Jared Taylor – ALT-RIGHT a naštvaní běloši

altright2

Jared Taylor ve 12ti minutovém videu vysvětluje, co je současné americké hnutí Alt-Right a jaké v něm panují názory. Je americký nacionalista a konzervativec, narodil se křesťanským misionářům v Japonsku, kde také do 12 let žil (hovoří plynně japonsky) a poté absolvoval Filozofii na Yale University. Patří k intelektuálním vůdcům amerických rasových realistů [race-realists] usilujících o obhajobu a zachování bělošské rasové identity. Rasoví realisté věří, že lidské rasy se od sebe odlišují natolik, že tyto rozdíly ve významné míře determinují schopnosti a chování jednotlivců a národů.

Jesse Lee Peterson je dlouholetým kritikem občanskoprávního hnutí, amerického establishmentu a příznivcem konzervativních myšlenek. Vyrostl v Alabamě za segregace, později se přestěhoval do Los Angeles, kde se začal věnovat politice, obhajobě tradiční rodiny a personálnímu poradenství v rámci černošské komunity. Navštěvuje školy, detenční centra, věznice, konference nebo kostely a skrze řadu organizací pomáhá mladým černochům z problémových lokalit převzít osobní odpovědnost za svůj život. Vede také několik mediálních, zejména radiových, projektů, kde vede se svými příznivci i oponenty diskuse o různých tématech.
4 Komentářů k Jared Taylor – ALT-RIGHT a naštvaní běloši

  1. Agent Orange napsal:

    Jared Taylor je jako lidsky pocitac naprogramovany, aby argumentacne likvidoval levicaky. Je to intelektualni terminator. Presne takove lidi potrebujeme.

  2. Forever Slav napsal:

    Jared Taylor dobrý jako vždy. Palec nahoru!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!