Konec okupantům lidských práv a svobod – 20.9.2017

21728360_540316296300471_5272320949954234655_nVážení přátelé, poslední diplomatické a politické mezinárodní události jsou jasným ukazatelem k tomu, koho media označují za světového agresora a kdo tím agresorem skutečně je. Právě USA, kde vznikla Mezinárodní dohoda o lidských právech, tuto dohodu nedodržuje nejen v základních principech, ale i v nevměšování se do hospodářské, sociální i kultury jiných států.

USA pravidelně porušuje všechny dohody OSN a vlastně znehodnocuje všechny mezinárodní úmluvy – vraždí mírné obyvatelé Sýrie pod záminkou boje s IS (pravidelné letecké útoky armády USA na objekty sociálních a zdravotních zařízení, obytné domy a školy), otevřeně se vměšuje do politického systému jiných zemí (revoluce v Libyi a na Ukrajině), což vedlo ke zbídačení obyvatel, tisíců obětí civilistů apod., a nyní nezákonné odebrání diplomatického vlastnictví Ruské Federace v USA!.

Od 13. do 30. září zasedá Rada bezpečnosti OSN, kterou celý svět musí vyzvat ke konkretním krokům proti agresi USA, páchané desetiletími na různé národy ve světě a trvat na právní zodpovědnosti všech pachatelů zla a válek!

Výňatek z Mezinárodního paktu o občanských a politických právech a Mezinárodního paktu o hospodářských, sociálních a kulturních právech ze dne 19.12.1966

Článek 1. Všechny národy mají právo na sebeurčení. Na základě tohoto práva svobodně určují svůj politický statut a svobodně uskutečňují svůj hospodářský, sociální a kulturní vývoj.

Článek 2. Všechny národy mohou pro své vlastní cíle svobodně disponovat svým přírodním bohatstvím a zdroji bez újmy na jakýchkoli závazcích vyplývajících z mezinárodní hospodářské spolupráce, založené na vzájemné výhodnosti a mezinárodním právu. V žádném případě nesmí být národ zbaven svých vlastních prostředků k životní existenci.“

Afghánistán, Vietnam, Irán, Irák, Jugoslávie, Lybie, Ukrajina, Sýrie….. vylidňování světadílu Afrika. Není to stále dost čitelné, koho ruka vládne světu? Není se čemu divit, když FED a MMF patří soukromým rukám. Takto tito majitelé mají nekonečný tok finančních prostředků k tomu, aby si dříve či později podplatili všechny vlády světa a postupně je dostali do dluhů s cílem si všechny státy vyvlastnit a domorodé obyvatelé odstranit. Nechceme skončit jako Indiáni ve své zemi..!!!

Přijďte s námi předat nótu prezidentovi USA a generálnímu tajemníkovi OSN prostřednictvím U.S. velvyslanectví v České republice.

Pojďte s námi vyslovit svůj nesouhlas s porušováním mezinárodních dohod a vyvoláváním válek ze strany USA.

Shromáždění se koná: 20. září v 15:00–17:00, před velvyslanectvím USA: Tržiště 1, Praha

Zdroj: https://www.facebook.com/events/1727313370903386/
31 Komentářů k Konec okupantům lidských práv a svobod – 20.9.2017

 1. weissbach napsal:

  Začněte tímto https://www.youtube.com/watch?v=PQxOuxED5jA
  a dejte tomu chvíli času a podívejte se na předchozí dvě části.
  Je tam naprosto všechno podstatné a ve faktech.
  Autor/ři/ si s tím dali práci a v reálu. To by měl vidět a hlavně vědět každý….

  • proud napsal:

   Pruser je ze vnimavejsi to videj kolem sebe „zive“,ale kolik jich je a kolik je o pravdy zajmu je videt na sledovanosti tech videi :-(,vsadim se ze pornosracky by mely statisicovou sledovanot,ovsem co se zivota soucasnyho a budouciho tejka,nasich deti,od toho kdekdo zbabele utika…………….

   • weissbach napsal:

    Bohužel je to tak.
    Ta videa mají tu výhodu, že shrnují jednoduchým a srozumitelným způsobem v čem žijem a oč reálně jde tak, aby to pochopil každý, i ten komu uniká spousta jiných věcí, protože se o to doposud z různých důvodů nezajímal, ale má ještě zdravý rozum. Jasné je, že toho, kdo stojí vědomě či zatvrzelé hlouposti na druhé straně nepřesvědčí, ale o to už dávno nejde. Přesvědčovat zrádce a pitomce je ztráta času….

    • proud napsal:

     Presny,v obecny rovine,protoze ty videa sosam a poslechnu si je az v klidu a dam si cas,protoze jak se znam,ne se vsim budu zase asi souhlasit :-)

     • weissbach napsal:

      To je jasné, je třeba si dát čas.
      Ale myslím, že budeš nesouhlasit s minimem…
      Ono je to totiž objektivně prosté a jasné. Jen fakta, žádná propagace někoho či něčeho…

      • proud napsal:

       Ver mi,ze i kdyz to tak casto nevypada,netouzim po nicem jinym,nez potkat ty,ke kterejm nebudu muset mit vyhrady,nebo jen minimum v drobnostech……a pak se doufam rozjedeme a uz se nezastavime…….jsou uz takovy,ale je nas jeste malo.

       • proud napsal:

        Komplikace je,ze i 10 000,100 000,bude porad jeste malo,ale cim vic nas je,tim rychleji pribejvaj dalsi……

        • weissbach napsal:

         Úplně ve všem zajedno nebude nikdy nikdo s nikým. Ale důležité je, aby dost lidí vědělo to podstatné a bylo ochotno se angažovat.

        • weissbach napsal:

         Rozhodně bych touto cestou chtěl autorovi, nebo autorům těch materiálů poděkovat za užitečnou práci pro ostatní. Zvlášť v této době.

        • proud napsal:

         Nebude,co clovek,to jinej zajem,nekdy podobnej,jindy uplne jinej(„zaplatpanbu“),ale staci se sejit v zakladnich vecech a principech,a to mozny je.

  • Krtecek napsal:

   Pane Weissbach,
   stále větší rychlosti se nám tady na nwoo objevuje gigantické množství informací,které už zhruba všichni znají.
   Občané ČR.cz nás tu děsí,snad ,aby jsme je zvolili či co!
   Ovšem nedávají žádné navrhy řešení!
   Ptám se ,
   proč se tu mezi námi jejich snad zástupci neobjeví?
   Uvědomují si vůbec,že nám voličům bude uloupen znovu hlas a tedy i naše občanská moc?
   Oni tady svolávají demonstraci ze které bude mít politicka trida Šmejdů jen srandu!
   Kde je jejich Program a proč nechtějí ti ignoranti Dialog o tom co potřebuji voliči ATD.

   Co nám to pomuze,když budeme vědět,že nam bude ukraden stát,budeme zaplavení emigranty a nás společný rozpočet bude

   VALECNY,KDYZ NAS NECHAJI SMAZIT SE VE VLASTNI STAVE a vysmech bude,že se tu nikdo z těch strašidel nemíní vůbec objevit a zahájit DIALoG ó tom co dělat aby jsme nebyli neomarxista i když ó tom vědět nebudeme!

   • HVzV napsal:

    Neni známo kolik občanů si vůbec uvědomuje,že Lisabonska smlouva má byt upravena do podoby Povëřovaciho zákona jimž hitlerův Berln zahajil připravy druhé světove války s desikami milionů mrvol!

    To samé ovšem salámovou metodou a důkladnėji se děje dneska a historie se má opakovat!

    Tady nebude stačit jen pasivnė o tom byt informovani,ale je třeba vytvařet navrhy jak se zbavit
    CELE politicke třidy ŠMEJDŮ a to dřive,než se ona zbavi nas!

    SPOJENI MOCI PENĚZ JE A BUDE FAŠISMUS

    TEN MŮŽEME ZASTAVIT JEDINĖ TIM,ŽE PROTI JEHOSILAM MUSIME STAVĖT A BUDOA NAŚE OBČANSKE SÍLY,DŘIVE NEŽ NÁS DOSLOVAPOZABIJEJI A ZCENZURUJI!

    • weissbach napsal:

     Máte pravdu. Je strašné, že si lidi pořád neuvědomuji co se tu postupně legalizuje a jaké to bude mít následky.

    • proud napsal:

     Jsme zase u toho: Moc a penize,jedno bez druhyho nemuze existovat,chcemeli se zbavit jednoho i druhyho,musime se zbavit jich! Tedy penez a obchodovani,jen tak pozbude moc kazdej kdo tim vladne a vladne vsemu……zaroven tim docilime toho ze kazdej dosahne na to co bylo jen pro prachaty a,anebo,mocny.Ovsem k tomu je potreba se navzajem,ale hlavne kazdej sam,“vychovat“.

     • proud napsal:

      Nemam na mysli zadny usporadani,vnucuje se samozrejme „komunismus“,kterej neco podobnyho pouzival jako vejicku.Jen se snazim realisticky uvazovat o tom proti cemu stojime a jak s tim skoncovat,kdyz to drzi v rukou vsechny paky a naucilo nas se prodavat jako kurvy!

      • HVzV napsal:

       V minulosti byla odzkoušena zvlaštni tzv Středni. cesta tedy ani kapitalismus,ani socialismus.
       Pokud to jinak nepůjde budeme přinuceni jako občane ji opakovat!
       Tuto cestu prosadila,světe div se,tzv pravice!
       Aby jsme jako občane ziskali silu k něčemu tak velkemu,musime jako občane hledat cestu jak my a ne oni ,dosahnout většiny v PARLAMENTU.
       Dost se lze poučit od Švycarska,ale nezbude než se spolehat na vlastni sily,pokud je budeme chtit aktivovat!

       • proud napsal:

        Hloupost,jak je to se Svaicem a proc,vsichni vime a vime i to,ze to se jinde nepovoli,protoze ano,bylo to tam „milostive povoleno“ a je to ostrazite hlidano,ac to zas az takova slava taky neni.Co tam mas dal,ty kdo chces proti systemu jit s jeho prostredkama,cemuz se smeje a vlastne se na to tesi,na nekom prece ostatnim ovcim musi ukazat kdo je panem stada.

        • HVzV napsal:

         Ten kdo si chce stahovat trenýrky,když brod je daleko si může delat co chce,když mame tu svobodu,že ano?!

        • proud napsal:

         Jiste,a taky muze varovat pred zcestnejma desaterama a sionem kterej za tim stoji!!!

        • proud napsal:

         Ten jak vsichni vime,udela cokoliv pro zachranu systemu,sebe samyho a jeho nastroju,jak vime,tedy bude podporovat v klidku jednu revoluci za druhou a obetovavat v klidku svy vlastni lidi az do urcity vejsky.Vse pro system a ty nejmocnejsi! A jak sleduju snazeni jistejch individui tady a jejich spamovani s desaterama a hecovani lidi,presne mi to sedi,naprosto to odpovida,system jde fingovane sam proti sobe jen aby udrzel dal uzdu v ruce.

        • HVzV napsal:

         Zcestnēho Desatera?
         Pane Proude my gojimove bychom rádi videli důkazy te vaši provokativni americke scestnosti, pry vam prolhanym SS stači opakovat lži ,aby na ně gojimove naletěli!Vy tu litate ejen bez trenek,ale jste tu ještě za blboně.
         Že o vás piše pan Sasin?
         To jste vy kterereho sioniste plati za rozbjeni diskuzi?
         Co kdyby jste spachal sepuku?

       • Krtecek napsal:

        Pan Proud plní rozkazy jakýchsi sionistů.Pozname když se ozve,že ti jeho sionisté se cítí ohrožení!
        Zvláště mají obavy z Desatera voliče,které začali voliči tvořit!
        Ten Proud se rád hada a šíří ze svého kožichu plného blech smrad po celém webu!
        Nejvíce má rád,když se ho zdejší lidoví komentátoři ptají,zda ví,že pyća je dobrá věc,ale nesmí to být chlap?

       • HVzV napsal:

        Samozřejmě tady sledujeme vyvoj Desatera voliče a jsme překvapeni,že ho pan Proud zcela úmyslně nechápe.
        Může to být způsobeno tim,že ten Proud má dozor a zastupuje sionisty,ale i neomarxisty a fašisty.
        Ono konec konců bude zajimave,jak se takovi zastupitelé zla za svoje chlebodárce budou stavět a hlasit nám svým křikem jak to naše prima Šmejdy boli!

       • HVzV napsal:

        Vypadá to tak,že DV je prvni avantgarda odporu proti moci zla a nebude škodit nepřetržitě rozebirat a vylepšovat jeho přikazani.
        Kdo má jiný napad ať ho zkusi tady napsat!

        Nebo si myslite,že letargie a nicnedělani nas před tzv Novou EVROPOU zachráni?

        • proud napsal:

         Co nas zachrani,je zaridit si a delat veci po svym,nikoliv podle jakejchsi desater a samozvancu s navodama……………

        • Krtecek napsal:

         Lživé výroky neomarxisty Prouda,kterymi by rád mluvil za všechny ho házejí do źumpy zla!
         Dělat věci po svym-ale jak to nam být to ta dubová hlava neumí napsat!
         Tak co budete vy fašisto Proude ctít chaos a válku jako správný sionista?
         Přiznejte se vyvrheli!

   • weissbach napsal:

    To je škoda, že jste nepochopil, že tady o žádné zvolení a reklamu nejde… Takto ucelené informace jsem zatím ještě neviděl v takhle srozumitelné podobě, aby to bylo srozumitelné každému i těm, co se o dění zajímají například poslední rok dva…
    Nebo Vy jste se narodil se znalostí systému a víte už všechno? Jak se k tomu asi člověk dostane? Tím, že narazí na materiály, které někdo napsal, zpracoval, někam „pověsil“ atd.
    Já jsem na tom webu a youtube kanále žádnou reklamu na vlastní osobu a nějaké ponoukání k volení neobjevil. Vy ano?
    Dal jsem ten odkaz sem právě proto. Pro věcnou a neutrální analýzu a syntézu.
    Obecně se mi taky leccos nelíbí, co kdo píše i sem, nebo jinde, ale nevím, co nám společně přinese dobrého, když tu na sebe budeme vzájemně plivat, podezřívat se, shazovat atd… Kdo by měl chuť pro takové lidi něco dělat?
    Lepší je se soustředit na obsah a míň se zabývat osobou. Na každém se něco dá najít.
    A přeložit ten newspeak, kterým nás postupně svazují a ženou kam potřebují do lidštiny, dalo dost práce. Nebo ne? Třeba se na to ten člověk mohl vykašlat a hledět si svého, ne? Jako většina…

    • HVzV napsal:

     Domnivame se tady,že pan Krtecek očekavá,ze se tady mezi nami objevi autoři tak odvažneho dokumentu,ktery można vyděsil politickou třidu Šmejdu,ale ona bude pokračovat v destrukci statu ČR dál!
     Dokud si domorodci něco takoveho jen přečtou a za tyden na to zapomenou,mine se i ta nejlepši analyza účinkem!
     Jsme tady názoru,že je třeba přednostně hledat cestu jak odoperovat celou politiskou vrstvu přiživnickych Šmejdů,kteřI už nikdy nepřestanou s naši likvidaci, pokud občane voliči nedokaži sami sebe zorganizovat a vytvořit ve vlastnim zajmu obranu!

 2. Krtecek napsal:

  Připomínám všem,že pokud se tu neobjeví návrhy od nás voličů,jak a co máme opravdu bod po bodu dělat,zažijeme tu jen prázdné lamentovani z kterého politická třída Smejdu usoudí,že jsme tu sbor hlupáků,kteří budou tlučení do prázdných hlav tak dlouho,až jim ty huby zavře cenzura a bude klid!

 3. Sasin napsal:

  Blboni se nigdy neshodnou na názorech, páč různost mentálního rozlišení patří mezi základní podmínky existence. Každý vidí jinak, smýšlí jinak. Něgdo vidí šmejda s nožem jak se na něj vrhá a druhej vidí přítelě jak se na něj vrhá s kyticí růží. Nu což. Každému co cítí , vnímá a je schopen chápat. Proto fíkový list svobody názorů, což patří mezi základní, dlouhotrvající nesourodé otrokářské dělitele. Jak je vidět, dělit se dá dá porád. Jsou i sourozenci, kteří si z nedorozumění nepřijdou leta na oči, jsou zahrnuty mezi dovolené a podporované podrazy. Tyhle šmejdská kola snad budou mlet až do konce světa, páč nigdo v Prahe se nevrátí dobrovolně na neprodejná podíl na půdě a nebude chtít volit své potřeby se všemi ostatními obehnanými státním zájmem, či jak tešn jejich plot nazvat, s ostatními okradenými podílníky v celé širé „naší“ zemi. Jediné na čem se lidé mohou shodnout jsou jejich základní a související životní potřeby, o kterých ale nesmějí veřejně společně rozhodovat ani je navrhovat ke schvalování. O ničem jiném se prostě neshodnou. To šmejdi velice dobře vědí. Šichni zastupitelé a šmejdi od 89.roku by už dávno viseli. Navrhovat a rozhodovat o základních životních a souvisejících potřebách by totiž znamenalo konec šmejdskému přerozdělování do jejich rodin z jednoduchého důvodu. Každý myslí především na sebe a svoje blízké takže na rodiny šmejdů by něměli ani vteřinku času, ostatně to platí i opačně. Rodiny šmejdů nebudou mít nigdy na ostatní lidi ani vteřinku čas, páč jsou zaneprázdněni svými potřebam. Takto prosté to je, kokoti!!!

  • HVzV napsal:

   Neni špatné filosofovat,ale ještë lepši je sadit SASINOVY VĚTY p⁴řimo před nos blboňu ,však po čase pochopi o co jde nebo taky ne!
   Ovšem některym ty věty dojdou hned!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!

NEKRMTE TROLY!