Zpátky do jeskyně, aneb lidstvo úplně zblblo…

1481Je to tak přátelé, kolo dějin se již netočí vpřed, jak tomu bylo po celá dlouhá tisíciletí, nýbrž nabralo neúprosný zpětný chod a lidstvo se vrací do temných časů rozpínajících se impérií a náboženských a etnických válek!!! Ještě před pár desetiletími se mohlo zdát, že je vše úplně v pořádku, lidstvo se sice pomalu, ale jistě ubíralo vpřed, otrokářství a teokracii vystřídal postupně feudalismus a absolutistické monarchie se měnili na konstituční. Pak přišla buržoasie a kapitalismus, kterou začal střídat socialismus vedoucí ke komunismu, až se to najednou všechno zvrtlo, něco zaskřípalo, kolo času se zastavilo a začalo se nejdříve pomalu, plíživě a nenápadně točit zpět...

Všechny výše zmiňované systémy měli své nedostatky a chyby, a proto je vždy po nějakém čase (ve zrychlující se tendenci) vystřídal nějaký nový o něco lepší. Koho by napadlo, že najednou se všechno změní a lidstvo se přestane vyvíjet a začne „couvat“. Sociální výdobytky nedávné doby jsou zašlapávány do země, zesměšňovány a označovány za komunistické, tedy automaticky špatné. Státní majetky jsou vraceny církvím, přestože jim je odebírali již feudálové a potom buržoasie, protože si každý dobře pamatoval, jakým ohavným způsobem je církev z lidí doslova vydřela...

Ekonomické a vojenské supervelmoci jako je Rusko a USA se angažují v náboženských válkách některých asijských a afrických „barbarských zemí“, ve kterých si sekají hlavy a střílejí se navzájem jern kvůli tomu, jestli budou uctívat bratra, bratrance, strýčka, nebo snad tetu Mohammeda, který jim kdysi nasadil do hlavy, že jen stoupenci Alláha mají právo vládnout celému světu. Do Evropy se valí se souhlasem evropské legislativy hordy muslimů, pro které je jediným zákonem šaría a jedinou knihou, kterou kdy přečetli je korán!!!

Schyluje se k etnickým a náboženským bouřím na starém kontinentě a některé národy proti tomu nedělají vůbec nic a jiné jako odpověď volí příklon ke kříži, tedy k dalšímu náboženství, které v dějinách způsobilo nejméně stejně škody a zla, jako samotný islám!!! Hlasy zdravého selského rozumu vyzývající k zastavení toho šílenství a volající po národních tradicích, vlastenectví a normální spolupráci se všemi civilizovanými národy, jsou nazývány populismem, nebo xenofobií a extremismem...

Kam tedy myslíte, že lidstvo spěje a k čemu se vrací???
47 Komentářů k Zpátky do jeskyně, aneb lidstvo úplně zblblo…

  • Krtecek napsal:

   V Německu zabili voliči tzv.velkou koalici a tak si sedneme všichni do TV křesel a pozorujeme TV s jejím prolhanym tvrzením,že znovu byla zvolena Makrela a proto jsou tam s ní spokojeni.
   Opak je pravdou,teď musíme být zvědaví co se v tom sousedním státě bude s jejich Jamaika koalici dít!

  • Krtecek napsal:

   Naši domorodci zblbli taky.No vezměte si malé a střední podnikatele a živnostníky.
   Přijde korporátní fašista,který neplatí daně vůbec a začne ty tzv příslušníky Střední třídy,kteří ještě mají trochu peněz vylupovat!
   Nikdo se nedokáže vzepřít!
   My ó tom píšeme v DV Nr.5.
   Kdo z vás dovede mechanizmus toho vykupování odhalit?
   Oni ví,že jsou vykupování a hledají kdo jim to dělá,ale nikdo to nedokáže snad odhalit a ubohé obětí svlečeného do naha taky!

   Je tady někdo kdo by tento mechanizmus popsal a poté už nebude těžké hledat obranu?

  • Novapalo napsal:

   Tu je kontinuita len hlbšia degenerácia. Uvedomme si, že Západ je pravdepodobne už nezvratne zdegenerovaný a už nie je cesta späť. Ja súhlasím s pesimizmom v tomto článku, pretože to vidím ešte horšie!!!!! Nechcem učiť niekoho, aby študoval filozofiu a psychológiu a písať dlhé zoznamy autorov a ich diel, aby ste ich čítali..... Nikto to aj tak už zo súčasných čitateľov internetu neprečíta!!!! Všeobecná degenerácia rýchlo napreduje aj na Slovensku a v Česku. Ale nie je to preto, že by to bol nevyhnutný a zákonitý "osud" súčasnosti! Nie, je to len mylne nastavený systém hodnôt!! Ak máte mylné hodnoty, tak sa aj mylne rozhodujete vo svojom živote..... teda máte mylný celý život ....!! To je veľká tragédia. Preto Západ zdegeneroval tak, že sa už z toho, podľa mňa nespamätá. Ak my Slováci, aj Vy Česi, budete sa aj ďalej vidieť v "ekonomickom šťastí" Západu, tak ste už duševne chorí tiež...... Čítajte knihy P.P. Kysuckého, a po preštudovaní už môžem doporučiť aj teórie "Dostatočne všeobecná teória riadenia" a "KSB". A ak to nedokážete pochopiť, tak to znamená, že musíte počúvať a učiť sa od tých, ktorí sú duchovne schopnejší ..... a definitívne zabudnite na demokraciu a rovnosť a iné tieto demokratické tuposti, ako napr. emancipácia žien ..... viac v dielach P.P. Kysuckého

   • Krtecek napsal:

    Novapalo,pokud hrajete vy na Slovensku pušku do žita,je to vaše věc!

    Není to poprvé ani naposled!Co vlastně chcete sdelit,vás příspěvek nic neřeší.
    Kde jsou váše navrhy na řešení,to nás zajímá.Lamentovani je pro staré báby!

   • Krtecek napsal:

    Kasuka,který je nešika taky lamentuje namísto,aby jako yntelygent napsal na konci clanku návrhy na řešení!
    Když mu je napíšeme my na pr.ve formě DESATERA ,dělá se,že je nevidí!
    On totiž stejně jako správný podpindostnik předpokládá,že jsme tu všichni blbci a na nic se stejně nezmuzem!

  • Krtecek napsal:

   Není těžké odhalit,že se pan Kasuka dost možná uvrhnul a slouží jako podpindostnik!
   On píše.
   Vojenské velmocí RUska a USA se angažují v náboženských valkach!
   Stejně škody jako islám způsobuje křesťanství!
   Snaží se odpoutat pozornost od toho,že války vyvolávají nemazrani boháči,kteří vydělávají na zbraních,považuji peníze na Sociální účely za svoje a snaží se je ukrást nejhorším způsobem jaký je,prostě lidí povraždit!

   On nenapíše,že tito zločinci patří před soud,kde jim musí být jejich jmění,které používají k zlocineckym cílům zabaveno!
   Proč to neudělá a nenapíše pravdu?Co myslíte?

  • Krtecek napsal:

   Není těžké odhalit,že se pan Kasuka dost možná uvrhnul a slouží jako podpindostnik!
   On píše.
   Vojenské velmocí RUska a USA se angažují v náboženských valkach!
   Stejně škody jako islám způsobuje křesťanství!
   Snaží se odpoutat pozornost od toho,že války vyvolávají nemazrani boháči,kteří vydělávají na zbraních,považuji peníze na Sociální účely za svoje a snaží se je ukrást nejhorším způsobem jaký je,prostě lidí povraždit!

   On nenapíše,že tito zločinci patří před soud,kde jim musí být jejich jmění,které používají k zlocineckym cílům zabaveno!
   Proč to neudělá a nenapíše pravdu?Co myslíte?

 1. Pepan napsal:

  Ale naopak kolo dějin se otáčí vpřed, lidstvo se svou debilitou vrátí odkud přišlo a tato planeta začne svůj nový cyklus. Záleží jen zda se poučila z toho, že vytvořit něco takové jako člověk je pro ni velice nebezpečné, neboť člověk pro mamon dokáže zničit i sám sebe natož planetu po které je mu přáno chodit.

  • proud napsal:

   Mam dojem,ze "vratit se odkud jsme prisli" by znamenalo hodne se oproti soucasnosti povznyst.........Prezentuje se nam ze se rozvijime,ale mam pocit ze je to presne obracene.

 2. maya napsal:

  vyvoj ludstva nejde dozadu, iba sa blizi k zlomu, k pociatku, k zlatemu veku. niekdo to vola aj Raj alebo dokonalost. cas je kruh. na skutkoch kazdeho cloveka zalezi ci ten zlom prezije.

 3. proud napsal:

  Kde je nejakej "verici" curak na pohadani se? :-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))).
  "Max Parisi zisťoval pre časopis La Padania vlastnícke pomery v Ríme a prišiel k záveru (21.6.1998), že takmer 1/3 všetkých domov v Ríme je vo vlastníctve Vatikánu. Vo vlastníctve Vatikánu je len o niečo menej ako polovica historického centra. Iba v tejto zóne je to viac ako 2500 palácov. Guarino menuje príklady, ako boli ľudia násilne vysťahovaní na ulicu. Parisi sa pýta: „Čo má spoločné viera s vlastníctvom 160 000 miliardových nehnuteľností? Čo má do činenia Ježiš s … najdrahšími terasovými bytmi v Ríme?”

  Ako sa Vatikán dostal k enormnému vlastníctvu nehnuteľností? Sú to krvavé peniaze, teda obchodovanie s ľuďmi a otroctvo zväčšili bohatstvo cirkvi, z ktorého žije ešte dodnes. Cirkev podporovala otroctvo od začiatku a zosilňovala ho v mnohorakom ohľade.

  Pápež Miuláš V. legitimoval obchod s otrokmi v jeho bule Divino amore communiti (Z božskej lásky k spoločenstvu) dňa 18.6.1452. Preto bol obchod s otrokmi legálny a nezapríčiňoval u zúčastnených žiadne pochybnosti. Pápež mal sám otrokov. Pápež Gregor I. mal na svojich statkoch stovky otrokov a súhlasil so zákonmi, ktoré otrokom zakazovali, aby sa ženili a vydávali za slobodných kresťanov. Otrok bol považovaný za kus dobytka. Cirkev zaobchádzala s otrokmi ako s „cirkevným statkom“ a tento bol nepredajný. Hodnotu cirkevných statkov hodnotila nie v peniazoch, ale v otrokoch. Ak bol otrok napriek tomu prepustený na slobodu, musel cirkev odškodniť svojim majetkom. Cirkev otrokom zakázala testamenty. Pri smrti otroka pripadli jeho úspory cirkvi. Podľa sv. Tomáša Aqvinského boli otroci „účelní“. Cirkev robila všetko, aby otroctvo udržala a nič, aby sa odstránilo."

 4. Ing. Miloslav Dědek napsal:

  Kolo dějin se pořád otáčí. Vývoj lidstva pokračuje. Rodí se větší množství osobností pro které platí následující tvrzení:
  "S vírou a optimálně volenými slovy
  lze přemisťovat i největší hory,
  ten kdo umí, ten může krátce řečnit
  a zdánlivě nemožné může uskutečnit.
  Jinak lapidárně řečeno: "Myšlenka může mít větší moc než ten největší balík peněz."
  Odkaz na celý článek - http://miloslav7.blogspot.cz/2015/01/otevreny-dopis-vsem-lidem-na-planete.html

 5. kalamajka mik mik mik napsal:

  Věcná:

  Ten ilustrativní PIC je klamavý.
  Zobrazuje jakéhosi ? šimpanze, pak něco vymyšleného "mezi" a pak už jen "dělbu otrocké práce" v rámci jednoho druhu (tedy nikoli přechod člověka v jiné druhy).

  Co je na tom špatně krom toho, že skoro šetci kradnů ?

  Žádná polopice ani opice NENÍ předkem lidí.
  Zatímco existoval jedinec, jehož potomci se stali předky všech lidí.
  Tento jedinec však NEBYL opice ani poloopice, mohl však pocházet z druhu z něhož se AŽ POZDĚJI (tedy když už se vyvíjeli paralelně lidé v jiné nesouvisející větvi) vyvinuly polopice a opice současnosti - ty v době tohoto jedince též ještě neexistovali, zrovna jako ještě neexistovali lidé. Lidé a opice, poloopice jsou "bratři" a nikoli předchůdci. Každí se přizpůsobili jinak na jiný život.

 6. geronimoh napsal:

  Další nesmysl z Kašukova pera

  • geronimoh napsal:

   Král,
   na nervy poddaným hrál,
   když uspořádal bál,
   místo aby kraloval.
   A tak lidé svrhli ho,
   dosadili nového,
   moc si však nepolepšili.
   A zvolili znovu stejného

 7. cib cib cibulenka mak mak makulenka napsal:

  "aneb lidstvo úplně zblblo"

  ... A ptá se někdo se skutečným zájmem o ono "lidstvo" PROČ se to říká, proč se to myslí ? Zdalipak je tomu tak ? Je problém trefně formulován, identifikován ?

  Tak především a g r e g á t "lidstvo" není jedinec - nemá tedy svůj zájem, svůj život jedincův, svůj rozoumek, svoje pletichaření a podobně.
  Agregát nemůže "zblbnout". (Agregát je třeba když se lvi, krokouši, lasturky, jezevci, korporáni, tarbíkomyši, pakoně, hroši rozmetající kolem sebe ve vodě trus na znamení dominance, hadi taky, mno a třeba do toho plameňáci a všeliká havěť SEJDE volně u jedné kaluže se napít - to je agregát.
  Můžete o něčem takovém prohlašovat jestli je to zblbější než minule podle vašeho dojmologického "měření"?

  Když na to nepůjdete takhle naučeně-blbě od lesa, ale od stromu - tak studujte reálné případy.
  Pak uvidíte, že třeba někdo konkrétní v konkrétní situaci a z konkrétních (třeba absentujících) pohnutek...nerozvine potenciál lidský jenž by jinak i mohl.

  Na co třeba něco umět, něco vědět, když stačí při "pokrčilé dělbě" si říc "odborníkovi" (ano, k tmu hodně nabádají oborová media-že se vším se máte OBRÁTIT na výdělečné "odoborníky") nebo vypláznout bankocetle či zákonné poroučení a zvedání ruk, mletí hubou, jenž tuto ZAKRNĚLOST (nikoli zblblost nýbrž nevyvinutost - to je podstatný rozdíl) krátkodobě KOMPENZUJE, leč vlastně umožňuje se falešně spoléhat nikoli na sebe, ale že někde v tom "kolektivu" se vždycky najde někdo, kdo se o něco stará a něco vyřeší.

  Limitně by mohlo časem pár jedinců znát a umět vše, co se naučit dá (Není nic, co se nedá naučit!) a zbytek všech ostatních, kteří nebudou umět a znát nic.

  Od čeho že měla být ta "dělba práce" - soustředění se na úzkoprofilovaný záběr?
  Aby se v něčem mohl prohloubit víc než jiní?
  Jenže nakonec ti "odborníci" nejsou v tom "svém" lepší než "renesančně pojaté" lidství se všeobecnějším A ZÁROVEŇ hlubším zájMEM.

 8. Nedá se to udělat za někoho, někoho v něčem takovém usadit. Každý potřebuje projít tímto procesem tvorby sám. napsal:

  Myslím, že již mohu...*

  "Opravdovější domov jsem nikdy nikde nezažil, prostor komunikuje, je živý. Ale nedá se to udělat za někoho, někoho v něčem takovém usadit. Každý potřebuje projít tímto procesem tvorby sám, protože zahradník roste se svou zahradou, stává se vnímavější, pokornější i radostnější, společně s tím, jak to sází a pak vše roste."

  ekozahrady.com rodove_statky_meditacni_seminar.htm

  * a "kolegové" (Vy jste došli samostatně!) jenž k tomu došli sami vlastní cestou jen vlastním přičiněním, zaplatíc vlastní cenu, za lomozu škarohlídství nechápavých...se nebudou hněvat, že by se to jiným...méně snaživým a méně sami k sobě poctivým...náramně ulehčovalo.

  • maucta napsal:

   "Většinová část lidské populace pravidelně uklízí byt, myje auto, pere prádlo i leští nádobí, ale je zatím velmi neobvyklé čistit svá stará zatuchlá přesvědčení. Vyvětrat svůj názor na každou jednotlivou oblast svého života. Třeba na to, jak žít, co to znamená práce, co to opravdu je životní svoboda, jak funguje realita, kdo doopravdy jsme. Teprve z vyššího nadhledu si člověk uvědomí, že lidstvo opravdu žije v matrixu, v otroctví, v němž se samo drží. Po generace rodiče nevědomě straší své potomky, aby je uvěznili stejně, jako jsou uvěznění oni sami, a umožnili jim co nejhladčeji v tomto otroctví přežít. Ve chvíli, kdy se člověk vydá cestou své duše, a zvládne opustit úzkou a omezenou cestu svého vystrašeného ega, otevřou se zcela nové a dříve nevídané obzory nádherných možností. Nestane se to ale automaticky, musí se to stát vědomým opuštěním starých programů. Jinak mysl člověka jede na starého zaprášeného autopilota, a klaní se hodnotám a omezením, které tam dosadili kdysi dávno jiní lidé."

   • Paul Durham napsal:

    inu jen málo uhlákům ( vagony na kolejích života ) jest dopřáno stát se albatrosy ( letadla ) samopřepodstatněním

 9. Sasin napsal:

  Od doby, gdy byly lidem nacti utržené podíly na neprodejné rodové půdě a společném rozpočtu , o kterém rozhodovali všichni v klidu a rozhodně a byli vyhnáni do koncentračních míst s legislativou, to de z kopce. Od té doby je jim dovoleno volit pasáka, který jim nasype do korýtka, to co si mohli každý den čerstvě přinést na stůl. Lidi z koncentráku už dávno pozbyli rozum.

  • Konstelejšn napsal:

   Prosím Tě neříkej že pozbyli, když nenabyli.

   • weissbach napsal:

    Ne že by ho neměli, ale není zdravej...

    • Paul Durham napsal:

     „Nejvyšší dům německé demokracie ztrácí svoji nevinu: pryč jsou časy bez pravicových radikálů, kteří se v Německu zatím dokázali dostat jen do zemských sněmů. Německou demokracii je třeba znovu bránit. Musíme znovu více mluvit o hodnotě a opravdovosti demokracie, s argumenty místo agrese, se znalostmi místo vzteku, s respektem místo radikálnosti,“ konstatuje deník Mannheimer Morgen.
     Zdroj: zpravy.idnes.cz

     :-)

     • Sasin napsal:

      Podíly na neprodejné půdě a neprodejném rozpočtu není možné bránit KONvenčními zbraněmi, natož vyráběním zbraní okupantům na prodej do ciziny. Nutnost pochopení těchto podmínek musí vést k vytvoření bezpečné obrany, která by se mohla skládat z magnetodynamických houfnic, laserových polí, či jaderných zbraní. V současné době to je jediná možná obrana proti spojeným šmejdům světovým. Povědomost nepřátel, a je nutné je pojmenovat a označit, by se měla skládat z jejich uznání této síly s dovětkem, že jejich atak jim bude vrácen bumerangovou silou do jejich doby dřevěné. Do podzemí umístnit nejen robotizované výroby výrobků s minimální trvanlivostí sto let, ale i výzkumná zařízení za účel vyřešení trvalé obranyschopnosti.

      • proud napsal:

       ??????? :-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

       • m e l c y e t i napsal:

        nepiss me huz

        • Sasin napsal:

         Sem omylem pustil události komentáře a tam neuvěřitelný zážitek, málem jsem se poblil. Spací pytel alklias šláfenberg diskutoval s kukačkou narozenou v parlamentní žlabu bendíčkem. A žádný nadržený voják po záloze ani v cia je neodstřelí. Chčijou lidem na hlavu a nic se neděje. To je vážně fantastické, neuvěřitelný klistýr do huby. Pré jsou v Prahe nějací češi?

      • Krtecek napsal:

       Pane Sasine,problémy s NATO a obranou řeší v DV Nr.8 návrh jak udelat NATO pro ČR nepotřebným!

       Samozřejmě nám to nedá nynější politická třída Smejdu a ani se na to nechystá!
       Jsou tam i další navazující přikázání.
       Stačí budovat trpělivě sílu proti síle a ještě si zatancime BUGI BUGI!

     • jan nowak napsal:

      Docent.. nemá co žrát - tag le-ze ke křížku. Hákowýmu.
      Zdá se totiž , že mluwí Mněnecky ..
      muheeee..

      Michala Bc.

 10. proud napsal:

  http://www.biosferaklub.info/zamlcovana-historia-slovanov/#more-1787........taky pekny,laik se divi,odbornik zasne,ale hlavne lze,lez nam vladne uz stovky let naplno!

  • proud napsal:

   A tak se dozvidame ze neni "pravoslavi" jako pravoslavi,napriklad......jedno muzeme okamzite zatratit zaroven s cirkvi a nabozenstvim jako takovym,druhy nabozenstvim nebylo,nybrz ucenim.

 11. proud napsal:

  A ted si dal drbejte svoje chytry koule,nic jinyho rada z vas ostatne ani nedela,mam jiny veci na praci.....

 12. Vladislav po přestávce napsal:

  Zastavil bych se u jednoho bodu z tohoto článku - u křesťanství.
  Nevím, kdo všechno viděl dnes už celkem legendární polský film "Kedy Solncie bylo bogiem". Je tam jedna zajímavá část.
  Padoušský kníže Popiel pošle na své de facto poddané Vikingy, kteří způsobí obrovské krveprolití. Poté, co se rozprášení Slované sejdou, je svolán sněm, s tím, že se řeší, jak postupovat dále.
  Jakýsi sedlák navrhne, že je třeba semknout se s Popielem, protože včera přišli Vikingové, zítra můžou přijít Sasové - a kdo lid před nimi ochrání, když ne mocný kníže Popiel?
  (jen dodám, že tento kníže byl právě tím, kdo Vikingy na lid poštval).

  Stejné je to i s těmi, kteří volají po návratu "křesťanských hodnot" a myslí si, že právě ony nás vrátí k našim hodnotám skutečným.
  Nic není dál od pravdy!
  Právě křesťanství je naším "Popielem", který nám nejdřív způsobil problémy, které jsme předtím neměli, a které vedly až do dnešního stavu - a dnes se tváří, že by nám s nimi mělo pomoct?

  Křesťanství je kníže Popiel, islám jsou Vikingové, židáci jsou Sasové - nepřítel jak nepřítel, a my se NIKDY nezachráníme tím, že budeme doufat, že nám jeden vrah pomůže proti druhému.

 13. přemítač napsal:

  Ta "psychomoc" je prostě velmi rozrostlá a nemůže to tak jít donekonečna. Vlastně ta moc se už nemanifestuje jako suverén, který ztělesňuje hrozbu smrti, nebo jako moc meče s očividnými záměry. Ta moc se manifestuje jako biologická, soustředí se na podnícení, posílení, kontrolu a dohlížení, šíření podílů, organizace sil kterým se prostě podléhá. Tak se produkují síly a umožňují je uspořádávat, místo toho, aby je blokovaly, ohýbaly, ničily. To právo suveréna nad životem a smrtí vyklízí pečlivému řízení a kontrole lidí. Biologická moc však má pouze ony vnější faktory moci? Třeba ono rozmnožování, fakta úmrtnosti, zdravotní stavy subjektů.? Takže stále ona moc není schopna zasahovat do psychiky jednotlivců? Myšlenky zůstávají skryté? Ono paradigma se ale změnilo, to digitální panoptikum je ona psychopolitická společnost tý tzv. transparence? Ta psychomoc co nastoupila je schopna za pomoci digi dohledu číst a kontrolovat myšlenky. Je to jako "efektivní" až je to vlastně aperspektivní. :-) Ta analýza "dat" ukazuje vzorce chování, který umožňují formulovat a vytvářet prognózy. Místo teoretických modelů nastoupilo to podivné porovnávání dat. Filozof řekne Korelace nahrazuje kauzalitu?.... Pak teda otázka smyslu "jak" v konfrontaci s "je to mu tak" se tváří jako zbytečnost? My mažeme teorie jednání onu lingvistiku, sociologii (sociálno vykořisťuje právě kapitalismus) taxonomii, ontologii i psychologii. Dá se to tak chápat? K smíchu se spíš jeví co? Hlavní a podstatné se jeví to, že můžem "sledovat" s dokonalou přesností. Čísla totiž mluví za vše ne?! Ony teorie konstruktů, ona pomůcka jen překáží, přitom vlastně kompenzuje onu absenci "dat"? Dat je dnes opravdu jako "hnoje". Konstruovat polemizovat v mysli je nadbytečnost, čte se přece z dat. Ty tzv. "data mining" zviditelňujou naše vzorce chování jichž si jako skupiny nejsme vědomi? Odkrývá to ono kolektivní nevědomí masy lidu? Tam je ukrytá ona psychomoc, která je v oné hierarchii ve vrstvě vyššího řádu? Je výš jako ona "biomoc"? Nestřeží a nekontroluje se zvnějšku ale zevnitř to je snad očividné každému. Ta psychomoc skrze data proniká do sociálního chování do tý nevědomý logiky. Taková společnost se prostě pouští do těch totalitárních rysů, vydává se programování a kontrole. To nám tím pádem ukazuje jak je procesor v pc novodobým bohem plným dat a číslic. Tomu já říkám Lucifer.. :-) jelikož cifer se od toho logicky vyvozuje?

  • Paul Durham napsal:

   nestačilo napsat : mám klíče od králíkárny a vzorce chování jsou mi jasné, nejvíc když držím mrkev v ruce :-)

 14. Maroš napsal:

  Ten obrázok - vizuál - podvedome tlačí do gebule - stále a stále iluminátsky darwinizmus - že pochádzame z opice! Dokedy budeme musieť súkať do seba tieto "vtipné" podvrhy - alebo inak - kedy si už konečne začneme všímať dôležité manipulačné detaily?
  Podvod jménem Darwin
  https://www.youtube.com/watch?v=HnuFOeK-eZA

  Ono je to všetko o inom - existuje štúdia, podľa ktorej tí nadmieru inteligentní ľudia nie sú nositeľmi "pokroku", pretože vďaka ich inteligencii sa ako kreatívne bytosti dokážu prispôsobiť viac menej akejkoľvek situácii - vedia riešiť problém. To práve tí menej inteligentní majú snahu pretvárať prostredie, vytvárať si istoty, hromadiť zásoby - zobrať ich inému = vojna, zneužívať rady tých múdrych, tvorivých, až ich nakoniec zotročiť. To práve primitívi vytvárajú STATUS QUO - ktoré majú pod kontrolou. A nech vás nemýli - múdrosť tých, ktorí ovládajú svet, je len ich vychcanou "múdrosťou" vedieť ako prinútiť práve tých múdrych, aby sa starali o ich parazitické záujmy.
  Treba si vždy spomenúť na tých otravných naliehavcov, ktorý vás budú dovtedy prenasledovať a drankať, až im budete po vôli, aby ste mali chvíľu od nich pokoj - ako keď zaplatíte - zloženky na pošte. Si pozrite opice, ako kradnú turistom z nosa okuliare - he he zábavné - ako sme sa my z nich vyvinuli, ale oni nie - my máme, oni nie! He he!

  Opice budete dovtedy, pokiaľ budete veriť, že z nich pochádzate!

  • m e l c y e t i napsal:

   s t a c i l o

  • proud napsal:

   Opice,presneji lidoopi,pochazeji z nas..........Darwin se nesplet,jen to otocil......

  • Sasin napsal:

   Země v Evropě jsou obrany neschopné a jsou konstruovány na dobití podle potřeby. Nemůžou se zamknout za dveřma, které nejdou otevřít, páč vrchní klíčník má klíče od všech dveří a klíčovou dirkou nacpe nějakou podražtašku. Ani v jedné zemi nemají zkonstruovanou sebeobranu, všechny ty národy jsou v kleci, do kterých se hážou banány. Někde víc a něgde méně aby mohl klíčník podviživené včas obrátit proti těm druhým. Mezi klecemi, gde nigdo nemá nárok na podíl na půdě po předcích, ještě by se ptali po jakých, vrchní klíčník hecuje blboně a vymejšlí jim ideologické hry, že ten gdo vyhraje bere jako vše. A gdyž jako vyhrajou, strčí je zpět do klece a vymejšlí další hru. Poslední dobou se hodně blboňů producíruje po ulících s několika penisy a vagínami za pasem, druzí kradou druhým děti, že na to mají pré právo, gdyž teď prohrávají ve hře. Další vymýšlejí volební plakáty, ze kterých se ti, co mají vyhrát blboňům tlemí do gsichtu a posunkují na ně jakési slovní skřeky, že gdo to jako pozná vyhraje s nima. To je úpadek lidstva obecného v plném proudu. Rozvalit této mase klece a nechat je pobíhat bez podílů na ničem, že co si ukradneš je tvé je nachystáno pro případ až z teho budou všichni pitomí až dodna a budou prosit GP o milost. Muheeeeeee

   P.S. Fantastické je, že čechy drží na uzdě chcípák šláfenberg s malým bendou a padákovým velmistrem kalouskem. Že gdo je normální? .A na Slovensku je to stejný š kiškou a spol, ale jen náš hradní pán dostal novou jarmulku.

   • budte opatrnejsi napsal:

    tak co uz mate tvare jako s l a b i k are?

    "dovolena" by nam vsem prisla vhod co n e v i d e t (my zirame vy zirate vizir)
    jdete OD-do toho taky ASPON na par svetelnych let

 15. proud napsal:

  "Myslím si, že človek by sa mal vzdať zlozvyku, ktorý mu škodí. Ja nevediem žiadny boj, ale podľa svojich znalostí a možností sa zaoberám osvetou. Rozprávam napríklad o tom, že Rusko sa stalo skúšobný polygónom experimentu, ktorého cieľom je efektívna depopulácia takej krajiny ako naša, mierovou cestou. Inak sa to nedá nazvať.".................taky se vam zda ze nejen Rusko?.....

 16. proud napsal:

  http://www.biosferaklub.info/kto-bol-v-davnych-dobach-elitou-na-zemi/#more-12552 , hmmmm,ten Levasov me zacina zajimat cim dal tim vic........

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!