KOHO VOLIT aneb 28 let porušování lidských práv – 14.10.2017

22089156_547613175570783_614412101043912276_nKOHO VOLIT?

Vážení senioři, společně jsme pro naši mladou generaci selhali, připravili je o vlast i jejich vlastní identitu. Mlčky jsme přihlíželi jak nám noví politici ničí vše, co naši předkové a rodiče vybudovali. Mlčky jsme dovolili demokraticky prodat vše, i to nejdražší a nejcennější, co činilo naši republiku hospodářsky silnou a soběstačnou. Patřili jsme ekonomicky, hospodářsky i průmyslově mezi nejsilnější velmoci světa a to dnes nikdo nechce demokraticky přiznat zrovna tak i jako dříve. Mlčky jsme se nechali demokratickými západními pravdoláskařskými nástroji vlákat do hlubinné propasti, kterou nepřítel světa nazval příznačným jménem „demokracie“.

Bez většího odporu jsme si nechali demokraticky a o nás bez nás, rozdělit republiku na dva samostatné, ale nesamostatné státy. Dopustili jsme nelegitimní rozdělení velmi dobře fungujícího a prosperujícího státu, kde se v letech 1985 do roku 1989 již ani lépe žít nemohlo. 28 let žijeme v nelegitimních republikách a ukázalo se, že rozdělení společného státu jak u nás tak i na Slovensku, bylo fatální chybou. Proto apelujeme na všechny vlastence, kteří jsou dnes již bohužel v důchodovém věku, aby sebrali všechny své síly a společně s námi řekli pravdu do očí všem těm, kteří společnou republiku nezažili a všem těm, kteří nové generaci lžou a vtiskávají do našich dějin chaos a nepravdy. Pojďme společnou konfrontací uzavřít tuto episodu lží, zlodějen, bezpráví a vlád podplacených neumětelů a vrátit zpět vše, co národu právem náleží a zanechat majetek našim budoucím generacím.

Nechali jsme se hezkými sliby a slovy připravit o zaměstnání, umlčet, potichu bez hlesnutí v bídě a bez důstojného pohřbu umírat.

Necháme to tak…??
KOHO BUDETE VOLIT?

Vážení junioři a teenageři,

jste spokojeni s tímto stávajícím stavem, který vybudovala za 28 let hrstka mocichtivých, úplatných a nezodpovědných politických nevzdělanců?

-Senioři jsou zanedbávání. Lidé raději pečují o domácí mazlíčky než o svoje staré rodiče.
-Tradiční role otců jako živitelů rodiny je zpochybňována, množí se rozvrácené vztahy a svobodně žijící matky bez otců.
-Početí a výchova dětí je vnímáno jako obtěžující a dětí se rodí stále méně.
-Literatura a umění se stávají bezduchým. Vytváří se planá zábava za každou cenu. Takzvaná umělecká díla jsou ošklivá, nevkusná, nic neříkající, ale přesto za ně bohatí zaplatí horentní sumy.
-Čestná vlastenecká vojenská služba vlasti je odmítána, zpochybňována vysmívána a zákonem zrušena. Armádu tvoří placení žoldáci.
-Lidé pilně pracující jsou zesměšňováni a jako vzor se do popředí staví prázdní pokrytci, populisté, pochybní umělci a takzvané celebrity.
-Daňové zatížení obyvatelstva stále roste a stát přerozděluje neúměrně vysoké částky do neziskových organizací a různým nepotřebným, ale zájmovým projektům, kde nenávratně vše mizí
-Lidé se nebojí nepracovat, státu to vyhovuje, neboť pro ně nemá vhodné zaměstnání a tak jim dá raději nějakou tu podporu, aby jim zavřel ústa
-Úroveň vzdělání rapidně klesá a zlatá česká řemesla jaksi s podivem vymizela.
-Politici záměrně zvyšují státní dluh, který roste do nikdy nesplatitelné výše.
-Přestalo se vyrábět a pěstovat, protože prý výroba doma je moc drahá.
-Potraviny se dováží z jiných zemí a od tajných výrobců, kteří dostávají předem namíchané přídavné směsi s jedy /např. aspartam a acesulfam/ od největšího výrobce jedů „Monsanta“ do všech výrobků konzumovaných východní Evropou.
-Kdo se dostal do pozice, kde může ze státního krást, většinou tak činí a postižitelnost těchto zločinů je v našem zákonodárství nedosažitelná.
-Selhávající legislativa jakoby postrádala přirozenost a chrání podvodníky před poctivými občany.
-Veřejné funkce se stávají zaměstnáním pouze pro rodinné příslušníky a známé toho, kdo je momentálně u moci a tak je dnes již veřejným tajemstvím, že na všech státních úřadech pracují lidé bez patřičného vzdělání a patřičné praxe, neboli neumětelové.
-Lidé s vlastnostmi jako je čest, smysl pro povinnost, zodpovědnost, nadšení pro práci, pro dobročinnost, zápal pro věci veřejné, jsou zesměšňováni a nakonec zatracováni.
-V politice i mezi občany se šíří cynismus, arogance a schizofrenie
-Rozbujelo se plýtvání, nestřídmost, znevažování znalostí a dovedností a nepoctivá práce.
-Do země přichází velké množství cizinců s právem volit.
-Politikové upřednostňují flákače, nemakačenka a osoby s nízkou morálkou, kteří si vynucují pouze zábavu a státní podporu

Nevadí Vám to?

Zdroj: https://www.facebook.com/events/371484353288153/

Pořádá: Česko-slovenský sněm - https://www.facebook.com/%C4%8Cesko-Slovensk%C3%BD-SN%C4%9AM-214881135510657/
73 Komentářů k KOHO VOLIT aneb 28 let porušování lidských práv – 14.10.2017

 1. John_Pitralon napsal:

  Dezorientovaní důchodci, kteří sami jezdí na akce Šmejdů kupovat si hrnce "ve slevě", s tím těžko něco nadělají i kdyby chtěli. To je na profesionální zásah bezpečnostních sil státu.

  • Rocco napsal:

   To je na obnovení Partyzánské brigády Jana Žižky z Trocnova (měla 3.000 aktivních členů), protože profesionální bezpečnostní síly zatím vždy Česko zradily.

   • Ruda napsal:

    Již dost roků se rozumní lidé pokouší o referendum o vystoupení ze zločinného spolku EU.Vždy to tlupa lumpů v parlamentě a senátu okamžitě zamítnou.Proč asi?Mají strach z toho co nastane při zúčtování s nimi.Že je Evropské Unie vedená zločinci je známo.A jak to dopadá s lidmi v tzv.demokracii když se rozhodnou žít svobodně?Vidíme to nyní v Katalánsku,kde policie a hordy gaunerů bestiálně tříská lidi hlava nehlava.-----Tady je odkaz !!-----https://twitter.com/search?f=videos&vertical=default&q=%23CatalanReferendum--------------------------------https://twitter.com/search?f=images&vertical=default&q=%23CatalanReferendum

  • HVzV napsal:

   KOHO VOLIT A PROČ NA TO MA ČLANEK STRACH DÁT ODPOVĚD.

   VSICHNI musime vedět,ze nynějši tzv demokracie už nazev má.Je to diktatura menšiny v zastoupeni politicke třidy nami zvolenych Šmjdu,která je komplet nejen nevolitelná,alemá monopol na hlavni ovládaci páku tj mediálni oblbováni!

   Članek prý staré generace chce psátpravdu do oči lidem,kteři se tomu budou chechtat a organizovat dále chaos neomarxismu a k udrženo sve menšinove moci ukradene volbami budou dale podporovat a podpichovat tu nejhorši spodinu společcnsti a stydet se nebudou tvárnit diktaturu strachu z islamismu a tzv humanistu ve skutečnosti teroristů.Jsou autoři člámku na to připraveni?

   KDEŹE ONI ZNOVA NECHTĚJI!PROČ SI HRAJI NA IGNORANTY A NENAŠLI SI CESTU K PROPAGACI DESATERO VOLIČE?

   Asi jim nebude vadit,že budou brzy v ramci profitu prodáni svymi dmi do mýdla neo potřileni jako dnes ubozi američane v Las VEGAS s horami mrtvol a stovkami zraněných,kteři ješte brzy pomřou!

   • Krtecek napsal:

    Připadá mi jasné,že vás důchodce,kteří si nyní chtějí sypat popel na hlavu stejně čeká smrt ve frontě na slevy v Tesku nebo Kauflandu,kde budete uslapani!

    Tak si aspoň ušetříte ostudu,neboť stejně nedokážete pochopit prikazani Desatera voličem natož se jimi řídit ke světle budoucnosti i když vam to tady budeme oslit po lopste!

    A TO PRIKAZANI ZA PRIKWZANIM Či bod po bodu!

   • Krtecek napsal:

    Napíši vam jedno přátelé i nepratele,
    my gojimove máme těžký život a proto jsme řízení třemi písmeny!

    Á.Slouzime mensine,která ukradne volbami náš hlas!

    B.Jsme nespokojení,že menšina se dala zvolit,aby vykradla naše peníze z rozpočtu a dala vykrást i bankstery z ČNB naše úspory a začínáme bojovat a staneme se v boji opravdovou většinou!

    C.Budeme muset zvitezit a to dříve nebo později neboť voliči jsme na věky a politicka trida Smejdu je tu jen nato aby nás vykradla na plech a s
    ,ale i pobila i jako bezmocná kuřata!

    Tady pomůže jen Desatero voliče,které když se přednese na Klárově bude dále nabírat sílu a když nebudou k tomu ti aktivistů mít odvahu,tak se taky z toho neposedného!
    No nejhorší bude,když se přidáme k panu Sasinovi,budeme požadovat s ním pozemkovou reformu a zabavení peněz boháče z Ano bude hůř!At si svoje fojáky pro jeho Wehrmacht zaplatí sám !

    Možná,že by bylo dobré předat slovo HVzV no ni?

  • HVzV napsal:

   ZKUSIME VAM TU DAT ZNOVU A ZNOVU TO DESATERO VOLIČE.

   Bude nam lip,když se všechni politici začnou k nemu modlit nebo se musi aktivizovat většina,která jim to bude vnucovat?

   Ukazuje se,že ty mluvici hlavy a to i v nových polit. ūtvarech NECHTEJI za žadnou cenu s občany voliči na ničem spolupracovat a hlavně přimo ZUŘIVĖ odmitaji do svych tzv Programů zařadit DESATERO VOLIČE a zoufale hledaji výmluvy jak se vyhnout zejmena
   DIALOGU s voliči otevřenim diskuznich rubrik na nami voliči placených webech politických stran,ktere musi vypadat jako mrtve plakáty s tim co teměř nikdo nechce!

   NESMI SE PODOBAT NA PŘ.NARODNIM WEBŮM,KDE DOBRE RADY JEN PRŠI ALE JSOU DRZE A ZPUPNĖ IGNOROVÁNY A ŠMEJDI SE ZNOVU CHYSTAJI UKRÁST NÁM NAŠE HLASY A NESPLNIT POŽADAVKY TĚCH KTEŘI JE PLATI!

   Ono neni od věci připomenout si slova pana BABIŠE,ktery řekl

   KDO PLATI RROZHODUJE!
   A KDYŽ UŽ TO MUSIME PLATIT MY VOLIČ NAŠIMI PENĚZI,PAK SI BUDEME MUSET VYNUCOVAT I MOŽNOST ROZHODOVAT!

   NO NI?

   • proud napsal:

    "ZKUSIME VAM TU DAT ZNOVU A ZNOVU TO DESATERO VOLIČE."...........strc si ho do prdele,bud si budou rozhodovat lidi o vsem sami,nebo je to o nicem.Howgh.

  • HVzV napsal:

   ZDEJŠi BORCI UŽ MUSI VIDĖT,ŽE BUD BUDOU BOJOVAT NEBO POMŘOU!

   Čeka na nė brzy tuha cenzura a nyni i tzv ukradeni celého státu tzv NOVOU EVROPOU,těmi,kteri se daji k tomuto ūčelu ukradenim hlasů zvolit a už se těši,že to brzy provedou!

   ONI VI,ŽE LISABONSKÁ SMLOUVA je obdoba Hitlerova Pověřovaciho zákona,ktery 23.3.1933 začal umožnovat schvalováni zákonů odchylujicich se od Ustavy!

  • HVzV napsal:

   Znamy podpindostnik a zdejši diversant Proud se ozval nesmi chybėt!
   Nu což zradců a senochrupů mame dost a vime,že to dostanou zaplaceno snad i v pytlicich sena!
   My tu mame jeden pěkný odkaz,doufame,že se povede!

   http://www.quintus-sertorius.net/news/co-potrebujete-vedet-nez-pujdete-k-volbam-co-vam-nereknou-proc-nemame-referendum-co-ve-skutecnosti-znamena-evropska-integrace-za-oponou-mlzeni-politiku/

   • proud napsal:

    Jj,jen takovy zen k volbam at se tam ztrapnej na prani "sefu":-))))))))))))))).Tyhle k nim pujdou:(z diskuse odjinud)"Takzvanej ovcan je totiz pro system a jeho sefy idealni,drzi hubu a drzkuje si maximalne u piva a pak jde a dela co se po nem chce a jen za to co mu milostive pridelej,je pro nej normalni rozdel a panuj,hlavne je bezohlednej,je nenazranej,nezdrave ctizadostivej,lhostejnej k problemum druhejch a sobeckej."

   • Krtecek napsal:

    Pane Proude,
    Nemohl by jste nám zazpivat písničku?

    Ja mám rád zvířata,zvířata,protože jsou chlupatá hola hola hej Krtečka si počkej!

  • HVzV napsal:

   TAKŽE NAŠI DEMOKRACII LAPKŮ NAPIŠEME K ČEMU SE MAJI MODLIT!

   DV Nr.1.ANO SLOVU SOCIÁLNI STÁT DO PRVNIHO ČLANKU USTAVY,KDE
   ZÁMĚRNĚ CHYBI

   Při schvalovani Ustavy bylo občanům upřeno
   odsouhlasit ji v referendu a tak je snad i sporné
   jestli vůbec plati!

   To,že úmyslne slovo Sociálni stat chybi hned v prvnim članku Ustavy je proto,aby bylo možne občany ČR nyni už domorodce vadnými zákony na př.exekučnim rabovat donekonečna!
   V dalšich důsledich je,že dojde k vykradeni majetku tzv.Středni vrstvy,která tak NESMI vůbec vzniknout!
   Jen se podivejte kolik bylo úředniky vydáno vadných zajištovacich přikazů.
   Financmajster ohlupuje občany,že prý úedniky za to nejde vyhodit či postavit před soud!
   Tam by se totiž ukázalo,že byly vydány vadne zakony právė politickou třidou Šmejdů a úednici je použivaji k ničeni ubohých živnostniků,aby korporace neplatily žadne daně!

   Pokud to nevite musite nyni žit v korporátnė oligarchické fašisticke tyranii ohnutých hřbetů a nizkch platů nebot tyto nenažranci pokládaji penize na tento stàt za svoje a proto je vylupuji!

  • HVzV napsal:

   CO NÁM TEDY ŘIKAJI NADPISY DALŠICH DV!

   DV Nr.2.ANO NOVE PŘIME DEMOKRACII NAVRHOVANĘ OBČANY VOLIČI

   a to ve formė otevřeni dnes zablokovaných diskuznich rubrik přimo na webech všech politických stran a hnutį,kteř chtěji být zvoleni!

   OTEVŘME TAK NA WEBECH,KTERÉ JIM PLATIME MY VOLIČI DIALOG,KTERÉHO SE OČIVIDNĚ BOJI A MAJI PROTO PLNO VÝMLUV PROČ TO NEJDE!

  • HVzV napsal:

   DV Nr.3.ANO POUŽITELNÉMU ZÁKONU O OBECNEM REFERENDU!

   Za cele čtvrtstoleti nebyli schopni-prý naši zastupci schvalit ani jeden zákon o referendu natož,aby byl použitelný!

   ONI ANI ZA TUTO DOBU NEPOCHOPILI,ŽE SLOVO LIDU JE SLOVO BOŽI A PRÝ ČEKAJI NA NOVEHO PANA ŽIŽKU,KTERÝ JIM TO MÆ VYSVĚTLIT PALCÁTEM!

  • HVzV napsal:

   DV Nr.3.ANO,NEPODMINĚNÉMU ZÁKLADNIMU PŘIJMU!

   Ty penize z rozpočtu musi být tim zachráněny před nenasytnými? PUSAMI prý našich zástupců,kteři se davaji zvolit jen proto,aby si je sami rozdělili!

  • HVzV napsal:

   DV Nr.5.ANO,PODPOŘE DROBNÝCH A STŘEDNICH PODNIKATELŮ A ŽIVNOSTNIKŮ!

   Tato skupina domorodcü má byt úplně vyrabována a nesmi snad ani vzniknout!
   Poznáme to podle toho,že v Ustavě chybi pravě to jedno slovo Socialni stat,které umožnilo sousedům,že se va!i z tlustých mercedesů a směji se své montovne ČR,že neumi nic takoveho vybojovat a nevi se,že je to výmysl těžke pravice!

   AT ŽIJE ČSSD,KTERA LŽE PRÝ UŽ V NÁZVU,ŽE JE SOCIALNI,ALE UŽ NIKDO NEVI PROC NECHCE SOCIÁLNI STÀT DO PRVNIHO ČLÁNKU USTAVY!

  • HVzV napsal:

   Dalši partie PĚTI PŘIKÁZÁNI zacina slovem NE!

   DV Nr.6.NE KAPITALISMU BEZ PŘIVLASTKŮ!

   Je to totiž nejhorši forma kapitalismu,kterà je odvozována od americkeho gangsterismu.
   Bez skrupuli a ohledů budete vykradeni a navic se vam budou smát,že jste sami vinni svou lenosti a neschopnosti co vám to přitáhli na hřbetê vámi zvoleni zástupci!

   BUDE TO OPRAVDU NA VĚKY?ONO TA VÁLKA MUSI BÝT,ŽE ÁNO?

   To řekl už pan ŠVEJK!

  • HVzV napsal:

   DV Nr.7.NE VSTUPU DO TZV.NOVE EVROPY ZNAMENAJICI ZÁNIK STÁTU ČR A NAŠEHO NÁRODA.

   Na odsouhlašeni tzv společne USTAVY,společného rozpočtu,ktery má být válečny a dalši bombonky jako je nepřetržitý tok mu-slimáků,kteři přesto,že dostavaji potvoru SS a současnė dostávaji od strejdy PUTINA na dekel se můžete tėsit už nyni!

   BUD BUDEME P ROTI TOMU VYSTUPOVAT,NEBO SI MÜŽETE UŽ DNES HLEDAT JINÝ STAT!

  • HVzV napsal:

   DV Nr.8.NE NATO? A PROČ?ONO TOTIŽ JDE PRAVE HO PRO ČR UDĖLAT NEPOTŘEBNYM!

   To,že nato existuje osvsvėdčený recepis NATO vemte jed!

  • HVzV napsal:

   DV Nr.9.NE NEOMARXISMU,NOVE DOKTRINĖ SATANISTŮ!

 2. proud napsal:

  Partyzanskou brigadu,proc ne,beztak jestli se neco posere,na ni dojde.Ale byl bych spis proto,aby se s lidma mluvilo a oteviraly se jim oci,se vsema,ale na deti bych kladl obzvlast velkej duraz,to udela mnohem efektivnejsi kus prace nez hnat stado,v dalekosahlym vysledku pochopitelne zbytecne.

 3. ozbrojený odpor napsal:

  Tady žádné židem cinknuté tzv. volby nepomůžou!!!Tady se musí začít na ulicích po celém protektorátu začít spontánně střílet a fyzicky likvidovat všechny vlastizrádce a protinárodní agilní prokoloniální čelny zločineckých organizací typu tzv. Policie,kteří jako hlavní vlastizrádná síla drží tento zločinný zlodějský židorežim při moci!!

  • proud napsal:

   DEBILE!!!

   • geronimoh napsal:

    to je teda matroš

    • proud napsal:

     Je to prosty,jedni se snazej nas dostat "po dobrym",druhy po zlym,oboje jsou stejny kreteni.No a pak jsou ti v hlave slabsi,primitivove,co to sice myslej "dobre",ale nedokouknou tak daleko,aby videli onu sebevrazdu o ktery se domnivaj ze je to podle nich "vitezstvi".........

     • geronimoh napsal:

      proud :

      já sem asi nepatřím, už tu nechápu články ani diskutéry.
      Jen když odcituju z článku :
      ..." Mlčky jsme se nechali demokratickými západními pravdoláskařskými nástroji vlákat do hlubinné propasti, kterou nepřítel světa nazval příznačným jménem „demokracie“." ....
      Jaké demokracie ? Té co nikde není, není známo že by kdy byla ?

      • proud napsal:

       Nojo,to neres,uz to taky neresim,jedu si svoje,jak sis urcite uz vsimnul:-))).Plac po jakysi sci-fi demokracii a zameny vyznamu slov uz me neberou,snad jen krome statu.To co se statem,delaji naprosto cilevedome i s vlastenectvim,kterymu soudej vyznamy fasismu a nacionalismu a podobne.Lidi zatim jeste nechapou na co si je pripravujou.Je v tom uz takovej bordel,ze si nektery co se dal nevzdelavaj myslej ze i buzeranti jsou vyhra.

      • Petr C napsal:

       Demokracie sice nebyla nikde, ale tech valek v jejim jmenu bylo dost.

   • Robert napsal:

    To je podpis???

  • John_Pitralon napsal:

   Totální nesmysl, žádný ozbrojený odpor. Úplně postačí, když se podaří tajným službám a polici zavřít pár exemplárních případů. Ale ne tak, jako to bylo s Rathem, to byla úchylárna.

   • proud napsal:

    Organizovanou obcanskou neposlusnosti muzes ovladat uplne vsechno,i ty tajny sluzby.........navic na ni mas zakonny pravo.Nepotrebujes ze sebe delat vraha a ohrozovat svy rodiny a blizky i s ostatnima.

    • John_Pitralon napsal:

     Když se porovná, že Babiš si pro sebe zjevně nakradl 50 mega z dotací EU a Rath jen ubohých 7 a to ještě pofidérních, protože nikde nechyběly... Tak těch 30 procent voličů ANO bude ještě ječet jako blázen. To bude občanská neposlušnost, že se asi budeme divit.

    • Krtecek napsal:

     Známý podpindostnik Proud,
     který všude propaguje Neomarxismus tím,že prý nepozná rozdíl mezi mu-slimackymi samopalniky I$ a uprchlíkem od Kyjeva,kde ho chtějí zabít tamní fašisté,chce dostat do vězení hlupáky,které vyzývá k občanské neposlušnosti- asi neplacení daní,tomu Američanovi nestačí,že mu v jeho USA Las Vegas dnes pobili hory mírumilovných lidí kulometem z patra hotelu,on bude donekonečna se svým přítelem indiánem usilovat ó to,aby jsme všichni skončili v rezervaci nebo byli pobiti!

 4. Ivana napsal:

  My senioři jsme prý selhali...No jo, ale když všichni řvali "Havla na hrad" a nás seniorů se na nic neptali...

  • proud napsal:

   Byli jste nauceny selhavat,navic se bat rezimu.Spousty veci krome jen propagandy se sem dostalo az ted,a zase uz po nich jdou,prisli na to ze to je jejich konec.

   • proud napsal:

    Az ted je ta chvile kdy je potreba se probudit,socialismus tomu taky nepral,zase mel jiny vyhody,nebejt jeho,je z nas uz ted tvarna masa stada jako na zapade.

   • Jindřich napsal:

    a kdo chodil na Letnou zvonit klíči? Senioři asi ne, ale studenti a herci a herečky..............

 5. Sasin napsal:

  Zvolte rovnou Séréše, ten ví přesně co si přejete. Heh

 6. Sasin napsal:

  Nebo si zvolte Korála, nebo sousedku, nebo nějakého zlo děje, se té své prašivé zodpovědnosti za sebe na pár let zbavíte. No a voni vám zase naserou do huby. A můžete si desetkrát zazpívat hálééélůůůjááááhhhh.

 7. .lak napsal:

  Tak. Ušťastňují Vás pedagogoklystyří sociopatiemi a říkají tomu výchova a poslední má černého petra, ale v čase trhu trhů trhlých tržníků se dostane na fšechny plakany. Volte si své pádivé exoty i když před tím varuji, ti jsou extrémisté. Tak spíš koho již nevolit, fakt.
  http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/10436-vlastimil-podracky-je-vubec-koho-volit
  A v čase jako agenda 20:30 http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/10678-elon-musk-hovoril-o-katastrofe-ktera-se-vali-na-lidstvo

 8. pepe napsal:

  Tenhle narod uz je doslova v pici.Rozdelenej,tvarnej a povolnej.Zadna zmena neprijde az zmena valky a ja budu ten posledni kterej by za tenhle udavacskej a kolaborantskej narod bojoval.Jsem pro rozdelen statu na 4frakce.

 9. sibolet napsal:

  LILLY WAVE,taková zbranička,která oblbne kdekoho nejen při volbách..

 10. XIII. Století napsal:

  ADOLF HITLER:
  "Poslední záchranou v tomto případě zůstával boj, boj všemi prostředky, které si lidský duch, rozum a vůle mohou představit, bez ohledu na to, komu pak osud přihodí na misku vah své požehnání.
  Ze slabého světoobčana jsem se stal fanatickým antisemitou.

  Židovské marxistické učení odmítá aristokratický princip přírody a klade namísto věčného privilegia síly a moci masu a její mrtvou váhu.
  Věčná příroda mstí neúprosně překročení svých přikázání.
  Věřím dnes, že jednám v duchu všemohoucího Stvořitele: tím, že se bráním Židovi, bojuji za dílo Pána."

  Tedy braňme se!!!!

  https://www.youtube.com/watch?v=0FpYG94S81E

  • geronimoh napsal:

   nevím jestli to dobře chápu, máš Hitlera za vzor ? Mimochodem Hitler byl taky žid, i když jen po otci.
   No a zřejmě byl i britský agent, což vysvětluje jak úspěšně zničil mimo jiné i Německo

  • proud napsal:

   Vazne se tu najdou az takovy blbove a vezmou si k tomu jmeno tak dobry kapely? :-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

  • proud napsal:

   Bez a bran se imbecile,uvidime co dokazes :-))))))))))))))))))),vem si nahradni trencle:-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

 11. jan nowak napsal:

  Dostal-sem nowej tablet ROBOTI - Lenowo YAGA 510..
  .. wod Honga - z Honkongu.. stál prej 100 baků , tag se prej ZAS nemam namazat u " U Krále Jiří "
  aaa ztratit HO..

 12. jan nowak napsal:

  Ha.. we skladu je-jich ještě calá děbňa : o
  .. .. be-ru 3 & MIZIM : //

 13. jan nowak napsal:

  geronemoh..
  .. tag sem za ty tbl. www w MOBIL POHOTOWOSTI dostal je-nom 3 a 1/2 tisíce..
  si wši.mli , že ten čárowej kód je udělanej zz z brambory : (

 14. Sasin napsal:

  Imbecilní učitel vysokých platů gdyž řekne, že esli jeho študent nebude mít do pěti měsíců dvojnásobný plat, tak že se nic nenaučil, pak už je to celé na vyhození. Ti študenti se pak po halúzích přitáhnou do státních instiTUTSÍ, gde podepisují, třídí, či vyjednávají křivopřísežnické nactiutrhačné a pohlavkovací dohody s okupanty, jakoby to něgdo z nás potřeboval, například CETA, gde gdejakej šmejd pojebanej s půjčenýma prachama z cizákovy harpagondechajcký bezedný kasičky ( hrnečku vař) , jako babišenko, si tady u nás může navymejšlet sny o vydobývání renty, kterou si napíše za domáčku a pak to hodí těm kokotům u nás navoleným, z té školy vysokých platů, že jako ten jeho sen, například že, tu vyždíme rentu na vyhozeném smradlavém lithiu, a gdyby aji z teho sešlo, že platím já? Takže (p)ražáci, do toho, jste tam nejblíž, kalacha do ruky a vystřílet to, nebo zase budete hajlovat než to za vás něgdo odskáče?

 15. Martin Rubáš napsal:

  Preference ANO bohužel neklesají, jak mnozí očekávali. Sice dál nerostou, ale zustávají na nebezpečne vysokých úrovních.
  Babišovi lidi tolerují to co by nikomu jinému netolerovali. Zvláštní, snad se to do voleb změní. Zatím ale všech 8 volebních agentur potvrzuje suverénní vedení ANO. Škoda Babiš je ještě horší, než ti ostatní.

  http://www.epshark.cz/volby

 16. Paul Durham napsal:

  jsem si jistý, že v těchto volbách opět zvítězí pravda a láska nad lží a nenávistí , na množství nehleďte ! :-)

 17. Maroš napsal:

  "Demokracia je najhorší spôsob vlády!" - myslím citát jedného z Rotschildov, alebo Rockef. - lebo vyzaduje úsilie s nekonečným oblbovaním a dotazovaním sa plebsu "o dovolenie". No ruku na srdce - nie je lepšia totalitka - bude tak, ako chcem a basta?

  Problém spočíva v deformovaní ľudských priorít a pravidiel - pokiaľ by blbouni prišli na to, čo je skutočne dôležité - veľmi rýchlo by prišli na model spoločnosti, ako toto dosiahnuť a udržať - ALE TO SA NESMIE NIKDY STAŤ - a žiadne nikdy nehovor nikdy! Nikdy! Basta!

 18. Jana Karásková napsal:

  PŘEHLED VOLEBNÍCH SUBJEKTŮ PRO VOLBY DO PARLAMENTU ČR 2017 A JEJICH ZÁSADNÍCH POSTOJŮ NA STĚŽEJNÍ VOLEBNÍ TÉMATA
  sloupec A - podporují zavedení Eura
  sloupec B - podporují obecné referendum občanů o důležitých otázkách
  sloupec C - podporují vystoupení z Evropské unie
  x - postoj není znám nebo je nejednoznačný
  Zdroj: http://holotova.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=626075

 19. jan nowak napsal:

  JEŽIŠI KRISTE ! ! !
  .. která pak wy-ste - Herr komandant Krtek : //
  Potřebowal-bych - pich-nout a zzz zdarma wytapetowatt Redakční místnosti..

  Čekám tě zítra (w6) .. s rozdělanym lepidlem.
  .. jinak tě smáznu..

  ADMIN !

 20. jan nowak napsal:

  Se mi zdá.. že tě opustily milenky.. pod komandante : (
  Tag slez sss toho Lustru SIO ~ BOLŠEWSZKEJ Krtku.. než tě Mrož wykouří : o
  si-tu se mení.
  Mistr Proud kaput..

  Při nej-bleší příležitosti na-wrhnout na MEDAJLU & Střílet 3x sláwa MU
  sláwa MU
  sláwa MU

  ps : INDIÁNOWI čou~HÁ z z z hlawy .. PÉRO zzz z gau ~ če..
  CHE - Guewarrra

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!