Mohutná i sterilní je redakce zpravodajství ČT

Která strana, myslíte, je nejbližší srdci téměř tří stovek zaměstnanců zpravodajství ČT, denně robotujících na úkolu přeměnit nás z lidu husitského a Masarykova na lid jiný a víceméně opačný, nejbližší snad tomu, který po Mnichovu vyhnal z republiky prezidenta Beneše a ke smrti uštval Karla Čapka? A který náš politik, myslíte, je pro tuhle třístovku lidí zázračně stejně uvažujích ( jinak by do ČT nebyli přijati), nejpopulárnější, nejskvělejší a zkrátka nejvíc IN i COOL?

Ano, jistě, jsou to TOP09 a je to Schwarzenberg ze stejné strany, jen o desetiny procenta předstihující Kalouska opět z téže strany. Jen podstatně menší až nepatrná část osazenstva zpravodajské redakce ČT pak drtí palce ODS s Fialou a Němcovou a lidovcům s Bělobrádkem a Hermanem. Jiné stranické zastoupení už v tomto orgánu neexistuje – a pokud ano, žije v ilegalitě hluboké až přehluboké, a jeho zastánci mají možnost šeptat jej jedině do vrb, jinak by se jim to hrubě nevyplatilo.

Jak tohle všechno vím? Propánakrále vždyť zpravodajské pořady téměř denně sleduji, a i kdybych je sledoval jen jednou za měsíc, či dokonce i jen jednou za rok, musel bych být imbecil a ignorant, kdybych si všechny tyhle své údaje i jen z jedné hodiny poslechu pohodlně nevyvodil? Vždyť ta redakce je ve svém názoru tak jasná a čitelná, že jakýkoli omyl je i pro blázna i pro člověka dokonale nepolitického vyloučen.

Takže: robí se zde až do potu tváře, v dávkách i salvách jsou odtud čtyřiadvacet hodin denně pod tlakem pumpovány do lidu českého a do každé dědiny i do každé chaloupky u lesa zprávy a informace zpracované tak, aby co nejúžeji souznívaly se světovým názorem oné převládající skupiny lidí oddaných TOP09, Schwarzenbergovi, Kalouskovi i letišti v Ruzyni – a jaký je výsledek tohoto zběsilého úsilí?

PREFERENCE STRANY TOP09 UŽ DLOUHODOBĚ NEPŘEKRAČUJÍ 10 PROCENT!

Nevím jak vy, ale být já generálním ředitelem ČT, věděl bych, co je třeba udělat. Čímž jej současně i srdečně zdravím.

 
14 Komentářů k Mohutná i sterilní je redakce zpravodajství ČT

 1. Jaroušek napsal:

  Dnes nám na Čt 24 oznámili, že jsme na prvním místě v počtu sebevražd. Pak nám odborníci a redaktor vysvětlili, že za tím je spousta věcí. Ale to, že polovinu těchto lidí dohnali k sebevraždě exekutoři napojení na soudce a policii, kteří tvoří v ČR nejsilnější mafii. U nás je zakázané vyšetřovat sebevraždu člověka který byl v exekuci. Nesmí tak vyjít najevo, kdo ho k sebevraždě donutil, a kdo všechno má z těchto exekucí prospěch.
  Chtěl bych se dožít doby, kdy těmto hyenám bude prokázáno, že ty ubohé lidi k sebevraždě dohnali a tím se podle zákona se stali vrahy, bez ohledu na to, jestli jsou exekutoři, soudci nebo policisté.

 2. Marco napsal:

  Nejen exekutoři ale i mafiánské praktiky u soudů dohání lidi k tak krajnímu kroku, jako je sebevražda. Můj příbuný s také zabil, jelikož ho justiční mafie obrala o vše.

  • proud napsal:

   ………..kdyby alespon jezdili do pekla na bilejch konich…….takhle si jen exekutori oddychnou ze je o dalsiho min,kterej by je potencialne zhoupnul na kandelabru……

 3. Martin Rubáš napsal:

  ČT dneška to už je opravdu špatný vtip, něco jako rudé právo. I proto klesla důvěra z 80 na 18 procent. Slušný sešup. ČT už nebude nikdo věřit ani kdyby náhodou začali mluvit pravdu. Mainstreamovým médiím už stejně nikdo nevěří. U nás ani v zahraničí. Poslouchají to už jenom důchodci. Takže by nás to nemuselo až tak zajímat.

  http://www.epshark.cz/clanek/93/smrt-mainstreamovych-medii

 4. přemítač napsal:

  Ano sebevraždy, poruchy osobnosti, deprese, vyhoření, začíná se to roztahovat společností až přespříliš. Neustálý represivní nátlak na výkon jedince, jakoby se na člověka nahlíželo jako na „stroj“ jehož kroutící moment musíme neustále vylepšovat a zeefektivňovat, všude vidět efektivitu nebo „afektivitu“? Neexistuje tu v podstatě žádné nějaké společenství v kontextu lidí či národa v silném slova smyslu. Vzniká tu dle mého jen určitý směr nahodilých shluků zcela izolovaných individuí, pouhých „já“. Shromáždění, kde by bylo možné společné jednání, které nás posune k „my“ chybí. Jsme svědky vykořisťování sociálna? Sociálno je pouhý prvek produkce a operacionalizované. Hlavní motiv je optimalizace výrobních vztahů? Jsme oběti i pachatelé zároveň. Dohlížíme jeden na druhého a vytváříme pseudoprostor „svobody“ na sociálních a digitálních platformách. Ve skutečnosti je svoboda manifestována jako „kontrola“ bez respektu. Společnost bez respektu navozuje a vede k erozi hodnot vnitřního charakteru. Ten, kdo dnes kontroluje ony „shitstormy“ stává se vůdcem či suverénem. Vše se kontroluje, postrádáme sebeovládání, vzdor, trpělivost, vzpurnost. Tvoříme jen vlny rozhořčení, které nepřipouští věcnou komunikaci, diskurs ani dialog. Pro veřejný prostor je přitom nutné sebeovládání? Ty vlny jsou jen „afekt“ co zabraňuje narativitě a nerozvíjí žádné síly schopné jednání. Společnost dnes charakterizuje i ona nesoustředěnost. Ony dnešní masy lidí jsou jen prchavé a mlhavé davy co postrádají „hmotu“ onu gravitaci, ta je podstatná pro jednání. Afektivitou a dáváním hněvu sítím se sami ožebračujeme o to tvořit budoucnost.? Představa odhození mobilů laptopů ap. nesmyslů je asi šílená, ale pokud by to někdo vypnul, co by se stalo? Kam půjde pozornost a soustředěnost „masy“ lidí?

  • martin bareš napsal:

   1+

  • Paul Durham napsal:

   Kam půjde pozornost a soustředěnost „masy“ lidí? – na vzájemné podřezávání si krků, o tom se ví a ví se i jak nasměrovat abstinenční příznaky u IQ pod 100 (většiny) podle potřeby královny úlu

 5. proud napsal:

  Jeste me napadlo,ze je tak trochu obtizny urcovat,kdyz se zacne michat dohromady vsechno mozny,at pravdivy,nebo ne,pak muze vyznit i vselijak odvolavani se na nase „velikany“,nebo radobyvelikany?Treba zrovna Capka,nebo Benese,stejne jako treba na Husa,nebo Zizku,a podobne……….mozna by stalo za to o nich vedet vic a neprikraslenyho……? Treba i jen co byli vlastne zac…….Coz se velice spatne hleda,pokud to vubec jeste najit lze……Coz me nuti,kdyz nemuzu najit,je nepouzivat,nevzpominat jako „hrdiny“,napriklad.Neznam totiz jejich „idoly“,klidne to mohl bejt nekdo z Illuminatu,ktery infikovali kdeco,tedy i napriklad zednare,nebo cirkve ;-).

 6. proud napsal:

  Zeptej se me Lubomire,ktera strana je nejblizsi mymu srdci…… ;-)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!

NEKRMTE TROLY!