Volební podvody ve jménu demokracie již začaly

urna_rozměrb_wm_-800x600Jen málo kdo si v této zemi ještě dělá iluze o tom, co je demokracie a co jsou vlastně svobodné volby. Demokracie je název zřízení, ve kterém si dělají ti, kteří jsou u moci, co se jim zlíbí jak s veřejným míněním, tak i s politickou reprezentací, kterou naučili, aby jim zobala z ruky. Kdokoliv tančí z řady, bude okamžitě zmizen v propadlišti dějin. Svobodu voleb můžeme vidět prakticky ve všech demokratických zemích jako svobodu, nakládat s hlasy voličů podle vlastní potřeby, či politické objednávky.

Volby jsou doménou politologů, kteří je předpovídají, analyzují, komentují a definují. Proto není s podivem. Že se politolog přihlásí do volební komise v jednom pražském volebním okrsku, aby se na vlastní kůži, tedy prostřednictvím antropologické metody participačního pozorování, blíže seznámil s volebními praktikami tzv. od píky. A hle, podvod při volbách může začít již mnohem dříve než samotné volby! Konkrétně v momentě, kdy se sestavují okrskové volební komise a losují se jejich předsedové!

V nejmenované skupině, která byla zárodkem takové jedné okrskové volební komise, se takto dnes sešlo 5 lidí za přítomnosti pána z obecního úřadu, který figuroval jako „zapisovatel“. Mezi účastníky bylo jedno mladé děvče, jeden student, jedna zralejší dáma, jeden politolog a jedna úřednice obecního úřadu, tedy kolegyně pana zapisovatele, která při pohledu na lidi, sedící u jejího stolu opovržlivým tónem poznamenala něco o tom, jaký že „to je materiál“!

Po formalitách, které se týkaly vyplňování darovacích smluv na 1000 Kč, formulářů, ve kterých se úřad dotazoval na rodné číslo a datum narození dohromady, se přešlo ke stěžejní části setkání členů budoucích okrskových volebních komisí – volba předsedy a místopředsedy. A zde se jal náš zapisovatel konat v zájmu věci. Posloužila mu k tomu dobře osvědčená „obálková metoda“. Nejprve odstranil z předurčené obálky lístky osob, které se na hromadné setkání okrskových volebních komisařů nedostavily a osob, které se na dotaz rozhodli nelosovat, což byl nakonec případ mladého studenta. Při té příležitosti, zapisující nonšalantně identifikoval lístečky, na kterých byla razítkem otištěna patřičná začáteční písmena pro místopředsedu a předsedu okrskové komise, aby tato nebyla omylem vyjmuta z obálky, stěžejní lístek, jako pitbul teriér pak již nepustil z patrnosti. Obálku držel svou rukou tak, aby mohl nechat dva prsty v obálce a v nich jistit vítězný lísteček. Mazaně pak nabídl vybrat z obálky lísteček slečně po své pravici. Ta si vytáhla lísteček pro místopředsedu komise. Po té se obrátil ke své kolegyni a sehrál s ní srdceryvnou scénku, jako že musí losovat, a ona že nechce losovat, a on, že by měla losovat. Po dostatečně dlouhém přemlouvání nastavil zapisovatel kolegyni obálku a diskrétně jí vnořenými prsty podsunul lísteček s označením vedoucí okrskové volební komise. Kontrola úřadu nad volební komisí tím byla úspěšně zajištěna.

Když jsem úřednici a čerstvě zvolenou úřednici přejícně konfrontoval se skutečností, že díky úspěšnému losování bude brát o dvě stě korun více, obořila se na mne s tím, že to nedělá pro peníze.

Jaká je statistická pravděpodobnost, že se v komisi, ve které zasedne i pozorný politolog již od samého začátku podvádí? Největší pravděpodobnost je v případě, že se takto podvádí ve všude. Okamova břitva nabádá k průzkumu korelace mezi vedoucími volebních komisí a úřadem, který volby organizuje. V případě naší komise je korelace jasná. Dveře k dalším volebním podvodům jsou úředníkům a jejich stranickým kádrům otevřeny dokořán!
90 Komentářů k Volební podvody ve jménu demokracie již začaly

 1. Martina Franzová napsal:

  Díky za varování, zítra mám první schůzku naší okrskové volební komise – budu jako „vostříž“ a půjdu po nich jako „slepice po flusu“, jsem zvědavá na zážitky u nás v městské části! Dělám tuhle „občanskou čestnou povinnost“ poprvé a nejspíš i naposledy – kdoví, zda ještě nějaké volby budou, v případě, že se nepodaří správně „poupravit“!

  • proud napsal:

   Mozna bude vsechno v pohode,nedivil bych se,tyhle „maly“ volby se „upravovat“ nemusej,stejne musej poslouchat ty nad sebou,dole se perou jen malicky mafianci co zajimaj jen ty mistni.Ale urcite nebude nic v poradku s tema nejvyssima volbama.Navic tam uz se to falsuje mnohem lip a lehceji.

 2. Krtecek napsal:

  Často vidím,že kdosi vyzývá,že si vše jako voliči nemáme nechat líbit!
  Tak přátelé a nepřátele se musíte nechat připravit na to,že pokud se občané nepostarají sami o budování síly proti síle,nikdy se z otroctví nedostanou!

  • Krtecek napsal:

   Volebním giga podvodem je to,že politická třída Smejdu za pomoci režijního tisku vytvořila s pomoci vadných volebních zákonů a svých podpindostnik třídu politiku stran a hnutí,které jsou komplet nevolitelni!
   Nevidím tu v debatě nikoho kdo by z této situace navrhoval východisko.
   Na příklad jít k volbám a vhodit prázdnou obálku čili
   NEPLATNY HLAS nebo,aby se zde našli občané voliči,kteří nám navrhnou koho volit a proc!

   • HVzV napsal:

    DRAZI DOMORDOVANI OTROCI HITLERMONTOVNY ČR

    Klidne se tu bavte o rozměrech vašich uren,nebojte se, nyc se fam nestane ŘIŠE VÁM UŽ DÂ SPOLEČNOU ÚSTAVU SPOLEČNY VALEČNY ROZPOČET a spolecnou Novou Evropu,kde se budete skvěle vyjimat jako narod podpindostniků matky Makrely!

    HNED VAM POMŮŽEME HLEDAT SMĚR JE TU K DISPOZICi DESATERO VOLICŮ TAK HO HLEDTE MIZEROVE ROZDUPAT NA KOPYTECH A NE SE BAVIT O NIČEM,ŽE ANO NEBO TAKY NE!

    • HVzV napsal:

     Kdyby jste neohli najit svatá přikazani DESATERA VOLIČE ke kteym by seměly začit modlit všehny strany a vlády najdeteje v rurice nejčteějši v pozvance na besedu o všeslovanském sjezdu 27.9.2017 v hospodě v Brně!
     Připominam,že jenotlivá přikázáni půjde peklopit do poteb S.U.S TEDY SLOVANSKE UNIE STATŮ a nic nestoji v cestě tomu ,aby konkuroval podvodnikům,kteři nam chtěji urást stát a to smrtelně mysli vážně nebot už s tim začali!!

  • Krtecek napsal:

   Prázdnými debatami se drazí roboti z toho nikdy nedostaneme!
   Klidně se tu bavte ó urnách a mezitím vám všem ukradnou Českou republiku poté co vám už ČNB banksteri vykradli kapsy a zabunkrovanych 2 000 000 000 000 000 vašich peněz,které čekají na zasmeleni!
   Neexistuje nikdo,kdo by vám pomohl,kromě vás samých!

   http://www.quintus-sertorius.net/news/co-potrebujete-vedet-nez-pujdete-k-volbam-co-vam-nereknou-proc-nemame-referendum-co-ve-skutecnosti-znamena-evropska-integrace-za-oponou-mlzeni-politiku/

   • Sasin napsal:

    Že existuje jen jediný způsob. Nejít k volbám a dát se soudit se státem, že jste si nemohl za svého zástupce zvolit svého otce nebo matku. Že gdo šel k volební pípě, že systém automaticky schvaluje a je pak jedno, co tam hodí, třeba fusekli. Že ji papaláši vyperou. Hotové.

    • Krtecek napsal:

     Je tu první návrh pana lidového komentátora Sasina,autora známe Sasínová poučky,která zní!

     Tzv dnešní demokracie už název má!
     Jedná se o diktaturu mensiny v zastoupení,kde jednou z hlavních ovládacích pak je monopol tisku na mediální oblbování!

   • HVzV napsal:

    Pan Krtecek tam praskl tři nuly navic spravne je Dva biliony tj 2 000 000 000 000 uloupených korun . O tom bude pojednavat DV Nr.10 kde my gojimi se poučujeme u našich židovských spoluobanů jak se za porušovani zákonu a nyni i vime podle kterých se da jejih porušovánim vykrast pod krytim ĆSSD policie pro pronásledováni organizovneho zlocinu doslova vytěžit hora škváry!
    To nam dali doslova pisennê kdyz odlozili trestni stihani banksteru ad akta!

 3. John_Pitralon napsal:

  Jedna věc jsou možné machinace s lístky a sčítáním. Manipulace voleb ale stojí už na tom, že lidem jsou dlouhodobě, záměrně podstrkovány nepravdivé a zavádějící informace a pravda je systematicky potlačována.
  Nelze vymýt lidem mozky a pak je poslat volit. To je zneužití systému. To je prasečina.

  • proud napsal:

   Urcite,ale presto me nikdo nepresvedci ze si lidi volej porad dokola stejny gaunery i kdyby dovedli to svy lhani a manipulace k naprosty dokonalosti,lidi videj a cejtej co se slibuje a co z toho a jak se plni,to oblbnout nejde.

 4. Dobroděj napsal:

  Byl jsem již třikrát ve volební komisi a jednou jsem byl zvolen za předsedu a nijak jsem z toho nadšen nebyl! Dostal jsem více peněz, ale také dvakrát tolik práce. Jsem tady na Praze 3 a jsem už hodně postarší a nechci se nikoho dotknout, ale dělat „podvody“ na úrovni komise není úplně jednoduché, spíše si myslím,že to ani moc nejde. Možná někde na vesnici, kde se sejdou ve volební komisi ti „správní“ lidé, kteří jsou toho jednoho „správného“ názoru, tam možná bych připustil nějaká „šmé“ z hlasy!
  Pokud nějaké podvodné jednání ve volbách existuje, tak bych ho viděl spíše na vyšší úrovni, tam kde se výsledky sumarizují a nakonec sečítají ke konečnému výsledku! Tam je přeci obrovská možnost , jak sáhnout do „počítačového“ programu a nakonec, kdo může „zkontrolovat“ beze zbytku operátora koncových počítačů?
  V komisích může dojít spíše k nějakému „bordelu“, že budou pospíchat a nesečtou dobře všechna data, především preferenční hlasy! Komise jsou často složeny z různých duchovních „dárečků“ a tam je možnost rozmanitých přehmatů, i když je mechanismus voleb skoro dokonale „blbuvzdorný“. Jelikož jsem byl tolikrát členem volebních komisí, na podvody v úrovní volební komise moc nevěřím. Také bych se zamýšlel nad tím, v kolika volebních okrscích by muselo dojít k manipulaci, aby se to výrazně projevilo na výsledcích. Je možné všechno, nic nevylučuji, ale někde „dole“ moc ovlivňovat volby nejde.Samotný mechanismus je nastaven tak, aby manipulace skoro nebyla možná.Chuť by jistě od některých „politiků“ byla, kteří to mají nahnuté, a ta se může projevit, ale nedovedu si představit konkrétní realizaci.
  Jenom pro srandu sem přidám trochu volební poezie!
  Při volebních komediích zkušený jsem rokama, nezbývá mně než do urny hodit MURU s OKAMA. Kdo nemá mozek propláchnutý a má trochu fištrónu, volí toho s českou mámou a tatínkem z Nipponu.

  • Eschatolog napsal:

   pritom je tak snadne zajistit nezfalsovatelnost pri jak rucnim tak strojovem konani voleb prostym osobnim anonymnim heslem, jejich seznam (tech hesel) je pak pripojen ke kazdemu kandidatovi vcetne souctu anonymnich hlasu, volic si tak anonymne overi, ze jeho hlas byl zapocitan v souhlase s jeho volbou, vysledna cisla tak jsou overitelna a spravna z kazdeho okrsku a poscitat to chybne jiz neni v dobe internetu mozne, zvlast pokud by se vysledky vsech okrsku vcetne hesel musely centralne zverejnit, nesnesitelna lehkost jednoduchosti,

   proto se volby dnes manipuluji jinak: micurinskym slechtenim kandidatu a programovanim volu svatou televizi

   • EsCHbar0 lícní torby prehovorily mame hovnocoin napsal:

    „volic si tak anonymne overi, ze jeho hlas byl zapocitan v souhlase s jeho volbou“

    No to je náramné a jak by si asi tak měl VOVěřovat taky něco jinýho než jen ten SVŮJ hlas? Jak v takovém „obezřetném“ modelu může vůbec vověřit a zajistit, aby i hlas „sousedův“ či kohokoli byl nebo nebyl zohledněn? Jak zkontroluje souseda z jiného města? Když ani neví, zda (ne)existuje?

    Jak víš i jen takovou drobnost jako bye voko kolik je třeba obyvatel, když jste to nikdo z vás po nich tu „spočetnou pravdu“ nezopakovali?

    Z třísky v oku mordoru se můžete posrat, ale čtvrtníčkův trám v oku svém nevidíte.

   • Pes napsal:

    Ty ověřovací kódy mě taky napadly, ale je to mírné narušení anonymity voleb. Například nepřizpůsobivý občan bude dostávat volební odměnu (rozuměj úplatek za volbu určeného kandidáta nebo strany) až po ověření hesla příslušným korupčníkem. Zatím je to neověřitelné.
    Ale pro mě by systém kódů měl více pozitiv než záporů.

    • proud napsal:

     Mozna by nebylo spatny se zamyslet nad onou „anonymitou“ zrovna a nemlich v tonhle pripade,kdyz jinak musis vsude na pozadani predkladat obcanku,pas,kartu pojistence a podobne? Rekl bych ze tahle hra uz je celkem trapna!!! K cemu je v tomhle pripade vlastne dobra a cemu poslouzi nejvic,kdyz prava ruka nevi co dela leva? Anonymita neni spatna vec,ale jak kdy a jak kde !

     • proud napsal:

      Kdyz te spehuje uz i tvuj vlastni mobil,pocitac,tv a nevimco jeste kdyz nepocitam sousedy :-)

     • proud napsal:

      Ve skutecdnosti je toho relativne malo,kdy potrebujes a je logicka anonymita a soukromi…….paklize nechces hrat levou a,a nebo nejsi kriminalnik…………….

     • proud napsal:

      A ve spravedlivy a poctivy,pravdivy spolecnosti by toho bylo jeste mnohem min,vlastne uz by ti zbyla jen ta loznice,kde je to v poradku.

    • Sasin napsal:

     Jak jsou okódovaní zanásTUPITELÉ? Proč nebýt MÓDerní. Že by jako dostali volební čip a esli by neKONali ve prospěch národu, že by byli odpojení od životních funkcí?

     • Paul Durham napsal:

      ale Sasine, buď volby nebo NE-volby, když volby tak anonymní nebo neanonymní, když NE-volby tak co?
      tyhle 3 možnosti jsou, nebo víte o čtvrté ? hlavně ne slovanské samo_moudro

      • proud napsal:

       Vseobecny referenda o vsem.

       • proud napsal:

        ….jisteze ne tajny,kdyz neco chci,nestydim se za to,stojim si za tim.

       • proud napsal:

        Navic neni spatny vedet jak volili „kamaradi“ a muzu se zeptat proc.

       • Eschatolog napsal:

        cili volba

        • proud napsal:

         Jiste,referendum je volba,ovsem prima,nikoliv pres jakkoliv a cimkoliv zkorumpovatelnyho…..

        • Jestliže tě jako jedince do něčeho smluvně navezli-většinou to bylo přes kolektiv napsal:

         proude, zrada se ve většině reálných případů odehraje skrze kolektiv.

         Zatímco jako jednotlivec se za jistých okolností můžeš (a dokonce bez potřeby aby tě k tomu někdo „osvětoval“ i tak přirozeně činíš…) ubránit

         manipulaci a nevýhodnostem, atd., protože jednoduše uplatníš zkušenosti či prozíravost
         …a ti co to zatím nedokáží se mají možnost to individuálně (bez negativního vlivu např. na ty, co už tuto „lekci nevyžadují“ či na ty co k ní ještě nedošli a nejsou připraveni zpracovat.) doučit,

         tak toto „kolektiv“ právě znemožňuje.
         Je nedomyšleností v právnickém odvětví že mohla dopustit, aby smluvně do něčeho návaželi lidi přes „právnické osoby“ (že tyto myšlené koncepty neeživých „subjektů“ mohou např. uzavírat smlouvy nebo pod sebe řadit lidi, co o to ani třeba nemají zájem, jenže na nich nezáleží-což je paradox- řadit do sebe někoho komu zároveň upírat, že by na něm záleželo – nemůže t pak V TÉ CHVÍLI rozhodovat).

        • proud napsal:

         Kdybys me cetl,vedel bys ze netvrdim nic jinyho nez ze se musi nejdriv ze vseho zacit s jednotlivcema a z nich pak tvorit spolecnost…………bez toho muzeme jen kecat do aleluja,nebo hnat stado.

        • státní organizace kupčí s osobními údaji které vylupuje na obyvatelstvu které má chránit (i sami před sebou)! Pokud to nezměníte kvalifikuju to jako vlastizradu. napsal:

         proude a jak si ty „jednotlivce“ chceš jako vzít na starost? Myslím PRAKTICKY. Odpověz k věci, prosím Tě.

        • proud napsal:

         Blbcovi kterej nevi co je to stat uz odpovidat nehodlam!!!!!!!!

        • statni organizace vystavuji obyvatele neumernemu riziku ktere za ne neodcini. A na co ?! napsal:

         proude, když nevíš, co je to stát, tak hubaj z5 do školy – ta je záměrně udělaná jako „zmenšený“ model státní organizace (ostatně jak by né, když jsou podoborem právnické osoby-firmy-korporace „stát“).

         Můžeš třeba hned tady:

         Tam to dolování dat je na denním pořádku, např. tam to lítá naprosto bez ochrany…a vzrušuje se tím někdo? Ne? Protože důsledky jsou až někde mlhavě daleko?

         Zajímavé je, jak je to vylupování jednostranné, že…
         Co třeba dyby ty amíci vysolili pěkně osobní údaje svých občanů cizí zemi? To ne, co? ale naopak to lítá o 106 a ještě to je samej fejsbuk, májkrosof, kugl, founy, etc. – všecko tentýž šrot právě na to.

         „Školní volby budou věrně napodobovat ty opravdové. Zasedne studentská volební komise, voliči budou muset prokázat svou totožnost, obdrží hlasovací lístek a za plentou na něm pak zaškrtnou vybranou stranu. Lístek poté vhodí do urny.“
         …“odešle výsledky sociologické agentuře Millward Brown,…“
         www novinky cz veda-skoly 450319-stredoskolaci-si-po-ctyrech-letech-vyzkouseji-snemovni-volby-nanecisto html

         www novinky cz zahranicni 450125-wikileaks-cili-na-rusko-server-ukazal-data-o-slideni html

         www novinky cz internet-a-pc bezpecnost 450300-obri-unik-osobnich-udaju-si-vybral-dalsi-dan-sef-equifaxu-konci html

         A tak by slo pokracovat…

      • Sasin napsal:

       No, a představte si, že taková síť, psaná našim kódovacím jazykem, podle zvyku objednávání objednávak, potřeb, dokonce tam bývá aji podrobný popis, například u chemikálií tam je výstraha (nesypat do očí), a že objednávku je lepší potvrdit, páč se ví, že vyřizovat něco někam bez ujištění, se nevyplácí. Ale gdyby to něgdo zaplatil ve slepé víře, tak mu pošlou aji třicet pět tun sraček, šak víme. A to aji největší blboni musejí napsat, chcou třeba boty katalogového čísla, barvy krásné velikosti sloní a podobně, páč to pak zase vyměňovat a posílat zpět je votrava. Jó lidi se naučej, ale nigdy to s volením zajíců nemůže dopadnou dobře, páč budou vytažení z klobouku až je blboni navolí. Takže volit takovou technikou šmejdy je co se jim roztrhne na povel huby jak jim padají nápady na ustájení lidského dobytka kombinované s neukojitelným růstem vyrábění sklíček a plechovek, které v cizině vymění jako za jiné sklíčka a plechovky, že na rozdílech vytlučou ten kapitál, co si připíšou jejich bílé koně na cizí účty třeba na kajmanech, je čiré marnění lidský intelektem. A ti zajíci se rozutečou ke korytům, jakýmsi kouzlem se přemění v prasata co volí jen své, či eminentní potřeby. O nic jiného se tám celé dny nehádají. Potřeby lidí hážou do koše. Takže závěrem chci říci, že volit elektronicky panskou lásku co po zajícách skáče je stejný jako čekat na lesní požár aby si člověk donesl oheň do elektrické trouby, do které si nechá odborně zavést plyn.

       • Eschatolog napsal:

        technologie je technologie a obsah je obsah, neslucovat prosim

        • bizár napsal:

         Na takové „technologii“ – co vy ji tak zvete, není nic úžasného. Netřeba si tím zatemňovat úsudek a jak píšete – sebelepší DOVEDNOST (technologie v překladu dovednost) nenahradí obsah (prázdný) na nějž je užívána. Někdy je dokonce větší efektivita větší hrozbou…Třeba produktivní vyhlazování efektivnějšími průmyslovými (promyšleně, propracovaně) postupy a zařízením(i) je pro jedny „usnadnění práce“ a pro druhé smrt. Avšak…obě strany se tak vyhnou NUTNOSTI (protože kdyby nemuseli, tak nechcou – tak jen zvítězí vyhubením všeho se „nehodícího“ a „prtivícího“) koevolučního naučení se vycházet ve světě rozmanitosti (a zachovávat).

  • Sasin napsal:

   Diskuse musí jednou skončit. Po přestávce začne vy KON návání. Gdo neustále diskuse prodlužuje je taky jasnej. Heh.

   P.S. A chceš volit svoje potřeby a řídit svůj vlastní podíl na neprodejné půdě a rozpočtu?

   • taškařicesejčkováníjen a v o tpirksojenletidiv e n napsal:

    Co by ne (chtěl).

    Jinak:

    „názor na řízený vznik rodových osad si můžete přečíst ZDE“:

    „Po mých dávných pokusech účastnit se řízeného zakládání rodové osady, po setkání s desítkami skupin, které o to usilovali nebo usilují, po mnoha setkáních která nevedla nikam, po setkání a interakci se stovkami lidí směřujících k rodovému statku během minulých 12 let, po sledování různých komunit a skupin ve světě i u nás, a po desetiletí života ve vznikající rodové osadě, na svém rodovém statku, si dovoluji vyslovit svůj aktuální názor na vznik rodových osad. Můj názor se s vývojem vědomí lidské společnosti určitě bude měnit, nyní je takovýto:

    Vnímám v této době lidské evoluce jako ideální individuální cestu, která se spojí s dalšími individuálními cestami, a ve své postupně zrající síle se spojí v jednu velkou společnou. Přirozeně, postupně, zdravě, vývinem jednotlivů skrze své vlastní slabosti a limity, k vědomí, zkušenostem a nadhledu. Teprve z toho se vyvine zdravá rodová osada, postupně, přirozeně. Hlavní vývoj uskuteční děti, které vyrostou a dospějí po dětství stráveném na rodových statcích. Nemusíme nyní udělat všechno, naším hlavním úkolem je postarat se v první řadě o sebe.

    Strach z neznáma, ze selhání a bezmocnosti, nízká sebedůvěra. To je důvod, proč se stále tolik lidí už desetiletí stále motá po městech a různých setkáních, a hledá skupinu, která by je vzala pod svá křídla, a umístila je do nějaké naprosto ideální rodové osady (aniž by se kdy dva lidé přesně byli schopni shodnout na tom, kde to má být, a jaká to má mít pravidla). Dle mého názoru rodové osady vzniknou (a už vznikají) všude na světě, postupně, přirozeně, jako jasná volba většiny lidí jak žít své životy. Ale též si myslím, že to nyní, v této době, musí vznikat na základě osobní síly rozhodnutých jednotlivců, kteří do toho jdou, nikoliv jako stádo slabých, vedené někým, kdo určí hromadná pravidla. To už tu bylo, v každém náboženství, v každém politickém systému, v každé firmě… ale tohle má být svobodné žití, takže to nejde.

    Bylo by ideální vytvářet osady rovnou jako dobře designované celky, osídlené ideálně žijícími lidmi. Ale je k tomu potřeba sto (nebo aspoň pět) osvícených rodin či jednotlivců, oplývajících bezpodmínečnou láskou a vzájemným respektem, hojností, velkorysostí, nadhledem, s uzdravenými vnitřními zraněními a traumaty, a zpracovanými přesvědčeními ve všech oblastech. O dostatku až nadbytku financí nemluvě. Pokud tomu tak není, pak většinu času místo překrásného tvoření těchto několik jednotlivců nebo rodin tráví schůzemi, mluvením, řešením, sepisováním, kontrolováním, přehodnocováním, někdy i hádkami.

    Každý chce, aby to bylo podle něj, každý má svou jedinou pravdu. Nikdo nechce podpořit směr, který se odchyluje od jeho vizí. Pokud se někdo raději přizpůsobí a neprojeví, je zase později naštvaný, zatrpklý a pasivně agresivní. Mnohé potlačené věci se neprojeví hned, ale až po letech, a o to více.

    Kdokoliv chce něco nebo někoho kontrolovat, vyplýtvá na to mnoho své energie, a stejně zjistí, že to možné není. Potřeba kontroly druhých plyne z vlastních strachů, z pocitu ohrožení. Z názoru, že pokud se to nebude kontrolovat, tak hrozí nějaké nebezpečí. To je ale opakem vědomé tvorby své vlastní reality. Pro vědomou tvorbu svého života, nebo jakéhokoliv projektu, je potřeba neustále zpracovávat své vlastní strachy, neprojektovat je na okolí. Ač to zní hrozivě, je třeba všem umožnit, aby si žili životy jak uznají za vhodné, i když s tím nemusíme souhlasit. Protože s tím prostě stejně nemůžeme nic udělat. Nemůžeme být bachaři kolem ostatních lidí. Většina lidí má co dělat, aby zvládli sami sebe, svou mysl a emoce, a je komické, když to chtějí kontrolovat a řídit u druhých. Můžeme tvořit pouze svou realitu, nemáme moc tvořit cizí. Pokud si myslíme, že ano, není to tvorba, říká se tomu manipulace.

    Zajímavý jev, v každé tvůrčí skupině, při společném organizování čehokoliv, je vrozená potřeba, aby každý něčím přispíval. Ideálně rovným dílem. To samozřejmě není možné a většina skupin (hlavně „komunit“) se kvůli tomu rozpadá. Někteří jedinci do toho dají všechno, jiní nic, ostatní něco mezi tím. Na někoho spolehnutí je, na někoho není. Ve firmě lze vyloučit neproduktivní zaměstnance, snížit jim odměny, v rodové osadě sousedy nelze takto ovládat (aniž by to byla sekta). V ustanovených sousedských vztazích, po zakoupení pozemků, jsou všichni svobodní, ve svém vlastním životním procesu. Problémem je, pokud se někteří stále mylně domnívají, že musí lidi řídit, nebo se snaží to řídit bez nich za ně. V této fázi mnozí pochopí, že bez pevných pravidel to nepůjde. Nikomu se ale nepodaří plnění těchto pravidel na každém vynutit. Pak mnozí pochopí, že ani s pevnými pravidly to nepůjde. Tahouni, kteří do toho vlévali nejvíce energie, jsou v této fázi vyčerpaní a vyhořelí. Lenoši a ti více vnitřně zablokovaní, kteří se nechali táhnout, jsou zklamaní a zahořklí, protože na ně byl vyvíjen nadměrný tlak. Není to radostné tvoření, ani radost z jeho pozorování.

    Po kolapsu lidských vztahů v takové skupině přichází přirozený rozpad, selekce, a konečně dostává slovo přirozený vývoj. Někdo zůstává, někdo pozemky prodává a zhrzeně odchází, nikdo už nemá ambice to řídit. A to je super. Celá akce se vrací k základu, na němž se teprve dá stavět – na jednotlivcích s jasnou vizí, kteří tvoří svůj život sami za sebe, a když mají chuť, interakují s ostatními. Ti co zůstávají si obvykle pomyslí, že si celou tu náročnou organizační šarádu mohli ušetřit, že už by dávno měli svůj rodový statek „pozlacený“, kdyby svou energii dávali přímo do něj, místo do schůzí a sáhodlouhých debat, jejichž výsledky se obrátily v prach.“

   • proud napsal:

    Souhlasim a nesouhlasim,zeptam se te,mas za to,ze se soucasnym stadem se da podniknout neco pro nej bez rizika ze ti ho odezenou ? ;-),odpovez si sam.Podle me je nejdriv potreba stado zrusit a udelat z nej poucenou ,myslici spolecnost a s tou potom skutecne dosahnout na to co je potreba a co bude chtit,protoze i mezi tim co chce stado a co spolecnost budou neskutecny rozdily.

  • Lukaš napsal:

   Dobroději.
   Také to znám u okrskových komisí.
   Tam to moc nejde falšovat,většinou se to ještě přehodilo,že jsme přepočítávali hlasy jeden druhému,když byl nejasný lístek,tak to posuzoval i předseda komise znova a pak se buď vyřadil,nebo doložil.Dělá se zápis,kde to členové komise podepíši a tím schválí,pak předseda a jeden člen to odvezou na okresní volební komisi.Tam se to vkládá do počítače,tak už tam může dojít ke zkreslení a pak v ústřední volební komisi,tam se dějí kouzla.

   • John_Pitralon napsal:

    Ústřední volební komise udělá prostý součet okresů, takže tam už nemůžou zfixlovat celkem nic.

    • proud napsal:

     Myslis? Co je pruhlednejsi,zfixlovat pocet hlasu pri pocitani,nebo zfixlovat jejich celkovej soucet? A to jsme jen primo u voleb,pak jsou jeste jiny finty,jako odstupovani kandidatu po volbach kdy jdou oficialne na radu nahradnici,at je to jak to ma bejt,ze? ;-)

     • John_Pitralon napsal:

      Právě, manipulace voleb je založená hlavně na falšování průzkumů a práci s médii. Následně přijdou nákupy poslanců – přeběhlíků po volbách.

      • zfejkování zfejkovaného rostoucího na základě jiného fejku je asi jako: "Z nepravd může vzejít cokoli - i pravda." (omylem, pokud se nedává pozor se ji vyhnout-tedy ji znají). napsal:

       Tohle není fáze, kdy se „láme chleba“ (rozhodnuté je to víceméně od momentu uzavření kandidátních listin, pak už není co řešit-vše je nastaveno – a už jen zbývá čekat, že vyjde pro jisté lidi- „podle jejich naplánování“-tak ani to fejkování zfejkovaného nesmí přesáhnout jistou predikvatelnou mez-takže vtipně ti, co to „předtím tak pracně zmanipulovali“ si to potřebují chránit proti „přemanipulování“ na které by neměli vliv.

       Přetírání přetřeného.

  • Marty napsal:

   K falsovani voleb na urovni volebni komise, bych se rad zeptal na vas nazor ohledne vytvareni neplatnych hlasu. To mi prijde jako velmi jednoduche. Pri pozorovani voleb prezidenta v nemecku se v druhem kole pocet neplatnych hlasu zdvojnasobil. Pricemz si myslim ze zaskrtnout spravne jedno ze dvou poli (druhe kolo) ci jedno z peti poli (prvni kolo), by melo byt jednodussi. Stejne tak si dovedu predstavit dodatecne proskrtnuti, natrzeni ci jinou deformaci platneho listku tak aby se zapocital jako neplatny i ve volbach v CR.

   • Krtecek napsal:

    Neplatný hlas vytvoříme tím,že půjdeme k volbám a vložíme do urny prázdnou obálku!
    Politická třída Smejdu všemi silami brání otevreni diskuzních rubrik na svých webech,aby se zbavila jakékoli odpovědnosti kope do svých voličů a posílá je do lamparny tj na zprofanovany Facebook!

    Voliči nesmí dostat do ruky svou přímou demokracii,kdy by strany musely zajistit odpovědi na přímé dokázal.Tak se stane,že se koních námi placené weby stanou mrtvé plakáty,které se za žádnou cenu nesmí podobat třeba diskuzím jako tady!

    Oni ví,že je to podvod,navíc podporován vadnými volebními zákony,které si sestavili k udržení moci po ukradení našich hlasů volbami!

    Je načase hledat návrhy jak se jim v jejich podvodech zacit bránit.
    Jednim z nich je Desatero voliče,kdy poprvé v historii ČR byly nsformulovany skutečne POZADAVKy voličů,které jsou však prozatim přímo zoufale ignorovány!

 5. Jura napsal:

  Když jsem kdysi studoval způsoby voleb, tak překvapivě naše ruční sčítání je nejpřesnější … chybovost je max 1-2%
  Dá se zpětně překontrolovat (danou kupičku sčítá někdo jiný).

  Sčítací stroje a elektronické hlasování jsou podle všeho k manipulacím náchylnější.

  • Pes napsal:

   Juro, s takovými názory jdi někam:
   1) chybovost max. 1-2%? Snad děcko po prvním stupni základní školy by mělo mít chybu 0%.
   2) Danou kupičku sčítá někdo jiný? Snad každý člen sčítá vše, aby se pod to mohl podepsat. Platí NNN (nikdy nikomu nevěř). I kdyby se to sčítání časově protáhlo.

 6. Deda Lebeda napsal:

  Prubezny online volebni program, nehacknutelne pocitace na harvardske koncepci: http://www.kouleso.cz

  • Sasin napsal:

   Kouleso, jó, to jsem slyšel. Že na zabezpečené síti zabezpečeným MÓDerním programovacím jazykem je možné volit si středověkým způsobem svoji vrchnost. Dycky mě dožere, gdyž se něgdo zlatou lžičkou chce rýpat ve hnoji, nebo chce sušit boty na sporáku vedle svátečního oběda. Nebo gdyž si po půlhodině vydloubne z nosa žmolec a utře to do hedvábné košile. Viděl jsem aji domorodce, co si cizázkou plechovku strčili mezi pysky jako podšálek, ale nejsou tak škodní jako bandy debilů, kteří si domlouvají vedle se sedícím blboněm RANde mluvící krabičkou a pak si to ještě dávají osobně zkonTROLOVAT, že jakej pěknej obrázek k tomu přilepili z jakési banky obrázků., že si dokazují jak uměj vybrat alespoň obrázky. Vypadá to, že by si uměli aji vybrat nějakou potřebu, igdyž sami něvedí co by chtěli. A uměli by to klidně i paketovat a odeslat spamovací poštou na všechny adresy, které mají uložené v KOMpu. Ha? Muheeeeeeee

   • do té doby je člověk dítětem-a tak přistupovat-než má sám děti napsal:

    Sasine, to nepochopí dokud nepozná „cenu“ na vlastní kůži (jedině jestli se umí poučit z OSOBNÍ zkušenosti).

    Zábavná podobenství, ale v tomhle případě to chce říct jasněji (což bys svedl lépe ty nebo někdo než já, prto to přenechám vám), že omýváním hovna z něj v JÁDRU neudělají správnou „věc“. Že jakkolikizovat „háj tekk“ paroží, co se takovému nesmyslu nasadí, že to na PODSTATĚ, jenž je vadná, nemění haba ťuk.

    Načinčané pozlátko má uvnitř vyklované zrno, a my kcem zrno ni plívy.

    Takže nadstavba nad tratolištěm blbosti je mrhání nejen lidským intelektem a důvěrou (třeba v něj).

   • Fracek Mrazek napsal:

    Mne by teda mooooc zajimalo, jak byste to tu zaridil Vy. Ale to nam asi nepovite. Ptz umote jen kritizovat a to jeste bez nejakych rozumnych argumentu. Kolega Proud je to same. Jste v kazde diskuzi, ale jit neco delat to je asi moc namahy :D Proc nejdete zit nekam do pralesa? Tam Vam nikdo zadne zakony a volby vnucovat nebude. Jo pockat, bude, priroda. Bude hlad a budete muset jit neco ulovit a ne kecat doma z gauce jak neco nejde.
    Tyto stranky jsem mel rad, prispival jsem na provoz. Ale posledni dobou se to meni v brecici forum kde se skoro nic nedeje a jen blekota…

    • Sasin napsal:

     Tyhle slovní výklady nejsou stavěny pro blboně, kteří měli rádi planá slova. Že gdyž se z nich něco urodí, zalepená šišinka ppod tlakem praskne. Že naše národy byly odedávna vzdělávané tvořivou činností, a schopností písmo nejen číst, ale i psát, črtat, třeba na papír z kůry. A k čemu takové dovednosti využívali , gdyž to poloopice křížené západními zlo dějskými vzory neuměli číst? Že gdyž něco potřebovali, uměli to napsat a nemuseli ukazovat na někoho prstem a mohli to poslat za hory za doly, přesně popsané. Nenapsalo by je posílat v obálce prst, co ukazuje ADresátovi moc, kterou mu skládá k nohám aby on rozhodl. To by se samozřejmě nigdy nic dobrého neudělalo. A taky se to tímto pádem děje. Něgdo sice psát umí, čtení jakž takž ještě zvládá, jenže co je mu to platné, gdyž má potřebu rozhodovat prstem.

     • R2D2 napsal:

      LoL, co to porad meles :D
      Dej mi cislo na dealera at si taky dam poradny matros.
      Nastudujte si jak funguji pocitace, uvidite, ze nehacknutelne pocitace byly drive nez ty krapy ktere vam prodavaji. Mam takovy doma ;)
      Nejlepsi by byla PROUDOSASINTURA, kde by vse narizovali tihle dva vsevedi, kteri ani neumi psat :D a kaze tu nejaka ovna o pismu…

      • Sasin napsal:

       Gdyž bude takové vybavení, tak je přirozené, že každý může být svým vlastním poslancem. Jenže to vyhulení blboni DG307 nigdy asi nepochopí. Budou chtít elektronicky volit svého právního zástupce, jako ve cvokárně. Heh

       • R2D2 napsal:

        Inu pokud pokladate vsechny za mene „znale“ tak se s vami ani nema cenu bavit. Rici, ze ostatni jsou hloupi dokaze kazdy hlupak. Co misto tohohle breku jak jsou ostatni hloupi se sebrat a pomoci jim si jiste veci uvedomit?
        Verim, ze jsme tu vsichni tak rikaje na stejne lodi. Takze hura do osvety vazeny pane.

        • Sasin napsal:

         Někteří inteligenti tvrdí, že DemosGrácie je o tom jak jedna ovce a dva vlci svobodně volí gdo bude k večeři, ale tak to není, je to o tom jak dvě ovce volí vlka za svého právoplatného služebníka. O tom se mluví, „koho budu volit“. Nu, zvolte toho, gdo má největší oči, gdo má největší uši a největší zuby. Muheeeee

         P.S. Kouleso poslouchám na SVCS.

        • Co kdybyste si místo tlachů na netu vyrazili s bohatým páprdou? napsal:

         „Miluji když holka nadává odsuzuje prostitutky ze ona si zapí…..a pak si jde za ty prachy koupit kabelku kdežto ona si zapí…..s prachatým dědou co ji tu kabelku koupí :-) fakt rozdíl :-) vozí si tu spi pr…..v jeho mercedesu a už se cítí jako panička :-) Mne tak budou ženské lhát že nejsou na prachy :-))))
         ______________
         Rozdíl tam je a velký ! Pokud za to dostává peníze, jedná se o živnost, z jejíhož výnosu platí sociálku, zdrávku a daně, pokud dostává hmotné dary, podléhá to jen dani darovací.“

         „Ženské na tohle nepotřebují reklamu.
         Cítí prachy a tak nějak hned jim jdou nohy šejdrem.“


         Jitka Némethová, Stěžery

         Milí zhnusení ženským rodem pánové,
         víte ono z lásky se nenažerete. A pokud chlap neumí uživit svou rodinu, tak co, někdo na to má žaludek někdo ne. Vy to často děláte a zadarmo. A ještě si plácáte po ramenou jací jste kaňouři.
         Poraďte tedy ženě holce, když chce dobře vystudovat nebo něco jiného co ji zbývá, když jinou podporu nemá?
         Vždyť i v přírodě si samice vybírají ty nejsilnější.

         „Bruselské úřady zakázaly reklamu na seznamku pro bohaté pány“

         Sex má být radost chudých. Jediná.


         Magda Marková, Velké Němčice

         Karel Šístek, Litvínov

         Odkdy se prachům říká „významné duševní povzbuzení“?
         .
         .
         .
         A Vás peníze významně duševně nepovzbuzují? Mě tedy ano, když dostanu výplatu. :-)) Ale chápu, jak jste to myslel. :-))


         Osm z deseti žen chodí,žije,nebo si bere muže z nějakého profitu,at už finančního,nebo materiálního,nebo nějakého jiného.Taková ta hláška,že v podstatě“každá je ku..r..va“byla myšlena určitě z tohoto důvodu.“

         A takovymdle materiálem…ovlivňujícím podstatnou měrou už už vrchovatou…reprodukci…lidského rodu…chceš počít co?

         „Stále nechápu proč si muži neochočí jiné zvíře.“

        • Sasin napsal:

         Co je to kua za stát, gdy blboň , co se snaží seč může vyjít s režimem, třeba aji běhá za prcí, učí se kokotiny aby uspěl v okrádání druhých a může s klidem supích želv kajmanských přijít o zemi, domov, rodinu a ještě může být odhozen jako smetí? A dycky se začíná s ideály.

         P.S. Megre říká. Každý podílník se stará a tvoří pro sebe a svoji rodinu na neprodejné půdě. Esli něgdo za ním přinde aby za peníze všeho nechal a šel do města dělat, musí mu přece nabídnou více, než by měl na svém podíle. Chápete to? Tak si vemte kalkulajdu a můžete počítat. Takže všechny tanečky kolem toho jsou zbytečné.

        • proud napsal:

         Je to prosty Sasine,to o cem mluvis,neni stat,nema to s nim nic spolecnyho.

        • Sasin napsal:

         U pokladny sedí holka, mačká čudlíčky, svítí na ty věci et baterkou a nakonec vydá hlásek požadované ceny a pokladní bloček, papírek. Řekni mi, co ji přinutilo to dělat. Stala se snad dobrovolně součástí elektronických čudlíčků nebo by raději zůstala DOMA, na podíle? Z peněz, co jí dají nezaplatí ani nájem.

   • jan nowak napsal:

    Koule~LOL~se koule-só
    Sůchý HOWNO z wrrš-kůů.. á gdyž se do
    Koulesó – ná.bitte.si.drž-kůů – mu-he-he ..

    ps : geronemoh , Krt sprd w mezi ňákej drátek – je-mu Špatně & silně zwrací : QQ

  • proud napsal:

   Nehacknutelnej pocitac je utopie,byla a vzdycky bude :-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

   • proud napsal:

    Apropo,kam se sere pocitac na lidskej mozek…………a vida jak krasne ten jde hacknout!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    • Sasin napsal:

     To říkají v Zeitgeisti, že záleží na lidech jak naprogramují neviditelnou inteligentní správu zdrojů. V Japonsku a Číně to na rybím trhu dělají tak, že zkouknou co přivezli z moře a pak to elektronicky objednávají přez terminál, kterej na tabuli ukazuje stav. Někteří sázkaři u nás choděj pravidelně do trafiky a objednávají kódem sportku nebo sazku a ještě jim dají ET účtenku, že to jako na ouřadech okamžitě zpracovávají. A to jde přímo o prachy, které si rozdílem nedělitelných hodnot, chtějí zasunout do svých kapes. Jen blboni furt chtějí volik zajíca v klobouku. Neuvěřitelné, fantastické.

     • proud napsal:

      zaujalo me jen ze na co volit,kdyz se toho muzeme ujmout primo a bez rizika?………..

      • Sasin napsal:

       No ale představ si, že máme neprolomitelnou národní síť s našim programovacím jazykem a počítací terminály, které budou jen posílat vypsané potřeby a nebudou mít žádné jiné zbytečné funkce a že takto postavenou páteř svobodného rozhodování všech dospělých člověků by poslané objednávky, potřeby, bylo potřebné jen seřadit dle počtu objednaných potřeb podobně jako gdyž objednáváš u internetových dodavatelů zbóží, podle kódu například plechovou primerosku, průměr 20cm, délka 30cm :-), v počtu kusů a voni už věděj kolik tímto pádem ubyde ze skladu, že jako tímto způsobem budeme objednávat vrchnost, jéje, páni a dámy, já vám svěřím všechnu moc a budu se na jako vaše služby těšit. A voni jako by potvrdili, že se ujímají mých práv a že rorhodnou sami o své vůli co se mnou jako bude a že mám jako čtyři roky držet hubu. Heh

       • proud napsal:

        Njn,ale v soucasnosti at tam das kohokoliv,i kdyby nevim jak motivovanyho,krome vlastence s velkym V,kteryho ti zabijou,necekej jakykoliv zlepseni,to je system,primo on.

       • přemítač napsal:

        Tak nějak to asi je. Ale co se jeví trefně je i to, jak se takové volby promítají do mikroklimatu v mikrovesnicích. Máš tam takovou tu mikrobednu s mikrodrážkou. Tam dojde třeba v průběhu dvou dní v obci o počtu obyvatel 100 lidí nějakých skutečných řekněme 40% ale což to je fuk, většina na to sere, ví jak to pokrytecky funguje. Trefný je to, že po letech se dozvíš jak ta komise vlastně přemejšlí. Tam se od rána fajfkuje kdo došel v jakým pořadí přišli a když to votvíraj či otáčej, postupně vlastně ví, jakej sedlák komu dal jako hlas, no a podle toho pak už ají víš jak se k těm sedlákům a chalupářům máš chovat a med jim mazat kolem pusy. Víš že franta volí komanče, Olda pořád ty vpravo, Láďa jede pořád socany a pak je tam mladej dorostlej Bertík a ten zas rád přírodu tak volí zelenáče. Dyť to takhle jede pořád i v těch vrstvách nahoře, pseudovolba a pseudopředstava o pseuodosvobodě a pseudosvětě. Jednou to všechno naperou na ten „internet“ a tam přídeš v podloubí k bankomatu a ťukneš tam na vlaječku čssd třeba a je hotovo. Nebude existovat rozdíl mezi „volbou“ a „nákupem“ budem jen mutanti co konzumujou „zboží“ ve formě loutek.

        • Sasin napsal:

         Dycky záleží, co bude ke schválení, volení. A o tom se nemá diskutovat, má se to napsat, podat jako sportku na doklad a výsledky se mají veřejně posuzovat tím, že si to buď objednáš, posuneš pod svůj úhel pohledu nebo hodíš do koše. Všem našim podílníkům musí být zpřístupněn přístup k čudlíku, jako na ouřadech, poštách a ták. Takže volíme věci, události, podmínky, přání, či potřeby. A všichni zůčastnění. Značky, loga, gsichty, sliby a urnu s hlavama nigdo nepotřebuje. Celá země bude takovej parlament. A všichni budou sobě poslanci. Heh

         P.S. Co je na tom furt nejasné, nechápu. Chcu kolo, střední, barvy stříbrné, řidítka rovná, přehazovačka šestikoleřková. To pošlu sportkou do parlamentu jako návrh. Komu se to líbí, zahákuje to a tak to má být se vším. Chcu vypadnout ze zlodějských struktur, pošlu to na poště , dostanu doklad. Vypadnutí ze zlodějských struktur se objeví v parlamentní tabuli, komu se to líbí, zahákuje a tak dále. A technické řešení je přece podle koulesa dávno jasné, tak v čem je nechuť? To je vůle lidu jako vyšitá.

         Třeba by se to mačkátko dalo vyrobit pro domácí použití. Jenže v kolonii se musejí vyráět sklíčka a plechovky , že.

        • přemítač napsal:

         Takhle jednoduše to prostě není aplikovatelný. Jako vize hezká to nic proti. Ty elektronický věcičky a digi aparáty budou furt tím co bude ovlivnitelný. Ze samotného úhlu pohledu člověčího, je to jako si myslet, že veškeré hlavy a mozky veškerého veškerenstva stanou se co se týče cílů jednotnými, jakoby se morální fundamenty měly ucelit v jednu normu.? To co my potřebujeme jsou charakterově a osobnostně vyzrálý jedinci. (ale jsme spíš svědky vymírání tohoto druhu lidí) Příklady táhnou. Představa hypotetického charakteru, kdy bych měl i dnes vysvětlovat tyto postoje svému bývalému zaměstnavateli je čirou utopií. Nepochopil by to a nepochopil by to ani dnes. Jeho cíle jsou odlišné a on nechápe cíle mé. Předkládají se tu vize o neprodejné půdě a spravedlivých podílech. Vše je to chvályhodná představa. Ale povaha člověka, který nemá podobné smýšlení, kam bude směřovat? Je to jako najít náplast na hrabošství, který dotyčnýho jedince natolik naplňuje, že je ochoten pro to udělat jakoukoliv úlisárnu. Osobně znám lidi v okolí co trpěli jako rodiče v nedostatku a ozrcadlili to na své potomstvo a nemohu si pomoct, prostě v těch dospělých „dětech“ to prostě je. Taky chcou hrabat a nevidí důvod se tohoto způsobu života vzdát. Proč? Vždyť je to uspokojuje. Strach, napětí, uspokojení to sou hlavní triky v návodu na člověka. Nezapomínejme, že jsme sami sebe dobrovolně obnažili skrze datové úschovny a všelijaké průzkumy se na kolektivní podvědomí masy lidu vytváří ucelené programy, které jsou velice sofistikované a až brutálně efektivní a účinné. Jediné co lidi spojí je krize. Nic jiného a i ona krize je naplánována se všema těma náplastma a práškama a obvazama. Většinová část populace, o to jde především, ta většinová část se nebude řídit zájmy, které jsou podníceny v zájmu zbavit se parazitů. Bude jim vtiskováno, že paraziti jsou zachránci, jelikož většina bude vždy „věřit v dobro“. Dobro či láska bude zneužita v jejich neprospěch a oni chcou věřit v to dobro. Je to jako by se někdo pokoušel vymlátit jim z hlavy naučené principy či schémata, prostě to nevytlučeš žádným šokovým klínem. Oni ti to nedovolí. A nebudou to dělat z nenávisti k tobě. Otázkou, kterou je záhodno si položit je to, zda v tomto světě je formule soužití parazita a oběti zákonem, který tu přesáhnout nelze?

        • Sasin napsal:

         Můsí být pár základních záležitostí, které prostě nelze prodat, šmelit, zabřemenit, zrazovat. Jedna z prvních jsou rodiče, pak domov, země a rozhodování o svých životech. Gdo to chce furt obchodovat ať raději už chcípne. Heh.

   • Deda Lebeda napsal:

    Hej jsou vsichni chytri, ale jinak upln prd ze? Tak si tu brecte dal…

    • Deda Lebeda napsal:

     Ani tomu chapat nechcete ze? Vam to tu takhle vyhovuje. Nikdo se na to kouleso ani nebyl podivat jinak byste tu takova ovna nekydali

     • Eschatolog napsal:

      samozrejme jimto vyhovuje, neni nad zvaneni, cokoliv praktickeho poserou svymi astralnimi bludy, jen zadna zmena

     • Sasin napsal:

      Lebedo, Kouleso je jasná věc. Zákaz daní, OK, ale k tomu je nutné zakázat osobní vlastnění hromadných výrobních prostředků. Vrátit okradeným podílníkům podíl na půdě předků bez daní a výpalných,bez nařizování jak to má vypadat, a stanovit podíl na rozpočtu. Volit elektronicky, ok, ale v duchu hesla, sám napiš co potřebuješ a to potřebné se sečítá, né hlávky zelí co některým rostou na krku. To jistě uznáte, že je potřebné kontrolovat takovou úrodu přímo a věcně, páč nemá smysl očekávat, že při svěření absolutní moci hlávkám zelí, že mě jako něgdy pochopí.Gdo to vymyslel, že se něco změní, gdyž si zvolí každej blboň svého psychopata? U jakého rituálu se ta smlouva odepisuje?

 7. Musím upozornit na závažné riziko. Státní organizace vystavuje obyvatelstvo přímého ohrožení skrze tvorby osobních údajů a jejich vlastizrádného povalování kadetade napsal:

  Jakýkoli „terorista“ jakéhokoli „státu“ (terorismus znám pouze státní, ať těch či oněch, vždy za tím stojí tajné služby NĚJAKÉHO státu-tvořící vlastní teroristy třeba proti „státu jinému“ v těch svých pomatených hrách do kterých jsou tak patologicky zažraní a berou (se)to tak vážně.), jakékoli zneužití z pozice moci, jakékoli mafie, kriminálníci, organizoví vydřiduši, (z cicího tratoliště údajů neteče, co?-pokrytci), zneužité obory obživy, atd. …a nechci být návodný, ale prostě už se nad tím nedá nadále mlčet (doufal jsem, že vám to dojde samotným bez rozmazávání, ale trvá vám to příliš dlouho a ptenciální škody narůstají)…a čím víc se snažíte, aby údaje osob více odpovídaly skutečnosti a čím víc věcí na tom děláte uměle odvislé, tím to celé DĚLÁTE NEBEZPEČNĚJŠÍ.

  • proud napsal:

   Jdi do pici s tvym „statem“!

  • Sasin napsal:

   Mám chuť zajet si na dovolenou do Astrálu, nemáš nějaký levný lístky? Mořná tam vracejí podíly na půdě a rozpočtu. Rád bych to stihnul, než přiletí Anunaki s Nibiru. Muheeeeee

   • mala WelkA pRestavka napsal:

    Každý – K A Ž D Ý – obyvatel má požívat S T E J N É dostatečné ochrany od (i před ní samou) organizace jenž ho má na starost – jako požívají nejutajenější A G E N T I a další osoby T A J N Ý CH služeb státních organizací.

 8. jan nowak napsal:

  P R I S N E * T A J N E * R O B O T I
  …………………………………………………. ! ! !
  Nabízíme wám last-minut
  sss s plnou penzí na Nibiru – možnost zakoupení podílů od Anunaki – wez-měte
  si proto s sebou Zlato , plechowky & sklíčka.

  Odjezd zítra w 6.00 .. přesně !

  ps : Ouda NEBRAT : ////

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!

NEKRMTE TROLY!