Konec okupantům práv a svobod – 20.9.2017

21768591_2059794850916440_1180779036663647948_o

Otevřený dopis Radě bezpečnosti OSN a vládě USA

Dne 24. října 1945 svolali světoví lídři shromáždění , aby na ruinách poslední války rozhodli o založení instituce, která bude bojovat o zabezpečení míru na planetě, na dialogu jednotlivých zemí a jejich vzájemné mezinárodní spolupráci. Byla založena Organizace spojených národů a postupně podepsány mezinárodní pakty, které platí dodnes a jsou pevným základem míru na planetě Zemi ukládající jejich dodržování všem zemím světa, bez výjimky! Po 72 letech se však některé země snaží tyto dohody obcházet kvůli svým momentálním politickým ambicím. V důsledku toho jsou miliony obyvatel naší planety ohroženy bolestivou smrtí z používání moderních typů zbraní.

V roce 1983 např. americká armáda napadla Grenadu a tato akce byla rezolucí 37/8 Valného shromáždění OSN jasně definována jako „hrubé porušení mezinárodního práva“.

Kdo a jak byl potrestán za toto hrubé porušení mezinárodního paktu?

V roce 1986 provedly Spojené státy útok na Libyi a v roce 1989 napadly Panamu.

Jaké sankce byly uložené USA za tato hrubé porušení platných mezinárodních dohod?

V roce 1999 Spojené státy bombardovaly Jugoslávii, které pak označili jako „humanitární bombardování „ v roce 2003 napadly USA Irák.

Jak byli potrestáni viníci neštěstí, které přineslo smrt na mírumilovnou a v té době prosperující zemi?

Široká světová veřejnost již jasně označila USA zodpovědné za smrt civilistů v Afghánistánu, Sýrii, Egyptě, na Ukrajině a ve Venezuele.

Kdy bude Bezpečnostní rada OSN plnit svoji roli a konečně začne jednat v zájmu národů na základě jim svěřeného mezinárodního mandátu?

Nesporným faktem však zůstává, že USA jsou zodpovědné za protizákonný zásah na vlastnictví jiných států, jako např. majetek diplomatického zastoupení Ruské Federace v Americe. Tím USA hrubě porušily nejen základy mezinárodního práva, ale i základní principy nedotknutelnosti soukromého majetku, které jsou zakotveny i v Ústavě USA.

My, zástupci české veřejnosti, se připojujeme k zemím, které bojují s očividným porušováním mezinárodního práva kvůli zachování míru na naší planetě.

Vyzýváme tímto americkou vládou, aby zastavila své provokace k začátku nové světové války a upustila tak od svých praktik v narušování mezinárodních dohod v oblasti lidských práv a svobod, úmluv zaručujících nedotknutelnost soukromého vlastnictví a zastavila průtrž vměšování se do hospodářských, politických a ekonomických věcí jiných zemí .

Obracíme se na Bezpečnostní radu OSN, aby vzala na vědomí všechny skutečnosti a jednala zodpovědně, objektivně, v souladu s mezinárodními dohodami, a také podnikla konkrétní kroky k potrestání skutečných viníků všech válek a neštěstí na naší planetě. Nikdo ve světě nemá imunitu, která by kohokoliv zbavovala od povinnosti dodržování základních lidských práv a svobod a mezinárodních dohod a umluv!

Konec diplomatického dialogu má jen malý krok k válce, která může mít nevratné následky jak pro USA , Evropu, ale i pro celý svět!

Občané České republiky dne 20. září 2017, Praha

Zdroj: https://www.facebook.com/robert.zak.52/videos/10213662913908555/

 
62 Komentářů k Konec okupantům práv a svobod – 20.9.2017

 1. Ing. Miloslav Dědek napsal:

  Všem v Radě bezpečnosti OSN a všem ve vládě USA a také všem diskutujícím dámám a pánům doporučuji seznámit se s „univerzálním návodem na řešení libovolně zvoleného problému“, což je v podstatě TEORIE VŠEVÝVOJE – http://miloslav7.blogspot.cz/2014/01/teorie-vsevyvoje.html

 2. Pepan napsal:

  OSN mělo smysl až do doby kdy se z této organizace stali USSA vazalové. Bylo by na čase aby zainteresované státy přestali financovat tuto zbytečnou organizaci.

  • konar napsal:

   OSN bola od zaciatku institucia vytvorena Rockefellermi a Rotschildami na kontrolu globalnej politiky. Od zaciatku to bola vazalska organizacia USA. Je vidiet, ako funguje oblbovanie ludi, a to uz stovky rokov.. clovek by si myslel, ze v dobe internetu sa to zmeni.. no neviem ci k lepsiemu.

 3. Maroš napsal:

  „Obracíme se na Bezpečnostní radu OSN, aby vzala na vědomí všechny skutečnosti a jednala zodpovědně, objektivně, v souladu s mezinárodními dohodami, a také podnikla konkrétní kroky k potrestání skutečných viníků všech válek a neštěstí na naší planetě.“ – a urýchlene nastolila NWO – ako jedinú záruku Svetového Mieru!

  Miroslav Dědek – ING investment

 4. stefan goga napsal:

  OSN je kabaret v rezii sionistov.Zapad su jeho herci dobre spropagovany aj plateny.Zbytok sveta su ich ustrachany divaci,ktory plavu so zapadnym prudom.Okupaciov Syrie sa nasli plavci proti prudu a svet sa zacina menit v neprospech velkeho Izraelu a rabovacky USA.Este su staty co sa kupit nedali,kde sloboda ma vysiu cenu aj ked budu jest TRAVU.

 5. Justass napsal:

  Jen tak přes palec, počítáno od r.1945 mají Ušáci a spol. na svědomí ve SVÝCH válkách a převratech jimi podnícených minimálně 15- 20 milionů obětí. Musíme začít Koreou, Vietnamem.. ( údajně boj proti komunismu, ale jak vidno ONI si vždycky nějakého nepřítele najdou – z toho totiž žijí – teď aktuálně islámský terorismus, sebou samými podněcovaný a podporovaný). Že končí, stejně jako jiná, z dějin nám známá impéria, je jasné. Jen ti naši vrtichvosti- podpindosníci se k nim budou stále tulit a tulit. To, že je to pro nás vrcholně nebezpečné je zajímá daleko méně jako jejich koryta.
  Jak trefně poznamenal bývalý ministr zahraničí USA ( HK ):
  „Být nepřítelem Ameriky je mrzuté – být však jejím přítelem bývá zničující“. Myslím, že jediná strana, která má před nadcházejícími volbami v programu ( už dlouhodobě ) vystoupení z toho zločineckého spolku (NATO), vedeného právě onou říší zla a do parlamentu ( možná i do vlády, byť třeba jen v roli „tiché podpory“ se zcela jistě dostane, je KSČM.
  Páč to považuji za nejdůležitější věc ze všech věcí – jinou volbu nemám. Co Vy?

  • proud napsal:

   Moje volba je zrusit je vsechny a ridit se referendama………

   • admin napsal:

    Nazdárek tupoune.
    Kolikrát jsem dnes reagoval pod tvým nickem ?
    Kolik těch reakcí asi dohledají ?
    Chybí asi 9 500 Kč, tak nevykecávej a běž makat.
    Konec měsíce je tady.

    • proud napsal:

     Hele blbecku,makat nemusim,prasulky mi bezej,vysedavat si muzu jak chci a nejsem takovy prase jako ty abych se vydaval za admina,sere te to? To je moooc dobre:-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

    • geronimoh napsal:

     Bylo by dobré nějak zařídit, aby se nemohl kdokoliv vydávat za kohokoliv. To je dost kontraproduktivní

   • Petr C napsal:

    No, tak to udelejte.

 6. proud napsal:

  Napište to na papír. Tím se dá alespoň vytřít prdel.

 7. přemítač napsal:

  Obecně referendum je hezká vize, nicméně plánuje se ono Evropské referendum přece. Po volbách se spustí ony příslušné kroky ke krokům vedoucím k tomuto cíli? Nedivil bych se, že právě strana podporující referendum je ona štěnice, která pak bude lobovat právě za ono „evropské referendum“ což je vlastně jen potvrzení odhlasování těch nej jak se jim to líbí, nu a pak se odhlasuje už cokoliv i ta úprava Lisabonský smlouvy, aby do toho nějakej státeček náhodou neremcal. (a hlavně jednotlivci, ty musí být vymazáni, žádné příklady lidem či vzory) Je třeba lidi naučit, že nejsou svéprávní a nejsou schopni o čemkoliv hlouběji přemýšlet, natož rozhodovat. Však stejně nemají čas. No a co se mi nedávno líbilo byla ona zpověď našeho milovníka vína s kouzelnou krabicí, kde nepřímo přiznal něco o podjatosti soudu na nejvyšších místech. Nahrávky se vystříhaj vodsoudí se podle nich, no a až nějakej čásek uběhne tak jako že právníci vytvoří nějakej „tlak“ a nahrávky náhle spatří světlo světa. A pak už nikoho nezajímá že soudili podle jako „lží“ však takhle se to praktikuje všude. Kořenem je ona uplatitelnost a vydíratelnost procentuálně obrovského koláče. Když máš hovno, je to ten ideální scénář co potřebujou a takových je jako hnoje ne? Jinými slovy podmanili si tu nouzi materiální, která je obrovská v populaci. Lidi si nechaj líbit cokoliv, přídeš do práce kamery, píchačky, šéf tyran, přídeš o minutu dýl strhnou jim hodinu, nedonášíš hemzy na „kamarády“ nejsou bonusy. Ta Společnost je založena na nenávisti. Měla by být založena na odpuštění? Nenávist je prostě v základech. Jenže v dnešní podivné době je i ono odpuštění jen slabostí, která je třeba využít a odsát ještě víc z „hňupa“ který vidí svět jinýma očima.

  • 2 spolu související chyby: Odtrženost mozků od skutečnosti (nechcou a nemusí) a výdělečné pojetí obživy přes odvětví (oborová socio-psychopatie) napsal:

   „Na co planeta, na co příroda, na co přirozenost, na co samostatnost (díky tomu je vůbec jedinec jedincem). Společnost vás (před ní a před sebou samými?) ochrání! Stačí rozvíjet základy přežití ve společnosti“…Pak o to víc záleží jaká ta „společnost“ (vypleněné zfejkované sociálno) je.“

   • Džoleme ty bídáku napsal:

    Ačkoli si lidé, kteří to zrovna potřebují…pomoci z této šlamastiky nepřejí…a ani by to se svými – tímto nezájmem – zakrnělými schopnostmi nesvedli…
    dostala se tato prekérka do hledáčku oka Mordorova

    - řka: Však my vám pomůžeme, ať chcete nebo ne, nebraňte se tomu nebo to bude horší.

  • proud napsal:

   Evropsky referendum je pro Cechy akorat tak na hovno! Dobre si to spocitali,kolik je nas a kolik zbytku.Skrtam ho,nezajima me az do doby kdy dostanou rozum lidi vne nasi zeme.Zajima me tedy jen nase referendum u nas,to je potreba dokazat nejdriv!

 8. jan nowak napsal:

  .. beru zpěť w tr. také.. BIOROBOTI ! ! !
  Tržba – dobrá – MADRAC_ twrfá.. muheeeee

  ps : ukoneno 19:54

  • letswarbejb napsal:

   Bude zima bude mráz
   kam se ptáčku
   kam schováš

   Schovám se já do dubu
   tam já zimu
   přebudu

   • le'sfakbejb napsal:

    Opp RA WA:

    „Bude zima, bude mráz, kam se ptáčku, kam schováš?

    Schovám se já pod hrudu, tam já zimu přebudu.

    Bude zima, bude mráz, kam se ptáčku, kam schováš?

    Schovám se já do lesa, tam je moja potěcha.

    Bude zima bude mráz, kam se ptáčku kam schováš?

    Schovám se já do mezu, až přestane vylezu.

    Bude zima bude mráz, kam se ptáčku kam schováš?

    Schovám se do křoviny, to budou mé peřiny.

    Až přestane, vyletím, širý svět rozveselím,
    půjde dívka na trávu, zazpívám jí nad hlavú.“

    • jan nowak napsal:

     Půjde díwka na Tráwu nas.ru jí na hlá~wu..

     Sorry jako.. wčera sem-byl .jak dělo , takříkajíc
     na plech.

     Slawil sem to-tiž se Slowanama Nowej rok ROBOTI ; ))
     Michala

  • geronimoh napsal:

   V rodině jsme měli zrádce,
   byla to má tchýně,
   ted už HNIJE na zahrádce.
   Rostou na ni dýně

   • co to tam šupoce napsal:

    „Mamičko ožením sa, mamičko ožením sa.
    Mlč synku ošidíš sa,
    mlč synku, nešťastný ošidíš sa.

    Mamičko neošidím, mamičko neošidím.
    Mlč synku dobře vidím,
    mlč synku, nešťastný dobře vidím.

    Mamičko pěkně kráča, mamičko pěkně kráča.
    Mlč synku bez rubáša,
    mlč synku, nešťastný bez rubáša.

    Mamičko pěkně chodí, mamičko pěkně chodí,
    Mlč synku do hospody,
    mlč synku, nešťastný do hospody.

    Mamičko pěkně šije, mamičko pěkně šije.
    Mlč synku hodně pije,
    mlč synku, nešťastný hodně pije.

    Mamičko však voděnku, mamičko však voděnku.
    Mlč synku kořalenku,
    mlč synku, nešťastný kořalenku.

    Mamičko má peníze, mamičko má peníze.
    Ber synku to je dobře,
    ber synku, přešťastný to je dobře.

    Mamičko ožeru sa, mamičko ožeru sa.
    Mlč synku ty si prasa,
    mlč synku, nešťastný ty si prasa.

    Mamičko jako doga, mamičko jako doga.
    Mlč synku budeš doma,
    mlč synku, nešťastný budeš doma.

    mamičko však nebudu, mamičko však nebudu.
    Mlč synku drž už hubu,
    mlč synku, nešťastný drž už hubu.“

   • jan nowak napsal:

    Geronemoh.. po proudu Dunaja plowe pani Proudowá
    .. a už se dost nadouwá !

 9. proud napsal:

  „Akonáhle všetci ľudia pochopia podstatu svojho ja, tak sa samo-identifikujú a manipulovať s nimi bude mimoriadne ťažké. Ľudia nechcú byť manipulovaní, keď majú znalosti. V židovskej kultúre kabala, ktorá dávala vedu života, bola 3000 rokov tajným učením, pretože ľudia chápali, čo znamená odstrániť závoj z očí miliónom ľudí a urobiť ich sebestačnými. Ako ich riadiť?“………….Hooodne dobrej postreh!

 10. proud napsal:

  „Tak nakoniec prešla vlna emócií a nadšenia z úspechu tímu Ruska na olympijských hrách. Rozhovory a materiály o profesionálnych športovcoch zaplnili všetko, dokonca aj nešportové publikácie, ale je čas pripomenúť jednu jednoduchú a desivú pravdu:
  Profesionálni športovci sú paraziti!“……Bingo!…….proto se i tak chovaji a papouskujou predlozeny sefama.Ta sajta je dobra Robiku :-)

  • přemítač napsal:

   Však to máš i herce a ty mediální mr.ky. Teď se mi líbila ta aplikace před volbama s tím hatatitlou Soukupem co měl jako že důležitej předvolební pokec s lídrama stran co sou prachem na kolbišti týhle český kotliny. Z prachu vyvstal i velký prachovec Sládek. Ale nejkurioznější byly jeho slova, který byly jako že „škaredý“ inu aspoň byly cítit trošku tou realitou. Nicméně Soukup ví jak se má diletantsky a nesmyslně a v jaký okamžik vstupovat do řeči, takže si jako slyšel jak se má chovat, jelikož ČT pračka na prachy má jediná patent na představu o svobodě a míru. Dyť je to furt dokola. To sem ten brak fakt sledoval po dlouhý době, a pak tam běžely toulky přírodou nebo tak nějak se ten pořad jmenuje a ukazovaly tam ty super opravený zámky někde v čechách, provázely, ukazovaly ony zásluhy na těch skvostech (asi jako že z EU) a nad římsou ještě u dveří daj malý zrcadlo pro turisty a naproti zrcadlu je schovaný nápis z let děda praděda, kdy to ještě stavěli. A co tam psali? „Kontrolujou nás pořád, šlapají po nás pořád, pořád děláme málo“ něco v tom smyslu. A turisti? Ty se smějou hahah. :-D To byli chudáci co? Jak že se to žvaní? Když se zakáže nějaké slovo, odebere se tím jeden kámen ze základů demo (n)kracie. Odstraňováním slov z jazyka ukazuje společnost svou nemohoucnost tváří v tvář konkrétnímu problému. Politická korektnost tak se to nazývá? Společnost je zbabělá tolik jako lidi v ní. Co s tím no. Hlavní je mít palivo, cíga, chlast, koko.ta co ti dá prachy, stát je děvka na stáří, říkám lepší zhebnout s pocitem, že si to těm zkur.ysynům aspoň ztěžoval. Všechno se dnes točí kolem k.ndy a politiky. Nic lepšího od nich určitě nepřinde. Přece nebudou krmit lvy balíkem sena.

  • Petr C napsal:

   Proude proc jsou pof. hraci paraziti? Spis paraziti jsou ti kteri s nekteryma z nich manipuluji. Copak nekdo nekoho nuti platit prof. sportovce? Za parazity povazuji politiky, kancelarske neuzitecne krysy a pod. To co se ted deje ve sportu je svinstvo, ale sportovci berou jen to co jim je nabizeno. A to jak se chovaji zalezi na osobnosti. Znam hodne prof. sportovcu a vetsinou to jsou solidni lide.

   • proud napsal:

    Zajimavy je,ze vetsina tech,“co na to maj“ jsou „solidni lide“,zkus se nad tim zamyslet……….

    • Petr C napsal:

     Nerozim Vam – Tech co na to maji. Kazdy ma na neco. Snad si nemyslite ze kazdy profesional je preplaceny? Mi osobne se to preplaceni nekterych hnusi, tak se na sport nedivam ani nechodim. A to ani v pripade ze vstupenky mi jsou nekdy davany zdarma. Samozdrejme ze sport mladych podporuji. Povazuji za spravne ze mladi sportuji.
     Navic, velke procento techto prof. sportovcu po ukonceni sportovni kariery neni nijak zazobana v penezich.

     • proud napsal:

      Ani mi nemuzes rozumet,je to ruznym pojetim smyslu zivota a prace,natoz konicku :-).Zeptam se te jinak,rekneme ze jsi pracovitej clovek a neco jsi v zivote dokazal.Mas za to ze sebeuspesnejsi profesionalni sportovec dokazal vic nez ty? ;-).A to se ptam ciste jen po tvym zpusobu uvazovani,protoze ja co se tejka „prace“, myslim jeste uplne jinak :-)

      • Petr C napsal:

       Jestli ze ten sortovec ovlivnil vic lidi v pozitivnim smyslu zivota, dokazal vic nez ja.

       • proud napsal:

        Jak me muze pozitivne ovlivnit clovek kterej sam sebe nici za penize tim,co ma jinejm pomahat ke zdravi?……..

        • Petr C napsal:

         Proude, to snad na mne musite hrat. Samozdrejme ze muze, pravdepodobne ne Vas, ale spoustu jinych. Co kdyz sportovec, odlaka spousty decek od koureni, drogovani. Uspesny sportovec svym jmenem muze dokazat hodne. Ja jsem uz jednou napsal ze na sport kaslu. Take se mi nelibi co se ohledne neho deje. Ovsem nebudu pokrytec a priznam ze dobry sportovec muze udelat hodne pozitivniho.
         To ze sportovec nici sve zdravi za penize je castecne pravda ovsem co manualne pracujici ti ne? Kazdy se snazi vydelat na tom na co vlohy.

       • proud napsal:

        Co po nem zustane,to pozitivni ovlivneni? Nevim jak ty,ale ja porozsvecel spousty domecku,nikoliv virtualnima vykonama,ale skutecnou praci, kde vyrostou spousty deti co neco v zivote dokazou a nejak se mi ty miliony za ten pozitivni vykon zapomely dat:-))))))))))))))))))))

        • proud napsal:

         Kde je proti nam co delame pro druhy celej zivot potrebny veci, nejakej namachrovanej fotbalovej picus na par sezon, co nedokazal fyzicky vubec nic?! ;-)

        • proud napsal:

         To uz je proti nemu i poctivej novinar uzitecnejsi,nesrovnale!

        • Petr C napsal:

         Na ty Vase pozitivni vykony ma vlohy kazdy druhy a Vase jmeno zna tak nanejvys zakaznik. Navic pod tema zarovkama vyrustaji i pekni parchanti, za ty by Vam meli strhavat? Mam dojem ze tech parchantu je vic, tak pozor aby Jste nebyl v minusu.

        • proud napsal:

         Co pod nima vyrusta uz neni muj problem co se moji prace tejka,ale je to castecne muj problem co se tejka pusobeni na druhy :-)

   • přemítač napsal:

    Solidní jsou ve svém pohledu. Oni neví jak běží pravidla nad nimi. Mají svých starostí dost. Co je asi pravdou je to, že část si není vědoma a část ano a onen úmysl prokázat pro člověka, který pouze sleduje činy sportovce je nereálné. Ten úmysl prokázat je celkem složité. U nás jeden čas vadila zase Kvitová, jak si převedla vše do Monaca myslím ne? Že tu jako neodvádí daně. To co mi vadí z mýho pohledu je to hrabání, na co potřebujou jednotlivci takový obrovský kvanta peněz prostě nikdy nepochopím (beru jako že reklamy, profi nářadí, trenéři atak) ale k čemu vily v kolika státech? Stejně to dělaj jen kvůli tomu aby se vyhrabali na ten standart tý společenský vrstvy, kde „něco“ budou díky těm hromadám znamenat i ve svých třeba 60-ti letech. Furt se tu perou ty myšlenkový systémy (nebo duchovní směry?) buď ve smyslu hypoteticky vzato jako že jedinec je ten kdo může hrabat do nekonečna pro pocity vítězství či významnosti ega v rámci rozhodovacích procesů na ty dole. To vytváří ten pocit osobního významu. Kde narůstá ona utkvělost o vlastní správnosti a postoji či přesvědčeních. A pak je tu druhý tzv. kolektivistický směr? Komunitního charakteru? Kdy jen skupina či kolektivní směr vytváří nějaký směr myšlenky, který se skrze skupinu či národ protlačuje do společnosti? Stává se tak demoverzí pro období v budoucnosti? Zda se chytne či ne je jen na „myších“. Jistotou je, že každý systém „vyhoří“ a z těchto systémů právě skrze jednotlivce mohou vznikat opět jiná odvětví, která se opět nějakým směrem zkoušejí aplikovat, aby se našel další budoucí pohon, pro který budou myšky ochotny běhat v onom pověstném válečku. Z mého pohledu tu jde o stále se opakující demoverze na ideologie, které musí tvořit ony pohony. Ví se i to, kdy jaký pohon dojde ke svému konci. Což je zcela zásadně praktika, která nelze nikdy a ničím zrušit. Je to zákon, který je neměnný. Na nás by se to dalo aplikovat v podstatě jako na onu firemní „motivaci“, což je dnes asi vcelku slušný zádrhel. Lidé vidí jen jediný cíl i nahoře a to je ona kumulace všeho. (průměrný občan si tyto cíle vysvětluje dle mého vždy, je to jeho top argument) Přitom kumulace se mi nejeví jako podstata bytí, to co lidi nejvíc podkopává je to vykořisťování, kdy ten směr podpory nějakého „managera“ nedává smysl. Chovají se jako slimáci. Man a žer? Není tu úcta k tomu co je dole, přitom to je prostě součástí, která je neoddělitelná od těch žroutů, není možné nás oddělit v rámci peněz, je to jen chiméra a sen o dokonalosti jednotlivce a jeho přesvědčení o právu být tím tzv. bohem země či plebsu. Sám jsem zvědav, kdy lidem dojde trpělivost a začnou ignorovat ve velkém to, co je prostě žere a nenabízí za protislužbu „nic“.

 11. Petr C napsal:

  Premitaci, berte ze kazdy neni uvedomely jak Vy. Sport je pro nektere zabava, ktera je zivi. To ze nekdo prevadi penize nekde jinde mu umoznuje system. A je jen na jedinci jak to vyuziva.
  Pokud jim nekdo penize nabizi, berou. A to ze pitomci jim na ty jejich reklamy leti,bohuzel vse je propaganda.
  Na co potrebuji ti lide spousty penez? Oni je nepotrebuji. Ony jsou jim nabizeny. A cim vic jich dostanou tim se citi lepsi – rivalita.
  Kumulace zcela urcite neni podstata byti, ovsem system je tak nastaveny. A ti sportovci jsou jeho cleny, tak jak my. Ja taky zavaruji to na cem jsem pracoval pres leto. A chci toho zavarit cim jak nejvic, byt zajisten na zimu.

  • přemítač napsal:

   Pro Petr C Jistě, chápu, že jakýmsi pohonem, který je tu aplikován je ona „rivalita“ která tvoří napětí a žene kupředu. Z mého úhlu chápu tuto ideu jako správnou v „kontextu“ let minulých. Nelze jí aplikovat v nynějším světě. Jeví se vyhořelá stejně jako kapitalismus. Každá ta moc a to i ta materiální se jednou prostě musí zvrhnout v hnijící zvrhlost pod záminkou činění dobra. Pak buď přežije a je dál považována za správnou, nebo je poražena a označí se za zločinnou. Toto nelze změnit naší vůlí. Jelikož bychom zemřeli dřív než si myslíme? K tomu Vašemu zavařování :-) to chápu, jelikož jsem z vesnice, nicméně nikdy jsme nezavařovali na 10 let v jednom létě, to se snad shodneme ne? :-) Vždy se udělalo tolik, kolik dala příroda, nebo podle toho kolik měla rodina členů, žel dnes i členové rodiny jsou schopni těmito „produkty“ opovrhovat a volí si snadnou cestu k „regálu“ s hezkými obrázky či farmáři na zelených loukách. Nyní je období velké sklizně, nabízí se nám jablka, hrušky, brambory, obilí, houby, daj se tvořit marmelády, šťávy, spoustu se dá nasušit (což mám nejraději) a tak nějak je lepší i nějaké dny zakusit co je to ten h-lad. A ta zima se přečká naprosto v pohodě. Tudíž přeju dobré zimní zajištění a plný sklep kvalitních „produktů“ z vlastní líhně. :-D

   • Petr C napsal:

    Mate, pravdu. System nema co noveho navrhnout a to kdy vyhnije je otazka casu. Myslim ze tim nasim zavarovanim to urychlujeme vic nez planym kecanim. Kazdy zpusob eliminovani systemu je dobry. Tak at se Vam dari.

 12. proud napsal:

  „Nadnárodné korporácie manipulujú s vedomím naivných spotrebiteľov tým, že neustále produkujú nové modely zariadení, oblečenia, kozmetiky, áut, atď. Míňajú na reklamu každý rok 500 miliárd dolárov! Táto suma stačí na to, aby urobili ľudstvo nešťastné. To je obrovská suma peňazí. Na vyriešenie problému s hladom vo svete stačí ročne suma 50 miliárd dolárov.“……….ma jeste nekdo ten dojem ze je spravny a hlavne potrebny den co den vsatavat do prace a makat jako zbesilej? :-))))))))))))))))))))))))))))

 13. proud napsal:

  „Krajiny Východnej Európy vkladali veľké nádeje do novej Európy, ale teraz im hrozí nová katastrofa – demografická kríza. Rumunsko do roku 2050 stratí 22 % svojho obyvateľstva, Moldavsko 20 %, Lotyšsko 19 %, Litva 17 %, Chorvátsko 16 %, Maďarsko 16 %. Strata sociálnych istôt, slabá alebo žiadna podpora mladých rodín, takmer smiešne príspevky na deti, dehonestácia statusu tradičnej rodiny, konzumácia alkoholu – prinášajú svoje výsledky.“……………………mno,ani tohle uz asi nikoho „neprobudi“………?

  • proud napsal:

   Nakonec proc se bat o budoucnost deti ktery ani nemam,ze?………a co deti tech ostatnich,maji mi bejt ukradeny???…….

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!

NEKRMTE TROLY!