Lana Lokteff – Proč nechci být menšinou

lokteff

Lana Lokteff je americká nacionalistická aktivistka ruského původu. Její rodina uprchla před bolševismem do Číny, kde se narodil jej otec, poté se přestěhovali do USA. Lokteff se politicky dříve hlásila k libertariánství a časem se její názory zaměřily spíše na obhajobu bělošské identity. V současnosti spolu s manželem, švédským nacionalistou Henrikem Palmgrenem, jeho bratrem Fredrikem a dalšími spravuje mediální a internetovou platformu RED ICE. Palmgren také zaujímá výrazné postavení v rámci americké Alt-Right. Hlavní poselství zní: My, běloši, už dávno jsme menšinou!
33 Komentářů k Lana Lokteff – Proč nechci být menšinou

 1. Bily heterokapitalista napsal:

  Ma pravdu. Na rase zalezi a kazdej zasranej komous, kterej prska, jak jsou si vsichni rovni, nema pravdu. Pouze jedna rasa dokazala vybudovat civilizaci v dzungli, v pousti, v zimnich podminkach, vsude. Bila rasa je motor pokroku a zaruka svobody. Asiate postradaji nasi ohleduplnost. Pouze v ramci bile rasy muze vzniknout spolecnost, ktera poskytuje prostor pro vyniknuti genia. V Jizni Africe ted cernosi konzumuji chranenou zver. Ta az nebude, zacnou se pozirat mezi sebou a nastane navrat mezi stromy.

  • proud napsal:

   Hodne,ale hodne zhruba receny to je asi tak :-))).Rasa je jenom jedna,bila.Ostatni ,"takyrasy?", vznikly "krizenim" odpadliku s ruznejma napriklad australopithekama,neandertalcema a podobne, z ni.O cemz zakazana historie vi.Ostatni se od toho odviji.Viz Sidorov ve svejch knihach.To vsechno byly znamy veci,ktery zanikly s ucenim Slovanu a Arijcu o Slovanech a Arijcich.

 2. geronimoh napsal:

  Ta je vymaštěná jak plech na buchty

  • Forever Slav napsal:

   Vy být sluníčkář?

   • Helda napsal:

    Sluníčkář ani tak ne, spíše Bezmozek.

   • Maroš napsal:

    Forever Slav - čo ti hovorí jej úzka, trojuholníková aškenádska lebka? Že ťa ako "Ruska" vyhulí?

    • Krtecek napsal:

     Podpindostniku Mrozi,přiznejte v čem vás platí nejsou to náhodou balíky sena?

     • Maroš napsal:

      Krte - teba platia čím - "burizónama" - kostnáčmi? /pozn. pre nerybárov - larvami múch a mäsožravého hmyzu používaného ako nástraha na ryby - mňam!/. Máš tu svoje trollské garde? Zaúčaš "e-lévov""

    • Forever Slav napsal:

     Maroš

     Tak pán jest zkušený antropolog. ;-)
     Jak pak jste vlastně přišel na to, že je židovka?

     • Maroš napsal:

      Forever Sclav - nabudúce bez toho satanistického!!! smajlíka - ha! ha! ha!" - to si naštuduj ako tému - "pan jest skušený kundológ" - tu si vyber zo stránky - niektoré dok. sú už zablokované:

      https://www.youtube.com/results?search_query=%D0%BA%D0%B0%D0%BA+%D0%B5%D0%B2%D1%80%D0%B5%D0%B9+o+%D1%81%D0%BB%D0%B0%D0%B2%D1%8F%D0%BD+

      Plus dodatok - úzkohlaví aškenádi /iné zdroje uvádzajú ich pôvod až z rozprášenia Chazarského kaganátu - väčšinou žijú v Nemecku a USA/ - vyzerajú "inteligentne", a guľatohlaví sefardi /bezkrkí/ - vyzerajú "dobromyselne".
      https://sk.wikipedia.org/wiki/A%C5%A1ken%C3%A1zski_%C5%BDidia
      http://www.jewishhistory.org/ashkenazic-and-sephardic-jewry/

      • Maroš napsal:

       ... lebo ide o to, že židia MUSIA byť stále v centre diania, t. j. aj na čele protisionistického odporu - aby ho mohli správnym spôsobom usmerňovať = kanalizovať. Do žumpy. Detto - "Samova" ríša - lebo Slovania "si nikdy nevedeli" vládnuť sami - BEZ NICH TO SKRÁTKA NELZE!

       • Forever Slav napsal:

        Hezký. Ale já chtěl konkrétní důkazy o tom, že Lana Lokteff je židovka. Jaké máte důkazy o jejím židovském původu?

        • Maroš napsal:

         kouše...

        • Maroš napsal:

         Forever Czech Jew! - kúp si lepší mobilný debilizátor! A choď do piče s vašími trollskými "dôkazmi" - slovo dôkaz je tu obohraté ako vaše zemiakové presstitúcke placky v sorosovskom študentskom bufete. Si robíš diplomovku - z rozkladu protiruského webu? A teraz fáraš na Havlovej podzemnej univerzite? My Slovania máme - z vás - KOCKATÉ HLAVY! Môžeš sa premenovať ako chceš!
         Na! DÔKAZY - že už nemáte kam zaliezť - môžete len vyliezť!

         "LANA LOKTEFF IS JEWISH AND WORKS FOR THE U.S. DEPT. OF DEFENSE
         1. Lana Lokteff is very likely Jewish on her father's side. Her father's full name is Ruben Joseph Lokteff. Both 'Ruben' and 'Joseph' are Hebrew names, and I've never heard of a non-Jewish male with the first name of 'Ruben.' Also, the Russian surname suffix 'eff' is very similar in form to the Russian-Jewish surname suffix 'off,' so it's probably just a variation. This would mean that Lana Lokteff is at least half-Jewish. Note that her hair isn't actually blonde - she dyes it. Also note that Lana does look Jewish in the face - she has slightly crossed eyes which is a common physical feature among Jewish women (Barbara Streisand is a perfect example of this phenomenon).
         http://pipl.com/search/?q=RUBEN+JOSEPH+LOKTEFF&l=&sloc=&in=6
         http://www.veromi.net/Summary.asp?fn=RUBEN&mn=JOSEP&ln=LOKTEFF&age=&city=&state=&vw=&Search=&Input=&x=0&y=0
         2. Lana Lokteff and Henrik Palmgren are employed by the U.S. Dept. of Defense. They are U.S. military intelligence agents/assets. Therefore Red Ice Productions is a de facto military intelligence operation run by the U.S. Dept. of Defense. The evidence that Lana Lokteff and Henrik Palmgren are connected to the U.S. Dept. of Defense is contained in seven images which I will attach to the next post in this thread. The images are largely self-explanatory."
         ZDROJ:
         /pol/ - ==LANA LOKTEFF IS JEWISH AND WORKS FOR THE U.S ...
         LANA LOKTEFF IS JEWISH AND WORKS FOR THE U.S ... the Russian surname suffix 'eff' is very similar in form to the Russian-Jewish surname suffix 'off ... We prepared a network of people who were able to receive the first refugees quite well, said Mr. Lokteff, whose family was sponsored by a ...
         [Prehľadávať doménu archive.fo] https://archive.fo/B4WQy

         /cez Nie som robot - captcha/
         https://archive.fo/B4WQy
         /detto robot/
         https://pipl.com/search/?q=RUBEN+JOSEPH+LOKTEFF&sloc=&l=&in=6

       • Maroš napsal:

        Tak ako Lana Lokteff - "funguje" aj Tomio Okamura!
        Sa z toho maleho Kalergiho ešte poseriete!

  • matoushorak59 napsal:

   Máš recht, Gero, plácá nesmysly, hází vinu na marxisty, ku.va copak kapitalistickou EU vedou marxisti ? To můžou tvrdit jen dementi

   • Paul Durham napsal:

    prostý pohled do trenek úplně stačí k identifikaci vůdců , kteří stvořili nejen marxismus , ale i věřícího bílého idiota , a Lana by si měla pospíšit , než ji eukomisařka jourová smaže jako závadný obsah , bo jourová má přece tu svobodu projevu

   • (((Moshe))) napsal:

    Ano vedou. Respektive NEOmarxisti. Ukol maji stejny od zida zadany, jako jejich predchudci - znicit onu kapitalistickou bilou tradicni krestanskou civilizaci. Jen blbec muze tvrdit, ze EU je kapitalisticka. Jeji vudci trh nenavidi a vsemi prostredky ho chteji znicit. https://pbs.twimg.com/media/DHrjZNAXcAAU0JY.jpg

    • matoushorak59 napsal:

     EU vede tak akorát krávu za ocas a ne ekonomiku světa. Od konce druhé světové byly vedoucí ekonomikou světa USA, už několik let nahrazeny Čínou. Hlavní rys kapitalismu = výrobní prostředky v soukromém vlastnictví provozované v tržní ekonomice za účelem zisku. Já bych řekl že to přesně tu je. Nevidím v EU jediný náznak marxismu ani neomarxismu. Kdo háže vinu na neomarxisty je buď podvodník, nebo idiot

     • Paul Durham napsal:

      vy už jste se tak narodil, nebo se vám to přihodilo záhy po narození ?

     • Forever Slav napsal:

      Kulturní marxismus - Frankfurtská škola - konec národů
      https://youtu.be/k1RasXw7iko

      George Soros a neomarxistická subverze
      https://youtu.be/mRDpo9wCue8

      Nová levice
      https://youtu.be/7G2-rfK_9x8

      Intelektuální elita Nové levice a ultra-liberalismu
      https://youtu.be/Q0rWCkDQJcs

     • geronimoh napsal:

      Marná snaha, Matouši, jak vidíš sám, to jim nevysvětlíš, oni už viníka mají. Nevadí jim, že to logicky nesedí, no aspoň se GP pobaví jaký telata má ve stádě

      • Krtecek napsal:

       Indiane Veroniko už jste si koupil ohnivou vodu?

       Nám to taky logicky nesedí,že vy indiáni jste by!i vyhubení!Nemáme ó to zájem se dostat do rezervaci jako vy!
       Napijte se ohnivé vody,napište nám,že máte rád neomarxisty s jejich novou diktaturou humanistů a islamistů a hup zpátky do rezervace,

       • geronimoh napsal:

        Kdo nadělal hromádky
        v prostřed naší zahrádky?
        Nejspíš to byl malý krtek,
        záhon zničil a pak utek.
        Krtci totiž potají,
        chodby v zemi vrtají.
        Při práci se čichem řídí
        to proto, že špatně vidí.

        • Forever Slav napsal:

         Nějaké rozumné argumenty k tématu by nebyly?

        • jan nowak napsal:

         Indiáni pó-ta-jí ó.hniwou wodu ~ chlas-tají..
         Indiáni pó-ta-jí ó.hniwou wodu ~ chlas-cou..
         A po-tom si si si zpíwají A po-tom si si si..
         A potom zas řwou : Q Q

         Náčelník Geronemoh
         www w rezerwaci zwrací
         A wši.chni kolem .. takí
         ...................................... Michala

   • Forever Slav napsal:

    Tak si definujme znovu kapitalismus:

    Kapitalismus je o svobodném a volném trhu, svobodné a dobrovolné výměně zboží a služeb. Úspěch jednotlivých podnikatelských hráčů určuje poptávka na trhu. Kapitalismus je založený na individualismu a osobní odpovědnosti jednotlivců.

    Už z této definice je zcela jasné, že socialistická, centralistická a kolektivistická EU, mj. postavená na socialistickém dotačním přerozdělování, má ke kapitalismu na míle daleko.

    "...copak kapitalistickou EU vedou marxisti ?"

    "Nevidím v EU jediný náznak marxismu ani neomarxismu. Kdo háže vinu na neomarxisty je buď podvodník, nebo idiot"
    ...

    Zhlédli jste videa a odkazy, co jsem sem vložil? Vidím, že asi ne. Tak studujte.

    A co ti bývalí maoisté a trockisté ve vedení EU?! Barosso, Mogherini, Van Rompuy?! Nebo zasvěcenec Bilderbergu a nositel Kalergiho ceny Merkelová (za minulého režimu v NDR komunistická kolaborantka)?! Či Rothschildův pejsek Macron (bývalý člen socialistické strany)?!

    Co žido-zednář George Soros, jež se osobně dle svých vlastních slov hlásí k marxismu?!

    Zkrátka a dobře - globalistické sionské elity ke zničení bílé civilizace nahradily radikální starou marxistickou-trockistickou levici neomarxistickou Novou levicí.

 3. Martin Rubáš napsal:

  Tahle migrace bude pokračovat po další desetiletí. Islámský svět a Afrika populačně neudržitelně rostou. A vyčerpává se prostor kam má růst.
  Důvodem jejich chudoby je jejich primitivní a zaostalá kultura, kterou si ale sebou přináší.
  Nedokážeme muslimy a afričany ochránit před jimi samými. Můžeme se zachránit pouze my před jejich násilím. je potřeba zavřít hranice.

  http://www.epshark.cz/clanek/95/muslimsky-svet-predstavuje-permanentni-uprchlickou-krizi

 4. Forever Slav napsal:

  Admine, proč dochází k blokaci mých komentářů, co chci sem vložit?

  • Maroš napsal:

   Zmeň si nick na Forever Sclav - potom ťa to pustí. Nemôžeš nosiť vlčí kožuch keď si baran.

   • Krtecek napsal:

    Mrozi přiznej se nám tu,jsme tu sami,že vy jste ta spodina společnosti!
    Nemohl by jste podporovat u sebe doma svoje buzeranty,islamisty a ciganisty?
    Že vy jste spadl se stromu,když jste se v noci obracel přímo k nám do ČR civilizace a to na hlavu,jinak si nikdo nedovede vysvětlit proč si tady hrajete na spindiru!

    • Maroš napsal:

     KrteČech -"když jste se v noci obracel přímo k nám do ČR civilizace a to na hlavu,jinak si nikdo nedovede vysvětlit proč si tady hrajete na spindiru!" - Spiderman?
     A jó - ten velikej Arachnos Tartalos - čo loví o. i. aj podzemné lachtany - to ti pochopiteľne vadí - nemáš krytú prdel krte.
     Bojíš sa, že mi jedného dňa vlezieš pod klepetá - potom si z teba ty černý púchor, cucnem tej tvojej krtovice - rovno z krkavice. Ale nie - keďže sme tu sami - už sme si jaksi zvykli, odkiaľ prichádza Pražské jaro a havloidi a všetci intelekzuálni zmrdi, ktorí nám sem potom vláčia všelijaké reformy - a tie najlepšie sú tie sudeťácke - to že máte Slovákov najradšej - vo vašej prdeli, je všeobecne známe. Takže - predsunutá stráž - ty sio zmrd - bojíš sa, že vám rozjebebe to, čo tu ten váš Herman Haring buduje po Sobotách už roky - desatero lupiča.

  • Krtecek napsal:

   OSV děkuje za odkazy na neomarxisty a vznik jejich nove diktatury humanistů a islamistů.
   Je to jasné silné kafe pro politickou třídu Šmejdů,která se musí opírat o tu nejhorší spodinu společnosti a není divu,že si vás už asi všimla cenzura padajici ČSSD,která cigani už ve svém názvu a ten teror nám tu chce za kazdou cenu vnutit!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!