ruskem, Čínou, Severní Koreou a Iránem.

Jakoby to všechno svědčilo o tom, že se USA nacházejí ve stejném stadiu úpadku, ve kterém se nacházel starověký Řím těsně před svým pádem, kdy císař za členy senátu jmenoval i koně.

USA mají tedy dnes jednoho nedisciplinovaného koně v OSN a též Kongres, jakož i výkonná složka státní moci, je plná koní i koňských exkrementů. Americká vláda je bez inteligence a nenaleznete jediný náznak inteligence na žádném místě americké vlády. Jak řekl venezuelský Hugo Chavez. „ Je tam Satan a cítiš tam síru“.

Ten Satan si ovšem pohrává s nukleárními zbraněmi a stal se nebezpečím pro život na Zemi.

Dá se to nebezpečí zahnat zpět do ohrady?

Jedině kdyby si Američané plně uvědomili tu skutečnost, že je sionističtí neokonzervativní nacisté, vojenskobezpečnostní komplex a Wall Street ve spolupráci s Evropou a Velkou Britanií, zoufalou z pomyšlení, že by svým váháním mohla přijít o dotace z CIA, vedou svou zahraniční politikou nekompromisně na jatka.

Dokáží Američané tohle pochopit? Jen hrstka lidí unikla z Matrixu.

Neexistuje jediná možnost, že by Washington v obvyklé válce napadl Rusko či Čínu, či obě dvě země najednou. Takže válka bude nukleární.

Chtějí se jí Američané dočkat? Ne? Ale proč tedy jen sedí a cucají si palce? A proč nečinně sedí i Evropa? Kdo zabil mírové hnutí?

Svět a američtí lidé zoufale potřebují držet válečného štváče USA na uzdě, jinak Svět zmizí. Je třeba svolat Mezinárodní soud, soudící nepřátele přetrvání života na Zemi. Obžalovány musí být americká vláda i zájmové válečnické skupiny, kterým tato vláda slouží. A musí se to udělat dříve, než ďábel zardousí život na Zemi.

Zdroj: http://www.paulcraigroberts.org/2017/09/08/laughing-way-armageddon-paul-craig-roberts/

 
42 Komentářů k P.C.Roberts: Se smíchem a dobrou náladou do Armageddonu

 1. kovarud napsal:

  na vyjadrenie pána Putina „Ťažko je hovoriť s ľuďmi,ktorí si pletú Rakúsko s Austráliou“ dlho nezabudnem. Toto dokážu jedine hlúpi Američania.

  • proud napsal:

   Diky hloupymu skolnimu systemu…..otazkou je jestli jsou hloupi sami od sebe,nebo jestli se u nich ta hloupost cilene vytvari…..a co u nas?….jaky to bude za jednu,dve generace?………protoze k tomu porad drzime hubu……

  • Krtecek napsal:

   Ono dříve nebo později někdo přijde na to,že bude muset být odoperována celá politická třída Smejdu!
   Jinak nás ti prizivnici budou trápit donekonečna.
   Nemusí to být vůbec tak těžké jak to vypadá!
   Stačí k tomu vymyslet plán a to jde!
   Je nás tu jako myši a divil bych se,že by se mezi námi nenašlo pár kteří by to dovedli.
   Stačí tady dávat návrhy,ať jsou jakékoli a uvidí se co se z toho dá použít a co ne!

   Zaspivejte si píseň práce SVET PATŘÍ NAM A DO TOHO DO TOHO MIZEROVE!

  • Krtecek napsal:

   Tak co vy tady, neomarxisticti otroci ,dáte si z hlavy vymazat sociální stát,národ,tradici,rodiče,školy coz jsou úspěšné ikony,aby jste podle SESTI priorit křupali pod tanky námořní pěchoty strejdy Putina?
   Podle této doktríny jejíž vynálezcem je pan Gramsci a milí gojimove vám bude vnucena tak,aby jste nevěřili žádné autoritě a zvláště tomu,aby se Putin stal naším carem,tedy cezarem a dáte ho včas zabít?
   Nesmíte se bránit,když vás bude bit islamista neboť on bojuje za vás a kleště se konečně přiučit u ka karámu,kde vás čekají černobílé krasavice mi drazí roboti!

 2. John_Pitralon napsal:

  Západní mainstream systematicky ničí společnost, kdy se mediální debilizátoři chovají k lidem jako ke kanonenfutru, který je třeba oblbnout, zdebilizovat a použít v nějaké svinské akci. Což se naprosto stejně děje jak v božských Jůesej, tak i u nás. Stačí se optat havloidů, proč lidem systematicky zatajují a v diskuzích cenzurují podstatné informace. Člověk se ve finále od těch pomatenců dozví jedině to, že je proruský paranoidní konspirační teoretik a hlupák. Ale nikdy žádné info jdoucí k podstatě věci.

  WTC7 Evaluation Progress Report – 6. září 2017
  https://www.youtube.com/watch?v=4H5jjDa4tV8

  9/11 First Responder Patrick Dillon Describes Crime Scene
  https://www.youtube.com/watch?v=ImxImEf58E0

  9/11 first responder Rudy Dent speech
  https://www.youtube.com/watch?v=LsHZGXL–zI

 3. proud napsal:

  Kdyz jsme u toho smichu a armagedonu……….kdoze to ma dnes svatek?…….

 4. sdfdsf napsal:

  Trump skutečně vyhrál velkou měrou díky facebooku. Měl najatou PR agenturu z británie, která vyvynula informační systém, který uživatelům FB cpal přesně takovou reklamu, která seděla na jejich konkrétní psychologický profil, který si vytáhli z jiných infrmací FB. Snad je to možné dohledat googlování „trump brexit facebook pr agentura psychologický profil“.
  Nicméně si nemyslím, že by za tím stálo Rusko.

  • John_Pitralon napsal:

   To je klasický folklór, Ruskem se tam straší pořád, asi tak jako u nás. Vždy když se něco podělá, je třeba alespoň někam odvrátit pozornost, tak namíří prst směrem na Rusko a velice důležitě něco žvaní.

  • Petr C napsal:

   Trump vyhral proto, ze demokrati odrovnali Saderse. A Americane hledali novou tvar misto zkorumpovane sociopatky Clintonove. Nic moc jineho bych za tim nevidel.

   • benmil napsal:

    Trump vyhrál proto, že Amerové měli po osmi letech dost demokratů. Za osm let budou mít dost republikánů, a vyhraje nějaký demokrat. Funguje to tak už přes 2OO let.

    • Petr C napsal:

     Coz je take pravda. Ovsem odrovnanim Sanderse prisli demokrate o spoustu hlasu. Vetsinou tech mladych. Ono to je stejne prast, jako uhod.

     • proud napsal:

      „Ono to je stejne prast, jako uhod.“……..bohuzel,jsou to prece „volby“…..

      • Petr C napsal:

       A jak to,chcete zmnenit? Nic nedelanim se nic nezmeni. Zniceho nic neprijdou zadne reformy. Zijeme v dobe kdy se nevoli dobro, ale mensi zlo. Jedina sance je dat hlas tomu, ktery to zlo predstavuje mensi a tvrde ho nutit dodrzovat ty sliby na zaklade kterych byl voleny.

       • proud napsal:

        „A jak to,chcete zmnenit?“……..:-))))))))))))))))))))),uz i ty????:-))))))))))))))))).Copak neznas muj „hrubejprogram“ ?:-).Abys to zmenil,musis primet lidi aby zacli sami se sebou,kazdej sam.Ne jim neco narizovat,ne jim delat „vudce“,ale primet je,privist je k ty vode………Dal uz na to prijdou sami.domluvej se a daj se do toho……….a bude po jejich.;-)

        • proud napsal:

         Prisel jsem na to ja,prijde na to kazdej………ale musi sam,i kdyz s ostatnima,pak to dokazeme!Beh na dlouhou trat,kratka neexistuje,leda hnat stado,coz je vyhledove o nicem.System to vi a pocita s tim,proto jeste nepadnul,dela co muze aby jim(nam) to nedoslo………

        • Petr C napsal:

         Jenze Vas hrubej program je k nicemu. Hrube receno – to co chcete prevuchovat uz Vam je hrube ukradeno. Slova zacit sami sebou je jen ospravedlneni necinnosti.
         Vy jste na to prisel a proc na to neprisli ostatni? V nasem pripade beh na dlouhou trat neexistuje. Jeste Jsme se ani nerozbehli a ti nasi tkz. vudci uz dobihaji. Beh na dlouhou trat bohuzel byl odstarovan jiz pred stovkama let. Ja vidim jedinou sanci volit mensi zlo pochlapit se a trvat na dodrzovani slibu. Vy v Cechach mate jeste jakz takz sanci. Zapadni svet je v prdeli, uz ted a pokud Vas zatahne jeste do vetsich sracek nez nez Jste tak to je konec. Muslimove a cerna rasa Vas prevalcuje, jeste nez dobehnete k prvnimu obcerstveni.

        • proud napsal:

         „Slova zacit sami sebou je jen ospravedlneni necinnosti.“………:-))))),a tos sebral kde?:-).Je to prave presne obracene! ;-).A „aferka“ s muslimama muze sice dost bolet,ale rozhodne to neni zadnej konec sveta,proste uz jen kvuli tomu,ze na to proste nemaji,tak jako nemeli a mit nebudou,coz neznamena ze nenapachaji skody,to jim slo vzdycky nejlip.

        • proud napsal:

         Toz Peto,pojdme se tedy dohadovat o systemu ;-) : https://forum.sebesdileni.cz/viewtopic.php?f=109&t=359&p=1784#p1784

        • Sasin napsal:

         Svoboda slova je zapnuta. Dobrá

         Zdá se to až neuvěřitelné. A našli by se aji blboni, co budou říkat, budu bránit svobodu tvého podnikání a že placení daní je správná věc. Ale k čemu jsou daně harpagondechajckých podvodníků. Takovým kulku mezi voči nebo provaz. Prezident co vybírá od poddaných exekuční výpalné. Fantastické!!! A Babišenko ve vládě nad poddanými si staví v cizině i,périum za harpagondechajcké prachy. Někoho cizáčtí harpagondechajci jako trojského koně zvolit museli, ale proč zrovna jeho, Heh

         http://www.hlavnespravy.sk/harabin-ludia-sa-mali-naozaj-postavit-zlu-vyhnat-danoveho-kriminalnika-z-prezidentskeho-uradu/1136120

 5. Hanick napsal:

  Americký debilismus už překonal armagedon blbosti. Nevzdělanost Američanů, neznalost světa a světové politiky, velikášství, které jim je vtloukáno do hlav a hesla typu „My můžeme všechno“ z nich dělají obra na hliněných nohou. Vždyť nejsou schopni ani postavit armádu proti Korejcům, protože při kontaktní válce se Severní Koreou by v USA nestačili vyrábět zinkové rakve.

  • proud napsal:

   „protože při kontaktní válce se Severní Koreou by v USA nestačili vyrábět zinkové rakve.“……….hmmmmm,zasnu jakej mas uctyhodnej prehled :-))))))))))))))))))))))))))))))))

  • geronimoh napsal:

   Hanick : KLDR je tak nějak nedotknutelná, a USA ji nejspíš zásobuje potravinami. Proč by proti ní měli stavět armádu ?

 6. proud napsal:

  Taky „trosicku“ mam…..moje tabulka kontaktniho boje je Rus,Izraelec,American,z hlediska vycviku a fyzicky…………pak ti ostatni……….
  Ale pro me je to o skoncovani s valkou jako takovou,jedno koho proti komu……..

 7. Jana Karásková napsal:

  Bylo by dobré, aby toto téma bylo rozvířeno v Kongresu – aby si ti „koňové“ uvědomili, kolik lidí zemřelo ve vylhaných válkách po 911… zlomek z nich i těch „jejich“. Zítra bude předán všem členům Kongresu podnět k soudnímu projednávání případu smrti 26 letého mladíka Boba McIlvanine, existuje zpráva o jeho zranění – zabila ho exploze v hale (lobby) Severní věže Dvojčat, když se chystal vstoupit do budovy. Byl jednou z prvních obětí, to ještě obě věže stály.

  http://www.prnewswire.com/news-releases/media-advisory-family-members-and-technical-experts-to-announce-bobby-mcilvaine-act-call-on-congress-to-launch-new-911-investigation-300516393.html

  • Sasin napsal:

   DémosGráca je synonymum pro katolicizmus se sprostými zaKONy Jezuitských komand vybíraní renty. Nestačí jim vyklovat zrnka v cizí zemi. Potřebují vyklovat oči, zalepit uši a ucpat huby. Středověk vážení trvá. přestávka budování socializmu dokončila jen vyhnání podílníků na půdě do činžáků, gde jim byl vyměřen nájem. Na jídlo si museli vydřít u státních korporací. A gdo nechtěl, šel do žaláře jako Žán Valžán. Ani na vodu a elektriku na svícení v těch kopkách a na poslouchání píčovin jakož číst píčoviny i zde, na plátku od píčí, který prý znamená opozici, prý nemají žádný nárok. Dle listiny práv a svobod mají právo jen láteřit, mlátit prázdnou slámu a hýkat, levá-pravá, levá-pravá. Nešlohnutelný přístřešek, natož nějaký 1 ha neprodejné půdy po předcích bez výpalného a pohlavkování, co se nesmí, nemají nárok ani na žrádlo pro psy, páč to néní není zaKONem zaručeno.
   Můžete napsat akorát píčovinu vápnem v Prahe nechat se soudit bez mrskání či pálení železy. Zatím.

 8. Sasin napsal:

  I gdyž náměstek z pekla začne mluvit kokotům do duše, ti, co se k tomu vyjadřují se tváří jako ještě větší kokot než ten náměstek. Nedokážou držet hubu, nedokážou se přestat vymezovat peklu a nedokážou takové zmrdky nechat uschnout a vyhnít. Stále budou zalévat hnůj, který jim smrdí a tancují kolem něho jako šílení. To je vážení kokoti demosgrácia. Žádný podíl na ničem, jen plkání o hownech. Vyhmátnutý fetiš pro blboně. Blboni vymetení vzděláním jen opepří tu močku mentálního pábitelství emerickéhých trojských koňů. Tak mi vyliž piš. Heh

  P.S. Kokoti co sem dávají články mají diagnózu, že AIDS mentálních howen léčí. Tož tak. A majitel tohoto chlíva, si píchá harpagondechajcký bitcoin. Hotové a nasrané vám do gesichtů. Hotové.

  • bitchkojne slehnuti a rozparadeni z koziho chlivku napsal:

   Holubi na střechách a další méně nemyslící zblbla si pouští zobáčky na špacír – tudle na novinkach jedna pani povidala:

   „……zjišťovala jsem, proč ceny tak rychle vystřelily. Podle jednoho známého zemědělce je to promyšlený krok velkých producentů mléčných výrobků. Vloni nehorázně snížili výkupní ceny mléka, malí farmáři tak museli zlikvidovat chovy krav, protože od nich nikdo mléko nechtěl a když už konkurence nebyla, šli ti velcí s cenou prudce nahoru. Je to strašná podpásovka na malé farmy i na obyčejné lidi.“

   Tento postup je desetiletími, staletími osvědčená klasika za zdatného sekundování mediálních chunt.

   Aby toho plísnění publika nebylo málo:

   „Finanční gramotnosti se mohou děti učit už od školky

   Kdy se začít učit, jak hospodařit s penězi? Nejlépe už od malička. Díky vzdělávacímu projektu Moje první peníze se předškolní děti zábavnou interaktivní formou učí, jak mají nakládat s penězi. V roce 2017 se do programu zapojí na tisíc dětí z devadesáti českých školek.
   Předškoláci se prostřednictvím aktivit a her učí porozumět roli peněz ve společnosti.

   Podle školitelky vzdělávacího projektu Jany Smitkové se děti snáz naučí přemýšlet o hodnotě peněz. „Pomůžeme jim rozvinout schopnost interpretovat informace. Díky tomu se pak mohou snáze rozhodovat, naslouchat a pozorovat, sledovat instrukce nebo porovnávat různé možnosti,“ uvedla školitelka.

   Smitková jednak děti finančně vzdělává, jednak je také matkou předškoláka, který již program absolvoval. „Naučil se, jak využít peníze ke zajištění životních potřeb a vyzkoušel si také základy počítání,“ pochvalovala si.“

   Ad jinému článku na podobné PR téma kdosi heká:

   „nechápu sdělení, že lidi si mají při krizi najít menší byt… a kde budou pracovat? Tam kde jsou levné byty není žádná práce!!! Kde je práce jsou zase byty drahé anebo vůbec nejsou. Tady nejsme v Americe kde je spousta volných pozemků kde si postavíte mobilheim a tam žijete. Takže to je jedna věc, že rodiče neumí hospodařit??? Jak mají umět, když žijí v jednavacátém století, kdy poměrně velká skupina lidí má všechno a ta druhá by neměla mít nic? Ano v Americe je spousta skupin lidí protože je USA obrovská země a lidi si nekoukají do talíře. Tam ty děti žijí jinak než v tom našem českém kapesníku.

   Nekupte děcku chytrý mobil a ono se vám pověsí.. nebo ho ukradne.“

   • Sasin napsal:

    Jednomu blbovi, co spěchal od obchodní kasy s nákupem myslící tyčinky, ve dvéřích už mačkal debila, říkám mu“ klik a enter, no jó zombiéééék“, a usmál se na mě. Heč.
    P.S. Na je dnom webu, nějak jako nová republika, jsem projížděl co si říkají, a voni by chtěli Zemana jako panským rezidentem, že mu to dobře myslí a dobře mluví. Ale že nanědal bilionové škody jim nedochází. Takže zase budou volit dokud bude co zašantročit. Na Troubě s videama je nějakej Zitko, kterej rovnou říká, že jsme už za vodou, gdyž nás Číňani a Rusové odkoupí, že pak už budeme kua na nástěnce těch nejlepších. By se člověk z takových poblil.

    • jan nowak napsal:

     To já stál taky tu-hle u kasy a nějakej blboň chtěl platit myslíí-tyčku kartou !
     .. jenomže mi TERMINATOR na-to ne-máme.. a won mi jí strčil omylem do éé
     T tiskárny , co z ní jezděj jako ty loterie..
     No aaa to neměl dělat , bo w ní něco křuplo : ///
     .. a tag sem zmáčknul Pod pultem tlačítko ALARM – PANIC ! ! !

     ps : A www wmžiku tam byl mistr Babiš a dal blboňowi 3 roky ne-pod-mí-ně-ně !

   • Sasin napsal:

    Dříve, gdyž chtěli prodat otroka, museli ho ulovit. Dneskka? Uloví stát plnej otroků a největším ludrám dají „pracovní pozice“ na hlídání a kasírování otroků. To ti už je tak drzé, nechutné, oplzlé a demosgratické, že ty ludry už je nutné je prostě a jednoduše zabít. Nic osobního. A je mě jedno jak se jmenujou, vůbec ani nechcu číst jaký mají rodokmen, esli vůbec místní, či domácí. Dneska jsou v parlamentě všichni češi, asi jako tady žije půl milionu cigánů, že jen pět tisíc to nedokáže maskovat.

 9. ekonom napsal:

  Ked sa hurikán Irma valil na USA tak som si veru chvilu prial aby túto „Ríšu zla“ premenil v“ prach“….keby nešlo o vážnu vec a nebolo nám luto milionov nevinných ludí….ale naozaj sme my ludia nevinní? Ved my sa neustále necháme klamať tou bandou zločincov…Hlasovací lístok je horší ako atomova zbraň…ale my ho neustále pcháme za zločincov a vravíme robte to dalej nám sa to pači….viem ,že sa podvádza a ani listok často nepomože….ale o to viac treba ludom vysvetlovať a ukazovať im cestu…vdaka pán Roberts….už za živa ste vstúpil medzi hrdinov sveta!!!!

  • proud napsal:

   Otazkou zustava nakolik byl onen „hruzostrasnej“ hurikan fake a nakolik byl pravej,co zas chtel kdosi,komusi „rict“ a co se chtelo „vyvolat“……….a tak je to vlastne se vsim,co se stad a jejich ovladani tejka.

  • proud napsal:

   Dodam k tomu jen,ze jsem sledoval chaty primo obyvatel Floridy a diamteralne se rozchazely se „zpravodajstvim“!!!

  • proud napsal:

   Ale je to jedno,nas „chytrej Franta“ az prijde,napise zarucene pravdivy informace,verim ze „byl u toho“ :-)))

  • proud napsal:

   Jestli ma bejt ten skutecej,svetovej „armagedon“ takovej „strasnej“…..tak jen do toho :-)

 10. proud napsal:

  Obecne moc pekne a hlavne pravdive napsany!;“Proč myslíte, že do voleb vkládají astronomické sumy zbrojní průmysl, energetický průmysl, agroprůmysl, Wall Street a banky, farmaceutické společnosti atd. atd., jestliže jejich úmyslem není volby ovlivnit? Proč volební štáby zasílají do novin úvodníky jednoho kandidáta vyzdvihující až do nebes a druhého zašlapávající do bahna? Je to snad proto, že jejich úmyslem není volby ovlivnit?“……..Bravo!

  • proud napsal:

   Chtelo to jen dodat,ze at zvolite jak chcete a koho chcete…….nechaji ho „vycukat“ a pak je stejne po jejich,bud zacne s vlky vyti,naoko si obcas stekne jinak,pro hodnovernost,nebo musi (nejakym zpusobem) odejit………..A to je konec pohadky,vzhuru k „volbam“ ;-) :-))))))))))))))))))))))))))

  • SirobSasinovhoSímě-Vraťte-nezvěstnémucísařicojejehoa-podílníku-co-podíleno-jest_šlohnuté-podíly napsal:

   „do voleb vkládají“ Jak jako „do voleb“ to je nějaká fyzicky existující urnička, díra, stroj?

   Nebo spíš metafyzické alibi na výdělek sami sobě (vyšší level „legalizace“ praní ve státní pračce „peněz“ – aby jim obecenstvo uznalo tento pracovní výkon jako dostatečný k tomu, že „dostanou víc“ a nikdo ani nehlesne za jakou že to prácu se dostane „NAD JINÉHO“.), protže ty vybírané prostředky PROPEROU přes své firmy typu „mediální a marketingové společnosti“…atd. Takže sami sobě – než to hodej do pračky jejíž prací cyklus ptřebuje právě takové umělé příležitosti jako volby… je za „BOHATŠÍ“ ještě společnost neuzná – každej si může říct – no ale kde by na to komu vzali? – ale po pracím cyklu vyflusne přepraná čísla dokladující, že jako se jim musí uznat že „něco udělali“ a za to si „zaslouží“…

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!

NEKRMTE TROLY!