Voda, Tuna, Babiš a ODS

Včera 19. 09. 2017 se na Novinkách v záhlaví zpravodajské stránky objevil obrázek pana Tuny. Jeho klasicky roztažené ruce říkají jako vždy:  „Podívejte se, sakra!“. Nad fotografií nápis A DOST s vykřičníkem, asi název skupiny, které je dotyčný tváří. Vedle fotografie text: Otrávená podzemní voda.

Většina podzemní vody v Česku obsahuje pesticidy. Výsledky testů jsou alarmující, kontaminace je způsobena pěstováním řepky olejky a dalších biopaliv.

Ne pane Tuno, moje drobnůstka není o panu Babišovi, necítím se být jeho advokátem. Je o Vás a Vám podobných, máte přednost.

Slovo Babiš napadne každého, kdo slyší řepka, biopaliva, dotace, EU, zemědělství, hlavně s předponou agro-.

I tady na nwoo je rozhovor s lidmi, kteří se pozastavují nad zemědělskou politikou a citují publikaci “Žlutý baron“. U nás ve městě proběhla podobná agitka. Kdo ji platil nevím, nezkoumám. Nepopírám fakta.

K Vám a Vašemu textíku.

Zalistuji-li v paměti, vzpomenu si na Vaše aktivity ve spojení s bubble tea, pro populaci jistě životně důležité komodity a další Vámi kritizované významnosti v našich potravinách. Jakési jahody prodávané na Smíchově ve stánku coby české, ale ve skutečnosti polské. No prvotřídní skandál! A tak dále, a tak dále.

A pak si vzpomenu na Vaše „Hovory na pravici“, pořad ve spolupráci s někým, kdo emigroval do Německa. A koho jste si nepozval jako moderátora, konferenciéra, hvězdu pořadu, tahák pro posluchače či diváky? Nevzpomínáte si?

Václava Klause.

Největšího zloděje v dějinách našeho současného i předválečného státu.

Já si například nevzpomínám, že by pan Klaus protestoval, či se nějak vyjadřoval, když Veolia privatizovala naši vodu pitnou. Ať byl či nebyl v jakékoliv funkci. On se přeci rád vyjadřuje ke všemu.

To Vám, pane Tuna, nevadilo?  Vím, je před volbami a za milovanou pravici ztělesněnou ODS je třeba se bít.

Do voleb ještě pár dní zbývá a stihnout se dá hodně. Držím Vám palce. A ty Vaše ruce…… připomínají mi akčního Bohouška Sobotku. Nemáte něco společného?
22 Komentářů k Voda, Tuna, Babiš a ODS

 1. Robo napsal:

  „Čo, Milan že je zlý? Tyyy…. A Jozef je ešte horší, aby si vedel!“

 2. emil napsal:

  Co je toto probůh za článek? Voda s pesticidy, nekalosti s potravinami, řepka všude… to jsou prkotiny. Protože za všechno může Václav Klaus.

 3. Perun napsal:

  Jen bych chtěl panu autorovi připomenout,že Václav Klaus byl terčem kritiky CELÉ vlády,protože původně nechtěl podepsat lisabonskou smlouvu. Je to jenom člověk a i jeho názory zrajou jako víno. Člověk co si uvědomuje,že jsme zaprodali republiku. Jo má sic svoje chyby, ale z celé dnešní politické scény má pan Klaus nejzdravější názory. Smrt eu ;) v tom bychom měli táhnout za jeden provaz. Né napadat ostatní co jsou proti EU tak jako to předvedl ubohý Petr Mach proti Okamurovi v předvolební suerdebatě na barandově. Jedna víra,jeden tým, jeden cíl…vystoupit z EU. A Klaus at si myslíte co chcete je na naší straně, tak netrhejme partu. Dávno víme že, kradli všichni od roku 89, at už Kalousek, Sobotka, Babiš atd. …..a vy kdy by jste se dostal ke korýtku, tak si taky něco přihrajete i když ted budete tvrdit opak. Takže absolutně nechápu, jak se euroskeptici napadjí mezi sebou. Začínáme být globalistům opravdu pro smích. Pamatujte….v jednotě je síla….a kradou všeci co se tam dostanou. P.s. svatý nepatřej na zem, svatý patřej do nebe.

 4. Paul Durham napsal:

  otrávená voda, otrávené potraviny, exploze rakoviny v populaci, zasranej Putin a Klaus nebo že by marťani Jyrky P. ? Hlavně nikdy vjedci, výrobci a dementi na traktorech , ti se toho nikdy nedotkli ani klackem, málo meditujete

  • proud napsal:

   Dobre jsi to nacal:-))……..“Hlavně nikdy vjedci, výrobci a dementi na traktorech „……….presne,kazej se vymluvi ze nejak se zivit musi a jde a kurvi,nici,zabiji,krade,ve jmenu „sefa a jeho firmy“,svyho zamestnani!!!!!!!!!!!! Picuje na tohle a tamhleto,nezdravej zvanec a vzduch a kazdy rano stepuje na nastupu u pokladny lidlu,aby ty jedy namarkoval sousedum!

   • proud napsal:

    A kdyz ja si povzdech ze bych rad delal v cesky firme pro cesky lidi,snazila se me stara fuchtle umravnit tim,ze mi chybi pokora ve firme nemeckyho sefa ktera narod akorat okrada…….. krava blba,bejt to aspon mlada blba kunda,ale od stary kravy bych cekal rozumu mnohem vic,jenze holt ty penize,njn:-))))))))))))))))))))))))))))))))))))

    • proud napsal:

     A zsi to prijdeme vzit zpatky,aspon si s ni popovidam a jak je zenska,holt tech par facek POKORNE dostane……

 5. Ladislav napsal:

  Podobné slabomyslné výkřiky čítávám v diskusích na PL od fanoušků Andreje Babiše. Zdá se, že odtud fouká vítr. Má NWOO zapotřebí zveřejňovat podobné zmatené bláboly?
  Podívejte se na video a sami si udělejte obrázek. Chcete, aby tato devastace pokračovala i po volbách? Tak volte AB!

  Další videa:
  https://www.stream.cz/adost/10003558-zluta-smrt
  https://www.stream.cz/adost/10004222-zluta-smrt-2
  https://www.stream.cz/adost/10004418-zluta-smrt-3-co-na-to-ministr

  • Ladislav napsal:

   http://forum24.cz/nejen-biopaliva-aneb-jak-stat-podporuje-imperium-agrofertu-v-zemedelstvi/


   „Andrej Babiš masově propaguje svou předvolební brožuru O čem sním, když náhodou spím. Dnes se ovšem v souvislosti s jeho působením v politice dějí věci, které se ještě před několika lety nikomu ani nezdály.“

  • Martin B. napsal:

   Ladislave dobrý den,

   na úvod Vaše věta k mému příspěvku / článečku.

   „Má NWOO zapotřebí zveřejňovat podobné zmatené bláboly?“

   „… od fanoušků Babiše, zdá se, že odtud fouká vítr“.
   Další perla. Vítr totiž nefouká odnikud.

   Nechám na admistrátorovi, ať se rozhodne, zdali bude zveřejňovat, či ne.

   Za sebe ti říkám:

   Nedávno měl Babiš v našem městě setkání a podepisoval tam svoji knížku. Chtěl jsem se ho na něco zeptat, možné to kvůli organizaci nebylo. Napsal jsem tedy lídrovi místní kandidátky, panu Bláhovi přes Facebook známé dotaz:

   „Pane Bláha, předejte panu Babišovi následující dotaz.
   Jak to bude s lithiem. Bude ve vlastnictví dtátu, nebo ho bude těžit nějaká soukromá, třeba cizí firma? Máme přece Diamo s.p. se šedesátiletou zkušeností z těžby uranu a útlumovým programem. Pokud stát nebude vlastnit zásoby lithia, jsou všechny řeči o školství, zdravotnictví, důchodech a pod. jenom řeči. Děkuji za jednoznačnou odpoveď.“

   Dostal jsem od pana Bláhy následující odpověď: „Děkuji za dotaz, plně s vámi slouhlasím, lithium by mělo zůtat v rukou státu. Udělám, co bude v mých silách, aby Diamo nevypadlo ze hry.“

   Neručím za každé slovo dotazu i odpovědi, odpověď dostala moje známá na telefon.

   Doporučuji ti a komukoliv zde, aby si našel články k lithiu. Zajímavý je jeden, který před dvěma dny byl na Novinkách (mnoho textu tam je podmodřeno) a který nemohu najít. Pokud se někomu podaří ho sem dát, bude to jedině dobře. Ten článek se zaobírá reakcemi českých pol.stran na lithium.

   Jedině ANO a KSČM zde jasně deklarují, že Li musí zůstat ve vlastnictví státu.
   Pravice ODS žongluje s výrazy, že by Li měla těžit spíše soukromá firma(?!).
   Nejostudnější je vyjádření ČSSD, jejichž člen zde říká že: „Stát by měl nějak participovat na těžbě (!!!!!), ale určitě by se do toho neměl plést.“
   Přelož si tenhle blábol „nějak participovat“ do lidštiny.

   Ještě horší v článku je, že: Australská firma, myslím se jmenuje Geomet, provádí výzkum, který ji stál už mnoho milionů korun. A proto prý má přednostní právo k budoucí těžbě.
   To ji zajistilo ministerstvo průmyslu v rukou ČSSD!!!. Opět mnoho vykřičníků.
   A kdo konkrétně, a kdy konkrétně se nedozvíme. O nás bez nás. Tohleje zcela na místě, protože Li a jeho zásoby a případné vytěžení a prodání by oddlužilo náš stát.
   Tady prosím nejde o bláboly o demokracii, svobodě vyjadřování, totalitě a další kraviny. Tady jde o přežití, říkám já.
   Všechny ty články jsou tendenční a je dobré se s nimi seznámit a být v obraze.
   Tak například odborářský ekonom pan Ungermann mlží ještě víc. nepochybuji o vazbách na ČSSD (můj koment). Píše totiž o potížích spojených s těžbou. Aby si příznivci těby v rukou státu nenasazovali růžové brýle
   tady ale o žádné růžové brýle nejde. Tady jde o vlastnictví přírodního bohatství Česka, pane Ungermann, říkám já.
   Jiný článek tam zase blábolí o Srbsku, které je také na twento kov bohaté ajež vláda už s těžbou souhlasila. A kdo prý bude těžit? Australský gigant Rio Tinto. Takže Srbi ostrouhají. Článek se v závěru teatrálně ptá: “ necháme se předstihnout?“ Protože cena na burze nebude věčně vysoká – jinými slovy“kdo maže, ten jede“
   V dalším článku se jiný český žurnalistický magor pozastavuje nad následujícím plusem pro Česko – těžba přinese tisíc (považte tisíc !!!) pracovních míst.

   Nevím co říkáš ty, ale uřčitě tady nefouká žádný vítr a nejde o blábol Babišovy fanynky či fanouška
   Nepíši o zemědělství, protože by článek byl nekonečený, ne že nechci.

   Napiš, prosím, co bys chtěl ty. Nadávat a kecat a kydat hnuj totiž umí každý, ale konkrétní program nikdo nemá.

   Měj se.

   • proud napsal:

    S lithiem se bude dit to co urci „nejvyssi“.Kecat si muze odspoda nahoru kdo a co chce,slibovat taky,na hlavu se stavet,na verejnosti treba onanovat,nejen vystrkovat prdel,nic na tom nezmeni,system je system!!! Az vybehneme se systemem pak si muzeme urcovat.Kdy uz se to pochopi?………..

   • Ladislav napsal:

    Milý Martine B.,
    sám jsi potvrdil, že jsem se nemýlil. Já už vás kobliháře mám přečtené. Víš, je takové přísloví: Sliby se slibují, blázni se radují. Babiš slíbí každému, co mu na očích uvidí, jen aby se dostal k moci. Zkus si přečíst taky něco od názorových oponentů, třeba Forum24. Přiznám se, že jejich světonázor nesdílím, ale pokud jde o Babiše, dávám jim zapravdu.
    Můžeš začít tímhle článkem:
    http://forum24.cz/video-zvule-financni-spravy-osm-mesicu-vazby-znicene-podnikani-tak-dopadla-firma-ktera-konkurovala-agrofertu/
    To se dělo v době, když Babiš byl ministrem financí.

    Přeji brzké probuzení do reality! (Pokud možno ještě před volbami.)

 6. Perun Hromovládný napsal:

  Tuna je zhrzená (novinářská) kuna.

 7. Robert napsal:

  Roztažené ruce? Bohoušek Sobotka? No možná, on Sralbotka mi někdy připadá, jako by byl infiltrovaný z ODS a TOP zároveň, ale takový slizoun Fiala, ten ty ruce roztahuje doširoka. V ODS je to zcela běžný projev lidí se stejnými vlastnostmi. Nenasytnosti a hamounství…
  Každé hrábě hrabou k sobě.

  • proud napsal:

   „Každé hrábě hrabou k sobě.“……………copak o to,to mi prijde celkem prirozeny,ale uz mi neprijde prirozeny jak to delaji.Hrabat k sobe tak abych nikoho neohrozil a omezil ho s jeho souhlasem a nahrabat zpusobem,skrz spolecnost,ze podle toho kolik si nahrabe nejdriv ona,tolik vyjde na me,cim vic,tim lip,se mi zda celkem v poradku………

   • proud napsal:

    Samozrejme to neplati o soucasny spolecnosti,ta je nevylecitelne nemocna,ozdravi se jedine s vymenou celyho systemu,ne s jeho opravou,je neopravitelnej,coz si nechce hodne z nas „opravaru“ pripustit.

  • éra pohodlných spotřebitelů - co chtějí pro sebe, ne co chtějí pro druhé a pro svět a teprv tím i pro sebe napsal:

   Tak pravím vám,

   nechť každý produkuje to, co pro sebe chce užívat a celá společnost ať je mu k tomu iniciativně a poctivě nápomocna.

 8. Anna napsal:

  Článek, který se nevěnuje tomu, CO někdo říká, ale špiní toho KDO to říká. Klasika…

 9. pepe napsal:

  Co to je za posranej stek o hovne?Autor na hajzlu lustil krizovku a tohle mu vyslo v tajence.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!

NEKRMTE TROLY!