Evropa roku 2050…

Prepper and Survival Expo, Valparaiso, Indiana, America - 02 May 2015Většina Evropy je zničená vleklou pouliční válkou původního obyvatelstva s muslimskými extremisty. Úplnému vyhlazení domorodého obyvatelstva v západní části Evropy zabránila invaze americké armády, která připlula poté, co byla požádána o pomoc výměnou za úplné prominutí všech dluhů a příslibu nekonečné věrnosti a poslušnosti do budoucna.

Američané též v zájmu světového míru obsadili vojensky většinu arabských zemí, ze kterých imigranti ohrožující Evropu pochází a byla v nich zavedena nucená správa, díky které má nyní USA kontrolu nad nerostným bohatstvím, které se tam nachází. Zbytek evropské populace freneticky jásá a tleská americkým hrdinům. Amerika slibuje, že dá Evropu opět do pořádku a postaví vše znovu a ještě krásnější a velkolepější, než dříve.

USA se tak okamžitě opět stává tou nejsilnější a nejrychleji rostoucí ekonomikou světa. Nikomu to nevadí a všichni děkují bohu za to, že tu ti úžasní Američané jsou a berou je jako své zachránce a chlebodárce. Novou celoevropskou měnou se stává americký dolar… Jak to všechno začalo, kdo tahal za nitky a proč se Evropa dostala tam, kde je nyní už nikoho nezajímá, vždyť dějiny píší vítězové…

Scifi, nebo budoucí realita, posouzení nechám na VÁS…
17 Komentářů k Evropa roku 2050…

 1. geronimoh napsal:

  Kašuka : Už asi nevíš, čím bys zašpinil papír

 2. Lukaš napsal:

  Realita jak vyšitá.
  Nejen jásá a tleská,ale i pomáhá k tomu ovládnutí celého světa.
  Nějak se ten BV nepodařilo důkladně ovládnou,tak směrují síly na ovládnutí Ruska,pak by bylo možné a lehčeji ovládnout další.Místo ochrany jižní hranice,přeskupujeme síly na severní hranici,asi záměrně.

 3. ObcaneCR.cz napsal:

  Nebudu polemizovat o tom, co bude. Ani tříštit mysl odváděním od pro nás bytostně důležitých voleb. Nevím, do jaké míry bylo občany naší země pochopeno co se blíží. Ale rozhodně bylo toto pochopeno mnohem více než to, kdo je kdo na české politické scéně. Odhady voleb to říkají jasně. Většina chce volit ty, kteří nás „vedou HRDĚ“ do jádra islamizace. Řikají tomu jádro EU, Ty samé strany, které popírají a tvrdě odmítají možnost občana vyjádřit názor v referendu.

  Když se stane něco jako v Rimini, napíše se 2-3x tolik komentářů. Změní to snad politické program lídrů establishmentu? Ne, nezmění, jen bude o to sofistikovaněji přemýšlet nad tím, jak nás do jádra dostat. Pokud nebude pochopeno, že je třeba pracovat na rozšíření informačního pole (ale do řad občanů pod vlivem hlavních médií), může se napsat třeba 10x víc komentářů a na výsledku voleb to nezmění nic.

  Po nich budeme číst články a komentáře rozčarování o tom, jak výsledky dopadli. Jen málokdo pochopí, že každý na tom má svůj podíl. Počínaje tím, kdo k volbám nejde, podobně jako ten, kdo bude volit Systémové strany (včetně Pirátů, kteří sem také patří: podpora migrace, genderová ideologie), o něco menší podíl ponese ten, kdo sice volil proti protinárodním zrádcovským stranám, ale jeho hlas propadl (a bude těch hlasů dost), dílčí podíl ponese i ten kdo volil proti establishmentu stranu, která vstoupila do sněmovny, ale tím jeho aktivity (krom napsání mraky komentářů) skončily.

  Pokud nebude pochopeno, že aktivity musí nyní směřovat k občanům pod vlivem systémových médií, k rozšiřování informačního pole, pak bude po volbách následovat rozčarování. Důsledek má svoji příčinu. Čas je velmi drahá „komodita“.

  „Volby nejsou vědomostní soutěž, kde vítězí ten, kdo ví nejvíc. Volby jsou o tom, co ví většina.“
  I kdyby každý z nás věděl 100x víc, pořád máme každý než jeden hlas. Chceme-li něco změnit a vážnost stavu by lidem na alternativě měla být zřejmá, je třeba pracovat na šíření informací. Weby alternativy toto zastat nemohou, rozhodně ne v době do voleb.

  Zde je jeden z nástrojů určený k rozšiřování informačního pole. Shrnutí dění kolem přijetí zákona o referendu, důkazy o podvodu ČSSD v jejich volebních materiálech, Babiš, ODS. Audio záznamy ze sněmovny, hlasování. Toto by měli občané shlédnout než odevzdají hlas. Další videa jsou na kanálu.

  Věnujme čas těm aktivitám, které plní to, co je třeba dělat v čase zbývajícím do voleb.

  Video zde: https://youtu.be/sB2JD18CmvU
  Autor občanské iniciativy ObcaneCR.cz, více na webu či v úvodním videu https://youtu.be/Xx9Tx4tvN9U

  Pojďme skutečně začít něco dělat. Díky všem za podporu, zapojení, shlédnutí.

  • Deda Lebeda napsal:

   Aspon kdyby ta stranka byla zabezpecena. Ale ono ne, ona presmerovava na dalsi, jinou a nezabezpecenou stranku. Takhle se duvera lidi neziskava.

  • Deda Lebeda napsal:

   Ale i presto to beru. Nejaka snaha se vzdy cenni. Ta videa az tak od veci nejsou a celkem souhlasim s tim celym. Je rozhodne dobre se informovat a informovat i ostatni. Bohuzel, i tak maji neinformovani stejny hlas jako informovani.

  • jirik napsal:

   Zajímavý rozhovor s V. Jandákem
   JANDÁK: Paroubka bych vzal do ČSSD okamžitě zpět. Zaorálek je roztržitý intelektuál!
   https://www.youtube.com/watch?v=Bs5HIuQOCNU

   • Paul Durham napsal:

    …no ikdyby přivezli kadra Jyrku s novým BIOSem v kočáře taženém voly , tak tu máme přece „ústavní soud“ jako pojistku správného výsledku voleb ( P.S. podotýkám, že už se Jyrkovi stalo, to pro ty s 10min pamětí) , ale jak říká F.R.Čech : když se stádo splaší a otočí, chromý beran se ocitne v čele …

  • Sasin napsal:

   Nemůžeš volit svého pasáka. Musíš vyžadovat navalit zpět svůj podíl na rodné půdě a šlohnutém rozpočtu a vytrvale si je hlídat svými registrovanými pořadavky a potřebami spolu se všemi ostatními hlasovanými potřebami. Právo si něco myslet a říkat, co to je? Gdyby rybám dali šmejdi právo na názory a žvanit o nich, byl by klid Hotové, kurwa.

   P.S. Občan je synonymum pro ZOO. Tam jsou všichni nahnaní a opičí se po druhých aby měli před popravou náskok.

 4. Jan napsal:

  Existují efektnější způsoby jak zničit život na planetě. Tady to už je dost trapné.

 5. Carlos IV napsal:

  Kasuko Kasuko. Americka armada bude v te dobe mit uplne jine starosti. Pokud vubec jeste bude :)

 6. Lubosmat napsal:

  Ak dáš každému voličovi v SR do rúk karikatúro tej „kisky“ s jeho výrokom o potrebnosti Americkej základne kdesi pri Prešove a zároveň jeho výrok o potrebe zatvorenia 30-tich slovenských vysokých škôl, keď tam dopíšeš, že je to iluminátsky scientológ a jeho žena pracuje pre Yves Rocher, farmaceutickú spoločnosť ktorá sa podieľa na podpore terotrizmu, stále 95% z nich masívna mediálna kampaň presbvedčí o akomsi menšom zle a zvolia ho opäť za prezidenta.

 7. sys napsal:

  „zachránce a chlebodárce“….:DDDDD

 8. Pavel napsal:

  No takhle si to mazna usa predstavovalo,ale rekl bych ze jim to nevyjde.

 9. Boyar napsal:

  ..skonci to tak ze nase zeme bude spalena bez domu, zbydou jen torza zakaldu, poseta bezvladnych tel lidu a zvirat,.. vsude smrad a kour zadne modre nebe, zadna zelena trava, jen kour a kour a hrozy smrad spalenin to bude konec tohoto jejich tazeni proti nam (na vychod) zbyde jen par dusi tato obdobna situace tu jiz byla pred x lety tenkrat jsme byly nuceni opustit nasi prapuvodni zem a jit az sem na horu Rip…

  ..pokud jsme se doposud neponaucily z minulosti = situace se bude opakovat ..
  nas nepritel ktery zas prichazi neni to nejvetsi zlo ale nase nejednotnost nase vlastni zaslepenost…je treba sevratit ke korenum naseho zivota k nasemu nejmilostivejsimu Panu … hledejte sami v sobe tam mame klic ke vsemu..

 10. stefan goga napsal:

  K clanku este dodatok.Acely zbytok v Europe co zostal myslim tym multikulti rozprava lamanov zdegradovanov ANGLICTINOV.

 11. Sasin napsal:

  Ka šuká s emerickou prndelí. Všechny své zážitky spěchá vylejt na okradené podílníky na neprodejné půdě a neprodejnému rozpočtu aby se všichni báli. Eště nějakého blboňa napadne z teho udělat film a nařídit placení povinných lístků hned po té, jak bude vyhláška oznámena a povinná účast na NEshlédnutí bude strestána exekucí. Takové spisovatele, co čerpají z nejzasviněnější stoky světa normálním lidem k pořádné bídě vždy chyběli. Heh

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!

NEKRMTE TROLY!