Joe Rogan a James Damore – politická korektnost v Google

james damore

6-ti minutové video. James Damore, bývalý zaměstnanec Googlu propuštěný pro své prohlášení, ve kterém kritizoval politickou korektnost, pozitivní diskriminaci žen a "levicové zkreslení" společnosti Google. Jeho slova se dostala na veřejnost, došlo k ostré negativní reakci mediálního světa a Google Damorea propustil za porušení kodexu zaměstnance.
3 Komentářů k Joe Rogan a James Damore – politická korektnost v Google

 1. Hum napsal:

  Fuj... Nemohol by som robit v takom bordeli..

 2. Martin Rubáš napsal:

  Cenzura se rozmáhá v amerických korporacích. V Evropě to je ale horší, tam už je státem zakázáno mluvit urážlivě. Skončíme jako na západě? Cenzura běží v Evropě na plné obrátky. Nejhůř je na tom Švédsko, tam vám hrozí vězení za to, že upozorníte, že migranti močí a kálí na ulici. V Británii skončíte ve vězení za nenávistný tweet. V Německu za to, že přirovnáváte islám k nacizmu. Snad takhle nedopadneme v Česku.

  http://www.epshark.cz/clanek/118/novodoba-totalita-na-zapade

 3. jik napsal:

  No, školili toho kluka kvalitně. Pitomosti mu do hlavy cpali, ale aby dbali na to, jak má vypadat duševní práce, na to zjevně zapomněli. Anebo je to také následek toho výplachu mozku. Ten kluk je krajně neklidný.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!