SOTT Proměny Země – srpen 2017: Extrémní počasí, planetární změny, bolidy

sott0817

Vzhledem k tomu, že se pozornost médií ve většině západního světa soustředila na hurikány Irma a Harvey, dá se pochopit, pokud jste si mysleli, že zbytek planety byl z klimatického pohledu docela v klidu. Bohužel, opak je pravdou. Ve skutečnosti přišel v samém závěru měsíce hurikán Harvey, který přinesl další řadu velice ničivých přírodních pohrom a anomálního počasí po celém světě, které z hurikánu Harvey dělají relativně jen událost do počtu. Od rekordních záplav na všech kontinentech, přes související sesuvy a výstražný počet velmi silných bouří a nekontrolovatelných požárů, environmentální a klimatický chaos byl v srpnu opět hlavní silou určující život na planetě Zemi.
2 Komentářů k SOTT Proměny Země – srpen 2017: Extrémní počasí, planetární změny, bolidy

 1. Definitiva napsal:

  Tí, čo pamätajú počasie pred 50-timi rokmi, tí vedia porovnávať dnešok a minulosť. Tých čo vedia porovnať minulosť, nikto z mladých neberie vážne.
  Klíma sa zhoršuje, pri tomto trende sa planéta stáva neobývateľnou.
  Treba začať s nápravou.
  Treba začať s tým, kde poznáme príčiny.
  Chemtrails, HAARP manipulácia počasia je dennou realitou. Robia ju teroristické záujmové skupiny, ktoré sú zastrešené OSN, klimatickou dohodou, na ich činnosť prispievajú všetky štáty v OSN, otvorené neb, všetko so súhlasom občana vo voľbách.
  Uhlíková daň je nástrojom na nastolenie diktatúry terorizmu globálnej svetovlády, ako aj na brzdenie technického rozvoja konzumného amerického kapitalizmu. Kto je chudobný, bude ešte chudobnejší! Svetovláda nerieši svoj neobmedzený konzum a ničenie zdrojov na život, ani sociálne parazitické otroctvo dlhu a úžery.
  Zmenu môže urobiť iba občan:
  Prestane voliť súčasné politické strany.
  Bude trvať na priamej demokracii, referendum na všetky rozhodnutia parlamentu, trestná zodpovednosť a odvolateľnosť politikov.
  Občan musí odmietnuť dnešnú EÚ, musí požadovať federatívnu EÚ, suverenita štátu, národná politika, ochrana rodiny.
  Občan musí odmietnuť diktát korporácií, TTIP, CEFTA…, korporátny fašistický režim vo svete.
  Musí odmietnuť úžernícky finančný systém klanu Rothschlid, blahobyt na dlh, zadlžovanie štátov, firiem, občanov a zákaz úroku.

  Riešenie je také jednoduché, stačí raz správne voliť.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!