P.C.Roberts: Pár myšlenek k Trumpovu vyhlášení války Iránu a Severní Koreji

E7DA7CC0-E5C9-45A3-BA9F-B750A728762F_cx0_cy3_cw0_w1023_r1_sŘeč Trumpa v OSN vyloučila naději, že by se jeho prezidentství mohlo ubírat cestou lemovanou jeho splněnými sliby z volební kampaně, jako např. že Washington nebude už dále „policajtem světa“, že odejde ze Středního východu, či že napraví poškozené vztahy s Ruskem.S tím je tedy konec. CIA a vojenskobezpečnostní komplex drží vládu stejně pevně v rukou jako dřív, a Trump přijal jak statut zajatce, tak i přidělenou mu roli prosazovat hegemonii Washingtonu nad každou jinou zemí. Washington über alles zůstává tak jedinou politikou, kterou Washington zná a provádí.

V OSN Trump fakticky pohrozil, že vymaže Severní Koreu z tváře země. A k této hrozbě přidal i hrozbu Venezuele (http://stephenlendman.org/2017/09/trump-threatens-venezuela, a zdémonizoval Irán. Všechny tyto tři země označil za „darebácké státy“, když darebákem je ve skutečnosti Washington sám. Jen v tomto probíhajícím století zničil totiž, ať už zcela, nebo částečně, osm zemí, a tři až pět zemí má zrovna na mušce.

Otázka, která se za této situace sama nabízí, je tato: Jak je možné, že auditorium v zasedacím sále OSN Trumpa z pódia nevypískalo, když slyšelo, jaké nehorázné lži to vyslovuje?

Vysvětlení je jednoduché: PENÍZE. Američtí daňoví poplatníci hradí totiž zhruba jednu čtvrtinu ročního rozpočtu OSN, čímž na zbylých 130 zemí zůstává už jen docela snesitelná zátěž. A tak washingtonské vedení planety země směrem k Armageddonu probíhá bez problémů, neboť světoví vůdci dávají penězům přednost před pravdou, spravedlností – a dokonce i před přežitím. A diplomaté OSN vidí ve spolupráci s Washingtonem možnost, jak si přjít na pěkné peníze tím, že se spolu s celým Západem zúčastní vykořisťování svých vlastních zemí.

Washington, plně angažován svým úsilím zničit Sýrii, nechal na své saudskoarabské loutce, aby zlikvidovala Jemen. Saudská autokracie, spolu s USA hlavní to sponzor světového terorizmu, odvedla, díky z USA dodaným zbraním skutečně dobrou práci. Tahle totálně zbytečná válka pomohla totiž zvýšit zisk amerického vojenskobezpečnostního komplexu, to je partičky ďáblů, jaká se na zemi ještě nikdy nevyskytovala. UNICEF hlásí, že jeden milion jemenských dětí bude obětí „amerického soucítění“, kterýžto výraz se Trump nestyděl vyslovit, když v referování o jemenském konfliktu pochválil roli CIA.

Člověk dumá, zda Rusové a Číňané jsou až tak moc zahlceni touhou být tak bohatí, jak bohaté je naše jedno procento, že jim uniká vědomost o tom, že jsou na seznamu zemí, jež mají být za to, že nepřijímají hegemonii Washingtonu, eliminovány.

Skutečně. Kde byla ruská vláda, když Washington svrhával vládu Ukrajiny? Účastnila se sportovní události. A já z lhostejnosti obviňují Američany! A jak to, že ruská vláda nevěděla, co se děje?

Abych byl zcela otevřený, věci se mají takto: Jestliže Rusko a Čína nevytáhnou na USA, vytáhnou USA na Rusko a Čínu. Takže jedinou otázkou zůstává: kdo udeří jako první? To je situace, ze které se mohou Rusko a Čína vyvléct jedině tak, že se vzdají a hegemonii USA prostě přijmou. Toto je pevná a neúhybná dráha, na kterou neokonzervativci, CIA a vojenskobezpečnostní komplex posadily Spojené státy. A současnými koncovými body této dráhy jsou severní Korea s americkými raketami na hranici čínské, a Irán s americkými raketami na hranici ruské.

Pokud se ohlížím kolem sebe, málokdo si je vědom toho, že Armageddon je už za rohem. A západní presstitutky neprotestují. Neexistuje žádné mírové hnutí, žádné mírové pochody se nepořádají. A jeden z propagačních amerických webů nazvaný Američané pro omezenou vládu, označil destabilizující Trumpův projev v OSN za projev téměř mírový.

Za svého dlouhého života jsem se s takto falešným výkladem politického projevu ještě nesetkal. USA se zkrátka staly propagačním státem v každém ohledu. PRAVDA NIKDY NEVYJDE NA POVRCH.

Nikdy žádná jiná vláda nepohrozila jiné zemi totální záhubou, jak to ve svém projevu v OSN na adresu Severní Koreje učinil Trump. Stalo se to poprvé a v tomhle punktu Trump Hitlera trumfnul. Spojené státy se staly čtvrtým Reichem. A o tom, že svět přežije zahraniční politiku USA, lze úspěšně pochybovat.

Zdroj: http://www.paulcraigroberts.org/2017/09/19/thoughts-trumps-un-declaration-war-iran-north-korea/
12 Komentářů k P.C.Roberts: Pár myšlenek k Trumpovu vyhlášení války Iránu a Severní Koreji

 1. Pepan napsal:

  Náčelníku Velká Tlamo přestaň už žvanit a začni konat, nechť už si zbytek světa oddechne od světového teroristy. Ta velká držka nic jiného neumí než vyhrožovat válkou už dlouho nedostali po tlamě no tak yenkys hurá do toho.

  • Jasnovid napsal:

   Připadá mi,že ty jeho projevy jsou už tak akorát pro srandu králíkům ve světě a inspirující pro inteligentní amíky.

 2. PavolT napsal:

  Je to žiaľ tak.

 3. Jasnovid napsal:

  Někdy to ve světové politice vypadá jako u nás v hospodě. Tak dlouho pěstí vyhrožoval, až sám po držce dostal.

 4. stefan goga napsal:

  Ak vytrznik dostane po papuli.Reve zo zlosti ja ta zabiju a vtom dostane este jednu.USA si koleduje o tu druhu.

  • Sasin napsal:

   Pišto, slyšel jsem, že máte na hradě veksláka, který vede s mnoha tisíci poddanými exekuční soudy, že tahá harpagondechajcké ozbrojené síly někam na brindzu pod Tatrami a dokonce pré chodí do kostela. No já nevím, je to pravda?

 5. topcz napsal:

  Trump si nevidí do huby. Jakmile by amíci napadli KLDR, zažijí další Vietnam. A to Vietnamci neměli žádné jaderné zbraně ani letectvo. Kim není nepřipraven.

  Severokorejci se již téměř 50 let připravují na další ozbrojený konflikt s „americkými bastardy“. Momentálně jsou přibližně na úrovni Německé demokratické republiky v roce 1989, takže zdrojů na vedení války mají dostatek. Téměř 50 let Severokorejci podrobně studují americké vojenské aktivity a postupy a znají je opravdu velmi detailně.

  V první řadě při vypuštění okřídlené rakety musí být známý cíl, vůči němuž útočí. V Severní Koreji neexistuje americká ani jihokorejská špionážní síť, takže veškeré informace sbírají Američané z družic. Oklamat družice není až takový problém. Severokorejci přesně vědí, kdy a po jakých trajektoriích americké špionážní družice létají. Takže všechny cíle, které Američané vidí a znají, jsou možná falešné cíle.

  Již 50 let Severokorejci budují svá logistická, průmyslová a vojenská centra hluboko pod zemí. Pod zemí se nacházejí i bunkry pro civilní obyvatelstvo, které je patřičně zmanipulované a připravené bojovat proti americkému agresorovi. Další zajímavé podrobnosti, včetně videa o výcviku severokorejských specnaz na http://www.topcz.net/co-caka-americanov-v-pripade-vojny-so-severnou-koreou/

 6. Járyn napsal:

  To jsme to dopracovali. Prezident Tramp, vůdčí zemně NATO vyhrožuje suverénímu národu že ho zničí a vyhladí. Tvrdí že Kim zbídačil svou zemi v které umírají lidé. Trampovo řešení je napadnout je, pár milionů jich vyvraždit americkejma zbraněma a nějakou žabí kůži na tom trhnout. A s takovim loutkovim kašpárkem jsme v jedné alianci, a ještě se tu najdou blbové, co mu tleskaj.

  • Pepan napsal:

   No on už tady byl jeden před více než sedmdesáti léty, nebyl sice stupidní blonďák ale měl takový úzký knírek pod rypákem ten také vyhrožoval a také chtěl vládnout světu a krom dnešních školákú ( neboť těm jsou systematicky vymývány mozečky ) vědí všichni jak dopadl. Mám takový dojem, že by to ovšem dopadlo mnohem hůře než tenkrát.

 7. Moni napsal:

  Víte, já si myslím, že prezident Trump pouze jen velmi dobře zahrál značně nepopulární a tragickou divadelní roli na scéně světového publika.
  Obsah toho projevu byl totiž opravdu katastrofální!Záměrně!!! Zamlouval se jen spolku „klintonovců“, „bušovců“, „síajej“,“pentagónu“ – prostě státní elitě, která obklešťuje Trumpa a v USA stále svrchovaně vládne!!!
  Jde o záměrou a úplnou deskreditaci USA jako světové velmoci v očích mezinárodního společenství a tím o snahu změny vnitropolitické moci v USA. Likvidace všemohoucnosti USA a zastavení jejich světové zločinnosti úspěšně probíhá a všechno jde podle plánu….

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!

NEKRMTE TROLY!