Teroristická supervelmoc – Spojené státy

A7EDCA06-9630-4D59-A0AD-D4BAADEEF468_cx0_cy3_cw0_w1023_r1_sIndikátorem zdravotnické úrovně jednotlivých zemí i planety je počet lidí, umírajících na epidemie a nemoci, jímž se dá předcházet. Mor zvaný „černá smrt“, jedna z hrůz středověku, byla v Evropě vymýcena, ale tu a tam se ve vývojových zemích stále ještě vyskytuje. Prvním předpokladem pro výskyt a šíření této nemoci jsou samozřejmě nevyhovující hygienické podmínky. Naštěstí máme dnes prostředky k jejímu vyléčení.

Velmi nebezpečnou nemocí byly i neštovice. I tato nemoc si vyžádala miliony životů, zvláště v oblastech, kde proti ní lidé postrádali imunitu, což byl případ amerických indiánů.

Neštovice patří k mým „oblíbeným nemocem“. Za prvé proto, že byla vymýcena, a „pouze vymýcená epidemie je dobrá epidemie“, a za druhé proto, že jsem se jejího vymýcení v sedmdesátých letech minulého století v jediném úspěšném programu Světové zdravotnické organizace sám zúčastnil.

I cholera byla velmi vážnou nemocí. Může se neomezeně šířit všude, kde je nedostatek pitné vody, a voda dostupná je kontaminována vodou odpadní.

Výskyt cholery, úplavice a tyfu, nebezpečných zvláště pro děti a osoby přestárlé, prozrazuje, že v dané oblasti chybí čistá voda.

Možná si vzpomenete na 500 000 dětí v Iráku, zabitých sankcemi, jež byly na Irák uvaleny po tzv. válce v Zálivu. Ano, těch dětí, o kterých tehdejší americká ministryně zahraničí Madlene Albrightová promluvila v tom smyslu, že za „tu cenu„ (vyhnání Iráčanů z Kuvajtu), ty mrtvé děti stojí. Úmyslně píši „zabitých“ a ne tedy „zemřelých“ jak západní média psala, pokud se o věci vůbec zmińovala. Podle mého názoru šlo o masovou vraždu nevídaného rozsahu, spáchanou ve spolupráci i se souhlasem celého západního světa včetně OSN, organizace, pracující pod bičem amerického ministerstva zahraničí.

Ve Washingtonu i v Londýně jistě vědí, že ubohé hygienické podmínky šíření epidemií pomáhají. Představuje však tenhle fakt zábranu pro počínání nejagresivnějšího darebáckého státu naší doby?

Nikoliv, letadly bombarduje a ničí elektrárny, systémy rozvodu pitné vody, kanalizační odpadové systémy, a to buď on sám, či v rámci různých „koalic“.

A potom?

Potom uvalí na poničenou zemi sankce, aby jí znemožnil přísun materiálu, potřebného na opravu zničených zařízení. Anebo se postará, aby se do postižené země nedostaly potřebné potraviny a léky či cokoliv jiného, co kriminální mozky různých řídících center považují za příhodné v zájmu ztížení či zničení života lidí, kteří NEPOSLOUCHAJÍ. A tak se dříve nebo později dostaví očekávaný efekt, který nelze nazvat jinak než jako naplánovanou masovou vraždu.

To vše se v minulých letech událo v Afghánistánu, v Iráku, v Libyi, v Sýrii a nejčerstvěji pak v Jemenu a v Gaze.

Fakt, že se západní média se o těchto zločinech proti lidskosti nezmiňují, činí z těchto „svobodných médií“ stejné zločince, jak jsou ti, kteří je páchají, a staví je plně na roveň médií nacistických.

Všimněme si v té souvislosti zajímavé okolnosti: USA zcela zjevně nemají zájem ty a ty země okupovat – stačí jim zanechat je po svém útoku natolik bezmocné a bezbranné, aby se agresivním ambicím supermocnosti, usilující o světovládu, už nedokázaly postavit.

A tak mnoho milionů lidí zabitých, zmrzačených či vyhnaných ze svých domovů, bude pro teroristickou supervelmoc i v budoucnu „cenou, která za TO bude stát“. Ať to bude vyžadovat cokoliv.

Nejde samozřejmě o nic jiného, než o světové tažení proti lidskosti a humanitě, provázené přezajímavým úkazem. A to tím, že jak zmiňovaná teroristická velmoc, tak i všechny její teroristické a represívní složky se přes všechny své zjevné zločiny proti míru a humanitě, těší ve světě stále ještě poměrně dobré pověsti i respektu. Což může být jedině rysem i symptomem světa, jehož duševní stav se nalézá hluboce v oblasti pathologie. I zde se tedy zřejmě jedná o epidémii. O mor, zasahující lidské mozky.

Existuje imunní systém, který nás přece jen před tou epidémií a tím i před naším zničením ochrání?

Jestliže soudíte že ano, vy sami součástí tohoto imunního systému jste. Nebo se jí můžete stát.

Klaus Medersbacher

Zdroj: https://www.antiwar.com/blog/2017/09/12/plagues/

 
4 Komentářů k Teroristická supervelmoc – Spojené státy

 1. Jaroušek napsal:

  A teď si představte, kolik dětí budou muset zavraždit v Koreji, než se dostanou ke Kimovi a vysvětlí mu že to stou atomovkou přehnal. Myslím, že soudit ho nebudou. To by vyšlo najevo že tomu světu vlastně nic neudělal. Amíci řekli že rakety a atomovou bombu mít nebude. A když oni chtějí, tak to tak bude. A asi tak dvěstě tisíc Korejskejch dětí si teď klidně a přitom agresivně spí, a navíc by chtěli jít v pondělí drze do školy. Parchanti. A až je hrdiní američtí vojáci povraždí, to se od našich prestitutů zase dovíme věci.

 2. Maroš napsal:

  „Existuje imunní systém, který nás přece jen před tou epidémií a tím i před naším zničením ochrání?

  Jestliže soudíte že ano, vy sami součástí tohoto imunního systému jste. Nebo se jí můžete stát.“

  Tak tohoto sa týka dokument o more pod názvom Gén 38, ktorého nositelmi boli doteraz mor preživší obyvatelia Londýna a ich potomkovia, ktorý sa systematicky riedi multikulti – arabmi a afričanmi. Odporúčam tiež pozrieť si na http://www.ulozto.net film – Pád Londýna – inak lepší ako bondovka, lem má malú chybičku krásy – USA a ich prezident, ktorí spolu s britskou MI6, Izraelom a finančníkmi zo Saudskej Arábie stvorili ISIS – sú v tomto filme chúdence obete, ktoré ale svojím pevným patriotizmom a úžasnými IQ schopnosťami a odhodlaním – nakoniec spasia svet – pred svojimi tajnými spojencami. Kvalitný oblbovák – len pre tých, ktorí nebrázdia alternatívu.

  Mor sa doteraz kultivuje – NA MADAGASKARE! Dokument – Kam sa podela čierna smrť. Linky nedodám – mrzne mi PC…

 3. proud napsal:

  Tak koukam na pozadi toho obrazku…………i ten bordel maj na svedomi spojeny staty? Nebo se domacim nechce uklizet,paklize vubec ten vyraz znaji?…………..

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!