Otázka – Odpověď V.V. Pjakina ze dne 18.09.2017

pjakin

Ruský analytik odpovídá ve svém pravidelném pořadu na otázky z těchto témat: Co znamená termín Globální prediktor a proč Rusko nemá žádné skutečné spojence, význam projektu Malorusko a pokračující rozklad státnosti Ukrajiny, zrádcovská politika běloruského prezidenta Lukašenka, spor Ruska a globálního prediktora o vliv nad Kazachstánem, co znamená "používat zdravý rozum" dle DVTŘ, vlna falešných nahlášení bomb na ruských úřadech jako cvičení na skutečné útoky před prezidentskými volbami v Rusku 2018, proč Rusko podporuje sankce proti severokorejskému jadernému programu, užitečnost vlastenectví jako ruské státní ideologie, a další
65 Komentářů k Otázka – Odpověď V.V. Pjakina ze dne 18.09.2017

 1. jan nowak napsal:

  .. k článku
  A já-si Robo nemyslim , že Pjaťkin je tak špatnej.. ko ko ko koktá sice
  .. jag ten .. no co tu měl tu-tu TV , ten ta~ky chodil furt www w jedný košuli Q Q Q
  M.
  --
  Ale už ses zmý-lil w Máně , proudowi & swojí manŽelce ! ! !
  ( srándujem ; ))

  ps : napsal sem Pohádku - o Muřínowi // bogu-žel-prej neni pro děti..

  oť ot můj - jag ( Hajnej - pozn. j.n. ) prýsně lidi soudí..

  • jan nowak napsal:

   * * * Hunter * * *
   .. pro prouda & další BLBY wiz Martin " B "

  • Robo napsal:

   Zdravím, Nowaku!:-)

   Napísal si rozprávku? To je náhoda! Vieš, že pjakin tiež?:

   http://www.dvtr.eu/rozpravky-pjakina/

   • kolkobudeszit napsal:

    Rad by som upozornil na vyjadrenie p. Pjakina 1:12:17 "...osvojujte si KOB...mensia bude krvavost nadchadzajucich udalosti" Nie je pravda, ze je to myslene ako obvykla "myslienka, fraza" z KOB. Coho sa to tyka som uviedol pod p. Pjakinom 6.4.- vela citatelov to registrovalo, ale su dalsi.... Uz to zmizlo odtialto a i admin Leva-net to cenzuruje...
    A preto ti, ktorych to oslovuje a nezaregistrovalo si to - ihned skopirujte. Ak zmazali i videa casom poslem - kolkobudeszit@centrum.cz
    https://pastebin.com/kULLTpFw -vojna
    .../Dnc6mOCv -bezstr. riad.
    .../LbX7RcEH -Ak-ka-d="sivy odobera dobro" (runicky)
    Vela stastia.

    • Maroš napsal:

     Memento mori - "…mensia bude krvavost nadchadzajucich udalosti“ - Pjakin raz povedal - zhruba - že "včasné použitie zbrane pohraničníka dokáže zabrániť omnoho väčším budúcim problémom" - takže nerozumiem, v čom nesúhlasíš... ??? Rozveď to tu - sím ťa...

     • kolkobudeszit napsal:

      Maros a ja ta prosim, najskor si precitaj material a potom mi poloz otazku. Pekny den.

      • Maroš napsal:

       Memento mori - a ja ťa - ako hackingu zjavne znalého /vymazaním posledných troch písmen z You Tube dokumentu sa.../ prosím - neťahaj z ľudí IP adresy ponúkaním svojej e-mailovej schránky! ???

       Ten pastebin som prešiel - skoro všetko mne už známe obsahy ruských You Tube dokumentov, chýba tam jeden - Sojti iz Orbity a jeden zmazaný - Pravda o rubľoch a dolároch - o krádeži Mikulášovho zlatého vlaku, podiele čs. légií na tomto, o tom, ako aj to čs. legionárske zlato nakoniec skončilo /cez Beneša a Trockého/ v rukách USA, GB, Číny a Japonska - t.j. medzi červeným a bielym drakom, o príprave 2WW a 3WW. Takže tak...
       Otázku si zodpovedal tým, že sa otázke brániš.

       Takže - koľko budeš žiť?
       KAPITÁN ZOMBIE A PRAŽSKÉ ŽIDO-KRESŤANSTVO

       "„Počuli sme krik z Karlovho mosta,“ opísal incident Jaroslav Jasita s tým, že s kamarátom začali hneď konať.
       „Keď sme videli, že je to človek, prvá reakcia bola, že ho chceme zachrániť. Povedal som to pani z obsluhy lode. Kategoricky nám to však zakázala. Hovorila, že nemôžeme, lebo bude za to pokuta,“ opísal veľmi zvláštnu reakciu druhý zo záchrancov Jaroslav Ruda.
       Poliaci to zobrali na seba
       „Šiel som za kapitánom a tiež som mu vravel, že je tam človek a je potrebné ho zachrániť. On ale urobil také gesto, akoby mu to bolo jedno. Skočil som do vody a kolega za mnou. Chytili sme toho pána a ťahali ho do našej lode,“ pripomenul televízii Ruda."

       REPLAY: "On ale urobil také gesto, akoby mu to bolo jedno." ??? KAPITÁN ZOMBIE?!
       Poznámka - tak nie je toho boha, aby bolo dunajským lodníkom jedno, že sa niekto topí - to je prvé - záchrana života bez ohľadu na "náklady" - a už vôbec - pokuta za záchranu človeka - to vymyslel v Prahe ktorý židák?! Lebo principiálne do budúcna - "len o Tŕísku nejde"!

       https://www.aktuality.sk/clanok/524422/trisku-zachranovali-polski-turisti-z-lode-pristup-personalu-ich-sklamal/?AT=wgt.article_clanok-najcitanejsie.c.x...A.

       ???
       "Hypoglykémia je chorobný stav, ktorý vzniká pri znížení koncentrácie cukru v krvi. Glukóza je primárnym zdrojom energie v ľudskom tele. Mozog využíva glukózu ako jediný zdroj energie. Normálna hodnota glykémie je 3,5-5,7 mmol/l. Keď glykémia klesne na polovicu, nastanú prvé príznaky. Ak glykémia klesne pod 30% nastupuje mdloba, záchvaty, bezvedomie alebo dokonca smrť. Diabetici musia užívať inzulín, ktorý znižuje glykémiu (ak klesne pod normálne hodnoty môže nastať hypoglykémia a ak stúpne nad normu je to hyperglykémia).
       Príznaky:
       Nervozita.
       Potenie.
       Lepkavý pocit.
       Búšenie srdca.
       Slabosť.
       Zmätenosť.
       Dezorientácia.
       Bolesť hlavy.
       Zahmlené videnie.
       Kóma.
       Príznaky z nedostatku glukózy v centrálnom nervovom systéme, tzv. neuroglykopénia:
       - bolesti hlavy
       - zhoršenie zraku
       - dvojité videnie
       - porucha reči
       - kŕče, obrny
       - nezvyčajné správanie
       - povahové zmeny
       - zmeny nálady – depresia, eufória, poruchy myslenia
       Ťažká hypoglykémia
       Dochádza pri nej k zmene stavu vedomia a je potrebná pomoc ďalšej osoby. Závažné hypoglykémie sa spájajú s bezvedomím a kŕčmi, opakované výskyty poškodzujú funkcie centrálneho nervového systému.
       Príčiny:
       Idiopatické príčiny.
       Užívanie inzulínu.
       Perorálne antidiabetické lieky. /a ďalšie/
       - Chybná dávka inzulínu a perorálnych antidiabetík (PAD) – veľké množstvo, nesprávne časovanie, nesprávny typ liečiva.
       ?????????????????????????????????????????????????????????

       Voda je médium, ktoré má pamäť, ale v kriminalistike je známa, ako najlepší zahladzovač stôp. Najlepšie v "tekutom" stave - lodníci volajú rieku - "veľký sklad". Rieka "Pád"

       • proud napsal:

        ........s tim diabetem je to trosku jinak......ale budiz,nechce se mi poustet se do ucenejch veci z alternativniho pohledu,bylo by to na dlouho.......jen podotknu ze nikoliv cukr,ale tuk je primarni.......

        • proud napsal:

         .....proto si na nej telo cukr meni............

        • Maroš napsal:

         Proude - keď ti niekto nasype PAD do piva - tak pôjdeš aj so svojími tukmi do piče - reaguješ, lebo musíš reagovať, lebo si hyper? HYPERTEXTOVÝ NA KAŽDÝ KOMENT TU - ZA SEKUNDU - z NORA..?!
         DU

        • proud napsal:

         Psal jsem ze se o tom nechci hadat,tecka!Ale povim ti malickost,nebejt pharmy,je diabetes a rakovina neco jako rymicka.........! Psal jsem to ne ze zavislosti,ale abych zaujal lidi a zacli si hledat pravdu.............jak vidno,i ty to potrebujes!!!

   • Maroš napsal:

    Robo - rozprávky sú predovšetkým symbolickým vyjadrením určitého deja a vzťahov - nie sú určené len pre deti - tie s množstvom inotajov sú určené hlavne pre dospelých. To podstatné - učia všetkých chápať alalogicky = zástupne, práve tieto vzťahy, t. j. - sú príkladom ako a prečo, t. j. - učebnou pomôckou ako a prečo. Len ozajstní hlupáci však vnímajú len dej a jeho "logiku a nezmyselné detaily", a nie pointu. Detto vtip ako narážka.
    Pjakin má tri deti, na ktoré je sám a to, že im vymýšľa rozprávky je fajn. Ty si zdanlivo "nič" s týmto nepovedal, lenže nielen ja, ale aj viacerí ostatní vieme, že zmyslom tvojho komentu nie je "púhe" konštatovanie, ale podjebávanie, že Pjakin "ojebáva a píše báchorky" pre dospelých. Robo - hnev ako reakcia na niečo je prirodzený, ale v tebe je akýsi vírus zlomyselnej besnoty - v poslednom čase...??? Cítiš sa sám o sebe ako z jadra - dobrý Človek?

    • Robo napsal:

     Taká rozprávka je napríklad "O jasnom sokolovi", Maroš!
     Je v nej zakódované naše múdro!

     Pjskin naproti tomu hovorí "rozprávky" a ja cítim ako svoju povinnosť a dobrý skutok, na to upozorniť.
     Buď tej dobroty a keď si slepý, nenadávaj tomu, kto vidí..

     • proud napsal:

      Vyborne......"jasnej sokol" je jasna zprava. Jen porad nemam s Pjakinem sam jasno,tak me napada,ze i on sam by mohl kodovat pohadku v dobrym slova smyslu a vedome?Nebo se o to alespon snazit........

      • proud napsal:

       Jak vis,pro me je dvtr s kobem porad jeste "otevrena" zalezitost z prostyho duvodu,je toho malo,moc malo......urcite malo na posouzeni.

       • proud napsal:

        Docela mi na to zatim pasuje tohle vypujceny: "Mladí idealisté možná věří, že “mohou změnit systém zevnitř”. I když se to na začátku kariéry může jevit jako vznešená pohnutka, brzy je mladému a nadanému člověku jasné, že hráči v této hře komunikují prostřednictvím skupinového myšlení a že se ve skutečnosti nejedná o postup na vrchol, ale spíše o závod směrem ke dnu, abychom se dostali k základnímu kameni. Když se nepřizpůsobíte pravidlům hry, mohlo by to mít za následek, že vás degradují a vyloučí ze hry. Tak funguje vládně - mediální komplex. Je vysoce funkční pro ty, kdo jsou ve hře samotné, ale pro ostaních 99% je vysoce neefektivní a je zdrojem obrovské frustrace z vlády, jejich autoritativních struktur a exekutivy." ........Ten system nejde opravit,jen ho znicit,nebo nechat padnout a zavist jinej.Jedna vec,ta druha je utok dvtr na SlovanskoArijsky vedy,cimz si u me vyhrabal docela dost hlubokou diru.............

        • Krtecek napsal:

         Pan PRoud tím chtěl napsat,že se mu líbí,že prozatím jen voliči Makrely ji zabili její velkou koalici!
         Teď je v prdeli a Proud si myslí,že ji zachrání,neboť tu škaredou škeblí miluje!

        • Sasin napsal:

         SPjakinem ČT dělat diskusi nebude, je určen alternativě. Domnívám se, že takových je víc například, V.K. nebo nějaký VLK, který co se usadil na slobodném vysielači. Gdo to cítí, ví, že mu střelka kompasu v důležitých místech ukáže dycky tím daným směrem. Nevím gde nakupují jarmulky, asi je fasují nevbo co. K čemu je ta věc dobrá jsem eště nepochopil. Asi je to deklt na KATolický výbrus mnichů.

        • Sasin napsal:

         Krtecku, to je jako s Třískou co šel po Kájově mostě a utopil se.

        • Krtecek napsal:

         Kdyby Tříska znal Desatero voliče,doplaval by na druhý konec mostu.
         Nu což možná patřil do pražské kavárny,to nevime a ta je cela na suicid.

     • Maroš napsal:

      Robo - toto ťa bude zaujímať - len doplním, že existuje aj delenie na 3 skupiny...
      Mojžíšův vynález:
      " Aškenázové podle programu Mojžíšova čipu museli jít na východ a oslabovat národy, aby neměli už sil na vojenskou kampaň proti Egyptu kněze Mojžíše. A oni šli v ukázaném směru - na východ, přes řeku Volhu až do Číny samotné. Ruský kníže Svatoslav, který rozpustil banditskou Chazarii, existoval až později a Holocaust ještě později."

      Sefardové, opatření čipem Mojžíšovým, museli jít na západ a dělat stejné věci, které dělali aškenázové na východě. Rozeštvávali národy, potenciální nepřátele Egypta; evropský Holocaust byl značně později.
      "Mojžíšův produkt "židé" dodnes vytrubuje celému světu, že oni mají jako "doplněk - židovskou duši", který nemá nikdo jiný na světě. A je to pravda. Má v těle čip-gen zvaný "židovská duše", to jest "duše msti". Slovo žid se dá přeložit slovem msta, mstitel."
      http://tnit.fr/cs/c136.htm

      • stop kodon napsal:

       - všechno se dá přeložit slovem msta :D

      • Robo napsal:

       Len čiastočne. Svet sa totiž už rozhodne netočí len okolo nich, Maroš.
       Naopak..rok 2333 (či koľko) prišiel o čosi skôr.

       • Maroš napsal:

        Robo - problám je, že ICH SVET SA TOČÍ OKOLO NÁS!

        30%-ná SOCIÁLNE RIADENÁ GENOCÍDA Slovákov! = VYHLÁSENIE VOJNY - o pitnú vodu?!

        5,4 mil - 3,8 mil = 1,6 mil = cca 30%!!!

        "Slovensko bude mať v roku 2100 podľa prognózy namiesto terajších 5,4 milióna už len 3,8 milióna obyvateľov, Česko namiesto 10,6 milióna približne 9 miliónov, Poľsko sa prepadne z 38 na 22 miliónov, Maďarsko z 9,8 na 6,5 milióna a Ukrajina zo 45 na 28 miiónov. Ubudne aj Rakúšanov – z 8,7 na 8,2 milióna."

        Slováci drancujú plasnétu ku...?!
        "Na strane druhej, z dlhodobejšieho hľadiska je podľa viacerých odborníkov úbytok obyvateľstva pozitívny, pretože zmierňuje tlaky na prírodné zdroje, ktoré rozrastajúce sa ľudstvo čoraz viac drancuje."

        https://www.aktuality.sk/clanok/521020/slovaci-cesi-madari-aj-poliaci-dostali-chut-na-deti/

  • geronimoh napsal:

   Pjakin je borec

   • jan nowak napsal:

    geronemoh.. seš borec - jen , prosim - tě už ne - BÁSNI BO bych tě mušel.. Zabit !
    Ta~jak zabil PROUD swou staru-manželku we Wídni..
    $$$

    ps : Sasín mi to dost-WĚD-čí.. že mam prawdu
    2ps: pozdrawuj 2 PSÍ !!!
    3ps : .. už aby sse wrátil smrťák KRT zzz dowolený : ))

    • geronimoh napsal:

     Lenochod má líné nožky,
     rád si lehne do lenošky.
     Co tam dělá? Lenoší!
     Vrní přitom rozkoší

     Sorry jako, nemoh jsem si pomoct :)

    • Krtecek napsal:

     Opakuji za pana Wikingera.

     Dokud nezačnete vy Mizerové sami budovat SILU
     PROTI SILE tak si už hledejte jinou republiku!
     Makaron dostal rozkaszy od Goldman Sachs pripravovat Novou Evropu a to přesto,že první Čech za AfD bude sedět v Makrelparlamentu!

     • Krtecek napsal:

      Smrt celé politické tride Smejdu,ať žije DESATERO voliče!
      No Pasaran!Venceremos!Nebo taky ne.

      • proud napsal:

       Zas abych toho sionistickyho debila preskakoval pri hledani trochu rozumnejch komentaru..............

       • Krtecek napsal:

        Já sionisticky gojím doporučuji panu senochrupovi Proudovi studovat a řídit se DESATEREM VOLICE a ne srát se do jeho politiky!
        Ať se ten neomarxista připraví na sobotní party s obsahem kozího chlivku s kozami a pozve své přátele samopalniky ze Sýrie,kde dostali od našeho boha cara PUtina na dekel!

      • Maroš napsal:

       Krteczschek - du chtěla rekla - neposerem se za... - vas?

       • Krtecek napsal:

        Mrozi,je to nesrozumitelné.

        Klidně se ser a to ještě,když to půjde za vás!
        Už jste zkonstruoval Desatero za vaše voliče?

        • Maroš napsal:

         Krteczschek - "už ste?" - vidíš dvojmo? "Nejsme!" - ještě seru!

     • geronimoh napsal:

      Krtku, moc koukáš na Star Wars

      • Krtecek napsal:

       Indiane geronimo skoč si pro ohnivou vodu a hajdy zpět do rezervace!

       • geronimoh napsal:

        Kluci krtci strašpytli
        za maminkou přilítli:
        Jéje jeje, mami, mami,
        bojíme se doma sami.
        Je tam drátek zarezlý,
        leze z meze - a je zlý!
        Máma na to: Hybaj zpátky,
        v mezi nejsou žádné drátky!
        Hopsa hejsa tralala,
        byla to jen žížala.

        • Maroš napsal:

         geronimoh na vysoké skale seděl,
         do kaktusú v dáli hleděl - hle tam je - v dáli - v chýži máti moje, a vaří - vtipnou kaši - s meskalou a mariánkou - ke guláši!

         "Né - dom ja nendu! - dumá junák bosý - bo mně máti kudlou skosí - bo jí mámě od dobroty - od tý kaše - v hlavě straší.

         Počkám ja tu do rána - žvejknu kaktus, kus hada, pak se domú připlížim - a máti od tý kaše odklížim.
         Pak si loknu meskaly a budu koukat z povzdálí.
         Bude ráda - když se vzbudí - "Geronimoh synku!"
         "Buď tak dobrej - nalij sklinku!"

         "V noci mněla jsem sen - že nám Bílý muž - na Ohnivém koni - prišel darovat svou - Zem!"
         Tak ho hochu uvítej - jak se patří - meskalou - a pozvi ke guláši!"

       • Krtecek napsal:

        To by byly verše pro pana Prouda.
        Prý jako neomarxista bude povolán ke Kim ir senkvicovi do Koreje,kde bude natahovat dráty do raket pro jeho presidenta Trumpetu!

     • Maroš napsal:

      Krteček - takých haringpoterov tam bude v rott-makrelasauce natlačených prvý deň na zápise kopec, ale keď nafasujú diéty, rozlezú sa ako červy po nákupoch tak, že svojho AfroDiétneho čechúňa za 22 tisíc ojro mesačne, tam v živote neuvidíš ani nebudeš počuť - lebo tak to tej skurvenej neomarxistickej verchuške vyhovuje, a už vôbec je prúser, ako sa tí vaši zkurvysynovia ponemčujú, aby sa dostali za čo - za Sudety? k europoslaneckým platom?!
      A toto je u teba úspech? Du deutsche bolschevik - Krteczschek?

      • Krtecek napsal:

       Fakt je ten,že jsem poslední bolschewik!

       Mluvil jsem s naším fujerem a ptal se ho proč se dá řídit diversanty v jeho vedeni?
       Tvrdil,že už všichni přešli pod CIC a musel by dělat všechno sám!
       Jedině tak se dá pry udržet oheň revoluce komunistickych penzistů!
       Má možná pravdu neboť svého nejlepšího agitátora vycpali a vystavují no za vstupné v mausoleumu!

 2. Pepan napsal:

  Takže podle různých proYenkys a proEU prestitutů nemá Rusko žádné skutečné přátele a spojence? No tak ať Kačer Donald něco zkusí s Severní Koreou a poznají kolik skutečných přátel mají oni.

 3. jan nowak napsal:

  Robo..
  Gdyž neumim čist - tag ani po-RUSKY ně-ponimáju.. to-dá www wolowi Rozum.
  .. zum~zum..
  A gdyž to nejde do kebu-le zum , zum
  .. tag to leze na ROZUM : ))

  Zdrawí Máňa !

 4. Sasin napsal:

  Sdělení slovanských bohů - Elli - Průvodce lidovou kulturou
  https://youtu.be/fQJKimjyf88?t=16m50s

  Kokoti, heh

 5. jan nowak napsal:

  Lá-još Mároš .lakatoš ~Broď~ naď / wwágom .. se teď učim Maďar-sky ROBOTI ! ! !
  Až mi wrátí WIKINGERA Petera milenky tak pojedu ta-ky na dowolenou : D : D : D
  Až za Mrožema do Uher : p

  • proud napsal:

   Tesig........drz klapacku:-))))))))))))))))))))))))))))

  • Maroš napsal:

   Nowaku . miestni vedia celkom dobre po slovensky - lebo robili kde tade, to skôr decká začína iredenta učiť aby slovensky nevedeli - a aby potom mohli pičovať, že sú diskriminpvaní v práci. Česi a Moraváci sú tu celkom v obľube - asi z vojenčín, a do termálov sem chodia močiť čongy cez prázdniny veľa ČehHúnov! Takže už sa radšej po rusky, alebo po rakúsky - chytať ryby.

 6. ekonom napsal:

  Je zábavné sledovať ako niektorí diskutujúci kritizujú Piakina a nesiahajú mu ani po členky....vidno,že ho nepočúvajú pravidelne....ale mnohým by ani to nepomohlo!!!!

  • proud napsal:

   Mas pravdu,treba me!

  • proud napsal:

   Protoze neletim za kazdym kokutkem jen proto ze bud hezky povida,nebo se sympaticky tvari,ci je jinak libivej........musis se jinak snazit a musi mi to davat poradne davat smysl!Nejsem stadni ovcan,i kdyby i jinak orientovanej,aby me kdekdo zblbnul.

   • Maroš napsal:

    Proude jó - ty seš ten "netečnej"! A toto tu je len blbý sen a tvoje komenty - to len odháňaš muchy. A ten správny Merklík nechodí a nechodí - ešte že máš soft-diéty... Keď to tu Admin raz zabalí - môžeš písať laserovou versatilkou na chemtrails oblohu - raz odtiaľ po tebe hodia poriadne veľkú - bramboru.

 7. jan nowak napsal:

  A co gdy-bych jel na Dowču k to-mu HOTENTOTowi OUDdowi nade mnou www we 14.08 ?
  .. tam bych se domluwil s rakouskym Interpolem & dali by mi tlumočníka - á
  á á $ 100 000 , - ODMĚNY za jeho škebli !?

  M.

  • proud napsal:

   Hned ti to osvetlim,abys byl v obraze:-)).Na neco za mou skebli zapomen,za tu by ti dali tak mozna ve stredni americe pozustali pro drogovejch magnatech,jestli nejaky zbyli a nebyli spis radi ze se jich zbavili:-))))))))))))))).Nejspis by to odnesla tvoje "skeble" a jeste ke vsemu pro ostudu uplne zadarmo a bez oficialniho pohrbu:-)).Navic bys nemusel do Rakouska,uz jsem nejakej ten patek bliz nez si myslis:-)))))))))))))))

 8. kolkobudeszit napsal:

  Straumatizovany urovnou medii hladam, nieco inteligentne, co nas i nase deti rozvinie... A hla bingo vsetci mudry neumreli a dokonca sa to hodi do pojmov KOB "konceptualne samostatny" a hlavne PRAXE. A ked i tu budeme pravidelne citat intektualne hodnotne temu rozvijajuce prispevky - rychlejsie ponapredujeme. Ak nieco hodnotime, zamyslime sa, ci sme schopni podobneho intelektualneho vykonu. A preto pocuvajme kazdeho, kto nas intelektualne v niecom prevysuje, bez ohladu na vyznanie, farbu...Nikto nemoze za to, kde sa narodil, ale moze ovplyvnit, co robi! A ked sa snazi sirit Dobro prajem mu Pevne Zdravie a vela Stastia ! A tak sa podelim s castou vnimavych... http://www.slavica.sk/aktualne/211-oslavy-slovanstva-a-statnosti-na-jankovom-vrsku .... a pozrite video c.3, kde vystupuju byvali politici - i ked je to mesiac stare uvedomil som si ozaj priepastny rozdiel urovne so sucasnymi primitivmi...a ked chcete v PRAXI s KOB nieco DOSIAHNUT MUSITE MAT TAKU UROVEN ... kto ju mas, napis nieco originalne nie vecne kompilaty...

  • proud napsal:

   To si panecku zbrojari mnou ruce,je jim jedno jestli se munice vystrili,nebo shori,zajima je ze se nakoupi nova.........

 9. Seymour napsal:

  Precious Sir/Madam,

  Good to meet you. I am Joseph from Bluetooth Gadget Ltd, a Hong Kong based innovation firm specialized in Bluetooth and also cordless products including: Bluetooth headsets, audio speakers, adapters, billing tools as well as selection of car accessories.

  Today product:

  10W Wireless Battery Charger + Alloy Holder For New apple iphone/ Samsung (Air Vent Installed)

  Offering factor 1: T-shirt trendy and also eye ball capturing style
  Selling factor 2: Vehicle repair most kinds of mobile phone to the appropriate charging placement!

  Have you discovered that a lot of the wireless QI automobile chargers are either difficult to fix it in the appropriate positon for charging or billing power is also low?

  Please check our newest cutie air vent charger! It contains the gravity sensor to clip various cellular phone properly and it is a 10W wireless charger!

  10W Quick Billing! Risk-free and precise! Cutie look! Grand Alloy Body!

  Link to find out more:

  https://www.bluetooth-device.com/index.php?route=product/product&product_id=132
  Premium Automobile 10W Wireless Charger + Alloy Holder For New apple iphone/ Samsung (Air Vent Installed)
  http://www.bluetooth-device.com
  Top-notch Cars And Truck 10W Wireless Charger + Alloy Owner For New apple iphone/ Samsung (Air Vent Installed)
  Experience rate: US$ 24.0/ pc
  Wholesale price beginning with 10 pcs: US$ 18.0/ computer
  Bulk cost relies on quantity. Invite for questions!

  We just generate finest products, both in function as well as expectation style

  Farewell!
  Best relates to,
  Matthew
  Sales Manager
  Bluetooth Tool
  6F Leader Industrial Centre,
  57 Au Pui Wan Street,
  Fo Tan,
  Hong Kong
  Whatsapp/wechat: 852-64628287
  Email: sales@bluetooth-device.com

  Why choose us?

  Most recent business design-- Suppliers union to conserve your time and expense

  We formed a Mobile Accessories Manufacturers Union with our very- shut manufacturing facilities as well as we owned the company shares each various other to make sure that merchandisers can place orders for various mobile devices items in an easier means without the unneeded price by trading business.

 10. Yanira napsal:

  Beloved Sir/Madam,

  Good to meet you. I am Matthew from Bluetooth Gadget Ltd, a Hong Kong based innovation firm specialized in Bluetooth as well as cordless products including: Bluetooth headsets, audio speakers, adapters, billing devices and also variety of devices.

  Today item:
  360 Degree Turning Wireless Automobile Charger + Magnetic Holder For New Apple Iphone/ Samsung (Air Vent Mounted).

  A magnetic mobile owner for your risk-free driving when you need to examine your message or GENERAL PRACTITIONER directing as well as maintain billing by QI.

  More info below:
  https://www.bluetooth-device.com/index.php?route=product/product&product_id=131

  We just create best products, both in feature as well as outlook design.

  Farewell!
  Best pertains to,
  Matthew
  Sales Supervisor
  Bluetooth Device
  6F Leader Industrial Centre,
  57 Au Pui Wan Street,
  Fo Tan,
  Hong Kong
  Whatsapp/wechat: 852-64628287
  Email: sales@bluetooth-device.com

  Why select us?

  Most recent service design-- Producers union to conserve your time and cost.

  We created a Mobile Add-on Manufacturers Union with our extremely- shut manufacturing facilities and we owned the firm shares each other so that distributors could position orders for different mobile accessories items in an easier means without the unneeded price by trading business.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!