Žluté lány, čapí hnízdo v ohrožení

"Andrejko už tě nepotěší, že nejsi Čehůn ze vsi zdejší, teď na krk oprátku ti věší, ať pozná oč je prdel těžší". (parafráze na verš Fr. Villona). My senioři nikomu stovky miliónů nezávidíme, pokud jich nabyli poctivě svou pílí, převratnými nápady a inovacemi. Bohužel o většině dnešních zbohatlíků to neplatí. Ty své milióny a majetky většinou nakradli, navíc s požehnáním vládnoucích politiků. Připomeňme si "harvardské fondy" a toho Klausem opěvovaného zločince Koženého, jenž dle jeho slov rozjel velkou privatizaci, alias krádež století, ve které zahučela česká obchodní flotila. Mostecká Uhelná, Poldi Kladno, Tatra Kopřivnice, Ostravské doly, Vítkovice, Let Kunovice, Telekom, Opencard atd, atd.

Nikdo ze zločinců, současných  milionářů a miliardářů nebyl nikdy  odsouzen a jejich kauzy byly tradičně odsunuty k ledu. Dnes žijí v Monte Carlu, Švýcarsku, Belize a kdo ví kde ještě a jsou vysmátí. Politici, kteří to drancování naší země záměrně dopustili, si na nic nemohou vzpomenout a žijí si skutečně jako prasata v žitě. Někteří z nich už odešli po extrémním vyčerpání z okrádání státu na odpočinek, kde si nahromaděných peněz a přehnaně vysokých důchodů ve stáří užívají /Falber, Bobošíková, Špidla, Rouček, Klaus atd/.

mečiarTouha po prachách je horší než droga, proto většina z těchto více méně dementních, vládních kormidelníků se nesmířila s faktem, že "smrť s "Ť" je netrpělivá a té s "Ď", která není vidět si užili až až v senátu/sněmovně. Slovák Andrej Babiš byl prvním MF, jenž to zadlužování státu o horentní sumy/stovky miliard/ zredukoval na polovinu z časů chemika Kalouska. Senioři, nezapomeňme. Chemik nám důchodcům přidal 45 Kč měsíčně. Pan Babiš vydělal miliardy dávno předtím než založil stranu ANO, která dominuje českému politickému nebi. Vůbec nevíme , co ho motivovalo k nástupu do politiky, protože hlubiny "študákovy" duše jsou temné. Nikdo do nich nevidí. Ani Shakespeare, ani Kant.

Pohodové vládnoucí prostředí narušil až Andrej Babiš několika dotazy, proč se OKD doly prodaly za pár šupů včetně 40 tisíc hornických bytů nějakému šmejdovi Bakalovi. Oheň byl na střeše. Pan Babiš byl agentem STB, z čehož byla nařčena spousta nepohodlných lidí. Nikdy se kupodivu nikomu nic nedokázalo. Autentické záznamy byly zlikvidovány bezprostředně několik hodin po té "sametové" revoluci.

Do "krimu" by měl jít Sobotka, Rittig, Bohm, Štětina, Šabatová a další planoucí hvězdy na české politické obloze. Není "krim" jako "Krym", který se na základě referenda stal součástí RF. Nikdo to nikdy nezmění. Co se týče pana Babiše doufejme, že až jeho strana lavinovitě vyhraje ty volby, zahájí koaliční jednání s Okamurou, KSČ, X a současný marasmus radikálně okleští. Například zruší senát, omílanou "pojistku demokracie", která nás ročně stojí miliardu a je ku hovnu. Odložení a dementní politici se v křečovité fázi na sklonku života snaží přivydělávat nějakou tu korunu na pleny a pohřeb. Případně změnit systém postupného navyšování penzí tak, že nejvíce dostanou přidáno ti s nejnižšími důchody, protože  šmejdi s příjmy nad třicet tisíc /europoslanci šedesát tisíc/ si žádnou valorizaci nezaslouží. Dle dánského názoru, jsou potřeby/požadavky generace žen a mužů po sedmdesátce téměř identické. Trápí je primárně inkontinence a prostata, což pronásleduje řadu našich přestárlých poslanců/senátorů. Pointa: "Za ty prachy si tady v teple zdřímnu a pomočím, nebo poseru. To je současné složení parlamentu a senátu". Fořt aus Austria by vám mohl vyprávět.

Na CZ portálu naznačují, že státní dluh ČR se v červnu zvýšil z proklamovaných dvou biliónů na dvojnásobek. Je to nesmyslná kachna a má ovlivnit volby. Miloš Zeman to tradičně s tím svým projevem v jakési židovské organizaci nepatrně přehnal. Šlápl rovnou do lejna, jenž mu tam sionisté nastražili. A dokonce mu tleskali ve stoje, takže bezprostředně po svém znovuzvolení pojede asi do Jeruzaléma, jenž by měl být dle Zemana hlavním městem Izraele. Je nepochopitelné co ho k tomu prohlášení vedlo? Prozatím má Jeruzalém status metropole na níž uplatňují historické nároky jak Židé tak Palestinci, což je neřešitelný problém díky posvátným místům. Minoritní křesťanská komunita ale mlčí. Přesunem ambasád z Tel Avivu do Jeruzaléma by ČR ušetřila na cestovních nákladech, ale náš pokulhávající prezident s holí a jarmulkou na hlavě by měl kratší cestu ke "Zdi nářků". To naznačuje, že mu to stále racionálně myslí a voliče jako Fištajna, Menzela, Madlenku Korbelovou a Šiklovou chce získat na svou stranu.

morgan-freeman-vladimir-putin-exposed-russia-outlets__oPtTo se bohužel nedá říci o Trumpovi a jeho vystoupení v UN. Káčer kvákal a kvákal jak pominutý. Vyhrožoval Íránu, Korei, Sýrii a obecně všem, kteří budou oponovat US doktríně o šíření americké demokracie. Plané kecy o hovnu a žádné bouřlivé ovace se nekonaly. Čínský president a Putin tušili, že to bude ztráta času a nepřijeli. Podobně "alte hexe" Merkel usilující o své zvolení se omluvila. Ovšem třešničkou na dortu je vystoupení 80 let starého černocha Morgana Freemana v TV, jenž odpapouškoval jako vždy naučený scénář á la Hilary a obvinil agenta KGB Putina a RF za zmanipulování voleb. Černý dědek na konci své životní pouti v přímém, připraveném přenosu tak demonstroval, že v té hlavě kromě nabiflovaných rolí nikdy nic neměl, a za prachy udělá vše. Momentálně propaguje nejen "turecké aerolinie" ale navíc vystupuje v seriálu o kosmu, černých/červích dírách, i když evidentně o těch nesmyslech nemá nejmenší páru.

Před pár měsíci hovořil na ČT MUDr psychiatr, který měl nevšední politický přehled. Na primitivní dotaz moderátora:"Proč se neangažuje?", měl prostou odpověď. Většina snaživců usilující o posty v politice a prachy téměř vždy po dosažení cíle/relativní moci a peněz/ zblbne a to nemám zapotřebí. Miliardář Trump vstupem do bělidla získal tu chybějící moc a totálně zblbnul. My co tu globální scenérii pobaveně sledujeme, věřme, že Andrejko nezblbne, až se stane za několik týdnů předsedou vlády ČR. A čtenáři portálu NWOO, nevěšte hlavu a propagandu o třetí světové jaderné válce ignorujte. Rusko a Čína žádnou invazi S. Koree, s níž hraničí nepřipustí. A ti americko/sionističtí magoři proti RF a milionu čínských vojáků nemají šanci. Přestárlí generálové včetně Kačera to vědí. Nic nebude!
23 Komentářů k Žluté lány, čapí hnízdo v ohrožení

 1. Ladislav napsal:

  Koukám, že pojídání koblih zatemňuje mozek. Článek o všem a o ničem. Autor se zřejmě inspiroval Čapkovou pohádkou Jak pejsek s kočičkou pekli dort.
  Kromě toho má mylné informace - KSČM s ANO do koalice nechce:

  http://forum24.cz/babise-odmitli-i-komuniste-jeho-sen-o-kresle-premiera-mizi-kdo-zradi/

  A Okamura by byl blázen, kdyby se spojil s Babišem!

  Místo toho nám pan důchdce mohl poreferovat, jak probíhal nějaký mítink s Burešem, kterého se jistě nejednou zúčastnil.

  http://forum24.cz/kandidati-babisova-ano-trousi-pred-volbami-neodolatelne-perly-pohadky-pokracuji/

  Babišův fanklub zkrátka má rád pohádky.

  Nebo mohl poreferovat o nějakém zničeném podnikateli finanční správou za Babiše coby ministra financí. Těchto případů je dost:

  http://forum24.cz/video-novodobe-znarodneni-financni-sprava-zlikvidovala-rodinnou-firmu-ktera-fungovala-pres-20-let/

  Nemluvě o otrávených spodních vodách a zničeném zemědělství Agrofertem!

  • benmil napsal:

   Kdo s kým chce nebo nechce jít do koalice je velmi málo relevantní kritérium. Např. na Slovensku vůbec nikdo nechtěl jít do koalaice s Ficovým Smerem, Most-Híd navíc nechtěl jít za žádnou cenu do koalice se Slovenskou národní stranou, a naopak. A koukněte se, kdo je ve vládě.

 2. Rocco napsal:

  Žlutá smrt Babiš.

 3. Rocco napsal:

  Babiš je stejný zloděj a psychopatická bezskurpulózní kreatura jako Bakala, Kožený nebo Kellner (všichni jsou Chazaři - tzv. Židé)
  Jsou vesměs přesvědčeni, že tím, že se prokradli a prokorumpovali k obrvské ekonomické moci, jsou nepostižitelní, nějak vyvolení a cokoliv prováděli, bylo správné a je ospravedlnitelné. Jedinec, který kradl a podváděl, aby se dostal k ekonomické moci, bude podvádět a korumpovat, aby získal moc absolutní. Nikdy jí nebude mít dost, jako nemá dost ovládání jiných lidí a jejich majetku ekonomicky. Přeloženo - co bude dýchat, bude zkoušet znovu a znovu krást, podvádět, korumpovat. Sám nevyvořil nikdy nic.

 4. John_Pitralon napsal:

  Andrejko Pindálko je též vydařený chazarský zločinec. Ty jeho úžasné pracovní lágry pro Rumuny a Ukrajince, kterým se vyplácí na dřevo částky pod minimální mzdou. A samozřejmě následně činí odvod do rozpočtu ČR nulu. Takže Andrejko Klamárko je jen klasický oligarcha - ždímač, který lidem důchody určitě nezajistí.

  http://a2larm.cz/2017/09/to-je-jen-pro-silny-jedince-nikdo-tu-nevydrzi/

 5. geronimoh napsal:

  Povolební taškařice,
  rozkol vládní koalice.
  Socani hledají příčinu,
  proč nedají do kupy většinu?

  Sobotka a nebo Hašek
  - ten „Sralbotka” je vládní Šašek.
  Náš občan se cítí podveden,
  my u piva jen nadávat dovedem.

  Tak voliči,
  máš dlouhé vedení,
  i když jsi volil...
  ... pranic se nezmění.

 6. Rocco napsal:

  1995 - Babiš ukradl Petrimexu jeho dceřinou společnost Agrofert (padělanými listinami)

  1998 - Babiš vyvedl akcie Lovochemie na sebe (navýšením základního jmění) a jako předseda představenstva firmy Proferta poslal Profertu do likvidace i s nesplaceným půlmiliardovým úvěrem vůči bance IPB (banka zkrachovala v roce 2000)

  2001 - Babiš koupil zadarmo od Zemanovy vlády Aliachem (kterému patřily chemičky Synthesia Pardubice a Fatra Napajedla) tím, že státu vrátil závod na výrobu výbušnin Explosia (část pardubické Synthesie). Za vydatné pomoci premiéra Zemana a ministrů Grégra a Tvrdíka. Babiš předal státu závod Explosia za to, že se sníží dluh Aliachemu vůči státní České konsolidační agentuře o 700 miliónů korun. Bylo krátce po teroristických útocích v New Yorku 11. září 2001, téma státní kontroly se prý muselo brát vážně. Kvůli chybě v ocenění Explosie navíc od státu získal dalších 181 milionů korun. Babiš tak tímto zápočtem "koupil" celý Aliachem zadarmo a ještě se ziskem pro sebe, velmi jednoduché, počítejte se mnou: dluh Aliachemu u ČKA činil - 815 milionů korun + zápočet Explosia 700 milionů korun + chyba v ocenění Explosia 181 milionů = Babišův zisk 66 milionů korun

  2001 - první privatizace Unipetrolu, Zemanova vláda vyřadila britskou společnost s nejvyšší nabídkou a prodala státní majoritní podíl v Unipetrolu Babišovi za 361 miliónů eur (tehdy 11,7 mld. Kč). Babiš nezaplatil a vrátil Unipetrol v roce 2002 státu.

  2004 - druhá privatizace Unipetrolu, Špidlova vláda přiklepla státní podíl 63 % akcií v Unipetrolu za 11,3 mld. Kč polskému státnímu podniku PKN Orlen. PKN Orlen se dohodl s Babišem, že mu za pomoc u Špidlovy vlády odprodá část Unipetrolu.Tento slib PKN Orlen nedodržel a Babiš vysoudil 2,7 miliardy v arbitráži odškodného. Polská policie zjistila, že důvodem spojení Orlenu s Babišem byly jeho kontakty na Stanislava Grosse. Vláda nikdy nevysvětlila, proč vyřadila ze soutěže konkurenty Orlenu, kteří nabízeli až o 4 miliardy víc. Podle svědectví vysokého polského státního úředníka byla při prodeji na obou stranách hranice rozdána miliarda korun na úplatcích. Vyšetřování možné korupce se na české straně nikdy vážně nerozjelo, kauzu zametla pod koberec i parlamentní vyšetřovací komise. „Vliv Agrofertu musel být obrovský, když dokázal přimět českou vládu k tomu, aby odmítla nabídku, která byla o 40 procent vyšší než nabídka PKN Orlen," citát ze zprávy vyšetřovací komise polského parlamentu.

  2006 - kmotr Franta Mrázek, spoluvlastník Setuzy, se v lednu 2006 snažil zabránit, aby Setuzu koupil jeho úhlavní nepřítel Babiš přes nastrčenou Kellnerovu PPF. Z Polska si obstaral materiály o Babišově korupci vlády ČSSD (Špidla, Gross a miliony eur úplatků) při privatizaci Unipetrolu v roce 2004. Než Mrázek stihl materiály o Babišovi použít, byl 25. ledna 2006 zastřelen neznámým pachatelem.

  2007 - Babišův lobbista Tomáš Kejla, který vyjednával zákulisní kriminální dohody mezi Babišem, Grossem a PKN Orlen, byl spolu s polským lobbistou Jackem Spyrou nejprve v květnu 2007 obviněn českou policií z vydírání Babiše, v červenci 2007 vytlačila Kejlu na motorce dodávka ze silnice a v listopadu 2007 byl Kejla nalezen doma mrtev, alkohol, sedativa a rozbitá hlava.

  2009 - Babiš vysoudil v roce 2009 v arbitráži s PKN Orlen 2 miliardy korun z "pojistek, které si dal do smluv". V Česku se veřejně korumpuje a říká se tomu "pojistka"? Celkem se Babiš soudil s PKN Orlen o 22 miliard korun, neúspěšně.

  Za peníze, které Babiš vytáhl z účtů těchto podniků, si nakupoval další a další firmy, další chemičky, nyní monopolně nebo dominantně ovládá potravinářství, celá zemědělská odvětví, obchod s osivy, krmivy, hnojivy, zemědělské výkupy, vlastní a každoročně skupuje další desítky zemědělských podniků.

  Za vlád ČSSD se Babišovi skutečně dařilo:
  Protikorupční policie 19. února 2004, 18:36
  Babiš: „Áno?“
  Kafková (členka vedení České konsolidační agentury ČKA): „Já jsem na místě a vy tady nejste.“
  Babiš: „Máte to v obálce?“
  Kafková: „Nemám. Mám to mimo obálku.“
  Babiš: „Do prdele… katastrofický… Já tam přijdu za půl hodiny. Nechte to u vrátného, dejte mu to do ruky, že se pro to zastavím do půl hodiny. Omlouvám se, já musel vyřídit něco súrného.“
  Kafková: „Dobře.“
  V obálce byly dokumenty. Babišův Agrofert v té době usiloval o významné pohledávky z portfolia státní České konsolidační agentury. Dluhy v ČKA se většinou prodávaly za zlomek nominální hodnoty, cca 20 %, a paradoxně je většinou získávali sami dlužníci vůči sobě. Anebo Babiš, např. Kostelecké uzeniny.

  • Benzin Petrolejovič Naftěnko napsal:

   Babiš je součást zločinné židovské pumpy na peníze a měl by už konečně skončit,jako prašivý pes...on není sám,kdo tenhle národ a stát cílevědomě ničí,stejně,jako ten jeho podpindosnický ehemálige socdemácký patron,belhající se o holi od jednoho židovského potlachu ke druhému a mele furt dokola o přijetí eura...Počkejte po volbách...to se z toho poserete,budete-li mít z čeho...

  • Sasin napsal:

   Tohle je výživnější než ten článek. A co to menší zlo na hradě, dostal metál od kudrnáčů od OSN. Asi za ty dva biliony eur držených v jejich české národní bance.

 7. Maroš napsal:

  Českí zobani pozor! Vaša čapíčapíčapíčapí mutti Merklica vás opäť bude 4 roky kŕmiť nemeckými zelenými žabami! Čo je údajne dobrá správa aj pre Slovensko - lebo nás potom budú kŕmiť médiá tými našimi hnedými žabami.
  Tak si to užite!

  "Víťazom nedeľňajších parlamentných volieb v Nemecku sa v súlade s očakávaniami stali s jasným náskokom kresťanskí demokrati z únie CDU/CSU."
  https://www.aktuality.sk/clanok/524002/oficialne-vysledky-vitazom-nemeckych-volieb-su-merkelovej-konzervativci/?utm_source=azet.sk&utm_medium=box-magaziny-aktuality&utm_content=clanok3&utm_campaign=HP-new2

  "„Pre Slovensko je dobrá správa, že pokračuje Angela Merkelová ako kancelárka a nie je dobrou správou, že..." - Tak ako kurva?!
  "Nemecké parlamentné voľby priniesli tri hlavné fakty – odchod socialistov z SPD ako menšieho vládneho partnera do opozície, silný, takmer 90-členný mandát pre Alternatívu pre Nemecko (AfD) a oslabenie kancelárky Angely Merkelovej.
  https://www.aktuality.sk/clanok/523991/analytik-nemecki-liberali-umiernia-aj-sulika/?utm_source=azet.sk&utm_medium=box-magaziny-aktuality_koktejl&utm_content=clanok1&utm_campaign=HP-new2

 8. Martin B. napsal:

  Pánové a dámy:

  Mě by, počínaje panem Lukášem a zástupem dalších až sem, zajímal Váš volební, či nevolební program. Co chcete, jak do toho jít.
  Spousta chytrejch hovadin, ale začít střízlivě uvažovat, to ne.

  Jste pro politiku nepotřební, jste dav.

  Nejsem přívrženec Babiše, aby bylo jasno. Má ve straně nácka Stropnického, například. Žluté lány mi taky vadí.
  Ale žvasty o kontaminaci půdy právě Babišovou řepkou ukazují úplnou neznalost.
  Jako chemik a nezemědělec doporučuju:
  - nastudovat si jak pan Čuba hnojil ve Slušovicích - výsledek, vynikající výnosy a přehnojená půda
  - jak se pan Chruščov zbláznil do kukuřice, zeptejte se zemědělců, že ani kukuruza není to pravé ořechové, pokud by se pěstovala stále na jedné výměře
  - jak se farmaří na velkovýměrách ve vašem asi vysněném USA.
  - a zdali rozdrobená políčka, téměř záhumenky viz Rakousko, např. jsou ideálem, či mají jiné zápory

  Zkrátka nic není bílé ani černé.

  Chcete tedy volit komunisty? Tak je volte, já kdybych šel k volbám, tak bych je třeba volil. Jsou jediní, kteří se na téměř třicetiletém marasmu nepodíleli.
  Nechcete reformní a oranžové komunisty a chcete revoluci? Tak hybaj do skladů pro Spadesátosmičky.
  Chcete jenom ty, co vykřikují pryč s emigranty - fašistický Protiproud fašisty Hájka, plus toho přiblblýho politologa co vede stejně přiblblou ODS?
  Chcete přizdisráče dnes už s dvojitou bradou Bohouška Sobotku? Spravil se ten tuberkulózní chlapec.
  Chcete fašistickou falangu Topku a jejich subdivizi Starosty a tak zvaně zavilé Nezávislé a nácky a sudeťáky Hermana, Bělobrádka a tuhle lidskou spodinu?

  Na závěr. Přes dvacet let jsem podnikal. Začal jsem v bytě, jako naprostý autsajdr, bez kontaktů profesních, bez kontaktů díky postavení společenskému, či známostem v podnicích a tehdejších politických stranách.

  Hodně mi to dalo, skoro nejvíc v životě. Hodně jsem se naučil a ještě víc poznal.
  A také z tohoto důvodů je pro mne nejdůležitějším měřítkem úspěšnosti výsledek.
  Tím neříkám mít úspěch na účet okrádání či ruinování ostatních či státu.
  A jaký výsledek má stát svobody a demokracie po téměř třicetileté hrůze a rozvalu společnosti? Asi 1,6 bilionu dluhů. A to není sranda.
  A na druhé straně třída sebestředných zbohatlíků, největší hrozba tomuto státu.

  Nejdůležitější je výsledek. To si pamatujte. To, že je ve státě tato nová třída zbohatlíků, z nichž 99% přišla k bohatství všelijak, Vás nezajímá. Pouze Babiš je ten hromosvod?

  Jděte všichni do háje.

  • Ladislav napsal:

   Víš, proč je Babiš problém? Protože se mu podařilo svými kecy zblbnout velkou část národa a to je velký průšvih, protože Babiš není Baťa, jak si "čistý" Andrej namlouvá. A každá akce vyvolává reakci. Způsob, jakým by tento stát řídil jako firmu, předvedl jako ministr financí. Zničení desítek (možná stovek) poctivých živnostníků mluví za vše. Babiš myslí stejným způsobem jako zločinec. Navíc je velmi inteligentní, proto je nebezpečnější než třeba Sobotka nebo Fiala. O jeho neblahém vlivu na zemědělství a krajinu není třeba se zmiňovat. To vidí každý, kdo má oči k vidění.
   Máš v hlavě velký zmatek. Svědčí o tom tvé texty. Nejdříve si ukliď ve své hlavě a teprve potom něco piš ve veřejném prostoru. Informačního šumu je zde takhle dost a není potřeba vytvářet další. Na to bohatě stačí aktivní důchodci a milovníci koblih.

  • Lukaš napsal:

   Pane Martin B.
   Když už,tak poděkuji,pěkně od srdce napsáno.
   Ano,Babiš je součásti toho všeho,ale je příliš na očích a z jeho výrobou,výrobků,se seznamuje hodně spotřebitelů.Vypadá to také,že někomu utáhl kohoutek,jenže pootevřel ten svůj a to Kalousek nenávidí.Já k volbám půjdu,ale žádnou z dosavadních stran volit nebudu.Málokdo si to uvědomuje,že malá účast,dává některým stranám i při 20% odvolených hlasů,sestavit vládu.
   Už to někdo psal,aby u nás neleželo tolik půdy ladem,tak můžeme pěstovat řepku a kukuřici.ale to není na výživu národa,jak to myslel Chruščov.Osobně jsem proti biosložkám do PH,ropa je levná,ale tady se dotuje výroba biosložek,kocourkovší hadr.

 9. Jana Karásková napsal:

  O Babišových (? domnělých) vraždách na netu

  http://www.vlasteneckenoviny.cz/?p=189150

  • John_Pitralon napsal:

   Babiš je cesta k ukrajinizaci země. To by skončilo naprostou katastrofou. Egoista z principu nemůže nic vést v zájmu společnosti, a to ani za situace, kdy by byl sebemorálnější, sebechytřejší a sebepracovitější. Andrejko Klamár je chazar, který má kolem sebe pár posluhů, kterým obluzuje a mámí hlavy..

 10. benmil napsal:

  Dobré, až na to, že dementi nejsou oni, ale my. Pane Delharse, máte jachtu v Zadaru, zámek na Azurovém pobřeží, apartmán s výhledem do Central Parku a konto na Kajmanských ostrovech? Tak kdo je dement?

 11. prubir napsal:

  Deharse píše vždy vtipně a většinou i věcně. Ale tentokráte se těžce sekl. Z článku trčí jak sláma z bot sympatie k Babišovi-Burešovi. To bych od Deharse nečekal. Především si uvědomme, že Babiš je OLIGARCHA. Není podstatné co říká, ale co dělá ! Vždycky jako všichni oligarchové představuje megaparazita, který ve své chamtivosti nebude mít nikdy dost. To, že "naladil" své žvásty na vlnu, která rezonuje mnoha občany, vůbec neznamená, že hají a bude hájit jejich zájmy. Na vstupu do politiky vydělal 10x tolik, než ho to stálo. A pro občany neudělal vůbec nic. Ubírá drobným podnikatelům, zaměstancům a na skutečně velké zdroje peněz korporací ani nesáhne. Co se týká imigrační politiky, jak uplatnil svůj vliv v tzv. koalici ? Hovno ! Ani strany a už vůbec ne individuální paraziti- milionáři a miliardáři - nejsou záchranou a šanci ! Strany se po sametovém podvodu zdiskreditovali. "Neexistuje už žádná pravice a levice ! Strany jsou pouze zájmové korporace parazitů, kterým jde pouze o koryta. Babiš proto pořád tvrdil: "My nejsme strana. My chceme "makať" a dělat pořádek". A proto založil ne stranu, ale sektu ANO. To je ještě větší banda oportunistů a parazitů než Modré straky se všemi ostatními ptáky. Všichny strany jsou paraziti a škůdci. Kradly a kradou jako straky. Ale byly to jen amatéři a příštipkáři. Bureš je "profesionál" a proto ještě mnohem efektivnější parazit ! Protože on si to rozkrádání v tomto bezprávním státě uměl "legalizovat". O to není menší ksindl a parazit. Babiš není řešení problémů, protože je součástí systému. Babiš sám je PROBLÉM a problémy vytváří.A nyní už mu nestačí privatizace nějaké další firmy. Teď si chce zprivatizovat stát. A to je čistý korporátní fašismus !

 12. Marta napsal:

  https://www.novinky.cz/domaci/450455-ano-by-ziskalo-27-procent-do-snemovny-by-prosla-i-top-09-plyne-z-pruzkumu.html
  Jak se sami přesvědčíte, probíhá na novinkách, které k Vám nejsou příliš vstřícné zajímavá předvolební ANKETA, kde jednoznačně vítězí SPD i před ANO, ačkoliv agentura MEDIAN v tomto článku tvrdí něco zcela jiného.
  Toto bych označila za zásadní informaci pro všechny voliče bez rozdílu!!!!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!