Staří Čechové měli společné předky s Rusy, toto dědictví nesmí být zapomenuto!!!

foto-243Většina z Vás ví, že Slované přišli do Evropy v šestém století ze své původní pravlasti, která se nacházela na území mezi Odrou, Vislou a Dněprem, tedy převážně na území dnešní Ukrajiny, ale hlavně na území, kde dávno předtím, než někdo o nějaké Ukrajině vůbec kdy slyšel, vznikla Rus (později moderními historiky kvůli rozlišení od té dnešní přejmenovaná na Kyjevskou Rus). Je tedy více než jasné, že slovanské národy v Evropě mají stejné předky a praotec Čech se klidně mohl jmenovat Čechov, z čehož lze také odvodit původní název skupiny Slovanů, která zůstala pod Řípem, tedy Čechové (nikoli Češi).

Toto kulturní dědictví nesmí být zapomenuto, protože Slované jsou národem, který je ve své podstatě mnohem mírumilovnější a čestnější, než národy západní. Slované mezi sebou žili jako bratři bez válek mezi jednotlivými kmeny. Všechnu špatnost, závist a řevnivost částečně přejali teprve, když se slovanská kultura díky své expanzi do Evropy střetla s Římem a germánskými barbary.

„První nápor Slovanů směřoval na jih Evropy a velice záhy po nástupu jednotlivých proudů stanula pomyslná noha slovanstva například na mytické aténské Akropolis. Zde, v oblastech vlivu Byzantských panovníků, se Slované poprvé dostali do kontaktu s antickou civilizací. Tento střet brzy přinesl i nepříjemné ovoce. Dosud jednotní a špatnostmi málo prostoupení slovanští lidé začali postupně přejímat typické rysy „civilizace“, jako závist, nenávist, hamižnost a další všelijaké osobní zájmy. Dokonce se o tom dochovaly zřetelné zprávy. „Přeškolených“ slovanských válečníků velice brzy začíná být využíváno proti bývalým vlastním, nově příchozím Slovanům. Tím byly zlomeny dvě tisíciletí platné vazby, původní charakter a národní pospolitost starých Slovanů. Skoro jako pohádka zní vyprávění Teofylakta Simokrattese, který k roku 585 zaznamenal příběh tří slovanských zajatců, kteří neměli žádné zbraně, jen hudební nástroje (šlo o tzv. gusle). Když se byzantský císař ptal, co jsou zač, odpověděli, že pocházejí ze slovanského kmene. Sdělili mu, že nejsou zvyklí nosit vojenskou výstroj, neboť jejich zem nezná zbraně, což jim dovoluje žít bez vášní a v míru. Slované se Slovany neválčí!“

(zdroj: http://www.wmmagazin.cz/view.php?cisloclanku=2011010006)

Teprve později se západním národům podařilo získat a zkazit některé slovanské bojovníky a použít je proti svým nově příchozím bratrům. Slovanský národ se pak posléze rozštěpil na východní, což jsou Rusové, Bělorusové a Ukrajinci, na západní, tedy na Čechy, Poláky, Lužické Srby a Slováky a nakonec na jižní, kterými jsou Srbové, Slovinci, Makedonci, Chorvati a Bulhaři. Jak sami vidíte, Slované jsou národem velkým a mocným, který ovládá velkou část Evropy a díky Rusku také Asie. Všimněte si však, že ona stará antická taktika stále do dneška trvá! Od rozpadu Sovětského svazu jsou Slované západními národy zotročovány (EU), nebo obraceny jeden proti druhému, jako tomu bylo v bývalé Jugoslávii, nebo v případě Ukrajiny a Ruska.

NIČEHO SE TOTIŽ ZÁPAD NEBOJÍ VÍCE, NEŽ SLOVANSKÉ VZÁJEMNOSTI, LÁSKY A JEDNOTY!!!

 
48 Komentářů k Staří Čechové měli společné předky s Rusy, toto dědictví nesmí být zapomenuto!!!

 1. Maroš napsal:

  ... a spoločné zadky...
  Schválne by ma zaujímalo, kedy už konečne niekto vyvráti skazku o "objaviteľovi" Čiech - Praotcu Čechovi, pretože tento príbeh smrdí židovinou - podobenstvom o Mojžišovi.
  Možno sa to zdá nepodstatné, ale pokiaľ naša história siaha ešte pred rok 7526, pretože pred podpísaním Veľkého mieru v Ázii sme tu už museli byť nejako organizovaní, a teda aj rozlezení a s rekognoskovanou súčasnou časťou Európy, potom sem Čech prišiel na istotu. Druhá vec - všetky národy, ktoré sa niekam pohli, najprv vyslali zvedov - skutočných objaviteľov, agentov, prieskumníkov, vyjednávačov. A práve o tomto cielavedomom riadenom procese pohybov Slovanov nevieme doteraz ani hovno. Lebo - kto ho skutočne riadil, kto vysielal družiny, ako sa volali, kto boli títo nčelníci? My poznáme len tú záverečnú - už sme došli stará mama!

 2. petr366 napsal:

  Jakýpak průzkum? Češi se jen nabalili k větší tlupě nájezdníků a posléze se udělalili v Bohemii sami pro sebe. Že tu existovala už Morava a před ní Sámova říše už se Mároši nezmiňuješ. A s tou holubičí povahou?Když se slovani vyvíjeli v bezpečí močálů a pralesů dnešní Pripjati, tak si válčení odvykli a v této oblasti degenerovali.

  • proud napsal:

   Nejen zes nechodil do skoly,ty Moravska rise,jeste ti to ani samotnymu nepali,kdyz dokazes psat takovy picoviny!

 3. geronimoh napsal:

  Mírumilovný národ expandoval do Evropy ?

  **

  Jisté je jen jedno, že totiž nic není jisté

  Lao-c’

  • Mirra napsal:

   když se měnilo podnebí tak migrovali všichni, vždyť krátce předtím postihlo Středomoří sucho a Egypt produkující většinu obilí náhle neměl co dodávat do Říma. A nešlo jen o lokální změnu ale mnohem větší - začly se rozšiřovat pouště i v Asii. Germáni a Ugrofinové zase migrovali ze Skandinávie kde se prudce ochladilo.

 4. petr366 napsal:

  Proude ty stárneš a blbneš čehůne. Začni se vzdělávat seriozně a nevěř každé potchovině.

  • proud napsal:

   To prave delam a tak poznam pitomce co prijde a zacne kvakat o Velkomoravsky risi,ktera trvala 75 let,co to znamena asi ani neni treba rozebirat,ovsem pro tebe je to alfou a omegou,hrdej moulo :-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

  • proud napsal:

   ......a to jeste kdovi jestli vubec nekdy nejaka byla,pritom jak se ore a vlaci s historii........kdyz prakticky pred par lety(tak cirka 300) tu byla Velika Tartarie!!! Pouzivej hlavu,nemas ji na krku na hovno,to leze jinudy!

 5. Maroš napsal:

  TRI SVÄTOPLUKOVE PRÚTY - hovadina, jedine, žeby Sváťo vo voľnom čase plietol košíky. Táto ukážka múdreho podobenstva jednoty vysoko pravdepodobne pochádza priamo od Attilu - pretože to on zjednocoval Húnsky zväz - s dôrazom na slovo - zväz - fasces, svastika, pretože u Húnov sa luky dedili, vrátane príslušenstva - bolo to vysoko špecializované náradie, ktorého výrob bol na tú dobu nesmierne náročná a niektoré ich luky niesli údajne až kilometer, bežné silné luky do 500 m,, teda symbol šípu je viac pravdepodobný, ako symbol močiarnych prútov. Maďarskí fašisti, ktorých bojovnosť je už ta tam, preto radi odvodzujú svoj maďarský pôvod od turkistických Húnov, a nie bielych ugrofínskych starých Maďarov, a preto aj majú v symbole TRI Attilove ŠÍPY. Ficovci majú jeden - pre istotu, ale skôr podobný na rosekruciánku šípku - ale skúste sa pohrať s grafikou, naklonovať to, a ste u troch šípov tiež. Lebo je to v podstate fuk.

  Odkaz pre Houbeera - keď sem vlezie pred zimou
  http://www.jango.com/music/Orishas

  • lcc napsal:

   Dnešní Maďari nemajú nič společné ani s Atilom ani Hunmi.
   Po porazení Huni odtiahli alebo splynuli s pôvodnými etnikami,ktoré tu už boli dávno před nimi.Huni boli aziati,s ktorými dnešní Maďari evidentne nemajú nič společné.Genetický výskum haploskupín dokázal,že 80% Maďarov má slovanské gény a zvyšok sú gény po turkoch.
   Identifikovanie sa ako "Maďar" bol sociálny konstrukt,
   vyčlenila sa takto kasta ľudí po porážke Turkov ,kedy sa vládnuca kasta úradníkov za Osmanskej nadlády a pridružených zbohatlíkov potrebovala odlíšiť od "obyčajného" slovanského obyvateľstva .
   Lizst, Petofi a ďalší boli všetko slovania , Lizst sa ako Slovák označil sám a ako Slováka ho označovali napr.aj Rakúšania . Maďarčina ako jazyk před 300 rokmi neexistovala.
   Béla Budár i Orbán sú Slovania ako repa. Dnes to už nie je problém dokázať . Ak sa však niekto v minulosti a v priebehu mnohých rokov identifikoval s nejakou společenskou vrstvou ako Maďar, neostáva nič iné ako to akceptovať, len treba dať věci aspoň z historického a faktického hľadiska na pravú mieru.

   • Maroš napsal:

    "treba dať věci aspoň z historického a faktického hľadiska na pravú mieru" - maďarskí sionisti tu už na pravú mieru dajú, slovenskí sionisti tiež, a českí sionisti tiež - vitaj v klube!

 6. Sasin napsal:

  Ty neziskovky přivezly do nekřesťanské Jevropy aji Slovany? A gdyž na ně hodili plány s politickým výběrem daní staly se součástí koaličních smluv korunovaných neandrtálcům co sháněli slovanské manželky aby mohli v klidu orat a vláčet?Neziskovky řídili KONstituci a zavádění koncentračních táborů, jednotek řízení městských podržtašek ku výběru sklizní, daní a kulturního obohacování křížem a poudačkou o bibli, knize, kterou jim seslala boží prozřetelnost aby pomocí ní naučili oráče a vláčeče čtení a psaní, že se kulturně jako asimilují k "pracovnímu" zařazení, ve kterém nelitovali námahy a dřiny, páč jim byla jako slíbena posmrtná reinkarnace ke svým "pracovním" zařazením. Že jak se to uděje, trefí se přesně na místo, gde byla přetržena nit. No , představa, že tomu tak opravdu bylo nezná mezí a vychází z přesvědčení a představ o imigrantech stěhujících se k připraveným sociálním plněním jejich snů, ba přímo do nachytaných ubytoven, domů, či hradů s plnou penzí, páč sami tak dnes žijí. Neříkají, že se nechávají vydržovat, tvrdí že dřou jako koně. A v městských koncentrákách se přece dávno neorá ani nevláčí, taky není místo. Oni řídí, vymýšlejí si PRAVdy, že gdyž žijí na slovanském území, že jsou taky Slované. To jeou zajímavé úsudky, páč gdyž jako Slované nežijí a píšou takové vymyšleniny, co je k tomu slovanství přibbližuje není známo. Asi ta renta, řízení, měnění jazyka, měnění víry a broušení úslužných schopností. Co s tím dělat, gdyž si to myslí a pokaždé gdyž začnou dokazovat svoji dřinu svým jazykem a písmemvyjde to stále na stejno. Užitek Slovanům nulový, poučení z kultu RA žádné, podíly na půdě po předcích žádné, podíl na rozpočtu sice jakýsi mají, něgdo je nechal si líznout, ale to je asi tak vše, páč všechno igdyž je zatím smrtka zavřená v sudu a žena křičí na Pandrholu, hlavně napiš, že všechno patří Filoméně, nejsou schopni své pandrholství zachránit. Nestačí gdyž Filoména mužíčkovi láteří, buď rád, že nemusíš nic dělat a máš na stole brambory, zelí a koláče, co by za to jiní dali! Ale jak to s Pandrholou dopadlo, víme, " já chcu maso, chcu krev v jelitách", a sám pustí smrtku aby si zastřelil prase, které je zabořeno rypákem do hromady mláta, na které z poza plotu mlsně koukají okradení podílníci.

 7. Maroš napsal:

  Ukrajina/?/ - rozhodcovia mysleli, že podvádza a spieva playback - zastavili ju a potom prišiel šok!
  Judges Suspect She Lip Sync & Demand her to Stop. What She Did Shock The Judges.
  https://www.youtube.com/watch?v=BhwokVwxY_Y

  Ruský dievčenský chór - "Biele zlato"
  pieseň od sk. Ľjube - Kôň
  https://www.youtube.com/watch?v=Fk2c02-jg2E
  Biele zlato - prezentácia
  https://www.youtube.com/watch?v=OtzcK4mj6Do

  • proud napsal:

   https://www.youtube.com/watch?v=BhwokVwxY_Y , ale vis neco malo o tom,jak se dela show,ze jo? :-))) A tahle porota ji opravdu delat umi,uz to dokazali vickrat;-)

   • Maroš napsal:

    Proude - a ten prvý nasadený porotca je čisto náhodou žid, tak, ako u nás Habera.

    • proud napsal:

     Nekoukal jsem kdo je kdo,jen na to,ze delaj svou praci dobre,dost se od nich da naucit.A ta holcina ukazala taky moc peknej vykon.Navic nesoudim zidy jen proto ze jsou zidi,u me jsou lidi dobry a spatny,to je jediny moje meritko.

     • proud napsal:

      A uz vubec bych nesoudil cloveka jen proto,ze jako zid vypada!!!!!!!!!!!

      • Maroš napsal:

       Proude - odvádzaš stále od podstaty, že židia musia byť všade, kde sa o niečom rozhoduje - v šoubize jednoznačne - to je ich "manuálna" robota, ktorú zobrali Cigáňom.

       • proud napsal:

        Neodvadim,jsou tam kde se jim dovoli bejt!!!!!!!!!Ne na zidy,na sebe musej lidi nadavat!!!!

        • Vladislav po přestávce napsal:

         Souhlasím s tím, že Židi jsou jenom tam, kde jim to dovolíme, ale problém je, že oni jsou fakt všude, kde o něco jde, a že mi jim v tom nedokážeme zabránit.
         Jsou mazanější než my, bezskrupulóznější, čest nebo svědomí pro ně neznamená tolik, co pro nás (pokud tyto věci vůbec mají). Za takové situace, kdy prostě nepoužíváme jejich zbraně (protože bychom se za to museli stydět), s nimi logicky prohráváme.
         Židi jsou už i na alternativě, pohřbívají server za serverem.
         Jak chceš z toho ven?
         Podle mě je jediná šance: úplně se jim vyhýbat. Ne podle stylu: ty jsi dobrý Žid, tebe bereme, ty jsi špatný Žid, s tebou nechceme nic mít. Protože ten "dobrý Žid" může být ve skutečnosti chytrý Žid, který jen ví, že kdyby od začátku kápl božskou, neškrtl by si.
         Krev není voda. Co nejdál od židoviny, nejen od té "špatné", ale i té "dobré", která si na svou podstatu může časem velice ráda vzpomenout.

        • proud napsal:

         Na to je porad ta stejna odpoved,delaji jen co se ji dovoli,a dokud se jim dovoli,drzej se u toho.........nepotrebujes bejt stejnej nebo horsi jako oni,potrebujes bejt jen zasadovej,vim co je dobry a nic jinyho proste nedovolim,je to prosty.

        • proud napsal:

         Jak zjistej ze po jejich nebude,prizpusobej se,nebo odtahnou......

       • proud napsal:

        To je podstata ktery se vsichni bojite jako certi krize!!!

       • proud napsal:

        Neco se ti nelibi? Pak bud sam k sobe poctivej,uprimnej a nafackuj si sam,zes to tam nechal dojit!!!!

       • proud napsal:

        A kdyz uz jsi nechal,tak se hlavne starej,abys to napravil!!!

       • proud napsal:

        Coz da samozrejme vzdycky mnohem vic prace a horsi,nez kdyz neco udelas rovnou dobre a spravne!

       • proud napsal:

        Vole,me vzdycky serou tyhle kecy,ze ono se neco samo a ja muzikant co uz s tim nic nesvede.............

        • jan nowak napsal:

         Už jste widě-li " Jižin z Bižin Russian wersion " na talentech ??
         .. jest-li ne - puste si HO na swý TRUBCE - bo neumim dát Link..

 8. lcc napsal:

  To sú všetko kraviny , západnými neslovanskými "historikmi" vyfabulované "dejiny".
  Nikto odnikiaľ neprišiel,slovania žijú na těchto miestach ako žijeme aj teraz cca 10-15.tisíc rokov. Podľa genetického výskumu tvoríme so škótmi najpôvodnejšie obyvateľstvo Európy.
  Tvrdiť ,že mierumilovní Slovania príšli a obsadili polovicu Európy bez boja je kravina. To nám chce niekto nakukať,že toto územie bolo nikým neobývané? Alebo,že tí čo tu boli sami dobrovoľne odtiahli a uvoľnili priestor pre Slovanov ??? Celá akože "história" putovania Slovanov z nejakých Pripjatských bažín je hovadina vytvorená za účelom spraviť zo Slovanov nepôvodné obyvateľstvo,akýchsi prisťahovalcov s tým, že samozrejme Germáni a Galovia tu boli oveľa skôr ,len Slovania sa sem natlačili jako nezvaní hostia. Slovanská história bola vytvorená západnými "historikmi" a podľa toho aj vyzerá.

  • Marco napsal:

   Také si myslím, že stěhování národů si vymysleli na Západě. Dokud nebudeme skutečně svobodní a naši historici se nepřestanou klanět Západu, nedozvíme se nikdy skutečnou pravdu. Rok 89 znamenal i totální zkázu našich dějin a podřízení se jedinému západnímu výkladu. Měli by jsme jim vypálit knihovny, jako to dělali oni po tisíc let východním národům aby zamaskovali vlastní agresi.

   • proud napsal:

    Vypalit jim knihovny znamena jen spalit jejich lzi co jsou na papire,nic vic,zadna hodnota.

    • proud napsal:

     Je potreba se vybit na jejich sefech,tech hlavnich a neztracet energii na picach a picovinach ktery nam prave proto predhazujou......

    • Marco napsal:

     Jsem pro, obkličme bilderberk a nenechme nikoho na živu. To by byl najednou ve světě klid:o)

 9. proud napsal:

  A zase Levasov: " Tí, ktorí sa rozhodnú znovu cítiť Človekom Rozumným, si musia uvedomiť, že v súčasnosti žijeme obklopení malým počtom nepriateľov a veľkým počtom nevedomých ľudí, ktorí sú zámerne nepriateľmi držaní na úrovni skoro rozumného zvieraťa. Preto vyššie uvedené zásady a pochopenie tohto nám vždy umožní mať správne kritérium pre pochopenie toho, čo stretneme na svojej životnej ceste, pri našich skutkoch, slovách a myšlienkach nášho boja o náš život.
  Je potrebné začať s jednoduchými vecami. Začať trénovať seba napríklad tým, aby sme nerobili iným to, čo by sme nechceli zažiť sami. Je to jednoduché, ale správne pravidlo, ktoré nám umožní ľahko rozlíšiť kvalitu svojich a cudzích skutkov a vďaka tomu rýchlo zistiť, s kým máme tú česť. S kolegom, s nevedomým, alebo s nepriateľom."

  • proud napsal:

   A,a velmi spravne: "Aby sa v človeku niečo výrazne zmenilo v priebehu jedného života, musí pracovať „na plnú paru“. Musí neustále pracovať na sebe, bojovať so svojimi nedostatkami, zbavovať sa vžitých inštinktov, chybného pohľadu na svet, negatívnych závislostí a nesprávnej výchovy.
   Človek musí jasne poznať a chápať vyššiu mieru zodpovednosti, ktorú nutne sprevádza vyššia úroveň schopností.
   Ešte by sme mali pochopiť a pamätať si, že pomáhať by sme nemali každému, kto požiada o našu pomoc, ale len tým, ktorí si ju zaslúžia. Vážiť a ľúbiť by sme nemali všetkých, ale iba tých, ktorí sú dôstojní rešpektu a lásky. Veľa duchovných a religióznych smerov nás programuje, že ľúbiť je potrebné všetkých a tiež pomáhať všetkým, čo spôsobuje viac zla ako dobra a navyše to využívajú paraziti, ktorí parazitujú na iných."............z duse mi ten clovek mluvi,diky levanetu jsem ho driv necetl,skoda,ale dozenu to.

 10. Milo napsal:

  I Lajoš Košut bol Slovák . Po maďarsky sa naučil až v škole. Chazarska okupacia Uhorska v 18-19 str. priniesla tvrde pomaďarčovanie. 1 000 000 chazarov prišlo do úradov Habsburgom služiť.

 11. Sasin napsal:

  Svět drží pohromadě empatie, schopnost nedělat druhým to, co sám nechci aby to dělal něgdo mně, ale to se nevyučuje, vzory viditelně chybějí. Místo nich se potlouká světem spousta inteligentních imbecilů, kterým soubor schopností udržet svět pohromadě chybí, jsou školení na třídění, hromádkování. Ve skutečnosti ani nic potřebného neznají a nemají k tomu vytvořeny schopnosti. Čekají až něgdo něco vytvoří, vrhnou se na to, zasednou si a začnou to třídit hromádkovat. Neuvěřitelně komické. Nad čím by šlo mávnout rukou, oni uchopí, přehromádkují "domů" a přepíšou výsledky do nějaké litery, zaKONa, vyhlášky, nařízení, bible, románu nebo článku. Že jako dřou více než koně, že jejich schopnosti stojí za víc než dření sto koňů a pište si, že u prostřeného veřejného stolu budou sedět vždy první. Né že by se upejpali, "nepřízpůsobivým" jak oni je nazývají, vyčtou pět neviditelných jitrnic, co si nakládají na talíř, sami si na něj nandají lány,statisíce klobás, miliony šrůtků uzeného a miliardy třešniček z dortů. A než těch pět neviditelných jitrnic ti "nepřizpůsobiví" spořádají, stihnou nášup. Gdo z normálních okradených podílníků si může z jejich jednání vzít příklad? Tahle noc plná snů o hromadění prý končí, že se máme těšit na světlo a opravdu někteří už vyčkávají na nejvyšších kopcích první paprsky světla. Byly už hlášeny. Někteří je už viděli, že to je paRÁda, že se jako máme na co těšit.

 12. proud napsal:

  Dalsi rana vericim s otlacenejma kolenama a zidovskou bibli:-)))))))))):........ http://www.biosferaklub.info/vyskum-ukazal-ze-deti-z-religioznych-rodin-su-viac-chamtive-a-bezohladne/#more-6678

 13. Perun Hromovládný napsal:

  Onen příchod Slovanů do Evropy na konci 5., nebo začátkem 6. století je lež, která byla vymyšlena temným západem.
  Tato teorie má původ právě v západním dějepisectví a v jazykovědě 19. století, převážně německé, kterou historici papouškují dodnes jako nezvratné dogma.
  Historici se nepochopitelně opírají o archeologické poznatky z první poloviny prvního tisíciletí našeho letopočtu. Naštěstí existuje dosti odborníků, kteří tuto tezi zpochybňují. Celá staletí, ba i tisíciletí docházelo k dezinformaci, překrucování a vytrhávání slovanských kořenů.
  Slované obývali svého času celou Evropu, přičemž se tato Evropou ani nezovala. Dosti pravděpodobné je, že původ bílého člověka je někde v prostoru Kavkazu a v zásadě všichni běloši jsou si bratry. Hraní si na Kelty, Vikingy, Vény, Venedy je nesmysl, byla to jedna Rasa-Rusia-Raša. Přičemž pro jiné barvy pleti tento termín neplatí, nejsou Raša.
  Otázkou je, kdy došlo k pomatení jazyků a hlavně proč? Hledal bych v šerověku, někde kolem 5. století a před, kdy zasáhla Evropu malá doba ledová. Z onoho času se vytrácejí všechny zprávy a je pochopitelné, že lidé, kteří přežívali a živořili sotva uchovali kulturu, pro nás.

 14. Petr C napsal:

  Proude, samozdrejme ze Vladislav ma pravdu. Muzete byt zasadovy a zid Vas ojebe. Jejich vliv da se napsat-vsude- je velky. A to ze jejich vliv eliminujete nejakyma Vasima heslama je nesmysl. Jedine tvrde ignorovat. Hovno muze byt postrikane jakoukoli vonavkou, ale pokud ho neuklidite tam kde patri bude smrdet porad jak hovno.

  • proud napsal:

   Ignorovat je malo,kontrolovat a delat si svoje je vic.Vliv rikas,nojo,ten ma kazdej dokud se na nej hraje,i to je jenom na nas.........i o tom vsem je ona neposlusnost,universalni nastroj,ale musi se umet pouzivat.

 15. jan nowak napsal:

  . . . ! ! ! R O B O T I ! ! . . .
  .. nerad bych was.is.. klamal , ale Robo.t je agent CIA & eček je PRIMA..
  .. že~jo 008 - 2 chciip-ly ~ proto ~ zzz MRO.. že. Co-že se pta-l Samice..

  PS : MUHEEEEE , pozdrawooduj Ba~ču Mroži ! ! ! !

 16. Stratil P. napsal:

  Stará ruská komunisticko-bolševická propagand. Proto ti mírumilovní Rusové povraždili desítky milionů nejen svých spoluobčanů, ale i statisíce českých občanů (viz pořad ČT 2, 1.listopadu, Češi v Gulagu, po válce vychytávali tisíce českých občanů, kteří před komunismem utekli do Československa, odvlekli je do Sovětského komunistického ráje k likvidaci, proto Rusové nejvíce zbrojí, provokují válečné konflikty po celém světě za účelem šířit komunismus (Korea, Vietnam, Afganistan, Maďarsko, Československo, obsazení států v okolí Ruska, revoluce v Jižní Americe, Africe, celý svět zaplavený samopaly kalašnikov. Právě komunismus je založen uváděných špatných vlastnostech - závist, nenávist (třídní boj), zebrat (tzv.znárodňování, zabít (likvidace třídních nepřátel). 100 milionů lidí už na tuto propagovanou holubičí povahu Rusů už zaplatilo životem. Je to vše primitivní kremelská propaganda pro hlupáky (kterých je v každém národě bohužel většina).

  • proud napsal:

   :-))))))))))))))))))))))))))),co to sem zas vlezlo za debila? :-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))),mam pocit ze se sem nekdo chodi bavit vystavovanim vlastni hlouposti,nebo provokovanim;-)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!