INFO VÁLKA 12.9.2017

cntv-infovalkaPodvod jménem Evropská unie? Kdo doopravdy řídí EU? Obchodní smlouvy, které Unie podepisuje, jsou nad zákon. A co je Evropský kulatý stůl průmyslníků? - Viktor Orbán: Je to Unie, nebo Říše?! Sorosův plán na smíšení lidí. Boj proti kvótám teprve začíná, neměníme nic - Varšava se bouří proti EU: Bezpečnost Polska je důležitější než vaše rozhodnutí o uprchlících - 11. září 1683. V bitvě o Vídeň se podařilo zastavit šíření islámské víry - džihádu - Miroslav Honsů: USA chtěly iráckou ropu, proto si 11. září strhly dvojčata samy. Je to opravdu jen spekulace? - Lubomír Man: Mohutná i sterilní je redakce zpravodajství ČT.
3 Komentářů k INFO VÁLKA 12.9.2017

 1. Martin Rubáš napsal:

  EU ovládají globalisté. Každý v EU musí mít neomarxistické progresivní názory jinak by se tam neprosadil. EU je plná neomarxistických globalistů jako Juncker a Morgerini. Ovládá je Soros. Soros je zlo. Pokud chcete vidět jaké názory mají představitelé EU stačí se podívat na jednu Sorosovou globalistickou konferenci. Názory vrcholních představitelů EU jsou téměř identické - to vám garantuji.

  http://www.epshark.cz/clanek/90/jak-vypada-konference-bilderbergovskeho-typu

 2. Paul Durham napsal:

  "Češi musí mít v čokoládě stejně kakaa, řekl Juncker. Mají ale také přijmout euro." - zábavný titulek z hlavního fekálu

  "Člověk pořád doufal, že se mu Irma vyhne, říká Čech žijící na Floridě" - titulek z jiné žumpy

  copak mají (sdělení) ty dva titulky společného ?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!