Proč letos nepořádám shromáždění za Pravdu o 11. září

SAM_0485Vážení přátelé a čtenáři, pořádání akcí za pravdu o teroristických útocích z 11. září 2001 v USA, které měly zásadní vliv na situaci v našem světě po tomto datu, bylo první velkou aktivitou původních zakladatelů webu NWOO.org. První akce s pochodem k České televizi se konala v roce 2009, v letech 2010 a 2011 jsme pak uspořádali 11. září velké akce na Václavském náměstí, kde zaznělo spousta projevů a také tématicky zajímavých písní. Zajímavý posun se udál 11. září 2013, kdy mne pozvali do České televize, abych obhájil názor, že oficiální verze o útoku islamistů a pádu budov WTC způsobených požáry po nárazu letadel není pravdivá. Od té doby už jsme pořádali každoročně na Václavském náměstí pouze malá shromáždění, kde jsme připomínali stále stejné věci. Letos jsem se rozhodl, že už v tom pokračovat nebudu. Doba pokročila.

Původní zakladatelé NWOO a pořadatelé akcí sice mají stále stejné názory, rozhodli se však věnovat práci na zajištění vlastní budoucnosti a tak tato činnost zůstala prakticky jen na mě. A i já už jsem se naučil pečlivě vážit poměr mezi vynaloženou energií a předpokládaným výsledkem.

Když se ohlédnu za minulými akcemi k 11. září, za vším, co jsme k tomu udělali v naší zemi, tak jsem toho názoru, že už k tomuto tématu není třeba nic nového zveřejňovat. Ti, kteří se k tomu chtěli vyjádřit, už dávno a mnohokrát řekli, nebo napsali, co bylo třeba. Ti, kteří se chtěli dozvědět pravdu, už si dávno přečetli, co je k dispozici a shlédli řadu videí přeložených do češtiny nebo obrovské množství materiálů v angličtině.

Každý rok se objevují - samozřejmě především od Američanů, kterých se to týká nejvíce - nové a přesvědčivější popisy a analýzy toho, co se před 16ti lety skutečně stalo, co k tomu vedlo a kdo za to může. Ale já už to nepovažuji za to hlavní. Nejdůležitější jsou totiž pravdy, které postupně během let začínají chápat lidé na celém světě včetně naší země, a totiž, že:

Předchozí i současné americké vlády byly a jsou vládami lhářů, vrahů a válečných zločinců.

Téměř všechny světové vlády, všechna mainstremová média a všechny velké světové korporace na celém světě jsou součástí tohoto zločinného spiknutí, pomáhají jej krýt a některé z nich byly přímými účastníky a tvůrci nejen tohoto zločinu, ale především válečných zločinů, teroru a nakonec současné migrační vlny, což všechno 11. září 2001 spustilo.

Všechny tyhle události jsou připravované a spouštěné za účelem udržení tisíce let trvajícího zotročení a zmatení lidstva, které má pracovat jen pro pár "vyvolených".

Míra otevřenosti, s jakou člověk mluví o 11. září 2001, je velmi přesným ukazatelem jeho vnitřní i vnější svobody.

Existují tisíce dalších příkladů, které dokazují tato základní fakta a tohle jsou základní skutečnosti, se kterými se musí každý z nás svým vlastním způsobem vyrovnat a zvolit si způsob reakce.

Za těch osm let, co jsem součástí onoho pomyslného Hnutí za pravdu o 11. září, jsem zjistil, že lidstvo jako celek ještě zdaleka nedospělo do stavu, kdy se oněch otrokářů zbaví. Nicméně lidí, kteří současnou situaci chápou a mají vůli a aktivně pracují v rámci svých možností na osvobození lidstva, je stále více a bude jich stále přibývat. Tento proces je nyní už nezadržitelný. Avšak vzhledem k tomu, že zotročení lidstva trvá tisíce let, je pochopitelné, že to trvá tak pomalu. Úplně svobodného světa se nikdo z nás v tomto životě nedočkáme, ale boj za svobodu vedeme a musíme vést každý den.

Nedokázal bych vám dnes na Václavském náměstí o 11. září 2001 říci nic nového. Neřekl bych vám nic nového ani o stavu dnešního světa, ani co s tím máte dělat. Vy, kteří tohle budete číst, už to všechno dávno víte. Už jste to slyšeli a četli stokrát a tisíckrát a mnoho z vás to říká a píše lidem kolem vás. Dnes bych akorát přesvědčoval přesvědčené. A to už není třeba. Je třeba přesvědčovat nepřesvědčené a mluvit k těm, kteří to ještě neslyšeli. A takoví obvykle na tato shromáždění nechodí.

Je třeba pokročit dál. Shromažďovat a propojovat zdroje a lidi, plánovat strategii a taktiku, řešit aktuální problémy současnosti a budoucnosti. Minulost o 11. září 2001 je již ve všech hlavních otázkách vyřešená a míst, kam si sáhnout pro odpovědi, které zrovna nevíme, je víc než dost. Musíme řešit následky, které to má pro přítomnost.

Hlavní boje nás teprve čekají. Zatím jsme jen jako trpaslíci, kteří okopávají globálnímu korporátnímu kyklopovi kotníky a ten se jen občas podrbe, čemuž se stačíme snadno vyhnout. "On" nás ještě nevidí jako hrozbu a ještě nás nezačal efektivně likvidovat. Možná věří, že ho nedokážeme ohrozit, zatímco my trpělivě stavíme nové a nové pasti, do kterých se snad jednou chytí, už se z nich nedokáže dostat a lidé budou mít od této zrůdy jednou provždy pokoj.

A tak tedy jako vždy a stále: Nepřátel se nelekejme, na množství nehleďme!

socha Jan Žižka  NS
34 Komentářů k Proč letos nepořádám shromáždění za Pravdu o 11. září

 1. Rád bych využil příležitosti a připomněl vynikající video "11. září: Nový Pearl Harbor", pro ty, kteří snad pravdu stále ještě hledají. Přečasoval a upravil jsem titulky pro kvalitnější zdroj, ke zhlédnutí na http://dokumentarni.tv/utoky-z-11-9-2001/11-zari-novy-pearl-harbor-september-11-the-new-pearl-harbor

  Kdo nedá video na jedno posezení, když si rozkliknete transkripci, u jednotlivých kapitol jsou vyznačeny časy pro lepší orientaci.

  • Sasin napsal:

   A propó, gdyž si sáhne blboň do svědomí a zeptá se, gdo sundal k zemi ty věžáky, které měly být plné harpagondechajců a voni tam pak v naplánovaný den nebyli, odpoví si, ale jinak je to upřimně už dávno nezajímá. Nezajímají je jinačejší věci, natož toto. Gdyby vypálili Fašington nebo Nový Jork, bude jim to u zádaele stejně tak. Lidi ve skutečnosti vědí, že na západě žijou ludry, podrazáci a kukačky, kteří žijou z podílů na neprodejné půdě a rozpočtu okupovaných, ukradených území. A dělají to dnes nestydatě drze. Všechny ty slavné podržtašky z voleb jim lezou do prdele, co řeknou podepíšou nebo napíšou pro ně speciální zaKON. Pak řeknou, že je vše dle nejlepšího pořádku, čili dle zaKONa. A který blboň to už pochopil? No?

   Že na to všechno odírání a nahánění do "práce" na korporáty a socany, co k tomu účelu stvořili ministerstvo "otrocké práce a sociálních hlídek pro chudé", co je nechcou. Hesla jako nepřizpůsobyví nebo nemakačenka dnes blboni chápou jen při pohledu na nejchudší bratry a sestry, ale na kurvy a ludry zlo dějské na hradě a v podhradí se nedívají, myslí si že jsou vyvolení jakoby nevěděli jaká vemena a přirostlé pijavice na státním cecíku to jsou. Ale nechcou to vidět, jedou s něma, aspoň že kape. A mají strach aby měli na poplatky a celou plejádu daní a výpalných. O tom byla řeč.

   Celé jejich rodiny cicají přednostně, páč si přihrávají jánabráchyzmus nebo rovnou dotace, granty nebo jak se to všechno jmenuje. Mají vymyšlené mnohhoposchoďové řízení na vydlabávání obyvatelstva, to taky už většinna lidí ví. Vojenský systém, "nesmíš přeskočit přes nadřízeného, páč ten to pošle dolů", a mnoho pojistek ještě mají. Jenže místní lokajové a podržtašky se naučili držet lidi i sebe u huby rovněž mnohopatrovým řízením, gdy nižší patra nerozhodují o ničem, jen vykonávají. A dělají to za peníze, ktreé potřebují na střechu nad hlavou, žrádlo a klid. ( nemají podmínky k tomu aby si vybudovali střechu nad hlavou a měli u postele žrádlo, páč musej chodit do "práce". muheeeeee) Mezi patry ovládání se odehrává stranický (rozuměj mafiánský) boj o přežití do druhého volebníhi období, a tak to je, a nic to nezmění dokud je nezastřelíš. Proto je ten systém vytrvalej jako gdyž se oteplí a naskáče na tebe hned několik klíšťat a igdyž je všechny rrozdrtíš, přijde zase teplý den a máš je znova. A furt a pořád dokud nepochopíš co voni chcou a jak na to dou. Pak už se ti vyhnou obloukem. Ale esli jste blbější než klíšťata, a volíte si je podle jakéhosi jména, něvěda rodu, čeledi a druhu, tak jste vemena z ryby, které stejně skončí na trhu s neviditělnou rukou. Heh.

   • pepe napsal:

    Vzdy mne pobavis:-)

   • čeleď podržtaškovití napsal:

    Čehůni nesú blbí, ale náram náram vychcaní a to taky nejni zrovínka klad...
    Takže jsou vlastně ludry jakbysmet, pač vyscaní rovná se HLOUPÍ.

   • jan nowak napsal:

    Klíště :

    .. po loňském úspěchu s LIMSKOU boreliózou a předloňském ss klíšťowou encefelitidou..

    DOWOLUJEME si wám Zde !
    Nabídnout 2 www w 1
    ATO : Klííšťowou boreliózu ! ! !

    • jan nowak napsal:

     ps : .. jest-li sem-to nesplet : o

    • servilní darebácká vyscanost v mezích zakona za-chování pohodlnosti napsal:

     Jak tudle popsal 'ekonom'-cit.:"…bez obetí sa nikdy v histori nič nepohlo…dnes sa všetko robí skryto sofistikovane lebo sa boja ludí…naučili sa klamať a podvázať slušných ľudí robia z nás hlupákov…"

     Takže tenhle druh servilního darebáctví - vychcanosti vobyčejnejch lidí - vysrávajících si do vlastního hnízda... hlavně ale "v rámci záKONa" - pěkně pohodlně - je také jedním z důvodů proč "nic nemá cenu" dělat či nedělat ... neboť oni nejsou zblbla kvůli absenci rozumu (už to je přímo vyzývavost!), ale hlupáci kvůli své vyčůranosti -.- a ta se neláme nějakým "informováním" a podobně, protože je na zkažené EMOČNÍ BAZI... takže slyší jen na KRÁTKOZRAKÉ výhody sobě (a ohrožení domnělých výhod sobě). Krátkozraké proto, že si nechtějí připustit, že je potřeba myslet na (stav) celé společnosti - na to k čemu jsou (i jimi) lidé nuceni býti, aby mohli žíti...a co by se chtít nemělo...

     Ovšem vědecky je třeba jít do hloubky a ptát se PROČ? Proč jsou takoví? Co je k tomu měje, nutí?

     • Sasin napsal:

      Klišťák je taková malá létající plechová pevnost. Jak dosedne hned tvoří KON a snaží se točiit ve směru závrtu. Gdyž má něgdo aslespoň pár chlupů, klíště má časové spoždění, páč se potřebuje dostat až na kůži, gde je větší prázdná plocha. Toť k plechové nádheře. Jsou asi tři druhy blboňů. Jedni blboňi, co v teplých dnech dostanou nápad , asi tak jednou za rok v čase dovolené otroků, zajít mezi pár stromů a hledají tam podpapíráky, a tak ani netuší že už na nich probíhá zavrtávací procesy. Druhá čeleď blboňa už ví, že ty nacycané krvavé boule jsou hodně žinantní, gdyž je potřeba je sundávat v místech, kam si nevidí a tak dopředu pyští a ječí preventivně z každého pavočího lana, které proráží cestou do nehostinných, původně rodných míst. A tak se ohání kolem sebe jako blázen a něgdy se mu povede plechového nápadníka sundat ze sebe soustředěným plácáním a mácháním. Načež se plechový nápadník, klíště zase vznese a obletí ho zezadu a sedne si někam tam, gde blboň postříkaný gdečím, nevidí. A tam začne točení. Pak jsou blboni, co se snaží obejít místo, gde už vědí, že tam nějakej klíšťák bude, jsou vyholení, mají s sebou několik plastových nádob s pitím, páč jsa větecky poučeni, hodlá se vyvenčit mimo dosah létajících tanků a pro jistototu udělají oheň přímo pod stromem aby to měli pojištěný. Tam se poté může svobodně vyválet a ukazovat fakáča všem ostatním blboňům, kteří ani netuší o co přicházejí. A kolem nich pak chodí okradení podílníci na půdě a rozpočtu, kteří mají pro klíšťata nachystané přístávací plochy na svých odhalených rukách a jsou připraveni okamžitě po přistání, bez diskuzí nehtem natvrdo klíšťáky rozdrtit na kaši. Jedině tak vznikne jistota, že je to definitivní. Heh.

      P.S. Mohl by je odpinknout zatíženým švihem vztlaku součinnosti mezi palcem a ukazovákem aby zbylo taky na přizpůsobyvé. Jenže vědomý podílník jedná rychle a účinně. Taky blboň Možná by bylo lepší zříci se té volby aby zbylo na ostatní. Muheeeeeeee

      • jan nowak napsal:

       Tag klíšťata bys-me měli , mno..
       .. a co muňky Sasíne ???

       GERONEMOH je prej chytil www w Bučowicach před léty a ještě je prej má : o
       Michala

       • Sasin napsal:

        Muňky já neznám, popiš mi to. Muheeeeeee

        • jan nowak napsal:

         To je takowý ocelowý klíště..
         .. hrrozně rychle líta - až jeden Mach za-se-kun-du a útočí w houfcích : //

         ps : geronemoh ti prej ňáký pošle !

 2. Agent_noname napsal:

  Pěkný den,
  sleduji vše od 11tého září 2001 co mne otevřel oči můj děda (vysoce postavený člověk v ČR u vojska) a vysvětlil mi co se děje. Už tehdy, ten den mi řekl podívej na šaškárnu v USA. To započne války s arabama a po celém světě v zájmu USA a je to další odrazový můstek k teroru USA a jejich kompliců nejen tajných služeb. Řekl mi tehdy oni mají své symboly podle kterých se řídí po celém světě a je jedno zda je to ten či onen stát. V mediích bude něco pro lidi ale pravda bude úplně jinde. Děda byl na vysokém postu u vojska a věděl věci co lidé ani netuší že existují. Uměl předpovídat některé akce, které se stanou ještě x let dopředu což jsem nikdy nechápal jak to dělá. Spousty věcí neřekl ale něco ano a mě to stačilo si udělat obrázek o stavu světa a některých událostí ... o dějinách které jsou jiné než se děti učí ve školách a co nám denně pouští v TV... mluvil i o fenoménu false flag ... že jich je spousty ale lidem se podstrčí něco jiného než je pravda. už tehdy mi taky říkal o klimatických zbraních atd. Já si tehdy začal vše možně shánět na internetu a studovat různé články a videa hlavně v zahraničí. Pak jsem viděl i tyto a podobné stránky alternativních medií, které občas taky něco řekli nebo se alespoň opřeli o pravdivé informace ...a bylo mi jasno že vše do sebe pěkně zapadá ... mám už pár stovek dokumentů i článků prostudovaných a poskládal jsem si z větší části celou skládačku... At se Vám daří otevírat oči lidem a hlavně těm co se nebojí a budou aktivní ...těch pasivních je spousta aktivních je jen pár ...

  • napětí napsal:

   Můj příbuzný,fotograf pro bulvár, sic z páteho kolena, velice úpřimný, řekl mi jednou jednu tajnost: Hele, když po ňáké tragédii, coby dub šířené všemi presstitutkami, se ani jeden fotograf nepídí po funuse, fotkách mrtvol v márnici,nebo interview s pozůstalými, tam je jasný false flag.Už různé policejní omezení pro tisk, je prvním poznavacím znakem...

 3. Jana Karásková napsal:

  "Nedokázal bych vám dnes na Václavském náměstí o 11. září 2001 říci nic nového"

  To já ano. A možná i docela průlomového. Ale chápu, že není zájem dělat další akci na Václaváku.

 4. Jana Karásková napsal:

  Dailymail o 911 - docela průlom... ale s "roztavenými nosníky" to spletli :)
  Zminují Operaci Northwoods, knihy prof. Griffina, opce na burze, svědectví požárníků o explozích i TV zprávu o kolapsu WTC7 o 23 dříve, než se zřítila... během necelých 7 vteřin. Citují i nejnovější studii prof. Hulsey z Alaska Fairbanks University.
  http://www.dailymail.co.uk/news/article-4867124/9-11-conspiracy-theories-persist-16-years-atrocity.html

  Prof. Hulsey kolem 44. minuty ukazuje, kde udělali soudruzi z NIST chybu... Dnes půjdou do rukou všech členů Kongresu USA i závěry jeho studie.
  WTC7 Evaluation Presentation by Dr. Leroy Hulsey’s at UAF Sep 6th 2017
  https://www.youtube.com/watch?time_continue=4696&v=fRkgIV8U9f0

  ..."One of the most puzzling anomalies was that none of the hijacked planes was intercepted by fighter jets, even though there would have been plenty of time to do so and it is mandatory procedure in the U.S. if there is any suspicion of an air hijack.
  In the nine months before 9/11, the procedure had been implemented 67 times in America. Then there were the irregular stock market dealings before the tragedy.
  An extremely high volume of ‘put options’ — bets on the price of shares falling — were purchased for the stock of Morgan Stanley Dean Witter, the international financier that occupied 22 storeys of the World Trade Centre.
  Even more remarkable was the volume of ‘put options’ traded on American and United Airlines, which operated the four aircraft hijacked by the terrorists.
  On these two airlines, and only these, the level of share trade went up by 1,200 per cent in the three days before the catastrophe. As the shares dropped in response to 9/11 the value of these options multiplied a hundredfold. Someone, somewhere, made $10 million in profit.
  But, of all the conundrums, the most perplexing is how the three World Trade Centre towers fell to the ground."...

  The official version is that the Twin Towers collapsed because their steel columns were melted by the heat from the fuel fires of the two crashed planes.
  This explanation has been repeated in White House briefings, official inquiries into 9/11, leaks by the U.S. intelligence services and almost every TV documentary on the attack in the U.S. and the UK.

  Read more: http://www.dailymail.co.uk/news/article-4867124/9-11-conspiracy-theories-persist-16-years-atrocity.html#ixzz4sJiBbjeF

  Doufejmě, že dojde k průlomu v Kongresu USA...

  http://www.prnewswire.com/news-releases/media-advisory-family-members-and-technical-experts-to-announce-bobby-mcilvaine-act-call-on-congress-to-launch-new-911-investigation-300516393.htm

  • Jana Karásková napsal:

   Daily Mail jsou druhým nejprodávanějším deníkem v Britání po The Sun.

  • John_Pitralon napsal:

   Je vidět, že aspoň někdo z těch novinářů se snaží jednat podle práva. U nás mainstream zatím mlčí, protože jim asi pořád nedochází, že podle právního precendentu Norimberského procesu budou komplicitní spolu s válečnými zločinci, obdobně jako Hitlerovi pisálci... Nevím jak kdo, ale já kvůli nim nechci platit reparace za ČR, jen kvůli tomu, že se blbci rozhodli lhát.

   • proud napsal:

    Skoro to vypada jakoze Norimberk a reparace jako takovy,uznavas........Pro me jde zase jen o systemovy prostredky zotrocovani a oblbovani......

 5. rur napsal:

  ano je to tak. rikat lidem co uz vedi je zbytecne. a nechat se od policie nafotit jako extremiste, jako pripadna hrozba pro stat nema cenu. udelali jsme co jsme mohli a delame dal co muzeme. dekuji vsem kteri se na nwoo podileli a zvlaste tobe Honzo velky dik za vse.

 6. sdfdsf napsal:

  Na protestních akcích NWOO mi často vadila jejich neefektivita. Náklady do tisíců Kč a oslovených řádově tisíce lidí.

  Přitom koupit si na 1 měsíc malý billboard na dobře vybraném místě u florence nebo hlavního nádraží by znamenalo oslovení cca 300.000 lidí, co tudy pražáci a mimopražští projdou do práce, do školy či jedou něco vyřizovat do Prahy.

  • Jana Karásková napsal:

   Mně mrzelo, že před lety jsme dostali nabídku zdarma mít na veliké LED obrazovce v centru Tábora každý týden nový obsah, ale nikdo nebyl schopen udělat grafický návrh v požadované kvalitě. Vidělo by to desetitísíce lidí, asi by se to i rozkřiklo... dnes už je to passé.

   Jediný kdo ihned po nabídce skočil, byl Vítek Jedlička /Reformy/ ale tam zas šlo o autorská práva - v klipu byl vyhledávač Google.

   • Sasin napsal:

    Napsat vektorově, "JDĚTE DO PRDELE", TO NEDÁ TAKOVOU FUŠKU, DOKONCE BY TO DOKÁZALI I TI ODPORNÍCI U TISKU. Takže výmluva to není. Bůh ví, co to je.

    • selfítyčinka&pestík který tyhle sajtlajny vyluksuje sekret servisys rypakem aneb kterak dostal na mizinu (ve psí) napsal:

     Jak to bylo, kde a kým tlumočeno již nevěda: že lidi ti záměrně přehlížejí, aby se nepřipravili o pocit zvonků š těstíčka...a motýlky v podbřišku (leč spekulace že stačí efektní máchnutí...motýlích křídel kdesi nad bájnou Atlantydlídou...nebo poroučejících ruk zběsile mačkající pod vyzáblým krčkem do poslední mrtě daňovníky jako tlačítka...spouští harry kejn...byla vyzvrácena: "Například Stephen Wolfram (v knize A New Kind of Science) poukazuje na to, že Lorentzova rovnice (viz Lorenzův atraktor) je příliš zjednodušený model, který například neobsahuje viskozitu představující vnitřní tření vzduchu, které zabrání lavinovitému rozšíření z malých podnětů." )Wiki( aneb proud se bez odporu neobjede a bez něj si ani neuprdnete.
     "Smitková jednak děti finančně vzdělává, jednak je také matkou předškoláka, který již program absolvoval. „Naučil se, jak využít peníze ke zajištění životních potřeb a vyzkoušel si také základy počítání,“ pochvalovala si."
     Co dyby chtěl platit daně státním mÜslím tyčkou?
     Lid(l) mocidělný míní, že jde šecko řešit jen pRACHMA/ma ("cukrle"-od-měna, v dnešní době spíš zGMOameroKuku-řince separát- glukozo-fruktozo siRUP - že us je mrtev ať žije DIA béthes.)- Zas psí vocas chtivý by chtěl šecko řešit jen bitchem. Mýlí se oba, jako majdlan ze skelné trollí vat(r)y.

  • jan nowak napsal:

   sdfdsf.. ty si ja-ko myslíš , že se ještě něgdo díwá na bilborrdy ??
   .. seš fakt naiwní.

   I gdy-bys jim to NAssPREJowalll na nebe.. to neuwiděj : ))
   Michala

 7. Sasin napsal:

  Stříkají si do žil Bitkojn, pravdu k životu nepotřebují. Stačí jim jen ukázat prstem a tím to končí. A gdyž bude potřeba ukážou i na tebe. Přizdisráči to tak dělaj. A gdyž z toho ještě kápne, ukážou na ty druhé co berou ještě víc. A pak je zvolej, páč chtějí menší zlo. Hotové.

  • jan nowak napsal:

   .. 333 stříbrrných sstřííkáček.. přezz 333.. MROŽI - TO TE-DA-NEDÁŠ !?
   ~ PROUD je Swiňa & bacha kope !!!

   ps : pozdrawuj Maďary !
   2ps : .. já sem : Dcera maďara : ))

   M.

   • O myších a lidech s jejich darebáckými státy - resp. Systémy - ODVĚTVÍMI napsal:

    Ať stříká co chce kam chce
    (viz. "Už asi neví, čím bys zašpinil papír" )geronimoh(),

    "Dříve, gdyž chtěli prodat otroka, museli ho ulovit. Dneskka? Uloví stát plnej otroků a největším ludrám dají „pracovní pozice“ na hlídání a kasírování otroků." )Sasin(

    "voľby ako trhovisko
    Voľby - to sú takým celoštátnym trhoviskom, na ktorom si politici kupujú podporu voličov SĽUBMI.
    Ak ---vynecháno--- , a za podporu voličov im NEPONÚKA NIČ, tak je vopred odsúdený na neúspech.

    Aha, niekto namietne, že im ponúka SLOBODU.

    Lenže sloboda je čosi, o čo voliči nestoja.

    Ponukať slobodu je ako ponúkať levovi otiepku sena."
    )libertarian(

    "Počítej s tím, že když jsem ---vynecháno---, tak nechci žádnou rychlovku, ale budem rubat nejmíň hodinu." (anony-mouse group-zdroj:internity)

    Matroši, v Kuuglu amero kryptostátníkorpo raci sjížděj služby total zkoksovatelný a je to tolerovaná firmení kultůRA - ví se o tom, počítá se s tím, že člověk dá "práci" VŠE - tedy i zdraví, jak praví.

 8. Pavel napsal:

  Perfektne napsano!Palec nahoru!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!