Výchova multikultijungen v Čechách prostřednictvím nové hry Xenofil, ziskovky už krouží

Student FHS UK představil pokrokovou hru pro děti Xenofil. Hrdinou je etnicky ani genderově neurčené dítě, které má podobu modré siluety. Autor chce zmírnit nenávist třeba vůči muslimům či Romům. A kolem už krouží neZiskovky. Když student fakulty humanitních studií Univerzity Karlovy Jindřich Pavlásek před dvěma lety s nelibostí přihlížel rostoucím projevům nenávisti vůči menšinám, například muslimům nebo Romům, chtěl trochu přispět k jejich zmírnění, píšou na ihned.

„Hra je o tom, jak se vypořádat se strachem přerůstajícím v nenávist vůči jakýmkoliv menšinám...,“ říká Pavlásek, jehož aplikace je dostupná v češtině, angličtině a ruštině na Google Play a AppStore.

Já osobně mám tedy v době vzpour psychicky narušených strojů, vděčných chirurgů a jaderných inženýrů nebo hidžábů na školách spíše obavy o tu většinu.

"Xenofil vychází z her, v nichž lidé vedle sebe skládají shodné žetony, například podle barvy nebo tvaru... Nezvyklý je ovšem tím, že tento princip obrací vzhůru nohama. Uživatelé kameny naopak musí poskládat způsobem, aby vedle sebe ležely pouze takové, které se od sebe odlišují. Jde o hlavní prvek hry, jímž chtějí autoři mírnit nesnášenlivost a podpořit soužití různých skupin obyvatel vedle sebe. „Hráč bude muset připustit myšlenku, že od sebe se lišící věci patří k sobě."

Doufám, že se mladý pán vynasnaží hru implementovat kromě většinové xenofobní společnosti rovněž do muslimské nebo romské komunity. Pouze čistě hypoteticky si myslím, že i tam by mohla v lecčems prospět.

Při tvorbě student vycházel z přesvědčení "že hry ovlivňují uvažování lidi už svým ovládáním. Aby tak hra opravdu pomohla zvýšit toleranci k jinakostem, zabudovali autoři tuto myšlenku do jednotlivých situací. Hráče Xenofila tak například čeká úloha, v níž má jeden žeton vysvobodit z obklíčení několika jinak barevných, které mají zastupovat majoritu pohlížející na něj s předsudky. „Cílem je tento kámen začlenit jakoby zpět do společnosti,“ přibližuje Pavlásek.“

Upřímně doufám, že zvolil správnou barvu "hrdiny" i těch několika "barevných", kteří ho obkličují. Ono v současné době není radno směnit černou za bílou a opačně. Pak by se pán mohl z pozice oslavovaného multikulturního humanisty v cuku letu ocitnout v kůži xenofobního rasisty.

„Se svým týmem ale nezapomněl ani na příběh... Za jeho hlavního hrdinu autoři zvolili etnicky ani genderově neurčené dítě, které má podobu modré siluety.“

Myslím, že tuto transgender agendu (úzce související s LGBT..XYZ periodická a jejich respektem) netřeba více komentovat.

Autoři nepočítají, že z Xenofila budou mít love."Od začátku hru pojímali spíš jako dobrovolnickou aktivitu, ačkoliv hra uživatele vybízí k peněžnímu daru. O spolupráci však jednají neziskovými organizacemi zabývajícími se vzděláváním.Pavlásek by například uvítal, kdyby se Xenofil využíval v různých programech na podporu integrace."

Já bych tuto uvědomělou hru zavedl rovnou povinně do škol! A mám takový dojem, páni, že už teď jste za vodou. Myslím, že EUropské hodnoty a další filantropové vám za takový matroš, bez přehánění, utrhnou ruce!

Ostatně nejmladší je třeba tvarovat, jak jen to jde. Psal jsem nedávno o indoktrinaci nejmenších pohádkovou knihou o gayích Král & král & rodina. Další střípek je na světě.

Kupředu multikultilevá, zpátky ni krok.

Zdroj: http://tomasvyoral.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=624589
18 Komentářů k Výchova multikultijungen v Čechách prostřednictvím nové hry Xenofil, ziskovky už krouží

 1. Paul Durham napsal:

  Abraham Lincoln : ( mimochodem taky zavražděn prý taky pomatencem )
  "Neumím si představit horší pohromu, než začlenění černochů do našeho sociálního a politického života jako nám rovných"

  Že jste to nikde nečetli či neslyšeli ? Musíte hledat jiné, než obřezané zdroje. Ať vás provází síla (bílá) .

 2. Spektátor Čumilovič Puk napsal:

  Ta hra má určitě v sobě i pozitivní potenciál. Pokud je ale selektivně určena jen nám bělochům, tak je potenciálně ničivá... Představte si dámy a pánové (a taky, lesby a gayové, transky a asexuálové, milí intersexuálové... atd. atd - všech více než 60 orientací... = každý ať si doplní tu svou, abych se snad někoho nedotkl...), že celosvětová menšina europoidních bělochů je vyučována k tomu, aby byla totálně tolerantní vůči všem mezi ní žijícím menšinám, které jsou však k bělochům samy netolerantní, a které ve skutečnosti celosvětově jsou většinami / většinou... V tom vidím problém!

 3. Tykva Bukvatyr napsal:

  Najlepšia xenofilná hra je DOOM.

 4. Daniel Kandela napsal:

  Já si myslím, že student FHS UK to má trošku popleteno, anebo že za to dostal dobře zaplaceno. Učit děti že není žádný rozdíl mezi lidskými rasami je zločin. Rozdíly jsou, byly a budou, to je jaký je svět. Z toho důvodu se má každá taková skupina držet pohromadě a sedět doma, kde jsou všichni stejní a ve většině. Jenže ti nejmíň tolerantní ze všech si vyšli do světa a chtějí abychom je vydržovali. A když je nechceme vydržovat a draho platit za své vlastní zničení, tak jsme "netolerantní." Nezapomeňte, že tam v Africe jsou ještě i lidožrouti! K těm taky máme být tolerantní?

 5. lapen napsal:

  Co to je za kkta na tom obrazku? Ten hnup musel dostat riadne prachy, aby s dalsimi kktmi vytvorili hru, ktoru nikto nikdy nebude hrat - pretoze hra ma zabavat. To si ti zidovladkari predstavuju, ze deti budu hrat tu pcovinu za trest pod dozorom ucitelov? Vsetci ludia nie su postihnuty na mozog ako henti vypatlanci.

 6. Perun Hromovládný napsal:

  Jo, a než mrkneme okem, tak nám ten Uchyl představí hru Pedofil. Je to prostě bacil.

 7. obycejnilide7 napsal:

  Sílo nič vše temné zde na Zemi.
  Sílo nič všechny nástroje Satana zde na Zemi.

 8. Martin Rubáš napsal:

  Neziskovky nás ničí. Jsou financiovány EU a Sorosem. Jsou plné neomarxistů, kteří chtějí zničit evropskopu civilizaci. A Soros je zloduch číslo jedna., jeho názory jsou šílené.

  http://www.epshark.cz/clanek/90/jak-vypada-konference-bilderbergovskeho-typu

  • Sasin napsal:

   Ani Zeman, co má hradní imunitu, na něj nepodal trestní oznámení aby toho Šéréše sebral třeba ScotlandYard nebo Bin Láden. Neudělal to nigdo z DémosGrátického Eurojuzu ačkoli dělá biliardové škody!!! .A s okradenýma podílníkama bez imunity a milionů se nigdo nebaví. Heh.

 9. Sasin napsal:

  Tihle blboni by měli být odsunuti také.

 10. kripl napsal:

  Už od pohledu nechutná židovská držka.

 11. proud napsal:

  Tohle je mimochodem ten pravej duvod proc se delaji majdany a tramtarie,nestastny lidi a otroci,a proc vyrvavaj mlady pitomci a melou picoviny!
  "Na Ukrajine v Karpatoch ťažia drevo akoby mal nastať koniec sveta
  Na Ukrajine prebieha totálna ťažba karpatských lesov, denne vyvezú 300 vagónov guľatiny do Európskej únie cez Rumunsko. Objemy ťažby sú obmedzené iba priechodnosťou cez ukrajinsko-rumunské hranice. O masívnom odlesňovaní ukrajinských Karpát natočili novinári a blogeri nejedno video, ale objemy ťažby každý deň iba stúpajú.
  V marci začali zo stanice „Černivci“ posielať do Rumunska stovky vagónov guľatiny každý deň. Koncom marca ich už bolo 300 vagónov denne, píše redaktor novín „Vremja“ Peter Kobevko v materiáli: „Z Bukoviny vyvážajú les ako pred koncom sveta“.

  Podľa neho, rumunská strana maximálne optimalizovala dopravu ukrajinskej guľatiny elimináciou problémov s traťami. Aby nedochádzalo k strate času pri prestavbe vagónov na iný rázvor kolies v hraničnej stanici Siret, Rumunsko vybudovalo obrovské sklady pozdĺž hranice s Ukrajinou a priviedlo k nim železničnú trať s ukrajinským rázvorom kolies. Teraz vlaky s drevnou hmotou bez zastávok jazdia do skladov Dornesty, ktoré používa rakúska spoločnosť „Holzindustrie Schweighofer“. Rakúska spoločnosť uskutočnila niekoľko pokusov vybudovať drevospracujúce závody v ukrajinskej Bukovine, ale po neúspechu ich vybudovala v Rumunsku.
  Peter Kobevko konštatuje, že systém dopravy ukrajinskej guľatiny sa výrazne zlepšil. „Cez „Černivci“ posielajú drevo do Rumunska z celého územia západnej Ukrajiny. Ale kapacita železničnej stanice sa aj tak ťažko vyrovnáva s takým množstvom vagónov. Vlakové súpravy sú tak veľké, že musia zapojiť aj 3 – 4 lokomotívy, aby ich vytiahli z Ukrajiny.“
  Pokiaľ to takto bude pokračovať ešte mesiac dva, tak povodne, ku ktorým došlo v Bukovine v roku 2008 – 2010, sa budú pokladať za malý vzostup vody v karpatských riekach, myslí si Peter Kobevko a dodáva: „Vagóny sú naložené prevažne kvalitným bukom z Bukoviny aj napriek tomu, že Lesná správa uvádza v exportných dokumentoch iba borovicu“.

 12. proud napsal:

  Tak me napadlo,ta zrudicka na fotce,to jwe vlastne stejnej pripad jako ta co jsem k ni uz psal,pravdepodobne zenska,ze ma v zivote jen dve sance,vedu,nebo vrcholovej sport.Kdyz zadnou nevyuzije,pak je mi lito :-))

 13. proud napsal:

  Hlavne at se tenhle hnus nedava dohromady s tim omalovanym hnusem pod sebou,co by z toho vzniklo,to by nevzal radeji ani zadnej cirkus.....

 14. Jarek* napsal:

  Již ta tlama na úvod dává o sobě znát, že to není člověk. Víc se k té zrůdě není nutno vyjadřovat.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!